Alle Actuele Klassementen
Update: gisteren om 11:27u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

ITmoov - Een concept van ABC-Groep
IT-Consultancy
Laar 179, 2180 Ekeren
Tel: +32 (0)3 640.01.60
www.itmoov.be
www.abc-groep.be
DE SCHEMAS BEKER VAN ANTWERPEN
ZIE PROVINCIAAL - BVA 2018


ALLE PROVINCIALE KALENDERS
ZIE DE REEKSPAGINAS
Laatste update: gisteren om 11:27u
Provinciaal  /  Allerlei  /  Alle Actuele Klassementen
ALLE KLASSEMENTEN
PROVINCIE ANTWERPEN - COMPETITIE & BVA
NATIONALE AMATEURS EN VROUWEN
SEIZOEN 2018-2019

Op deze pagina ziet u tijdens de competitie alle actuele klassementen en periodeklassementen van alle reeksen in de provincie Antwerpen, seizoen 2018-2019.

We hebben deze pagina gemaakt als extra hulpmiddel om die klassementen snel op te zoeken, zonder dat u als bezoeker reeks per reeks apart moet aanklikken.

Al deze klassementen worden doorlopend geactualiseerd en aangepast telkens er een wedstrijduitslag wordt ingebracht. Zo kan u op elk moment en meteen alle provinciale klassementen en periodeklassementen bekijken, zowel bij heren als bij de vrouwen.

!! Als extra service kan u verder op deze pagina ook alle klassementen bekijken van:
1. de Beker van Antwerpen Heren,
2. de Beker van Antwerpen Vrouwen,
3. de Nationale Amateurreeksen,
4. de Nationale Vrouwenreeksen.

Voor alle eindklassementen van vorig seizoen 2017-2018 van alle provinciale reeksen (heren en vrouwen), klik hier.

In het schema hieronder vindt u de rechtstreekse links naar de klassementen van de verschillende provinciale reeksen op deze pagina.

KLIK OP DE REEKSNAMEN VOOR DE KLASSEMENTEN
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E Vrouwen 1e Prov.
Vrouwen 2e Prov. Vrouwen 3e Prov. A Vrouwen 3e Prov. B Vrouwen 4e Prov.
    

1e Provinciale

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Berg en Dal 0 0 0 0 0 0 0  
2 Berlaar Heikant 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC De Kempen TL A 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Mariekerke 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC Oppuurs 0 0 0 0 0 0 0  
6 KFC Kontich A 0 0 0 0 0 0 0  
7 KFC Lille 0 0 0 0 0 0 0  
8 KFC Sint Job 0 0 0 0 0 0 0  
9 KFC Wuustwezel 0 0 0 0 0 0 0  
10 KFCE Zoersel 0 0 0 0 0 0 0  
11 KSK Branddonk 0 0 0 0 0 0 0  
12 KSV Schriek 0 0 0 0 0 0 0  
13 KVV Duffel 0 0 0 0 0 0 0  
14 Rochus Deurne 0 0 0 0 0 0 0  
15 VC Herentals 0 0 0 0 0 0 0  
16 Witgoor Dessel 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


2e Provinciale A

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 's Gr' wezel-Schilde A 0 0 0 0 0 0 0  
2 Ekeren FC 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Turk Sport 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Walem 0 0 0 0 0 0 0  
5 GR Katelijne 0 0 0 0 0 0 0  
6 KFC Brasschaat 0 0 0 0 0 0 0  
7 KFC Broechem 0 0 0 0 0 0 0  
8 KFC Ranst A 0 0 0 0 0 0 0  
9 KSK Kalmthout 0 0 0 0 0 0 0  
10 KV Bonheiden 0 0 0 0 0 0 0  
11 RVC Hoboken 0 0 0 0 0 0 0  
12 Rapid Leest 0 0 0 0 0 0 0  
13 Sporting Burcht 0 0 0 0 0 0 0  
14 Sporting Tisselt 0 0 0 0 0 0 0  
15 Verbr. Zwijndrecht 0 0 0 0 0 0 0  
16 Willebroekse SV 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


2e Provinciale B

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Arendonk Sport 0 0 0 0 0 0 0  
2 K Merksplas SK 0 0 0 0 0 0 0  
3 K Retie SK 0 0 0 0 0 0 0  
4 KFC Antonia A 0 0 0 0 0 0 0  
5 KFC Beekhoek 0 0 0 0 0 0 0  
6 KFC Bevel 0 0 0 0 0 0 0  
7 KFC Herselt 0 0 0 0 0 0 0  
8 KSK Weelde 0 0 0 0 0 0 0  
9 Minderhout VV 0 0 0 0 0 0 0  
10 OG Vorselaar 0 0 0 0 0 0 0  
11 Sint Dimpna A 0 0 0 0 0 0 0  
12 Verbr. Balen 0 0 0 0 0 0 0  
13 Vlimmeren Sport 0 0 0 0 0 0 0  
14 Wezel Sport 0 0 0 0 0 0 0  
15 White Star 0 0 0 0 0 0 0  
16 Zwaluwen Olmen 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


3e Provinciale A

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Excelsior Kaart 0 0 0 0 0 0 0  
2 K Meerle FC 0 0 0 0 0 0 0  
3 KFC Flandria 0 0 0 0 0 0 0  
4 KFC Meer 0 0 0 0 0 0 0  
5 KFC Poppel 0 0 0 0 0 0 0  
6 KFC Turnhout B 0 0 0 0 0 0 0  
7 KSK Donk 0 0 0 0 0 0 0  
8 KSV Oud Turnhout 0 0 0 0 0 0 0  
9 KV Mariaburg 0 0 0 0 0 0 0  
10 KVV Achterbroek 0 0 0 0 0 0 0  
11 KVV Dosko 0 0 0 0 0 0 0  
12 Lentezon Beerse 0 0 0 0 0 0 0  
13 Loenhout SK 0 0 0 0 0 0 0  
14 Olympic Essen 0 0 0 0 0 0 0  
15 Putte SK 0 0 0 0 0 0 0  
16 Zandvliet Sport 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


3e Provinciale B

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Borsbeek Sport 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Merksem 0 0 0 0 0 0 0  
3 KFC Katelijne A 0 0 0 0 0 0 0  
4 KFC Lint 0 0 0 0 0 0 0  
5 KFC Putte A 0 0 0 0 0 0 0  
6 KFCM Hallaar 0 0 0 0 0 0 0  
7 KSK Wilrijk-JAS A 0 0 0 0 0 0 0  
8 KV Hooikt 0 0 0 0 0 0 0  
9 KVS Branst 0 0 0 0 0 0 0  
10 Nielse SV 0 0 0 0 0 0 0  
11 SK Rita Berlaar 0 0 0 0 0 0 0  
12 SV Aartselaar A 0 0 0 0 0 0 0  
13 Schelle Sport 0 0 0 0 0 0 0  
14 VC Mortsel OG A 0 0 0 0 0 0 0  
15 VC Wijnegem 0 0 0 0 0 0 0  
16 VVH Lippelo 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


3e Provinciale C

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Blauberg Sport 0 0 0 0 0 0 0  
2 Excelsior Bouwel 0 0 0 0 0 0 0  
3 Excelsior Vorst 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Gierle 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC Netezonen 0 0 0 0 0 0 0  
6 FC Zwaneven 0 0 0 0 0 0 0  
7 KFC Herenthout 0 0 0 0 0 0 0  
8 KFC Mol 0 0 0 0 0 0 0  
9 KFC Pulle 0 0 0 0 0 0 0  
10 KSK Kasterlee 0 0 0 0 0 0 0  
11 KVC Oostmalle 0 0 0 0 0 0 0  
12 KVV Noordstar 0 0 0 0 0 0 0  
13 Lierse Kempenzonen B 0 0 0 0 0 0 0  
14 Linda Olen 0 0 0 0 0 0 0  
15 VV Laakdal 0 0 0 0 0 0 0  
16 Zandhovense SK 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


4e Provinciale A

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Berendrecht Sport 0 0 0 0 0 0 0  
2 Excelsior Essen 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Sint Jozef 0 0 0 0 0 0 0  
4 Heibos KSV 0 0 0 0 0 0 0  
5 Horendonk FC 0 0 0 0 0 0 0  
6 K Brecht SK 0 0 0 0 0 0 0  
7 KFC Antonia B 0 0 0 0 0 0 0  
8 KFC Halle 0 0 0 0 0 0 0  
9 KFC Nieuwmoer 0 0 0 0 0 0 0  
10 KFC Sint Lenaarts B 0 0 0 0 0 0 0  
11 KSV Wildert 0 0 0 0 0 0 0  
12 KVK Westmalle 0 0 0 0 0 0 0  
13 KVNA Wortel 0 0 0 0 0 0 0  
14 KVV Gooreind 0 0 0 0 0 0 0  
15 Maria-ter-Heide 0 0 0 0 0 0 0  
16 SV Noorse 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


4e Provinciale B

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 's Grav'wzl-Schilde B 0 0 0 0 0 0 0  
2 Alberta FC Schilde 0 0 0 0 0 0 0  
3 Brothers United 0 0 0 0 0 0 0  
4 City Pirates B 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC Antwerpen Noord 0 0 0 0 0 0 0  
6 K Boechoutse VV 0 0 0 0 0 0 0  
7 K Hove Sport 0 0 0 0 0 0 0  
8 KFC Ranst B 0 0 0 0 0 0 0  
9 KFC Schoten 0 0 0 0 0 0 0  
10 KSC Maccabi 0 0 0 0 0 0 0  
11 KSK Oelegem 0 0 0 0 0 0 0  
12 KVV Ternesse B 0 0 0 0 0 0 0  
13 Kessel United 0 0 0 0 0 0 0  
14 Olympic Pirates DBG 0 0 0 0 0 0 0  
15 Racing Emblem 0 0 0 0 0 0 0  
16 Tubantia Borgerhout 0 0 0 0 0 0 0  
17 VC Mortsel OG B 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


4e Provinciale C

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Blaasveld 0 0 0 0 0 0 0  
2 Heffen SK 0 0 0 0 0 0 0  
3 K Reet SK 0 0 0 0 0 0 0  
4 KFC Katelijne B 0 0 0 0 0 0 0  
5 KFC Kontich B 0 0 0 0 0 0 0  
6 KFCV Wintam 0 0 0 0 0 0 0  
7 KSK Rumst 0 0 0 0 0 0 0  
8 KSK Wavria A 0 0 0 0 0 0 0  
9 KSK Wilrijk-JAS B 0 0 0 0 0 0 0  
10 KVK Hingene 0 0 0 0 0 0 0  
11 Leest United 0 0 0 0 0 0 0  
12 Oxford Hemiksem 0 0 0 0 0 0 0  
13 Puursica Puurs 0 0 0 0 0 0 0  
14 RB Elzestraat 0 0 0 0 0 0 0  
15 SK Sint Amands 0 0 0 0 0 0 0  
16 SV Aartselaar B 0 0 0 0 0 0 0  
17 VK Heindonk 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


4e Provinciale D

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 BO Beerzel 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Suraye United 0 0 0 0 0 0 0  
3 Immer Voort 0 0 0 0 0 0 0  
4 KFC Heultje 0 0 0 0 0 0 0  
5 KFC Muizen 0 0 0 0 0 0 0  
6 KFC Putte B 0 0 0 0 0 0 0  
7 KFC Ramsel 0 0 0 0 0 0 0  
8 KFC Tongerlo 0 0 0 0 0 0 0  
9 KFC Zammel 0 0 0 0 0 0 0  
10 KSC Mechelen 0 0 0 0 0 0 0  
11 KSK Wavria B 0 0 0 0 0 0 0  
12 KVC Booischot 0 0 0 0 0 0 0  
13 SC Wiekevorst 0 0 0 0 0 0 0  
14 SK Peulis 0 0 0 0 0 0 0  
15 SV Grasheide 0 0 0 0 0 0 0  
16 VC Rijmenam 0 0 0 0 0 0 0  
17 Zennester Hombeek 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


4e Provinciale E

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Blauwvoet Oevel 0 0 0 0 0 0 0  
2 Ezaart Sport 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC De Kempen TL - B 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Punt- Larum 0 0 0 0 0 0 0  
5 HIH Turnhout 0 0 0 0 0 0 0  
6 KFC Grobbendonk 0 0 0 0 0 0 0  
7 KFCH Pulderbos 0 0 0 0 0 0 0  
8 KFCV Alberta Geel 0 0 0 0 0 0 0  
9 KSK Oosthoven 0 0 0 0 0 0 0  
10 KVV Rauw Sport 0 0 0 0 0 0 0  
11 MLK Lichtaart 0 0 0 0 0 0 0  
12 Olen United 0 0 0 0 0 0 0  
13 Rosselaar-Hulsen 0 0 0 0 0 0 0  
14 SKS Herentals 0 0 0 0 0 0 0  
15 Sint Dimpna B 0 0 0 0 0 0 0  
16 VC Poederlee 0 0 0 0 0 0 0  
17 Wechelderzande 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 1e Provinciale

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Berchem Sport A 0 0 0 0 0 0 0  
2 Blauwvoet Oevel 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Antwerp Girls 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC V.D.P. 0 0 0 0 0 0 0  
5 Hoogstraten A 0 0 0 0 0 0 0  
6 K Hove Sport 0 0 0 0 0 0 0  
7 KFC Herenthout 0 0 0 0 0 0 0  
8 KFC Kontich B 0 0 0 0 0 0 0  
9 KFC Ranst A 0 0 0 0 0 0 0  
10 KFC Wuustwezel B 0 0 0 0 0 0 0  
11 KSK Heist B 0 0 0 0 0 0 0  
12 KV Mechelen B 0 0 0 0 0 0 0  
13 KVC Westerlo 0 0 0 0 0 0 0  
14 KVK Westmalle 0 0 0 0 0 0 0  
15 Maria-Ter-Heide B 0 0 0 0 0 0 0  
16 SV Noorse 0 0 0 0 0 0 0  
17 Vosselaar VV 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Provinciale

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 's Grav'wzl-Schilde 0 0 0 0 0 0 0  
2 Berlaar Heikant 0 0 0 0 0 0 0  
3 Davo Puurs A 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Arendonk Sport 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC Blaasveld 0 0 0 0 0 0 0  
6 FC De Kempen TL 0 0 0 0 0 0 0  
7 FC Ik Dien 0 0 0 0 0 0 0  
8 FC Schoonbroek 0 0 0 0 0 0 0  
9 K Ternesse VV 0 0 0 0 0 0 0  
10 KFC Schoten A 0 0 0 0 0 0 0  
11 KFC Wuustwezel C 0 0 0 0 0 0 0  
12 KSC Mechelen 0 0 0 0 0 0 0  
13 KSK Heist C 0 0 0 0 0 0 0  
14 KSK Weelde 0 0 0 0 0 0 0  
15 Maria-Ter-Heide C 0 0 0 0 0 0 0  
16 VC Moldavo C 0 0 0 0 0 0 0  
17 Zennester Hombeek 0 0 0 0 0 0 0  
18 Zwarte Leeuw 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale A

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Berchem Sport B 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Gierle 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Sint Jozef 0 0 0 0 0 0 0  
4 Hoogstraten B 0 0 0 0 0 0 0  
5 Horendonk FC 0 0 0 0 0 0 0  
6 K Brecht SK 0 0 0 0 0 0 0  
7 KFC Beekhoek 0 0 0 0 0 0 0  
8 KFC Flandria 0 0 0 0 0 0 0  
9 KFCE Zoersel 0 0 0 0 0 0 0  
10 KVC Oostmalle 0 0 0 0 0 0 0  
11 KVNA Wortel 0 0 0 0 0 0 0  
12 Loenhout SK B 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale B

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Davo Puurs B 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Netezonen 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Oppuurs 0 0 0 0 0 0 0  
4 KFC Bevel 0 0 0 0 0 0 0  
5 KFC Broechem 0 0 0 0 0 0 0  
6 KFC Zammel 0 0 0 0 0 0 0  
7 KSK Rumst 0 0 0 0 0 0 0  
8 KVC Houtvenne 0 0 0 0 0 0 0  
9 KVV Noordstar 0 0 0 0 0 0 0  
10 Massenhoven B 0 0 0 0 0 0 0  
11 SV Vlug Vooruit 0 0 0 0 0 0 0  
12 Verbr. Zwijndrecht 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 4e Provinciale

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Alberta Schilde 0 0 0 0 0 0 0  
2 Immer Voort FC 0 0 0 0 0 0 0  
3 KFC Berendrecht 0 0 0 0 0 0 0  
4 KFC Kontich C 0 0 0 0 0 0 0  
5 KFC Nijlen 0 0 0 0 0 0 0  
6 KFC Ranst B 0 0 0 0 0 0 0  
7 KFC Schoten B 0 0 0 0 0 0 0  
8 KFC Wuustwezel D 0 0 0 0 0 0 0  
9 KFCV Wintam 0 0 0 0 0 0 0  
10 KSK Heist D 0 0 0 0 0 0 0  
11 Racing Emblem 0 0 0 0 0 0 0  
12 Rauw Sport 0 0 0 0 0 0 0  
13 VC Herentals 0 0 0 0 0 0 0  
14 Vlimmeren Sport 0 0 0 0 0 0 0  
15 White Star 0 0 0 0 0 0 0  
16 Zandhovense SK 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk

DE BVA HEREN - ZOMER 2018 - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN DE 6 GROEPEN BIJ DE HEREN.

BVA Heren - Groep 1 BVA Heren - Groep 2 BVA Heren - Groep 3
BVA Heren - Groep 4 BVA Heren - Groep 5 BVA Heren - Groep 6
    

BVA Groep 1

Klassement na 3 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSV Schriek 3 3 0 0 6 1 9
2 FC Mariekerke 3 2 0 1 7 3 7
3 Minderhout VV 3 2 0 1 6 2 7
4 VC Herentals 3 2 0 1 8 5 7
5 FC De Kempen TL A 2 2 0 0 17 2 6
6 OG Vorselaar 2 2 0 0 4 0 6
7 Berg en Dal 3 2 1 0 9 4 6
8 Verbr. Zwijndrecht 3 2 1 0 4 2 6
9 KSK Branddonk 3 2 1 0 6 5 6
10 SAV Sint Dimpna A 3 1 1 1 4 2 4
11 's Gr'wezel-Schilde A 3 1 1 1 10 9 4
12 FC Oppuurs 3 1 1 1 8 8 4
13 GR Katelijne 3 1 1 1 7 7 4
14 Sporting Burcht 3 1 1 1 5 5 4
15 KFC Antonia A 3 1 1 1 5 7 4
16 FC Wezel Sport 3 1 2 0 6 7 3
17 K Kalmthout SK 3 1 2 0 6 7 3
18 KFC Beekhoek 3 1 2 0 4 6 3
19 KFC Broechem 3 1 2 0 9 12 3
20 Berlaar Heikant 3 0 1 2 6 7 2
21 KFC Herselt 3 0 2 1 6 10 1
22 Willebroekse SV 3 0 3 0 1 10 0
23 Sporting Tisselt 3 0 3 0 4 14 0
24 Arendonk Sport 3 0 3 0 1 14 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 1 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 2

Klassement na 3 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSK Weelde 3 3 0 0 10 4 9
2 Witgoor Dessel 3 3 0 0 10 4 9
3 KFC Sint Job 3 3 0 0 9 5 9
4 RVC Hoboken 3 2 0 1 7 2 7
5 KFC Kontich A 3 2 0 1 7 3 7
6 KFC Lille 3 2 0 1 4 1 7
7 KVV Duffel 3 2 0 1 8 6 7
8 KFC Bevel 3 2 1 0 9 4 6
9 Rochus Deurne 3 2 1 0 7 3 6
10 KV Bonheiden 3 2 1 0 9 6 6
11 FC Turk Sport 3 2 1 0 11 11 6
12 KFC Brasschaat 3 1 1 1 6 5 4
13 FC Walem 3 1 1 1 3 4 4
14 KFC Wuustwezel 3 1 2 0 6 4 3
15 K Merksplas SK 3 1 2 0 4 4 3
16 K Retie SK 3 1 2 0 5 7 3
17 KFCE Zoersel 3 1 2 0 6 9 3
18 Rapid Leest 3 1 2 0 4 9 3
19 KFC Ranst A 3 0 2 1 4 7 1
20 Verbr. Balen 3 0 2 1 5 11 1
21 White Star 3 0 3 0 7 11 0
22 Ekeren FC 3 0 3 0 5 10 0
23 Vlimmeren Sport 3 0 3 0 1 7 0
24 Zwaluwen Olmen 3 0 3 0 2 12 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 2 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 3

Klassement na 3 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Loenhout SK 3 3 0 0 14 1 9
2 K Brecht SK 3 3 0 0 13 2 9
3 FC De Kempen TL B 3 3 0 0 7 1 9
4 KVNA Wortel 3 3 0 0 12 7 9
5 KSV Oud Turnhout 3 3 0 0 8 3 9
6 FC Zwaneven 3 2 0 1 10 1 7
7 KFC Poppel 3 2 0 1 7 0 7
8 KFC Meer 3 2 0 1 7 3 7
9 KSV Wildert 3 2 0 1 9 7 7
10 FC Gierle 3 2 1 0 8 2 6
11 KFC Turnhout B 3 2 1 0 10 5 6
12 Lentezon Beerse 3 2 1 0 12 10 6
13 KFC Flandria 3 2 1 0 8 6 6
14 FC Sint Jozef 3 2 1 0 4 4 6
15 Olympic Essen 3 1 0 2 7 3 5
16 KSK Oosthoven 3 1 1 1 8 7 4
17 KVV Dosko 3 1 1 1 5 7 4
18 KFC Halle 3 1 1 1 5 10 4
19 KSK Kasterlee 3 1 2 0 9 6 3
20 MLK Lichtaart 3 1 2 0 6 7 3
21 K Achterbroek VV 3 1 2 0 4 5 3
22 KFC Nieuwmoer 3 1 2 0 4 5 3
23 KFC Meerle 3 1 2 0 2 3 3
24 KVK Westmalle 3 1 2 0 4 8 3
25 HIH Turnhout 3 1 2 0 1 11 3
26 Sint Lenaarts B 3 0 1 2 3 5 2
27 Horendonk FC 3 0 2 1 3 7 1
28 Wechelderzande 3 0 2 1 3 7 1
29 K Heibos SV 3 0 2 1 0 13 1
30 KVV Gooreind 3 0 3 0 2 5 0
31 Maria-ter-Heide 3 0 3 0 3 8 0
32 Excelsior Essen 3 0 3 0 4 10 0
33 KVC Oostmalle 3 0 3 0 0 9 0
34 KFC Antonia B 3 0 3 0 1 15 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 3 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 4

Klassement na 3 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Putte SK 3 3 0 0 18 3 9
2 Zandvliet Sport 3 3 0 0 14 4 9
3 KFC Berendrecht 3 3 0 0 10 2 9
4 SK Wilrijk-JAS A 3 3 0 0 9 2 9
5 's Gr'wezel-Schilde B 3 2 0 1 15 5 7
6 VC Mortsel OG A 3 2 0 1 10 5 7
7 KFC Schoten 3 2 0 1 5 1 7
8 Tubantia Borg. 3 2 1 0 10 1 6
9 Ol. Pirates D-BG 3 2 1 0 8 5 6
10 Kessel United 3 2 1 0 5 3 6
11 FC Merksem 3 2 1 0 7 7 6
12 SK Wilrijk-JAS B 3 2 1 0 10 11 6
13 VC Wijnegem 3 1 0 2 16 5 5
14 KFC Kontich B 3 1 1 1 8 4 4
15 Oxford Hemiksem 3 1 1 1 10 7 4
16 Excelsior Kaart 3 1 1 1 4 3 4
17 Borsbeek Sport 3 1 1 1 7 7 4
18 City Pirates B 3 1 1 1 5 5 4
19 K Hove Sport 3 1 1 1 4 6 4
20 VC Mortsel OG B 3 1 2 0 7 9 3
21 KSC Maccabi 3 1 2 0 3 7 3
22 KFC Ranst B 3 1 2 0 3 8 3
23 KVV Ternesse B 3 1 2 0 1 14 3
24 KSK Oelegem 3 0 2 1 4 7 1
25 Racing Emblem 3 0 2 1 3 6 1
26 Alberta Schilde 3 0 2 1 2 5 1
27 KVK Mariaburg 3 0 2 1 7 11 1
28 K Boechoutse VV 3 0 2 1 4 9 1
29 KSK Donk 3 0 2 1 6 13 1
30 FC Antwerpen Noord 3 0 2 1 4 16 1
31 SV Noorse 3 0 3 0 3 14 0
32 Brothers United 3 0 3 0 6 23 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 4 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 5

Klassement na 3 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Putte B 3 3 0 0 11 3 9
2 KV Hooikt 3 3 0 0 11 4 9
3 VC Rijmenam 3 3 0 0 10 3 9
4 BO Beerzel 3 3 0 0 8 3 9
5 Schelle Sport 3 2 0 1 20 4 7
6 KVS Branst 3 2 0 1 16 3 7
7 VVH Lippelo 3 2 0 1 8 1 7
8 KFC Katelijne A 3 2 0 1 6 2 7
9 KFC Lint 3 2 0 1 6 2 7
10 SV Aartselaar A 3 2 1 0 13 4 6
11 KSK Wavria A 3 2 1 0 11 3 6
12 KFC Putte A 3 2 1 0 10 4 6
13 VK Heindonk 3 2 1 0 11 6 6
14 KSC Mechelen 3 2 1 0 8 4 6
15 KFCV Wintam 3 2 1 0 9 6 6
16 Heffen SK 3 2 1 0 8 7 6
17 SK Sint Amands 3 2 1 0 9 9 6
18 FC Suraye United 3 2 1 0 6 6 6
19 RB Elzestraat 3 1 1 1 8 9 4
20 Nielse SV 3 1 1 1 6 8 4
21 SV Grasheide 3 1 2 0 7 9 3
22 Zennester Hombeek 3 1 2 0 6 8 3
23 SV Aartselaar B 3 1 2 0 6 9 3
24 KSK Reet 3 1 2 0 5 8 3
25 KSK Wavria B 3 1 2 0 8 17 3
26 Leest United 3 0 2 1 4 9 1
27 KVK Hingene 3 0 3 0 4 11 0
28 KSK Rumst 3 0 3 0 2 9 0
29 FC Blaasveld 3 0 3 0 1 9 0
30 KFC Muizen 3 0 3 0 2 11 0
31 SK Rita Berlaar 3 0 3 0 2 11 0
32 KFC Katelijne B 3 0 3 0 0 9 0
33 SK Peulis 3 0 3 0 2 13 0
34 Puursica 3 0 3 0 2 22 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 5 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 6

Klassement na 3 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSK Zandhovense 3 3 0 0 16 2 9
2 Excelsior Bouwel 3 3 0 0 15 2 9
3 KFCM Hallaar 3 3 0 0 15 2 9
4 KFC Pulle 3 3 0 0 11 5 9
5 FC Punt-Larum 3 3 0 0 7 3 9
6 VC Poederlee 3 2 0 1 10 4 7
7 Immer Voort 3 2 1 0 12 5 6
8 Linda Olen 3 2 1 0 10 5 6
9 KVV Rauw Sport 3 2 1 0 8 3 6
10 Blauwvoet Oevel 3 2 1 0 8 4 6
11 KFC Mol 3 2 1 0 7 3 6
12 VV Laakdal 3 1 0 2 7 4 5
13 Excelsior Vorst 3 1 1 1 9 7 4
14 SAV Sint Dimpna B 3 1 1 1 6 6 4
15 KFC Pulderbos 3 1 1 1 6 7 4
16 Ezaart Sport 3 1 1 1 4 5 4
17 KVV Noordstar 3 1 1 1 5 8 4
18 SC Wiekevorst 3 1 1 1 6 12 4
19 Lierse Kempenz. B 3 1 2 0 5 4 3
20 Rosselaar-Hulsen 3 1 2 0 6 8 3
21 KFC Grobbendonk 3 1 2 0 5 8 3
22 FC Netezonen 3 1 2 0 4 8 3
23 SKS Herentals 3 1 2 0 2 6 3
24 KVC Booischot 3 0 0 3 4 4 3
25 Blauberg Sport 3 0 1 2 3 4 2
26 KFC Tongerlo 3 0 2 1 4 7 1
27 KFCV Alberta Geel 3 0 2 1 4 10 1
28 KFC Zammel 3 0 2 1 5 14 1
29 KFC Ramsel 3 0 2 1 4 15 1
30 KFC Herenthout 3 0 3 0 3 9 0
31 Olen United 3 0 3 0 2 8 0
32 KFC Heultje 3 0 3 0 2 23 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 6 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

DE BVA VROUWEN - ZOMER 2018 - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN DE 2 DAMESGROEPEN.

BVA Vrouwen - Groep 1 BVA Vrouwen - Groep 2
    

BVA Vrouwen Groep 1

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Hoogstraten A 1 1 0 0 15 0 3
2 VC Moldavo C 1 1 0 0 13 0 3
3 FC Arendonk Sport 1 1 0 0 4 1 3
4 Maria-ter-Heide B 1 1 0 0 4 2 3
5 's Gr'wezel-Schilde A 1 0 0 1 1 1 1
6 Loenhout B 1 0 0 1 1 1 1
7 FC Schoonbroek 0 0 0 0 0 0 0  
8 KVV Vosselaar 0 0 0 0 0 0 0  
9 KFC Wuustwezel B 1 0 1 0 2 4 0
10 KSK Weelde 1 0 1 0 1 4 0
11 Massenhoven B 1 0 1 0 0 13 0
12 KFC Wuustwezel C 1 0 1 0 0 15 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 1 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 2

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSK Heist B 1 1 0 0 6 0 3
2 FC Antwerp Girls 1 1 0 0 8 3 3
3 KVC Westerlo 1 1 0 0 6 1 3
4 Berlaar Heikant 1 1 0 0 3 0 3
5 Davo Puurs A 1 1 0 0 3 0 3
6 KFC Kontich B 1 0 0 1 2 2 1
7 KV Mechelen B 1 0 0 1 2 2 1
8 KFC Herenthout 1 0 1 0 0 3 0
9 KVV Ternesse 1 0 1 0 0 3 0
10 KFC Bevel 1 0 1 0 3 8 0
11 KFC Zammel 1 0 1 0 1 6 0
12 Berchem Sport A 1 0 1 0 0 6 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 2 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

DE NATIONALE AMATEURREEKSEN - KLASSEMENTEN EN PERIODEKLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U OOK ALLE KLASSEMENTEN VAN DE NATIONALE AMATEURREEKSEN 1, 2 & 3.

1e Amateurs 2e Am. VV-A 2e Am. VV-B 2e Am. ACFF
3e Am. VV-A 3e Am. VV-B 3e Am. ACFF-A 3e Am. ACFF-B
    

1e Klasse Amateurs

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 ASV Geel 0 0 0 0 0 0 0  
2 Chatelet-Farciennes 0 0 0 0 0 0 0  
3 Dessel Sport 0 0 0 0 0 0 0  
4 Eendracht Aalst 0 0 0 0 0 0 0  
5 Excelsior Virton 0 0 0 0 0 0 0  
6 FC Dender 0 0 0 0 0 0 0  
7 FC Seraing 0 0 0 0 0 0 0  
8 KSK Heist 0 0 0 0 0 0 0  
9 KSV Oudenaarde 0 0 0 0 0 0 0  
10 Lierse Kempenzonen 0 0 0 0 0 0 0  
11 RFC Knokke 0 0 0 0 0 0 0  
12 RFC Luik 0 0 0 0 0 0 0  
13 RWD Molenbeek 0 0 0 0 0 0 0  
14 Rupel Boom FC 0 0 0 0 0 0 0  
15 SK Deinze 0 0 0 0 0 0 0  
16 Thes Sport KVV 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


2e Amateurs VV - A

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Diegem Sport 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Gullegem 0 0 0 0 0 0 0  
3 KFC Eppegem 0 0 0 0 0 0 0  
4 KFC Mandel Utd 0 0 0 0 0 0 0  
5 KSCT Menen 0 0 0 0 0 0 0  
6 KSK Ronse 0 0 0 0 0 0 0  
7 Olsa Brakel 0 0 0 0 0 0 0  
8 Olympia Wijgmaal 0 0 0 0 0 0 0  
9 RC Harelbeke 0 0 0 0 0 0 0  
10 Racing Club Gent 0 0 0 0 0 0 0  
11 S.E. Winkel Sport 0 0 0 0 0 0 0  
12 SC Dikkelvenne 0 0 0 0 0 0 0  
13 SK Londerzeel 0 0 0 0 0 0 0  
14 Sparta Petegem 0 0 0 0 0 0 0  
15 Tempo Overijse 0 0 0 0 0 0 0  
16 VK Westhoek 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


2e Amateurs VV - B

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Berchem Sport 0 0 0 0 0 0 0  
2 Bocholter VV 0 0 0 0 0 0 0  
3 Cappellen RFC 0 0 0 0 0 0 0  
4 City Pirates Antw. 0 0 0 0 0 0 0  
5 Heur-Tongeren 0 0 0 0 0 0 0  
6 Hoogstraten VV 0 0 0 0 0 0 0  
7 KFC Duffel 0 0 0 0 0 0 0  
8 KFC Turnhout 0 0 0 0 0 0 0  
9 KSV Temse 0 0 0 0 0 0 0  
10 KVV Vosselaar 0 0 0 0 0 0 0  
11 Patro Eisden MM 0 0 0 0 0 0 0  
12 RC Hades Hasselt 0 0 0 0 0 0 0  
13 SKN Sint Niklaas 0 0 0 0 0 0 0  
14 Sporting Hasselt 0 0 0 0 0 0 0  
15 Spouwen MPTN 0 0 0 0 0 0 0  
16 VW Hamme 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


2e Amateurs ACFF

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Acren Lessines 0 0 0 0 0 0 0  
2 Couvin-Mariembourg 0 0 0 0 0 0 0  
3 Entente Durbuy 0 0 0 0 0 0 0  
4 Francs Borains 0 0 0 0 0 0 0  
5 La Louviere Centre 0 0 0 0 0 0 0  
6 Olympic Charleroi 0 0 0 0 0 0 0  
7 RAAL La Louvière 0 0 0 0 0 0 0  
8 RFC Meux 0 0 0 0 0 0 0  
9 RFC Tilleur 0 0 0 0 0 0 0  
10 RRC Hamoir 0 0 0 0 0 0 0  
11 RW Walhain 0 0 0 0 0 0 0  
12 Solieres Sport 0 0 0 0 0 0 0  
13 URSL Visé 0 0 0 0 0 0 0  
14 US Rebecquoise 0 0 0 0 0 0 0  
15 Wallonne Ciney 0 0 0 0 0 0 0  
16 Waremme-Borgworm 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


3e Amateurs VV - A

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Avanti Stekene 0 0 0 0 0 0 0  
2 Eendracht Wervik 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Lebbeke 0 0 0 0 0 0 0  
4 KFC Merelbeke 0 0 0 0 0 0 0  
5 KSKV Zwevezele 0 0 0 0 0 0 0  
6 KVC Jong Lede 0 0 0 0 0 0 0  
7 KVC Wingene 0 0 0 0 0 0 0  
8 KVV Zelzate 0 0 0 0 0 0 0  
9 Pepingen-Halle 0 0 0 0 0 0 0  
10 RFC Wetteren 0 0 0 0 0 0 0  
11 SV Oostkamp 0 0 0 0 0 0 0  
12 Sp. Kampenhout 0 0 0 0 0 0 0  
13 Svelta Melsele 0 0 0 0 0 0 0  
14 Torhout 1992 KM 0 0 0 0 0 0 0  
15 Woluwe-Zaventem 0 0 0 0 0 0 0  
16 Wolvertem-Merchtem 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


3e Amateurs VV - B

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Bilzerse-Waltwilder 0 0 0 0 0 0 0  
2 Eendracht Termien 0 0 0 0 0 0 0  
3 Esperanza Pelt 0 0 0 0 0 0 0  
4 Helson Helchteren 0 0 0 0 0 0 0  
5 K Lyra-Lierse 0 0 0 0 0 0 0  
6 K Ternesse VV 0 0 0 0 0 0 0  
7 KAC Betekom 0 0 0 0 0 0 0  
8 KESK Leopoldsburg 0 0 0 0 0 0 0  
9 KFC Nijlen 0 0 0 0 0 0 0  
10 KFC St. Lenaarts 0 0 0 0 0 0 0  
11 KSV Bornem 0 0 0 0 0 0 0  
12 KVC Houtvenne 0 0 0 0 0 0 0  
13 KVK Tienen 0 0 0 0 0 0 0  
14 KVK Wellen 0 0 0 0 0 0 0  
15 RC Mechelen 0 0 0 0 0 0 0  
16 Zwarte Leeuw 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


3e Amateurs ACFF - A

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Albert Quevy Mons 0 0 0 0 0 0 0  
2 CS Braine 0 0 0 0 0 0 0  
3 CS Entite Manage 0 0 0 0 0 0 0  
4 Entente Binche 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC Ganshoren 0 0 0 0 0 0 0  
6 FC Ostiches-Ath 0 0 0 0 0 0 0  
7 JS Tamines 0 0 0 0 0 0 0  
8 Leopold Ukkel FC 0 0 0 0 0 0 0  
9 RFC Doornik 0 0 0 0 0 0 0  
10 RFC Stockel 0 0 0 0 0 0 0  
11 RJ Aische 0 0 0 0 0 0 0  
12 RSD Jette 0 0 0 0 0 0 0  
13 Racing Jet Waver 0 0 0 0 0 0 0  
14 Rapid Symphorinois 0 0 0 0 0 0 0  
15 Stade Brainois 0 0 0 0 0 0 0  
16 UR Namen FLV 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


3e Amateurs ACFF - B

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 CS Onhaye 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Herstal 0 0 0 0 0 0 0  
3 RAFC Oppagne-Weris 0 0 0 0 0 0 0  
4 RCS Condrusien 0 0 0 0 0 0 0  
5 RCS Verlaine 0 0 0 0 0 0 0  
6 RFC Aywaille 0 0 0 0 0 0 0  
7 RFC Hoei 0 0 0 0 0 0 0  
8 RFC Kelmis-Calamine 0 0 0 0 0 0 0  
9 RFC Warnant 0 0 0 0 0 0 0  
10 ROC Meix-Virton 0 0 0 0 0 0 0  
11 RRC Longlier 0 0 0 0 0 0 0  
12 RRC Mormont 0 0 0 0 0 0 0  
13 RUS Givry 0 0 0 0 0 0 0  
14 Richelle UTD 0 0 0 0 0 0 0  
15 Sprimont-Comblain 0 0 0 0 0 0 0  
16 Stockay-Warfusee 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk

DE NATIONALE VROUWENREEKSEN - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U OOK ALLE KLASSEMENTEN VAN DE NATIONALE VROUWENREEKSEN :
SUPERLEAGUE EN AFDELING 1, 2A & 2B.

Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B
    

Dames Super League

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 AA Gent A 0 0 0 0 0 0 0  
2 KSK Heist A 0 0 0 0 0 0 0  
3 OH Leuven A 0 0 0 0 0 0 0  
4 RC Genk Ladies A 0 0 0 0 0 0 0  
5 RSC Anderlecht A 0 0 0 0 0 0 0  
6 Standard Luik A 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 1e Nationale

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 AA Gent B 0 0 0 0 0 0 0  
2 Club Brugge A 0 0 0 0 0 0 0  
3 DV Tongeren A 0 0 0 0 0 0 0  
4 Eendracht Aalst A 0 0 0 0 0 0 0  
5 Famkes WDM A 0 0 0 0 0 0 0  
6 Fem. WS Woluwe A 0 0 0 0 0 0 0  
7 KFC Kontich A 0 0 0 0 0 0 0  
8 KVC Massenhoven A 0 0 0 0 0 0 0  
9 Racing Genk B 0 0 0 0 0 0 0  
10 St-Ghislain T-H A 0 0 0 0 0 0 0  
11 Standard Luik B 0 0 0 0 0 0 0  
12 Svelta Melsele A 0 0 0 0 0 0 0  
13 VC Moldavo A 0 0 0 0 0 0 0  
14 Zulte-Waregem A 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Nationale A

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 AA Gent C 0 0 0 0 0 0 0  
2 Club Brugge B 0 0 0 0 0 0 0  
3 Dames VK Egem A 0 0 0 0 0 0 0  
4 Eendracht Aalst B 0 0 0 0 0 0 0  
5 GFA Sinaai A 0 0 0 0 0 0 0  
6 KDC Ruddervoorde A 0 0 0 0 0 0 0  
7 KFC Wuustwezel A 0 0 0 0 0 0 0  
8 KSV Zottegem A 0 0 0 0 0 0 0  
9 Loenhout SK - A 0 0 0 0 0 0 0  
10 Maria-Ter-Heide A 0 0 0 0 0 0 0  
11 Olsa Brakel A 0 0 0 0 0 0 0  
12 St-Ghislain T-H B 0 0 0 0 0 0 0  
13 Voorw. Zwevezele A 0 0 0 0 0 0 0  
14 Zulte Waregem B 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Nationale B

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 ASE De Chastre A 0 0 0 0 0 0 0  
2 Bokrijk Sport A 0 0 0 0 0 0 0  
3 Couvin-Mariembourg A 0 0 0 0 0 0 0  
4 Eva's Tienen A 0 0 0 0 0 0 0  
5 Fém. La Louvière A 0 0 0 0 0 0 0  
6 Irlande-Auderghem A 0 0 0 0 0 0 0  
7 KV Mechelen A 0 0 0 0 0 0 0  
8 OH Leuven B 0 0 0 0 0 0 0  
9 RFC Luik A 0 0 0 0 0 0 0  
10 RSC Anderlecht B 0 0 0 0 0 0 0  
11 Standard Luik C 0 0 0 0 0 0 0  
12 VC Moldavo B 0 0 0 0 0 0 0  
13 Wall. Club Sibret A 0 0 0 0 0 0 0  
14 Wolvertem-Merchtem A 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


PROVINCIALE REEKSEN - DRIE MOGELIJKE SCHEMA'S - KLIMMEN EN DALEN
1. SCHEMA BIJ 3 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 3 3 3 3 3
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 8 8 8 8 8
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 12 12 12 12 12
      
2. SCHEMA BIJ 2 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 5 5 5 5 5
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 7 7 7 7 7
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 11 11 11 11 11
      
3. SCHEMA BIJ 1 STIJGER IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 4 4 4 4 4
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 10 10 10 10 10
      
We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2018-2019 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet. Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken. De planning verscheen in "Sportleven" van 9 mei 2018.

KLIK HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).