3e Amateurs - ACFF B
Update: 26/06/2018 om 19:18u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Hou je van voetbal?
Hou je ervan om beslissingen te nemen?
Beschik je over tal van leiderskwaliteiten?

Aarzel dan niet langer...
Word scheidsrechter!
Want zonder scheidsrechters, geen voetbal!

Meer info via www.belgianfootball.be
DE SCHEMAS BEKER VAN ANTWERPEN
ZIE PROVINCIAAL - BVA 2018


ALLE PROVINCIALE KALENDERS
ZIE DE REEKSPAGINAS
Laatste update: 26/06/2018 om 19:18u
Nationaal  /  D3 Amateurs  /  3e Amateurs - ACFF B
DE VOETBALCOMPETITIE 2018-2019 - 3e KLASSE AMATEURS ACFF - B

De zestien clubs zijn:
RFC Hoei, FC Herstal, Sprimont-Comblain, Kelmis-Calamine, RCS Condrusien, Oppagne-Weris,
RFC Aywaille, Stockay-Warfusée, RCS Verlaine, RRC Longlier, Meix-Virton, RRC Mormont,
Warnant, RUS Givry, Onhaye en Richelle UTD.

In deze reeks geldt het periodekampioenschap, drie keer 10 wedstrijden.

Archief - Seizoen 2017-2018 Kalender per ploeg Promotie/Degradatie
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 1 (26 augustus 2018) - 1e periode
Zat. 25/08 20u00 CS Onhaye - Sprimont-Comblain
Zat. 25/08 20u00 RFC Hoei - RFC Aywaille
Zon. 26/08 15u00 ROC Meix-Virton - RCS Condrusien
Zon. 26/08 15u00 RRC Mormont - RAFC Oppagne-Weris
Zon. 26/08 15u00 Stockay-Warfusee - RRC Longlier
Zon. 26/08 15u00 RUS Givry - RCS Verlaine
Zon. 26/08 15u00 FC Herstal - RFC Warnant
Zon. 26/08 15u00 Richelle UTD - RFC Kelmis-Calamine

  Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 CS Onhaye 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Herstal 0 0 0 0 0 0 0  
3 RAFC Oppagne-Weris 0 0 0 0 0 0 0  
4 RCS Condrusien 0 0 0 0 0 0 0  
5 RCS Verlaine 0 0 0 0 0 0 0  
6 RFC Aywaille 0 0 0 0 0 0 0  
7 RFC Hoei 0 0 0 0 0 0 0  
8 RFC Kelmis-Calamine 0 0 0 0 0 0 0  
9 RFC Warnant 0 0 0 0 0 0 0  
10 ROC Meix-Virton 0 0 0 0 0 0 0  
11 RRC Longlier 0 0 0 0 0 0 0  
12 RRC Mormont 0 0 0 0 0 0 0  
13 RUS Givry 0 0 0 0 0 0 0  
14 Richelle UTD 0 0 0 0 0 0 0  
15 Sprimont-Comblain 0 0 0 0 0 0 0  
16 Stockay-Warfusee 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (26 augustus 2018) - 1e periode
CS Onhaye - Sprimont-Comblain
RFC Hoei - RFC Aywaille
ROC Meix-Virton - RCS Condrusien
RRC Mormont - RAFC Oppagne-Weris
Stockay-Warfusee - RRC Longlier
RUS Givry - RCS Verlaine
FC Herstal - RFC Warnant
Richelle UTD - RFC Kelmis-Calamine


Speeldag 2 (2 september 2018) - 1e periode
Sprimont-Comblain - RUS Givry
RAFC Oppagne-Weris - RFC Hoei
RRC Longlier - FC Herstal
RFC Kelmis-Calamine - RRC Mormont
RFC Warnant - ROC Meix-Virton
RCS Verlaine - Richelle UTD
RFC Aywaille - Stockay-Warfusee
RCS Condrusien - CS Onhaye


Speeldag 3 (9 september 2018) - 1e periode
RFC Hoei - RFC Kelmis-Calamine
RRC Mormont - RCS Verlaine
Richelle UTD - Sprimont-Comblain
RFC Warnant - RRC Longlier
FC Herstal - RFC Aywaille
RUS Givry - RCS Condrusien
ROC Meix-Virton - CS Onhaye
Stockay-Warfusee - RAFC Oppagne-Weris


Speeldag 4 (16 september 2018) - 1e periode
Sprimont-Comblain - RRC Mormont
CS Onhaye - RUS Givry
RRC Longlier - ROC Meix-Virton
RAFC Oppagne-Weris - FC Herstal
RFC Kelmis-Calamine - Stockay-Warfusee
RFC Aywaille - RFC Warnant
RCS Verlaine - RFC Hoei
RCS Condrusien - Richelle UTD


Speeldag 5 (23 september 2018) - 1e periode
RFC Hoei - Sprimont-Comblain
RRC Longlier - RFC Aywaille
RRC Mormont - RCS Condrusien
Richelle UTD - CS Onhaye
RFC Warnant - RAFC Oppagne-Weris
FC Herstal - RFC Kelmis-Calamine
ROC Meix-Virton - RUS Givry
Stockay-Warfusee - RCS Verlaine


Speeldag 6 (30 september 2018) - 1e periode
CS Onhaye - RRC Mormont
RAFC Oppagne-Weris - RRC Longlier
Sprimont-Comblain - Stockay-Warfusee
RFC Kelmis-Calamine - RFC Warnant
RUS Givry - Richelle UTD
RFC Aywaille - ROC Meix-Virton
RCS Verlaine - FC Herstal
RCS Condrusien - RFC Hoei


Speeldag 7 (7 oktober 2018) - 1e periode
RRC Longlier - RFC Kelmis-Calamine
RFC Hoei - CS Onhaye
FC Herstal - Sprimont-Comblain
RFC Warnant - RCS Verlaine
RFC Aywaille - RAFC Oppagne-Weris
RRC Mormont - RUS Givry
Stockay-Warfusee - RCS Condrusien
ROC Meix-Virton - Richelle UTD


Speeldag 8 (14 oktober 2018) - 1e periode
Sprimont-Comblain - RFC Warnant
RAFC Oppagne-Weris - ROC Meix-Virton
CS Onhaye - Stockay-Warfusee
RFC Kelmis-Calamine - RFC Aywaille
RUS Givry - RFC Hoei
RCS Verlaine - RRC Longlier
Richelle UTD - RRC Mormont
RCS Condrusien - FC Herstal


Speeldag 9 (21 oktober 2018) - 1e periode
RRC Longlier - Sprimont-Comblain
RAFC Oppagne-Weris - RFC Kelmis-Calamine
RFC Hoei - Richelle UTD
RFC Warnant - RCS Condrusien
ROC Meix-Virton - RRC Mormont
RFC Aywaille - RCS Verlaine
Stockay-Warfusee - RUS Givry
FC Herstal - CS Onhaye


Speeldag 10 (28 oktober 2018) - 1e periode
RFC Kelmis-Calamine - ROC Meix-Virton
RRC Mormont - RFC Hoei
Richelle UTD - Stockay-Warfusee
RUS Givry - FC Herstal
CS Onhaye - RFC Warnant
RCS Condrusien - RRC Longlier
Sprimont-Comblain - RFC Aywaille
RCS Verlaine - RAFC Oppagne-Weris


Speeldag 11 (4 november 2018) - 2e periode
RRC Longlier - CS Onhaye
RAFC Oppagne-Weris - Sprimont-Comblain
RFC Kelmis-Calamine - RCS Verlaine
ROC Meix-Virton - RFC Hoei
FC Herstal - Richelle UTD
RFC Warnant - RUS Givry
RFC Aywaille - RCS Condrusien
Stockay-Warfusee - RRC Mormont


Speeldag 12 (11 november 2018) - 2e periode
Sprimont-Comblain - RFC Kelmis-Calamine
RFC Hoei - Stockay-Warfusee
CS Onhaye - RFC Aywaille
Richelle UTD - RFC Warnant
RUS Givry - RRC Longlier
RCS Verlaine - ROC Meix-Virton
RCS Condrusien - RAFC Oppagne-Weris
RRC Mormont - FC Herstal


Speeldag 13 (18 november 2018) - 2e periode
RAFC Oppagne-Weris - CS Onhaye
RRC Longlier - Richelle UTD
RFC Kelmis-Calamine - RCS Condrusien
RCS Verlaine - Sprimont-Comblain
ROC Meix-Virton - Stockay-Warfusee
RFC Aywaille - RUS Givry
FC Herstal - RFC Hoei
RFC Warnant - RRC Mormont


Speeldag 14 (25 november 2018) - 2e periode
CS Onhaye - RFC Kelmis-Calamine
RFC Hoei - RFC Warnant
RUS Givry - RAFC Oppagne-Weris
Richelle UTD - RFC Aywaille
ROC Meix-Virton - Sprimont-Comblain
RCS Condrusien - RCS Verlaine
RRC Mormont - RRC Longlier
Stockay-Warfusee - FC Herstal


Speeldag 15 (2 december 2018) - 2e periode
Sprimont-Comblain - RCS Condrusien
RRC Longlier - RFC Hoei
RAFC Oppagne-Weris - Richelle UTD
RFC Kelmis-Calamine - RUS Givry
RCS Verlaine - CS Onhaye
RFC Warnant - Stockay-Warfusee
FC Herstal - ROC Meix-Virton
RFC Aywaille - RRC Mormont


Speeldag 16 (9 december 2018) - 2e periode
RRC Longlier - Stockay-Warfusee
Sprimont-Comblain - CS Onhaye
RAFC Oppagne-Weris - RRC Mormont
RFC Kelmis-Calamine - Richelle UTD
RCS Verlaine - RUS Givry
RCS Condrusien - ROC Meix-Virton
RFC Warnant - FC Herstal
RFC Aywaille - RFC Hoei


Speeldag 17 (16 december 2018) - 2e periode
CS Onhaye - RCS Condrusien
RFC Hoei - RAFC Oppagne-Weris
Richelle UTD - RCS Verlaine
ROC Meix-Virton - RFC Warnant
RUS Givry - Sprimont-Comblain
RRC Mormont - RFC Kelmis-Calamine
FC Herstal - RRC Longlier
Stockay-Warfusee - RFC Aywaille


Speeldag 18 (13 januari 2019) - 2e periode
CS Onhaye - ROC Meix-Virton
RAFC Oppagne-Weris - Stockay-Warfusee
RRC Longlier - RFC Warnant
Sprimont-Comblain - Richelle UTD
RFC Kelmis-Calamine - RFC Hoei
RCS Verlaine - RRC Mormont
RCS Condrusien - RUS Givry
RFC Aywaille - FC Herstal


Speeldag 19 (20 januari 2019) - 2e periode
RFC Hoei - RCS Verlaine
Richelle UTD - RCS Condrusien
RUS Givry - CS Onhaye
ROC Meix-Virton - RRC Longlier
Stockay-Warfusee - RFC Kelmis-Calamine
RFC Warnant - RFC Aywaille
FC Herstal - RAFC Oppagne-Weris
RRC Mormont - Sprimont-Comblain


Speeldag 20 (3 februari 2019) - 2e periode
RFC Kelmis-Calamine - FC Herstal
RAFC Oppagne-Weris - RFC Warnant
RFC Aywaille - RRC Longlier
CS Onhaye - Richelle UTD
RCS Condrusien - RRC Mormont
RUS Givry - ROC Meix-Virton
Sprimont-Comblain - RFC Hoei
RCS Verlaine - Stockay-Warfusee


Speeldag 21 (10 februari 2019) - 3e periode
RFC Hoei - RCS Condrusien
RRC Longlier - RAFC Oppagne-Weris
ROC Meix-Virton - RFC Aywaille
Richelle UTD - RUS Givry
RRC Mormont - CS Onhaye
RFC Warnant - RFC Kelmis-Calamine
Stockay-Warfusee - Sprimont-Comblain
FC Herstal - RCS Verlaine


Speeldag 22 (17 februari 2019) - 3e periode
Sprimont-Comblain - FC Herstal
RAFC Oppagne-Weris - RFC Aywaille
CS Onhaye - RFC Hoei
RFC Kelmis-Calamine - RRC Longlier
RCS Verlaine - RFC Warnant
RUS Givry - RRC Mormont
Richelle UTD - ROC Meix-Virton
RCS Condrusien - Stockay-Warfusee


Speeldag 23 (24 februari 2019) - 3e periode
RRC Longlier - RCS Verlaine
RFC Hoei - RUS Givry
ROC Meix-Virton - RAFC Oppagne-Weris
RRC Mormont - Richelle UTD
Stockay-Warfusee - CS Onhaye
FC Herstal - RCS Condrusien
RFC Aywaille - RFC Kelmis-Calamine
RFC Warnant - Sprimont-Comblain


Speeldag 24 (10 maart 2019) - 3e periode
CS Onhaye - FC Herstal
Sprimont-Comblain - RRC Longlier
RFC Kelmis-Calamine - RAFC Oppagne-Weris
RCS Verlaine - RFC Aywaille
Richelle UTD - RFC Hoei
RRC Mormont - ROC Meix-Virton
RUS Givry - Stockay-Warfusee
RCS Condrusien - RFC Warnant


Speeldag 25 (17 maart 2019) - 3e periode
RRC Longlier - RCS Condrusien
RFC Hoei - RRC Mormont
RAFC Oppagne-Weris - RCS Verlaine
RFC Warnant - CS Onhaye
FC Herstal - RUS Givry
Stockay-Warfusee - Richelle UTD
ROC Meix-Virton - RFC Kelmis-Calamine
RFC Aywaille - Sprimont-Comblain


Speeldag 26 (24 maart 2019) - 3e periode
RFC Hoei - ROC Meix-Virton
CS Onhaye - RRC Longlier
Sprimont-Comblain - RAFC Oppagne-Weris
Richelle UTD - FC Herstal
RCS Verlaine - RFC Kelmis-Calamine
RUS Givry - RFC Warnant
RRC Mormont - Stockay-Warfusee
RCS Condrusien - RFC Aywaille


Speeldag 27 (7 april 2019) - 3e periode
RAFC Oppagne-Weris - RCS Condrusien
RRC Longlier - RUS Givry
RFC Kelmis-Calamine - Sprimont-Comblain
ROC Meix-Virton - RCS Verlaine
Stockay-Warfusee - RFC Hoei
FC Herstal - RRC Mormont
RFC Warnant - Richelle UTD
RFC Aywaille - CS Onhaye


Speeldag 28 (14 april 2019) - 3e periode
RFC Hoei - FC Herstal
CS Onhaye - RAFC Oppagne-Weris
Sprimont-Comblain - RCS Verlaine
Richelle UTD - RRC Longlier
RRC Mormont - RFC Warnant
RUS Givry - RFC Aywaille
Stockay-Warfusee - ROC Meix-Virton
RCS Condrusien - RFC Kelmis-Calamine


Speeldag 29 (21 april 2019) - 3e periode
RCS Verlaine - RCS Condrusien
Sprimont-Comblain - ROC Meix-Virton
FC Herstal - Stockay-Warfusee
RFC Warnant - RFC Hoei
RRC Longlier - RRC Mormont
RFC Aywaille - Richelle UTD
RAFC Oppagne-Weris - RUS Givry
RFC Kelmis-Calamine - CS Onhaye


Speeldag 30 (28 april 2019) - 3e periode
RCS Condrusien - Sprimont-Comblain
RUS Givry - RFC Kelmis-Calamine
Richelle UTD - RAFC Oppagne-Weris
RRC Mormont - RFC Aywaille
RFC Hoei - RRC Longlier
Stockay-Warfusee - RFC Warnant
ROC Meix-Virton - FC Herstal
CS Onhaye - RCS Verlaine


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 3e Klasse Amateurs - ACFF B.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1CS Onhaye 000
2FC Herstal 000
3RAFC Oppagne-Weris 000
4RCS Condrusien 000
5RCS Verlaine 000
6RFC Aywaille 000
7RFC Hoei 000
8RFC Kelmis-Calamine 000
9RFC Warnant 000
10ROC Meix-Virton 000
11RRC Longlier 000
12RRC Mormont 000
13RUS Givry 000
14Richelle UTD 000
15Sprimont-Comblain 000
16Stockay-Warfusee 000


VERLIESPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1CS Onhaye 000
2FC Herstal 000
3RAFC Oppagne-Weris 000
4RCS Condrusien 000
5RCS Verlaine 000
6RFC Aywaille 000
7RFC Hoei 000
8RFC Kelmis-Calamine 000
9RFC Warnant 000
10ROC Meix-Virton 000
11RRC Longlier 000
12RRC Mormont 000
13RUS Givry 000
14Richelle UTD 000
15Sprimont-Comblain 000
16Stockay-Warfusee 000


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1CS Onhaye 000
2FC Herstal 000
3RAFC Oppagne-Weris 000
4RCS Condrusien 000
5RCS Verlaine 000
6RFC Aywaille 000
7RFC Hoei 000
8RFC Kelmis-Calamine 000
9RFC Warnant 000
10ROC Meix-Virton 000
11RRC Longlier 000
12RRC Mormont 000
13RUS Givry 000
14Richelle UTD 000
15Sprimont-Comblain 000
16Stockay-Warfusee 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1CS Onhaye 000
2FC Herstal 000
3RAFC Oppagne-Weris 000
4RCS Condrusien 000
5RCS Verlaine 000
6RFC Aywaille 000
7RFC Hoei 000
8RFC Kelmis-Calamine 000
9RFC Warnant 000
10ROC Meix-Virton 000
11RRC Longlier 000
12RRC Mormont 000
13RUS Givry 000
14Richelle UTD 000
15Sprimont-Comblain 000
16Stockay-Warfusee 000


TEGENDOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1CS Onhaye 000
2FC Herstal 000
3RAFC Oppagne-Weris 000
4RCS Condrusien 000
5RCS Verlaine 000
6RFC Aywaille 000
7RFC Hoei 000
8RFC Kelmis-Calamine 000
9RFC Warnant 000
10ROC Meix-Virton 000
11RRC Longlier 000
12RRC Mormont 000
13RUS Givry 000
14Richelle UTD 000
15Sprimont-Comblain 000
16Stockay-Warfusee 000


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 1 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1CS Onhaye 0 0 
2FC Herstal 0 0 
3RAFC Oppagne-Weris 0 0 
4RCS Condrusien 0 0 
5RCS Verlaine 0 0 
6RFC Aywaille 0 0 
7RFC Hoei 0 0 
8RFC Kelmis-Calamine 0 0 
9RFC Warnant 0 0 
10ROC Meix-Virton 0 0 
11RRC Longlier 0 0 
12RRC Mormont 0 0 
13RUS Givry 0 0 
14Richelle UTD 0 0 
15Sprimont-Comblain 0 0 
16Stockay-Warfusee 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1CS Onhaye 000
2FC Herstal 000
3RAFC Oppagne-Weris 000
4RCS Condrusien 000
5RCS Verlaine 000
6RFC Aywaille 000
7RFC Hoei 000
8RFC Kelmis-Calamine 000
9RFC Warnant 000
10ROC Meix-Virton 000
11RRC Longlier 000
12RRC Mormont 000
13RUS Givry 000
14Richelle UTD 000
15Sprimont-Comblain 000
16Stockay-Warfusee 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1CS Onhaye 000
2FC Herstal 000
3RAFC Oppagne-Weris 000
4RCS Condrusien 000
5RCS Verlaine 000
6RFC Aywaille 000
7RFC Hoei 000
8RFC Kelmis-Calamine 000
9RFC Warnant 000
10ROC Meix-Virton 000
11RRC Longlier 000
12RRC Mormont 000
13RUS Givry 000
14Richelle UTD 000
15Sprimont-Comblain 000
16Stockay-Warfusee 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1CS Onhaye 000
2FC Herstal 000
3RAFC Oppagne-Weris 000
4RCS Condrusien 000
5RCS Verlaine 000
6RFC Aywaille 000
7RFC Hoei 000
8RFC Kelmis-Calamine 000
9RFC Warnant 000
10ROC Meix-Virton 000
11RRC Longlier 000
12RRC Mormont 000
13RUS Givry 000
14Richelle UTD 000
15Sprimont-Comblain 000
16Stockay-Warfusee 000


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 CS Onhaye 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Herstal 0 0 0 0 0 0 0
3 RAFC Oppagne-Weris 0 0 0 0 0 0 0
4 RCS Condrusien 0 0 0 0 0 0 0
5 RCS Verlaine 0 0 0 0 0 0 0
6 RFC Aywaille 0 0 0 0 0 0 0
7 RFC Hoei 0 0 0 0 0 0 0
8 RFC Kelmis-Calamine 0 0 0 0 0 0 0
9 RFC Warnant 0 0 0 0 0 0 0
10 ROC Meix-Virton 0 0 0 0 0 0 0
11 RRC Longlier 0 0 0 0 0 0 0
12 RRC Mormont 0 0 0 0 0 0 0
13 RUS Givry 0 0 0 0 0 0 0
14 Richelle UTD 0 0 0 0 0 0 0
15 Sprimont-Comblain 0 0 0 0 0 0 0
16 Stockay-Warfusee 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 CS Onhaye 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Herstal 0 0 0 0 0 0 0
3 RAFC Oppagne-Weris 0 0 0 0 0 0 0
4 RCS Condrusien 0 0 0 0 0 0 0
5 RCS Verlaine 0 0 0 0 0 0 0
6 RFC Aywaille 0 0 0 0 0 0 0
7 RFC Hoei 0 0 0 0 0 0 0
8 RFC Kelmis-Calamine 0 0 0 0 0 0 0
9 RFC Warnant 0 0 0 0 0 0 0
10 ROC Meix-Virton 0 0 0 0 0 0 0
11 RRC Longlier 0 0 0 0 0 0 0
12 RRC Mormont 0 0 0 0 0 0 0
13 RUS Givry 0 0 0 0 0 0 0
14 Richelle UTD 0 0 0 0 0 0 0
15 Sprimont-Comblain 0 0 0 0 0 0 0
16 Stockay-Warfusee 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



CS Onhaye

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 CS Onhaye - Sprimont-Comblain Speeldag 
02/09/2018 2 RCS Condrusien - CS Onhaye Speeldag 
09/09/2018 3 ROC Meix-Virton - CS Onhaye Speeldag 
16/09/2018 4 CS Onhaye - RUS Givry Speeldag 
23/09/2018 5 Richelle UTD - CS Onhaye Speeldag 
30/09/2018 6 CS Onhaye - RRC Mormont Speeldag 
07/10/2018 7 RFC Hoei - CS Onhaye Speeldag 
14/10/2018 8 CS Onhaye - Stockay-Warfusee Speeldag 
21/10/2018 9 FC Herstal - CS Onhaye Speeldag 
28/10/2018 10 CS Onhaye - RFC Warnant Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 RRC Longlier - CS Onhaye Speeldag 
11/11/2018 12 CS Onhaye - RFC Aywaille Speeldag 
18/11/2018 13 RAFC Oppagne-Weris - CS Onhaye Speeldag 
25/11/2018 14 CS Onhaye - RFC Kelmis-Calamine Speeldag 
02/12/2018 15 RCS Verlaine - CS Onhaye Speeldag 
09/12/2018 16 Sprimont-Comblain - CS Onhaye Speeldag 
16/12/2018 17 CS Onhaye - RCS Condrusien Speeldag 
13/01/2019 18 CS Onhaye - ROC Meix-Virton Speeldag 
20/01/2019 19 RUS Givry - CS Onhaye Speeldag 
03/02/2019 20 CS Onhaye - Richelle UTD Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 RRC Mormont - CS Onhaye Speeldag 
17/02/2019 22 CS Onhaye - RFC Hoei Speeldag 
24/02/2019 23 Stockay-Warfusee - CS Onhaye Speeldag 
10/03/2019 24 CS Onhaye - FC Herstal Speeldag 
17/03/2019 25 RFC Warnant - CS Onhaye Speeldag 
24/03/2019 26 CS Onhaye - RRC Longlier Speeldag 
07/04/2019 27 RFC Aywaille - CS Onhaye Speeldag 
14/04/2019 28 CS Onhaye - RAFC Oppagne-Weris Speeldag 
21/04/2019 29 RFC Kelmis-Calamine - CS Onhaye Speeldag 
28/04/2019 30 CS Onhaye - RCS Verlaine Speeldag 

FC Herstal

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 FC Herstal - RFC Warnant Speeldag 
02/09/2018 2 RRC Longlier - FC Herstal Speeldag 
09/09/2018 3 FC Herstal - RFC Aywaille Speeldag 
16/09/2018 4 RAFC Oppagne-Weris - FC Herstal Speeldag 
23/09/2018 5 FC Herstal - RFC Kelmis-Calamine Speeldag 
30/09/2018 6 RCS Verlaine - FC Herstal Speeldag 
07/10/2018 7 FC Herstal - Sprimont-Comblain Speeldag 
14/10/2018 8 RCS Condrusien - FC Herstal Speeldag 
21/10/2018 9 FC Herstal - CS Onhaye Speeldag 
28/10/2018 10 RUS Givry - FC Herstal Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 FC Herstal - Richelle UTD Speeldag 
11/11/2018 12 RRC Mormont - FC Herstal Speeldag 
18/11/2018 13 FC Herstal - RFC Hoei Speeldag 
25/11/2018 14 Stockay-Warfusee - FC Herstal Speeldag 
02/12/2018 15 FC Herstal - ROC Meix-Virton Speeldag 
09/12/2018 16 RFC Warnant - FC Herstal Speeldag 
16/12/2018 17 FC Herstal - RRC Longlier Speeldag 
13/01/2019 18 RFC Aywaille - FC Herstal Speeldag 
20/01/2019 19 FC Herstal - RAFC Oppagne-Weris Speeldag 
03/02/2019 20 RFC Kelmis-Calamine - FC Herstal Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 FC Herstal - RCS Verlaine Speeldag 
17/02/2019 22 Sprimont-Comblain - FC Herstal Speeldag 
24/02/2019 23 FC Herstal - RCS Condrusien Speeldag 
10/03/2019 24 CS Onhaye - FC Herstal Speeldag 
17/03/2019 25 FC Herstal - RUS Givry Speeldag 
24/03/2019 26 Richelle UTD - FC Herstal Speeldag 
07/04/2019 27 FC Herstal - RRC Mormont Speeldag 
14/04/2019 28 RFC Hoei - FC Herstal Speeldag 
21/04/2019 29 FC Herstal - Stockay-Warfusee Speeldag 
28/04/2019 30 ROC Meix-Virton - FC Herstal Speeldag 

RAFC Oppagne-Weris

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 RRC Mormont - RAFC Oppagne-Weris Speeldag 
02/09/2018 2 RAFC Oppagne-Weris - RFC Hoei Speeldag 
09/09/2018 3 Stockay-Warfusee - RAFC Oppagne-Weris Speeldag 
16/09/2018 4 RAFC Oppagne-Weris - FC Herstal Speeldag 
23/09/2018 5 RFC Warnant - RAFC Oppagne-Weris Speeldag 
30/09/2018 6 RAFC Oppagne-Weris - RRC Longlier Speeldag 
07/10/2018 7 RFC Aywaille - RAFC Oppagne-Weris Speeldag 
14/10/2018 8 RAFC Oppagne-Weris - ROC Meix-Virton Speeldag 
21/10/2018 9 RAFC Oppagne-Weris - RFC Kelmis-Calamine Speeldag 
28/10/2018 10 RCS Verlaine - RAFC Oppagne-Weris Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 RAFC Oppagne-Weris - Sprimont-Comblain Speeldag 
11/11/2018 12 RCS Condrusien - RAFC Oppagne-Weris Speeldag 
18/11/2018 13 RAFC Oppagne-Weris - CS Onhaye Speeldag 
25/11/2018 14 RUS Givry - RAFC Oppagne-Weris Speeldag 
02/12/2018 15 RAFC Oppagne-Weris - Richelle UTD Speeldag 
09/12/2018 16 RAFC Oppagne-Weris - RRC Mormont Speeldag 
16/12/2018 17 RFC Hoei - RAFC Oppagne-Weris Speeldag 
13/01/2019 18 RAFC Oppagne-Weris - Stockay-Warfusee Speeldag 
20/01/2019 19 FC Herstal - RAFC Oppagne-Weris Speeldag 
03/02/2019 20 RAFC Oppagne-Weris - RFC Warnant Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 RRC Longlier - RAFC Oppagne-Weris Speeldag 
17/02/2019 22 RAFC Oppagne-Weris - RFC Aywaille Speeldag 
24/02/2019 23 ROC Meix-Virton - RAFC Oppagne-Weris Speeldag 
10/03/2019 24 RFC Kelmis-Calamine - RAFC Oppagne-Weris Speeldag 
17/03/2019 25 RAFC Oppagne-Weris - RCS Verlaine Speeldag 
24/03/2019 26 Sprimont-Comblain - RAFC Oppagne-Weris Speeldag 
07/04/2019 27 RAFC Oppagne-Weris - RCS Condrusien Speeldag 
14/04/2019 28 CS Onhaye - RAFC Oppagne-Weris Speeldag 
21/04/2019 29 RAFC Oppagne-Weris - RUS Givry Speeldag 
28/04/2019 30 Richelle UTD - RAFC Oppagne-Weris Speeldag 

RCS Condrusien

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 ROC Meix-Virton - RCS Condrusien Speeldag 
02/09/2018 2 RCS Condrusien - CS Onhaye Speeldag 
09/09/2018 3 RUS Givry - RCS Condrusien Speeldag 
16/09/2018 4 RCS Condrusien - Richelle UTD Speeldag 
23/09/2018 5 RRC Mormont - RCS Condrusien Speeldag 
30/09/2018 6 RCS Condrusien - RFC Hoei Speeldag 
07/10/2018 7 Stockay-Warfusee - RCS Condrusien Speeldag 
14/10/2018 8 RCS Condrusien - FC Herstal Speeldag 
21/10/2018 9 RFC Warnant - RCS Condrusien Speeldag 
28/10/2018 10 RCS Condrusien - RRC Longlier Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 RFC Aywaille - RCS Condrusien Speeldag 
11/11/2018 12 RCS Condrusien - RAFC Oppagne-Weris Speeldag 
18/11/2018 13 RFC Kelmis-Calamine - RCS Condrusien Speeldag 
25/11/2018 14 RCS Condrusien - RCS Verlaine Speeldag 
02/12/2018 15 Sprimont-Comblain - RCS Condrusien Speeldag 
09/12/2018 16 RCS Condrusien - ROC Meix-Virton Speeldag 
16/12/2018 17 CS Onhaye - RCS Condrusien Speeldag 
13/01/2019 18 RCS Condrusien - RUS Givry Speeldag 
20/01/2019 19 Richelle UTD - RCS Condrusien Speeldag 
03/02/2019 20 RCS Condrusien - RRC Mormont Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 RFC Hoei - RCS Condrusien Speeldag 
17/02/2019 22 RCS Condrusien - Stockay-Warfusee Speeldag 
24/02/2019 23 FC Herstal - RCS Condrusien Speeldag 
10/03/2019 24 RCS Condrusien - RFC Warnant Speeldag 
17/03/2019 25 RRC Longlier - RCS Condrusien Speeldag 
24/03/2019 26 RCS Condrusien - RFC Aywaille Speeldag 
07/04/2019 27 RAFC Oppagne-Weris - RCS Condrusien Speeldag 
14/04/2019 28 RCS Condrusien - RFC Kelmis-Calamine Speeldag 
21/04/2019 29 RCS Verlaine - RCS Condrusien Speeldag 
28/04/2019 30 RCS Condrusien - Sprimont-Comblain Speeldag 

RCS Verlaine

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 RUS Givry - RCS Verlaine Speeldag 
02/09/2018 2 RCS Verlaine - Richelle UTD Speeldag 
09/09/2018 3 RRC Mormont - RCS Verlaine Speeldag 
16/09/2018 4 RCS Verlaine - RFC Hoei Speeldag 
23/09/2018 5 Stockay-Warfusee - RCS Verlaine Speeldag 
30/09/2018 6 RCS Verlaine - FC Herstal Speeldag 
07/10/2018 7 RFC Warnant - RCS Verlaine Speeldag 
14/10/2018 8 RCS Verlaine - RRC Longlier Speeldag 
21/10/2018 9 RFC Aywaille - RCS Verlaine Speeldag 
28/10/2018 10 RCS Verlaine - RAFC Oppagne-Weris Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 RFC Kelmis-Calamine - RCS Verlaine Speeldag 
11/11/2018 12 RCS Verlaine - ROC Meix-Virton Speeldag 
18/11/2018 13 RCS Verlaine - Sprimont-Comblain Speeldag 
25/11/2018 14 RCS Condrusien - RCS Verlaine Speeldag 
02/12/2018 15 RCS Verlaine - CS Onhaye Speeldag 
09/12/2018 16 RCS Verlaine - RUS Givry Speeldag 
16/12/2018 17 Richelle UTD - RCS Verlaine Speeldag 
13/01/2019 18 RCS Verlaine - RRC Mormont Speeldag 
20/01/2019 19 RFC Hoei - RCS Verlaine Speeldag 
03/02/2019 20 RCS Verlaine - Stockay-Warfusee Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 FC Herstal - RCS Verlaine Speeldag 
17/02/2019 22 RCS Verlaine - RFC Warnant Speeldag 
24/02/2019 23 RRC Longlier - RCS Verlaine Speeldag 
10/03/2019 24 RCS Verlaine - RFC Aywaille Speeldag 
17/03/2019 25 RAFC Oppagne-Weris - RCS Verlaine Speeldag 
24/03/2019 26 RCS Verlaine - RFC Kelmis-Calamine Speeldag 
07/04/2019 27 ROC Meix-Virton - RCS Verlaine Speeldag 
14/04/2019 28 Sprimont-Comblain - RCS Verlaine Speeldag 
21/04/2019 29 RCS Verlaine - RCS Condrusien Speeldag 
28/04/2019 30 CS Onhaye - RCS Verlaine Speeldag 

RFC Aywaille

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 RFC Hoei - RFC Aywaille Speeldag 
02/09/2018 2 RFC Aywaille - Stockay-Warfusee Speeldag 
09/09/2018 3 FC Herstal - RFC Aywaille Speeldag 
16/09/2018 4 RFC Aywaille - RFC Warnant Speeldag 
23/09/2018 5 RRC Longlier - RFC Aywaille Speeldag 
30/09/2018 6 RFC Aywaille - ROC Meix-Virton Speeldag 
07/10/2018 7 RFC Aywaille - RAFC Oppagne-Weris Speeldag 
14/10/2018 8 RFC Kelmis-Calamine - RFC Aywaille Speeldag 
21/10/2018 9 RFC Aywaille - RCS Verlaine Speeldag 
28/10/2018 10 Sprimont-Comblain - RFC Aywaille Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 RFC Aywaille - RCS Condrusien Speeldag 
11/11/2018 12 CS Onhaye - RFC Aywaille Speeldag 
18/11/2018 13 RFC Aywaille - RUS Givry Speeldag 
25/11/2018 14 Richelle UTD - RFC Aywaille Speeldag 
02/12/2018 15 RFC Aywaille - RRC Mormont Speeldag 
09/12/2018 16 RFC Aywaille - RFC Hoei Speeldag 
16/12/2018 17 Stockay-Warfusee - RFC Aywaille Speeldag 
13/01/2019 18 RFC Aywaille - FC Herstal Speeldag 
20/01/2019 19 RFC Warnant - RFC Aywaille Speeldag 
03/02/2019 20 RFC Aywaille - RRC Longlier Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 ROC Meix-Virton - RFC Aywaille Speeldag 
17/02/2019 22 RAFC Oppagne-Weris - RFC Aywaille Speeldag 
24/02/2019 23 RFC Aywaille - RFC Kelmis-Calamine Speeldag 
10/03/2019 24 RCS Verlaine - RFC Aywaille Speeldag 
17/03/2019 25 RFC Aywaille - Sprimont-Comblain Speeldag 
24/03/2019 26 RCS Condrusien - RFC Aywaille Speeldag 
07/04/2019 27 RFC Aywaille - CS Onhaye Speeldag 
14/04/2019 28 RUS Givry - RFC Aywaille Speeldag 
21/04/2019 29 RFC Aywaille - Richelle UTD Speeldag 
28/04/2019 30 RRC Mormont - RFC Aywaille Speeldag 

RFC Hoei

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 RFC Hoei - RFC Aywaille Speeldag 
02/09/2018 2 RAFC Oppagne-Weris - RFC Hoei Speeldag 
09/09/2018 3 RFC Hoei - RFC Kelmis-Calamine Speeldag 
16/09/2018 4 RCS Verlaine - RFC Hoei Speeldag 
23/09/2018 5 RFC Hoei - Sprimont-Comblain Speeldag 
30/09/2018 6 RCS Condrusien - RFC Hoei Speeldag 
07/10/2018 7 RFC Hoei - CS Onhaye Speeldag 
14/10/2018 8 RUS Givry - RFC Hoei Speeldag 
21/10/2018 9 RFC Hoei - Richelle UTD Speeldag 
28/10/2018 10 RRC Mormont - RFC Hoei Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 ROC Meix-Virton - RFC Hoei Speeldag 
11/11/2018 12 RFC Hoei - Stockay-Warfusee Speeldag 
18/11/2018 13 FC Herstal - RFC Hoei Speeldag 
25/11/2018 14 RFC Hoei - RFC Warnant Speeldag 
02/12/2018 15 RRC Longlier - RFC Hoei Speeldag 
09/12/2018 16 RFC Aywaille - RFC Hoei Speeldag 
16/12/2018 17 RFC Hoei - RAFC Oppagne-Weris Speeldag 
13/01/2019 18 RFC Kelmis-Calamine - RFC Hoei Speeldag 
20/01/2019 19 RFC Hoei - RCS Verlaine Speeldag 
03/02/2019 20 Sprimont-Comblain - RFC Hoei Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 RFC Hoei - RCS Condrusien Speeldag 
17/02/2019 22 CS Onhaye - RFC Hoei Speeldag 
24/02/2019 23 RFC Hoei - RUS Givry Speeldag 
10/03/2019 24 Richelle UTD - RFC Hoei Speeldag 
17/03/2019 25 RFC Hoei - RRC Mormont Speeldag 
24/03/2019 26 RFC Hoei - ROC Meix-Virton Speeldag 
07/04/2019 27 Stockay-Warfusee - RFC Hoei Speeldag 
14/04/2019 28 RFC Hoei - FC Herstal Speeldag 
21/04/2019 29 RFC Warnant - RFC Hoei Speeldag 
28/04/2019 30 RFC Hoei - RRC Longlier Speeldag 

RFC Kelmis-Calamine

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 Richelle UTD - RFC Kelmis-Calamine Speeldag 
02/09/2018 2 RFC Kelmis-Calamine - RRC Mormont Speeldag 
09/09/2018 3 RFC Hoei - RFC Kelmis-Calamine Speeldag 
16/09/2018 4 RFC Kelmis-Calamine - Stockay-Warfusee Speeldag 
23/09/2018 5 FC Herstal - RFC Kelmis-Calamine Speeldag 
30/09/2018 6 RFC Kelmis-Calamine - RFC Warnant Speeldag 
07/10/2018 7 RRC Longlier - RFC Kelmis-Calamine Speeldag 
14/10/2018 8 RFC Kelmis-Calamine - RFC Aywaille Speeldag 
21/10/2018 9 RAFC Oppagne-Weris - RFC Kelmis-Calamine Speeldag 
28/10/2018 10 RFC Kelmis-Calamine - ROC Meix-Virton Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 RFC Kelmis-Calamine - RCS Verlaine Speeldag 
11/11/2018 12 Sprimont-Comblain - RFC Kelmis-Calamine Speeldag 
18/11/2018 13 RFC Kelmis-Calamine - RCS Condrusien Speeldag 
25/11/2018 14 CS Onhaye - RFC Kelmis-Calamine Speeldag 
02/12/2018 15 RFC Kelmis-Calamine - RUS Givry Speeldag 
09/12/2018 16 RFC Kelmis-Calamine - Richelle UTD Speeldag 
16/12/2018 17 RRC Mormont - RFC Kelmis-Calamine Speeldag 
13/01/2019 18 RFC Kelmis-Calamine - RFC Hoei Speeldag 
20/01/2019 19 Stockay-Warfusee - RFC Kelmis-Calamine Speeldag 
03/02/2019 20 RFC Kelmis-Calamine - FC Herstal Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 RFC Warnant - RFC Kelmis-Calamine Speeldag 
17/02/2019 22 RFC Kelmis-Calamine - RRC Longlier Speeldag 
24/02/2019 23 RFC Aywaille - RFC Kelmis-Calamine Speeldag 
10/03/2019 24 RFC Kelmis-Calamine - RAFC Oppagne-Weris Speeldag 
17/03/2019 25 ROC Meix-Virton - RFC Kelmis-Calamine Speeldag 
24/03/2019 26 RCS Verlaine - RFC Kelmis-Calamine Speeldag 
07/04/2019 27 RFC Kelmis-Calamine - Sprimont-Comblain Speeldag 
14/04/2019 28 RCS Condrusien - RFC Kelmis-Calamine Speeldag 
21/04/2019 29 RFC Kelmis-Calamine - CS Onhaye Speeldag 
28/04/2019 30 RUS Givry - RFC Kelmis-Calamine Speeldag 

RFC Warnant

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 FC Herstal - RFC Warnant Speeldag 
02/09/2018 2 RFC Warnant - ROC Meix-Virton Speeldag 
09/09/2018 3 RFC Warnant - RRC Longlier Speeldag 
16/09/2018 4 RFC Aywaille - RFC Warnant Speeldag 
23/09/2018 5 RFC Warnant - RAFC Oppagne-Weris Speeldag 
30/09/2018 6 RFC Kelmis-Calamine - RFC Warnant Speeldag 
07/10/2018 7 RFC Warnant - RCS Verlaine Speeldag 
14/10/2018 8 Sprimont-Comblain - RFC Warnant Speeldag 
21/10/2018 9 RFC Warnant - RCS Condrusien Speeldag 
28/10/2018 10 CS Onhaye - RFC Warnant Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 RFC Warnant - RUS Givry Speeldag 
11/11/2018 12 Richelle UTD - RFC Warnant Speeldag 
18/11/2018 13 RFC Warnant - RRC Mormont Speeldag 
25/11/2018 14 RFC Hoei - RFC Warnant Speeldag 
02/12/2018 15 RFC Warnant - Stockay-Warfusee Speeldag 
09/12/2018 16 RFC Warnant - FC Herstal Speeldag 
16/12/2018 17 ROC Meix-Virton - RFC Warnant Speeldag 
13/01/2019 18 RRC Longlier - RFC Warnant Speeldag 
20/01/2019 19 RFC Warnant - RFC Aywaille Speeldag 
03/02/2019 20 RAFC Oppagne-Weris - RFC Warnant Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 RFC Warnant - RFC Kelmis-Calamine Speeldag 
17/02/2019 22 RCS Verlaine - RFC Warnant Speeldag 
24/02/2019 23 RFC Warnant - Sprimont-Comblain Speeldag 
10/03/2019 24 RCS Condrusien - RFC Warnant Speeldag 
17/03/2019 25 RFC Warnant - CS Onhaye Speeldag 
24/03/2019 26 RUS Givry - RFC Warnant Speeldag 
07/04/2019 27 RFC Warnant - Richelle UTD Speeldag 
14/04/2019 28 RRC Mormont - RFC Warnant Speeldag 
21/04/2019 29 RFC Warnant - RFC Hoei Speeldag 
28/04/2019 30 Stockay-Warfusee - RFC Warnant Speeldag 

ROC Meix-Virton

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 ROC Meix-Virton - RCS Condrusien Speeldag 
02/09/2018 2 RFC Warnant - ROC Meix-Virton Speeldag 
09/09/2018 3 ROC Meix-Virton - CS Onhaye Speeldag 
16/09/2018 4 RRC Longlier - ROC Meix-Virton Speeldag 
23/09/2018 5 ROC Meix-Virton - RUS Givry Speeldag 
30/09/2018 6 RFC Aywaille - ROC Meix-Virton Speeldag 
07/10/2018 7 ROC Meix-Virton - Richelle UTD Speeldag 
14/10/2018 8 RAFC Oppagne-Weris - ROC Meix-Virton Speeldag 
21/10/2018 9 ROC Meix-Virton - RRC Mormont Speeldag 
28/10/2018 10 RFC Kelmis-Calamine - ROC Meix-Virton Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 ROC Meix-Virton - RFC Hoei Speeldag 
11/11/2018 12 RCS Verlaine - ROC Meix-Virton Speeldag 
18/11/2018 13 ROC Meix-Virton - Stockay-Warfusee Speeldag 
25/11/2018 14 ROC Meix-Virton - Sprimont-Comblain Speeldag 
02/12/2018 15 FC Herstal - ROC Meix-Virton Speeldag 
09/12/2018 16 RCS Condrusien - ROC Meix-Virton Speeldag 
16/12/2018 17 ROC Meix-Virton - RFC Warnant Speeldag 
13/01/2019 18 CS Onhaye - ROC Meix-Virton Speeldag 
20/01/2019 19 ROC Meix-Virton - RRC Longlier Speeldag 
03/02/2019 20 RUS Givry - ROC Meix-Virton Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 ROC Meix-Virton - RFC Aywaille Speeldag 
17/02/2019 22 Richelle UTD - ROC Meix-Virton Speeldag 
24/02/2019 23 ROC Meix-Virton - RAFC Oppagne-Weris Speeldag 
10/03/2019 24 RRC Mormont - ROC Meix-Virton Speeldag 
17/03/2019 25 ROC Meix-Virton - RFC Kelmis-Calamine Speeldag 
24/03/2019 26 RFC Hoei - ROC Meix-Virton Speeldag 
07/04/2019 27 ROC Meix-Virton - RCS Verlaine Speeldag 
14/04/2019 28 Stockay-Warfusee - ROC Meix-Virton Speeldag 
21/04/2019 29 Sprimont-Comblain - ROC Meix-Virton Speeldag 
28/04/2019 30 ROC Meix-Virton - FC Herstal Speeldag 

RRC Longlier

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 Stockay-Warfusee - RRC Longlier Speeldag 
02/09/2018 2 RRC Longlier - FC Herstal Speeldag 
09/09/2018 3 RFC Warnant - RRC Longlier Speeldag 
16/09/2018 4 RRC Longlier - ROC Meix-Virton Speeldag 
23/09/2018 5 RRC Longlier - RFC Aywaille Speeldag 
30/09/2018 6 RAFC Oppagne-Weris - RRC Longlier Speeldag 
07/10/2018 7 RRC Longlier - RFC Kelmis-Calamine Speeldag 
14/10/2018 8 RCS Verlaine - RRC Longlier Speeldag 
21/10/2018 9 RRC Longlier - Sprimont-Comblain Speeldag 
28/10/2018 10 RCS Condrusien - RRC Longlier Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 RRC Longlier - CS Onhaye Speeldag 
11/11/2018 12 RUS Givry - RRC Longlier Speeldag 
18/11/2018 13 RRC Longlier - Richelle UTD Speeldag 
25/11/2018 14 RRC Mormont - RRC Longlier Speeldag 
02/12/2018 15 RRC Longlier - RFC Hoei Speeldag 
09/12/2018 16 RRC Longlier - Stockay-Warfusee Speeldag 
16/12/2018 17 FC Herstal - RRC Longlier Speeldag 
13/01/2019 18 RRC Longlier - RFC Warnant Speeldag 
20/01/2019 19 ROC Meix-Virton - RRC Longlier Speeldag 
03/02/2019 20 RFC Aywaille - RRC Longlier Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 RRC Longlier - RAFC Oppagne-Weris Speeldag 
17/02/2019 22 RFC Kelmis-Calamine - RRC Longlier Speeldag 
24/02/2019 23 RRC Longlier - RCS Verlaine Speeldag 
10/03/2019 24 Sprimont-Comblain - RRC Longlier Speeldag 
17/03/2019 25 RRC Longlier - RCS Condrusien Speeldag 
24/03/2019 26 CS Onhaye - RRC Longlier Speeldag 
07/04/2019 27 RRC Longlier - RUS Givry Speeldag 
14/04/2019 28 Richelle UTD - RRC Longlier Speeldag 
21/04/2019 29 RRC Longlier - RRC Mormont Speeldag 
28/04/2019 30 RFC Hoei - RRC Longlier Speeldag 

RRC Mormont

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 RRC Mormont - RAFC Oppagne-Weris Speeldag 
02/09/2018 2 RFC Kelmis-Calamine - RRC Mormont Speeldag 
09/09/2018 3 RRC Mormont - RCS Verlaine Speeldag 
16/09/2018 4 Sprimont-Comblain - RRC Mormont Speeldag 
23/09/2018 5 RRC Mormont - RCS Condrusien Speeldag 
30/09/2018 6 CS Onhaye - RRC Mormont Speeldag 
07/10/2018 7 RRC Mormont - RUS Givry Speeldag 
14/10/2018 8 Richelle UTD - RRC Mormont Speeldag 
21/10/2018 9 ROC Meix-Virton - RRC Mormont Speeldag 
28/10/2018 10 RRC Mormont - RFC Hoei Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 Stockay-Warfusee - RRC Mormont Speeldag 
11/11/2018 12 RRC Mormont - FC Herstal Speeldag 
18/11/2018 13 RFC Warnant - RRC Mormont Speeldag 
25/11/2018 14 RRC Mormont - RRC Longlier Speeldag 
02/12/2018 15 RFC Aywaille - RRC Mormont Speeldag 
09/12/2018 16 RAFC Oppagne-Weris - RRC Mormont Speeldag 
16/12/2018 17 RRC Mormont - RFC Kelmis-Calamine Speeldag 
13/01/2019 18 RCS Verlaine - RRC Mormont Speeldag 
20/01/2019 19 RRC Mormont - Sprimont-Comblain Speeldag 
03/02/2019 20 RCS Condrusien - RRC Mormont Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 RRC Mormont - CS Onhaye Speeldag 
17/02/2019 22 RUS Givry - RRC Mormont Speeldag 
24/02/2019 23 RRC Mormont - Richelle UTD Speeldag 
10/03/2019 24 RRC Mormont - ROC Meix-Virton Speeldag 
17/03/2019 25 RFC Hoei - RRC Mormont Speeldag 
24/03/2019 26 RRC Mormont - Stockay-Warfusee Speeldag 
07/04/2019 27 FC Herstal - RRC Mormont Speeldag 
14/04/2019 28 RRC Mormont - RFC Warnant Speeldag 
21/04/2019 29 RRC Longlier - RRC Mormont Speeldag 
28/04/2019 30 RRC Mormont - RFC Aywaille Speeldag 

RUS Givry

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 RUS Givry - RCS Verlaine Speeldag 
02/09/2018 2 Sprimont-Comblain - RUS Givry Speeldag 
09/09/2018 3 RUS Givry - RCS Condrusien Speeldag 
16/09/2018 4 CS Onhaye - RUS Givry Speeldag 
23/09/2018 5 ROC Meix-Virton - RUS Givry Speeldag 
30/09/2018 6 RUS Givry - Richelle UTD Speeldag 
07/10/2018 7 RRC Mormont - RUS Givry Speeldag 
14/10/2018 8 RUS Givry - RFC Hoei Speeldag 
21/10/2018 9 Stockay-Warfusee - RUS Givry Speeldag 
28/10/2018 10 RUS Givry - FC Herstal Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 RFC Warnant - RUS Givry Speeldag 
11/11/2018 12 RUS Givry - RRC Longlier Speeldag 
18/11/2018 13 RFC Aywaille - RUS Givry Speeldag 
25/11/2018 14 RUS Givry - RAFC Oppagne-Weris Speeldag 
02/12/2018 15 RFC Kelmis-Calamine - RUS Givry Speeldag 
09/12/2018 16 RCS Verlaine - RUS Givry Speeldag 
16/12/2018 17 RUS Givry - Sprimont-Comblain Speeldag 
13/01/2019 18 RCS Condrusien - RUS Givry Speeldag 
20/01/2019 19 RUS Givry - CS Onhaye Speeldag 
03/02/2019 20 RUS Givry - ROC Meix-Virton Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 Richelle UTD - RUS Givry Speeldag 
17/02/2019 22 RUS Givry - RRC Mormont Speeldag 
24/02/2019 23 RFC Hoei - RUS Givry Speeldag 
10/03/2019 24 RUS Givry - Stockay-Warfusee Speeldag 
17/03/2019 25 FC Herstal - RUS Givry Speeldag 
24/03/2019 26 RUS Givry - RFC Warnant Speeldag 
07/04/2019 27 RRC Longlier - RUS Givry Speeldag 
14/04/2019 28 RUS Givry - RFC Aywaille Speeldag 
21/04/2019 29 RAFC Oppagne-Weris - RUS Givry Speeldag 
28/04/2019 30 RUS Givry - RFC Kelmis-Calamine Speeldag 

Richelle UTD

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 Richelle UTD - RFC Kelmis-Calamine Speeldag 
02/09/2018 2 RCS Verlaine - Richelle UTD Speeldag 
09/09/2018 3 Richelle UTD - Sprimont-Comblain Speeldag 
16/09/2018 4 RCS Condrusien - Richelle UTD Speeldag 
23/09/2018 5 Richelle UTD - CS Onhaye Speeldag 
30/09/2018 6 RUS Givry - Richelle UTD Speeldag 
07/10/2018 7 ROC Meix-Virton - Richelle UTD Speeldag 
14/10/2018 8 Richelle UTD - RRC Mormont Speeldag 
21/10/2018 9 RFC Hoei - Richelle UTD Speeldag 
28/10/2018 10 Richelle UTD - Stockay-Warfusee Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 FC Herstal - Richelle UTD Speeldag 
11/11/2018 12 Richelle UTD - RFC Warnant Speeldag 
18/11/2018 13 RRC Longlier - Richelle UTD Speeldag 
25/11/2018 14 Richelle UTD - RFC Aywaille Speeldag 
02/12/2018 15 RAFC Oppagne-Weris - Richelle UTD Speeldag 
09/12/2018 16 RFC Kelmis-Calamine - Richelle UTD Speeldag 
16/12/2018 17 Richelle UTD - RCS Verlaine Speeldag 
13/01/2019 18 Sprimont-Comblain - Richelle UTD Speeldag 
20/01/2019 19 Richelle UTD - RCS Condrusien Speeldag 
03/02/2019 20 CS Onhaye - Richelle UTD Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 Richelle UTD - RUS Givry Speeldag 
17/02/2019 22 Richelle UTD - ROC Meix-Virton Speeldag 
24/02/2019 23 RRC Mormont - Richelle UTD Speeldag 
10/03/2019 24 Richelle UTD - RFC Hoei Speeldag 
17/03/2019 25 Stockay-Warfusee - Richelle UTD Speeldag 
24/03/2019 26 Richelle UTD - FC Herstal Speeldag 
07/04/2019 27 RFC Warnant - Richelle UTD Speeldag 
14/04/2019 28 Richelle UTD - RRC Longlier Speeldag 
21/04/2019 29 RFC Aywaille - Richelle UTD Speeldag 
28/04/2019 30 Richelle UTD - RAFC Oppagne-Weris Speeldag 

Sprimont-Comblain

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 CS Onhaye - Sprimont-Comblain Speeldag 
02/09/2018 2 Sprimont-Comblain - RUS Givry Speeldag 
09/09/2018 3 Richelle UTD - Sprimont-Comblain Speeldag 
16/09/2018 4 Sprimont-Comblain - RRC Mormont Speeldag 
23/09/2018 5 RFC Hoei - Sprimont-Comblain Speeldag 
30/09/2018 6 Sprimont-Comblain - Stockay-Warfusee Speeldag 
07/10/2018 7 FC Herstal - Sprimont-Comblain Speeldag 
14/10/2018 8 Sprimont-Comblain - RFC Warnant Speeldag 
21/10/2018 9 RRC Longlier - Sprimont-Comblain Speeldag 
28/10/2018 10 Sprimont-Comblain - RFC Aywaille Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 RAFC Oppagne-Weris - Sprimont-Comblain Speeldag 
11/11/2018 12 Sprimont-Comblain - RFC Kelmis-Calamine Speeldag 
18/11/2018 13 RCS Verlaine - Sprimont-Comblain Speeldag 
25/11/2018 14 ROC Meix-Virton - Sprimont-Comblain Speeldag 
02/12/2018 15 Sprimont-Comblain - RCS Condrusien Speeldag 
09/12/2018 16 Sprimont-Comblain - CS Onhaye Speeldag 
16/12/2018 17 RUS Givry - Sprimont-Comblain Speeldag 
13/01/2019 18 Sprimont-Comblain - Richelle UTD Speeldag 
20/01/2019 19 RRC Mormont - Sprimont-Comblain Speeldag 
03/02/2019 20 Sprimont-Comblain - RFC Hoei Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 Stockay-Warfusee - Sprimont-Comblain Speeldag 
17/02/2019 22 Sprimont-Comblain - FC Herstal Speeldag 
24/02/2019 23 RFC Warnant - Sprimont-Comblain Speeldag 
10/03/2019 24 Sprimont-Comblain - RRC Longlier Speeldag 
17/03/2019 25 RFC Aywaille - Sprimont-Comblain Speeldag 
24/03/2019 26 Sprimont-Comblain - RAFC Oppagne-Weris Speeldag 
07/04/2019 27 RFC Kelmis-Calamine - Sprimont-Comblain Speeldag 
14/04/2019 28 Sprimont-Comblain - RCS Verlaine Speeldag 
21/04/2019 29 Sprimont-Comblain - ROC Meix-Virton Speeldag 
28/04/2019 30 RCS Condrusien - Sprimont-Comblain Speeldag 

Stockay-Warfusee

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2018 1 Stockay-Warfusee - RRC Longlier Speeldag 
02/09/2018 2 RFC Aywaille - Stockay-Warfusee Speeldag 
09/09/2018 3 Stockay-Warfusee - RAFC Oppagne-Weris Speeldag 
16/09/2018 4 RFC Kelmis-Calamine - Stockay-Warfusee Speeldag 
23/09/2018 5 Stockay-Warfusee - RCS Verlaine Speeldag 
30/09/2018 6 Sprimont-Comblain - Stockay-Warfusee Speeldag 
07/10/2018 7 Stockay-Warfusee - RCS Condrusien Speeldag 
14/10/2018 8 CS Onhaye - Stockay-Warfusee Speeldag 
21/10/2018 9 Stockay-Warfusee - RUS Givry Speeldag 
28/10/2018 10 Richelle UTD - Stockay-Warfusee Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/11/2018 11 Stockay-Warfusee - RRC Mormont Speeldag 
11/11/2018 12 RFC Hoei - Stockay-Warfusee Speeldag 
18/11/2018 13 ROC Meix-Virton - Stockay-Warfusee Speeldag 
25/11/2018 14 Stockay-Warfusee - FC Herstal Speeldag 
02/12/2018 15 RFC Warnant - Stockay-Warfusee Speeldag 
09/12/2018 16 RRC Longlier - Stockay-Warfusee Speeldag 
16/12/2018 17 Stockay-Warfusee - RFC Aywaille Speeldag 
13/01/2019 18 RAFC Oppagne-Weris - Stockay-Warfusee Speeldag 
20/01/2019 19 Stockay-Warfusee - RFC Kelmis-Calamine Speeldag 
03/02/2019 20 RCS Verlaine - Stockay-Warfusee Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
10/02/2019 21 Stockay-Warfusee - Sprimont-Comblain Speeldag 
17/02/2019 22 RCS Condrusien - Stockay-Warfusee Speeldag 
24/02/2019 23 Stockay-Warfusee - CS Onhaye Speeldag 
10/03/2019 24 RUS Givry - Stockay-Warfusee Speeldag 
17/03/2019 25 Stockay-Warfusee - Richelle UTD Speeldag 
24/03/2019 26 RRC Mormont - Stockay-Warfusee Speeldag 
07/04/2019 27 Stockay-Warfusee - RFC Hoei Speeldag 
14/04/2019 28 Stockay-Warfusee - ROC Meix-Virton Speeldag 
21/04/2019 29 FC Herstal - Stockay-Warfusee Speeldag 
28/04/2019 30 Stockay-Warfusee - RFC Warnant Speeldag 

DE EINDRONDE - STIJGEN 3e KLASSE AMATEURS VV

Alle vermelde teksten over promotie en degradatie zijn gebaseerd op het KBVB-Reglement (c).

De eerste van elke reeks (VV A en B + ACFF A en B) stijgt rechtstreeks naar de 2e Klasse Amateurs, mits de club de licentie daarvoor heeft. Dat zijn dus vier rechtstreekse stijgers.

De "Eindronde stijgen 3e klasse amateurs VV" wordt gespeeld door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen.

De eerste twee geklasseerde ploegen van deze eindronde stijgen naar de 2e klasse amateurs.
Maar mogelijk zijn er nog 1, 2 of 3 bijkomende stijgers van 3e naar 2e amateurs VV.
Dat hangt mede af van het aantal VV-dalers uit de 1e klasse amateurs:
- bij 0 dalers zijn er 2 bijkomende stijgers uit de 3e klasse amateurs.
- bij 1 dalers is er 1 bijkomende stijger uit de 3e klasse amateurs.
- bij 2 of 3 dalers zijn er géén bijkomende stijgers uit de 3e klasse amateurs.
- er is een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 3e klasse amateurs VV wanneer in de eindronde "1e klasse amateurs" de deelnemer uit de 1e klasse amateurs een ACFF-club is, maar de winnaar van de eindronde een VV-club is.

Deze eindronde bestaat uit één, twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Indien er in het totaal 4 stijgers zijn, stijgen de 4 winnaars naar de 2 klasse amateurs VV en is de promotie-eindronde afgelopen.

* Op de tweede speeldag, die enkel wordt afgewerkt indien er 2, 3 of 5 stijgers zijn, is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 2 of 3 stijgers zijn (zie punt c.), worden er op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij in het totaal 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de 2e klasse amateurs VV.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 5 stijgers zijn (zie punt d.), worden er de op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier verliezers van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting.

* c. de derde speeldag. Bij een totaal van 3 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de winnaarsronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e klasse amateurs VV.

d. de derde speeldag. Bij een totaal van 5 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de verliezersronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e klasse amateurs VV.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

DE EINDRONDE - STIJGEN 3e KLASSE AMATEURS ACFF

De "Eindronde stijgen 3e klasse amateurs ACFF" wordt gespeeld wordt door 8 Franstalige clubs : de 2e uit de ACFF-reeks A, de 2e uit de ACFF-reeks B en de zes periodewinnaars.
De winnaar van deze eindronde stijgt naar de 2e klasse amateurs.
De mogelijkheid bestaat dat er nog 1 of 2 bijkomende stijgers uit deze eindronde worden aangeduid.
- Indien er géén rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e klasse amateurs zijn, stijgt er één bijkomende ACFF-club naar de 2e klasse amateurs.
- Indien er 1, 2 of 3 rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e klasse amateurs zijn, stijgt er géén enkele bijkomende ACFF-club naar de 2e klasse amateurs.
- Er is wel een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 2e klasse amateurs ACFF wanneer in de eindronde "1e klasse amateurs" de deelnemer uit de 1e klasse amateurs een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is.

Deze eindronde bestaat uit twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Hierbij valt er nog geen beslissing over de stijgers naar de 3e klasse amateurs.
* Op de tweede speeldag worden er twee wedstrijden gespeeld, tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij een totaal van 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar 2e klasse amateurs ACFF.

* Op de derde speeldag is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 1 stijger is, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e klasse amateurs ACFF.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 3 stijgers zijn, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e klasse amateurs ACFF.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

3e KLASSE AMATEURS - DEGRADATIE - VV

- De laatste drie clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar 1e provinciale.

- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 3e klasse amateurs VV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 13e uit de reeks VV-A en de 13e uit de reeks VV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0 of 1 naar 1e provinciale.
- Bij 0, 1 of 2 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Maar er is een bijkomende daler uit deze eindronde naar de provinciale reeksen VV wanneer in de eindronde "1e klasse amateurs" de deelnemer uit de 1e klasse amateurs een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is

- De twee ploegen die 13e eindigen in de reeksen VV-A en VV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar 1e provinciale.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar 1e provinciale.

!!! Op deze pagina ziet u de algemene gegevens wat promotie en degradatie betreft, gebaseerd op de reglementering van de KBVB. Het al dan niet aanvragen en/of verkrijgen van een licentie door sommige clubs kan zorgen voor afwijkingen en andere regelingen.

3e KLASSE AMATEURS - DEGRADATIE - ACFF

- De clubs die eindigen op de laatste drie plaatsen in de eindrangschikking (de nummers 14, 15 en 16) van de reeksen ACFF-A en ACFF-B (seizoen 2018-2019) zakken rechtstreeks naar 1e provinciale.

- De "eindronde dalen 3e klasse amateurs ACFF" wordt gespeeld tussen de nummers 13 van elke reeks, eventueel aangevuld met een wedstrijd betwist door de nummers 12 van elke reeks.
- Afhankelijk van het aantal Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0, 1 of 2 naar 1e provinciale.
- Bij 0 of 1 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 2 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs zakken er twee bijkomende ploegen naar 1e provinciale.

- Als er geen daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer blijft echter in de 3e klasse amateurs ACFF, behalve indien er om één of andere reden een daler naar de provinciale reeksen ACFF dient aangewezen te worden.

- Als er één daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er twee dalers zijn, zullen de nummers 13 van elke reeks dalen naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er drie dalers zijn, spelen de nummers 12 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot. De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).