Heren 4e Provinciale B
Update: 15/08/2018 om 10:30u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Ambachtstraat 7,
2322 Hoogstraten-Minderhout, BelgiŽ.
Tel: +32 (0)3 314.73.48 / +32 (0)477-52.01.63
Fax: +32 (0)3 340.26.50
info@spranco-matic.be
www.spranco-matic.be
DE SCHEMAS BEKER VAN ANTWERPEN
ZIE PROVINCIAAL - BVA 2018


ALLE PROVINCIALE KALENDERS
ZIE DE REEKSPAGINAS
Laatste update: 15/08/2018 om 10:30u
Provinciaal  /  4e provinciale  /  Heren 4e Provinciale B
4e PROVINCIALE B - ANTWERPEN - SEIZOEN 2018 - 2019

Dit zijn de 17 ploegen:
Tubantia Borgerhout, K Boechoutse VV, KSC Maccabi, Olympic Pirates DBG, City Pirates B,
KFC Schoten, KVV Ternesse B, KSK Oelegem, SK 's Gravenwezel-Schilde B, KFC Ranst B,
K Hove Sport, Racing Emblem, VC Mortsel OG B, Kessel United, FC Brothers United
Alberta FC Schilde en FC Antwerpen Noord.

In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (11 speeldagen, 12 speeldagen, 11 speeldagen).
4e Prov. Geografisch Provinciale Speeldag Alle Klassementen Archief 2017-2018
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 1 (29 augustus 2018) - 1e periode
Woe. 29/08 19u00 KSC Maccabi - Olympic Pirates DBG
Woe. 29/08 19u00 's Grav'wzl-Schilde B - Alberta FC Schilde
Woe. 29/08 19u00 KFC Ranst B - Brothers United
Woe. 29/08 19u00 KSK Oelegem - K Hove Sport
Woe. 29/08 19u00 FC Antwerpen Noord - K Boechoutse VV
Woe. 29/08 19u00 Kessel United - KFC Schoten
Woe. 29/08 20u15 KVV Ternesse B - Racing Emblem
Woe. 29/08 20u30 VC Mortsel OG B - City Pirates B
- - - Tubantia Borgerhout - vrij

  Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 's Grav'wzl-Schilde B 0 0 0 0 0 0 0  
2 Alberta FC Schilde 0 0 0 0 0 0 0  
3 Brothers United 0 0 0 0 0 0 0  
4 City Pirates B 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC Antwerpen Noord 0 0 0 0 0 0 0  
6 K Boechoutse VV 0 0 0 0 0 0 0  
7 K Hove Sport 0 0 0 0 0 0 0  
8 KFC Ranst B 0 0 0 0 0 0 0  
9 KFC Schoten 0 0 0 0 0 0 0  
10 KSC Maccabi 0 0 0 0 0 0 0  
11 KSK Oelegem 0 0 0 0 0 0 0  
12 KVV Ternesse B 0 0 0 0 0 0 0  
13 Kessel United 0 0 0 0 0 0 0  
14 Olympic Pirates DBG 0 0 0 0 0 0 0  
15 Racing Emblem 0 0 0 0 0 0 0  
16 Tubantia Borgerhout 0 0 0 0 0 0 0  
17 VC Mortsel OG B 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


Speeldag 1 (29 augustus 2018) - 1e periode
VC Mortsel OG B - City Pirates B
KSC Maccabi - Olympic Pirates DBG
's Grav'wzl-Schilde B - Alberta FC Schilde
KFC Ranst B - Brothers United
KSK Oelegem - K Hove Sport
KVV Ternesse B - Racing Emblem
FC Antwerpen Noord - K Boechoutse VV
Kessel United - KFC Schoten
Tubantia Borgerhout - vrij


Speeldag 2 (2 september 2018) - 1e periode
Kessel United - FC Antwerpen Noord
Alberta FC Schilde - VC Mortsel OG B
Brothers United - KSC Maccabi
K Hove Sport - 's Grav'wzl-Schilde B
Racing Emblem - KFC Ranst B
K Boechoutse VV - KSK Oelegem
KFC Schoten - KVV Ternesse B
Tubantia Borgerhout - City Pirates B
Olympic Pirates DBG - vrij


Speeldag 3 (5 september 2018) - 1e periode
Tubantia Borgerhout - Kessel United
KFC Schoten - FC Antwerpen Noord
K Boechoutse VV - KVV Ternesse B
Racing Emblem - KSK Oelegem
K Hove Sport - KFC Ranst B
Brothers United - 's Grav'wzl-Schilde B
Alberta FC Schilde - KSC Maccabi
Olympic Pirates DBG - VC Mortsel OG B
City Pirates B - vrij


Speeldag 4 (9 september 2018) - 1e periode
City Pirates B - Olympic Pirates DBG
FC Antwerpen Noord - Tubantia Borgerhout
KVV Ternesse B - Kessel United
KSK Oelegem - KFC Schoten
KFC Ranst B - K Boechoutse VV
's Grav'wzl-Schilde B - Racing Emblem
KSC Maccabi - K Hove Sport
VC Mortsel OG B - Brothers United
Alberta FC Schilde - vrij


Speeldag 5 (16 september 2018) - 1e periode
Kessel United - KSK Oelegem
FC Antwerpen Noord - KVV Ternesse B
Alberta FC Schilde - City Pirates B
K Hove Sport - VC Mortsel OG B
Racing Emblem - KSC Maccabi
K Boechoutse VV - 's Grav'wzl-Schilde B
KFC Schoten - KFC Ranst B
Tubantia Borgerhout - Olympic Pirates DBG
Brothers United - vrij


Speeldag 6 (23 september 2018) - 1e periode
City Pirates B - Brothers United
Olympic Pirates DBG - Alberta FC Schilde
KVV Ternesse B - Tubantia Borgerhout
KSK Oelegem - FC Antwerpen Noord
KFC Ranst B - Kessel United
's Grav'wzl-Schilde B - KFC Schoten
KSC Maccabi - K Boechoutse VV
VC Mortsel OG B - Racing Emblem
K Hove Sport - vrij


Speeldag 7 (30 september 2018) - 1e periode
Kessel United - 's Grav'wzl-Schilde B
FC Antwerpen Noord - KFC Ranst B
KVV Ternesse B - KSK Oelegem
Brothers United - Olympic Pirates DBG
K Hove Sport - City Pirates B
K Boechoutse VV - VC Mortsel OG B
KFC Schoten - KSC Maccabi
Tubantia Borgerhout - Alberta FC Schilde
Racing Emblem - vrij


Speeldag 8 (7 oktober 2018) - 1e periode
City Pirates B - Racing Emblem
Olympic Pirates DBG - K Hove Sport
Alberta FC Schilde - Brothers United
KSK Oelegem - Tubantia Borgerhout
KFC Ranst B - KVV Ternesse B
's Grav'wzl-Schilde B - FC Antwerpen Noord
KSC Maccabi - Kessel United
VC Mortsel OG B - KFC Schoten
K Boechoutse VV - vrij


Speeldag 9 (14 oktober 2018) - 1e periode
Kessel United - VC Mortsel OG B
FC Antwerpen Noord - KSC Maccabi
KVV Ternesse B - 's Grav'wzl-Schilde B
KSK Oelegem - KFC Ranst B
K Hove Sport - Alberta FC Schilde
Racing Emblem - Olympic Pirates DBG
K Boechoutse VV - City Pirates B
Tubantia Borgerhout - Brothers United
KFC Schoten - vrij


Speeldag 10 (21 oktober 2018) - 1e periode
City Pirates B - KFC Schoten
Olympic Pirates DBG - K Boechoutse VV
Alberta FC Schilde - Racing Emblem
Brothers United - K Hove Sport
KFC Ranst B - Tubantia Borgerhout
's Grav'wzl-Schilde B - KSK Oelegem
KSC Maccabi - KVV Ternesse B
VC Mortsel OG B - FC Antwerpen Noord
Kessel United - vrij


Speeldag 11 (28 oktober 2018) - 1e periode
Kessel United - City Pirates B
KVV Ternesse B - VC Mortsel OG B
KSK Oelegem - KSC Maccabi
KFC Ranst B - 's Grav'wzl-Schilde B
Racing Emblem - Brothers United
K Boechoutse VV - Alberta FC Schilde
KFC Schoten - Olympic Pirates DBG
Tubantia Borgerhout - K Hove Sport
FC Antwerpen Noord - vrij


Speeldag 12 (4 november 2018) - 2e periode
City Pirates B - FC Antwerpen Noord
Olympic Pirates DBG - Kessel United
Alberta FC Schilde - KFC Schoten
Brothers United - K Boechoutse VV
K Hove Sport - Racing Emblem
's Grav'wzl-Schilde B - Tubantia Borgerhout
KSC Maccabi - KFC Ranst B
VC Mortsel OG B - KSK Oelegem
KVV Ternesse B - vrij


Speeldag 13 (11 november 2018) - 2e periode
Kessel United - Alberta FC Schilde
FC Antwerpen Noord - Olympic Pirates DBG
KVV Ternesse B - City Pirates B
KFC Ranst B - VC Mortsel OG B
's Grav'wzl-Schilde B - KSC Maccabi
K Boechoutse VV - K Hove Sport
KFC Schoten - Brothers United
Tubantia Borgerhout - Racing Emblem
KSK Oelegem - vrij


Speeldag 14 (18 november 2018) - 2e periode
City Pirates B - KSK Oelegem
Olympic Pirates DBG - KVV Ternesse B
Alberta FC Schilde - FC Antwerpen Noord
Brothers United - Kessel United
K Hove Sport - KFC Schoten
Racing Emblem - K Boechoutse VV
KSC Maccabi - Tubantia Borgerhout
VC Mortsel OG B - 's Grav'wzl-Schilde B
KFC Ranst B - vrij


Speeldag 15 (25 november 2018) - 2e periode
Kessel United - K Hove Sport
FC Antwerpen Noord - Brothers United
KVV Ternesse B - Alberta FC Schilde
KSK Oelegem - Olympic Pirates DBG
KFC Ranst B - City Pirates B
KSC Maccabi - VC Mortsel OG B
KFC Schoten - Racing Emblem
Tubantia Borgerhout - K Boechoutse VV
's Grav'wzl-Schilde B - vrij


Speeldag 16 (2 december 2018) - 2e periode
City Pirates B - 's Grav'wzl-Schilde B
Olympic Pirates DBG - KFC Ranst B
Alberta FC Schilde - KSK Oelegem
Brothers United - KVV Ternesse B
K Hove Sport - FC Antwerpen Noord
Racing Emblem - Kessel United
K Boechoutse VV - KFC Schoten
VC Mortsel OG B - Tubantia Borgerhout
KSC Maccabi - vrij


Speeldag 17 (9 december 2018) - 2e periode
Kessel United - K Boechoutse VV
FC Antwerpen Noord - Racing Emblem
KVV Ternesse B - K Hove Sport
KSK Oelegem - Brothers United
KFC Ranst B - Alberta FC Schilde
's Grav'wzl-Schilde B - Olympic Pirates DBG
KSC Maccabi - City Pirates B
Tubantia Borgerhout - KFC Schoten
VC Mortsel OG B - vrij


Speeldag 18 (16 december 2018) - 2e periode
City Pirates B - VC Mortsel OG B
Olympic Pirates DBG - KSC Maccabi
Alberta FC Schilde - 's Grav'wzl-Schilde B
Brothers United - KFC Ranst B
K Hove Sport - KSK Oelegem
Racing Emblem - KVV Ternesse B
K Boechoutse VV - FC Antwerpen Noord
KFC Schoten - Kessel United
Tubantia Borgerhout - vrij


Speeldag 19 (6 januari 2019) - 2e periode
Kessel United - Tubantia Borgerhout
FC Antwerpen Noord - KFC Schoten
KVV Ternesse B - K Boechoutse VV
KSK Oelegem - Racing Emblem
KFC Ranst B - K Hove Sport
's Grav'wzl-Schilde B - Brothers United
KSC Maccabi - Alberta FC Schilde
VC Mortsel OG B - Olympic Pirates DBG
City Pirates B - vrij


Speeldag 20 (13 januari 2019) - 2e periode
FC Antwerpen Noord - Kessel United
VC Mortsel OG B - Alberta FC Schilde
KSC Maccabi - Brothers United
's Grav'wzl-Schilde B - K Hove Sport
KFC Ranst B - Racing Emblem
KSK Oelegem - K Boechoutse VV
KVV Ternesse B - KFC Schoten
City Pirates B - Tubantia Borgerhout
Olympic Pirates DBG - vrij


Speeldag 21 (20 januari 2019) - 2e periode
Olympic Pirates DBG - City Pirates B
Tubantia Borgerhout - FC Antwerpen Noord
Kessel United - KVV Ternesse B
KFC Schoten - KSK Oelegem
K Boechoutse VV - KFC Ranst B
Racing Emblem - 's Grav'wzl-Schilde B
K Hove Sport - KSC Maccabi
Brothers United - VC Mortsel OG B
Alberta FC Schilde - vrij


Speeldag 22 (27 januari 2019) - 2e periode
KSK Oelegem - Kessel United
KVV Ternesse B - FC Antwerpen Noord
City Pirates B - Alberta FC Schilde
VC Mortsel OG B - K Hove Sport
KSC Maccabi - Racing Emblem
's Grav'wzl-Schilde B - K Boechoutse VV
KFC Ranst B - KFC Schoten
Olympic Pirates DBG - Tubantia Borgerhout
Brothers United - vrij


Speeldag 23 (3 februari 2019) - 2e periode
Brothers United - City Pirates B
Alberta FC Schilde - Olympic Pirates DBG
Tubantia Borgerhout - KVV Ternesse B
FC Antwerpen Noord - KSK Oelegem
Kessel United - KFC Ranst B
KFC Schoten - 's Grav'wzl-Schilde B
K Boechoutse VV - KSC Maccabi
Racing Emblem - VC Mortsel OG B
K Hove Sport - vrij


Speeldag 24 (10 februari 2019) - 3e periode
's Grav'wzl-Schilde B - Kessel United
KFC Ranst B - FC Antwerpen Noord
KSK Oelegem - KVV Ternesse B
Olympic Pirates DBG - Brothers United
City Pirates B - K Hove Sport
VC Mortsel OG B - K Boechoutse VV
KSC Maccabi - KFC Schoten
Alberta FC Schilde - Tubantia Borgerhout
Racing Emblem - vrij


Speeldag 25 (17 februari 2019) - 3e periode
Racing Emblem - City Pirates B
K Hove Sport - Olympic Pirates DBG
Brothers United - Alberta FC Schilde
Tubantia Borgerhout - KSK Oelegem
KVV Ternesse B - KFC Ranst B
FC Antwerpen Noord - 's Grav'wzl-Schilde B
Kessel United - KSC Maccabi
KFC Schoten - VC Mortsel OG B
K Boechoutse VV - vrij


Speeldag 26 (24 februari 2019) - 3e periode
VC Mortsel OG B - Kessel United
KSC Maccabi - FC Antwerpen Noord
's Grav'wzl-Schilde B - KVV Ternesse B
KFC Ranst B - KSK Oelegem
Alberta FC Schilde - K Hove Sport
Olympic Pirates DBG - Racing Emblem
City Pirates B - K Boechoutse VV
Brothers United - Tubantia Borgerhout
KFC Schoten - vrij


Speeldag 27 (3 maart 2019) - 3e periode
KFC Schoten - City Pirates B
K Boechoutse VV - Olympic Pirates DBG
Racing Emblem - Alberta FC Schilde
K Hove Sport - Brothers United
Tubantia Borgerhout - KFC Ranst B
KSK Oelegem - 's Grav'wzl-Schilde B
KVV Ternesse B - KSC Maccabi
FC Antwerpen Noord - VC Mortsel OG B
Kessel United - vrij


Speeldag 28 (10 maart 2019) - 3e periode
City Pirates B - Kessel United
VC Mortsel OG B - KVV Ternesse B
KSC Maccabi - KSK Oelegem
's Grav'wzl-Schilde B - KFC Ranst B
Brothers United - Racing Emblem
Alberta FC Schilde - K Boechoutse VV
Olympic Pirates DBG - KFC Schoten
K Hove Sport - Tubantia Borgerhout
FC Antwerpen Noord - vrij


Speeldag 29 (17 maart 2019) - 3e periode
FC Antwerpen Noord - City Pirates B
Kessel United - Olympic Pirates DBG
KFC Schoten - Alberta FC Schilde
K Boechoutse VV - Brothers United
Racing Emblem - K Hove Sport
Tubantia Borgerhout - 's Grav'wzl-Schilde B
KFC Ranst B - KSC Maccabi
KSK Oelegem - VC Mortsel OG B
KVV Ternesse B - vrij


Speeldag 30 (24 maart 2019) - 3e periode
Alberta FC Schilde - Kessel United
Olympic Pirates DBG - FC Antwerpen Noord
City Pirates B - KVV Ternesse B
VC Mortsel OG B - KFC Ranst B
KSC Maccabi - 's Grav'wzl-Schilde B
K Hove Sport - K Boechoutse VV
Brothers United - KFC Schoten
Racing Emblem - Tubantia Borgerhout
KSK Oelegem - vrij


Speeldag 31 (31 maart 2019) - 3e periode
KSK Oelegem - City Pirates B
KVV Ternesse B - Olympic Pirates DBG
FC Antwerpen Noord - Alberta FC Schilde
Kessel United - Brothers United
KFC Schoten - K Hove Sport
K Boechoutse VV - Racing Emblem
Tubantia Borgerhout - KSC Maccabi
's Grav'wzl-Schilde B - VC Mortsel OG B
KFC Ranst B - vrij


Speeldag 32 (3 april 2019) - 3e periode
K Boechoutse VV - Kessel United
Racing Emblem - FC Antwerpen Noord
K Hove Sport - KVV Ternesse B
Brothers United - KSK Oelegem
Alberta FC Schilde - KFC Ranst B
Olympic Pirates DBG - 's Grav'wzl-Schilde B
City Pirates B - KSC Maccabi
KFC Schoten - Tubantia Borgerhout
VC Mortsel OG B - vrij


Speeldag 33 (7 april 2019) - 3e periode
K Hove Sport - Kessel United
Brothers United - FC Antwerpen Noord
Alberta FC Schilde - KVV Ternesse B
Olympic Pirates DBG - KSK Oelegem
City Pirates B - KFC Ranst B
VC Mortsel OG B - KSC Maccabi
Racing Emblem - KFC Schoten
K Boechoutse VV - Tubantia Borgerhout
's Grav'wzl-Schilde B - vrij


Speeldag 34 (14 april 2019) - 3e periode
's Grav'wzl-Schilde B - City Pirates B
KFC Ranst B - Olympic Pirates DBG
KSK Oelegem - Alberta FC Schilde
KVV Ternesse B - Brothers United
FC Antwerpen Noord - K Hove Sport
Kessel United - Racing Emblem
KFC Schoten - K Boechoutse VV
Tubantia Borgerhout - VC Mortsel OG B
KSC Maccabi - vrij


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in 4e provinciale B.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Grav'wzl-Schilde B 000
2Alberta FC Schilde 000
3Brothers United 000
4City Pirates B 000
5FC Antwerpen Noord 000
6K Boechoutse VV 000
7K Hove Sport 000
8KFC Ranst B 000
9KFC Schoten 000
10KSC Maccabi 000
11KSK Oelegem 000
12KVV Ternesse B 000
13Kessel United 000
14Olympic Pirates DBG 000
15Racing Emblem 000
16Tubantia Borgerhout 000
17VC Mortsel OG B 000


VERLIESPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Grav'wzl-Schilde B 000
2Alberta FC Schilde 000
3Brothers United 000
4City Pirates B 000
5FC Antwerpen Noord 000
6K Boechoutse VV 000
7K Hove Sport 000
8KFC Ranst B 000
9KFC Schoten 000
10KSC Maccabi 000
11KSK Oelegem 000
12KVV Ternesse B 000
13Kessel United 000
14Olympic Pirates DBG 000
15Racing Emblem 000
16Tubantia Borgerhout 000
17VC Mortsel OG B 000


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Grav'wzl-Schilde B 000
2Alberta FC Schilde 000
3Brothers United 000
4City Pirates B 000
5FC Antwerpen Noord 000
6K Boechoutse VV 000
7K Hove Sport 000
8KFC Ranst B 000
9KFC Schoten 000
10KSC Maccabi 000
11KSK Oelegem 000
12KVV Ternesse B 000
13Kessel United 000
14Olympic Pirates DBG 000
15Racing Emblem 000
16Tubantia Borgerhout 000
17VC Mortsel OG B 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Grav'wzl-Schilde B 000
2Alberta FC Schilde 000
3Brothers United 000
4City Pirates B 000
5FC Antwerpen Noord 000
6K Boechoutse VV 000
7K Hove Sport 000
8KFC Ranst B 000
9KFC Schoten 000
10KSC Maccabi 000
11KSK Oelegem 000
12KVV Ternesse B 000
13Kessel United 000
14Olympic Pirates DBG 000
15Racing Emblem 000
16Tubantia Borgerhout 000
17VC Mortsel OG B 000


TEGENDOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Grav'wzl-Schilde B 000
2Alberta FC Schilde 000
3Brothers United 000
4City Pirates B 000
5FC Antwerpen Noord 000
6K Boechoutse VV 000
7K Hove Sport 000
8KFC Ranst B 000
9KFC Schoten 000
10KSC Maccabi 000
11KSK Oelegem 000
12KVV Ternesse B 000
13Kessel United 000
14Olympic Pirates DBG 000
15Racing Emblem 000
16Tubantia Borgerhout 000
17VC Mortsel OG B 000


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 1 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1's Grav'wzl-Schilde B 0 0 
2Alberta FC Schilde 0 0 
3Brothers United 0 0 
4City Pirates B 0 0 
5FC Antwerpen Noord 0 0 
6K Boechoutse VV 0 0 
7K Hove Sport 0 0 
8KFC Ranst B 0 0 
9KFC Schoten 0 0 
10KSC Maccabi 0 0 
11KSK Oelegem 0 0 
12KVV Ternesse B 0 0 
13Kessel United 0 0 
14Olympic Pirates DBG 0 0 
15Racing Emblem 0 0 
16Tubantia Borgerhout 0 0 
17VC Mortsel OG B 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Grav'wzl-Schilde B 000
2Alberta FC Schilde 000
3Brothers United 000
4City Pirates B 000
5FC Antwerpen Noord 000
6K Boechoutse VV 000
7K Hove Sport 000
8KFC Ranst B 000
9KFC Schoten 000
10KSC Maccabi 000
11KSK Oelegem 000
12KVV Ternesse B 000
13Kessel United 000
14Olympic Pirates DBG 000
15Racing Emblem 000
16Tubantia Borgerhout 000
17VC Mortsel OG B 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Grav'wzl-Schilde B 000
2Alberta FC Schilde 000
3Brothers United 000
4City Pirates B 000
5FC Antwerpen Noord 000
6K Boechoutse VV 000
7K Hove Sport 000
8KFC Ranst B 000
9KFC Schoten 000
10KSC Maccabi 000
11KSK Oelegem 000
12KVV Ternesse B 000
13Kessel United 000
14Olympic Pirates DBG 000
15Racing Emblem 000
16Tubantia Borgerhout 000
17VC Mortsel OG B 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Grav'wzl-Schilde B 000
2Alberta FC Schilde 000
3Brothers United 000
4City Pirates B 000
5FC Antwerpen Noord 000
6K Boechoutse VV 000
7K Hove Sport 000
8KFC Ranst B 000
9KFC Schoten 000
10KSC Maccabi 000
11KSK Oelegem 000
12KVV Ternesse B 000
13Kessel United 000
14Olympic Pirates DBG 000
15Racing Emblem 000
16Tubantia Borgerhout 000
17VC Mortsel OG B 000


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 's Grav'wzl-Schilde B 0 0 0 0 0 0 0
2 Alberta FC Schilde 0 0 0 0 0 0 0
3 Brothers United 0 0 0 0 0 0 0
4 City Pirates B 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Antwerpen Noord 0 0 0 0 0 0 0
6 K Boechoutse VV 0 0 0 0 0 0 0
7 K Hove Sport 0 0 0 0 0 0 0
8 KFC Ranst B 0 0 0 0 0 0 0
9 KFC Schoten 0 0 0 0 0 0 0
10 KSC Maccabi 0 0 0 0 0 0 0
11 KSK Oelegem 0 0 0 0 0 0 0
12 KVV Ternesse B 0 0 0 0 0 0 0
13 Kessel United 0 0 0 0 0 0 0
14 Olympic Pirates DBG 0 0 0 0 0 0 0
15 Racing Emblem 0 0 0 0 0 0 0
16 Tubantia Borgerhout 0 0 0 0 0 0 0
17 VC Mortsel OG B 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 's Grav'wzl-Schilde B 0 0 0 0 0 0 0
2 Alberta FC Schilde 0 0 0 0 0 0 0
3 Brothers United 0 0 0 0 0 0 0
4 City Pirates B 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Antwerpen Noord 0 0 0 0 0 0 0
6 K Boechoutse VV 0 0 0 0 0 0 0
7 K Hove Sport 0 0 0 0 0 0 0
8 KFC Ranst B 0 0 0 0 0 0 0
9 KFC Schoten 0 0 0 0 0 0 0
10 KSC Maccabi 0 0 0 0 0 0 0
11 KSK Oelegem 0 0 0 0 0 0 0
12 KVV Ternesse B 0 0 0 0 0 0 0
13 Kessel United 0 0 0 0 0 0 0
14 Olympic Pirates DBG 0 0 0 0 0 0 0
15 Racing Emblem 0 0 0 0 0 0 0
16 Tubantia Borgerhout 0 0 0 0 0 0 0
17 VC Mortsel OG B 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



's Grav'wzl-Schilde B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 's Grav'wzl-Schilde B - Alberta FC Schilde Speeldag 
02/09/2018 2 K Hove Sport - 's Grav'wzl-Schilde B Speeldag 
05/09/2018 3 Brothers United - 's Grav'wzl-Schilde B Speeldag 
09/09/2018 4 's Grav'wzl-Schilde B - Racing Emblem Speeldag 
16/09/2018 5 K Boechoutse VV - 's Grav'wzl-Schilde B Speeldag 
23/09/2018 6 's Grav'wzl-Schilde B - KFC Schoten Speeldag 
30/09/2018 7 Kessel United - 's Grav'wzl-Schilde B Speeldag 
07/10/2018 8 's Grav'wzl-Schilde B - FC Antwerpen Noord Speeldag 
14/10/2018 9 KVV Ternesse B - 's Grav'wzl-Schilde B Speeldag 
21/10/2018 10 's Grav'wzl-Schilde B - KSK Oelegem Speeldag 
28/10/2018 11 KFC Ranst B - 's Grav'wzl-Schilde B Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 's Grav'wzl-Schilde B - Tubantia Borgerhout Speeldag 
11/11/2018 13 's Grav'wzl-Schilde B - KSC Maccabi Speeldag 
18/11/2018 14 VC Mortsel OG B - 's Grav'wzl-Schilde B Speeldag 
25/11/2018 15 's Grav'wzl-Schilde B - vrijSpeeldag 
02/12/2018 16 City Pirates B - 's Grav'wzl-Schilde B Speeldag 
09/12/2018 17 's Grav'wzl-Schilde B - Olympic Pirates DBG Speeldag 
16/12/2018 18 Alberta FC Schilde - 's Grav'wzl-Schilde B Speeldag 
06/01/2019 19 's Grav'wzl-Schilde B - Brothers United Speeldag 
13/01/2019 20 's Grav'wzl-Schilde B - K Hove Sport Speeldag 
20/01/2019 21 Racing Emblem - 's Grav'wzl-Schilde B Speeldag 
27/01/2019 22 's Grav'wzl-Schilde B - K Boechoutse VV Speeldag 
03/02/2019 23 KFC Schoten - 's Grav'wzl-Schilde B Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 's Grav'wzl-Schilde B - Kessel United Speeldag 
17/02/2019 25 FC Antwerpen Noord - 's Grav'wzl-Schilde B Speeldag 
24/02/2019 26 's Grav'wzl-Schilde B - KVV Ternesse B Speeldag 
03/03/2019 27 KSK Oelegem - 's Grav'wzl-Schilde B Speeldag 
10/03/2019 28 's Grav'wzl-Schilde B - KFC Ranst B Speeldag 
17/03/2019 29 Tubantia Borgerhout - 's Grav'wzl-Schilde B Speeldag 
24/03/2019 30 KSC Maccabi - 's Grav'wzl-Schilde B Speeldag 
31/03/2019 31 's Grav'wzl-Schilde B - VC Mortsel OG B Speeldag 
03/04/2019 32 Olympic Pirates DBG - 's Grav'wzl-Schilde B Speeldag 
07/04/2019 33 's Grav'wzl-Schilde B - vrijSpeeldag 
14/04/2019 34 's Grav'wzl-Schilde B - City Pirates B Speeldag 

Alberta FC Schilde

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 's Grav'wzl-Schilde B - Alberta FC Schilde Speeldag 
02/09/2018 2 Alberta FC Schilde - VC Mortsel OG B Speeldag 
05/09/2018 3 Alberta FC Schilde - KSC Maccabi Speeldag 
09/09/2018 4 Alberta FC Schilde - vrijSpeeldag 
16/09/2018 5 Alberta FC Schilde - City Pirates B Speeldag 
23/09/2018 6 Olympic Pirates DBG - Alberta FC Schilde Speeldag 
30/09/2018 7 Tubantia Borgerhout - Alberta FC Schilde Speeldag 
07/10/2018 8 Alberta FC Schilde - Brothers United Speeldag 
14/10/2018 9 K Hove Sport - Alberta FC Schilde Speeldag 
21/10/2018 10 Alberta FC Schilde - Racing Emblem Speeldag 
28/10/2018 11 K Boechoutse VV - Alberta FC Schilde Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 Alberta FC Schilde - KFC Schoten Speeldag 
11/11/2018 13 Kessel United - Alberta FC Schilde Speeldag 
18/11/2018 14 Alberta FC Schilde - FC Antwerpen Noord Speeldag 
25/11/2018 15 KVV Ternesse B - Alberta FC Schilde Speeldag 
02/12/2018 16 Alberta FC Schilde - KSK Oelegem Speeldag 
09/12/2018 17 KFC Ranst B - Alberta FC Schilde Speeldag 
16/12/2018 18 Alberta FC Schilde - 's Grav'wzl-Schilde B Speeldag 
06/01/2019 19 KSC Maccabi - Alberta FC Schilde Speeldag 
13/01/2019 20 VC Mortsel OG B - Alberta FC Schilde Speeldag 
20/01/2019 21 Alberta FC Schilde - vrijSpeeldag 
27/01/2019 22 City Pirates B - Alberta FC Schilde Speeldag 
03/02/2019 23 Alberta FC Schilde - Olympic Pirates DBG Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 Alberta FC Schilde - Tubantia Borgerhout Speeldag 
17/02/2019 25 Brothers United - Alberta FC Schilde Speeldag 
24/02/2019 26 Alberta FC Schilde - K Hove Sport Speeldag 
03/03/2019 27 Racing Emblem - Alberta FC Schilde Speeldag 
10/03/2019 28 Alberta FC Schilde - K Boechoutse VV Speeldag 
17/03/2019 29 KFC Schoten - Alberta FC Schilde Speeldag 
24/03/2019 30 Alberta FC Schilde - Kessel United Speeldag 
31/03/2019 31 FC Antwerpen Noord - Alberta FC Schilde Speeldag 
03/04/2019 32 Alberta FC Schilde - KFC Ranst B Speeldag 
07/04/2019 33 Alberta FC Schilde - KVV Ternesse B Speeldag 
14/04/2019 34 KSK Oelegem - Alberta FC Schilde Speeldag 

Brothers United

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 KFC Ranst B - Brothers United Speeldag 
02/09/2018 2 Brothers United - KSC Maccabi Speeldag 
05/09/2018 3 Brothers United - 's Grav'wzl-Schilde B Speeldag 
09/09/2018 4 VC Mortsel OG B - Brothers United Speeldag 
16/09/2018 5 Brothers United - vrijSpeeldag 
23/09/2018 6 City Pirates B - Brothers United Speeldag 
30/09/2018 7 Brothers United - Olympic Pirates DBG Speeldag 
07/10/2018 8 Alberta FC Schilde - Brothers United Speeldag 
14/10/2018 9 Tubantia Borgerhout - Brothers United Speeldag 
21/10/2018 10 Brothers United - K Hove Sport Speeldag 
28/10/2018 11 Racing Emblem - Brothers United Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 Brothers United - K Boechoutse VV Speeldag 
11/11/2018 13 KFC Schoten - Brothers United Speeldag 
18/11/2018 14 Brothers United - Kessel United Speeldag 
25/11/2018 15 FC Antwerpen Noord - Brothers United Speeldag 
02/12/2018 16 Brothers United - KVV Ternesse B Speeldag 
09/12/2018 17 KSK Oelegem - Brothers United Speeldag 
16/12/2018 18 Brothers United - KFC Ranst B Speeldag 
06/01/2019 19 's Grav'wzl-Schilde B - Brothers United Speeldag 
13/01/2019 20 KSC Maccabi - Brothers United Speeldag 
20/01/2019 21 Brothers United - VC Mortsel OG B Speeldag 
27/01/2019 22 Brothers United - vrijSpeeldag 
03/02/2019 23 Brothers United - City Pirates B Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 Olympic Pirates DBG - Brothers United Speeldag 
17/02/2019 25 Brothers United - Alberta FC Schilde Speeldag 
24/02/2019 26 Brothers United - Tubantia Borgerhout Speeldag 
03/03/2019 27 K Hove Sport - Brothers United Speeldag 
10/03/2019 28 Brothers United - Racing Emblem Speeldag 
17/03/2019 29 K Boechoutse VV - Brothers United Speeldag 
24/03/2019 30 Brothers United - KFC Schoten Speeldag 
31/03/2019 31 Kessel United - Brothers United Speeldag 
03/04/2019 32 Brothers United - KSK Oelegem Speeldag 
07/04/2019 33 Brothers United - FC Antwerpen Noord Speeldag 
14/04/2019 34 KVV Ternesse B - Brothers United Speeldag 

City Pirates B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 VC Mortsel OG B - City Pirates B Speeldag 
02/09/2018 2 Tubantia Borgerhout - City Pirates B Speeldag 
05/09/2018 3 City Pirates B - vrijSpeeldag 
09/09/2018 4 City Pirates B - Olympic Pirates DBG Speeldag 
16/09/2018 5 Alberta FC Schilde - City Pirates B Speeldag 
23/09/2018 6 City Pirates B - Brothers United Speeldag 
30/09/2018 7 K Hove Sport - City Pirates B Speeldag 
07/10/2018 8 City Pirates B - Racing Emblem Speeldag 
14/10/2018 9 K Boechoutse VV - City Pirates B Speeldag 
21/10/2018 10 City Pirates B - KFC Schoten Speeldag 
28/10/2018 11 Kessel United - City Pirates B Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 City Pirates B - FC Antwerpen Noord Speeldag 
11/11/2018 13 KVV Ternesse B - City Pirates B Speeldag 
18/11/2018 14 City Pirates B - KSK Oelegem Speeldag 
25/11/2018 15 KFC Ranst B - City Pirates B Speeldag 
02/12/2018 16 City Pirates B - 's Grav'wzl-Schilde B Speeldag 
09/12/2018 17 KSC Maccabi - City Pirates B Speeldag 
16/12/2018 18 City Pirates B - VC Mortsel OG B Speeldag 
06/01/2019 19 City Pirates B - vrijSpeeldag 
13/01/2019 20 City Pirates B - Tubantia Borgerhout Speeldag 
20/01/2019 21 Olympic Pirates DBG - City Pirates B Speeldag 
27/01/2019 22 City Pirates B - Alberta FC Schilde Speeldag 
03/02/2019 23 Brothers United - City Pirates B Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 City Pirates B - K Hove Sport Speeldag 
17/02/2019 25 Racing Emblem - City Pirates B Speeldag 
24/02/2019 26 City Pirates B - K Boechoutse VV Speeldag 
03/03/2019 27 KFC Schoten - City Pirates B Speeldag 
10/03/2019 28 City Pirates B - Kessel United Speeldag 
17/03/2019 29 FC Antwerpen Noord - City Pirates B Speeldag 
24/03/2019 30 City Pirates B - KVV Ternesse B Speeldag 
31/03/2019 31 KSK Oelegem - City Pirates B Speeldag 
03/04/2019 32 City Pirates B - KSC Maccabi Speeldag 
07/04/2019 33 City Pirates B - KFC Ranst B Speeldag 
14/04/2019 34 's Grav'wzl-Schilde B - City Pirates B Speeldag 

FC Antwerpen Noord

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 FC Antwerpen Noord - K Boechoutse VV Speeldag 
02/09/2018 2 Kessel United - FC Antwerpen Noord Speeldag 
05/09/2018 3 KFC Schoten - FC Antwerpen Noord Speeldag 
09/09/2018 4 FC Antwerpen Noord - Tubantia Borgerhout Speeldag 
16/09/2018 5 FC Antwerpen Noord - KVV Ternesse B Speeldag 
23/09/2018 6 KSK Oelegem - FC Antwerpen Noord Speeldag 
30/09/2018 7 FC Antwerpen Noord - KFC Ranst B Speeldag 
07/10/2018 8 's Grav'wzl-Schilde B - FC Antwerpen Noord Speeldag 
14/10/2018 9 FC Antwerpen Noord - KSC Maccabi Speeldag 
21/10/2018 10 VC Mortsel OG B - FC Antwerpen Noord Speeldag 
28/10/2018 11 FC Antwerpen Noord - vrijSpeeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 City Pirates B - FC Antwerpen Noord Speeldag 
11/11/2018 13 FC Antwerpen Noord - Olympic Pirates DBG Speeldag 
18/11/2018 14 Alberta FC Schilde - FC Antwerpen Noord Speeldag 
25/11/2018 15 FC Antwerpen Noord - Brothers United Speeldag 
02/12/2018 16 K Hove Sport - FC Antwerpen Noord Speeldag 
09/12/2018 17 FC Antwerpen Noord - Racing Emblem Speeldag 
16/12/2018 18 K Boechoutse VV - FC Antwerpen Noord Speeldag 
06/01/2019 19 FC Antwerpen Noord - KFC Schoten Speeldag 
13/01/2019 20 FC Antwerpen Noord - Kessel United Speeldag 
20/01/2019 21 Tubantia Borgerhout - FC Antwerpen Noord Speeldag 
27/01/2019 22 KVV Ternesse B - FC Antwerpen Noord Speeldag 
03/02/2019 23 FC Antwerpen Noord - KSK Oelegem Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 KFC Ranst B - FC Antwerpen Noord Speeldag 
17/02/2019 25 FC Antwerpen Noord - 's Grav'wzl-Schilde B Speeldag 
24/02/2019 26 KSC Maccabi - FC Antwerpen Noord Speeldag 
03/03/2019 27 FC Antwerpen Noord - VC Mortsel OG B Speeldag 
10/03/2019 28 FC Antwerpen Noord - vrijSpeeldag 
17/03/2019 29 FC Antwerpen Noord - City Pirates B Speeldag 
24/03/2019 30 Olympic Pirates DBG - FC Antwerpen Noord Speeldag 
31/03/2019 31 FC Antwerpen Noord - Alberta FC Schilde Speeldag 
03/04/2019 32 Racing Emblem - FC Antwerpen Noord Speeldag 
07/04/2019 33 Brothers United - FC Antwerpen Noord Speeldag 
14/04/2019 34 FC Antwerpen Noord - K Hove Sport Speeldag 

K Boechoutse VV

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 FC Antwerpen Noord - K Boechoutse VV Speeldag 
02/09/2018 2 K Boechoutse VV - KSK Oelegem Speeldag 
05/09/2018 3 K Boechoutse VV - KVV Ternesse B Speeldag 
09/09/2018 4 KFC Ranst B - K Boechoutse VV Speeldag 
16/09/2018 5 K Boechoutse VV - 's Grav'wzl-Schilde B Speeldag 
23/09/2018 6 KSC Maccabi - K Boechoutse VV Speeldag 
30/09/2018 7 K Boechoutse VV - VC Mortsel OG B Speeldag 
07/10/2018 8 K Boechoutse VV - vrijSpeeldag 
14/10/2018 9 K Boechoutse VV - City Pirates B Speeldag 
21/10/2018 10 Olympic Pirates DBG - K Boechoutse VV Speeldag 
28/10/2018 11 K Boechoutse VV - Alberta FC Schilde Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 Brothers United - K Boechoutse VV Speeldag 
11/11/2018 13 K Boechoutse VV - K Hove Sport Speeldag 
18/11/2018 14 Racing Emblem - K Boechoutse VV Speeldag 
25/11/2018 15 Tubantia Borgerhout - K Boechoutse VV Speeldag 
02/12/2018 16 K Boechoutse VV - KFC Schoten Speeldag 
09/12/2018 17 Kessel United - K Boechoutse VV Speeldag 
16/12/2018 18 K Boechoutse VV - FC Antwerpen Noord Speeldag 
06/01/2019 19 KVV Ternesse B - K Boechoutse VV Speeldag 
13/01/2019 20 KSK Oelegem - K Boechoutse VV Speeldag 
20/01/2019 21 K Boechoutse VV - KFC Ranst B Speeldag 
27/01/2019 22 's Grav'wzl-Schilde B - K Boechoutse VV Speeldag 
03/02/2019 23 K Boechoutse VV - KSC Maccabi Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 VC Mortsel OG B - K Boechoutse VV Speeldag 
17/02/2019 25 K Boechoutse VV - vrijSpeeldag 
24/02/2019 26 City Pirates B - K Boechoutse VV Speeldag 
03/03/2019 27 K Boechoutse VV - Olympic Pirates DBG Speeldag 
10/03/2019 28 Alberta FC Schilde - K Boechoutse VV Speeldag 
17/03/2019 29 K Boechoutse VV - Brothers United Speeldag 
24/03/2019 30 K Hove Sport - K Boechoutse VV Speeldag 
31/03/2019 31 K Boechoutse VV - Racing Emblem Speeldag 
03/04/2019 32 K Boechoutse VV - Kessel United Speeldag 
07/04/2019 33 K Boechoutse VV - Tubantia Borgerhout Speeldag 
14/04/2019 34 KFC Schoten - K Boechoutse VV Speeldag 

K Hove Sport

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 KSK Oelegem - K Hove Sport Speeldag 
02/09/2018 2 K Hove Sport - 's Grav'wzl-Schilde B Speeldag 
05/09/2018 3 K Hove Sport - KFC Ranst B Speeldag 
09/09/2018 4 KSC Maccabi - K Hove Sport Speeldag 
16/09/2018 5 K Hove Sport - VC Mortsel OG B Speeldag 
23/09/2018 6 K Hove Sport - vrijSpeeldag 
30/09/2018 7 K Hove Sport - City Pirates B Speeldag 
07/10/2018 8 Olympic Pirates DBG - K Hove Sport Speeldag 
14/10/2018 9 K Hove Sport - Alberta FC Schilde Speeldag 
21/10/2018 10 Brothers United - K Hove Sport Speeldag 
28/10/2018 11 Tubantia Borgerhout - K Hove Sport Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 K Hove Sport - Racing Emblem Speeldag 
11/11/2018 13 K Boechoutse VV - K Hove Sport Speeldag 
18/11/2018 14 K Hove Sport - KFC Schoten Speeldag 
25/11/2018 15 Kessel United - K Hove Sport Speeldag 
02/12/2018 16 K Hove Sport - FC Antwerpen Noord Speeldag 
09/12/2018 17 KVV Ternesse B - K Hove Sport Speeldag 
16/12/2018 18 K Hove Sport - KSK Oelegem Speeldag 
06/01/2019 19 KFC Ranst B - K Hove Sport Speeldag 
13/01/2019 20 's Grav'wzl-Schilde B - K Hove Sport Speeldag 
20/01/2019 21 K Hove Sport - KSC Maccabi Speeldag 
27/01/2019 22 VC Mortsel OG B - K Hove Sport Speeldag 
03/02/2019 23 K Hove Sport - vrijSpeeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 City Pirates B - K Hove Sport Speeldag 
17/02/2019 25 K Hove Sport - Olympic Pirates DBG Speeldag 
24/02/2019 26 Alberta FC Schilde - K Hove Sport Speeldag 
03/03/2019 27 K Hove Sport - Brothers United Speeldag 
10/03/2019 28 K Hove Sport - Tubantia Borgerhout Speeldag 
17/03/2019 29 Racing Emblem - K Hove Sport Speeldag 
24/03/2019 30 K Hove Sport - K Boechoutse VV Speeldag 
31/03/2019 31 KFC Schoten - K Hove Sport Speeldag 
03/04/2019 32 K Hove Sport - KVV Ternesse B Speeldag 
07/04/2019 33 K Hove Sport - Kessel United Speeldag 
14/04/2019 34 FC Antwerpen Noord - K Hove Sport Speeldag 

KFC Ranst B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 KFC Ranst B - Brothers United Speeldag 
02/09/2018 2 Racing Emblem - KFC Ranst B Speeldag 
05/09/2018 3 K Hove Sport - KFC Ranst B Speeldag 
09/09/2018 4 KFC Ranst B - K Boechoutse VV Speeldag 
16/09/2018 5 KFC Schoten - KFC Ranst B Speeldag 
23/09/2018 6 KFC Ranst B - Kessel United Speeldag 
30/09/2018 7 FC Antwerpen Noord - KFC Ranst B Speeldag 
07/10/2018 8 KFC Ranst B - KVV Ternesse B Speeldag 
14/10/2018 9 KSK Oelegem - KFC Ranst B Speeldag 
21/10/2018 10 KFC Ranst B - Tubantia Borgerhout Speeldag 
28/10/2018 11 KFC Ranst B - 's Grav'wzl-Schilde B Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 KSC Maccabi - KFC Ranst B Speeldag 
11/11/2018 13 KFC Ranst B - VC Mortsel OG B Speeldag 
18/11/2018 14 KFC Ranst B - vrijSpeeldag 
25/11/2018 15 KFC Ranst B - City Pirates B Speeldag 
02/12/2018 16 Olympic Pirates DBG - KFC Ranst B Speeldag 
09/12/2018 17 KFC Ranst B - Alberta FC Schilde Speeldag 
16/12/2018 18 Brothers United - KFC Ranst B Speeldag 
06/01/2019 19 KFC Ranst B - K Hove Sport Speeldag 
13/01/2019 20 KFC Ranst B - Racing Emblem Speeldag 
20/01/2019 21 K Boechoutse VV - KFC Ranst B Speeldag 
27/01/2019 22 KFC Ranst B - KFC Schoten Speeldag 
03/02/2019 23 Kessel United - KFC Ranst B Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 KFC Ranst B - FC Antwerpen Noord Speeldag 
17/02/2019 25 KVV Ternesse B - KFC Ranst B Speeldag 
24/02/2019 26 KFC Ranst B - KSK Oelegem Speeldag 
03/03/2019 27 Tubantia Borgerhout - KFC Ranst B Speeldag 
10/03/2019 28 's Grav'wzl-Schilde B - KFC Ranst B Speeldag 
17/03/2019 29 KFC Ranst B - KSC Maccabi Speeldag 
24/03/2019 30 VC Mortsel OG B - KFC Ranst B Speeldag 
31/03/2019 31 KFC Ranst B - vrijSpeeldag 
03/04/2019 32 Alberta FC Schilde - KFC Ranst B Speeldag 
07/04/2019 33 City Pirates B - KFC Ranst B Speeldag 
14/04/2019 34 KFC Ranst B - Olympic Pirates DBG Speeldag 

KFC Schoten

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 Kessel United - KFC Schoten Speeldag 
02/09/2018 2 KFC Schoten - KVV Ternesse B Speeldag 
05/09/2018 3 KFC Schoten - FC Antwerpen Noord Speeldag 
09/09/2018 4 KSK Oelegem - KFC Schoten Speeldag 
16/09/2018 5 KFC Schoten - KFC Ranst B Speeldag 
23/09/2018 6 's Grav'wzl-Schilde B - KFC Schoten Speeldag 
30/09/2018 7 KFC Schoten - KSC Maccabi Speeldag 
07/10/2018 8 VC Mortsel OG B - KFC Schoten Speeldag 
14/10/2018 9 KFC Schoten - vrijSpeeldag 
21/10/2018 10 City Pirates B - KFC Schoten Speeldag 
28/10/2018 11 KFC Schoten - Olympic Pirates DBG Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 Alberta FC Schilde - KFC Schoten Speeldag 
11/11/2018 13 KFC Schoten - Brothers United Speeldag 
18/11/2018 14 K Hove Sport - KFC Schoten Speeldag 
25/11/2018 15 KFC Schoten - Racing Emblem Speeldag 
02/12/2018 16 K Boechoutse VV - KFC Schoten Speeldag 
09/12/2018 17 Tubantia Borgerhout - KFC Schoten Speeldag 
16/12/2018 18 KFC Schoten - Kessel United Speeldag 
06/01/2019 19 FC Antwerpen Noord - KFC Schoten Speeldag 
13/01/2019 20 KVV Ternesse B - KFC Schoten Speeldag 
20/01/2019 21 KFC Schoten - KSK Oelegem Speeldag 
27/01/2019 22 KFC Ranst B - KFC Schoten Speeldag 
03/02/2019 23 KFC Schoten - 's Grav'wzl-Schilde B Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 KSC Maccabi - KFC Schoten Speeldag 
17/02/2019 25 KFC Schoten - VC Mortsel OG B Speeldag 
24/02/2019 26 KFC Schoten - vrijSpeeldag 
03/03/2019 27 KFC Schoten - City Pirates B Speeldag 
10/03/2019 28 Olympic Pirates DBG - KFC Schoten Speeldag 
17/03/2019 29 KFC Schoten - Alberta FC Schilde Speeldag 
24/03/2019 30 Brothers United - KFC Schoten Speeldag 
31/03/2019 31 KFC Schoten - K Hove Sport Speeldag 
03/04/2019 32 KFC Schoten - Tubantia Borgerhout Speeldag 
07/04/2019 33 Racing Emblem - KFC Schoten Speeldag 
14/04/2019 34 KFC Schoten - K Boechoutse VV Speeldag 

KSC Maccabi

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 KSC Maccabi - Olympic Pirates DBG Speeldag 
02/09/2018 2 Brothers United - KSC Maccabi Speeldag 
05/09/2018 3 Alberta FC Schilde - KSC Maccabi Speeldag 
09/09/2018 4 KSC Maccabi - K Hove Sport Speeldag 
16/09/2018 5 Racing Emblem - KSC Maccabi Speeldag 
23/09/2018 6 KSC Maccabi - K Boechoutse VV Speeldag 
30/09/2018 7 KFC Schoten - KSC Maccabi Speeldag 
07/10/2018 8 KSC Maccabi - Kessel United Speeldag 
14/10/2018 9 FC Antwerpen Noord - KSC Maccabi Speeldag 
21/10/2018 10 KSC Maccabi - KVV Ternesse B Speeldag 
28/10/2018 11 KSK Oelegem - KSC Maccabi Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 KSC Maccabi - KFC Ranst B Speeldag 
11/11/2018 13 's Grav'wzl-Schilde B - KSC Maccabi Speeldag 
18/11/2018 14 KSC Maccabi - Tubantia Borgerhout Speeldag 
25/11/2018 15 KSC Maccabi - VC Mortsel OG B Speeldag 
02/12/2018 16 KSC Maccabi - vrijSpeeldag 
09/12/2018 17 KSC Maccabi - City Pirates B Speeldag 
16/12/2018 18 Olympic Pirates DBG - KSC Maccabi Speeldag 
06/01/2019 19 KSC Maccabi - Alberta FC Schilde Speeldag 
13/01/2019 20 KSC Maccabi - Brothers United Speeldag 
20/01/2019 21 K Hove Sport - KSC Maccabi Speeldag 
27/01/2019 22 KSC Maccabi - Racing Emblem Speeldag 
03/02/2019 23 K Boechoutse VV - KSC Maccabi Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 KSC Maccabi - KFC Schoten Speeldag 
17/02/2019 25 Kessel United - KSC Maccabi Speeldag 
24/02/2019 26 KSC Maccabi - FC Antwerpen Noord Speeldag 
03/03/2019 27 KVV Ternesse B - KSC Maccabi Speeldag 
10/03/2019 28 KSC Maccabi - KSK Oelegem Speeldag 
17/03/2019 29 KFC Ranst B - KSC Maccabi Speeldag 
24/03/2019 30 KSC Maccabi - 's Grav'wzl-Schilde B Speeldag 
31/03/2019 31 Tubantia Borgerhout - KSC Maccabi Speeldag 
03/04/2019 32 City Pirates B - KSC Maccabi Speeldag 
07/04/2019 33 VC Mortsel OG B - KSC Maccabi Speeldag 
14/04/2019 34 KSC Maccabi - vrijSpeeldag 

KSK Oelegem

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 KSK Oelegem - K Hove Sport Speeldag 
02/09/2018 2 K Boechoutse VV - KSK Oelegem Speeldag 
05/09/2018 3 Racing Emblem - KSK Oelegem Speeldag 
09/09/2018 4 KSK Oelegem - KFC Schoten Speeldag 
16/09/2018 5 Kessel United - KSK Oelegem Speeldag 
23/09/2018 6 KSK Oelegem - FC Antwerpen Noord Speeldag 
30/09/2018 7 KVV Ternesse B - KSK Oelegem Speeldag 
07/10/2018 8 KSK Oelegem - Tubantia Borgerhout Speeldag 
14/10/2018 9 KSK Oelegem - KFC Ranst B Speeldag 
21/10/2018 10 's Grav'wzl-Schilde B - KSK Oelegem Speeldag 
28/10/2018 11 KSK Oelegem - KSC Maccabi Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 VC Mortsel OG B - KSK Oelegem Speeldag 
11/11/2018 13 KSK Oelegem - vrijSpeeldag 
18/11/2018 14 City Pirates B - KSK Oelegem Speeldag 
25/11/2018 15 KSK Oelegem - Olympic Pirates DBG Speeldag 
02/12/2018 16 Alberta FC Schilde - KSK Oelegem Speeldag 
09/12/2018 17 KSK Oelegem - Brothers United Speeldag 
16/12/2018 18 K Hove Sport - KSK Oelegem Speeldag 
06/01/2019 19 KSK Oelegem - Racing Emblem Speeldag 
13/01/2019 20 KSK Oelegem - K Boechoutse VV Speeldag 
20/01/2019 21 KFC Schoten - KSK Oelegem Speeldag 
27/01/2019 22 KSK Oelegem - Kessel United Speeldag 
03/02/2019 23 FC Antwerpen Noord - KSK Oelegem Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 KSK Oelegem - KVV Ternesse B Speeldag 
17/02/2019 25 Tubantia Borgerhout - KSK Oelegem Speeldag 
24/02/2019 26 KFC Ranst B - KSK Oelegem Speeldag 
03/03/2019 27 KSK Oelegem - 's Grav'wzl-Schilde B Speeldag 
10/03/2019 28 KSC Maccabi - KSK Oelegem Speeldag 
17/03/2019 29 KSK Oelegem - VC Mortsel OG B Speeldag 
24/03/2019 30 KSK Oelegem - vrijSpeeldag 
31/03/2019 31 KSK Oelegem - City Pirates B Speeldag 
03/04/2019 32 Brothers United - KSK Oelegem Speeldag 
07/04/2019 33 Olympic Pirates DBG - KSK Oelegem Speeldag 
14/04/2019 34 KSK Oelegem - Alberta FC Schilde Speeldag 

KVV Ternesse B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 KVV Ternesse B - Racing Emblem Speeldag 
02/09/2018 2 KFC Schoten - KVV Ternesse B Speeldag 
05/09/2018 3 K Boechoutse VV - KVV Ternesse B Speeldag 
09/09/2018 4 KVV Ternesse B - Kessel United Speeldag 
16/09/2018 5 FC Antwerpen Noord - KVV Ternesse B Speeldag 
23/09/2018 6 KVV Ternesse B - Tubantia Borgerhout Speeldag 
30/09/2018 7 KVV Ternesse B - KSK Oelegem Speeldag 
07/10/2018 8 KFC Ranst B - KVV Ternesse B Speeldag 
14/10/2018 9 KVV Ternesse B - 's Grav'wzl-Schilde B Speeldag 
21/10/2018 10 KSC Maccabi - KVV Ternesse B Speeldag 
28/10/2018 11 KVV Ternesse B - VC Mortsel OG B Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 KVV Ternesse B - vrijSpeeldag 
11/11/2018 13 KVV Ternesse B - City Pirates B Speeldag 
18/11/2018 14 Olympic Pirates DBG - KVV Ternesse B Speeldag 
25/11/2018 15 KVV Ternesse B - Alberta FC Schilde Speeldag 
02/12/2018 16 Brothers United - KVV Ternesse B Speeldag 
09/12/2018 17 KVV Ternesse B - K Hove Sport Speeldag 
16/12/2018 18 Racing Emblem - KVV Ternesse B Speeldag 
06/01/2019 19 KVV Ternesse B - K Boechoutse VV Speeldag 
13/01/2019 20 KVV Ternesse B - KFC Schoten Speeldag 
20/01/2019 21 Kessel United - KVV Ternesse B Speeldag 
27/01/2019 22 KVV Ternesse B - FC Antwerpen Noord Speeldag 
03/02/2019 23 Tubantia Borgerhout - KVV Ternesse B Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 KSK Oelegem - KVV Ternesse B Speeldag 
17/02/2019 25 KVV Ternesse B - KFC Ranst B Speeldag 
24/02/2019 26 's Grav'wzl-Schilde B - KVV Ternesse B Speeldag 
03/03/2019 27 KVV Ternesse B - KSC Maccabi Speeldag 
10/03/2019 28 VC Mortsel OG B - KVV Ternesse B Speeldag 
17/03/2019 29 KVV Ternesse B - vrijSpeeldag 
24/03/2019 30 City Pirates B - KVV Ternesse B Speeldag 
31/03/2019 31 KVV Ternesse B - Olympic Pirates DBG Speeldag 
03/04/2019 32 K Hove Sport - KVV Ternesse B Speeldag 
07/04/2019 33 Alberta FC Schilde - KVV Ternesse B Speeldag 
14/04/2019 34 KVV Ternesse B - Brothers United Speeldag 

Kessel United

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 Kessel United - KFC Schoten Speeldag 
02/09/2018 2 Kessel United - FC Antwerpen Noord Speeldag 
05/09/2018 3 Tubantia Borgerhout - Kessel United Speeldag 
09/09/2018 4 KVV Ternesse B - Kessel United Speeldag 
16/09/2018 5 Kessel United - KSK Oelegem Speeldag 
23/09/2018 6 KFC Ranst B - Kessel United Speeldag 
30/09/2018 7 Kessel United - 's Grav'wzl-Schilde B Speeldag 
07/10/2018 8 KSC Maccabi - Kessel United Speeldag 
14/10/2018 9 Kessel United - VC Mortsel OG B Speeldag 
21/10/2018 10 Kessel United - vrijSpeeldag 
28/10/2018 11 Kessel United - City Pirates B Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 Olympic Pirates DBG - Kessel United Speeldag 
11/11/2018 13 Kessel United - Alberta FC Schilde Speeldag 
18/11/2018 14 Brothers United - Kessel United Speeldag 
25/11/2018 15 Kessel United - K Hove Sport Speeldag 
02/12/2018 16 Racing Emblem - Kessel United Speeldag 
09/12/2018 17 Kessel United - K Boechoutse VV Speeldag 
16/12/2018 18 KFC Schoten - Kessel United Speeldag 
06/01/2019 19 Kessel United - Tubantia Borgerhout Speeldag 
13/01/2019 20 FC Antwerpen Noord - Kessel United Speeldag 
20/01/2019 21 Kessel United - KVV Ternesse B Speeldag 
27/01/2019 22 KSK Oelegem - Kessel United Speeldag 
03/02/2019 23 Kessel United - KFC Ranst B Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 's Grav'wzl-Schilde B - Kessel United Speeldag 
17/02/2019 25 Kessel United - KSC Maccabi Speeldag 
24/02/2019 26 VC Mortsel OG B - Kessel United Speeldag 
03/03/2019 27 Kessel United - vrijSpeeldag 
10/03/2019 28 City Pirates B - Kessel United Speeldag 
17/03/2019 29 Kessel United - Olympic Pirates DBG Speeldag 
24/03/2019 30 Alberta FC Schilde - Kessel United Speeldag 
31/03/2019 31 Kessel United - Brothers United Speeldag 
03/04/2019 32 K Boechoutse VV - Kessel United Speeldag 
07/04/2019 33 K Hove Sport - Kessel United Speeldag 
14/04/2019 34 Kessel United - Racing Emblem Speeldag 

Olympic Pirates DBG

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 KSC Maccabi - Olympic Pirates DBG Speeldag 
02/09/2018 2 Olympic Pirates DBG - vrijSpeeldag 
05/09/2018 3 Olympic Pirates DBG - VC Mortsel OG B Speeldag 
09/09/2018 4 City Pirates B - Olympic Pirates DBG Speeldag 
16/09/2018 5 Tubantia Borgerhout - Olympic Pirates DBG Speeldag 
23/09/2018 6 Olympic Pirates DBG - Alberta FC Schilde Speeldag 
30/09/2018 7 Brothers United - Olympic Pirates DBG Speeldag 
07/10/2018 8 Olympic Pirates DBG - K Hove Sport Speeldag 
14/10/2018 9 Racing Emblem - Olympic Pirates DBG Speeldag 
21/10/2018 10 Olympic Pirates DBG - K Boechoutse VV Speeldag 
28/10/2018 11 KFC Schoten - Olympic Pirates DBG Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 Olympic Pirates DBG - Kessel United Speeldag 
11/11/2018 13 FC Antwerpen Noord - Olympic Pirates DBG Speeldag 
18/11/2018 14 Olympic Pirates DBG - KVV Ternesse B Speeldag 
25/11/2018 15 KSK Oelegem - Olympic Pirates DBG Speeldag 
02/12/2018 16 Olympic Pirates DBG - KFC Ranst B Speeldag 
09/12/2018 17 's Grav'wzl-Schilde B - Olympic Pirates DBG Speeldag 
16/12/2018 18 Olympic Pirates DBG - KSC Maccabi Speeldag 
06/01/2019 19 VC Mortsel OG B - Olympic Pirates DBG Speeldag 
13/01/2019 20 Olympic Pirates DBG - vrijSpeeldag 
20/01/2019 21 Olympic Pirates DBG - City Pirates B Speeldag 
27/01/2019 22 Olympic Pirates DBG - Tubantia Borgerhout Speeldag 
03/02/2019 23 Alberta FC Schilde - Olympic Pirates DBG Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 Olympic Pirates DBG - Brothers United Speeldag 
17/02/2019 25 K Hove Sport - Olympic Pirates DBG Speeldag 
24/02/2019 26 Olympic Pirates DBG - Racing Emblem Speeldag 
03/03/2019 27 K Boechoutse VV - Olympic Pirates DBG Speeldag 
10/03/2019 28 Olympic Pirates DBG - KFC Schoten Speeldag 
17/03/2019 29 Kessel United - Olympic Pirates DBG Speeldag 
24/03/2019 30 Olympic Pirates DBG - FC Antwerpen Noord Speeldag 
31/03/2019 31 KVV Ternesse B - Olympic Pirates DBG Speeldag 
03/04/2019 32 Olympic Pirates DBG - 's Grav'wzl-Schilde B Speeldag 
07/04/2019 33 Olympic Pirates DBG - KSK Oelegem Speeldag 
14/04/2019 34 KFC Ranst B - Olympic Pirates DBG Speeldag 

Racing Emblem

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 KVV Ternesse B - Racing Emblem Speeldag 
02/09/2018 2 Racing Emblem - KFC Ranst B Speeldag 
05/09/2018 3 Racing Emblem - KSK Oelegem Speeldag 
09/09/2018 4 's Grav'wzl-Schilde B - Racing Emblem Speeldag 
16/09/2018 5 Racing Emblem - KSC Maccabi Speeldag 
23/09/2018 6 VC Mortsel OG B - Racing Emblem Speeldag 
30/09/2018 7 Racing Emblem - vrijSpeeldag 
07/10/2018 8 City Pirates B - Racing Emblem Speeldag 
14/10/2018 9 Racing Emblem - Olympic Pirates DBG Speeldag 
21/10/2018 10 Alberta FC Schilde - Racing Emblem Speeldag 
28/10/2018 11 Racing Emblem - Brothers United Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 K Hove Sport - Racing Emblem Speeldag 
11/11/2018 13 Tubantia Borgerhout - Racing Emblem Speeldag 
18/11/2018 14 Racing Emblem - K Boechoutse VV Speeldag 
25/11/2018 15 KFC Schoten - Racing Emblem Speeldag 
02/12/2018 16 Racing Emblem - Kessel United Speeldag 
09/12/2018 17 FC Antwerpen Noord - Racing Emblem Speeldag 
16/12/2018 18 Racing Emblem - KVV Ternesse B Speeldag 
06/01/2019 19 KSK Oelegem - Racing Emblem Speeldag 
13/01/2019 20 KFC Ranst B - Racing Emblem Speeldag 
20/01/2019 21 Racing Emblem - 's Grav'wzl-Schilde B Speeldag 
27/01/2019 22 KSC Maccabi - Racing Emblem Speeldag 
03/02/2019 23 Racing Emblem - VC Mortsel OG B Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 Racing Emblem - vrijSpeeldag 
17/02/2019 25 Racing Emblem - City Pirates B Speeldag 
24/02/2019 26 Olympic Pirates DBG - Racing Emblem Speeldag 
03/03/2019 27 Racing Emblem - Alberta FC Schilde Speeldag 
10/03/2019 28 Brothers United - Racing Emblem Speeldag 
17/03/2019 29 Racing Emblem - K Hove Sport Speeldag 
24/03/2019 30 Racing Emblem - Tubantia Borgerhout Speeldag 
31/03/2019 31 K Boechoutse VV - Racing Emblem Speeldag 
03/04/2019 32 Racing Emblem - FC Antwerpen Noord Speeldag 
07/04/2019 33 Racing Emblem - KFC Schoten Speeldag 
14/04/2019 34 Kessel United - Racing Emblem Speeldag 

Tubantia Borgerhout

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 Tubantia Borgerhout - vrijSpeeldag 
02/09/2018 2 Tubantia Borgerhout - City Pirates B Speeldag 
05/09/2018 3 Tubantia Borgerhout - Kessel United Speeldag 
09/09/2018 4 FC Antwerpen Noord - Tubantia Borgerhout Speeldag 
16/09/2018 5 Tubantia Borgerhout - Olympic Pirates DBG Speeldag 
23/09/2018 6 KVV Ternesse B - Tubantia Borgerhout Speeldag 
30/09/2018 7 Tubantia Borgerhout - Alberta FC Schilde Speeldag 
07/10/2018 8 KSK Oelegem - Tubantia Borgerhout Speeldag 
14/10/2018 9 Tubantia Borgerhout - Brothers United Speeldag 
21/10/2018 10 KFC Ranst B - Tubantia Borgerhout Speeldag 
28/10/2018 11 Tubantia Borgerhout - K Hove Sport Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 's Grav'wzl-Schilde B - Tubantia Borgerhout Speeldag 
11/11/2018 13 Tubantia Borgerhout - Racing Emblem Speeldag 
18/11/2018 14 KSC Maccabi - Tubantia Borgerhout Speeldag 
25/11/2018 15 Tubantia Borgerhout - K Boechoutse VV Speeldag 
02/12/2018 16 VC Mortsel OG B - Tubantia Borgerhout Speeldag 
09/12/2018 17 Tubantia Borgerhout - KFC Schoten Speeldag 
16/12/2018 18 Tubantia Borgerhout - vrijSpeeldag 
06/01/2019 19 Kessel United - Tubantia Borgerhout Speeldag 
13/01/2019 20 City Pirates B - Tubantia Borgerhout Speeldag 
20/01/2019 21 Tubantia Borgerhout - FC Antwerpen Noord Speeldag 
27/01/2019 22 Olympic Pirates DBG - Tubantia Borgerhout Speeldag 
03/02/2019 23 Tubantia Borgerhout - KVV Ternesse B Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 Alberta FC Schilde - Tubantia Borgerhout Speeldag 
17/02/2019 25 Tubantia Borgerhout - KSK Oelegem Speeldag 
24/02/2019 26 Brothers United - Tubantia Borgerhout Speeldag 
03/03/2019 27 Tubantia Borgerhout - KFC Ranst B Speeldag 
10/03/2019 28 K Hove Sport - Tubantia Borgerhout Speeldag 
17/03/2019 29 Tubantia Borgerhout - 's Grav'wzl-Schilde B Speeldag 
24/03/2019 30 Racing Emblem - Tubantia Borgerhout Speeldag 
31/03/2019 31 Tubantia Borgerhout - KSC Maccabi Speeldag 
03/04/2019 32 KFC Schoten - Tubantia Borgerhout Speeldag 
07/04/2019 33 K Boechoutse VV - Tubantia Borgerhout Speeldag 
14/04/2019 34 Tubantia Borgerhout - VC Mortsel OG B Speeldag 

VC Mortsel OG B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2018 1 VC Mortsel OG B - City Pirates B Speeldag 
02/09/2018 2 Alberta FC Schilde - VC Mortsel OG B Speeldag 
05/09/2018 3 Olympic Pirates DBG - VC Mortsel OG B Speeldag 
09/09/2018 4 VC Mortsel OG B - Brothers United Speeldag 
16/09/2018 5 K Hove Sport - VC Mortsel OG B Speeldag 
23/09/2018 6 VC Mortsel OG B - Racing Emblem Speeldag 
30/09/2018 7 K Boechoutse VV - VC Mortsel OG B Speeldag 
07/10/2018 8 VC Mortsel OG B - KFC Schoten Speeldag 
14/10/2018 9 Kessel United - VC Mortsel OG B Speeldag 
21/10/2018 10 VC Mortsel OG B - FC Antwerpen Noord Speeldag 
28/10/2018 11 KVV Ternesse B - VC Mortsel OG B Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 12 VC Mortsel OG B - KSK Oelegem Speeldag 
11/11/2018 13 KFC Ranst B - VC Mortsel OG B Speeldag 
18/11/2018 14 VC Mortsel OG B - 's Grav'wzl-Schilde B Speeldag 
25/11/2018 15 KSC Maccabi - VC Mortsel OG B Speeldag 
02/12/2018 16 VC Mortsel OG B - Tubantia Borgerhout Speeldag 
09/12/2018 17 VC Mortsel OG B - vrijSpeeldag 
16/12/2018 18 City Pirates B - VC Mortsel OG B Speeldag 
06/01/2019 19 VC Mortsel OG B - Olympic Pirates DBG Speeldag 
13/01/2019 20 VC Mortsel OG B - Alberta FC Schilde Speeldag 
20/01/2019 21 Brothers United - VC Mortsel OG B Speeldag 
27/01/2019 22 VC Mortsel OG B - K Hove Sport Speeldag 
03/02/2019 23 Racing Emblem - VC Mortsel OG B Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 24 VC Mortsel OG B - K Boechoutse VV Speeldag 
17/02/2019 25 KFC Schoten - VC Mortsel OG B Speeldag 
24/02/2019 26 VC Mortsel OG B - Kessel United Speeldag 
03/03/2019 27 FC Antwerpen Noord - VC Mortsel OG B Speeldag 
10/03/2019 28 VC Mortsel OG B - KVV Ternesse B Speeldag 
17/03/2019 29 KSK Oelegem - VC Mortsel OG B Speeldag 
24/03/2019 30 VC Mortsel OG B - KFC Ranst B Speeldag 
31/03/2019 31 's Grav'wzl-Schilde B - VC Mortsel OG B Speeldag 
03/04/2019 32 VC Mortsel OG B - vrijSpeeldag 
07/04/2019 33 VC Mortsel OG B - KSC Maccabi Speeldag 
14/04/2019 34 Tubantia Borgerhout - VC Mortsel OG B Speeldag 

4e PROVINCIALE AFDELING 2018 - 2019
PROMOTIE

Kampioenschap

* De reguliere competitie in de provincie Antwerpen wordt gespeeld in vijf reeksen met 16 of 17 clubs (seizoen 20-20).

* De kampioen van elke reeks stijgt naar de 3e Provinciale afdeling.


* De competitie wordt verdeeld in drie periodes van tien wedstrijden, voor het aanduiden van drie periodekampioenen. In de reeksen met 17 ploegen zijn er drie periodes: elf, twaalf en elf wedstrijden.

* Er wordt een nacompetitie gespeeld tussen twintig clubs: uit de vier reeksen 4e provinciale A, B, C, D en E: telkens de tweede in de eindstand (totaal 10) en de drie periodekampioenen per reeks (totaal 10).

* Mocht er een ploeg twee of drie keer periodekampioen zijn, of indien een periodekampioen ook de algemene kampioen is, dan neemt de volgende (vierde of vijfde) in de eindstand deel aan de promotie-eindronde.

* Na loting spelen de clubs een heen- en terugwedstrijd volgens het "Europese systeem" waarin uit gescoorde doelpunten in geval van gelijke stand dubbel tellen.

* Indien er na de terugwedstrijd een volledig gelijke stand is, zijn er verlengingen en eventueel strafschoppen.

* Deze nacompetitie is van toepassing voor het aanduiden van vijf extra en eventueel meer bijkomende stijgers.

* Hieronder ziet u een volledig schema van het aantal stijgers en dalers in de provinciale reeksen.

* Het aantal provinciale stijgers is mede afhankelijk van het aantal dalers in de 3e klasse amateurs, meer bepaald van het aantal Vlaamse degraderende clubs.

PROVINCIALE REEKSEN - DRIE MOGELIJKE SCHEMA'S - KLIMMEN EN DALEN
1. SCHEMA BIJ 3 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 3 3 3 3 3
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 8 8 8 8 8
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 12 12 12 12 12
      
2. SCHEMA BIJ 2 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 5 5 5 5 5
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 7 7 7 7 7
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 11 11 11 11 11
      
3. SCHEMA BIJ 1 STIJGER IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 4 4 4 4 4
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 10 10 10 10 10
      
We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2018-2019 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet. Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken. De planning verscheen in "Sportleven" van 9 mei 2018.

KLIK HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).