Heren 4e Provinciale E
Update: 17/07/2018 om 09:29u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Het Foooble-Team heeft méér dan 25 jaar ervaring in
- het organiseren van internationale voetbaltornooien
- het begeleiden van sportreizen
- het op maat adviseren van teamleiders
   om aan het juiste tornooi deel te nemen.

Onze droom: het verbinden van mensen middels sport
www.foooble.com - info@foooble.com
DE SCHEMAS BEKER VAN ANTWERPEN
ZIE PROVINCIAAL - BVA 2018


ALLE PROVINCIALE KALENDERS
ZIE DE REEKSPAGINAS
Laatste update: 17/07/2018 om 09:29u
Provinciaal  /  4e provinciale  /  Heren 4e Provinciale E
4e PROVINCIALE E - ANTWERPEN - SEIZOEN 2018 - 2019

Dit zijn de 17 ploegen:
HIH Turnhout, KSK Oosthoven, KFC Grobbendonk, KFC Wechelderzande, KFCH Pulderbos,
Olen United, Blauwvoet Oevel, KVV Rauw Sport, KFCV Alberta Geel, Ezaart Sport, FC De Kempen TL B,
SKS Herentals, Sint Dimpna B, FC Punt-Larum, MLK Lichtaart, VC Poederlee en FC Rosselaar Hulsen.

In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (11 speeldagen, 12 speeldagen, 11 speeldagen).
4e Prov. Geografisch Provinciale Speeldag Alle Klassementen Archief 2017-2018
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 1 (29 augustus 2018) - 1e periode
Woe. 29/08 19u00 KFCV Alberta Geel - HIH Turnhout
Woe. 29/08 19u00 VC Poederlee - Wechelderzande
Woe. 29/08 19u00 KFC Grobbendonk - Sint Dimpna B
Woe. 29/08 19u00 Blauwvoet Oevel - Rosselaar-Hulsen
Woe. 29/08 19u00 FC De Kempen TL - B - MLK Lichtaart
Woe. 29/08 19u00 FC Punt- Larum - KSK Oosthoven
Woe. 29/08 19u30 KVV Rauw Sport - KFCH Pulderbos
Woe. 29/08 20u00 SKS Herentals - Olen United
- - - Ezaart Sport - vrij

  Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Blauwvoet Oevel 0 0 0 0 0 0 0  
2 Ezaart Sport 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC De Kempen TL - B 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Punt- Larum 0 0 0 0 0 0 0  
5 HIH Turnhout 0 0 0 0 0 0 0  
6 KFC Grobbendonk 0 0 0 0 0 0 0  
7 KFCH Pulderbos 0 0 0 0 0 0 0  
8 KFCV Alberta Geel 0 0 0 0 0 0 0  
9 KSK Oosthoven 0 0 0 0 0 0 0  
10 KVV Rauw Sport 0 0 0 0 0 0 0  
11 MLK Lichtaart 0 0 0 0 0 0 0  
12 Olen United 0 0 0 0 0 0 0  
13 Rosselaar-Hulsen 0 0 0 0 0 0 0  
14 SKS Herentals 0 0 0 0 0 0 0  
15 Sint Dimpna B 0 0 0 0 0 0 0  
16 VC Poederlee 0 0 0 0 0 0 0  
17 Wechelderzande 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


Speeldag 1 (29 augustus 2018) - 1e periode
SKS Herentals - Olen United
KFCV Alberta Geel - HIH Turnhout
VC Poederlee - Wechelderzande
KFC Grobbendonk - Sint Dimpna B
Blauwvoet Oevel - Rosselaar-Hulsen
FC De Kempen TL - B - MLK Lichtaart
KVV Rauw Sport - KFCH Pulderbos
FC Punt- Larum - KSK Oosthoven
Ezaart Sport - vrij


Speeldag 2 (2 september 2018) - 1e periode
FC Punt- Larum - KVV Rauw Sport
Wechelderzande - SKS Herentals
Sint Dimpna B - KFCV Alberta Geel
Rosselaar-Hulsen - VC Poederlee
MLK Lichtaart - KFC Grobbendonk
KFCH Pulderbos - Blauwvoet Oevel
KSK Oosthoven - FC De Kempen TL - B
Ezaart Sport - Olen United
HIH Turnhout - vrij


Speeldag 3 (5 september 2018) - 1e periode
Ezaart Sport - FC Punt- Larum
KSK Oosthoven - KVV Rauw Sport
KFCH Pulderbos - FC De Kempen TL - B
MLK Lichtaart - Blauwvoet Oevel
Rosselaar-Hulsen - KFC Grobbendonk
Sint Dimpna B - VC Poederlee
Wechelderzande - KFCV Alberta Geel
HIH Turnhout - SKS Herentals
Olen United - vrij


Speeldag 4 (9 september 2018) - 1e periode
Olen United - HIH Turnhout
KVV Rauw Sport - Ezaart Sport
FC De Kempen TL - B - FC Punt- Larum
Blauwvoet Oevel - KSK Oosthoven
KFC Grobbendonk - KFCH Pulderbos
VC Poederlee - MLK Lichtaart
KFCV Alberta Geel - Rosselaar-Hulsen
SKS Herentals - Sint Dimpna B
Wechelderzande - vrij


Speeldag 5 (16 september 2018) - 1e periode
FC Punt- Larum - Blauwvoet Oevel
KVV Rauw Sport - FC De Kempen TL - B
Wechelderzande - Olen United
Rosselaar-Hulsen - SKS Herentals
MLK Lichtaart - KFCV Alberta Geel
KFCH Pulderbos - VC Poederlee
KSK Oosthoven - KFC Grobbendonk
Ezaart Sport - HIH Turnhout
Sint Dimpna B - vrij


Speeldag 6 (23 september 2018) - 1e periode
Olen United - Sint Dimpna B
HIH Turnhout - Wechelderzande
FC De Kempen TL - B - Ezaart Sport
Blauwvoet Oevel - KVV Rauw Sport
KFC Grobbendonk - FC Punt- Larum
VC Poederlee - KSK Oosthoven
KFCV Alberta Geel - KFCH Pulderbos
SKS Herentals - MLK Lichtaart
Rosselaar-Hulsen - vrij


Speeldag 7 (30 september 2018) - 1e periode
FC Punt- Larum - VC Poederlee
KVV Rauw Sport - KFC Grobbendonk
FC De Kempen TL - B - Blauwvoet Oevel
Sint Dimpna B - HIH Turnhout
Rosselaar-Hulsen - Olen United
KFCH Pulderbos - SKS Herentals
KSK Oosthoven - KFCV Alberta Geel
Ezaart Sport - Wechelderzande
MLK Lichtaart - vrij


Speeldag 8 (7 oktober 2018) - 1e periode
Olen United - MLK Lichtaart
HIH Turnhout - Rosselaar-Hulsen
Wechelderzande - Sint Dimpna B
Blauwvoet Oevel - Ezaart Sport
KFC Grobbendonk - FC De Kempen TL - B
VC Poederlee - KVV Rauw Sport
KFCV Alberta Geel - FC Punt- Larum
SKS Herentals - KSK Oosthoven
KFCH Pulderbos - vrij


Speeldag 9 (14 oktober 2018) - 1e periode
FC Punt- Larum - SKS Herentals
KVV Rauw Sport - KFCV Alberta Geel
FC De Kempen TL - B - VC Poederlee
Blauwvoet Oevel - KFC Grobbendonk
Rosselaar-Hulsen - Wechelderzande
MLK Lichtaart - HIH Turnhout
KFCH Pulderbos - Olen United
Ezaart Sport - Sint Dimpna B
KSK Oosthoven - vrij


Speeldag 10 (21 oktober 2018) - 1e periode
Olen United - KSK Oosthoven
HIH Turnhout - KFCH Pulderbos
Wechelderzande - MLK Lichtaart
Sint Dimpna B - Rosselaar-Hulsen
KFC Grobbendonk - Ezaart Sport
VC Poederlee - Blauwvoet Oevel
KFCV Alberta Geel - FC De Kempen TL - B
SKS Herentals - KVV Rauw Sport
FC Punt- Larum - vrij


Speeldag 11 (28 oktober 2018) - 1e periode
FC Punt- Larum - Olen United
FC De Kempen TL - B - SKS Herentals
Blauwvoet Oevel - KFCV Alberta Geel
KFC Grobbendonk - VC Poederlee
MLK Lichtaart - Sint Dimpna B
KFCH Pulderbos - Wechelderzande
KSK Oosthoven - HIH Turnhout
Ezaart Sport - Rosselaar-Hulsen
KVV Rauw Sport - vrij


Speeldag 12 (4 november 2018) - 2e periode
Olen United - KVV Rauw Sport
HIH Turnhout - FC Punt- Larum
Wechelderzande - KSK Oosthoven
Sint Dimpna B - KFCH Pulderbos
Rosselaar-Hulsen - MLK Lichtaart
VC Poederlee - Ezaart Sport
KFCV Alberta Geel - KFC Grobbendonk
SKS Herentals - Blauwvoet Oevel
FC De Kempen TL - B - vrij


Speeldag 13 (11 november 2018) - 2e periode
FC Punt- Larum - Wechelderzande
KVV Rauw Sport - HIH Turnhout
FC De Kempen TL - B - Olen United
KFC Grobbendonk - SKS Herentals
VC Poederlee - KFCV Alberta Geel
KFCH Pulderbos - Rosselaar-Hulsen
KSK Oosthoven - Sint Dimpna B
Ezaart Sport - MLK Lichtaart
Blauwvoet Oevel - vrij


Speeldag 14 (18 november 2018) - 2e periode
Olen United - Blauwvoet Oevel
HIH Turnhout - FC De Kempen TL - B
Wechelderzande - KVV Rauw Sport
Sint Dimpna B - FC Punt- Larum
Rosselaar-Hulsen - KSK Oosthoven
MLK Lichtaart - KFCH Pulderbos
KFCV Alberta Geel - Ezaart Sport
SKS Herentals - VC Poederlee
KFC Grobbendonk - vrij


Speeldag 15 (25 november 2018) - 2e periode
FC Punt- Larum - Rosselaar-Hulsen
KVV Rauw Sport - Sint Dimpna B
FC De Kempen TL - B - Wechelderzande
Blauwvoet Oevel - HIH Turnhout
KFC Grobbendonk - Olen United
KFCV Alberta Geel - SKS Herentals
KSK Oosthoven - MLK Lichtaart
Ezaart Sport - KFCH Pulderbos
VC Poederlee - vrij


Speeldag 16 (2 december 2018) - 2e periode
Olen United - VC Poederlee
HIH Turnhout - KFC Grobbendonk
Wechelderzande - Blauwvoet Oevel
Sint Dimpna B - FC De Kempen TL - B
Rosselaar-Hulsen - KVV Rauw Sport
MLK Lichtaart - FC Punt- Larum
KFCH Pulderbos - KSK Oosthoven
SKS Herentals - Ezaart Sport
KFCV Alberta Geel - vrij


Speeldag 17 (9 december 2018) - 2e periode
FC Punt- Larum - KFCH Pulderbos
KVV Rauw Sport - MLK Lichtaart
FC De Kempen TL - B - Rosselaar-Hulsen
Blauwvoet Oevel - Sint Dimpna B
KFC Grobbendonk - Wechelderzande
VC Poederlee - HIH Turnhout
KFCV Alberta Geel - Olen United
Ezaart Sport - KSK Oosthoven
SKS Herentals - vrij


Speeldag 18 (16 december 2018) - 2e periode
Olen United - SKS Herentals
HIH Turnhout - KFCV Alberta Geel
Wechelderzande - VC Poederlee
Sint Dimpna B - KFC Grobbendonk
Rosselaar-Hulsen - Blauwvoet Oevel
MLK Lichtaart - FC De Kempen TL - B
KFCH Pulderbos - KVV Rauw Sport
KSK Oosthoven - FC Punt- Larum
Ezaart Sport - vrij


Speeldag 19 (6 januari 2019) - 2e periode
FC Punt- Larum - Ezaart Sport
KVV Rauw Sport - KSK Oosthoven
FC De Kempen TL - B - KFCH Pulderbos
Blauwvoet Oevel - MLK Lichtaart
KFC Grobbendonk - Rosselaar-Hulsen
VC Poederlee - Sint Dimpna B
KFCV Alberta Geel - Wechelderzande
SKS Herentals - HIH Turnhout
Olen United - vrij


Speeldag 20 (13 januari 2019) - 2e periode
KVV Rauw Sport - FC Punt- Larum
SKS Herentals - Wechelderzande
KFCV Alberta Geel - Sint Dimpna B
VC Poederlee - Rosselaar-Hulsen
KFC Grobbendonk - MLK Lichtaart
Blauwvoet Oevel - KFCH Pulderbos
FC De Kempen TL - B - KSK Oosthoven
Olen United - Ezaart Sport
HIH Turnhout - vrij


Speeldag 21 (20 januari 2019) - 2e periode
HIH Turnhout - Olen United
Ezaart Sport - KVV Rauw Sport
FC Punt- Larum - FC De Kempen TL - B
KSK Oosthoven - Blauwvoet Oevel
KFCH Pulderbos - KFC Grobbendonk
MLK Lichtaart - VC Poederlee
Rosselaar-Hulsen - KFCV Alberta Geel
Sint Dimpna B - SKS Herentals
Wechelderzande - vrij


Speeldag 22 (27 januari 2019) - 2e periode
Blauwvoet Oevel - FC Punt- Larum
FC De Kempen TL - B - KVV Rauw Sport
Olen United - Wechelderzande
SKS Herentals - Rosselaar-Hulsen
KFCV Alberta Geel - MLK Lichtaart
VC Poederlee - KFCH Pulderbos
KFC Grobbendonk - KSK Oosthoven
HIH Turnhout - Ezaart Sport
Sint Dimpna B - vrij


Speeldag 23 (3 februari 2019) - 2e periode
Sint Dimpna B - Olen United
Wechelderzande - HIH Turnhout
Ezaart Sport - FC De Kempen TL - B
KVV Rauw Sport - Blauwvoet Oevel
FC Punt- Larum - KFC Grobbendonk
KSK Oosthoven - VC Poederlee
KFCH Pulderbos - KFCV Alberta Geel
MLK Lichtaart - SKS Herentals
Rosselaar-Hulsen - vrij


Speeldag 24 (10 februari 2019) - 3e periode
VC Poederlee - FC Punt- Larum
KFC Grobbendonk - KVV Rauw Sport
Blauwvoet Oevel - FC De Kempen TL - B
HIH Turnhout - Sint Dimpna B
Olen United - Rosselaar-Hulsen
SKS Herentals - KFCH Pulderbos
KFCV Alberta Geel - KSK Oosthoven
Wechelderzande - Ezaart Sport
MLK Lichtaart - vrij


Speeldag 25 (17 februari 2019) - 3e periode
MLK Lichtaart - Olen United
Rosselaar-Hulsen - HIH Turnhout
Sint Dimpna B - Wechelderzande
Ezaart Sport - Blauwvoet Oevel
FC De Kempen TL - B - KFC Grobbendonk
KVV Rauw Sport - VC Poederlee
FC Punt- Larum - KFCV Alberta Geel
KSK Oosthoven - SKS Herentals
KFCH Pulderbos - vrij


Speeldag 26 (24 februari 2019) - 3e periode
SKS Herentals - FC Punt- Larum
KFCV Alberta Geel - KVV Rauw Sport
VC Poederlee - FC De Kempen TL - B
KFC Grobbendonk - Blauwvoet Oevel
Wechelderzande - Rosselaar-Hulsen
HIH Turnhout - MLK Lichtaart
Olen United - KFCH Pulderbos
Sint Dimpna B - Ezaart Sport
KSK Oosthoven - vrij


Speeldag 27 (3 maart 2019) - 3e periode
KSK Oosthoven - Olen United
KFCH Pulderbos - HIH Turnhout
MLK Lichtaart - Wechelderzande
Rosselaar-Hulsen - Sint Dimpna B
Ezaart Sport - KFC Grobbendonk
Blauwvoet Oevel - VC Poederlee
FC De Kempen TL - B - KFCV Alberta Geel
KVV Rauw Sport - SKS Herentals
FC Punt- Larum - vrij


Speeldag 28 (10 maart 2019) - 3e periode
Olen United - FC Punt- Larum
SKS Herentals - FC De Kempen TL - B
KFCV Alberta Geel - Blauwvoet Oevel
VC Poederlee - KFC Grobbendonk
Sint Dimpna B - MLK Lichtaart
Wechelderzande - KFCH Pulderbos
HIH Turnhout - KSK Oosthoven
Rosselaar-Hulsen - Ezaart Sport
KVV Rauw Sport - vrij


Speeldag 29 (17 maart 2019) - 3e periode
KVV Rauw Sport - Olen United
FC Punt- Larum - HIH Turnhout
KSK Oosthoven - Wechelderzande
KFCH Pulderbos - Sint Dimpna B
MLK Lichtaart - Rosselaar-Hulsen
Ezaart Sport - VC Poederlee
KFC Grobbendonk - KFCV Alberta Geel
Blauwvoet Oevel - SKS Herentals
FC De Kempen TL - B - vrij


Speeldag 30 (24 maart 2019) - 3e periode
Wechelderzande - FC Punt- Larum
HIH Turnhout - KVV Rauw Sport
Olen United - FC De Kempen TL - B
SKS Herentals - KFC Grobbendonk
KFCV Alberta Geel - VC Poederlee
Rosselaar-Hulsen - KFCH Pulderbos
Sint Dimpna B - KSK Oosthoven
MLK Lichtaart - Ezaart Sport
Blauwvoet Oevel - vrij


Speeldag 31 (31 maart 2019) - 3e periode
Blauwvoet Oevel - Olen United
FC De Kempen TL - B - HIH Turnhout
KVV Rauw Sport - Wechelderzande
FC Punt- Larum - Sint Dimpna B
KSK Oosthoven - Rosselaar-Hulsen
KFCH Pulderbos - MLK Lichtaart
Ezaart Sport - KFCV Alberta Geel
VC Poederlee - SKS Herentals
KFC Grobbendonk - vrij


Speeldag 32 (3 april 2019) - 3e periode
KFCH Pulderbos - FC Punt- Larum
MLK Lichtaart - KVV Rauw Sport
Rosselaar-Hulsen - FC De Kempen TL - B
Sint Dimpna B - Blauwvoet Oevel
Wechelderzande - KFC Grobbendonk
HIH Turnhout - VC Poederlee
Olen United - KFCV Alberta Geel
KSK Oosthoven - Ezaart Sport
SKS Herentals - vrij


Speeldag 33 (7 april 2019) - 3e periode
Rosselaar-Hulsen - FC Punt- Larum
Sint Dimpna B - KVV Rauw Sport
Wechelderzande - FC De Kempen TL - B
HIH Turnhout - Blauwvoet Oevel
Olen United - KFC Grobbendonk
SKS Herentals - KFCV Alberta Geel
MLK Lichtaart - KSK Oosthoven
KFCH Pulderbos - Ezaart Sport
VC Poederlee - vrij


Speeldag 34 (14 april 2019) - 3e periode
VC Poederlee - Olen United
KFC Grobbendonk - HIH Turnhout
Blauwvoet Oevel - Wechelderzande
FC De Kempen TL - B - Sint Dimpna B
KVV Rauw Sport - Rosselaar-Hulsen
FC Punt- Larum - MLK Lichtaart
KSK Oosthoven - KFCH Pulderbos
Ezaart Sport - SKS Herentals
KFCV Alberta Geel - vrij


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in 4e provinciale E.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Blauwvoet Oevel 000
2Ezaart Sport 000
3FC De Kempen TL - B 000
4FC Punt- Larum 000
5HIH Turnhout 000
6KFC Grobbendonk 000
7KFCH Pulderbos 000
8KFCV Alberta Geel 000
9KSK Oosthoven 000
10KVV Rauw Sport 000
11MLK Lichtaart 000
12Olen United 000
13Rosselaar-Hulsen 000
14SKS Herentals 000
15Sint Dimpna B 000
16VC Poederlee 000
17Wechelderzande 000


VERLIESPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Blauwvoet Oevel 000
2Ezaart Sport 000
3FC De Kempen TL - B 000
4FC Punt- Larum 000
5HIH Turnhout 000
6KFC Grobbendonk 000
7KFCH Pulderbos 000
8KFCV Alberta Geel 000
9KSK Oosthoven 000
10KVV Rauw Sport 000
11MLK Lichtaart 000
12Olen United 000
13Rosselaar-Hulsen 000
14SKS Herentals 000
15Sint Dimpna B 000
16VC Poederlee 000
17Wechelderzande 000


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Blauwvoet Oevel 000
2Ezaart Sport 000
3FC De Kempen TL - B 000
4FC Punt- Larum 000
5HIH Turnhout 000
6KFC Grobbendonk 000
7KFCH Pulderbos 000
8KFCV Alberta Geel 000
9KSK Oosthoven 000
10KVV Rauw Sport 000
11MLK Lichtaart 000
12Olen United 000
13Rosselaar-Hulsen 000
14SKS Herentals 000
15Sint Dimpna B 000
16VC Poederlee 000
17Wechelderzande 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Blauwvoet Oevel 000
2Ezaart Sport 000
3FC De Kempen TL - B 000
4FC Punt- Larum 000
5HIH Turnhout 000
6KFC Grobbendonk 000
7KFCH Pulderbos 000
8KFCV Alberta Geel 000
9KSK Oosthoven 000
10KVV Rauw Sport 000
11MLK Lichtaart 000
12Olen United 000
13Rosselaar-Hulsen 000
14SKS Herentals 000
15Sint Dimpna B 000
16VC Poederlee 000
17Wechelderzande 000


TEGENDOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Blauwvoet Oevel 000
2Ezaart Sport 000
3FC De Kempen TL - B 000
4FC Punt- Larum 000
5HIH Turnhout 000
6KFC Grobbendonk 000
7KFCH Pulderbos 000
8KFCV Alberta Geel 000
9KSK Oosthoven 000
10KVV Rauw Sport 000
11MLK Lichtaart 000
12Olen United 000
13Rosselaar-Hulsen 000
14SKS Herentals 000
15Sint Dimpna B 000
16VC Poederlee 000
17Wechelderzande 000


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 1 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1Blauwvoet Oevel 0 0 
2Ezaart Sport 0 0 
3FC De Kempen TL - B 0 0 
4FC Punt- Larum 0 0 
5HIH Turnhout 0 0 
6KFC Grobbendonk 0 0 
7KFCH Pulderbos 0 0 
8KFCV Alberta Geel 0 0 
9KSK Oosthoven 0 0 
10KVV Rauw Sport 0 0 
11MLK Lichtaart 0 0 
12Olen United 0 0 
13Rosselaar-Hulsen 0 0 
14SKS Herentals 0 0 
15Sint Dimpna B 0 0 
16VC Poederlee 0 0 
17Wechelderzande 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Blauwvoet Oevel 000
2Ezaart Sport 000
3FC De Kempen TL - B 000
4FC Punt- Larum 000
5HIH Turnhout 000
6KFC Grobbendonk 000
7KFCH Pulderbos 000
8KFCV Alberta Geel 000
9KSK Oosthoven 000
10KVV Rauw Sport 000
11MLK Lichtaart 000
12Olen United 000
13Rosselaar-Hulsen 000
14SKS Herentals 000
15Sint Dimpna B 000
16VC Poederlee 000
17Wechelderzande 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Blauwvoet Oevel 000
2Ezaart Sport 000
3FC De Kempen TL - B 000
4FC Punt- Larum 000
5HIH Turnhout 000
6KFC Grobbendonk 000
7KFCH Pulderbos 000
8KFCV Alberta Geel 000
9KSK Oosthoven 000
10KVV Rauw Sport 000
11MLK Lichtaart 000
12Olen United 000
13Rosselaar-Hulsen 000
14SKS Herentals 000
15Sint Dimpna B 000
16VC Poederlee 000
17Wechelderzande 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Blauwvoet Oevel 000
2Ezaart Sport 000
3FC De Kempen TL - B 000
4FC Punt- Larum 000
5HIH Turnhout 000
6KFC Grobbendonk 000
7KFCH Pulderbos 000
8KFCV Alberta Geel 000
9KSK Oosthoven 000
10KVV Rauw Sport 000
11MLK Lichtaart 000
12Olen United 000
13Rosselaar-Hulsen 000
14SKS Herentals 000
15Sint Dimpna B 000
16VC Poederlee 000
17Wechelderzande 000


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 Blauwvoet Oevel 0 0 0 0 0 0 0
2 Ezaart Sport 0 0 0 0 0 0 0
3 FC De Kempen TL - B 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Punt- Larum 0 0 0 0 0 0 0
5 HIH Turnhout 0 0 0 0 0 0 0
6 KFC Grobbendonk 0 0 0 0 0 0 0
7 KFCH Pulderbos 0 0 0 0 0 0 0
8 KFCV Alberta Geel 0 0 0 0 0 0 0
9 KSK Oosthoven 0 0 0 0 0 0 0
10 KVV Rauw Sport 0 0 0 0 0 0 0
11 MLK Lichtaart 0 0 0 0 0 0 0
12 Olen United 0 0 0 0 0 0 0
13 Rosselaar-Hulsen 0 0 0 0 0 0 0
14 SKS Herentals 0 0 0 0 0 0 0
15 Sint Dimpna B 0 0 0 0 0 0 0
16 VC Poederlee 0 0 0 0 0 0 0
17 Wechelderzande 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 Blauwvoet Oevel 0 0 0 0 0 0 0
2 Ezaart Sport 0 0 0 0 0 0 0
3 FC De Kempen TL - B 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Punt- Larum 0 0 0 0 0 0 0
5 HIH Turnhout 0 0 0 0 0 0 0
6 KFC Grobbendonk 0 0 0 0 0 0 0
7 KFCH Pulderbos 0 0 0 0 0 0 0
8 KFCV Alberta Geel 0 0 0 0 0 0 0
9 KSK Oosthoven 0 0 0 0 0 0 0
10 KVV Rauw Sport 0 0 0 0 0 0 0
11 MLK Lichtaart 0 0 0 0 0 0 0
12 Olen United 0 0 0 0 0 0 0
13 Rosselaar-Hulsen 0 0 0 0 0 0 0
14 SKS Herentals 0 0 0 0 0 0 0
15 Sint Dimpna B 0 0 0 0 0 0 0
16 VC Poederlee 0 0 0 0 0 0 0
17 Wechelderzande 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Blauwvoet Oevel

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 Blauwvoet Oevel - Rosselaar-Hulsen Speeldag 
02/09/2018 2 KFCH Pulderbos - Blauwvoet Oevel Speeldag 
05/09/2018 3 MLK Lichtaart - Blauwvoet Oevel Speeldag 
09/09/2018 4 Blauwvoet Oevel - KSK Oosthoven Speeldag 
16/09/2018 5 FC Punt- Larum - Blauwvoet Oevel Speeldag 
23/09/2018 6 Blauwvoet Oevel - KVV Rauw Sport Speeldag 
30/09/2018 7 FC De Kempen TL - B - Blauwvoet Oevel Speeldag 
07/10/2018 8 Blauwvoet Oevel - Ezaart Sport Speeldag 
14/10/2018 9 Blauwvoet Oevel - KFC Grobbendonk Speeldag 
21/10/2018 10 VC Poederlee - Blauwvoet Oevel Speeldag 
28/10/2018 11 Blauwvoet Oevel - KFCV Alberta Geel Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 SKS Herentals - Blauwvoet Oevel Speeldag 
11/11/2018 13 Blauwvoet Oevel - vrijSpeeldag 
18/11/2018 14 Olen United - Blauwvoet Oevel Speeldag 
25/11/2018 15 Blauwvoet Oevel - HIH Turnhout Speeldag 
02/12/2018 16 Wechelderzande - Blauwvoet Oevel Speeldag 
09/12/2018 17 Blauwvoet Oevel - Sint Dimpna B Speeldag 
16/12/2018 18 Rosselaar-Hulsen - Blauwvoet Oevel Speeldag 
06/01/2019 19 Blauwvoet Oevel - MLK Lichtaart Speeldag 
13/01/2019 20 Blauwvoet Oevel - KFCH Pulderbos Speeldag 
20/01/2019 21 KSK Oosthoven - Blauwvoet Oevel Speeldag 
27/01/2019 22 Blauwvoet Oevel - FC Punt- Larum Speeldag 
03/02/2019 23 KVV Rauw Sport - Blauwvoet Oevel Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 Blauwvoet Oevel - FC De Kempen TL - B Speeldag 
17/02/2019 25 Ezaart Sport - Blauwvoet Oevel Speeldag 
24/02/2019 26 KFC Grobbendonk - Blauwvoet Oevel Speeldag 
03/03/2019 27 Blauwvoet Oevel - VC Poederlee Speeldag 
10/03/2019 28 KFCV Alberta Geel - Blauwvoet Oevel Speeldag 
17/03/2019 29 Blauwvoet Oevel - SKS Herentals Speeldag 
24/03/2019 30 Blauwvoet Oevel - vrijSpeeldag 
31/03/2019 31 Blauwvoet Oevel - Olen United Speeldag 
03/04/2019 32 Sint Dimpna B - Blauwvoet Oevel Speeldag 
07/04/2019 33 HIH Turnhout - Blauwvoet Oevel Speeldag 
14/04/2019 34 Blauwvoet Oevel - Wechelderzande Speeldag 

Ezaart Sport

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 Ezaart Sport - vrijSpeeldag 
02/09/2018 2 Ezaart Sport - Olen United Speeldag 
05/09/2018 3 Ezaart Sport - FC Punt- Larum Speeldag 
09/09/2018 4 KVV Rauw Sport - Ezaart Sport Speeldag 
16/09/2018 5 Ezaart Sport - HIH Turnhout Speeldag 
23/09/2018 6 FC De Kempen TL - B - Ezaart Sport Speeldag 
30/09/2018 7 Ezaart Sport - Wechelderzande Speeldag 
07/10/2018 8 Blauwvoet Oevel - Ezaart Sport Speeldag 
14/10/2018 9 Ezaart Sport - Sint Dimpna B Speeldag 
21/10/2018 10 KFC Grobbendonk - Ezaart Sport Speeldag 
28/10/2018 11 Ezaart Sport - Rosselaar-Hulsen Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 VC Poederlee - Ezaart Sport Speeldag 
11/11/2018 13 Ezaart Sport - MLK Lichtaart Speeldag 
18/11/2018 14 KFCV Alberta Geel - Ezaart Sport Speeldag 
25/11/2018 15 Ezaart Sport - KFCH Pulderbos Speeldag 
02/12/2018 16 SKS Herentals - Ezaart Sport Speeldag 
09/12/2018 17 Ezaart Sport - KSK Oosthoven Speeldag 
16/12/2018 18 Ezaart Sport - vrijSpeeldag 
06/01/2019 19 FC Punt- Larum - Ezaart Sport Speeldag 
13/01/2019 20 Olen United - Ezaart Sport Speeldag 
20/01/2019 21 Ezaart Sport - KVV Rauw Sport Speeldag 
27/01/2019 22 HIH Turnhout - Ezaart Sport Speeldag 
03/02/2019 23 Ezaart Sport - FC De Kempen TL - B Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 Wechelderzande - Ezaart Sport Speeldag 
17/02/2019 25 Ezaart Sport - Blauwvoet Oevel Speeldag 
24/02/2019 26 Sint Dimpna B - Ezaart Sport Speeldag 
03/03/2019 27 Ezaart Sport - KFC Grobbendonk Speeldag 
10/03/2019 28 Rosselaar-Hulsen - Ezaart Sport Speeldag 
17/03/2019 29 Ezaart Sport - VC Poederlee Speeldag 
24/03/2019 30 MLK Lichtaart - Ezaart Sport Speeldag 
31/03/2019 31 Ezaart Sport - KFCV Alberta Geel Speeldag 
03/04/2019 32 KSK Oosthoven - Ezaart Sport Speeldag 
07/04/2019 33 KFCH Pulderbos - Ezaart Sport Speeldag 
14/04/2019 34 Ezaart Sport - SKS Herentals Speeldag 

FC De Kempen TL - B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 FC De Kempen TL - B - MLK Lichtaart Speeldag 
02/09/2018 2 KSK Oosthoven - FC De Kempen TL - B Speeldag 
05/09/2018 3 KFCH Pulderbos - FC De Kempen TL - B Speeldag 
09/09/2018 4 FC De Kempen TL - B - FC Punt- Larum Speeldag 
16/09/2018 5 KVV Rauw Sport - FC De Kempen TL - B Speeldag 
23/09/2018 6 FC De Kempen TL - B - Ezaart Sport Speeldag 
30/09/2018 7 FC De Kempen TL - B - Blauwvoet Oevel Speeldag 
07/10/2018 8 KFC Grobbendonk - FC De Kempen TL - B Speeldag 
14/10/2018 9 FC De Kempen TL - B - VC Poederlee Speeldag 
21/10/2018 10 KFCV Alberta Geel - FC De Kempen TL - B Speeldag 
28/10/2018 11 FC De Kempen TL - B - SKS Herentals Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 FC De Kempen TL - B - vrijSpeeldag 
11/11/2018 13 FC De Kempen TL - B - Olen United Speeldag 
18/11/2018 14 HIH Turnhout - FC De Kempen TL - B Speeldag 
25/11/2018 15 FC De Kempen TL - B - Wechelderzande Speeldag 
02/12/2018 16 Sint Dimpna B - FC De Kempen TL - B Speeldag 
09/12/2018 17 FC De Kempen TL - B - Rosselaar-Hulsen Speeldag 
16/12/2018 18 MLK Lichtaart - FC De Kempen TL - B Speeldag 
06/01/2019 19 FC De Kempen TL - B - KFCH Pulderbos Speeldag 
13/01/2019 20 FC De Kempen TL - B - KSK Oosthoven Speeldag 
20/01/2019 21 FC Punt- Larum - FC De Kempen TL - B Speeldag 
27/01/2019 22 FC De Kempen TL - B - KVV Rauw Sport Speeldag 
03/02/2019 23 Ezaart Sport - FC De Kempen TL - B Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 Blauwvoet Oevel - FC De Kempen TL - B Speeldag 
17/02/2019 25 FC De Kempen TL - B - KFC Grobbendonk Speeldag 
24/02/2019 26 VC Poederlee - FC De Kempen TL - B Speeldag 
03/03/2019 27 FC De Kempen TL - B - KFCV Alberta Geel Speeldag 
10/03/2019 28 SKS Herentals - FC De Kempen TL - B Speeldag 
17/03/2019 29 FC De Kempen TL - B - vrijSpeeldag 
24/03/2019 30 Olen United - FC De Kempen TL - B Speeldag 
31/03/2019 31 FC De Kempen TL - B - HIH Turnhout Speeldag 
03/04/2019 32 Rosselaar-Hulsen - FC De Kempen TL - B Speeldag 
07/04/2019 33 Wechelderzande - FC De Kempen TL - B Speeldag 
14/04/2019 34 FC De Kempen TL - B - Sint Dimpna B Speeldag 

FC Punt- Larum

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 FC Punt- Larum - KSK Oosthoven Speeldag 
02/09/2018 2 FC Punt- Larum - KVV Rauw Sport Speeldag 
05/09/2018 3 Ezaart Sport - FC Punt- Larum Speeldag 
09/09/2018 4 FC De Kempen TL - B - FC Punt- Larum Speeldag 
16/09/2018 5 FC Punt- Larum - Blauwvoet Oevel Speeldag 
23/09/2018 6 KFC Grobbendonk - FC Punt- Larum Speeldag 
30/09/2018 7 FC Punt- Larum - VC Poederlee Speeldag 
07/10/2018 8 KFCV Alberta Geel - FC Punt- Larum Speeldag 
14/10/2018 9 FC Punt- Larum - SKS Herentals Speeldag 
21/10/2018 10 FC Punt- Larum - vrijSpeeldag 
28/10/2018 11 FC Punt- Larum - Olen United Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 HIH Turnhout - FC Punt- Larum Speeldag 
11/11/2018 13 FC Punt- Larum - Wechelderzande Speeldag 
18/11/2018 14 Sint Dimpna B - FC Punt- Larum Speeldag 
25/11/2018 15 FC Punt- Larum - Rosselaar-Hulsen Speeldag 
02/12/2018 16 MLK Lichtaart - FC Punt- Larum Speeldag 
09/12/2018 17 FC Punt- Larum - KFCH Pulderbos Speeldag 
16/12/2018 18 KSK Oosthoven - FC Punt- Larum Speeldag 
06/01/2019 19 FC Punt- Larum - Ezaart Sport Speeldag 
13/01/2019 20 KVV Rauw Sport - FC Punt- Larum Speeldag 
20/01/2019 21 FC Punt- Larum - FC De Kempen TL - B Speeldag 
27/01/2019 22 Blauwvoet Oevel - FC Punt- Larum Speeldag 
03/02/2019 23 FC Punt- Larum - KFC Grobbendonk Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 VC Poederlee - FC Punt- Larum Speeldag 
17/02/2019 25 FC Punt- Larum - KFCV Alberta Geel Speeldag 
24/02/2019 26 SKS Herentals - FC Punt- Larum Speeldag 
03/03/2019 27 FC Punt- Larum - vrijSpeeldag 
10/03/2019 28 Olen United - FC Punt- Larum Speeldag 
17/03/2019 29 FC Punt- Larum - HIH Turnhout Speeldag 
24/03/2019 30 Wechelderzande - FC Punt- Larum Speeldag 
31/03/2019 31 FC Punt- Larum - Sint Dimpna B Speeldag 
03/04/2019 32 KFCH Pulderbos - FC Punt- Larum Speeldag 
07/04/2019 33 Rosselaar-Hulsen - FC Punt- Larum Speeldag 
14/04/2019 34 FC Punt- Larum - MLK Lichtaart Speeldag 

HIH Turnhout

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 KFCV Alberta Geel - HIH Turnhout Speeldag 
02/09/2018 2 HIH Turnhout - vrijSpeeldag 
05/09/2018 3 HIH Turnhout - SKS Herentals Speeldag 
09/09/2018 4 Olen United - HIH Turnhout Speeldag 
16/09/2018 5 Ezaart Sport - HIH Turnhout Speeldag 
23/09/2018 6 HIH Turnhout - Wechelderzande Speeldag 
30/09/2018 7 Sint Dimpna B - HIH Turnhout Speeldag 
07/10/2018 8 HIH Turnhout - Rosselaar-Hulsen Speeldag 
14/10/2018 9 MLK Lichtaart - HIH Turnhout Speeldag 
21/10/2018 10 HIH Turnhout - KFCH Pulderbos Speeldag 
28/10/2018 11 KSK Oosthoven - HIH Turnhout Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 HIH Turnhout - FC Punt- Larum Speeldag 
11/11/2018 13 KVV Rauw Sport - HIH Turnhout Speeldag 
18/11/2018 14 HIH Turnhout - FC De Kempen TL - B Speeldag 
25/11/2018 15 Blauwvoet Oevel - HIH Turnhout Speeldag 
02/12/2018 16 HIH Turnhout - KFC Grobbendonk Speeldag 
09/12/2018 17 VC Poederlee - HIH Turnhout Speeldag 
16/12/2018 18 HIH Turnhout - KFCV Alberta Geel Speeldag 
06/01/2019 19 SKS Herentals - HIH Turnhout Speeldag 
13/01/2019 20 HIH Turnhout - vrijSpeeldag 
20/01/2019 21 HIH Turnhout - Olen United Speeldag 
27/01/2019 22 HIH Turnhout - Ezaart Sport Speeldag 
03/02/2019 23 Wechelderzande - HIH Turnhout Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 HIH Turnhout - Sint Dimpna B Speeldag 
17/02/2019 25 Rosselaar-Hulsen - HIH Turnhout Speeldag 
24/02/2019 26 HIH Turnhout - MLK Lichtaart Speeldag 
03/03/2019 27 KFCH Pulderbos - HIH Turnhout Speeldag 
10/03/2019 28 HIH Turnhout - KSK Oosthoven Speeldag 
17/03/2019 29 FC Punt- Larum - HIH Turnhout Speeldag 
24/03/2019 30 HIH Turnhout - KVV Rauw Sport Speeldag 
31/03/2019 31 FC De Kempen TL - B - HIH Turnhout Speeldag 
03/04/2019 32 HIH Turnhout - VC Poederlee Speeldag 
07/04/2019 33 HIH Turnhout - Blauwvoet Oevel Speeldag 
14/04/2019 34 KFC Grobbendonk - HIH Turnhout Speeldag 

KFC Grobbendonk

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 KFC Grobbendonk - Sint Dimpna B Speeldag 
02/09/2018 2 MLK Lichtaart - KFC Grobbendonk Speeldag 
05/09/2018 3 Rosselaar-Hulsen - KFC Grobbendonk Speeldag 
09/09/2018 4 KFC Grobbendonk - KFCH Pulderbos Speeldag 
16/09/2018 5 KSK Oosthoven - KFC Grobbendonk Speeldag 
23/09/2018 6 KFC Grobbendonk - FC Punt- Larum Speeldag 
30/09/2018 7 KVV Rauw Sport - KFC Grobbendonk Speeldag 
07/10/2018 8 KFC Grobbendonk - FC De Kempen TL - B Speeldag 
14/10/2018 9 Blauwvoet Oevel - KFC Grobbendonk Speeldag 
21/10/2018 10 KFC Grobbendonk - Ezaart Sport Speeldag 
28/10/2018 11 KFC Grobbendonk - VC Poederlee Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 KFCV Alberta Geel - KFC Grobbendonk Speeldag 
11/11/2018 13 KFC Grobbendonk - SKS Herentals Speeldag 
18/11/2018 14 KFC Grobbendonk - vrijSpeeldag 
25/11/2018 15 KFC Grobbendonk - Olen United Speeldag 
02/12/2018 16 HIH Turnhout - KFC Grobbendonk Speeldag 
09/12/2018 17 KFC Grobbendonk - Wechelderzande Speeldag 
16/12/2018 18 Sint Dimpna B - KFC Grobbendonk Speeldag 
06/01/2019 19 KFC Grobbendonk - Rosselaar-Hulsen Speeldag 
13/01/2019 20 KFC Grobbendonk - MLK Lichtaart Speeldag 
20/01/2019 21 KFCH Pulderbos - KFC Grobbendonk Speeldag 
27/01/2019 22 KFC Grobbendonk - KSK Oosthoven Speeldag 
03/02/2019 23 FC Punt- Larum - KFC Grobbendonk Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 KFC Grobbendonk - KVV Rauw Sport Speeldag 
17/02/2019 25 FC De Kempen TL - B - KFC Grobbendonk Speeldag 
24/02/2019 26 KFC Grobbendonk - Blauwvoet Oevel Speeldag 
03/03/2019 27 Ezaart Sport - KFC Grobbendonk Speeldag 
10/03/2019 28 VC Poederlee - KFC Grobbendonk Speeldag 
17/03/2019 29 KFC Grobbendonk - KFCV Alberta Geel Speeldag 
24/03/2019 30 SKS Herentals - KFC Grobbendonk Speeldag 
31/03/2019 31 KFC Grobbendonk - vrijSpeeldag 
03/04/2019 32 Wechelderzande - KFC Grobbendonk Speeldag 
07/04/2019 33 Olen United - KFC Grobbendonk Speeldag 
14/04/2019 34 KFC Grobbendonk - HIH Turnhout Speeldag 

KFCH Pulderbos

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 KVV Rauw Sport - KFCH Pulderbos Speeldag 
02/09/2018 2 KFCH Pulderbos - Blauwvoet Oevel Speeldag 
05/09/2018 3 KFCH Pulderbos - FC De Kempen TL - B Speeldag 
09/09/2018 4 KFC Grobbendonk - KFCH Pulderbos Speeldag 
16/09/2018 5 KFCH Pulderbos - VC Poederlee Speeldag 
23/09/2018 6 KFCV Alberta Geel - KFCH Pulderbos Speeldag 
30/09/2018 7 KFCH Pulderbos - SKS Herentals Speeldag 
07/10/2018 8 KFCH Pulderbos - vrijSpeeldag 
14/10/2018 9 KFCH Pulderbos - Olen United Speeldag 
21/10/2018 10 HIH Turnhout - KFCH Pulderbos Speeldag 
28/10/2018 11 KFCH Pulderbos - Wechelderzande Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 Sint Dimpna B - KFCH Pulderbos Speeldag 
11/11/2018 13 KFCH Pulderbos - Rosselaar-Hulsen Speeldag 
18/11/2018 14 MLK Lichtaart - KFCH Pulderbos Speeldag 
25/11/2018 15 Ezaart Sport - KFCH Pulderbos Speeldag 
02/12/2018 16 KFCH Pulderbos - KSK Oosthoven Speeldag 
09/12/2018 17 FC Punt- Larum - KFCH Pulderbos Speeldag 
16/12/2018 18 KFCH Pulderbos - KVV Rauw Sport Speeldag 
06/01/2019 19 FC De Kempen TL - B - KFCH Pulderbos Speeldag 
13/01/2019 20 Blauwvoet Oevel - KFCH Pulderbos Speeldag 
20/01/2019 21 KFCH Pulderbos - KFC Grobbendonk Speeldag 
27/01/2019 22 VC Poederlee - KFCH Pulderbos Speeldag 
03/02/2019 23 KFCH Pulderbos - KFCV Alberta Geel Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 SKS Herentals - KFCH Pulderbos Speeldag 
17/02/2019 25 KFCH Pulderbos - vrijSpeeldag 
24/02/2019 26 Olen United - KFCH Pulderbos Speeldag 
03/03/2019 27 KFCH Pulderbos - HIH Turnhout Speeldag 
10/03/2019 28 Wechelderzande - KFCH Pulderbos Speeldag 
17/03/2019 29 KFCH Pulderbos - Sint Dimpna B Speeldag 
24/03/2019 30 Rosselaar-Hulsen - KFCH Pulderbos Speeldag 
31/03/2019 31 KFCH Pulderbos - MLK Lichtaart Speeldag 
03/04/2019 32 KFCH Pulderbos - FC Punt- Larum Speeldag 
07/04/2019 33 KFCH Pulderbos - Ezaart Sport Speeldag 
14/04/2019 34 KSK Oosthoven - KFCH Pulderbos Speeldag 

KFCV Alberta Geel

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 KFCV Alberta Geel - HIH Turnhout Speeldag 
02/09/2018 2 Sint Dimpna B - KFCV Alberta Geel Speeldag 
05/09/2018 3 Wechelderzande - KFCV Alberta Geel Speeldag 
09/09/2018 4 KFCV Alberta Geel - Rosselaar-Hulsen Speeldag 
16/09/2018 5 MLK Lichtaart - KFCV Alberta Geel Speeldag 
23/09/2018 6 KFCV Alberta Geel - KFCH Pulderbos Speeldag 
30/09/2018 7 KSK Oosthoven - KFCV Alberta Geel Speeldag 
07/10/2018 8 KFCV Alberta Geel - FC Punt- Larum Speeldag 
14/10/2018 9 KVV Rauw Sport - KFCV Alberta Geel Speeldag 
21/10/2018 10 KFCV Alberta Geel - FC De Kempen TL - B Speeldag 
28/10/2018 11 Blauwvoet Oevel - KFCV Alberta Geel Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 KFCV Alberta Geel - KFC Grobbendonk Speeldag 
11/11/2018 13 VC Poederlee - KFCV Alberta Geel Speeldag 
18/11/2018 14 KFCV Alberta Geel - Ezaart Sport Speeldag 
25/11/2018 15 KFCV Alberta Geel - SKS Herentals Speeldag 
02/12/2018 16 KFCV Alberta Geel - vrijSpeeldag 
09/12/2018 17 KFCV Alberta Geel - Olen United Speeldag 
16/12/2018 18 HIH Turnhout - KFCV Alberta Geel Speeldag 
06/01/2019 19 KFCV Alberta Geel - Wechelderzande Speeldag 
13/01/2019 20 KFCV Alberta Geel - Sint Dimpna B Speeldag 
20/01/2019 21 Rosselaar-Hulsen - KFCV Alberta Geel Speeldag 
27/01/2019 22 KFCV Alberta Geel - MLK Lichtaart Speeldag 
03/02/2019 23 KFCH Pulderbos - KFCV Alberta Geel Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 KFCV Alberta Geel - KSK Oosthoven Speeldag 
17/02/2019 25 FC Punt- Larum - KFCV Alberta Geel Speeldag 
24/02/2019 26 KFCV Alberta Geel - KVV Rauw Sport Speeldag 
03/03/2019 27 FC De Kempen TL - B - KFCV Alberta Geel Speeldag 
10/03/2019 28 KFCV Alberta Geel - Blauwvoet Oevel Speeldag 
17/03/2019 29 KFC Grobbendonk - KFCV Alberta Geel Speeldag 
24/03/2019 30 KFCV Alberta Geel - VC Poederlee Speeldag 
31/03/2019 31 Ezaart Sport - KFCV Alberta Geel Speeldag 
03/04/2019 32 Olen United - KFCV Alberta Geel Speeldag 
07/04/2019 33 SKS Herentals - KFCV Alberta Geel Speeldag 
14/04/2019 34 KFCV Alberta Geel - vrijSpeeldag 

KSK Oosthoven

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 FC Punt- Larum - KSK Oosthoven Speeldag 
02/09/2018 2 KSK Oosthoven - FC De Kempen TL - B Speeldag 
05/09/2018 3 KSK Oosthoven - KVV Rauw Sport Speeldag 
09/09/2018 4 Blauwvoet Oevel - KSK Oosthoven Speeldag 
16/09/2018 5 KSK Oosthoven - KFC Grobbendonk Speeldag 
23/09/2018 6 VC Poederlee - KSK Oosthoven Speeldag 
30/09/2018 7 KSK Oosthoven - KFCV Alberta Geel Speeldag 
07/10/2018 8 SKS Herentals - KSK Oosthoven Speeldag 
14/10/2018 9 KSK Oosthoven - vrijSpeeldag 
21/10/2018 10 Olen United - KSK Oosthoven Speeldag 
28/10/2018 11 KSK Oosthoven - HIH Turnhout Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 Wechelderzande - KSK Oosthoven Speeldag 
11/11/2018 13 KSK Oosthoven - Sint Dimpna B Speeldag 
18/11/2018 14 Rosselaar-Hulsen - KSK Oosthoven Speeldag 
25/11/2018 15 KSK Oosthoven - MLK Lichtaart Speeldag 
02/12/2018 16 KFCH Pulderbos - KSK Oosthoven Speeldag 
09/12/2018 17 Ezaart Sport - KSK Oosthoven Speeldag 
16/12/2018 18 KSK Oosthoven - FC Punt- Larum Speeldag 
06/01/2019 19 KVV Rauw Sport - KSK Oosthoven Speeldag 
13/01/2019 20 FC De Kempen TL - B - KSK Oosthoven Speeldag 
20/01/2019 21 KSK Oosthoven - Blauwvoet Oevel Speeldag 
27/01/2019 22 KFC Grobbendonk - KSK Oosthoven Speeldag 
03/02/2019 23 KSK Oosthoven - VC Poederlee Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 KFCV Alberta Geel - KSK Oosthoven Speeldag 
17/02/2019 25 KSK Oosthoven - SKS Herentals Speeldag 
24/02/2019 26 KSK Oosthoven - vrijSpeeldag 
03/03/2019 27 KSK Oosthoven - Olen United Speeldag 
10/03/2019 28 HIH Turnhout - KSK Oosthoven Speeldag 
17/03/2019 29 KSK Oosthoven - Wechelderzande Speeldag 
24/03/2019 30 Sint Dimpna B - KSK Oosthoven Speeldag 
31/03/2019 31 KSK Oosthoven - Rosselaar-Hulsen Speeldag 
03/04/2019 32 KSK Oosthoven - Ezaart Sport Speeldag 
07/04/2019 33 MLK Lichtaart - KSK Oosthoven Speeldag 
14/04/2019 34 KSK Oosthoven - KFCH Pulderbos Speeldag 

KVV Rauw Sport

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 KVV Rauw Sport - KFCH Pulderbos Speeldag 
02/09/2018 2 FC Punt- Larum - KVV Rauw Sport Speeldag 
05/09/2018 3 KSK Oosthoven - KVV Rauw Sport Speeldag 
09/09/2018 4 KVV Rauw Sport - Ezaart Sport Speeldag 
16/09/2018 5 KVV Rauw Sport - FC De Kempen TL - B Speeldag 
23/09/2018 6 Blauwvoet Oevel - KVV Rauw Sport Speeldag 
30/09/2018 7 KVV Rauw Sport - KFC Grobbendonk Speeldag 
07/10/2018 8 VC Poederlee - KVV Rauw Sport Speeldag 
14/10/2018 9 KVV Rauw Sport - KFCV Alberta Geel Speeldag 
21/10/2018 10 SKS Herentals - KVV Rauw Sport Speeldag 
28/10/2018 11 KVV Rauw Sport - vrijSpeeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 Olen United - KVV Rauw Sport Speeldag 
11/11/2018 13 KVV Rauw Sport - HIH Turnhout Speeldag 
18/11/2018 14 Wechelderzande - KVV Rauw Sport Speeldag 
25/11/2018 15 KVV Rauw Sport - Sint Dimpna B Speeldag 
02/12/2018 16 Rosselaar-Hulsen - KVV Rauw Sport Speeldag 
09/12/2018 17 KVV Rauw Sport - MLK Lichtaart Speeldag 
16/12/2018 18 KFCH Pulderbos - KVV Rauw Sport Speeldag 
06/01/2019 19 KVV Rauw Sport - KSK Oosthoven Speeldag 
13/01/2019 20 KVV Rauw Sport - FC Punt- Larum Speeldag 
20/01/2019 21 Ezaart Sport - KVV Rauw Sport Speeldag 
27/01/2019 22 FC De Kempen TL - B - KVV Rauw Sport Speeldag 
03/02/2019 23 KVV Rauw Sport - Blauwvoet Oevel Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 KFC Grobbendonk - KVV Rauw Sport Speeldag 
17/02/2019 25 KVV Rauw Sport - VC Poederlee Speeldag 
24/02/2019 26 KFCV Alberta Geel - KVV Rauw Sport Speeldag 
03/03/2019 27 KVV Rauw Sport - SKS Herentals Speeldag 
10/03/2019 28 KVV Rauw Sport - vrijSpeeldag 
17/03/2019 29 KVV Rauw Sport - Olen United Speeldag 
24/03/2019 30 HIH Turnhout - KVV Rauw Sport Speeldag 
31/03/2019 31 KVV Rauw Sport - Wechelderzande Speeldag 
03/04/2019 32 MLK Lichtaart - KVV Rauw Sport Speeldag 
07/04/2019 33 Sint Dimpna B - KVV Rauw Sport Speeldag 
14/04/2019 34 KVV Rauw Sport - Rosselaar-Hulsen Speeldag 

MLK Lichtaart

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 FC De Kempen TL - B - MLK Lichtaart Speeldag 
02/09/2018 2 MLK Lichtaart - KFC Grobbendonk Speeldag 
05/09/2018 3 MLK Lichtaart - Blauwvoet Oevel Speeldag 
09/09/2018 4 VC Poederlee - MLK Lichtaart Speeldag 
16/09/2018 5 MLK Lichtaart - KFCV Alberta Geel Speeldag 
23/09/2018 6 SKS Herentals - MLK Lichtaart Speeldag 
30/09/2018 7 MLK Lichtaart - vrijSpeeldag 
07/10/2018 8 Olen United - MLK Lichtaart Speeldag 
14/10/2018 9 MLK Lichtaart - HIH Turnhout Speeldag 
21/10/2018 10 Wechelderzande - MLK Lichtaart Speeldag 
28/10/2018 11 MLK Lichtaart - Sint Dimpna B Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 Rosselaar-Hulsen - MLK Lichtaart Speeldag 
11/11/2018 13 Ezaart Sport - MLK Lichtaart Speeldag 
18/11/2018 14 MLK Lichtaart - KFCH Pulderbos Speeldag 
25/11/2018 15 KSK Oosthoven - MLK Lichtaart Speeldag 
02/12/2018 16 MLK Lichtaart - FC Punt- Larum Speeldag 
09/12/2018 17 KVV Rauw Sport - MLK Lichtaart Speeldag 
16/12/2018 18 MLK Lichtaart - FC De Kempen TL - B Speeldag 
06/01/2019 19 Blauwvoet Oevel - MLK Lichtaart Speeldag 
13/01/2019 20 KFC Grobbendonk - MLK Lichtaart Speeldag 
20/01/2019 21 MLK Lichtaart - VC Poederlee Speeldag 
27/01/2019 22 KFCV Alberta Geel - MLK Lichtaart Speeldag 
03/02/2019 23 MLK Lichtaart - SKS Herentals Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 MLK Lichtaart - vrijSpeeldag 
17/02/2019 25 MLK Lichtaart - Olen United Speeldag 
24/02/2019 26 HIH Turnhout - MLK Lichtaart Speeldag 
03/03/2019 27 MLK Lichtaart - Wechelderzande Speeldag 
10/03/2019 28 Sint Dimpna B - MLK Lichtaart Speeldag 
17/03/2019 29 MLK Lichtaart - Rosselaar-Hulsen Speeldag 
24/03/2019 30 MLK Lichtaart - Ezaart Sport Speeldag 
31/03/2019 31 KFCH Pulderbos - MLK Lichtaart Speeldag 
03/04/2019 32 MLK Lichtaart - KVV Rauw Sport Speeldag 
07/04/2019 33 MLK Lichtaart - KSK Oosthoven Speeldag 
14/04/2019 34 FC Punt- Larum - MLK Lichtaart Speeldag 

Olen United

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 SKS Herentals - Olen United Speeldag 
02/09/2018 2 Ezaart Sport - Olen United Speeldag 
05/09/2018 3 Olen United - vrijSpeeldag 
09/09/2018 4 Olen United - HIH Turnhout Speeldag 
16/09/2018 5 Wechelderzande - Olen United Speeldag 
23/09/2018 6 Olen United - Sint Dimpna B Speeldag 
30/09/2018 7 Rosselaar-Hulsen - Olen United Speeldag 
07/10/2018 8 Olen United - MLK Lichtaart Speeldag 
14/10/2018 9 KFCH Pulderbos - Olen United Speeldag 
21/10/2018 10 Olen United - KSK Oosthoven Speeldag 
28/10/2018 11 FC Punt- Larum - Olen United Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 Olen United - KVV Rauw Sport Speeldag 
11/11/2018 13 FC De Kempen TL - B - Olen United Speeldag 
18/11/2018 14 Olen United - Blauwvoet Oevel Speeldag 
25/11/2018 15 KFC Grobbendonk - Olen United Speeldag 
02/12/2018 16 Olen United - VC Poederlee Speeldag 
09/12/2018 17 KFCV Alberta Geel - Olen United Speeldag 
16/12/2018 18 Olen United - SKS Herentals Speeldag 
06/01/2019 19 Olen United - vrijSpeeldag 
13/01/2019 20 Olen United - Ezaart Sport Speeldag 
20/01/2019 21 HIH Turnhout - Olen United Speeldag 
27/01/2019 22 Olen United - Wechelderzande Speeldag 
03/02/2019 23 Sint Dimpna B - Olen United Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 Olen United - Rosselaar-Hulsen Speeldag 
17/02/2019 25 MLK Lichtaart - Olen United Speeldag 
24/02/2019 26 Olen United - KFCH Pulderbos Speeldag 
03/03/2019 27 KSK Oosthoven - Olen United Speeldag 
10/03/2019 28 Olen United - FC Punt- Larum Speeldag 
17/03/2019 29 KVV Rauw Sport - Olen United Speeldag 
24/03/2019 30 Olen United - FC De Kempen TL - B Speeldag 
31/03/2019 31 Blauwvoet Oevel - Olen United Speeldag 
03/04/2019 32 Olen United - KFCV Alberta Geel Speeldag 
07/04/2019 33 Olen United - KFC Grobbendonk Speeldag 
14/04/2019 34 VC Poederlee - Olen United Speeldag 

Rosselaar-Hulsen

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 Blauwvoet Oevel - Rosselaar-Hulsen Speeldag 
02/09/2018 2 Rosselaar-Hulsen - VC Poederlee Speeldag 
05/09/2018 3 Rosselaar-Hulsen - KFC Grobbendonk Speeldag 
09/09/2018 4 KFCV Alberta Geel - Rosselaar-Hulsen Speeldag 
16/09/2018 5 Rosselaar-Hulsen - SKS Herentals Speeldag 
23/09/2018 6 Rosselaar-Hulsen - vrijSpeeldag 
30/09/2018 7 Rosselaar-Hulsen - Olen United Speeldag 
07/10/2018 8 HIH Turnhout - Rosselaar-Hulsen Speeldag 
14/10/2018 9 Rosselaar-Hulsen - Wechelderzande Speeldag 
21/10/2018 10 Sint Dimpna B - Rosselaar-Hulsen Speeldag 
28/10/2018 11 Ezaart Sport - Rosselaar-Hulsen Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 Rosselaar-Hulsen - MLK Lichtaart Speeldag 
11/11/2018 13 KFCH Pulderbos - Rosselaar-Hulsen Speeldag 
18/11/2018 14 Rosselaar-Hulsen - KSK Oosthoven Speeldag 
25/11/2018 15 FC Punt- Larum - Rosselaar-Hulsen Speeldag 
02/12/2018 16 Rosselaar-Hulsen - KVV Rauw Sport Speeldag 
09/12/2018 17 FC De Kempen TL - B - Rosselaar-Hulsen Speeldag 
16/12/2018 18 Rosselaar-Hulsen - Blauwvoet Oevel Speeldag 
06/01/2019 19 KFC Grobbendonk - Rosselaar-Hulsen Speeldag 
13/01/2019 20 VC Poederlee - Rosselaar-Hulsen Speeldag 
20/01/2019 21 Rosselaar-Hulsen - KFCV Alberta Geel Speeldag 
27/01/2019 22 SKS Herentals - Rosselaar-Hulsen Speeldag 
03/02/2019 23 Rosselaar-Hulsen - vrijSpeeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 Olen United - Rosselaar-Hulsen Speeldag 
17/02/2019 25 Rosselaar-Hulsen - HIH Turnhout Speeldag 
24/02/2019 26 Wechelderzande - Rosselaar-Hulsen Speeldag 
03/03/2019 27 Rosselaar-Hulsen - Sint Dimpna B Speeldag 
10/03/2019 28 Rosselaar-Hulsen - Ezaart Sport Speeldag 
17/03/2019 29 MLK Lichtaart - Rosselaar-Hulsen Speeldag 
24/03/2019 30 Rosselaar-Hulsen - KFCH Pulderbos Speeldag 
31/03/2019 31 KSK Oosthoven - Rosselaar-Hulsen Speeldag 
03/04/2019 32 Rosselaar-Hulsen - FC De Kempen TL - B Speeldag 
07/04/2019 33 Rosselaar-Hulsen - FC Punt- Larum Speeldag 
14/04/2019 34 KVV Rauw Sport - Rosselaar-Hulsen Speeldag 

SKS Herentals

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 SKS Herentals - Olen United Speeldag 
02/09/2018 2 Wechelderzande - SKS Herentals Speeldag 
05/09/2018 3 HIH Turnhout - SKS Herentals Speeldag 
09/09/2018 4 SKS Herentals - Sint Dimpna B Speeldag 
16/09/2018 5 Rosselaar-Hulsen - SKS Herentals Speeldag 
23/09/2018 6 SKS Herentals - MLK Lichtaart Speeldag 
30/09/2018 7 KFCH Pulderbos - SKS Herentals Speeldag 
07/10/2018 8 SKS Herentals - KSK Oosthoven Speeldag 
14/10/2018 9 FC Punt- Larum - SKS Herentals Speeldag 
21/10/2018 10 SKS Herentals - KVV Rauw Sport Speeldag 
28/10/2018 11 FC De Kempen TL - B - SKS Herentals Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 SKS Herentals - Blauwvoet Oevel Speeldag 
11/11/2018 13 KFC Grobbendonk - SKS Herentals Speeldag 
18/11/2018 14 SKS Herentals - VC Poederlee Speeldag 
25/11/2018 15 KFCV Alberta Geel - SKS Herentals Speeldag 
02/12/2018 16 SKS Herentals - Ezaart Sport Speeldag 
09/12/2018 17 SKS Herentals - vrijSpeeldag 
16/12/2018 18 Olen United - SKS Herentals Speeldag 
06/01/2019 19 SKS Herentals - HIH Turnhout Speeldag 
13/01/2019 20 SKS Herentals - Wechelderzande Speeldag 
20/01/2019 21 Sint Dimpna B - SKS Herentals Speeldag 
27/01/2019 22 SKS Herentals - Rosselaar-Hulsen Speeldag 
03/02/2019 23 MLK Lichtaart - SKS Herentals Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 SKS Herentals - KFCH Pulderbos Speeldag 
17/02/2019 25 KSK Oosthoven - SKS Herentals Speeldag 
24/02/2019 26 SKS Herentals - FC Punt- Larum Speeldag 
03/03/2019 27 KVV Rauw Sport - SKS Herentals Speeldag 
10/03/2019 28 SKS Herentals - FC De Kempen TL - B Speeldag 
17/03/2019 29 Blauwvoet Oevel - SKS Herentals Speeldag 
24/03/2019 30 SKS Herentals - KFC Grobbendonk Speeldag 
31/03/2019 31 VC Poederlee - SKS Herentals Speeldag 
03/04/2019 32 SKS Herentals - vrijSpeeldag 
07/04/2019 33 SKS Herentals - KFCV Alberta Geel Speeldag 
14/04/2019 34 Ezaart Sport - SKS Herentals Speeldag 

Sint Dimpna B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 KFC Grobbendonk - Sint Dimpna B Speeldag 
02/09/2018 2 Sint Dimpna B - KFCV Alberta Geel Speeldag 
05/09/2018 3 Sint Dimpna B - VC Poederlee Speeldag 
09/09/2018 4 SKS Herentals - Sint Dimpna B Speeldag 
16/09/2018 5 Sint Dimpna B - vrijSpeeldag 
23/09/2018 6 Olen United - Sint Dimpna B Speeldag 
30/09/2018 7 Sint Dimpna B - HIH Turnhout Speeldag 
07/10/2018 8 Wechelderzande - Sint Dimpna B Speeldag 
14/10/2018 9 Ezaart Sport - Sint Dimpna B Speeldag 
21/10/2018 10 Sint Dimpna B - Rosselaar-Hulsen Speeldag 
28/10/2018 11 MLK Lichtaart - Sint Dimpna B Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 Sint Dimpna B - KFCH Pulderbos Speeldag 
11/11/2018 13 KSK Oosthoven - Sint Dimpna B Speeldag 
18/11/2018 14 Sint Dimpna B - FC Punt- Larum Speeldag 
25/11/2018 15 KVV Rauw Sport - Sint Dimpna B Speeldag 
02/12/2018 16 Sint Dimpna B - FC De Kempen TL - B Speeldag 
09/12/2018 17 Blauwvoet Oevel - Sint Dimpna B Speeldag 
16/12/2018 18 Sint Dimpna B - KFC Grobbendonk Speeldag 
06/01/2019 19 VC Poederlee - Sint Dimpna B Speeldag 
13/01/2019 20 KFCV Alberta Geel - Sint Dimpna B Speeldag 
20/01/2019 21 Sint Dimpna B - SKS Herentals Speeldag 
27/01/2019 22 Sint Dimpna B - vrijSpeeldag 
03/02/2019 23 Sint Dimpna B - Olen United Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 HIH Turnhout - Sint Dimpna B Speeldag 
17/02/2019 25 Sint Dimpna B - Wechelderzande Speeldag 
24/02/2019 26 Sint Dimpna B - Ezaart Sport Speeldag 
03/03/2019 27 Rosselaar-Hulsen - Sint Dimpna B Speeldag 
10/03/2019 28 Sint Dimpna B - MLK Lichtaart Speeldag 
17/03/2019 29 KFCH Pulderbos - Sint Dimpna B Speeldag 
24/03/2019 30 Sint Dimpna B - KSK Oosthoven Speeldag 
31/03/2019 31 FC Punt- Larum - Sint Dimpna B Speeldag 
03/04/2019 32 Sint Dimpna B - Blauwvoet Oevel Speeldag 
07/04/2019 33 Sint Dimpna B - KVV Rauw Sport Speeldag 
14/04/2019 34 FC De Kempen TL - B - Sint Dimpna B Speeldag 

VC Poederlee

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 VC Poederlee - Wechelderzande Speeldag 
02/09/2018 2 Rosselaar-Hulsen - VC Poederlee Speeldag 
05/09/2018 3 Sint Dimpna B - VC Poederlee Speeldag 
09/09/2018 4 VC Poederlee - MLK Lichtaart Speeldag 
16/09/2018 5 KFCH Pulderbos - VC Poederlee Speeldag 
23/09/2018 6 VC Poederlee - KSK Oosthoven Speeldag 
30/09/2018 7 FC Punt- Larum - VC Poederlee Speeldag 
07/10/2018 8 VC Poederlee - KVV Rauw Sport Speeldag 
14/10/2018 9 FC De Kempen TL - B - VC Poederlee Speeldag 
21/10/2018 10 VC Poederlee - Blauwvoet Oevel Speeldag 
28/10/2018 11 KFC Grobbendonk - VC Poederlee Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 VC Poederlee - Ezaart Sport Speeldag 
11/11/2018 13 VC Poederlee - KFCV Alberta Geel Speeldag 
18/11/2018 14 SKS Herentals - VC Poederlee Speeldag 
25/11/2018 15 VC Poederlee - vrijSpeeldag 
02/12/2018 16 Olen United - VC Poederlee Speeldag 
09/12/2018 17 VC Poederlee - HIH Turnhout Speeldag 
16/12/2018 18 Wechelderzande - VC Poederlee Speeldag 
06/01/2019 19 VC Poederlee - Sint Dimpna B Speeldag 
13/01/2019 20 VC Poederlee - Rosselaar-Hulsen Speeldag 
20/01/2019 21 MLK Lichtaart - VC Poederlee Speeldag 
27/01/2019 22 VC Poederlee - KFCH Pulderbos Speeldag 
03/02/2019 23 KSK Oosthoven - VC Poederlee Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 VC Poederlee - FC Punt- Larum Speeldag 
17/02/2019 25 KVV Rauw Sport - VC Poederlee Speeldag 
24/02/2019 26 VC Poederlee - FC De Kempen TL - B Speeldag 
03/03/2019 27 Blauwvoet Oevel - VC Poederlee Speeldag 
10/03/2019 28 VC Poederlee - KFC Grobbendonk Speeldag 
17/03/2019 29 Ezaart Sport - VC Poederlee Speeldag 
24/03/2019 30 KFCV Alberta Geel - VC Poederlee Speeldag 
31/03/2019 31 VC Poederlee - SKS Herentals Speeldag 
03/04/2019 32 HIH Turnhout - VC Poederlee Speeldag 
07/04/2019 33 VC Poederlee - vrijSpeeldag 
14/04/2019 34 VC Poederlee - Olen United Speeldag 

Wechelderzande

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 VC Poederlee - Wechelderzande Speeldag 
02/09/2018 2 Wechelderzande - SKS Herentals Speeldag 
05/09/2018 3 Wechelderzande - KFCV Alberta Geel Speeldag 
09/09/2018 4 Wechelderzande - vrijSpeeldag 
16/09/2018 5 Wechelderzande - Olen United Speeldag 
23/09/2018 6 HIH Turnhout - Wechelderzande Speeldag 
30/09/2018 7 Ezaart Sport - Wechelderzande Speeldag 
07/10/2018 8 Wechelderzande - Sint Dimpna B Speeldag 
14/10/2018 9 Rosselaar-Hulsen - Wechelderzande Speeldag 
21/10/2018 10 Wechelderzande - MLK Lichtaart Speeldag 
28/10/2018 11 KFCH Pulderbos - Wechelderzande Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 Wechelderzande - KSK Oosthoven Speeldag 
11/11/2018 13 FC Punt- Larum - Wechelderzande Speeldag 
18/11/2018 14 Wechelderzande - KVV Rauw Sport Speeldag 
25/11/2018 15 FC De Kempen TL - B - Wechelderzande Speeldag 
02/12/2018 16 Wechelderzande - Blauwvoet Oevel Speeldag 
09/12/2018 17 KFC Grobbendonk - Wechelderzande Speeldag 
16/12/2018 18 Wechelderzande - VC Poederlee Speeldag 
06/01/2019 19 KFCV Alberta Geel - Wechelderzande Speeldag 
13/01/2019 20 SKS Herentals - Wechelderzande Speeldag 
20/01/2019 21 Wechelderzande - vrijSpeeldag 
27/01/2019 22 Olen United - Wechelderzande Speeldag 
03/02/2019 23 Wechelderzande - HIH Turnhout Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 Wechelderzande - Ezaart Sport Speeldag 
17/02/2019 25 Sint Dimpna B - Wechelderzande Speeldag 
24/02/2019 26 Wechelderzande - Rosselaar-Hulsen Speeldag 
03/03/2019 27 MLK Lichtaart - Wechelderzande Speeldag 
10/03/2019 28 Wechelderzande - KFCH Pulderbos Speeldag 
17/03/2019 29 KSK Oosthoven - Wechelderzande Speeldag 
24/03/2019 30 Wechelderzande - FC Punt- Larum Speeldag 
31/03/2019 31 KVV Rauw Sport - Wechelderzande Speeldag 
03/04/2019 32 Wechelderzande - KFC Grobbendonk Speeldag 
07/04/2019 33 Wechelderzande - FC De Kempen TL - B Speeldag 
14/04/2019 34 Blauwvoet Oevel - Wechelderzande Speeldag 

4e PROVINCIALE AFDELING 2018 - 2019
PROMOTIE

Kampioenschap

* De reguliere competitie in de provincie Antwerpen wordt gespeeld in vijf reeksen met 16 of 17 clubs (seizoen 20-20).

* De kampioen van elke reeks stijgt naar de 3e Provinciale afdeling.


* De competitie wordt verdeeld in drie periodes van tien wedstrijden, voor het aanduiden van drie periodekampioenen. In de reeksen met 17 ploegen zijn er drie periodes: elf, twaalf en elf wedstrijden.

* Er wordt een nacompetitie gespeeld tussen twintig clubs: uit de vier reeksen 4e provinciale A, B, C, D en E: telkens de tweede in de eindstand (totaal 10) en de drie periodekampioenen per reeks (totaal 10).

* Mocht er een ploeg twee of drie keer periodekampioen zijn, of indien een periodekampioen ook de algemene kampioen is, dan neemt de volgende (vierde of vijfde) in de eindstand deel aan de promotie-eindronde.

* Na loting spelen de clubs een heen- en terugwedstrijd volgens het "Europese systeem" waarin uit gescoorde doelpunten in geval van gelijke stand dubbel tellen.

* Indien er na de terugwedstrijd een volledig gelijke stand is, zijn er verlengingen en eventueel strafschoppen.

* Deze nacompetitie is van toepassing voor het aanduiden van vijf extra en eventueel meer bijkomende stijgers.

* Hieronder ziet u een volledig schema van het aantal stijgers en dalers in de provinciale reeksen.

* Het aantal provinciale stijgers is mede afhankelijk van het aantal dalers in de 3e klasse amateurs, meer bepaald van het aantal Vlaamse degraderende clubs.

PROVINCIALE REEKSEN - DRIE MOGELIJKE SCHEMA'S - KLIMMEN EN DALEN
1. SCHEMA BIJ 3 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 3 3 3 3 3
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 8 8 8 8 8
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 12 12 12 12 12
      
2. SCHEMA BIJ 2 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 5 5 5 5 5
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 7 7 7 7 7
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 11 11 11 11 11
      
3. SCHEMA BIJ 1 STIJGER IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 4 4 4 4 4
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 10 10 10 10 10
      
We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2018-2019 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet. Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken. De planning verscheen in "Sportleven" van 9 mei 2018.

KLIK HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).