Groep 5
Update: 19/08/2018 om 20:20u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Alles over het wedden op Voetbal.
De grootste community van de Benelux.
Chat - Forum - Voorbeschouwingen - Voetbalpronostiek
www.voetbalwedden.net
info@voetbalwedden.net
DE SCHEMAS BEKER VAN ANTWERPEN
ZIE PROVINCIAAL - BVA 2018


ALLE PROVINCIALE KALENDERS
ZIE DE REEKSPAGINAS
Laatste update: 19/08/2018 om 20:20u
Provinciaal  /  Beker van Antwerpen  /  Groep 5
DE BEKER VAN ANTWERPEN 2018 - GROEP 5

Op deze pagina ziet u het schema van de bekerwedstrijden in groep 5, zomer 2018.
Deze groep bestaat uit ploegen van 1e en 2e provinciale.

De vier wedstrijden worden gespeeld op de zaterdagen 4, 11, 18 en 25 augustus 2018.

!! Op deze BVA-pagina's vermelden we de juiste datums en eventueel aangepaste beginuren in de loop van de woensdag voor de wedstrijden.

De eerste vier ploegen in het eindklassement plaatsen zich automatisch voor de 8e finales.
Ze komen eveneens in aanmerking voor de nationale bekercompetitie.
Speeldag 1 Speeldag 2 Speeldag 3 Speeldag 4
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 3 (18 augustus 2018)
Zat. 18/08 18u30 SK Rita Berlaar - FC Suraye United 1 - 2
Zat. 18/08 18u30 KFC Putte A - Heffen SK 5 - 0
Zat. 18/08 18u30 VC Rijmenam - KFCV Wintam (ff.) 3 - 0
Zat. 18/08 18u30 VK Heindonk - KSK Reet 4 - 1
Zat. 18/08 18u30 RB Elzestraat - Zennester Hombeek 2 - 6
Zat. 18/08 18u30 SK Sint Amands - KSK Rumst 3 - 2
Zat. 18/08 18u30 SK Peulis - KV Hooikt 1 - 2
Zat. 18/08 18u30 KFC Muizen - KSK Wavria A 0 - 4
Zat. 18/08 18u30 KFC Lint - FC Blaasveld 2 - 0
Zat. 18/08 18u30 Puursica - Schelle Sport 0 - 11
Zat. 18/08 18u30 KVS Branst - KSK Wavria B 13 - 3
Zat. 18/08 18u30 BO Beerzel - Leest United 2 - 1
Zat. 18/08 18u30 SV Aartselaar B - VVH Lippelo 1 - 3
Zat. 18/08 18u30 KFC Katelijne A - SV Grasheide 2 - 1
Zat. 18/08 18u30 KVK Hingene - KFC Putte B 2 - 3
Zat. 18/08 18u30 KFC Katelijne B - KSC Mechelen 0 - 3
Zon. 19/08 18u00 SV Aartselaar A - Nielse SV 6 - 0

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 3 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Putte B 3 3 0 0 11 3 9
2 KV Hooikt 3 3 0 0 11 4 9
3 VC Rijmenam 3 3 0 0 10 3 9
4 BO Beerzel 3 3 0 0 8 3 9
5 Schelle Sport 3 2 0 1 20 4 7
6 KVS Branst 3 2 0 1 16 3 7
7 VVH Lippelo 3 2 0 1 8 1 7
8 KFC Katelijne A 3 2 0 1 6 2 7
9 KFC Lint 3 2 0 1 6 2 7
10 SV Aartselaar A 3 2 1 0 13 4 6
11 KSK Wavria A 3 2 1 0 11 3 6
12 KFC Putte A 3 2 1 0 10 4 6
13 VK Heindonk 3 2 1 0 11 6 6
14 KSC Mechelen 3 2 1 0 8 4 6
15 KFCV Wintam 3 2 1 0 9 6 6
16 Heffen SK 3 2 1 0 8 7 6
17 SK Sint Amands 3 2 1 0 9 9 6
18 FC Suraye United 3 2 1 0 6 6 6
19 RB Elzestraat 3 1 1 1 8 9 4
20 Nielse SV 3 1 1 1 6 8 4
21 SV Grasheide 3 1 2 0 7 9 3
22 Zennester Hombeek 3 1 2 0 6 8 3
23 SV Aartselaar B 3 1 2 0 6 9 3
24 KSK Reet 3 1 2 0 5 8 3
25 KSK Wavria B 3 1 2 0 8 17 3
26 Leest United 3 0 2 1 4 9 1
27 KVK Hingene 3 0 3 0 4 11 0
28 KSK Rumst 3 0 3 0 2 9 0
29 FC Blaasveld 3 0 3 0 1 9 0
30 KFC Muizen 3 0 3 0 2 11 0
31 SK Rita Berlaar 3 0 3 0 2 11 0
32 KFC Katelijne B 3 0 3 0 0 9 0
33 SK Peulis 3 0 3 0 2 13 0
34 Puursica 3 0 3 0 2 22 0

= gewonnen = verloren = gelijk

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

* Voor het klassement van alle groepen, klik op "Provinciaal - Klassementen - BVA" .

Speeldagen

01 02
03 04


Speeldag 1 (4 augustus 2018)
SK Rita Berlaar - KSK Wavria B 1 - 4
KFC Putte A - KSK Rumst 3 - 0
VC Rijmenam - FC Blaasveld 3 - 0
VK Heindonk - KFC Putte B 1 - 3
SV Aartselaar A - SV Grasheide 6 - 1
RB Elzestraat - KSC Mechelen 3 - 0
SK Sint Amands - KV Hooikt 2 - 6
SK Peulis - Schelle Sport 1 - 6
KFC Muizen - KFCV Wintam 1 - 5
KFC Lint - Leest United 1 - 1
Puursica - Heffen SK 1 - 6
KVS Branst - VVH Lippelo 0 - 0
BO Beerzel - KSK Wavria A 3 - 2
SV Aartselaar B - Nielse SV 1 - 5
KFC Katelijne A - Zennester Hombeek 3 - 0
KVK Hingene - FC Suraye United 1 - 3
KFC Katelijne B - KSK Reet 0 - 1


Speeldag 2 (11 augustus 2018)
KV Hooikt - SV Aartselaar A 3 - 1
Leest United - VK Heindonk 2 - 6
Heffen SK - KFC Muizen 2 - 1
Zennester Hombeek - KVS Branst 0 - 3
KSK Reet - VC Rijmenam 3 - 4
FC Suraye United - SV Aartselaar B 1 - 4
KSK Wavria B - KFC Lint 1 - 3
VVH Lippelo - SK Rita Berlaar 5 - 0
KSK Rumst (ff.) - BO Beerzel 0 - 3
KFCV Wintam - KFC Putte A 4 - 2
FC Blaasveld - SK Sint Amands 1 - 4
Schelle Sport - RB Elzestraat 3 - 3
KSC Mechelen - KVK Hingene 5 - 1
KFC Putte B - KFC Katelijne B 5 - 0
SV Grasheide - Puursica 5 - 1
Nielse SV - KFC Katelijne A 1 - 1
KSK Wavria A - SK Peulis 5 - 0


Speeldag 3 (18 augustus 2018)
SK Rita Berlaar - FC Suraye United 1 - 2
KFC Putte A - Heffen SK 5 - 0
VC Rijmenam - KFCV Wintam (ff.) 3 - 0
VK Heindonk - KSK Reet 4 - 1
SV Aartselaar A - Nielse SV 6 - 0
RB Elzestraat - Zennester Hombeek 2 - 6
SK Sint Amands - KSK Rumst 3 - 2
SK Peulis - KV Hooikt 1 - 2
KFC Muizen - KSK Wavria A 0 - 4
KFC Lint - FC Blaasveld 2 - 0
Puursica - Schelle Sport 0 - 11
KVS Branst - KSK Wavria B 13 - 3
BO Beerzel - Leest United 2 - 1
SV Aartselaar B - VVH Lippelo 1 - 3
KFC Katelijne A - SV Grasheide 2 - 1
KVK Hingene - KFC Putte B 2 - 3
KFC Katelijne B - KSC Mechelen 0 - 3


Speeldag 4 (25 augustus 2018)
KV Hooikt - KFC Lint
Leest United - SK Sint Amands
Heffen SK - SK Rita Berlaar
Zennester Hombeek - KFC Putte A
KSK Reet - KVK Hingene
FC Suraye United - VC Rijmenam
KSK Wavria B - Puursica
VVH Lippelo - KFC Katelijne A
KSK Rumst - SK Peulis
KFCV Wintam - SV Aartselaar B
FC Blaasveld - KFC Muizen
Schelle Sport - KFC Katelijne B
KSC Mechelen - VK Heindonk
KFC Putte B - SV Aartselaar A
SV Grasheide - RB Elzestraat
Nielse SV - BO Beerzel
KSK Wavria A - KVS Branst


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in groep 5 van de BVA.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 3 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Putte B 936
2KV Hooikt 936
3BO Beerzel 963
4VC Rijmenam 963
5Schelle Sport 716
6VVH Lippelo 734
7KFC Lint 743
8KVS Branst 743
9KFC Katelijne A 761
10FC Suraye United 606
11Heffen SK 633
12KFCV Wintam 633
13KSC Mechelen 633
14KSK Wavria A 633
15SK Sint Amands 633
16VK Heindonk 633
17KFC Putte A 660
18SV Aartselaar A 660
19Nielse SV 413
20RB Elzestraat 431
21KSK Reet 303
22KSK Wavria B 303
23SV Aartselaar B 303
24Zennester Hombeek 303
25SV Grasheide 330
26Leest United 101
27FC Blaasveld 000
28KFC Katelijne B 000
29KFC Muizen 000
30KSK Rumst 000
31KVK Hingene 000
32Puursica 000
33SK Peulis 000
34SK Rita Berlaar 000


VERLIESPUNTEN NA 3 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1BO Beerzel 000
2KFC Putte B 000
3KV Hooikt 000
4VC Rijmenam 000
5KFC Lint 220
6KVS Branst 220
7Schelle Sport 220
8KFC Katelijne A 202
9VVH Lippelo 202
10FC Suraye United 330
11SK Sint Amands 330
12VK Heindonk 330
13Heffen SK 303
14KFC Putte A 303
15KFCV Wintam 303
16KSC Mechelen 303
17KSK Wavria A 303
18SV Aartselaar A 303
19RB Elzestraat 532
20Nielse SV 523
21SV Aartselaar B 660
22KSK Reet 633
23KSK Wavria B 633
24Zennester Hombeek 633
25SV Grasheide 606
26Leest United 835
27KFC Katelijne B 963
28KFC Muizen 963
29KVK Hingene 963
30Puursica 963
31SK Peulis 963
32SK Rita Berlaar 963
33FC Blaasveld 936
34KSK Rumst 936


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Putte B 936
2KV Hooikt 936
3BO Beerzel 963
4VC Rijmenam 963
5Schelle Sport 716
6VVH Lippelo 734
7KFC Lint 743
8KVS Branst 743
9KFC Katelijne A 761
10FC Suraye United 606
11Heffen SK 633
12KFCV Wintam 633
13KSC Mechelen 633
14KSK Wavria A 633
15SK Sint Amands 633
16VK Heindonk 633
17KFC Putte A 660
18SV Aartselaar A 660
19Nielse SV 413
20RB Elzestraat 431
21KSK Reet 303
22KSK Wavria B 303
23SV Aartselaar B 303
24Zennester Hombeek 303
25SV Grasheide 330
26Leest United 101
27FC Blaasveld 000
28KFC Katelijne B 000
29KFC Muizen 000
30KSK Rumst 000
31KVK Hingene 000
32Puursica 000
33SK Peulis 000
34SK Rita Berlaar 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 3 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Schelle Sport 20317
2KVS Branst 16133
3SV Aartselaar A 13121
4KV Hooikt 1138
5KFC Putte B 1156
6KSK Wavria A 1156
7VK Heindonk 1156
8VC Rijmenam 1064
9KFC Putte A 1082
10KFCV Wintam 945
11SK Sint Amands 954
12KSK Wavria B 817
13Heffen SK 826
14BO Beerzel 853
15KSC Mechelen 853
16RB Elzestraat 853
17VVH Lippelo 853
18SV Grasheide 752
19Zennester Hombeek 606
20FC Suraye United 615
21Nielse SV 615
22SV Aartselaar B 624
23KFC Lint 633
24KFC Katelijne A 651
25KSK Reet 532
26Leest United 422
27KVK Hingene 431
28KSK Rumst 202
29KFC Muizen 211
30Puursica 211
31SK Peulis 220
32SK Rita Berlaar 220
33FC Blaasveld 110
34KFC Katelijne B 000


TEGENDOELPUNTEN NA 3 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1VVH Lippelo 101
2KFC Katelijne A 211
3KFC Lint 211
4BO Beerzel 330
5KVS Branst 330
6KFC Putte B 303
7KSK Wavria A 303
8VC Rijmenam 303
9Schelle Sport 431
10KSC Mechelen 413
11KV Hooikt 413
12SV Aartselaar A 413
13KFC Putte A 404
14FC Suraye United 642
15VK Heindonk 642
16KFCV Wintam 624
17Heffen SK 716
18KSK Reet 844
19Zennester Hombeek 835
20Nielse SV 817
21SK Sint Amands 981
22SV Aartselaar B 981
23Leest United 963
24RB Elzestraat 963
25FC Blaasveld 945
26KFC Katelijne B 945
27KSK Rumst 936
28SV Grasheide 918
29KFC Muizen 1192
30KVK Hingene 1165
31SK Rita Berlaar 1165
32SK Peulis 1385
33KSK Wavria B 17314
34Puursica 22175


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 3 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1BO Beerzel 3x3x
2KFC Putte B 3x3x
3KV Hooikt 3x3x
4VC Rijmenam 3x3x
5KFC Lint 2x3x
6KVS Branst 2x3x
7VVH Lippelo 2x3x
8Heffen SK 2 2 
9KFCV Wintam 2 2 
10KSC Mechelen 2x2x
11KSK Wavria A 2x2x
12SK Sint Amands 2x2x
13VK Heindonk 2x2x
14KFC Katelijne A 1x3x
15Schelle Sport 1x3x
16Nielse SV 1 2 
17RB Elzestraat 1 2 
18FC Suraye United 1x1x
19KFC Putte A 1x1x
20KSK Reet 1 1 
21KSK Wavria B 1 1 
22SV Aartselaar A 1x1x
23SV Aartselaar B 1 1 
24SV Grasheide 1 1 
25Zennester Hombeek 1x1x
26Leest United 0 1 
27FC Blaasveld 0 0 
28KFC Katelijne B 0 0 
29KFC Muizen 0 0 
30KSK Rumst 0 0 
31KVK Hingene 0 0 
32Puursica 0 0 
33SK Peulis 0 0 
34SK Rita Berlaar 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 3 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KSK Wavria A 211
2KVS Branst 211
3VVH Lippelo 211
4KFC Putte A 220
5VC Rijmenam 220
6BO Beerzel 101
7KSC Mechelen 101
8KSK Reet 101
9Schelle Sport 101
10KFC Katelijne A 110
11KFC Lint 110
12KFC Putte B 110
13RB Elzestraat 110
14SV Aartselaar A 110
15FC Blaasveld 000
16FC Suraye United 000
17Heffen SK 000
18KFC Katelijne B 000
19KFC Muizen 000
20KFCV Wintam 000
21KSK Rumst 000
22KSK Wavria B 000
23KV Hooikt 000
24KVK Hingene 000
25Leest United 000
26Nielse SV 000
27Puursica 000
28SK Peulis 000
29SK Rita Berlaar 000
30SK Sint Amands 000
31SV Aartselaar B 000
32SV Grasheide 000
33VK Heindonk 000
34Zennester Hombeek 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 3 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Suraye United 312
2KFC Putte B 312
3KSK Reet 312
4KSK Wavria A 312
5KSK Wavria B 312
6KV Hooikt 312
7Leest United 312
8SV Grasheide 312
9Schelle Sport 312
10BO Beerzel 321
11KFC Katelijne A 321
12KFC Lint 321
13KFC Putte A 321
14KVK Hingene 321
15RB Elzestraat 321
16SK Sint Amands 321
17SV Aartselaar A 321
18SV Aartselaar B 321
19VC Rijmenam 321
20VK Heindonk 321
21Heffen SK 211
22KFC Muizen 211
23KFCV Wintam 211
24KSC Mechelen 211
25KVS Branst 211
26Nielse SV 211
27Puursica 211
28VVH Lippelo 211
29SK Peulis 220
30SK Rita Berlaar 220
31KSK Rumst 101
32Zennester Hombeek 101
33FC Blaasveld 110
34KFC Katelijne B 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 3 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1BO Beerzel 000
2FC Suraye United 000
3KFC Katelijne A 000
4KFC Lint 000
5KFC Putte A 000
6KFC Putte B 000
7KSK Reet 000
8KSK Wavria A 000
9KSK Wavria B 000
10KV Hooikt 000
11KVK Hingene 000
12Leest United 000
13RB Elzestraat 000
14SK Sint Amands 000
15SV Aartselaar A 000
16SV Aartselaar B 000
17SV Grasheide 000
18Schelle Sport 000
19VC Rijmenam 000
20VK Heindonk 000
21KFC Muizen 110
22KVS Branst 110
23Puursica 110
24Heffen SK 101
25KFCV Wintam 101
26KSC Mechelen 101
27Nielse SV 101
28SK Peulis 101
29SK Rita Berlaar 101
30VVH Lippelo 101
31KSK Rumst 211
32Zennester Hombeek 211
33FC Blaasveld 202
34KFC Katelijne B 321


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 3 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 SV Aartselaar A 2 2 0 0 12 1 6
2 KFC Putte A 2 2 0 0 8 0 6
3 VC Rijmenam 2 2 0 0 6 0 6
4 KFC Katelijne A 2 2 0 0 5 1 6
5 BO Beerzel 2 2 0 0 5 3 6
6 KVS Branst 2 1 1 0 13 3 4
7 KFC Lint 2 1 1 0 3 1 4
8 KFC Putte B 1 1 0 0 5 0 3
9 KSK Wavria A 1 1 0 0 5 0 3
10 VVH Lippelo 1 1 0 0 5 0 3
11 KSC Mechelen 1 1 0 0 5 1 3
12 SV Grasheide 1 1 0 0 5 1 3
13 KFCV Wintam 1 1 0 0 4 2 3
14 KV Hooikt 1 1 0 0 3 1 3
15 Heffen SK 1 1 0 0 2 1 3
16 VK Heindonk 2 1 0 1 5 4 3
17 RB Elzestraat 2 1 0 1 5 6 3
18 SK Sint Amands 2 1 0 1 5 8 3
19 Nielse SV 1 0 1 0 1 1 1
20 Schelle Sport 1 0 1 0 3 3 1
21 KSK Reet 1 0 0 1 3 4 0
22 KSK Wavria B 1 0 0 1 1 3 0
23 FC Blaasveld 1 0 0 1 1 4 0
24 FC Suraye United 1 0 0 1 1 4 0
25 KSK Rumst 1 0 0 1 0 3 0
26 Zennester Hombeek 1 0 0 1 0 3 0
27 Leest United 1 0 0 1 2 6 0
28 KVK Hingene 2 0 0 2 3 6 0
29 KFC Katelijne B 2 0 0 2 0 4 0
30 SK Rita Berlaar 2 0 0 2 2 6 0
31 SK Peulis 2 0 0 2 2 8 0
32 SV Aartselaar B 2 0 0 2 2 8 0
33 KFC Muizen 2 0 0 2 1 9 0
34 Puursica 2 0 0 2 1 17 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 3 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 Schelle Sport 2 2 0 0 17 1 6
2 KV Hooikt 2 2 0 0 8 3 6
3 FC Suraye United 2 2 0 0 5 2 6
4 KFC Putte B 2 2 0 0 6 3 6
5 VVH Lippelo 2 1 1 0 3 1 4
6 VK Heindonk 1 1 0 0 6 2 3
7 BO Beerzel 1 1 0 0 3 0 3
8 KVS Branst 1 1 0 0 3 0 3
9 SK Sint Amands 1 1 0 0 4 1 3
10 SV Aartselaar B 1 1 0 0 4 1 3
11 KFC Lint 1 1 0 0 3 1 3
12 VC Rijmenam 1 1 0 0 4 3 3
13 KSK Wavria A 2 1 0 1 6 3 3
14 KFCV Wintam 2 1 0 1 5 4 3
15 Zennester Hombeek 2 1 0 1 6 5 3
16 Heffen SK 2 1 0 1 6 6 3
17 KSC Mechelen 2 1 0 1 3 3 3
18 KSK Reet 2 1 0 1 2 4 3
19 Nielse SV 2 1 0 1 5 7 3
20 KSK Wavria B 2 1 0 1 7 14 3
21 KFC Katelijne A 1 0 1 0 1 1 1
22 RB Elzestraat 1 0 1 0 3 3 1
23 Leest United 2 0 1 1 2 3 1
24 KFC Muizen 1 0 0 1 1 2 0
25 KFC Putte A 1 0 0 1 2 4 0
26 SV Aartselaar A 1 0 0 1 1 3 0
27 KVK Hingene 1 0 0 1 1 5 0
28 Puursica 1 0 0 1 1 5 0
29 KFC Katelijne B 1 0 0 1 0 5 0
30 SK Peulis 1 0 0 1 0 5 0
31 SK Rita Berlaar 1 0 0 1 0 5 0
32 KSK Rumst 2 0 0 2 2 6 0
33 FC Blaasveld 2 0 0 2 0 5 0
34 SV Grasheide 2 0 0 2 2 8 0

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



BO Beerzel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 BO Beerzel - KSK Wavria A 3 - 2
11/08/2018 2 KSK Rumst (ff.) - BO Beerzel 0 - 3
18/08/2018 3 BO Beerzel - Leest United 2 - 1
25/08/2018 4 Nielse SV - BO Beerzel Speeldag 

FC Blaasveld

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 VC Rijmenam - FC Blaasveld 3 - 0
11/08/2018 2 FC Blaasveld - SK Sint Amands 1 - 4
18/08/2018 3 KFC Lint - FC Blaasveld 2 - 0
25/08/2018 4 FC Blaasveld - KFC Muizen Speeldag 

FC Suraye United

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 KVK Hingene - FC Suraye United 1 - 3
11/08/2018 2 FC Suraye United - SV Aartselaar B 1 - 4
18/08/2018 3 SK Rita Berlaar - FC Suraye United 1 - 2
25/08/2018 4 FC Suraye United - VC Rijmenam Speeldag 

Heffen SK

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 Puursica - Heffen SK 1 - 6
11/08/2018 2 Heffen SK - KFC Muizen 2 - 1
18/08/2018 3 KFC Putte A - Heffen SK 5 - 0
25/08/2018 4 Heffen SK - SK Rita Berlaar Speeldag 

KFC Katelijne A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 KFC Katelijne A - Zennester Hombeek 3 - 0
11/08/2018 2 Nielse SV - KFC Katelijne A 1 - 1
18/08/2018 3 KFC Katelijne A - SV Grasheide 2 - 1
25/08/2018 4 VVH Lippelo - KFC Katelijne A Speeldag 

KFC Katelijne B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 KFC Katelijne B - KSK Reet 0 - 1
11/08/2018 2 KFC Putte B - KFC Katelijne B 5 - 0
18/08/2018 3 KFC Katelijne B - KSC Mechelen 0 - 3
25/08/2018 4 Schelle Sport - KFC Katelijne B Speeldag 

KFC Lint

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 KFC Lint - Leest United 1 - 1
11/08/2018 2 KSK Wavria B - KFC Lint 1 - 3
18/08/2018 3 KFC Lint - FC Blaasveld 2 - 0
25/08/2018 4 KV Hooikt - KFC Lint Speeldag 

KFC Muizen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 KFC Muizen - KFCV Wintam 1 - 5
11/08/2018 2 Heffen SK - KFC Muizen 2 - 1
18/08/2018 3 KFC Muizen - KSK Wavria A 0 - 4
25/08/2018 4 FC Blaasveld - KFC Muizen Speeldag 

KFC Putte A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 KFC Putte A - KSK Rumst 3 - 0
11/08/2018 2 KFCV Wintam - KFC Putte A 4 - 2
18/08/2018 3 KFC Putte A - Heffen SK 5 - 0
25/08/2018 4 Zennester Hombeek - KFC Putte A Speeldag 

KFC Putte B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 VK Heindonk - KFC Putte B 1 - 3
11/08/2018 2 KFC Putte B - KFC Katelijne B 5 - 0
18/08/2018 3 KVK Hingene - KFC Putte B 2 - 3
25/08/2018 4 KFC Putte B - SV Aartselaar A Speeldag 

KFCV Wintam

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 KFC Muizen - KFCV Wintam 1 - 5
11/08/2018 2 KFCV Wintam - KFC Putte A 4 - 2
18/08/2018 3 VC Rijmenam - KFCV Wintam (ff.) 3 - 0
25/08/2018 4 KFCV Wintam - SV Aartselaar B Speeldag 

KSC Mechelen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 RB Elzestraat - KSC Mechelen 3 - 0
11/08/2018 2 KSC Mechelen - KVK Hingene 5 - 1
18/08/2018 3 KFC Katelijne B - KSC Mechelen 0 - 3
25/08/2018 4 KSC Mechelen - VK Heindonk Speeldag 

KSK Reet

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 KFC Katelijne B - KSK Reet 0 - 1
11/08/2018 2 KSK Reet - VC Rijmenam 3 - 4
18/08/2018 3 VK Heindonk - KSK Reet 4 - 1
25/08/2018 4 KSK Reet - KVK Hingene Speeldag 

KSK Rumst

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 KFC Putte A - KSK Rumst 3 - 0
11/08/2018 2 KSK Rumst (ff.) - BO Beerzel 0 - 3
18/08/2018 3 SK Sint Amands - KSK Rumst 3 - 2
25/08/2018 4 KSK Rumst - SK Peulis Speeldag 

KSK Wavria A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 BO Beerzel - KSK Wavria A 3 - 2
11/08/2018 2 KSK Wavria A - SK Peulis 5 - 0
18/08/2018 3 KFC Muizen - KSK Wavria A 0 - 4
25/08/2018 4 KSK Wavria A - KVS Branst Speeldag 

KSK Wavria B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 SK Rita Berlaar - KSK Wavria B 1 - 4
11/08/2018 2 KSK Wavria B - KFC Lint 1 - 3
18/08/2018 3 KVS Branst - KSK Wavria B 13 - 3
25/08/2018 4 KSK Wavria B - Puursica Speeldag 

KV Hooikt

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 SK Sint Amands - KV Hooikt 2 - 6
11/08/2018 2 KV Hooikt - SV Aartselaar A 3 - 1
18/08/2018 3 SK Peulis - KV Hooikt 1 - 2
25/08/2018 4 KV Hooikt - KFC Lint Speeldag 

KVK Hingene

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 KVK Hingene - FC Suraye United 1 - 3
11/08/2018 2 KSC Mechelen - KVK Hingene 5 - 1
18/08/2018 3 KVK Hingene - KFC Putte B 2 - 3
25/08/2018 4 KSK Reet - KVK Hingene Speeldag 

KVS Branst

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 KVS Branst - VVH Lippelo 0 - 0
11/08/2018 2 Zennester Hombeek - KVS Branst 0 - 3
18/08/2018 3 KVS Branst - KSK Wavria B 13 - 3
25/08/2018 4 KSK Wavria A - KVS Branst Speeldag 

Leest United

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 KFC Lint - Leest United 1 - 1
11/08/2018 2 Leest United - VK Heindonk 2 - 6
18/08/2018 3 BO Beerzel - Leest United 2 - 1
25/08/2018 4 Leest United - SK Sint Amands Speeldag 

Nielse SV

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 SV Aartselaar B - Nielse SV 1 - 5
11/08/2018 2 Nielse SV - KFC Katelijne A 1 - 1
18/08/2018 3 SV Aartselaar A - Nielse SV 6 - 0
25/08/2018 4 Nielse SV - BO Beerzel Speeldag 

Puursica

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 Puursica - Heffen SK 1 - 6
11/08/2018 2 SV Grasheide - Puursica 5 - 1
18/08/2018 3 Puursica - Schelle Sport 0 - 11
25/08/2018 4 KSK Wavria B - Puursica Speeldag 

RB Elzestraat

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 RB Elzestraat - KSC Mechelen 3 - 0
11/08/2018 2 Schelle Sport - RB Elzestraat 3 - 3
18/08/2018 3 RB Elzestraat - Zennester Hombeek 2 - 6
25/08/2018 4 SV Grasheide - RB Elzestraat Speeldag 

SK Peulis

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 SK Peulis - Schelle Sport 1 - 6
11/08/2018 2 KSK Wavria A - SK Peulis 5 - 0
18/08/2018 3 SK Peulis - KV Hooikt 1 - 2
25/08/2018 4 KSK Rumst - SK Peulis Speeldag 

SK Rita Berlaar

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 SK Rita Berlaar - KSK Wavria B 1 - 4
11/08/2018 2 VVH Lippelo - SK Rita Berlaar 5 - 0
18/08/2018 3 SK Rita Berlaar - FC Suraye United 1 - 2
25/08/2018 4 Heffen SK - SK Rita Berlaar Speeldag 

SK Sint Amands

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 SK Sint Amands - KV Hooikt 2 - 6
11/08/2018 2 FC Blaasveld - SK Sint Amands 1 - 4
18/08/2018 3 SK Sint Amands - KSK Rumst 3 - 2
25/08/2018 4 Leest United - SK Sint Amands Speeldag 

SV Aartselaar A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 SV Aartselaar A - SV Grasheide 6 - 1
11/08/2018 2 KV Hooikt - SV Aartselaar A 3 - 1
18/08/2018 3 SV Aartselaar A - Nielse SV 6 - 0
25/08/2018 4 KFC Putte B - SV Aartselaar A Speeldag 

SV Aartselaar B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 SV Aartselaar B - Nielse SV 1 - 5
11/08/2018 2 FC Suraye United - SV Aartselaar B 1 - 4
18/08/2018 3 SV Aartselaar B - VVH Lippelo 1 - 3
25/08/2018 4 KFCV Wintam - SV Aartselaar B Speeldag 

SV Grasheide

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 SV Aartselaar A - SV Grasheide 6 - 1
11/08/2018 2 SV Grasheide - Puursica 5 - 1
18/08/2018 3 KFC Katelijne A - SV Grasheide 2 - 1
25/08/2018 4 SV Grasheide - RB Elzestraat Speeldag 

Schelle Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 SK Peulis - Schelle Sport 1 - 6
11/08/2018 2 Schelle Sport - RB Elzestraat 3 - 3
18/08/2018 3 Puursica - Schelle Sport 0 - 11
25/08/2018 4 Schelle Sport - KFC Katelijne B Speeldag 

VC Rijmenam

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 VC Rijmenam - FC Blaasveld 3 - 0
11/08/2018 2 KSK Reet - VC Rijmenam 3 - 4
18/08/2018 3 VC Rijmenam - KFCV Wintam (ff.) 3 - 0
25/08/2018 4 FC Suraye United - VC Rijmenam Speeldag 

VK Heindonk

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 VK Heindonk - KFC Putte B 1 - 3
11/08/2018 2 Leest United - VK Heindonk 2 - 6
18/08/2018 3 VK Heindonk - KSK Reet 4 - 1
25/08/2018 4 KSC Mechelen - VK Heindonk Speeldag 

VVH Lippelo

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 KVS Branst - VVH Lippelo 0 - 0
11/08/2018 2 VVH Lippelo - SK Rita Berlaar 5 - 0
18/08/2018 3 SV Aartselaar B - VVH Lippelo 1 - 3
25/08/2018 4 VVH Lippelo - KFC Katelijne A Speeldag 

Zennester Hombeek

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 KFC Katelijne A - Zennester Hombeek 3 - 0
11/08/2018 2 Zennester Hombeek - KVS Branst 0 - 3
18/08/2018 3 RB Elzestraat - Zennester Hombeek 2 - 6
25/08/2018 4 Zennester Hombeek - KFC Putte A Speeldag 

BEKER VAN ANTWERPEN 2018-2019 - LINKS NAAR DE GROEPEN
Groep 1 Groep 2 Groep 3
Groep 4 Groep 5 Groep 6
Vrouwen groep 1 Vrouwen groep 2  

BVA HEREN - ALLE GROEPEN - ALLE CLUBS

Op de hoofdpagina "BVA 2018 Heren" ziet u een overzicht van alle groepen en alle clubs per groep. Klik hier.

DE BEKER VAN ANTWERPEN 2018 - 2019
REGLEMENT EN ORGANISATIE

- De "Beker van Antwerpen" wordt elke zomer georganiseerd door de provinciale voetbalbond.

- Alle eerste ploegen van de clubs uit de lagere afdelingen die door hun provinciaal comité worden aangeduid, worden ambtshalve ingeschreven.

- Indien het totaal aantal ploegen in derde provinciale en vierde provinciale oneven is, behoudt het Provinciaal Comité zich het recht voor de ploeg met het hoogste stamnummer (de laatst bij de KBVB aangesloten club) uit te sluiten van deelname, teneinde de planning te kunnen handhaven.

- Bij de Heren zijn er zes groepen. De clubs spelen elk vier bekerwedstrijden. De datums: de zaterdagen 4, 11, 18 en 25 augustus 2018.

- De rangschikking wordt in deze volgorde opgemaakt:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten - e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten - g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

- De eerste 4 gerangschikte ploegen van de groepen 1 en 2, en de eerste 2 gerangschikte ploegen van de groepen 3 tot en met 6, kwalificeren zich voor de achtste finales, geprogrammeerd op 1 november 2018.

- De 16 ploegen die zich plaatsen voor de 8e finale spelen daarin tegen elkaar volgens een vastgelegd schema, op basis van de eindklassementen in de groepsfase van de BVA.

!!! Die schema's ziet u op de hoofdpagina "BVA 2018-Heren". Klik HIER

- De geplaatste ploegen uit 3e en 4e provinciale krijgen in de 8e finales het thuisvoordeel.

- Ook de schema's van de kwartfinales (zondag 24 maart 2019) en de halve finales (zondag 14 april 2019) zijn vooraf bepaald.

- Vanaf de 8e finales worden er bij een gelijke stand na 90 minuten meteen beslissende strafschoppen genomen.

* Belangrijk !
1. Indien een wedstrijd niet kan aangevat worden, vanwege slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

2. Indien een wedstrijd tijdens de eerste speelhelft wordt stilgelegd, ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

3. Bij wedstrijden die tijdens de tweede speelhelft worden stopgezet ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, blijft de uitslag die op het moment van de stopzetting was bereikt, behouden.

4. De wedstrijden die uitgesteld worden vanaf de 8e finales, worden door het Provinciaal Comité op een nieuwe datum vastgesteld.

Lees ook het officiële BVA-reglement heren 2018-2019 (pdf).