Vrouwen 2e Provinciale
Update: 01/08/2018 om 09:45u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Dé webshop in amusementspelen en onderdelen
Tafelvoetbal - Fitness - Biljart - Darts
Speeltafels - Boxers - Poker - Tafeltennis - enz.
 
Weekaanbiedingen aan scherpe prijzen !
Service & Levering in België en Nederland
www.qualitygames.be
info@qualitygames.be
DE SCHEMAS BEKER VAN ANTWERPEN
ZIE PROVINCIAAL - BVA 2018


ALLE PROVINCIALE KALENDERS
ZIE DE REEKSPAGINAS
Laatste update: 01/08/2018 om 09:45u
Provinciaal  /  2e provinciale  /  Vrouwen 2e Provinciale
VROUWEN 2e PROVINCIALE - ANTWERPEN - SEIZOEN 2018 - 2019

Dit zijn de 18 ploegen:
Davo Puurs A, VC Moldavo C, KSC Mechelen, KSK Weelde, FC Arendonk Sport, FC Schoonbroek,
FC Blaasveld, KSOC Maria-Ter-Heide C, FC De Kempen TL, Zwarte Leeuw, Heikant Berlaar,
Ik Dien (Edegem), FC Hombeek, KFC Schoten A, SK 's Gravenwezel-Schilde,
K Ternesse VV, KFC Wuustwezel C en KSK Heist C.

2e Pr. Vrouwen Geografisch Alle Provinciale klassementen Vrouwen 2e Pr - Archief 17-18
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 1 (1 september 2018)
Zat. 01/09 09u30 KFC Wuustwezel C - KSC Mechelen
Zat. 01/09 09u30 Zennester Hombeek - Maria-Ter-Heide C
Zat. 01/09 10u00 VC Moldavo C - FC Ik Dien
Zat. 01/09 10u30 FC Schoonbroek - FC Blaasveld
Zat. 01/09 11u00 KSK Weelde - KSK Heist C
Zat. 01/09 14u30 FC Arendonk Sport - 's Grav'wzl-Schilde
Zat. 01/09 15u00 Zwarte Leeuw - Davo Puurs A
Zat. 01/09 15u00 FC De Kempen TL - Berlaar Heikant
Zat. 01/09 15u00 K Ternesse VV - KFC Schoten A

  Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 's Grav'wzl-Schilde 0 0 0 0 0 0 0  
2 Berlaar Heikant 0 0 0 0 0 0 0  
3 Davo Puurs A 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Arendonk Sport 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC Blaasveld 0 0 0 0 0 0 0  
6 FC De Kempen TL 0 0 0 0 0 0 0  
7 FC Ik Dien 0 0 0 0 0 0 0  
8 FC Schoonbroek 0 0 0 0 0 0 0  
9 K Ternesse VV 0 0 0 0 0 0 0  
10 KFC Schoten A 0 0 0 0 0 0 0  
11 KFC Wuustwezel C 0 0 0 0 0 0 0  
12 KSC Mechelen 0 0 0 0 0 0 0  
13 KSK Heist C 0 0 0 0 0 0 0  
14 KSK Weelde 0 0 0 0 0 0 0  
15 Maria-Ter-Heide C 0 0 0 0 0 0 0  
16 VC Moldavo C 0 0 0 0 0 0 0  
17 Zennester Hombeek 0 0 0 0 0 0 0  
18 Zwarte Leeuw 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


Speeldag 1 (1 september 2018)
Zwarte Leeuw - Davo Puurs A
KFC Wuustwezel C - KSC Mechelen
FC De Kempen TL - Berlaar Heikant
VC Moldavo C - FC Ik Dien
FC Schoonbroek - FC Blaasveld
FC Arendonk Sport - 's Grav'wzl-Schilde
K Ternesse VV - KFC Schoten A
KSK Weelde - KSK Heist C
Zennester Hombeek - Maria-Ter-Heide C


Speeldag 2 (5 september 2018)
Maria-Ter-Heide C - KFC Wuustwezel C
Davo Puurs A - Zennester Hombeek
KSK Heist C - Zwarte Leeuw
KFC Schoten A - KSK Weelde
's Grav'wzl-Schilde - K Ternesse VV
FC Blaasveld - FC Arendonk Sport
FC Ik Dien - FC Schoonbroek
Berlaar Heikant - VC Moldavo C
KSC Mechelen - FC De Kempen TL


Speeldag 3 (8 september 2018)
Zwarte Leeuw - KFC Schoten A
Davo Puurs A - KSK Heist C
FC De Kempen TL - Maria-Ter-Heide C
VC Moldavo C - KSC Mechelen
FC Schoonbroek - Berlaar Heikant
FC Arendonk Sport - FC Ik Dien
K Ternesse VV - FC Blaasveld
KSK Weelde - 's Grav'wzl-Schilde
Zennester Hombeek - KFC Wuustwezel C


Speeldag 4 (15 september 2018)
Maria-Ter-Heide C - VC Moldavo C
KFC Wuustwezel C - FC De Kempen TL
KSK Heist C - Zennester Hombeek
KFC Schoten A - Davo Puurs A
's Grav'wzl-Schilde - Zwarte Leeuw
FC Blaasveld - KSK Weelde
FC Ik Dien - K Ternesse VV
Berlaar Heikant - FC Arendonk Sport
KSC Mechelen - FC Schoonbroek


Speeldag 5 (22 september 2018)
Zwarte Leeuw - FC Blaasveld
Davo Puurs A - 's Grav'wzl-Schilde
KSK Heist C - KFC Schoten A
VC Moldavo C - KFC Wuustwezel C
FC Schoonbroek - Maria-Ter-Heide C
FC Arendonk Sport - KSC Mechelen
K Ternesse VV - Berlaar Heikant
KSK Weelde - FC Ik Dien
Zennester Hombeek - FC De Kempen TL


Speeldag 6 (29 september 2018)
Maria-Ter-Heide C - FC Arendonk Sport
KFC Wuustwezel C - FC Schoonbroek
FC De Kempen TL - VC Moldavo C
KFC Schoten A - Zennester Hombeek
's Grav'wzl-Schilde - KSK Heist C
FC Blaasveld - Davo Puurs A
FC Ik Dien - Zwarte Leeuw
Berlaar Heikant - KSK Weelde
KSC Mechelen - K Ternesse VV


Speeldag 7 (6 oktober 2018)
Zwarte Leeuw - Berlaar Heikant
Davo Puurs A - FC Ik Dien
KSK Heist C - FC Blaasveld
KFC Schoten A - 's Grav'wzl-Schilde
FC Schoonbroek - FC De Kempen TL
FC Arendonk Sport - KFC Wuustwezel C
K Ternesse VV - Maria-Ter-Heide C
KSK Weelde - KSC Mechelen
Zennester Hombeek - VC Moldavo C


Speeldag 8 (13 oktober 2018)
Maria-Ter-Heide C - KSK Weelde
KFC Wuustwezel C - K Ternesse VV
FC De Kempen TL - FC Arendonk Sport
VC Moldavo C - FC Schoonbroek
's Grav'wzl-Schilde - Zennester Hombeek
FC Blaasveld - KFC Schoten A
FC Ik Dien - KSK Heist C
Berlaar Heikant - Davo Puurs A
KSC Mechelen - Zwarte Leeuw


Speeldag 9 (20 oktober 2018)
Zwarte Leeuw - Maria-Ter-Heide C
Davo Puurs A - KSC Mechelen
KSK Heist C - Berlaar Heikant
KFC Schoten A - FC Ik Dien
's Grav'wzl-Schilde - FC Blaasveld
FC Arendonk Sport - VC Moldavo C
K Ternesse VV - FC De Kempen TL
KSK Weelde - KFC Wuustwezel C
Zennester Hombeek - FC Schoonbroek


Speeldag 10 (27 oktober 2018)
Maria-Ter-Heide C - Davo Puurs A
KFC Wuustwezel C - Zwarte Leeuw
FC De Kempen TL - KSK Weelde
VC Moldavo C - K Ternesse VV
FC Schoonbroek - FC Arendonk Sport
FC Blaasveld - Zennester Hombeek
FC Ik Dien - 's Grav'wzl-Schilde
Berlaar Heikant - KFC Schoten A
KSC Mechelen - KSK Heist C


Speeldag 11 (3 november 2018)
Zwarte Leeuw - FC De Kempen TL
Davo Puurs A - KFC Wuustwezel C
KSK Heist C - Maria-Ter-Heide C
KFC Schoten A - KSC Mechelen
's Grav'wzl-Schilde - Berlaar Heikant
FC Blaasveld - FC Ik Dien
FC Schoonbroek - K Ternesse VV
KSK Weelde - VC Moldavo C
Zennester Hombeek - FC Arendonk Sport


Speeldag 12 (10 november 2018)
Maria-Ter-Heide C - KFC Schoten A
KFC Wuustwezel C - KSK Heist C
FC De Kempen TL - Davo Puurs A
VC Moldavo C - Zwarte Leeuw
FC Schoonbroek - KSK Weelde
FC Arendonk Sport - K Ternesse VV
FC Ik Dien - Zennester Hombeek
Berlaar Heikant - FC Blaasveld
KSC Mechelen - 's Grav'wzl-Schilde


Speeldag 13 (17 november 2018)
Zwarte Leeuw - FC Schoonbroek
Davo Puurs A - VC Moldavo C
KSK Heist C - FC De Kempen TL
KFC Schoten A - KFC Wuustwezel C
's Grav'wzl-Schilde - Maria-Ter-Heide C
FC Blaasveld - KSC Mechelen
FC Ik Dien - Berlaar Heikant
KSK Weelde - FC Arendonk Sport
Zennester Hombeek - K Ternesse VV


Speeldag 14 (24 november 2018)
Maria-Ter-Heide C - FC Blaasveld
KFC Wuustwezel C - 's Grav'wzl-Schilde
FC De Kempen TL - KFC Schoten A
VC Moldavo C - KSK Heist C
FC Schoonbroek - Davo Puurs A
FC Arendonk Sport - Zwarte Leeuw
K Ternesse VV - KSK Weelde
Berlaar Heikant - Zennester Hombeek
KSC Mechelen - FC Ik Dien


Speeldag 15 (1 december 2018)
Zwarte Leeuw - K Ternesse VV
Davo Puurs A - FC Arendonk Sport
KSK Heist C - FC Schoonbroek
KFC Schoten A - VC Moldavo C
's Grav'wzl-Schilde - FC De Kempen TL
FC Blaasveld - KFC Wuustwezel C
FC Ik Dien - Maria-Ter-Heide C
Berlaar Heikant - KSC Mechelen
Zennester Hombeek - KSK Weelde


Speeldag 16 (8 december 2018)
Maria-Ter-Heide C - Berlaar Heikant
KFC Wuustwezel C - FC Ik Dien
FC De Kempen TL - FC Blaasveld
VC Moldavo C - 's Grav'wzl-Schilde
FC Schoonbroek - KFC Schoten A
FC Arendonk Sport - KSK Heist C
K Ternesse VV - Davo Puurs A
KSK Weelde - Zwarte Leeuw
Zennester Hombeek - KSC Mechelen


Speeldag 17 (15 december 2018)
Zwarte Leeuw - Zennester Hombeek
Davo Puurs A - KSK Weelde
KSK Heist C - K Ternesse VV
KFC Schoten A - FC Arendonk Sport
's Grav'wzl-Schilde - FC Schoonbroek
FC Blaasveld - VC Moldavo C
FC Ik Dien - FC De Kempen TL
Berlaar Heikant - KFC Wuustwezel C
KSC Mechelen - Maria-Ter-Heide C


Speeldag 18 (5 januari 2019)
Davo Puurs A - Zwarte Leeuw
KSC Mechelen - KFC Wuustwezel C
Berlaar Heikant - FC De Kempen TL
FC Ik Dien - VC Moldavo C
FC Blaasveld - FC Schoonbroek
's Grav'wzl-Schilde - FC Arendonk Sport
KFC Schoten A - K Ternesse VV
KSK Heist C - KSK Weelde
Maria-Ter-Heide C - Zennester Hombeek


Speeldag 19 (12 januari 2019)
KFC Wuustwezel C - Maria-Ter-Heide C
Zennester Hombeek - Davo Puurs A
Zwarte Leeuw - KSK Heist C
KSK Weelde - KFC Schoten A
K Ternesse VV - 's Grav'wzl-Schilde
FC Arendonk Sport - FC Blaasveld
FC Schoonbroek - FC Ik Dien
VC Moldavo C - Berlaar Heikant
FC De Kempen TL - KSC Mechelen


Speeldag 20 (19 januari 2019)
KFC Schoten A - Zwarte Leeuw
KSK Heist C - Davo Puurs A
Maria-Ter-Heide C - FC De Kempen TL
KSC Mechelen - VC Moldavo C
Berlaar Heikant - FC Schoonbroek
FC Ik Dien - FC Arendonk Sport
FC Blaasveld - K Ternesse VV
's Grav'wzl-Schilde - KSK Weelde
KFC Wuustwezel C - Zennester Hombeek


Speeldag 21 (26 januari 2019)
VC Moldavo C - Maria-Ter-Heide C
FC De Kempen TL - KFC Wuustwezel C
Zennester Hombeek - KSK Heist C
Davo Puurs A - KFC Schoten A
Zwarte Leeuw - 's Grav'wzl-Schilde
KSK Weelde - FC Blaasveld
K Ternesse VV - FC Ik Dien
FC Arendonk Sport - Berlaar Heikant
FC Schoonbroek - KSC Mechelen


Speeldag 22 (2 februari 2019)
FC Blaasveld - Zwarte Leeuw
's Grav'wzl-Schilde - Davo Puurs A
KFC Schoten A - KSK Heist C
KFC Wuustwezel C - VC Moldavo C
Maria-Ter-Heide C - FC Schoonbroek
KSC Mechelen - FC Arendonk Sport
Berlaar Heikant - K Ternesse VV
FC Ik Dien - KSK Weelde
FC De Kempen TL - Zennester Hombeek


Speeldag 23 (9 februari 2019)
FC Arendonk Sport - Maria-Ter-Heide C
FC Schoonbroek - KFC Wuustwezel C
VC Moldavo C - FC De Kempen TL
Zennester Hombeek - KFC Schoten A
KSK Heist C - 's Grav'wzl-Schilde
Davo Puurs A - FC Blaasveld
Zwarte Leeuw - FC Ik Dien
KSK Weelde - Berlaar Heikant
K Ternesse VV - KSC Mechelen


Speeldag 24 (16 februari 2019)
Berlaar Heikant - Zwarte Leeuw
FC Ik Dien - Davo Puurs A
FC Blaasveld - KSK Heist C
's Grav'wzl-Schilde - KFC Schoten A
FC De Kempen TL - FC Schoonbroek
KFC Wuustwezel C - FC Arendonk Sport
Maria-Ter-Heide C - K Ternesse VV
KSC Mechelen - KSK Weelde
VC Moldavo C - Zennester Hombeek


Speeldag 25 (23 februari 2019)
KSK Weelde - Maria-Ter-Heide C
K Ternesse VV - KFC Wuustwezel C
FC Arendonk Sport - FC De Kempen TL
FC Schoonbroek - VC Moldavo C
Zennester Hombeek - 's Grav'wzl-Schilde
KFC Schoten A - FC Blaasveld
KSK Heist C - FC Ik Dien
Davo Puurs A - Berlaar Heikant
Zwarte Leeuw - KSC Mechelen


Speeldag 26 (2 maart 2019)
Maria-Ter-Heide C - Zwarte Leeuw
KSC Mechelen - Davo Puurs A
Berlaar Heikant - KSK Heist C
FC Ik Dien - KFC Schoten A
FC Blaasveld - 's Grav'wzl-Schilde
VC Moldavo C - FC Arendonk Sport
FC De Kempen TL - K Ternesse VV
KFC Wuustwezel C - KSK Weelde
FC Schoonbroek - Zennester Hombeek


Speeldag 27 (9 maart 2019)
Davo Puurs A - Maria-Ter-Heide C
Zwarte Leeuw - KFC Wuustwezel C
KSK Weelde - FC De Kempen TL
K Ternesse VV - VC Moldavo C
FC Arendonk Sport - FC Schoonbroek
Zennester Hombeek - FC Blaasveld
's Grav'wzl-Schilde - FC Ik Dien
KFC Schoten A - Berlaar Heikant
KSK Heist C - KSC Mechelen


Speeldag 28 (16 maart 2019)
FC De Kempen TL - Zwarte Leeuw
KFC Wuustwezel C - Davo Puurs A
Maria-Ter-Heide C - KSK Heist C
KSC Mechelen - KFC Schoten A
Berlaar Heikant - 's Grav'wzl-Schilde
FC Ik Dien - FC Blaasveld
K Ternesse VV - FC Schoonbroek
VC Moldavo C - KSK Weelde
FC Arendonk Sport - Zennester Hombeek


Speeldag 29 (23 maart 2019)
KFC Schoten A - Maria-Ter-Heide C
KSK Heist C - KFC Wuustwezel C
Davo Puurs A - FC De Kempen TL
Zwarte Leeuw - VC Moldavo C
KSK Weelde - FC Schoonbroek
K Ternesse VV - FC Arendonk Sport
Zennester Hombeek - FC Ik Dien
FC Blaasveld - Berlaar Heikant
's Grav'wzl-Schilde - KSC Mechelen


Speeldag 30 (3 april 2019)
FC Schoonbroek - Zwarte Leeuw
VC Moldavo C - Davo Puurs A
FC De Kempen TL - KSK Heist C
KFC Wuustwezel C - KFC Schoten A
Maria-Ter-Heide C - 's Grav'wzl-Schilde
KSC Mechelen - FC Blaasveld
Berlaar Heikant - FC Ik Dien
FC Arendonk Sport - KSK Weelde
K Ternesse VV - Zennester Hombeek


Speeldag 31 (6 april 2019)
FC Blaasveld - Maria-Ter-Heide C
's Grav'wzl-Schilde - KFC Wuustwezel C
KFC Schoten A - FC De Kempen TL
KSK Heist C - VC Moldavo C
Davo Puurs A - FC Schoonbroek
Zwarte Leeuw - FC Arendonk Sport
KSK Weelde - K Ternesse VV
Zennester Hombeek - Berlaar Heikant
FC Ik Dien - KSC Mechelen


Speeldag 32 (13 april 2019)
K Ternesse VV - Zwarte Leeuw
FC Arendonk Sport - Davo Puurs A
FC Schoonbroek - KSK Heist C
VC Moldavo C - KFC Schoten A
FC De Kempen TL - 's Grav'wzl-Schilde
KFC Wuustwezel C - FC Blaasveld
Maria-Ter-Heide C - FC Ik Dien
KSC Mechelen - Berlaar Heikant
KSK Weelde - Zennester Hombeek


Speeldag 33 (20 april 2019)
Berlaar Heikant - Maria-Ter-Heide C
FC Ik Dien - KFC Wuustwezel C
FC Blaasveld - FC De Kempen TL
's Grav'wzl-Schilde - VC Moldavo C
KFC Schoten A - FC Schoonbroek
KSK Heist C - FC Arendonk Sport
Davo Puurs A - K Ternesse VV
Zwarte Leeuw - KSK Weelde
KSC Mechelen - Zennester Hombeek


Speeldag 34 (27 april 2019)
Zennester Hombeek - Zwarte Leeuw
KSK Weelde - Davo Puurs A
K Ternesse VV - KSK Heist C
FC Arendonk Sport - KFC Schoten A
FC Schoonbroek - 's Grav'wzl-Schilde
VC Moldavo C - FC Blaasveld
FC De Kempen TL - FC Ik Dien
KFC Wuustwezel C - Berlaar Heikant
Maria-Ter-Heide C - KSC Mechelen


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 2e Provinciale van het vrouwenvoetbal, provincie Antwerpen.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Grav'wzl-Schilde 000
2Berlaar Heikant 000
3Davo Puurs A 000
4FC Arendonk Sport 000
5FC Blaasveld 000
6FC De Kempen TL 000
7FC Ik Dien 000
8FC Schoonbroek 000
9K Ternesse VV 000
10KFC Schoten A 000
11KFC Wuustwezel C 000
12KSC Mechelen 000
13KSK Heist C 000
14KSK Weelde 000
15Maria-Ter-Heide C 000
16VC Moldavo C 000
17Zennester Hombeek 000
18Zwarte Leeuw 000


VERLIESPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Grav'wzl-Schilde 000
2Berlaar Heikant 000
3Davo Puurs A 000
4FC Arendonk Sport 000
5FC Blaasveld 000
6FC De Kempen TL 000
7FC Ik Dien 000
8FC Schoonbroek 000
9K Ternesse VV 000
10KFC Schoten A 000
11KFC Wuustwezel C 000
12KSC Mechelen 000
13KSK Heist C 000
14KSK Weelde 000
15Maria-Ter-Heide C 000
16VC Moldavo C 000
17Zennester Hombeek 000
18Zwarte Leeuw 000


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Grav'wzl-Schilde 000
2Berlaar Heikant 000
3Davo Puurs A 000
4FC Arendonk Sport 000
5FC Blaasveld 000
6FC De Kempen TL 000
7FC Ik Dien 000
8FC Schoonbroek 000
9K Ternesse VV 000
10KFC Schoten A 000
11KFC Wuustwezel C 000
12KSC Mechelen 000
13KSK Heist C 000
14KSK Weelde 000
15Maria-Ter-Heide C 000
16VC Moldavo C 000
17Zennester Hombeek 000
18Zwarte Leeuw 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Grav'wzl-Schilde 000
2Berlaar Heikant 000
3Davo Puurs A 000
4FC Arendonk Sport 000
5FC Blaasveld 000
6FC De Kempen TL 000
7FC Ik Dien 000
8FC Schoonbroek 000
9K Ternesse VV 000
10KFC Schoten A 000
11KFC Wuustwezel C 000
12KSC Mechelen 000
13KSK Heist C 000
14KSK Weelde 000
15Maria-Ter-Heide C 000
16VC Moldavo C 000
17Zennester Hombeek 000
18Zwarte Leeuw 000


TEGENDOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Grav'wzl-Schilde 000
2Berlaar Heikant 000
3Davo Puurs A 000
4FC Arendonk Sport 000
5FC Blaasveld 000
6FC De Kempen TL 000
7FC Ik Dien 000
8FC Schoonbroek 000
9K Ternesse VV 000
10KFC Schoten A 000
11KFC Wuustwezel C 000
12KSC Mechelen 000
13KSK Heist C 000
14KSK Weelde 000
15Maria-Ter-Heide C 000
16VC Moldavo C 000
17Zennester Hombeek 000
18Zwarte Leeuw 000


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 1 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1's Grav'wzl-Schilde 0 0 
2Berlaar Heikant 0 0 
3Davo Puurs A 0 0 
4FC Arendonk Sport 0 0 
5FC Blaasveld 0 0 
6FC De Kempen TL 0 0 
7FC Ik Dien 0 0 
8FC Schoonbroek 0 0 
9K Ternesse VV 0 0 
10KFC Schoten A 0 0 
11KFC Wuustwezel C 0 0 
12KSC Mechelen 0 0 
13KSK Heist C 0 0 
14KSK Weelde 0 0 
15Maria-Ter-Heide C 0 0 
16VC Moldavo C 0 0 
17Zennester Hombeek 0 0 
18Zwarte Leeuw 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Grav'wzl-Schilde 000
2Berlaar Heikant 000
3Davo Puurs A 000
4FC Arendonk Sport 000
5FC Blaasveld 000
6FC De Kempen TL 000
7FC Ik Dien 000
8FC Schoonbroek 000
9K Ternesse VV 000
10KFC Schoten A 000
11KFC Wuustwezel C 000
12KSC Mechelen 000
13KSK Heist C 000
14KSK Weelde 000
15Maria-Ter-Heide C 000
16VC Moldavo C 000
17Zennester Hombeek 000
18Zwarte Leeuw 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Grav'wzl-Schilde 000
2Berlaar Heikant 000
3Davo Puurs A 000
4FC Arendonk Sport 000
5FC Blaasveld 000
6FC De Kempen TL 000
7FC Ik Dien 000
8FC Schoonbroek 000
9K Ternesse VV 000
10KFC Schoten A 000
11KFC Wuustwezel C 000
12KSC Mechelen 000
13KSK Heist C 000
14KSK Weelde 000
15Maria-Ter-Heide C 000
16VC Moldavo C 000
17Zennester Hombeek 000
18Zwarte Leeuw 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Grav'wzl-Schilde 000
2Berlaar Heikant 000
3Davo Puurs A 000
4FC Arendonk Sport 000
5FC Blaasveld 000
6FC De Kempen TL 000
7FC Ik Dien 000
8FC Schoonbroek 000
9K Ternesse VV 000
10KFC Schoten A 000
11KFC Wuustwezel C 000
12KSC Mechelen 000
13KSK Heist C 000
14KSK Weelde 000
15Maria-Ter-Heide C 000
16VC Moldavo C 000
17Zennester Hombeek 000
18Zwarte Leeuw 000


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 's Grav'wzl-Schilde 0 0 0 0 0 0 0
2 Berlaar Heikant 0 0 0 0 0 0 0
3 Davo Puurs A 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Arendonk Sport 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Blaasveld 0 0 0 0 0 0 0
6 FC De Kempen TL 0 0 0 0 0 0 0
7 FC Ik Dien 0 0 0 0 0 0 0
8 FC Schoonbroek 0 0 0 0 0 0 0
9 K Ternesse VV 0 0 0 0 0 0 0
10 KFC Schoten A 0 0 0 0 0 0 0
11 KFC Wuustwezel C 0 0 0 0 0 0 0
12 KSC Mechelen 0 0 0 0 0 0 0
13 KSK Heist C 0 0 0 0 0 0 0
14 KSK Weelde 0 0 0 0 0 0 0
15 Maria-Ter-Heide C 0 0 0 0 0 0 0
16 VC Moldavo C 0 0 0 0 0 0 0
17 Zennester Hombeek 0 0 0 0 0 0 0
18 Zwarte Leeuw 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 's Grav'wzl-Schilde 0 0 0 0 0 0 0
2 Berlaar Heikant 0 0 0 0 0 0 0
3 Davo Puurs A 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Arendonk Sport 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Blaasveld 0 0 0 0 0 0 0
6 FC De Kempen TL 0 0 0 0 0 0 0
7 FC Ik Dien 0 0 0 0 0 0 0
8 FC Schoonbroek 0 0 0 0 0 0 0
9 K Ternesse VV 0 0 0 0 0 0 0
10 KFC Schoten A 0 0 0 0 0 0 0
11 KFC Wuustwezel C 0 0 0 0 0 0 0
12 KSC Mechelen 0 0 0 0 0 0 0
13 KSK Heist C 0 0 0 0 0 0 0
14 KSK Weelde 0 0 0 0 0 0 0
15 Maria-Ter-Heide C 0 0 0 0 0 0 0
16 VC Moldavo C 0 0 0 0 0 0 0
17 Zennester Hombeek 0 0 0 0 0 0 0
18 Zwarte Leeuw 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



's Grav'wzl-Schilde

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 FC Arendonk Sport - 's Grav'wzl-Schilde Speeldag 
05/09/2018 2 's Grav'wzl-Schilde - K Ternesse VV Speeldag 
08/09/2018 3 KSK Weelde - 's Grav'wzl-Schilde Speeldag 
15/09/2018 4 's Grav'wzl-Schilde - Zwarte Leeuw Speeldag 
22/09/2018 5 Davo Puurs A - 's Grav'wzl-Schilde Speeldag 
29/09/2018 6 's Grav'wzl-Schilde - KSK Heist C Speeldag 
06/10/2018 7 KFC Schoten A - 's Grav'wzl-Schilde Speeldag 
13/10/2018 8 's Grav'wzl-Schilde - Zennester Hombeek Speeldag 
20/10/2018 9 's Grav'wzl-Schilde - FC Blaasveld Speeldag 
27/10/2018 10 FC Ik Dien - 's Grav'wzl-Schilde Speeldag 
03/11/2018 11 's Grav'wzl-Schilde - Berlaar Heikant Speeldag 
10/11/2018 12 KSC Mechelen - 's Grav'wzl-Schilde Speeldag 
17/11/2018 13 's Grav'wzl-Schilde - Maria-Ter-Heide C Speeldag 
24/11/2018 14 KFC Wuustwezel C - 's Grav'wzl-Schilde Speeldag 
01/12/2018 15 's Grav'wzl-Schilde - FC De Kempen TL Speeldag 
08/12/2018 16 VC Moldavo C - 's Grav'wzl-Schilde Speeldag 
15/12/2018 17 's Grav'wzl-Schilde - FC Schoonbroek Speeldag 
05/01/2019 18 's Grav'wzl-Schilde - FC Arendonk Sport Speeldag 
12/01/2019 19 K Ternesse VV - 's Grav'wzl-Schilde Speeldag 
19/01/2019 20 's Grav'wzl-Schilde - KSK Weelde Speeldag 
26/01/2019 21 Zwarte Leeuw - 's Grav'wzl-Schilde Speeldag 
02/02/2019 22 's Grav'wzl-Schilde - Davo Puurs A Speeldag 
09/02/2019 23 KSK Heist C - 's Grav'wzl-Schilde Speeldag 
16/02/2019 24 's Grav'wzl-Schilde - KFC Schoten A Speeldag 
23/02/2019 25 Zennester Hombeek - 's Grav'wzl-Schilde Speeldag 
02/03/2019 26 FC Blaasveld - 's Grav'wzl-Schilde Speeldag 
09/03/2019 27 's Grav'wzl-Schilde - FC Ik Dien Speeldag 
16/03/2019 28 Berlaar Heikant - 's Grav'wzl-Schilde Speeldag 
23/03/2019 29 's Grav'wzl-Schilde - KSC Mechelen Speeldag 
03/04/2019 30 Maria-Ter-Heide C - 's Grav'wzl-Schilde Speeldag 
06/04/2019 31 's Grav'wzl-Schilde - KFC Wuustwezel C Speeldag 
13/04/2019 32 FC De Kempen TL - 's Grav'wzl-Schilde Speeldag 
20/04/2019 33 's Grav'wzl-Schilde - VC Moldavo C Speeldag 
27/04/2019 34 FC Schoonbroek - 's Grav'wzl-Schilde Speeldag 

Berlaar Heikant

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 FC De Kempen TL - Berlaar Heikant Speeldag 
05/09/2018 2 Berlaar Heikant - VC Moldavo C Speeldag 
08/09/2018 3 FC Schoonbroek - Berlaar Heikant Speeldag 
15/09/2018 4 Berlaar Heikant - FC Arendonk Sport Speeldag 
22/09/2018 5 K Ternesse VV - Berlaar Heikant Speeldag 
29/09/2018 6 Berlaar Heikant - KSK Weelde Speeldag 
06/10/2018 7 Zwarte Leeuw - Berlaar Heikant Speeldag 
13/10/2018 8 Berlaar Heikant - Davo Puurs A Speeldag 
20/10/2018 9 KSK Heist C - Berlaar Heikant Speeldag 
27/10/2018 10 Berlaar Heikant - KFC Schoten A Speeldag 
03/11/2018 11 's Grav'wzl-Schilde - Berlaar Heikant Speeldag 
10/11/2018 12 Berlaar Heikant - FC Blaasveld Speeldag 
17/11/2018 13 FC Ik Dien - Berlaar Heikant Speeldag 
24/11/2018 14 Berlaar Heikant - Zennester Hombeek Speeldag 
01/12/2018 15 Berlaar Heikant - KSC Mechelen Speeldag 
08/12/2018 16 Maria-Ter-Heide C - Berlaar Heikant Speeldag 
15/12/2018 17 Berlaar Heikant - KFC Wuustwezel C Speeldag 
05/01/2019 18 Berlaar Heikant - FC De Kempen TL Speeldag 
12/01/2019 19 VC Moldavo C - Berlaar Heikant Speeldag 
19/01/2019 20 Berlaar Heikant - FC Schoonbroek Speeldag 
26/01/2019 21 FC Arendonk Sport - Berlaar Heikant Speeldag 
02/02/2019 22 Berlaar Heikant - K Ternesse VV Speeldag 
09/02/2019 23 KSK Weelde - Berlaar Heikant Speeldag 
16/02/2019 24 Berlaar Heikant - Zwarte Leeuw Speeldag 
23/02/2019 25 Davo Puurs A - Berlaar Heikant Speeldag 
02/03/2019 26 Berlaar Heikant - KSK Heist C Speeldag 
09/03/2019 27 KFC Schoten A - Berlaar Heikant Speeldag 
16/03/2019 28 Berlaar Heikant - 's Grav'wzl-Schilde Speeldag 
23/03/2019 29 FC Blaasveld - Berlaar Heikant Speeldag 
03/04/2019 30 Berlaar Heikant - FC Ik Dien Speeldag 
06/04/2019 31 Zennester Hombeek - Berlaar Heikant Speeldag 
13/04/2019 32 KSC Mechelen - Berlaar Heikant Speeldag 
20/04/2019 33 Berlaar Heikant - Maria-Ter-Heide C Speeldag 
27/04/2019 34 KFC Wuustwezel C - Berlaar Heikant Speeldag 

Davo Puurs A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 Zwarte Leeuw - Davo Puurs A Speeldag 
05/09/2018 2 Davo Puurs A - Zennester Hombeek Speeldag 
08/09/2018 3 Davo Puurs A - KSK Heist C Speeldag 
15/09/2018 4 KFC Schoten A - Davo Puurs A Speeldag 
22/09/2018 5 Davo Puurs A - 's Grav'wzl-Schilde Speeldag 
29/09/2018 6 FC Blaasveld - Davo Puurs A Speeldag 
06/10/2018 7 Davo Puurs A - FC Ik Dien Speeldag 
13/10/2018 8 Berlaar Heikant - Davo Puurs A Speeldag 
20/10/2018 9 Davo Puurs A - KSC Mechelen Speeldag 
27/10/2018 10 Maria-Ter-Heide C - Davo Puurs A Speeldag 
03/11/2018 11 Davo Puurs A - KFC Wuustwezel C Speeldag 
10/11/2018 12 FC De Kempen TL - Davo Puurs A Speeldag 
17/11/2018 13 Davo Puurs A - VC Moldavo C Speeldag 
24/11/2018 14 FC Schoonbroek - Davo Puurs A Speeldag 
01/12/2018 15 Davo Puurs A - FC Arendonk Sport Speeldag 
08/12/2018 16 K Ternesse VV - Davo Puurs A Speeldag 
15/12/2018 17 Davo Puurs A - KSK Weelde Speeldag 
05/01/2019 18 Davo Puurs A - Zwarte Leeuw Speeldag 
12/01/2019 19 Zennester Hombeek - Davo Puurs A Speeldag 
19/01/2019 20 KSK Heist C - Davo Puurs A Speeldag 
26/01/2019 21 Davo Puurs A - KFC Schoten A Speeldag 
02/02/2019 22 's Grav'wzl-Schilde - Davo Puurs A Speeldag 
09/02/2019 23 Davo Puurs A - FC Blaasveld Speeldag 
16/02/2019 24 FC Ik Dien - Davo Puurs A Speeldag 
23/02/2019 25 Davo Puurs A - Berlaar Heikant Speeldag 
02/03/2019 26 KSC Mechelen - Davo Puurs A Speeldag 
09/03/2019 27 Davo Puurs A - Maria-Ter-Heide C Speeldag 
16/03/2019 28 KFC Wuustwezel C - Davo Puurs A Speeldag 
23/03/2019 29 Davo Puurs A - FC De Kempen TL Speeldag 
03/04/2019 30 VC Moldavo C - Davo Puurs A Speeldag 
06/04/2019 31 Davo Puurs A - FC Schoonbroek Speeldag 
13/04/2019 32 FC Arendonk Sport - Davo Puurs A Speeldag 
20/04/2019 33 Davo Puurs A - K Ternesse VV Speeldag 
27/04/2019 34 KSK Weelde - Davo Puurs A Speeldag 

FC Arendonk Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 FC Arendonk Sport - 's Grav'wzl-Schilde Speeldag 
05/09/2018 2 FC Blaasveld - FC Arendonk Sport Speeldag 
08/09/2018 3 FC Arendonk Sport - FC Ik Dien Speeldag 
15/09/2018 4 Berlaar Heikant - FC Arendonk Sport Speeldag 
22/09/2018 5 FC Arendonk Sport - KSC Mechelen Speeldag 
29/09/2018 6 Maria-Ter-Heide C - FC Arendonk Sport Speeldag 
06/10/2018 7 FC Arendonk Sport - KFC Wuustwezel C Speeldag 
13/10/2018 8 FC De Kempen TL - FC Arendonk Sport Speeldag 
20/10/2018 9 FC Arendonk Sport - VC Moldavo C Speeldag 
27/10/2018 10 FC Schoonbroek - FC Arendonk Sport Speeldag 
03/11/2018 11 Zennester Hombeek - FC Arendonk Sport Speeldag 
10/11/2018 12 FC Arendonk Sport - K Ternesse VV Speeldag 
17/11/2018 13 KSK Weelde - FC Arendonk Sport Speeldag 
24/11/2018 14 FC Arendonk Sport - Zwarte Leeuw Speeldag 
01/12/2018 15 Davo Puurs A - FC Arendonk Sport Speeldag 
08/12/2018 16 FC Arendonk Sport - KSK Heist C Speeldag 
15/12/2018 17 KFC Schoten A - FC Arendonk Sport Speeldag 
05/01/2019 18 's Grav'wzl-Schilde - FC Arendonk Sport Speeldag 
12/01/2019 19 FC Arendonk Sport - FC Blaasveld Speeldag 
19/01/2019 20 FC Ik Dien - FC Arendonk Sport Speeldag 
26/01/2019 21 FC Arendonk Sport - Berlaar Heikant Speeldag 
02/02/2019 22 KSC Mechelen - FC Arendonk Sport Speeldag 
09/02/2019 23 FC Arendonk Sport - Maria-Ter-Heide C Speeldag 
16/02/2019 24 KFC Wuustwezel C - FC Arendonk Sport Speeldag 
23/02/2019 25 FC Arendonk Sport - FC De Kempen TL Speeldag 
02/03/2019 26 VC Moldavo C - FC Arendonk Sport Speeldag 
09/03/2019 27 FC Arendonk Sport - FC Schoonbroek Speeldag 
16/03/2019 28 FC Arendonk Sport - Zennester Hombeek Speeldag 
23/03/2019 29 K Ternesse VV - FC Arendonk Sport Speeldag 
03/04/2019 30 FC Arendonk Sport - KSK Weelde Speeldag 
06/04/2019 31 Zwarte Leeuw - FC Arendonk Sport Speeldag 
13/04/2019 32 FC Arendonk Sport - Davo Puurs A Speeldag 
20/04/2019 33 KSK Heist C - FC Arendonk Sport Speeldag 
27/04/2019 34 FC Arendonk Sport - KFC Schoten A Speeldag 

FC Blaasveld

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 FC Schoonbroek - FC Blaasveld Speeldag 
05/09/2018 2 FC Blaasveld - FC Arendonk Sport Speeldag 
08/09/2018 3 K Ternesse VV - FC Blaasveld Speeldag 
15/09/2018 4 FC Blaasveld - KSK Weelde Speeldag 
22/09/2018 5 Zwarte Leeuw - FC Blaasveld Speeldag 
29/09/2018 6 FC Blaasveld - Davo Puurs A Speeldag 
06/10/2018 7 KSK Heist C - FC Blaasveld Speeldag 
13/10/2018 8 FC Blaasveld - KFC Schoten A Speeldag 
20/10/2018 9 's Grav'wzl-Schilde - FC Blaasveld Speeldag 
27/10/2018 10 FC Blaasveld - Zennester Hombeek Speeldag 
03/11/2018 11 FC Blaasveld - FC Ik Dien Speeldag 
10/11/2018 12 Berlaar Heikant - FC Blaasveld Speeldag 
17/11/2018 13 FC Blaasveld - KSC Mechelen Speeldag 
24/11/2018 14 Maria-Ter-Heide C - FC Blaasveld Speeldag 
01/12/2018 15 FC Blaasveld - KFC Wuustwezel C Speeldag 
08/12/2018 16 FC De Kempen TL - FC Blaasveld Speeldag 
15/12/2018 17 FC Blaasveld - VC Moldavo C Speeldag 
05/01/2019 18 FC Blaasveld - FC Schoonbroek Speeldag 
12/01/2019 19 FC Arendonk Sport - FC Blaasveld Speeldag 
19/01/2019 20 FC Blaasveld - K Ternesse VV Speeldag 
26/01/2019 21 KSK Weelde - FC Blaasveld Speeldag 
02/02/2019 22 FC Blaasveld - Zwarte Leeuw Speeldag 
09/02/2019 23 Davo Puurs A - FC Blaasveld Speeldag 
16/02/2019 24 FC Blaasveld - KSK Heist C Speeldag 
23/02/2019 25 KFC Schoten A - FC Blaasveld Speeldag 
02/03/2019 26 FC Blaasveld - 's Grav'wzl-Schilde Speeldag 
09/03/2019 27 Zennester Hombeek - FC Blaasveld Speeldag 
16/03/2019 28 FC Ik Dien - FC Blaasveld Speeldag 
23/03/2019 29 FC Blaasveld - Berlaar Heikant Speeldag 
03/04/2019 30 KSC Mechelen - FC Blaasveld Speeldag 
06/04/2019 31 FC Blaasveld - Maria-Ter-Heide C Speeldag 
13/04/2019 32 KFC Wuustwezel C - FC Blaasveld Speeldag 
20/04/2019 33 FC Blaasveld - FC De Kempen TL Speeldag 
27/04/2019 34 VC Moldavo C - FC Blaasveld Speeldag 

FC De Kempen TL

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 FC De Kempen TL - Berlaar Heikant Speeldag 
05/09/2018 2 KSC Mechelen - FC De Kempen TL Speeldag 
08/09/2018 3 FC De Kempen TL - Maria-Ter-Heide C Speeldag 
15/09/2018 4 KFC Wuustwezel C - FC De Kempen TL Speeldag 
22/09/2018 5 Zennester Hombeek - FC De Kempen TL Speeldag 
29/09/2018 6 FC De Kempen TL - VC Moldavo C Speeldag 
06/10/2018 7 FC Schoonbroek - FC De Kempen TL Speeldag 
13/10/2018 8 FC De Kempen TL - FC Arendonk Sport Speeldag 
20/10/2018 9 K Ternesse VV - FC De Kempen TL Speeldag 
27/10/2018 10 FC De Kempen TL - KSK Weelde Speeldag 
03/11/2018 11 Zwarte Leeuw - FC De Kempen TL Speeldag 
10/11/2018 12 FC De Kempen TL - Davo Puurs A Speeldag 
17/11/2018 13 KSK Heist C - FC De Kempen TL Speeldag 
24/11/2018 14 FC De Kempen TL - KFC Schoten A Speeldag 
01/12/2018 15 's Grav'wzl-Schilde - FC De Kempen TL Speeldag 
08/12/2018 16 FC De Kempen TL - FC Blaasveld Speeldag 
15/12/2018 17 FC Ik Dien - FC De Kempen TL Speeldag 
05/01/2019 18 Berlaar Heikant - FC De Kempen TL Speeldag 
12/01/2019 19 FC De Kempen TL - KSC Mechelen Speeldag 
19/01/2019 20 Maria-Ter-Heide C - FC De Kempen TL Speeldag 
26/01/2019 21 FC De Kempen TL - KFC Wuustwezel C Speeldag 
02/02/2019 22 FC De Kempen TL - Zennester Hombeek Speeldag 
09/02/2019 23 VC Moldavo C - FC De Kempen TL Speeldag 
16/02/2019 24 FC De Kempen TL - FC Schoonbroek Speeldag 
23/02/2019 25 FC Arendonk Sport - FC De Kempen TL Speeldag 
02/03/2019 26 FC De Kempen TL - K Ternesse VV Speeldag 
09/03/2019 27 KSK Weelde - FC De Kempen TL Speeldag 
16/03/2019 28 FC De Kempen TL - Zwarte Leeuw Speeldag 
23/03/2019 29 Davo Puurs A - FC De Kempen TL Speeldag 
03/04/2019 30 FC De Kempen TL - KSK Heist C Speeldag 
06/04/2019 31 KFC Schoten A - FC De Kempen TL Speeldag 
13/04/2019 32 FC De Kempen TL - 's Grav'wzl-Schilde Speeldag 
20/04/2019 33 FC Blaasveld - FC De Kempen TL Speeldag 
27/04/2019 34 FC De Kempen TL - FC Ik Dien Speeldag 

FC Ik Dien

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 VC Moldavo C - FC Ik Dien Speeldag 
05/09/2018 2 FC Ik Dien - FC Schoonbroek Speeldag 
08/09/2018 3 FC Arendonk Sport - FC Ik Dien Speeldag 
15/09/2018 4 FC Ik Dien - K Ternesse VV Speeldag 
22/09/2018 5 KSK Weelde - FC Ik Dien Speeldag 
29/09/2018 6 FC Ik Dien - Zwarte Leeuw Speeldag 
06/10/2018 7 Davo Puurs A - FC Ik Dien Speeldag 
13/10/2018 8 FC Ik Dien - KSK Heist C Speeldag 
20/10/2018 9 KFC Schoten A - FC Ik Dien Speeldag 
27/10/2018 10 FC Ik Dien - 's Grav'wzl-Schilde Speeldag 
03/11/2018 11 FC Blaasveld - FC Ik Dien Speeldag 
10/11/2018 12 FC Ik Dien - Zennester Hombeek Speeldag 
17/11/2018 13 FC Ik Dien - Berlaar Heikant Speeldag 
24/11/2018 14 KSC Mechelen - FC Ik Dien Speeldag 
01/12/2018 15 FC Ik Dien - Maria-Ter-Heide C Speeldag 
08/12/2018 16 KFC Wuustwezel C - FC Ik Dien Speeldag 
15/12/2018 17 FC Ik Dien - FC De Kempen TL Speeldag 
05/01/2019 18 FC Ik Dien - VC Moldavo C Speeldag 
12/01/2019 19 FC Schoonbroek - FC Ik Dien Speeldag 
19/01/2019 20 FC Ik Dien - FC Arendonk Sport Speeldag 
26/01/2019 21 K Ternesse VV - FC Ik Dien Speeldag 
02/02/2019 22 FC Ik Dien - KSK Weelde Speeldag 
09/02/2019 23 Zwarte Leeuw - FC Ik Dien Speeldag 
16/02/2019 24 FC Ik Dien - Davo Puurs A Speeldag 
23/02/2019 25 KSK Heist C - FC Ik Dien Speeldag 
02/03/2019 26 FC Ik Dien - KFC Schoten A Speeldag 
09/03/2019 27 's Grav'wzl-Schilde - FC Ik Dien Speeldag 
16/03/2019 28 FC Ik Dien - FC Blaasveld Speeldag 
23/03/2019 29 Zennester Hombeek - FC Ik Dien Speeldag 
03/04/2019 30 Berlaar Heikant - FC Ik Dien Speeldag 
06/04/2019 31 FC Ik Dien - KSC Mechelen Speeldag 
13/04/2019 32 Maria-Ter-Heide C - FC Ik Dien Speeldag 
20/04/2019 33 FC Ik Dien - KFC Wuustwezel C Speeldag 
27/04/2019 34 FC De Kempen TL - FC Ik Dien Speeldag 

FC Schoonbroek

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 FC Schoonbroek - FC Blaasveld Speeldag 
05/09/2018 2 FC Ik Dien - FC Schoonbroek Speeldag 
08/09/2018 3 FC Schoonbroek - Berlaar Heikant Speeldag 
15/09/2018 4 KSC Mechelen - FC Schoonbroek Speeldag 
22/09/2018 5 FC Schoonbroek - Maria-Ter-Heide C Speeldag 
29/09/2018 6 KFC Wuustwezel C - FC Schoonbroek Speeldag 
06/10/2018 7 FC Schoonbroek - FC De Kempen TL Speeldag 
13/10/2018 8 VC Moldavo C - FC Schoonbroek Speeldag 
20/10/2018 9 Zennester Hombeek - FC Schoonbroek Speeldag 
27/10/2018 10 FC Schoonbroek - FC Arendonk Sport Speeldag 
03/11/2018 11 FC Schoonbroek - K Ternesse VV Speeldag 
10/11/2018 12 FC Schoonbroek - KSK Weelde Speeldag 
17/11/2018 13 Zwarte Leeuw - FC Schoonbroek Speeldag 
24/11/2018 14 FC Schoonbroek - Davo Puurs A Speeldag 
01/12/2018 15 KSK Heist C - FC Schoonbroek Speeldag 
08/12/2018 16 FC Schoonbroek - KFC Schoten A Speeldag 
15/12/2018 17 's Grav'wzl-Schilde - FC Schoonbroek Speeldag 
05/01/2019 18 FC Blaasveld - FC Schoonbroek Speeldag 
12/01/2019 19 FC Schoonbroek - FC Ik Dien Speeldag 
19/01/2019 20 Berlaar Heikant - FC Schoonbroek Speeldag 
26/01/2019 21 FC Schoonbroek - KSC Mechelen Speeldag 
02/02/2019 22 Maria-Ter-Heide C - FC Schoonbroek Speeldag 
09/02/2019 23 FC Schoonbroek - KFC Wuustwezel C Speeldag 
16/02/2019 24 FC De Kempen TL - FC Schoonbroek Speeldag 
23/02/2019 25 FC Schoonbroek - VC Moldavo C Speeldag 
02/03/2019 26 FC Schoonbroek - Zennester Hombeek Speeldag 
09/03/2019 27 FC Arendonk Sport - FC Schoonbroek Speeldag 
16/03/2019 28 K Ternesse VV - FC Schoonbroek Speeldag 
23/03/2019 29 KSK Weelde - FC Schoonbroek Speeldag 
03/04/2019 30 FC Schoonbroek - Zwarte Leeuw Speeldag 
06/04/2019 31 Davo Puurs A - FC Schoonbroek Speeldag 
13/04/2019 32 FC Schoonbroek - KSK Heist C Speeldag 
20/04/2019 33 KFC Schoten A - FC Schoonbroek Speeldag 
27/04/2019 34 FC Schoonbroek - 's Grav'wzl-Schilde Speeldag 

K Ternesse VV

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 K Ternesse VV - KFC Schoten A Speeldag 
05/09/2018 2 's Grav'wzl-Schilde - K Ternesse VV Speeldag 
08/09/2018 3 K Ternesse VV - FC Blaasveld Speeldag 
15/09/2018 4 FC Ik Dien - K Ternesse VV Speeldag 
22/09/2018 5 K Ternesse VV - Berlaar Heikant Speeldag 
29/09/2018 6 KSC Mechelen - K Ternesse VV Speeldag 
06/10/2018 7 K Ternesse VV - Maria-Ter-Heide C Speeldag 
13/10/2018 8 KFC Wuustwezel C - K Ternesse VV Speeldag 
20/10/2018 9 K Ternesse VV - FC De Kempen TL Speeldag 
27/10/2018 10 VC Moldavo C - K Ternesse VV Speeldag 
03/11/2018 11 FC Schoonbroek - K Ternesse VV Speeldag 
10/11/2018 12 FC Arendonk Sport - K Ternesse VV Speeldag 
17/11/2018 13 Zennester Hombeek - K Ternesse VV Speeldag 
24/11/2018 14 K Ternesse VV - KSK Weelde Speeldag 
01/12/2018 15 Zwarte Leeuw - K Ternesse VV Speeldag 
08/12/2018 16 K Ternesse VV - Davo Puurs A Speeldag 
15/12/2018 17 KSK Heist C - K Ternesse VV Speeldag 
05/01/2019 18 KFC Schoten A - K Ternesse VV Speeldag 
12/01/2019 19 K Ternesse VV - 's Grav'wzl-Schilde Speeldag 
19/01/2019 20 FC Blaasveld - K Ternesse VV Speeldag 
26/01/2019 21 K Ternesse VV - FC Ik Dien Speeldag 
02/02/2019 22 Berlaar Heikant - K Ternesse VV Speeldag 
09/02/2019 23 K Ternesse VV - KSC Mechelen Speeldag 
16/02/2019 24 Maria-Ter-Heide C - K Ternesse VV Speeldag 
23/02/2019 25 K Ternesse VV - KFC Wuustwezel C Speeldag 
02/03/2019 26 FC De Kempen TL - K Ternesse VV Speeldag 
09/03/2019 27 K Ternesse VV - VC Moldavo C Speeldag 
16/03/2019 28 K Ternesse VV - FC Schoonbroek Speeldag 
23/03/2019 29 K Ternesse VV - FC Arendonk Sport Speeldag 
03/04/2019 30 K Ternesse VV - Zennester Hombeek Speeldag 
06/04/2019 31 KSK Weelde - K Ternesse VV Speeldag 
13/04/2019 32 K Ternesse VV - Zwarte Leeuw Speeldag 
20/04/2019 33 Davo Puurs A - K Ternesse VV Speeldag 
27/04/2019 34 K Ternesse VV - KSK Heist C Speeldag 

KFC Schoten A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 K Ternesse VV - KFC Schoten A Speeldag 
05/09/2018 2 KFC Schoten A - KSK Weelde Speeldag 
08/09/2018 3 Zwarte Leeuw - KFC Schoten A Speeldag 
15/09/2018 4 KFC Schoten A - Davo Puurs A Speeldag 
22/09/2018 5 KSK Heist C - KFC Schoten A Speeldag 
29/09/2018 6 KFC Schoten A - Zennester Hombeek Speeldag 
06/10/2018 7 KFC Schoten A - 's Grav'wzl-Schilde Speeldag 
13/10/2018 8 FC Blaasveld - KFC Schoten A Speeldag 
20/10/2018 9 KFC Schoten A - FC Ik Dien Speeldag 
27/10/2018 10 Berlaar Heikant - KFC Schoten A Speeldag 
03/11/2018 11 KFC Schoten A - KSC Mechelen Speeldag 
10/11/2018 12 Maria-Ter-Heide C - KFC Schoten A Speeldag 
17/11/2018 13 KFC Schoten A - KFC Wuustwezel C Speeldag 
24/11/2018 14 FC De Kempen TL - KFC Schoten A Speeldag 
01/12/2018 15 KFC Schoten A - VC Moldavo C Speeldag 
08/12/2018 16 FC Schoonbroek - KFC Schoten A Speeldag 
15/12/2018 17 KFC Schoten A - FC Arendonk Sport Speeldag 
05/01/2019 18 KFC Schoten A - K Ternesse VV Speeldag 
12/01/2019 19 KSK Weelde - KFC Schoten A Speeldag 
19/01/2019 20 KFC Schoten A - Zwarte Leeuw Speeldag 
26/01/2019 21 Davo Puurs A - KFC Schoten A Speeldag 
02/02/2019 22 KFC Schoten A - KSK Heist C Speeldag 
09/02/2019 23 Zennester Hombeek - KFC Schoten A Speeldag 
16/02/2019 24 's Grav'wzl-Schilde - KFC Schoten A Speeldag 
23/02/2019 25 KFC Schoten A - FC Blaasveld Speeldag 
02/03/2019 26 FC Ik Dien - KFC Schoten A Speeldag 
09/03/2019 27 KFC Schoten A - Berlaar Heikant Speeldag 
16/03/2019 28 KSC Mechelen - KFC Schoten A Speeldag 
23/03/2019 29 KFC Schoten A - Maria-Ter-Heide C Speeldag 
03/04/2019 30 KFC Wuustwezel C - KFC Schoten A Speeldag 
06/04/2019 31 KFC Schoten A - FC De Kempen TL Speeldag 
13/04/2019 32 VC Moldavo C - KFC Schoten A Speeldag 
20/04/2019 33 KFC Schoten A - FC Schoonbroek Speeldag 
27/04/2019 34 FC Arendonk Sport - KFC Schoten A Speeldag 

KFC Wuustwezel C

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 KFC Wuustwezel C - KSC Mechelen Speeldag 
05/09/2018 2 Maria-Ter-Heide C - KFC Wuustwezel C Speeldag 
08/09/2018 3 Zennester Hombeek - KFC Wuustwezel C Speeldag 
15/09/2018 4 KFC Wuustwezel C - FC De Kempen TL Speeldag 
22/09/2018 5 VC Moldavo C - KFC Wuustwezel C Speeldag 
29/09/2018 6 KFC Wuustwezel C - FC Schoonbroek Speeldag 
06/10/2018 7 FC Arendonk Sport - KFC Wuustwezel C Speeldag 
13/10/2018 8 KFC Wuustwezel C - K Ternesse VV Speeldag 
20/10/2018 9 KSK Weelde - KFC Wuustwezel C Speeldag 
27/10/2018 10 KFC Wuustwezel C - Zwarte Leeuw Speeldag 
03/11/2018 11 Davo Puurs A - KFC Wuustwezel C Speeldag 
10/11/2018 12 KFC Wuustwezel C - KSK Heist C Speeldag 
17/11/2018 13 KFC Schoten A - KFC Wuustwezel C Speeldag 
24/11/2018 14 KFC Wuustwezel C - 's Grav'wzl-Schilde Speeldag 
01/12/2018 15 FC Blaasveld - KFC Wuustwezel C Speeldag 
08/12/2018 16 KFC Wuustwezel C - FC Ik Dien Speeldag 
15/12/2018 17 Berlaar Heikant - KFC Wuustwezel C Speeldag 
05/01/2019 18 KSC Mechelen - KFC Wuustwezel C Speeldag 
12/01/2019 19 KFC Wuustwezel C - Maria-Ter-Heide C Speeldag 
19/01/2019 20 KFC Wuustwezel C - Zennester Hombeek Speeldag 
26/01/2019 21 FC De Kempen TL - KFC Wuustwezel C Speeldag 
02/02/2019 22 KFC Wuustwezel C - VC Moldavo C Speeldag 
09/02/2019 23 FC Schoonbroek - KFC Wuustwezel C Speeldag 
16/02/2019 24 KFC Wuustwezel C - FC Arendonk Sport Speeldag 
23/02/2019 25 K Ternesse VV - KFC Wuustwezel C Speeldag 
02/03/2019 26 KFC Wuustwezel C - KSK Weelde Speeldag 
09/03/2019 27 Zwarte Leeuw - KFC Wuustwezel C Speeldag 
16/03/2019 28 KFC Wuustwezel C - Davo Puurs A Speeldag 
23/03/2019 29 KSK Heist C - KFC Wuustwezel C Speeldag 
03/04/2019 30 KFC Wuustwezel C - KFC Schoten A Speeldag 
06/04/2019 31 's Grav'wzl-Schilde - KFC Wuustwezel C Speeldag 
13/04/2019 32 KFC Wuustwezel C - FC Blaasveld Speeldag 
20/04/2019 33 FC Ik Dien - KFC Wuustwezel C Speeldag 
27/04/2019 34 KFC Wuustwezel C - Berlaar Heikant Speeldag 

KSC Mechelen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 KFC Wuustwezel C - KSC Mechelen Speeldag 
05/09/2018 2 KSC Mechelen - FC De Kempen TL Speeldag 
08/09/2018 3 VC Moldavo C - KSC Mechelen Speeldag 
15/09/2018 4 KSC Mechelen - FC Schoonbroek Speeldag 
22/09/2018 5 FC Arendonk Sport - KSC Mechelen Speeldag 
29/09/2018 6 KSC Mechelen - K Ternesse VV Speeldag 
06/10/2018 7 KSK Weelde - KSC Mechelen Speeldag 
13/10/2018 8 KSC Mechelen - Zwarte Leeuw Speeldag 
20/10/2018 9 Davo Puurs A - KSC Mechelen Speeldag 
27/10/2018 10 KSC Mechelen - KSK Heist C Speeldag 
03/11/2018 11 KFC Schoten A - KSC Mechelen Speeldag 
10/11/2018 12 KSC Mechelen - 's Grav'wzl-Schilde Speeldag 
17/11/2018 13 FC Blaasveld - KSC Mechelen Speeldag 
24/11/2018 14 KSC Mechelen - FC Ik Dien Speeldag 
01/12/2018 15 Berlaar Heikant - KSC Mechelen Speeldag 
08/12/2018 16 Zennester Hombeek - KSC Mechelen Speeldag 
15/12/2018 17 KSC Mechelen - Maria-Ter-Heide C Speeldag 
05/01/2019 18 KSC Mechelen - KFC Wuustwezel C Speeldag 
12/01/2019 19 FC De Kempen TL - KSC Mechelen Speeldag 
19/01/2019 20 KSC Mechelen - VC Moldavo C Speeldag 
26/01/2019 21 FC Schoonbroek - KSC Mechelen Speeldag 
02/02/2019 22 KSC Mechelen - FC Arendonk Sport Speeldag 
09/02/2019 23 K Ternesse VV - KSC Mechelen Speeldag 
16/02/2019 24 KSC Mechelen - KSK Weelde Speeldag 
23/02/2019 25 Zwarte Leeuw - KSC Mechelen Speeldag 
02/03/2019 26 KSC Mechelen - Davo Puurs A Speeldag 
09/03/2019 27 KSK Heist C - KSC Mechelen Speeldag 
16/03/2019 28 KSC Mechelen - KFC Schoten A Speeldag 
23/03/2019 29 's Grav'wzl-Schilde - KSC Mechelen Speeldag 
03/04/2019 30 KSC Mechelen - FC Blaasveld Speeldag 
06/04/2019 31 FC Ik Dien - KSC Mechelen Speeldag 
13/04/2019 32 KSC Mechelen - Berlaar Heikant Speeldag 
20/04/2019 33 KSC Mechelen - Zennester Hombeek Speeldag 
27/04/2019 34 Maria-Ter-Heide C - KSC Mechelen Speeldag 

KSK Heist C

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 KSK Weelde - KSK Heist C Speeldag 
05/09/2018 2 KSK Heist C - Zwarte Leeuw Speeldag 
08/09/2018 3 Davo Puurs A - KSK Heist C Speeldag 
15/09/2018 4 KSK Heist C - Zennester Hombeek Speeldag 
22/09/2018 5 KSK Heist C - KFC Schoten A Speeldag 
29/09/2018 6 's Grav'wzl-Schilde - KSK Heist C Speeldag 
06/10/2018 7 KSK Heist C - FC Blaasveld Speeldag 
13/10/2018 8 FC Ik Dien - KSK Heist C Speeldag 
20/10/2018 9 KSK Heist C - Berlaar Heikant Speeldag 
27/10/2018 10 KSC Mechelen - KSK Heist C Speeldag 
03/11/2018 11 KSK Heist C - Maria-Ter-Heide C Speeldag 
10/11/2018 12 KFC Wuustwezel C - KSK Heist C Speeldag 
17/11/2018 13 KSK Heist C - FC De Kempen TL Speeldag 
24/11/2018 14 VC Moldavo C - KSK Heist C Speeldag 
01/12/2018 15 KSK Heist C - FC Schoonbroek Speeldag 
08/12/2018 16 FC Arendonk Sport - KSK Heist C Speeldag 
15/12/2018 17 KSK Heist C - K Ternesse VV Speeldag 
05/01/2019 18 KSK Heist C - KSK Weelde Speeldag 
12/01/2019 19 Zwarte Leeuw - KSK Heist C Speeldag 
19/01/2019 20 KSK Heist C - Davo Puurs A Speeldag 
26/01/2019 21 Zennester Hombeek - KSK Heist C Speeldag 
02/02/2019 22 KFC Schoten A - KSK Heist C Speeldag 
09/02/2019 23 KSK Heist C - 's Grav'wzl-Schilde Speeldag 
16/02/2019 24 FC Blaasveld - KSK Heist C Speeldag 
23/02/2019 25 KSK Heist C - FC Ik Dien Speeldag 
02/03/2019 26 Berlaar Heikant - KSK Heist C Speeldag 
09/03/2019 27 KSK Heist C - KSC Mechelen Speeldag 
16/03/2019 28 Maria-Ter-Heide C - KSK Heist C Speeldag 
23/03/2019 29 KSK Heist C - KFC Wuustwezel C Speeldag 
03/04/2019 30 FC De Kempen TL - KSK Heist C Speeldag 
06/04/2019 31 KSK Heist C - VC Moldavo C Speeldag 
13/04/2019 32 FC Schoonbroek - KSK Heist C Speeldag 
20/04/2019 33 KSK Heist C - FC Arendonk Sport Speeldag 
27/04/2019 34 K Ternesse VV - KSK Heist C Speeldag 

KSK Weelde

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 KSK Weelde - KSK Heist C Speeldag 
05/09/2018 2 KFC Schoten A - KSK Weelde Speeldag 
08/09/2018 3 KSK Weelde - 's Grav'wzl-Schilde Speeldag 
15/09/2018 4 FC Blaasveld - KSK Weelde Speeldag 
22/09/2018 5 KSK Weelde - FC Ik Dien Speeldag 
29/09/2018 6 Berlaar Heikant - KSK Weelde Speeldag 
06/10/2018 7 KSK Weelde - KSC Mechelen Speeldag 
13/10/2018 8 Maria-Ter-Heide C - KSK Weelde Speeldag 
20/10/2018 9 KSK Weelde - KFC Wuustwezel C Speeldag 
27/10/2018 10 FC De Kempen TL - KSK Weelde Speeldag 
03/11/2018 11 KSK Weelde - VC Moldavo C Speeldag 
10/11/2018 12 FC Schoonbroek - KSK Weelde Speeldag 
17/11/2018 13 KSK Weelde - FC Arendonk Sport Speeldag 
24/11/2018 14 K Ternesse VV - KSK Weelde Speeldag 
01/12/2018 15 Zennester Hombeek - KSK Weelde Speeldag 
08/12/2018 16 KSK Weelde - Zwarte Leeuw Speeldag 
15/12/2018 17 Davo Puurs A - KSK Weelde Speeldag 
05/01/2019 18 KSK Heist C - KSK Weelde Speeldag 
12/01/2019 19 KSK Weelde - KFC Schoten A Speeldag 
19/01/2019 20 's Grav'wzl-Schilde - KSK Weelde Speeldag 
26/01/2019 21 KSK Weelde - FC Blaasveld Speeldag 
02/02/2019 22 FC Ik Dien - KSK Weelde Speeldag 
09/02/2019 23 KSK Weelde - Berlaar Heikant Speeldag 
16/02/2019 24 KSC Mechelen - KSK Weelde Speeldag 
23/02/2019 25 KSK Weelde - Maria-Ter-Heide C Speeldag 
02/03/2019 26 KFC Wuustwezel C - KSK Weelde Speeldag 
09/03/2019 27 KSK Weelde - FC De Kempen TL Speeldag 
16/03/2019 28 VC Moldavo C - KSK Weelde Speeldag 
23/03/2019 29 KSK Weelde - FC Schoonbroek Speeldag 
03/04/2019 30 FC Arendonk Sport - KSK Weelde Speeldag 
06/04/2019 31 KSK Weelde - K Ternesse VV Speeldag 
13/04/2019 32 KSK Weelde - Zennester Hombeek Speeldag 
20/04/2019 33 Zwarte Leeuw - KSK Weelde Speeldag 
27/04/2019 34 KSK Weelde - Davo Puurs A Speeldag 

Maria-Ter-Heide C

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 Zennester Hombeek - Maria-Ter-Heide C Speeldag 
05/09/2018 2 Maria-Ter-Heide C - KFC Wuustwezel C Speeldag 
08/09/2018 3 FC De Kempen TL - Maria-Ter-Heide C Speeldag 
15/09/2018 4 Maria-Ter-Heide C - VC Moldavo C Speeldag 
22/09/2018 5 FC Schoonbroek - Maria-Ter-Heide C Speeldag 
29/09/2018 6 Maria-Ter-Heide C - FC Arendonk Sport Speeldag 
06/10/2018 7 K Ternesse VV - Maria-Ter-Heide C Speeldag 
13/10/2018 8 Maria-Ter-Heide C - KSK Weelde Speeldag 
20/10/2018 9 Zwarte Leeuw - Maria-Ter-Heide C Speeldag 
27/10/2018 10 Maria-Ter-Heide C - Davo Puurs A Speeldag 
03/11/2018 11 KSK Heist C - Maria-Ter-Heide C Speeldag 
10/11/2018 12 Maria-Ter-Heide C - KFC Schoten A Speeldag 
17/11/2018 13 's Grav'wzl-Schilde - Maria-Ter-Heide C Speeldag 
24/11/2018 14 Maria-Ter-Heide C - FC Blaasveld Speeldag 
01/12/2018 15 FC Ik Dien - Maria-Ter-Heide C Speeldag 
08/12/2018 16 Maria-Ter-Heide C - Berlaar Heikant Speeldag 
15/12/2018 17 KSC Mechelen - Maria-Ter-Heide C Speeldag 
05/01/2019 18 Maria-Ter-Heide C - Zennester Hombeek Speeldag 
12/01/2019 19 KFC Wuustwezel C - Maria-Ter-Heide C Speeldag 
19/01/2019 20 Maria-Ter-Heide C - FC De Kempen TL Speeldag 
26/01/2019 21 VC Moldavo C - Maria-Ter-Heide C Speeldag 
02/02/2019 22 Maria-Ter-Heide C - FC Schoonbroek Speeldag 
09/02/2019 23 FC Arendonk Sport - Maria-Ter-Heide C Speeldag 
16/02/2019 24 Maria-Ter-Heide C - K Ternesse VV Speeldag 
23/02/2019 25 KSK Weelde - Maria-Ter-Heide C Speeldag 
02/03/2019 26 Maria-Ter-Heide C - Zwarte Leeuw Speeldag 
09/03/2019 27 Davo Puurs A - Maria-Ter-Heide C Speeldag 
16/03/2019 28 Maria-Ter-Heide C - KSK Heist C Speeldag 
23/03/2019 29 KFC Schoten A - Maria-Ter-Heide C Speeldag 
03/04/2019 30 Maria-Ter-Heide C - 's Grav'wzl-Schilde Speeldag 
06/04/2019 31 FC Blaasveld - Maria-Ter-Heide C Speeldag 
13/04/2019 32 Maria-Ter-Heide C - FC Ik Dien Speeldag 
20/04/2019 33 Berlaar Heikant - Maria-Ter-Heide C Speeldag 
27/04/2019 34 Maria-Ter-Heide C - KSC Mechelen Speeldag 

VC Moldavo C

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 VC Moldavo C - FC Ik Dien Speeldag 
05/09/2018 2 Berlaar Heikant - VC Moldavo C Speeldag 
08/09/2018 3 VC Moldavo C - KSC Mechelen Speeldag 
15/09/2018 4 Maria-Ter-Heide C - VC Moldavo C Speeldag 
22/09/2018 5 VC Moldavo C - KFC Wuustwezel C Speeldag 
29/09/2018 6 FC De Kempen TL - VC Moldavo C Speeldag 
06/10/2018 7 Zennester Hombeek - VC Moldavo C Speeldag 
13/10/2018 8 VC Moldavo C - FC Schoonbroek Speeldag 
20/10/2018 9 FC Arendonk Sport - VC Moldavo C Speeldag 
27/10/2018 10 VC Moldavo C - K Ternesse VV Speeldag 
03/11/2018 11 KSK Weelde - VC Moldavo C Speeldag 
10/11/2018 12 VC Moldavo C - Zwarte Leeuw Speeldag 
17/11/2018 13 Davo Puurs A - VC Moldavo C Speeldag 
24/11/2018 14 VC Moldavo C - KSK Heist C Speeldag 
01/12/2018 15 KFC Schoten A - VC Moldavo C Speeldag 
08/12/2018 16 VC Moldavo C - 's Grav'wzl-Schilde Speeldag 
15/12/2018 17 FC Blaasveld - VC Moldavo C Speeldag 
05/01/2019 18 FC Ik Dien - VC Moldavo C Speeldag 
12/01/2019 19 VC Moldavo C - Berlaar Heikant Speeldag 
19/01/2019 20 KSC Mechelen - VC Moldavo C Speeldag 
26/01/2019 21 VC Moldavo C - Maria-Ter-Heide C Speeldag 
02/02/2019 22 KFC Wuustwezel C - VC Moldavo C Speeldag 
09/02/2019 23 VC Moldavo C - FC De Kempen TL Speeldag 
16/02/2019 24 VC Moldavo C - Zennester Hombeek Speeldag 
23/02/2019 25 FC Schoonbroek - VC Moldavo C Speeldag 
02/03/2019 26 VC Moldavo C - FC Arendonk Sport Speeldag 
09/03/2019 27 K Ternesse VV - VC Moldavo C Speeldag 
16/03/2019 28 VC Moldavo C - KSK Weelde Speeldag 
23/03/2019 29 Zwarte Leeuw - VC Moldavo C Speeldag 
03/04/2019 30 VC Moldavo C - Davo Puurs A Speeldag 
06/04/2019 31 KSK Heist C - VC Moldavo C Speeldag 
13/04/2019 32 VC Moldavo C - KFC Schoten A Speeldag 
20/04/2019 33 's Grav'wzl-Schilde - VC Moldavo C Speeldag 
27/04/2019 34 VC Moldavo C - FC Blaasveld Speeldag 

Zennester Hombeek

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 Zennester Hombeek - Maria-Ter-Heide C Speeldag 
05/09/2018 2 Davo Puurs A - Zennester Hombeek Speeldag 
08/09/2018 3 Zennester Hombeek - KFC Wuustwezel C Speeldag 
15/09/2018 4 KSK Heist C - Zennester Hombeek Speeldag 
22/09/2018 5 Zennester Hombeek - FC De Kempen TL Speeldag 
29/09/2018 6 KFC Schoten A - Zennester Hombeek Speeldag 
06/10/2018 7 Zennester Hombeek - VC Moldavo C Speeldag 
13/10/2018 8 's Grav'wzl-Schilde - Zennester Hombeek Speeldag 
20/10/2018 9 Zennester Hombeek - FC Schoonbroek Speeldag 
27/10/2018 10 FC Blaasveld - Zennester Hombeek Speeldag 
03/11/2018 11 Zennester Hombeek - FC Arendonk Sport Speeldag 
10/11/2018 12 FC Ik Dien - Zennester Hombeek Speeldag 
17/11/2018 13 Zennester Hombeek - K Ternesse VV Speeldag 
24/11/2018 14 Berlaar Heikant - Zennester Hombeek Speeldag 
01/12/2018 15 Zennester Hombeek - KSK Weelde Speeldag 
08/12/2018 16 Zennester Hombeek - KSC Mechelen Speeldag 
15/12/2018 17 Zwarte Leeuw - Zennester Hombeek Speeldag 
05/01/2019 18 Maria-Ter-Heide C - Zennester Hombeek Speeldag 
12/01/2019 19 Zennester Hombeek - Davo Puurs A Speeldag 
19/01/2019 20 KFC Wuustwezel C - Zennester Hombeek Speeldag 
26/01/2019 21 Zennester Hombeek - KSK Heist C Speeldag 
02/02/2019 22 FC De Kempen TL - Zennester Hombeek Speeldag 
09/02/2019 23 Zennester Hombeek - KFC Schoten A Speeldag 
16/02/2019 24 VC Moldavo C - Zennester Hombeek Speeldag 
23/02/2019 25 Zennester Hombeek - 's Grav'wzl-Schilde Speeldag 
02/03/2019 26 FC Schoonbroek - Zennester Hombeek Speeldag 
09/03/2019 27 Zennester Hombeek - FC Blaasveld Speeldag 
16/03/2019 28 FC Arendonk Sport - Zennester Hombeek Speeldag 
23/03/2019 29 Zennester Hombeek - FC Ik Dien Speeldag 
03/04/2019 30 K Ternesse VV - Zennester Hombeek Speeldag 
06/04/2019 31 Zennester Hombeek - Berlaar Heikant Speeldag 
13/04/2019 32 KSK Weelde - Zennester Hombeek Speeldag 
20/04/2019 33 KSC Mechelen - Zennester Hombeek Speeldag 
27/04/2019 34 Zennester Hombeek - Zwarte Leeuw Speeldag 

Zwarte Leeuw

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/09/2018 1 Zwarte Leeuw - Davo Puurs A Speeldag 
05/09/2018 2 KSK Heist C - Zwarte Leeuw Speeldag 
08/09/2018 3 Zwarte Leeuw - KFC Schoten A Speeldag 
15/09/2018 4 's Grav'wzl-Schilde - Zwarte Leeuw Speeldag 
22/09/2018 5 Zwarte Leeuw - FC Blaasveld Speeldag 
29/09/2018 6 FC Ik Dien - Zwarte Leeuw Speeldag 
06/10/2018 7 Zwarte Leeuw - Berlaar Heikant Speeldag 
13/10/2018 8 KSC Mechelen - Zwarte Leeuw Speeldag 
20/10/2018 9 Zwarte Leeuw - Maria-Ter-Heide C Speeldag 
27/10/2018 10 KFC Wuustwezel C - Zwarte Leeuw Speeldag 
03/11/2018 11 Zwarte Leeuw - FC De Kempen TL Speeldag 
10/11/2018 12 VC Moldavo C - Zwarte Leeuw Speeldag 
17/11/2018 13 Zwarte Leeuw - FC Schoonbroek Speeldag 
24/11/2018 14 FC Arendonk Sport - Zwarte Leeuw Speeldag 
01/12/2018 15 Zwarte Leeuw - K Ternesse VV Speeldag 
08/12/2018 16 KSK Weelde - Zwarte Leeuw Speeldag 
15/12/2018 17 Zwarte Leeuw - Zennester Hombeek Speeldag 
05/01/2019 18 Davo Puurs A - Zwarte Leeuw Speeldag 
12/01/2019 19 Zwarte Leeuw - KSK Heist C Speeldag 
19/01/2019 20 KFC Schoten A - Zwarte Leeuw Speeldag 
26/01/2019 21 Zwarte Leeuw - 's Grav'wzl-Schilde Speeldag 
02/02/2019 22 FC Blaasveld - Zwarte Leeuw Speeldag 
09/02/2019 23 Zwarte Leeuw - FC Ik Dien Speeldag 
16/02/2019 24 Berlaar Heikant - Zwarte Leeuw Speeldag 
23/02/2019 25 Zwarte Leeuw - KSC Mechelen Speeldag 
02/03/2019 26 Maria-Ter-Heide C - Zwarte Leeuw Speeldag 
09/03/2019 27 Zwarte Leeuw - KFC Wuustwezel C Speeldag 
16/03/2019 28 FC De Kempen TL - Zwarte Leeuw Speeldag 
23/03/2019 29 Zwarte Leeuw - VC Moldavo C Speeldag 
03/04/2019 30 FC Schoonbroek - Zwarte Leeuw Speeldag 
06/04/2019 31 Zwarte Leeuw - FC Arendonk Sport Speeldag 
13/04/2019 32 K Ternesse VV - Zwarte Leeuw Speeldag 
20/04/2019 33 Zwarte Leeuw - KSK Weelde Speeldag 
27/04/2019 34 Zennester Hombeek - Zwarte Leeuw Speeldag 

PROVINCIALE VROUWEN - SCHEMATISCHE VOORSTELLING KLIMMEN EN DALEN

1. MINSTENS 1 VAN DE EERSTE DRIE CLUBS UIT 1e PROVINCIALE WENST TE PROMOVEREN

Antwerpse dalers uit 2e Nationale >>> 0 1 2 3 4
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 1 2 3 4 5
2e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
2e Prov. dalers 1 2 3 4 5
3e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
3e Prov. dalers n.g. n.g. n.g. n.g. n.g.
4e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
      

2. GEEN VAN DE EERSTE DRIE CLUBS UIT 1e PROVINCIALE WENST TE PROMOVEREN

Antwerpse dalers uit 2e Nationale >>> 0 1 2 3 4
1e Prov. stijgers 0 0 0 0 0
1e Prov. dalers 2 3 4 5 6
2e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
2e Prov. dalers 2 3 4 5 6
3e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
3e Prov. dalers n.g. n.g. n.g. n.g. n.g.
4e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
      
n.g. = nog niet gekend.

We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2018-2019 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet. Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken. De planning verscheen in "Sportleven" van 9 mei 2018.

KLIK HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).