1e Klasse - Amateurs
Update: 18/07/2018 om 15:01u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Hou je van voetbal?
Hou je ervan om beslissingen te nemen?
Beschik je over tal van leiderskwaliteiten?

Aarzel dan niet langer...
Word scheidsrechter!
Want zonder scheidsrechters, geen voetbal!

Meer info via www.belgianfootball.be
DE SCHEMAS BEKER VAN ANTWERPEN
ZIE PROVINCIAAL - BVA 2018


ALLE PROVINCIALE KALENDERS
ZIE DE REEKSPAGINAS
Laatste update: 18/07/2018 om 15:01u
Nationaal  /  D1 & D2 Amateurs  /  1e Klasse - Amateurs
DE VOETBALCOMPETITIE 2018-2019 - 1e KLASSE AMATEURS

In deze reeks zijn er geen periodekampioenschappen. Er worden 30 wedstrijden gespeeld, gevolgd door een "Play-Off Amateurvoetbal" tussen de nummers 1 tot en met 4 van het kampioenschap.

De zestien clubs zijn:
Eendracht Aalst, SK Deinze, FC Dender, Dessel Sport, ASV Geel, KSK Heist, RFC Knokke, RFC Luik,
Lierse Kempenzonen, KSV Oudenaarde, Rupel Boom FC, RSC Chatelet-Farciennes, RFC Seraing,
RWD Molenbeek, KVV Thes Sport en Excelsior Virton.

1e Amateurs Geografisch Archief - Seizoen 2017-2018 Promotie/Degradatie
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 1 (2 september 2018)
Zat. 01/09 19u30 Dessel Sport - Excelsior Virton
Zat. 01/09 19u30 KSV Oudenaarde - FC Dender
Zat. 01/09 19u30 Thes Sport KVV - ASV Geel
Zat. 01/09 20u00 Lierse Kempenzonen - RFC Knokke
Zat. 01/09 20u00 SK Deinze - Chatelet-Farciennes
Zat. 01/09 20u00 RWD Molenbeek - RFC Luik
Zon. 02/09 15u00 Rupel Boom FC - KSK Heist
Zon. 02/09 15u00 Eendracht Aalst - FC Seraing

  Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 ASV Geel 0 0 0 0 0 0 0  
2 Chatelet-Farciennes 0 0 0 0 0 0 0  
3 Dessel Sport 0 0 0 0 0 0 0  
4 Eendracht Aalst 0 0 0 0 0 0 0  
5 Excelsior Virton 0 0 0 0 0 0 0  
6 FC Dender 0 0 0 0 0 0 0  
7 FC Seraing 0 0 0 0 0 0 0  
8 KSK Heist 0 0 0 0 0 0 0  
9 KSV Oudenaarde 0 0 0 0 0 0 0  
10 Lierse Kempenzonen 0 0 0 0 0 0 0  
11 RFC Knokke 0 0 0 0 0 0 0  
12 RFC Luik 0 0 0 0 0 0 0  
13 RWD Molenbeek 0 0 0 0 0 0 0  
14 Rupel Boom FC 0 0 0 0 0 0 0  
15 SK Deinze 0 0 0 0 0 0 0  
16 Thes Sport KVV 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (2 september 2018)
Dessel Sport - Excelsior Virton
KSV Oudenaarde - FC Dender
Thes Sport KVV - ASV Geel
Lierse Kempenzonen - RFC Knokke
SK Deinze - Chatelet-Farciennes
RWD Molenbeek - RFC Luik
Rupel Boom FC - KSK Heist
Eendracht Aalst - FC Seraing


Speeldag 2 (9 september 2018)
ASV Geel - Lierse Kempenzonen
Chatelet-Farciennes - Eendracht Aalst
FC Dender - SK Deinze
FC Seraing - Rupel Boom FC
KSK Heist - Thes Sport KVV
Excelsior Virton - RWD Molenbeek
RFC Knokke - Dessel Sport
RFC Luik - KSV Oudenaarde


Speeldag 3 (16 september 2018)
Dessel Sport - FC Seraing
KSV Oudenaarde - KSK Heist
Thes Sport KVV - FC Dender
Lierse Kempenzonen - RFC Luik
SK Deinze - RFC Knokke
RWD Molenbeek - ASV Geel
Rupel Boom FC - Chatelet-Farciennes
Eendracht Aalst - Excelsior Virton


Speeldag 4 (23 september 2018)
ASV Geel - KSV Oudenaarde
Chatelet-Farciennes - RWD Molenbeek
FC Dender - Rupel Boom FC
FC Seraing - SK Deinze
KSK Heist - Eendracht Aalst
Excelsior Virton - Lierse Kempenzonen
RFC Knokke - Thes Sport KVV
RFC Luik - Dessel Sport


Speeldag 5 (30 september 2018)
Dessel Sport - KSK Heist
KSV Oudenaarde - Thes Sport KVV
FC Seraing - Chatelet-Farciennes
Lierse Kempenzonen - FC Dender
SK Deinze - RFC Luik
RFC Knokke - Excelsior Virton
RWD Molenbeek - Rupel Boom FC
Eendracht Aalst - ASV Geel


Speeldag 6 (7 oktober 2018)
Thes Sport KVV - RFC Luik
ASV Geel - RFC Knokke
Chatelet-Farciennes - Dessel Sport
FC Dender - FC Seraing
KSK Heist - Lierse Kempenzonen
Excelsior Virton - SK Deinze
RWD Molenbeek - KSV Oudenaarde
Rupel Boom FC - Eendracht Aalst


Speeldag 7 (14 oktober 2018)
RFC Luik - Rupel Boom FC
KSV Oudenaarde - Excelsior Virton
Thes Sport KVV - Chatelet-Farciennes
ASV Geel - KSK Heist
FC Seraing - RFC Knokke
Lierse Kempenzonen - Dessel Sport
SK Deinze - RWD Molenbeek
Eendracht Aalst - FC Dender


Speeldag 8 (21 oktober 2018)
Dessel Sport - Thes Sport KVV
Chatelet-Farciennes - ASV Geel
FC Dender - RWD Molenbeek
Lierse Kempenzonen - SK Deinze
Excelsior Virton - FC Seraing
Rupel Boom FC - KSV Oudenaarde
RFC Knokke - Eendracht Aalst
RFC Luik - KSK Heist


Speeldag 9 (28 oktober 2018)
KSV Oudenaarde - Chatelet-Farciennes
Thes Sport KVV - Rupel Boom FC
ASV Geel - Excelsior Virton
FC Seraing - RFC Luik
SK Deinze - Dessel Sport
KSK Heist - FC Dender
RWD Molenbeek - RFC Knokke
Eendracht Aalst - Lierse Kempenzonen


Speeldag 10 (4 november 2018)
Dessel Sport - Eendracht Aalst
Chatelet-Farciennes - KSK Heist
FC Dender - ASV Geel
Lierse Kempenzonen - Thes Sport KVV
Excelsior Virton - RFC Luik
RWD Molenbeek - FC Seraing
Rupel Boom FC - SK Deinze
RFC Knokke - KSV Oudenaarde


Speeldag 11 (11 november 2018)
KSV Oudenaarde - Dessel Sport
Thes Sport KVV - RWD Molenbeek
ASV Geel - Rupel Boom FC
FC Dender - Chatelet-Farciennes
FC Seraing - Lierse Kempenzonen
SK Deinze - Eendracht Aalst
KSK Heist - Excelsior Virton
RFC Luik - RFC Knokke


Speeldag 12 (18 november 2018)
Dessel Sport - ASV Geel
FC Seraing - KSK Heist
Lierse Kempenzonen - RWD Molenbeek
SK Deinze - Thes Sport KVV
Excelsior Virton - Rupel Boom FC
Eendracht Aalst - KSV Oudenaarde
RFC Knokke - FC Dender
RFC Luik - Chatelet-Farciennes


Speeldag 13 (25 november 2018)
KSV Oudenaarde - SK Deinze
Thes Sport KVV - Excelsior Virton
ASV Geel - FC Seraing
Chatelet-Farciennes - Lierse Kempenzonen
FC Dender - RFC Luik
KSK Heist - RFC Knokke
RWD Molenbeek - Eendracht Aalst
Rupel Boom FC - Dessel Sport


Speeldag 14 (2 december 2018)
Dessel Sport - RWD Molenbeek
FC Seraing - KSV Oudenaarde
Lierse Kempenzonen - Rupel Boom FC
SK Deinze - KSK Heist
Excelsior Virton - FC Dender
Eendracht Aalst - Thes Sport KVV
RFC Knokke - Chatelet-Farciennes
RFC Luik - ASV Geel


Speeldag 15 (9 december 2018)
KSV Oudenaarde - Lierse Kempenzonen
Thes Sport KVV - FC Seraing
ASV Geel - SK Deinze
Chatelet-Farciennes - Excelsior Virton
FC Dender - Dessel Sport
KSK Heist - RWD Molenbeek
Rupel Boom FC - RFC Knokke
RFC Luik - Eendracht Aalst


Speeldag 16 (16 december 2018)
Dessel Sport - RFC Luik
KSV Oudenaarde - ASV Geel
Lierse Kempenzonen - Excelsior Virton
SK Deinze - FC Dender
RFC Knokke - FC Seraing
RWD Molenbeek - Chatelet-Farciennes
Eendracht Aalst - KSK Heist
Rupel Boom FC - Thes Sport KVV


Speeldag 17 (13 januari 2019)
ASV Geel - Thes Sport KVV
Chatelet-Farciennes - Rupel Boom FC
FC Dender - Lierse Kempenzonen
FC Seraing - Dessel Sport
KSK Heist - KSV Oudenaarde
Excelsior Virton - Eendracht Aalst
RFC Knokke - SK Deinze
RFC Luik - RWD Molenbeek


Speeldag 18 (20 januari 2019)
Dessel Sport - RFC Knokke
KSV Oudenaarde - RFC Luik
Thes Sport KVV - KSK Heist
Lierse Kempenzonen - FC Seraing
SK Deinze - Excelsior Virton
RWD Molenbeek - FC Dender
Eendracht Aalst - Chatelet-Farciennes
Rupel Boom FC - ASV Geel


Speeldag 19 (27 januari 2019)
Dessel Sport - KSV Oudenaarde
Chatelet-Farciennes - SK Deinze
FC Seraing - RWD Molenbeek
KSK Heist - Rupel Boom FC
Excelsior Virton - ASV Geel
FC Dender - Eendracht Aalst
RFC Knokke - Lierse Kempenzonen
RFC Luik - Thes Sport KVV


Speeldag 20 (3 februari 2019)
KSV Oudenaarde - RFC Knokke
Thes Sport KVV - Dessel Sport
ASV Geel - Chatelet-Farciennes
FC Dender - KSK Heist
Lierse Kempenzonen - Eendracht Aalst
SK Deinze - FC Seraing
RWD Molenbeek - Excelsior Virton
Rupel Boom FC - RFC Luik


Speeldag 21 (10 februari 2019)
Dessel Sport - Lierse Kempenzonen
Chatelet-Farciennes - KSV Oudenaarde
FC Seraing - FC Dender
KSK Heist - ASV Geel
Excelsior Virton - Thes Sport KVV
RFC Knokke - RWD Molenbeek
RFC Luik - SK Deinze
Eendracht Aalst - Rupel Boom FC


Speeldag 22 (17 februari 2019)
KSV Oudenaarde - FC Seraing
Thes Sport KVV - Eendracht Aalst
ASV Geel - RFC Luik
FC Dender - RFC Knokke
SK Deinze - Lierse Kempenzonen
KSK Heist - Chatelet-Farciennes
RWD Molenbeek - Dessel Sport
Rupel Boom FC - Excelsior Virton


Speeldag 23 (24 februari 2019)
Dessel Sport - SK Deinze
Chatelet-Farciennes - Thes Sport KVV
FC Seraing - ASV Geel
Lierse Kempenzonen - KSV Oudenaarde
Excelsior Virton - KSK Heist
RFC Knokke - Rupel Boom FC
RFC Luik - FC Dender
Eendracht Aalst - RWD Molenbeek


Speeldag 24 (10 maart 2019)
Thes Sport KVV - RFC Knokke
ASV Geel - Eendracht Aalst
Chatelet-Farciennes - RFC Luik
FC Dender - KSV Oudenaarde
KSK Heist - FC Seraing
Excelsior Virton - Dessel Sport
RWD Molenbeek - SK Deinze
Rupel Boom FC - Lierse Kempenzonen


Speeldag 25 (17 maart 2019)
Dessel Sport - FC Dender
KSV Oudenaarde - Rupel Boom FC
FC Seraing - Excelsior Virton
Lierse Kempenzonen - Chatelet-Farciennes
SK Deinze - ASV Geel
RWD Molenbeek - Thes Sport KVV
RFC Knokke - KSK Heist
Eendracht Aalst - RFC Luik


Speeldag 26 (24 maart 2019)
Thes Sport KVV - Lierse Kempenzonen
ASV Geel - Dessel Sport
Chatelet-Farciennes - FC Dender
KSK Heist - SK Deinze
Excelsior Virton - KSV Oudenaarde
Rupel Boom FC - RWD Molenbeek
RFC Luik - FC Seraing
Eendracht Aalst - RFC Knokke


Speeldag 27 (31 maart 2019)
Dessel Sport - Chatelet-Farciennes
KSV Oudenaarde - Eendracht Aalst
FC Dender - Excelsior Virton
FC Seraing - Thes Sport KVV
Lierse Kempenzonen - ASV Geel
SK Deinze - Rupel Boom FC
RWD Molenbeek - KSK Heist
RFC Knokke - RFC Luik


Speeldag 28 (7 april 2019)
Thes Sport KVV - KSV Oudenaarde
ASV Geel - RWD Molenbeek
Chatelet-Farciennes - FC Seraing
KSK Heist - Dessel Sport
Excelsior Virton - RFC Knokke
Eendracht Aalst - SK Deinze
Rupel Boom FC - FC Dender
RFC Luik - Lierse Kempenzonen


Speeldag 29 (13 april 2019)
FC Dender - Thes Sport KVV
FC Seraing - Eendracht Aalst
Dessel Sport - Rupel Boom FC
SK Deinze - KSV Oudenaarde
KSK Heist - RFC Luik
Excelsior Virton - Chatelet-Farciennes
RFC Knokke - ASV Geel
RWD Molenbeek - Lierse Kempenzonen


Speeldag 30 (27 april 2019)
ASV Geel - FC Dender
Chatelet-Farciennes - RFC Knokke
Rupel Boom FC - FC Seraing
Lierse Kempenzonen - KSK Heist
KSV Oudenaarde - RWD Molenbeek
Thes Sport KVV - SK Deinze
RFC Luik - Excelsior Virton
Eendracht Aalst - Dessel Sport


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 1e Klasse Amateurs.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1ASV Geel 000
2Chatelet-Farciennes 000
3Dessel Sport 000
4Eendracht Aalst 000
5Excelsior Virton 000
6FC Dender 000
7FC Seraing 000
8KSK Heist 000
9KSV Oudenaarde 000
10Lierse Kempenzonen 000
11RFC Knokke 000
12RFC Luik 000
13RWD Molenbeek 000
14Rupel Boom FC 000
15SK Deinze 000
16Thes Sport KVV 000


VERLIESPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1ASV Geel 000
2Chatelet-Farciennes 000
3Dessel Sport 000
4Eendracht Aalst 000
5Excelsior Virton 000
6FC Dender 000
7FC Seraing 000
8KSK Heist 000
9KSV Oudenaarde 000
10Lierse Kempenzonen 000
11RFC Knokke 000
12RFC Luik 000
13RWD Molenbeek 000
14Rupel Boom FC 000
15SK Deinze 000
16Thes Sport KVV 000


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1ASV Geel 000
2Chatelet-Farciennes 000
3Dessel Sport 000
4Eendracht Aalst 000
5Excelsior Virton 000
6FC Dender 000
7FC Seraing 000
8KSK Heist 000
9KSV Oudenaarde 000
10Lierse Kempenzonen 000
11RFC Knokke 000
12RFC Luik 000
13RWD Molenbeek 000
14Rupel Boom FC 000
15SK Deinze 000
16Thes Sport KVV 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1ASV Geel 000
2Chatelet-Farciennes 000
3Dessel Sport 000
4Eendracht Aalst 000
5Excelsior Virton 000
6FC Dender 000
7FC Seraing 000
8KSK Heist 000
9KSV Oudenaarde 000
10Lierse Kempenzonen 000
11RFC Knokke 000
12RFC Luik 000
13RWD Molenbeek 000
14Rupel Boom FC 000
15SK Deinze 000
16Thes Sport KVV 000


TEGENDOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1ASV Geel 000
2Chatelet-Farciennes 000
3Dessel Sport 000
4Eendracht Aalst 000
5Excelsior Virton 000
6FC Dender 000
7FC Seraing 000
8KSK Heist 000
9KSV Oudenaarde 000
10Lierse Kempenzonen 000
11RFC Knokke 000
12RFC Luik 000
13RWD Molenbeek 000
14Rupel Boom FC 000
15SK Deinze 000
16Thes Sport KVV 000


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 1 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1ASV Geel 0 0 
2Chatelet-Farciennes 0 0 
3Dessel Sport 0 0 
4Eendracht Aalst 0 0 
5Excelsior Virton 0 0 
6FC Dender 0 0 
7FC Seraing 0 0 
8KSK Heist 0 0 
9KSV Oudenaarde 0 0 
10Lierse Kempenzonen 0 0 
11RFC Knokke 0 0 
12RFC Luik 0 0 
13RWD Molenbeek 0 0 
14Rupel Boom FC 0 0 
15SK Deinze 0 0 
16Thes Sport KVV 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1ASV Geel 000
2Chatelet-Farciennes 000
3Dessel Sport 000
4Eendracht Aalst 000
5Excelsior Virton 000
6FC Dender 000
7FC Seraing 000
8KSK Heist 000
9KSV Oudenaarde 000
10Lierse Kempenzonen 000
11RFC Knokke 000
12RFC Luik 000
13RWD Molenbeek 000
14Rupel Boom FC 000
15SK Deinze 000
16Thes Sport KVV 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1ASV Geel 000
2Chatelet-Farciennes 000
3Dessel Sport 000
4Eendracht Aalst 000
5Excelsior Virton 000
6FC Dender 000
7FC Seraing 000
8KSK Heist 000
9KSV Oudenaarde 000
10Lierse Kempenzonen 000
11RFC Knokke 000
12RFC Luik 000
13RWD Molenbeek 000
14Rupel Boom FC 000
15SK Deinze 000
16Thes Sport KVV 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1ASV Geel 000
2Chatelet-Farciennes 000
3Dessel Sport 000
4Eendracht Aalst 000
5Excelsior Virton 000
6FC Dender 000
7FC Seraing 000
8KSK Heist 000
9KSV Oudenaarde 000
10Lierse Kempenzonen 000
11RFC Knokke 000
12RFC Luik 000
13RWD Molenbeek 000
14Rupel Boom FC 000
15SK Deinze 000
16Thes Sport KVV 000


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 ASV Geel 0 0 0 0 0 0 0
2 Chatelet-Farciennes 0 0 0 0 0 0 0
3 Dessel Sport 0 0 0 0 0 0 0
4 Eendracht Aalst 0 0 0 0 0 0 0
5 Excelsior Virton 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Dender 0 0 0 0 0 0 0
7 FC Seraing 0 0 0 0 0 0 0
8 KSK Heist 0 0 0 0 0 0 0
9 KSV Oudenaarde 0 0 0 0 0 0 0
10 Lierse Kempenzonen 0 0 0 0 0 0 0
11 RFC Knokke 0 0 0 0 0 0 0
12 RFC Luik 0 0 0 0 0 0 0
13 RWD Molenbeek 0 0 0 0 0 0 0
14 Rupel Boom FC 0 0 0 0 0 0 0
15 SK Deinze 0 0 0 0 0 0 0
16 Thes Sport KVV 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 ASV Geel 0 0 0 0 0 0 0
2 Chatelet-Farciennes 0 0 0 0 0 0 0
3 Dessel Sport 0 0 0 0 0 0 0
4 Eendracht Aalst 0 0 0 0 0 0 0
5 Excelsior Virton 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Dender 0 0 0 0 0 0 0
7 FC Seraing 0 0 0 0 0 0 0
8 KSK Heist 0 0 0 0 0 0 0
9 KSV Oudenaarde 0 0 0 0 0 0 0
10 Lierse Kempenzonen 0 0 0 0 0 0 0
11 RFC Knokke 0 0 0 0 0 0 0
12 RFC Luik 0 0 0 0 0 0 0
13 RWD Molenbeek 0 0 0 0 0 0 0
14 Rupel Boom FC 0 0 0 0 0 0 0
15 SK Deinze 0 0 0 0 0 0 0
16 Thes Sport KVV 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



ASV Geel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Thes Sport KVV - ASV Geel Speeldag 
09/09/2018 2 ASV Geel - Lierse Kempenzonen Speeldag 
16/09/2018 3 RWD Molenbeek - ASV Geel Speeldag 
23/09/2018 4 ASV Geel - KSV Oudenaarde Speeldag 
30/09/2018 5 Eendracht Aalst - ASV Geel Speeldag 
07/10/2018 6 ASV Geel - RFC Knokke Speeldag 
14/10/2018 7 ASV Geel - KSK Heist Speeldag 
21/10/2018 8 Chatelet-Farciennes - ASV Geel Speeldag 
28/10/2018 9 ASV Geel - Excelsior Virton Speeldag 
04/11/2018 10 FC Dender - ASV Geel Speeldag 
11/11/2018 11 ASV Geel - Rupel Boom FC Speeldag 
18/11/2018 12 Dessel Sport - ASV Geel Speeldag 
25/11/2018 13 ASV Geel - FC Seraing Speeldag 
02/12/2018 14 RFC Luik - ASV Geel Speeldag 
09/12/2018 15 ASV Geel - SK Deinze Speeldag 
16/12/2018 16 KSV Oudenaarde - ASV Geel Speeldag 
13/01/2019 17 ASV Geel - Thes Sport KVV Speeldag 
20/01/2019 18 Rupel Boom FC - ASV Geel Speeldag 
27/01/2019 19 Excelsior Virton - ASV Geel Speeldag 
03/02/2019 20 ASV Geel - Chatelet-Farciennes Speeldag 
10/02/2019 21 KSK Heist - ASV Geel Speeldag 
17/02/2019 22 ASV Geel - RFC Luik Speeldag 
24/02/2019 23 FC Seraing - ASV Geel Speeldag 
10/03/2019 24 ASV Geel - Eendracht Aalst Speeldag 
17/03/2019 25 SK Deinze - ASV Geel Speeldag 
24/03/2019 26 ASV Geel - Dessel Sport Speeldag 
31/03/2019 27 Lierse Kempenzonen - ASV Geel Speeldag 
07/04/2019 28 ASV Geel - RWD Molenbeek Speeldag 
13/04/2019 29 RFC Knokke - ASV Geel Speeldag 
27/04/2019 30 ASV Geel - FC Dender Speeldag 

Chatelet-Farciennes

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 SK Deinze - Chatelet-Farciennes Speeldag 
09/09/2018 2 Chatelet-Farciennes - Eendracht Aalst Speeldag 
16/09/2018 3 Rupel Boom FC - Chatelet-Farciennes Speeldag 
23/09/2018 4 Chatelet-Farciennes - RWD Molenbeek Speeldag 
30/09/2018 5 FC Seraing - Chatelet-Farciennes Speeldag 
07/10/2018 6 Chatelet-Farciennes - Dessel Sport Speeldag 
14/10/2018 7 Thes Sport KVV - Chatelet-Farciennes Speeldag 
21/10/2018 8 Chatelet-Farciennes - ASV Geel Speeldag 
28/10/2018 9 KSV Oudenaarde - Chatelet-Farciennes Speeldag 
04/11/2018 10 Chatelet-Farciennes - KSK Heist Speeldag 
11/11/2018 11 FC Dender - Chatelet-Farciennes Speeldag 
18/11/2018 12 RFC Luik - Chatelet-Farciennes Speeldag 
25/11/2018 13 Chatelet-Farciennes - Lierse Kempenzonen Speeldag 
02/12/2018 14 RFC Knokke - Chatelet-Farciennes Speeldag 
09/12/2018 15 Chatelet-Farciennes - Excelsior Virton Speeldag 
16/12/2018 16 RWD Molenbeek - Chatelet-Farciennes Speeldag 
13/01/2019 17 Chatelet-Farciennes - Rupel Boom FC Speeldag 
20/01/2019 18 Eendracht Aalst - Chatelet-Farciennes Speeldag 
27/01/2019 19 Chatelet-Farciennes - SK Deinze Speeldag 
03/02/2019 20 ASV Geel - Chatelet-Farciennes Speeldag 
10/02/2019 21 Chatelet-Farciennes - KSV Oudenaarde Speeldag 
17/02/2019 22 KSK Heist - Chatelet-Farciennes Speeldag 
24/02/2019 23 Chatelet-Farciennes - Thes Sport KVV Speeldag 
10/03/2019 24 Chatelet-Farciennes - RFC Luik Speeldag 
17/03/2019 25 Lierse Kempenzonen - Chatelet-Farciennes Speeldag 
24/03/2019 26 Chatelet-Farciennes - FC Dender Speeldag 
31/03/2019 27 Dessel Sport - Chatelet-Farciennes Speeldag 
07/04/2019 28 Chatelet-Farciennes - FC Seraing Speeldag 
13/04/2019 29 Excelsior Virton - Chatelet-Farciennes Speeldag 
27/04/2019 30 Chatelet-Farciennes - RFC Knokke Speeldag 

Dessel Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Dessel Sport - Excelsior Virton Speeldag 
09/09/2018 2 RFC Knokke - Dessel Sport Speeldag 
16/09/2018 3 Dessel Sport - FC Seraing Speeldag 
23/09/2018 4 RFC Luik - Dessel Sport Speeldag 
30/09/2018 5 Dessel Sport - KSK Heist Speeldag 
07/10/2018 6 Chatelet-Farciennes - Dessel Sport Speeldag 
14/10/2018 7 Lierse Kempenzonen - Dessel Sport Speeldag 
21/10/2018 8 Dessel Sport - Thes Sport KVV Speeldag 
28/10/2018 9 SK Deinze - Dessel Sport Speeldag 
04/11/2018 10 Dessel Sport - Eendracht Aalst Speeldag 
11/11/2018 11 KSV Oudenaarde - Dessel Sport Speeldag 
18/11/2018 12 Dessel Sport - ASV Geel Speeldag 
25/11/2018 13 Rupel Boom FC - Dessel Sport Speeldag 
02/12/2018 14 Dessel Sport - RWD Molenbeek Speeldag 
09/12/2018 15 FC Dender - Dessel Sport Speeldag 
16/12/2018 16 Dessel Sport - RFC Luik Speeldag 
13/01/2019 17 FC Seraing - Dessel Sport Speeldag 
20/01/2019 18 Dessel Sport - RFC Knokke Speeldag 
27/01/2019 19 Dessel Sport - KSV Oudenaarde Speeldag 
03/02/2019 20 Thes Sport KVV - Dessel Sport Speeldag 
10/02/2019 21 Dessel Sport - Lierse Kempenzonen Speeldag 
17/02/2019 22 RWD Molenbeek - Dessel Sport Speeldag 
24/02/2019 23 Dessel Sport - SK Deinze Speeldag 
10/03/2019 24 Excelsior Virton - Dessel Sport Speeldag 
17/03/2019 25 Dessel Sport - FC Dender Speeldag 
24/03/2019 26 ASV Geel - Dessel Sport Speeldag 
31/03/2019 27 Dessel Sport - Chatelet-Farciennes Speeldag 
07/04/2019 28 KSK Heist - Dessel Sport Speeldag 
13/04/2019 29 Dessel Sport - Rupel Boom FC Speeldag 
27/04/2019 30 Eendracht Aalst - Dessel Sport Speeldag 

Eendracht Aalst

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Eendracht Aalst - FC Seraing Speeldag 
09/09/2018 2 Chatelet-Farciennes - Eendracht Aalst Speeldag 
16/09/2018 3 Eendracht Aalst - Excelsior Virton Speeldag 
23/09/2018 4 KSK Heist - Eendracht Aalst Speeldag 
30/09/2018 5 Eendracht Aalst - ASV Geel Speeldag 
07/10/2018 6 Rupel Boom FC - Eendracht Aalst Speeldag 
14/10/2018 7 Eendracht Aalst - FC Dender Speeldag 
21/10/2018 8 RFC Knokke - Eendracht Aalst Speeldag 
28/10/2018 9 Eendracht Aalst - Lierse Kempenzonen Speeldag 
04/11/2018 10 Dessel Sport - Eendracht Aalst Speeldag 
11/11/2018 11 SK Deinze - Eendracht Aalst Speeldag 
18/11/2018 12 Eendracht Aalst - KSV Oudenaarde Speeldag 
25/11/2018 13 RWD Molenbeek - Eendracht Aalst Speeldag 
02/12/2018 14 Eendracht Aalst - Thes Sport KVV Speeldag 
09/12/2018 15 RFC Luik - Eendracht Aalst Speeldag 
16/12/2018 16 Eendracht Aalst - KSK Heist Speeldag 
13/01/2019 17 Excelsior Virton - Eendracht Aalst Speeldag 
20/01/2019 18 Eendracht Aalst - Chatelet-Farciennes Speeldag 
27/01/2019 19 FC Dender - Eendracht Aalst Speeldag 
03/02/2019 20 Lierse Kempenzonen - Eendracht Aalst Speeldag 
10/02/2019 21 Eendracht Aalst - Rupel Boom FC Speeldag 
17/02/2019 22 Thes Sport KVV - Eendracht Aalst Speeldag 
24/02/2019 23 Eendracht Aalst - RWD Molenbeek Speeldag 
10/03/2019 24 ASV Geel - Eendracht Aalst Speeldag 
17/03/2019 25 Eendracht Aalst - RFC Luik Speeldag 
24/03/2019 26 Eendracht Aalst - RFC Knokke Speeldag 
31/03/2019 27 KSV Oudenaarde - Eendracht Aalst Speeldag 
07/04/2019 28 Eendracht Aalst - SK Deinze Speeldag 
13/04/2019 29 FC Seraing - Eendracht Aalst Speeldag 
27/04/2019 30 Eendracht Aalst - Dessel Sport Speeldag 

Excelsior Virton

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Dessel Sport - Excelsior Virton Speeldag 
09/09/2018 2 Excelsior Virton - RWD Molenbeek Speeldag 
16/09/2018 3 Eendracht Aalst - Excelsior Virton Speeldag 
23/09/2018 4 Excelsior Virton - Lierse Kempenzonen Speeldag 
30/09/2018 5 RFC Knokke - Excelsior Virton Speeldag 
07/10/2018 6 Excelsior Virton - SK Deinze Speeldag 
14/10/2018 7 KSV Oudenaarde - Excelsior Virton Speeldag 
21/10/2018 8 Excelsior Virton - FC Seraing Speeldag 
28/10/2018 9 ASV Geel - Excelsior Virton Speeldag 
04/11/2018 10 Excelsior Virton - RFC Luik Speeldag 
11/11/2018 11 KSK Heist - Excelsior Virton Speeldag 
18/11/2018 12 Excelsior Virton - Rupel Boom FC Speeldag 
25/11/2018 13 Thes Sport KVV - Excelsior Virton Speeldag 
02/12/2018 14 Excelsior Virton - FC Dender Speeldag 
09/12/2018 15 Chatelet-Farciennes - Excelsior Virton Speeldag 
16/12/2018 16 Lierse Kempenzonen - Excelsior Virton Speeldag 
13/01/2019 17 Excelsior Virton - Eendracht Aalst Speeldag 
20/01/2019 18 SK Deinze - Excelsior Virton Speeldag 
27/01/2019 19 Excelsior Virton - ASV Geel Speeldag 
03/02/2019 20 RWD Molenbeek - Excelsior Virton Speeldag 
10/02/2019 21 Excelsior Virton - Thes Sport KVV Speeldag 
17/02/2019 22 Rupel Boom FC - Excelsior Virton Speeldag 
24/02/2019 23 Excelsior Virton - KSK Heist Speeldag 
10/03/2019 24 Excelsior Virton - Dessel Sport Speeldag 
17/03/2019 25 FC Seraing - Excelsior Virton Speeldag 
24/03/2019 26 Excelsior Virton - KSV Oudenaarde Speeldag 
31/03/2019 27 FC Dender - Excelsior Virton Speeldag 
07/04/2019 28 Excelsior Virton - RFC Knokke Speeldag 
13/04/2019 29 Excelsior Virton - Chatelet-Farciennes Speeldag 
27/04/2019 30 RFC Luik - Excelsior Virton Speeldag 

FC Dender

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 KSV Oudenaarde - FC Dender Speeldag 
09/09/2018 2 FC Dender - SK Deinze Speeldag 
16/09/2018 3 Thes Sport KVV - FC Dender Speeldag 
23/09/2018 4 FC Dender - Rupel Boom FC Speeldag 
30/09/2018 5 Lierse Kempenzonen - FC Dender Speeldag 
07/10/2018 6 FC Dender - FC Seraing Speeldag 
14/10/2018 7 Eendracht Aalst - FC Dender Speeldag 
21/10/2018 8 FC Dender - RWD Molenbeek Speeldag 
28/10/2018 9 KSK Heist - FC Dender Speeldag 
04/11/2018 10 FC Dender - ASV Geel Speeldag 
11/11/2018 11 FC Dender - Chatelet-Farciennes Speeldag 
18/11/2018 12 RFC Knokke - FC Dender Speeldag 
25/11/2018 13 FC Dender - RFC Luik Speeldag 
02/12/2018 14 Excelsior Virton - FC Dender Speeldag 
09/12/2018 15 FC Dender - Dessel Sport Speeldag 
16/12/2018 16 SK Deinze - FC Dender Speeldag 
13/01/2019 17 FC Dender - Lierse Kempenzonen Speeldag 
20/01/2019 18 RWD Molenbeek - FC Dender Speeldag 
27/01/2019 19 FC Dender - Eendracht Aalst Speeldag 
03/02/2019 20 FC Dender - KSK Heist Speeldag 
10/02/2019 21 FC Seraing - FC Dender Speeldag 
17/02/2019 22 FC Dender - RFC Knokke Speeldag 
24/02/2019 23 RFC Luik - FC Dender Speeldag 
10/03/2019 24 FC Dender - KSV Oudenaarde Speeldag 
17/03/2019 25 Dessel Sport - FC Dender Speeldag 
24/03/2019 26 Chatelet-Farciennes - FC Dender Speeldag 
31/03/2019 27 FC Dender - Excelsior Virton Speeldag 
07/04/2019 28 Rupel Boom FC - FC Dender Speeldag 
13/04/2019 29 FC Dender - Thes Sport KVV Speeldag 
27/04/2019 30 ASV Geel - FC Dender Speeldag 

FC Seraing

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Eendracht Aalst - FC Seraing Speeldag 
09/09/2018 2 FC Seraing - Rupel Boom FC Speeldag 
16/09/2018 3 Dessel Sport - FC Seraing Speeldag 
23/09/2018 4 FC Seraing - SK Deinze Speeldag 
30/09/2018 5 FC Seraing - Chatelet-Farciennes Speeldag 
07/10/2018 6 FC Dender - FC Seraing Speeldag 
14/10/2018 7 FC Seraing - RFC Knokke Speeldag 
21/10/2018 8 Excelsior Virton - FC Seraing Speeldag 
28/10/2018 9 FC Seraing - RFC Luik Speeldag 
04/11/2018 10 RWD Molenbeek - FC Seraing Speeldag 
11/11/2018 11 FC Seraing - Lierse Kempenzonen Speeldag 
18/11/2018 12 FC Seraing - KSK Heist Speeldag 
25/11/2018 13 ASV Geel - FC Seraing Speeldag 
02/12/2018 14 FC Seraing - KSV Oudenaarde Speeldag 
09/12/2018 15 Thes Sport KVV - FC Seraing Speeldag 
16/12/2018 16 RFC Knokke - FC Seraing Speeldag 
13/01/2019 17 FC Seraing - Dessel Sport Speeldag 
20/01/2019 18 Lierse Kempenzonen - FC Seraing Speeldag 
27/01/2019 19 FC Seraing - RWD Molenbeek Speeldag 
03/02/2019 20 SK Deinze - FC Seraing Speeldag 
10/02/2019 21 FC Seraing - FC Dender Speeldag 
17/02/2019 22 KSV Oudenaarde - FC Seraing Speeldag 
24/02/2019 23 FC Seraing - ASV Geel Speeldag 
10/03/2019 24 KSK Heist - FC Seraing Speeldag 
17/03/2019 25 FC Seraing - Excelsior Virton Speeldag 
24/03/2019 26 RFC Luik - FC Seraing Speeldag 
31/03/2019 27 FC Seraing - Thes Sport KVV Speeldag 
07/04/2019 28 Chatelet-Farciennes - FC Seraing Speeldag 
13/04/2019 29 FC Seraing - Eendracht Aalst Speeldag 
27/04/2019 30 Rupel Boom FC - FC Seraing Speeldag 

KSK Heist

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Rupel Boom FC - KSK Heist Speeldag 
09/09/2018 2 KSK Heist - Thes Sport KVV Speeldag 
16/09/2018 3 KSV Oudenaarde - KSK Heist Speeldag 
23/09/2018 4 KSK Heist - Eendracht Aalst Speeldag 
30/09/2018 5 Dessel Sport - KSK Heist Speeldag 
07/10/2018 6 KSK Heist - Lierse Kempenzonen Speeldag 
14/10/2018 7 ASV Geel - KSK Heist Speeldag 
21/10/2018 8 RFC Luik - KSK Heist Speeldag 
28/10/2018 9 KSK Heist - FC Dender Speeldag 
04/11/2018 10 Chatelet-Farciennes - KSK Heist Speeldag 
11/11/2018 11 KSK Heist - Excelsior Virton Speeldag 
18/11/2018 12 FC Seraing - KSK Heist Speeldag 
25/11/2018 13 KSK Heist - RFC Knokke Speeldag 
02/12/2018 14 SK Deinze - KSK Heist Speeldag 
09/12/2018 15 KSK Heist - RWD Molenbeek Speeldag 
16/12/2018 16 Eendracht Aalst - KSK Heist Speeldag 
13/01/2019 17 KSK Heist - KSV Oudenaarde Speeldag 
20/01/2019 18 Thes Sport KVV - KSK Heist Speeldag 
27/01/2019 19 KSK Heist - Rupel Boom FC Speeldag 
03/02/2019 20 FC Dender - KSK Heist Speeldag 
10/02/2019 21 KSK Heist - ASV Geel Speeldag 
17/02/2019 22 KSK Heist - Chatelet-Farciennes Speeldag 
24/02/2019 23 Excelsior Virton - KSK Heist Speeldag 
10/03/2019 24 KSK Heist - FC Seraing Speeldag 
17/03/2019 25 RFC Knokke - KSK Heist Speeldag 
24/03/2019 26 KSK Heist - SK Deinze Speeldag 
31/03/2019 27 RWD Molenbeek - KSK Heist Speeldag 
07/04/2019 28 KSK Heist - Dessel Sport Speeldag 
13/04/2019 29 KSK Heist - RFC Luik Speeldag 
27/04/2019 30 Lierse Kempenzonen - KSK Heist Speeldag 

KSV Oudenaarde

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 KSV Oudenaarde - FC Dender Speeldag 
09/09/2018 2 RFC Luik - KSV Oudenaarde Speeldag 
16/09/2018 3 KSV Oudenaarde - KSK Heist Speeldag 
23/09/2018 4 ASV Geel - KSV Oudenaarde Speeldag 
30/09/2018 5 KSV Oudenaarde - Thes Sport KVV Speeldag 
07/10/2018 6 RWD Molenbeek - KSV Oudenaarde Speeldag 
14/10/2018 7 KSV Oudenaarde - Excelsior Virton Speeldag 
21/10/2018 8 Rupel Boom FC - KSV Oudenaarde Speeldag 
28/10/2018 9 KSV Oudenaarde - Chatelet-Farciennes Speeldag 
04/11/2018 10 RFC Knokke - KSV Oudenaarde Speeldag 
11/11/2018 11 KSV Oudenaarde - Dessel Sport Speeldag 
18/11/2018 12 Eendracht Aalst - KSV Oudenaarde Speeldag 
25/11/2018 13 KSV Oudenaarde - SK Deinze Speeldag 
02/12/2018 14 FC Seraing - KSV Oudenaarde Speeldag 
09/12/2018 15 KSV Oudenaarde - Lierse Kempenzonen Speeldag 
16/12/2018 16 KSV Oudenaarde - ASV Geel Speeldag 
13/01/2019 17 KSK Heist - KSV Oudenaarde Speeldag 
20/01/2019 18 KSV Oudenaarde - RFC Luik Speeldag 
27/01/2019 19 Dessel Sport - KSV Oudenaarde Speeldag 
03/02/2019 20 KSV Oudenaarde - RFC Knokke Speeldag 
10/02/2019 21 Chatelet-Farciennes - KSV Oudenaarde Speeldag 
17/02/2019 22 KSV Oudenaarde - FC Seraing Speeldag 
24/02/2019 23 Lierse Kempenzonen - KSV Oudenaarde Speeldag 
10/03/2019 24 FC Dender - KSV Oudenaarde Speeldag 
17/03/2019 25 KSV Oudenaarde - Rupel Boom FC Speeldag 
24/03/2019 26 Excelsior Virton - KSV Oudenaarde Speeldag 
31/03/2019 27 KSV Oudenaarde - Eendracht Aalst Speeldag 
07/04/2019 28 Thes Sport KVV - KSV Oudenaarde Speeldag 
13/04/2019 29 SK Deinze - KSV Oudenaarde Speeldag 
27/04/2019 30 KSV Oudenaarde - RWD Molenbeek Speeldag 

Lierse Kempenzonen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Lierse Kempenzonen - RFC Knokke Speeldag 
09/09/2018 2 ASV Geel - Lierse Kempenzonen Speeldag 
16/09/2018 3 Lierse Kempenzonen - RFC Luik Speeldag 
23/09/2018 4 Excelsior Virton - Lierse Kempenzonen Speeldag 
30/09/2018 5 Lierse Kempenzonen - FC Dender Speeldag 
07/10/2018 6 KSK Heist - Lierse Kempenzonen Speeldag 
14/10/2018 7 Lierse Kempenzonen - Dessel Sport Speeldag 
21/10/2018 8 Lierse Kempenzonen - SK Deinze Speeldag 
28/10/2018 9 Eendracht Aalst - Lierse Kempenzonen Speeldag 
04/11/2018 10 Lierse Kempenzonen - Thes Sport KVV Speeldag 
11/11/2018 11 FC Seraing - Lierse Kempenzonen Speeldag 
18/11/2018 12 Lierse Kempenzonen - RWD Molenbeek Speeldag 
25/11/2018 13 Chatelet-Farciennes - Lierse Kempenzonen Speeldag 
02/12/2018 14 Lierse Kempenzonen - Rupel Boom FC Speeldag 
09/12/2018 15 KSV Oudenaarde - Lierse Kempenzonen Speeldag 
16/12/2018 16 Lierse Kempenzonen - Excelsior Virton Speeldag 
13/01/2019 17 FC Dender - Lierse Kempenzonen Speeldag 
20/01/2019 18 Lierse Kempenzonen - FC Seraing Speeldag 
27/01/2019 19 RFC Knokke - Lierse Kempenzonen Speeldag 
03/02/2019 20 Lierse Kempenzonen - Eendracht Aalst Speeldag 
10/02/2019 21 Dessel Sport - Lierse Kempenzonen Speeldag 
17/02/2019 22 SK Deinze - Lierse Kempenzonen Speeldag 
24/02/2019 23 Lierse Kempenzonen - KSV Oudenaarde Speeldag 
10/03/2019 24 Rupel Boom FC - Lierse Kempenzonen Speeldag 
17/03/2019 25 Lierse Kempenzonen - Chatelet-Farciennes Speeldag 
24/03/2019 26 Thes Sport KVV - Lierse Kempenzonen Speeldag 
31/03/2019 27 Lierse Kempenzonen - ASV Geel Speeldag 
07/04/2019 28 RFC Luik - Lierse Kempenzonen Speeldag 
13/04/2019 29 RWD Molenbeek - Lierse Kempenzonen Speeldag 
27/04/2019 30 Lierse Kempenzonen - KSK Heist Speeldag 

RFC Knokke

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Lierse Kempenzonen - RFC Knokke Speeldag 
09/09/2018 2 RFC Knokke - Dessel Sport Speeldag 
16/09/2018 3 SK Deinze - RFC Knokke Speeldag 
23/09/2018 4 RFC Knokke - Thes Sport KVV Speeldag 
30/09/2018 5 RFC Knokke - Excelsior Virton Speeldag 
07/10/2018 6 ASV Geel - RFC Knokke Speeldag 
14/10/2018 7 FC Seraing - RFC Knokke Speeldag 
21/10/2018 8 RFC Knokke - Eendracht Aalst Speeldag 
28/10/2018 9 RWD Molenbeek - RFC Knokke Speeldag 
04/11/2018 10 RFC Knokke - KSV Oudenaarde Speeldag 
11/11/2018 11 RFC Luik - RFC Knokke Speeldag 
18/11/2018 12 RFC Knokke - FC Dender Speeldag 
25/11/2018 13 KSK Heist - RFC Knokke Speeldag 
02/12/2018 14 RFC Knokke - Chatelet-Farciennes Speeldag 
09/12/2018 15 Rupel Boom FC - RFC Knokke Speeldag 
16/12/2018 16 RFC Knokke - FC Seraing Speeldag 
13/01/2019 17 RFC Knokke - SK Deinze Speeldag 
20/01/2019 18 Dessel Sport - RFC Knokke Speeldag 
27/01/2019 19 RFC Knokke - Lierse Kempenzonen Speeldag 
03/02/2019 20 KSV Oudenaarde - RFC Knokke Speeldag 
10/02/2019 21 RFC Knokke - RWD Molenbeek Speeldag 
17/02/2019 22 FC Dender - RFC Knokke Speeldag 
24/02/2019 23 RFC Knokke - Rupel Boom FC Speeldag 
10/03/2019 24 Thes Sport KVV - RFC Knokke Speeldag 
17/03/2019 25 RFC Knokke - KSK Heist Speeldag 
24/03/2019 26 Eendracht Aalst - RFC Knokke Speeldag 
31/03/2019 27 RFC Knokke - RFC Luik Speeldag 
07/04/2019 28 Excelsior Virton - RFC Knokke Speeldag 
13/04/2019 29 RFC Knokke - ASV Geel Speeldag 
27/04/2019 30 Chatelet-Farciennes - RFC Knokke Speeldag 

RFC Luik

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 RWD Molenbeek - RFC Luik Speeldag 
09/09/2018 2 RFC Luik - KSV Oudenaarde Speeldag 
16/09/2018 3 Lierse Kempenzonen - RFC Luik Speeldag 
23/09/2018 4 RFC Luik - Dessel Sport Speeldag 
30/09/2018 5 SK Deinze - RFC Luik Speeldag 
07/10/2018 6 Thes Sport KVV - RFC Luik Speeldag 
14/10/2018 7 RFC Luik - Rupel Boom FC Speeldag 
21/10/2018 8 RFC Luik - KSK Heist Speeldag 
28/10/2018 9 FC Seraing - RFC Luik Speeldag 
04/11/2018 10 Excelsior Virton - RFC Luik Speeldag 
11/11/2018 11 RFC Luik - RFC Knokke Speeldag 
18/11/2018 12 RFC Luik - Chatelet-Farciennes Speeldag 
25/11/2018 13 FC Dender - RFC Luik Speeldag 
02/12/2018 14 RFC Luik - ASV Geel Speeldag 
09/12/2018 15 RFC Luik - Eendracht Aalst Speeldag 
16/12/2018 16 Dessel Sport - RFC Luik Speeldag 
13/01/2019 17 RFC Luik - RWD Molenbeek Speeldag 
20/01/2019 18 KSV Oudenaarde - RFC Luik Speeldag 
27/01/2019 19 RFC Luik - Thes Sport KVV Speeldag 
03/02/2019 20 Rupel Boom FC - RFC Luik Speeldag 
10/02/2019 21 RFC Luik - SK Deinze Speeldag 
17/02/2019 22 ASV Geel - RFC Luik Speeldag 
24/02/2019 23 RFC Luik - FC Dender Speeldag 
10/03/2019 24 Chatelet-Farciennes - RFC Luik Speeldag 
17/03/2019 25 Eendracht Aalst - RFC Luik Speeldag 
24/03/2019 26 RFC Luik - FC Seraing Speeldag 
31/03/2019 27 RFC Knokke - RFC Luik Speeldag 
07/04/2019 28 RFC Luik - Lierse Kempenzonen Speeldag 
13/04/2019 29 KSK Heist - RFC Luik Speeldag 
27/04/2019 30 RFC Luik - Excelsior Virton Speeldag 

RWD Molenbeek

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 RWD Molenbeek - RFC Luik Speeldag 
09/09/2018 2 Excelsior Virton - RWD Molenbeek Speeldag 
16/09/2018 3 RWD Molenbeek - ASV Geel Speeldag 
23/09/2018 4 Chatelet-Farciennes - RWD Molenbeek Speeldag 
30/09/2018 5 RWD Molenbeek - Rupel Boom FC Speeldag 
07/10/2018 6 RWD Molenbeek - KSV Oudenaarde Speeldag 
14/10/2018 7 SK Deinze - RWD Molenbeek Speeldag 
21/10/2018 8 FC Dender - RWD Molenbeek Speeldag 
28/10/2018 9 RWD Molenbeek - RFC Knokke Speeldag 
04/11/2018 10 RWD Molenbeek - FC Seraing Speeldag 
11/11/2018 11 Thes Sport KVV - RWD Molenbeek Speeldag 
18/11/2018 12 Lierse Kempenzonen - RWD Molenbeek Speeldag 
25/11/2018 13 RWD Molenbeek - Eendracht Aalst Speeldag 
02/12/2018 14 Dessel Sport - RWD Molenbeek Speeldag 
09/12/2018 15 KSK Heist - RWD Molenbeek Speeldag 
16/12/2018 16 RWD Molenbeek - Chatelet-Farciennes Speeldag 
13/01/2019 17 RFC Luik - RWD Molenbeek Speeldag 
20/01/2019 18 RWD Molenbeek - FC Dender Speeldag 
27/01/2019 19 FC Seraing - RWD Molenbeek Speeldag 
03/02/2019 20 RWD Molenbeek - Excelsior Virton Speeldag 
10/02/2019 21 RFC Knokke - RWD Molenbeek Speeldag 
17/02/2019 22 RWD Molenbeek - Dessel Sport Speeldag 
24/02/2019 23 Eendracht Aalst - RWD Molenbeek Speeldag 
10/03/2019 24 RWD Molenbeek - SK Deinze Speeldag 
17/03/2019 25 RWD Molenbeek - Thes Sport KVV Speeldag 
24/03/2019 26 Rupel Boom FC - RWD Molenbeek Speeldag 
31/03/2019 27 RWD Molenbeek - KSK Heist Speeldag 
07/04/2019 28 ASV Geel - RWD Molenbeek Speeldag 
13/04/2019 29 RWD Molenbeek - Lierse Kempenzonen Speeldag 
27/04/2019 30 KSV Oudenaarde - RWD Molenbeek Speeldag 

Rupel Boom FC

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Rupel Boom FC - KSK Heist Speeldag 
09/09/2018 2 FC Seraing - Rupel Boom FC Speeldag 
16/09/2018 3 Rupel Boom FC - Chatelet-Farciennes Speeldag 
23/09/2018 4 FC Dender - Rupel Boom FC Speeldag 
30/09/2018 5 RWD Molenbeek - Rupel Boom FC Speeldag 
07/10/2018 6 Rupel Boom FC - Eendracht Aalst Speeldag 
14/10/2018 7 RFC Luik - Rupel Boom FC Speeldag 
21/10/2018 8 Rupel Boom FC - KSV Oudenaarde Speeldag 
28/10/2018 9 Thes Sport KVV - Rupel Boom FC Speeldag 
04/11/2018 10 Rupel Boom FC - SK Deinze Speeldag 
11/11/2018 11 ASV Geel - Rupel Boom FC Speeldag 
18/11/2018 12 Excelsior Virton - Rupel Boom FC Speeldag 
25/11/2018 13 Rupel Boom FC - Dessel Sport Speeldag 
02/12/2018 14 Lierse Kempenzonen - Rupel Boom FC Speeldag 
09/12/2018 15 Rupel Boom FC - RFC Knokke Speeldag 
16/12/2018 16 Rupel Boom FC - Thes Sport KVV Speeldag 
13/01/2019 17 Chatelet-Farciennes - Rupel Boom FC Speeldag 
20/01/2019 18 Rupel Boom FC - ASV Geel Speeldag 
27/01/2019 19 KSK Heist - Rupel Boom FC Speeldag 
03/02/2019 20 Rupel Boom FC - RFC Luik Speeldag 
10/02/2019 21 Eendracht Aalst - Rupel Boom FC Speeldag 
17/02/2019 22 Rupel Boom FC - Excelsior Virton Speeldag 
24/02/2019 23 RFC Knokke - Rupel Boom FC Speeldag 
10/03/2019 24 Rupel Boom FC - Lierse Kempenzonen Speeldag 
17/03/2019 25 KSV Oudenaarde - Rupel Boom FC Speeldag 
24/03/2019 26 Rupel Boom FC - RWD Molenbeek Speeldag 
31/03/2019 27 SK Deinze - Rupel Boom FC Speeldag 
07/04/2019 28 Rupel Boom FC - FC Dender Speeldag 
13/04/2019 29 Dessel Sport - Rupel Boom FC Speeldag 
27/04/2019 30 Rupel Boom FC - FC Seraing Speeldag 

SK Deinze

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 SK Deinze - Chatelet-Farciennes Speeldag 
09/09/2018 2 FC Dender - SK Deinze Speeldag 
16/09/2018 3 SK Deinze - RFC Knokke Speeldag 
23/09/2018 4 FC Seraing - SK Deinze Speeldag 
30/09/2018 5 SK Deinze - RFC Luik Speeldag 
07/10/2018 6 Excelsior Virton - SK Deinze Speeldag 
14/10/2018 7 SK Deinze - RWD Molenbeek Speeldag 
21/10/2018 8 Lierse Kempenzonen - SK Deinze Speeldag 
28/10/2018 9 SK Deinze - Dessel Sport Speeldag 
04/11/2018 10 Rupel Boom FC - SK Deinze Speeldag 
11/11/2018 11 SK Deinze - Eendracht Aalst Speeldag 
18/11/2018 12 SK Deinze - Thes Sport KVV Speeldag 
25/11/2018 13 KSV Oudenaarde - SK Deinze Speeldag 
02/12/2018 14 SK Deinze - KSK Heist Speeldag 
09/12/2018 15 ASV Geel - SK Deinze Speeldag 
16/12/2018 16 SK Deinze - FC Dender Speeldag 
13/01/2019 17 RFC Knokke - SK Deinze Speeldag 
20/01/2019 18 SK Deinze - Excelsior Virton Speeldag 
27/01/2019 19 Chatelet-Farciennes - SK Deinze Speeldag 
03/02/2019 20 SK Deinze - FC Seraing Speeldag 
10/02/2019 21 RFC Luik - SK Deinze Speeldag 
17/02/2019 22 SK Deinze - Lierse Kempenzonen Speeldag 
24/02/2019 23 Dessel Sport - SK Deinze Speeldag 
10/03/2019 24 RWD Molenbeek - SK Deinze Speeldag 
17/03/2019 25 SK Deinze - ASV Geel Speeldag 
24/03/2019 26 KSK Heist - SK Deinze Speeldag 
31/03/2019 27 SK Deinze - Rupel Boom FC Speeldag 
07/04/2019 28 Eendracht Aalst - SK Deinze Speeldag 
13/04/2019 29 SK Deinze - KSV Oudenaarde Speeldag 
27/04/2019 30 Thes Sport KVV - SK Deinze Speeldag 

Thes Sport KVV

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
02/09/2018 1 Thes Sport KVV - ASV Geel Speeldag 
09/09/2018 2 KSK Heist - Thes Sport KVV Speeldag 
16/09/2018 3 Thes Sport KVV - FC Dender Speeldag 
23/09/2018 4 RFC Knokke - Thes Sport KVV Speeldag 
30/09/2018 5 KSV Oudenaarde - Thes Sport KVV Speeldag 
07/10/2018 6 Thes Sport KVV - RFC Luik Speeldag 
14/10/2018 7 Thes Sport KVV - Chatelet-Farciennes Speeldag 
21/10/2018 8 Dessel Sport - Thes Sport KVV Speeldag 
28/10/2018 9 Thes Sport KVV - Rupel Boom FC Speeldag 
04/11/2018 10 Lierse Kempenzonen - Thes Sport KVV Speeldag 
11/11/2018 11 Thes Sport KVV - RWD Molenbeek Speeldag 
18/11/2018 12 SK Deinze - Thes Sport KVV Speeldag 
25/11/2018 13 Thes Sport KVV - Excelsior Virton Speeldag 
02/12/2018 14 Eendracht Aalst - Thes Sport KVV Speeldag 
09/12/2018 15 Thes Sport KVV - FC Seraing Speeldag 
16/12/2018 16 Rupel Boom FC - Thes Sport KVV Speeldag 
13/01/2019 17 ASV Geel - Thes Sport KVV Speeldag 
20/01/2019 18 Thes Sport KVV - KSK Heist Speeldag 
27/01/2019 19 RFC Luik - Thes Sport KVV Speeldag 
03/02/2019 20 Thes Sport KVV - Dessel Sport Speeldag 
10/02/2019 21 Excelsior Virton - Thes Sport KVV Speeldag 
17/02/2019 22 Thes Sport KVV - Eendracht Aalst Speeldag 
24/02/2019 23 Chatelet-Farciennes - Thes Sport KVV Speeldag 
10/03/2019 24 Thes Sport KVV - RFC Knokke Speeldag 
17/03/2019 25 RWD Molenbeek - Thes Sport KVV Speeldag 
24/03/2019 26 Thes Sport KVV - Lierse Kempenzonen Speeldag 
31/03/2019 27 FC Seraing - Thes Sport KVV Speeldag 
07/04/2019 28 Thes Sport KVV - KSV Oudenaarde Speeldag 
13/04/2019 29 FC Dender - Thes Sport KVV Speeldag 
27/04/2019 30 Thes Sport KVV - SK Deinze Speeldag 

1e KLASSE AMATEURS - SEIZOEN 2018 - 2019
KAMPIOENSCHAP, PROMOTIE PLAY-OFF EN DEGRADATIE

- De eerste in de eindstand van de competitie promoveert NIET rechtstreeks.
- Aan het einde van het seizoen 2018-2019 spelen de eerste vier uit het klassement een play-off (zes wedstrijden) met de helft van hun behaalde punten als starttotaal, eventueel afgerond naar boven.
- De winnaar van deze play-off is de "Kampioen van België Amateurvoetbal" en stijgt, mits de club de juiste licentie heeft, naar de reeks Profvoetbal 1e Klasse B.

!!! Op deze pagina ziet u de algemene gegevens wat promotie en degradatie betreft, gebaseerd op de reglementering van de KBVB. Het al dan niet aanvragen en/of verkrijgen van een licentie door sommige clubs kan zorgen voor afwijkingen en andere regelingen.

Degradatie.
- Na de reguliere competitie zakken de laatste drie uit de eindklassering naar de 2e Klasse Amateurs.
- De vierde laatste uit het klassement (de 13e dus) speelt een eindronde "1e Klasse Amateurs" met drie clubs uit de 2e Klasse Amateurs.
- Dat zijn twee clubs, aangeduid uit de eindronde "Stijgen 2e klasse amateurs VV", en één club aangeduid door de eindronde "Stijgen 2e klasse amateurs ACFF".
- De winnaar van die eindronde stijgt naar (of blijft in) de 1e Klasse Amateurs.

DEGRADATIE-EINDRONDE 1e KLASSE AMATEURS - SEIZOEN 2018-2019

- De vierde laatste uit het klassement van de 1e Klasse Amateurs, de 13e geklasseerde dus, speelt een eindronde "1e Klasse Amateurs" met drie clubs uit de 2e Klasse Amateurs.

- Dat zijn twee clubs, aangeduid uit de eindronde "Stijgen 2e klasse amateurs VV", en één club aangeduid door de eindronde "Stijgen 2e klasse amateurs ACFF".

- De wedstrijden van de eindronde "1e Klasse Amateurs” worden gespeeld over twee speeldagen.

* Speeldag 1.
- Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting, volgens het schema A-B en B-A, en C-D en D-C, en qua winnaar volgens het "Europese" systeem.

- Deze eerste speeldag wordt dus gespeeld met een heen- en terugwedstrijd. Door loting wordt de eerste wedstrijd gespeeld op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot, tenzij beide partijen anders overeenkomen.

* Speeldag 2.
- Op de tweede speeldag worden twee wedstrijden heen en terug gespeeld tussen de twee winnaars van de eerste speeldag. De winnaar blijft in, of stijgt naar de 1e klasse amateurs, terwijl de verliezer de tweede gerangschikte is van deze eindronde.

- Op deze tweede speeldag worden er ook twee wedstrijden heen en terug gespeeld tussen de twee verliezers van de eerste speeldag. Deze wedstrijden duiden de derde en vierde plaats aan in deze eindronde.

- Het aantal dalers VV of ACFF heeft zijn invloed op het aantal stijgers en dalers in de onderliggende reeksen VV of ACFF.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).