Groep 4
Update: 19/08/2018 om 19:58u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Het Foooble-Team heeft méér dan 25 jaar ervaring in
- het organiseren van internationale voetbaltornooien
- het begeleiden van sportreizen
- het op maat adviseren van teamleiders
   om aan het juiste tornooi deel te nemen.

Onze droom: het verbinden van mensen middels sport
www.foooble.com - info@foooble.com
DE SCHEMAS BEKER VAN ANTWERPEN
ZIE PROVINCIAAL - BVA 2018


ALLE PROVINCIALE KALENDERS
ZIE DE REEKSPAGINAS
Laatste update: 19/08/2018 om 19:58u
Provinciaal  /  Beker van Antwerpen  /  Groep 4
DE BEKER VAN ANTWERPEN 2018 - GROEP 4

Op deze pagina ziet u het schema van de bekerwedstrijden in groep 4, zomer 2018.
Deze groep bestaat uit ploegen van 3e en 4e provinciale.

De vier wedstrijden worden gespeeld op de zaterdagen 4, 11, 18 en 25 augustus 2018.

!! Op deze BVA-pagina's vermelden we de juiste datums en eventueel aangepaste beginuren in de loop van de woensdag voor de wedstrijden.

De eerste twee ploegen in het eindklassement plaatsen zich automatisch voor de 8e finales.
Ze komen eveneens in aanmerking voor de nationale bekercompetitie.
Speeldag 1 Speeldag 2 Speeldag 3 Speeldag 4
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 3 (18 augustus 2018)
Vrij. 17/08 19u30 SK Wilrijk-JAS B - 's Gr'wezel-Schilde B 1 - 5
Zat. 18/08 16u00 Zandvliet Sport - Alberta Schilde 3 - 2
Zat. 18/08 17u00 SK Wilrijk-JAS A - Kessel United 3 - 1
Zat. 18/08 18u30 Excelsior Kaart - KSK Oelegem 1 - 1
Zat. 18/08 18u30 K Hove Sport - KFC Kontich B 2 - 1
Zat. 18/08 18u30 KSK Donk - Oxford Hemiksem 3 - 7
Zat. 18/08 18u30 KFC Schoten - City Pirates B 0 - 0
Zat. 18/08 18u30 KVK Mariaburg - VC Mortsel OG A 3 - 5
Zat. 18/08 18u30 KFC Berendrecht - FC Merksem 5 - 0
Zat. 18/08 18u30 VC Wijnegem - Brothers United 12 - 1
Zat. 18/08 18u30 FC Antwerpen Noord - Racing Emblem 1 - 1
Zat. 18/08 18u30 Borsbeek Sport - VC Mortsel OG B 6 - 1
Zat. 18/08 20u00 Ol. Pirates D-BG - Putte SK 0 - 4
Zon. 19/08 15u00 KSC Maccabi - K Boechoutse VV 3 - 1
Zon. 19/08 16u00 SV Noorse - KFC Ranst B 2 - 3
Zon. 19/08 17u00 Tubantia Borg. - KVV Ternesse B 7 - 0

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 3 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Putte SK 3 3 0 0 18 3 9
2 Zandvliet Sport 3 3 0 0 14 4 9
3 KFC Berendrecht 3 3 0 0 10 2 9
4 SK Wilrijk-JAS A 3 3 0 0 9 2 9
5 's Gr'wezel-Schilde B 3 2 0 1 15 5 7
6 VC Mortsel OG A 3 2 0 1 10 5 7
7 KFC Schoten 3 2 0 1 5 1 7
8 Tubantia Borg. 3 2 1 0 10 1 6
9 Ol. Pirates D-BG 3 2 1 0 8 5 6
10 Kessel United 3 2 1 0 5 3 6
11 FC Merksem 3 2 1 0 7 7 6
12 SK Wilrijk-JAS B 3 2 1 0 10 11 6
13 VC Wijnegem 3 1 0 2 16 5 5
14 KFC Kontich B 3 1 1 1 8 4 4
15 Oxford Hemiksem 3 1 1 1 10 7 4
16 Excelsior Kaart 3 1 1 1 4 3 4
17 Borsbeek Sport 3 1 1 1 7 7 4
18 City Pirates B 3 1 1 1 5 5 4
19 K Hove Sport 3 1 1 1 4 6 4
20 VC Mortsel OG B 3 1 2 0 7 9 3
21 KSC Maccabi 3 1 2 0 3 7 3
22 KFC Ranst B 3 1 2 0 3 8 3
23 KVV Ternesse B 3 1 2 0 1 14 3
24 KSK Oelegem 3 0 2 1 4 7 1
25 Racing Emblem 3 0 2 1 3 6 1
26 Alberta Schilde 3 0 2 1 2 5 1
27 KVK Mariaburg 3 0 2 1 7 11 1
28 K Boechoutse VV 3 0 2 1 4 9 1
29 KSK Donk 3 0 2 1 6 13 1
30 FC Antwerpen Noord 3 0 2 1 4 16 1
31 SV Noorse 3 0 3 0 3 14 0
32 Brothers United 3 0 3 0 6 23 0

= gewonnen = verloren = gelijk

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

* Voor het klassement van alle groepen, klik op "Provinciaal - Klassementen - BVA" .

Speeldagen

01 02
03 04


Speeldag 1 (4 augustus 2018)
Excelsior Kaart - KFC Ranst B 2 - 0
K Hove Sport - VC Mortsel OG A 0 - 3
Ol. Pirates D-BG - Brothers United 6 - 1
KSC Maccabi - KVV Ternesse B 0 - 1
KSK Donk (ff.) - Kessel United 0 - 3
Zandvliet Sport - City Pirates B 4 - 2
KVK Mariaburg - 's Gr'wezel-Schilde B 3 - 3
SK Wilrijk-JAS B - KSK Oelegem 4 - 2
KFC Berendrecht - Racing Emblem 3 - 1
Tubantia Borg. - K Boechoutse VV 3 - 0
SV Noorse - FC Merksem 1 - 5
SK Wilrijk-JAS A - Oxford Hemiksem 2 - 1
Borsbeek Sport - Alberta Schilde 0 - 0
VC Wijnegem - KFC Kontich B 2 - 2
FC Antwerpen Noord - Putte SK 2 - 8
KFC Schoten - VC Mortsel OG B 3 - 0


Speeldag 2 (11 augustus 2018)
City Pirates B - KVK Mariaburg 3 - 1
K Boechoutse VV - KSK Donk 3 - 3
Oxford Hemiksem - K Hove Sport 2 - 2
KSK Oelegem - KFC Berendrecht 1 - 2
KFC Kontich B - KSC Maccabi 5 - 0
Putte SK - Borsbeek Sport 6 - 1
KFC Ranst B - SK Wilrijk-JAS A 0 - 4
FC Merksem - Excelsior Kaart 2 - 1
KVV Ternesse B - Zandvliet Sport 0 - 7
Alberta Schilde - Ol. Pirates D-BG 0 - 2
VC Mortsel OG A - VC Wijnegem 2 - 2
's Gr'wezel-Schilde B - FC Antwerpen Noord 7 - 1
Brothers United - SK Wilrijk-JAS B 4 - 5
Racing Emblem - KFC Schoten 1 - 2
Kessel United - Tubantia Borg. 1 - 0
VC Mortsel OG B - SV Noorse 6 - 0


Speeldag 3 (18 augustus 2018)
Excelsior Kaart - KSK Oelegem 1 - 1
K Hove Sport - KFC Kontich B 2 - 1
Ol. Pirates D-BG - Putte SK 0 - 4
KSC Maccabi - K Boechoutse VV 3 - 1
KSK Donk - Oxford Hemiksem 3 - 7
KFC Schoten - City Pirates B 0 - 0
Zandvliet Sport - Alberta Schilde 3 - 2
KVK Mariaburg - VC Mortsel OG A 3 - 5
SK Wilrijk-JAS B - 's Gr'wezel-Schilde B 1 - 5
KFC Berendrecht - FC Merksem 5 - 0
Tubantia Borg. - KVV Ternesse B 7 - 0
SV Noorse - KFC Ranst B 2 - 3
SK Wilrijk-JAS A - Kessel United 3 - 1
VC Wijnegem - Brothers United 12 - 1
FC Antwerpen Noord - Racing Emblem 1 - 1
Borsbeek Sport - VC Mortsel OG B 6 - 1


Speeldag 4 (25 augustus 2018)
City Pirates B - SK Wilrijk-JAS B
K Boechoutse VV - KVK Mariaburg
Oxford Hemiksem - SV Noorse
KSK Oelegem - Tubantia Borg.
KFC Kontich B - KFC Berendrecht
Putte SK - SK Wilrijk-JAS A
KFC Ranst B - K Hove Sport
FC Merksem - Borsbeek Sport
KVV Ternesse B - Excelsior Kaart
Alberta Schilde - KSC Maccabi
VC Mortsel OG A - FC Antwerpen Noord
's Gr'wezel-Schilde B - VC Wijnegem
Brothers United - Zandvliet Sport
Racing Emblem - Ol. Pirates D-BG
Kessel United - KFC Schoten
VC Mortsel OG B - KSK Donk


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in groep 4 van de BVA.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 3 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Putte SK 936
2KFC Berendrecht 963
3SK Wilrijk-JAS A 963
4Zandvliet Sport 963
5VC Mortsel OG A 716
6's Gr'wezel-Schilde B 734
7KFC Schoten 743
8FC Merksem 633
9Kessel United 633
10Ol. Pirates D-BG 633
11SK Wilrijk-JAS B 633
12Tubantia Borg. 660
13VC Wijnegem 541
14Oxford Hemiksem 413
15City Pirates B 431
16K Hove Sport 431
17KFC Kontich B 431
18Borsbeek Sport 440
19Excelsior Kaart 440
20KFC Ranst B 303
21KVV Ternesse B 303
22KSC Maccabi 330
23VC Mortsel OG B 330
24Alberta Schilde 101
25KSK Donk 101
26KSK Oelegem 101
27Racing Emblem 101
28FC Antwerpen Noord 110
29K Boechoutse VV 110
30KVK Mariaburg 110
31Brothers United 000
32SV Noorse 000


VERLIESPUNTEN NA 3 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Berendrecht 000
2Putte SK 000
3SK Wilrijk-JAS A 000
4Zandvliet Sport 000
5KFC Schoten 220
6VC Mortsel OG A 220
7's Gr'wezel-Schilde B 202
8Ol. Pirates D-BG 330
9SK Wilrijk-JAS B 330
10FC Merksem 303
11Kessel United 303
12Tubantia Borg. 303
13VC Wijnegem 422
14K Hove Sport 532
15Borsbeek Sport 523
16Excelsior Kaart 523
17Oxford Hemiksem 523
18City Pirates B 505
19KFC Kontich B 505
20KFC Ranst B 633
21KSC Maccabi 633
22KVV Ternesse B 633
23VC Mortsel OG B 606
24KSK Donk 862
25FC Antwerpen Noord 853
26KVK Mariaburg 853
27Alberta Schilde 835
28KSK Oelegem 835
29Racing Emblem 835
30K Boechoutse VV 826
31SV Noorse 963
32Brothers United 936


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Putte SK 936
2KFC Berendrecht 963
3SK Wilrijk-JAS A 963
4Zandvliet Sport 963
5VC Mortsel OG A 716
6's Gr'wezel-Schilde B 734
7KFC Schoten 743
8FC Merksem 633
9Kessel United 633
10Ol. Pirates D-BG 633
11SK Wilrijk-JAS B 633
12Tubantia Borg. 660
13VC Wijnegem 541
14Oxford Hemiksem 413
15City Pirates B 431
16K Hove Sport 431
17KFC Kontich B 431
18Borsbeek Sport 440
19Excelsior Kaart 440
20KFC Ranst B 303
21KVV Ternesse B 303
22KSC Maccabi 330
23VC Mortsel OG B 330
24Alberta Schilde 101
25KSK Donk 101
26KSK Oelegem 101
27Racing Emblem 101
28FC Antwerpen Noord 110
29K Boechoutse VV 110
30KVK Mariaburg 110
31Brothers United 000
32SV Noorse 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 3 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Putte SK 18612
2VC Wijnegem 16142
3's Gr'wezel-Schilde B 1578
4Zandvliet Sport 1477
5Oxford Hemiksem 1028
6VC Mortsel OG A 1028
7SK Wilrijk-JAS B 1055
8KFC Berendrecht 1082
9Tubantia Borg. 10100
10SK Wilrijk-JAS A 954
11KFC Kontich B 853
12Ol. Pirates D-BG 862
13FC Merksem 725
14Borsbeek Sport 761
15KVK Mariaburg 761
16VC Mortsel OG B 761
17KSK Donk 633
18Brothers United 642
19Kessel United 514
20City Pirates B 532
21KFC Schoten 532
22KSK Oelegem 413
23K Hove Sport 422
24Excelsior Kaart 431
25FC Antwerpen Noord 431
26K Boechoutse VV 431
27KFC Ranst B 303
28Racing Emblem 312
29KSC Maccabi 330
30SV Noorse 330
31Alberta Schilde 202
32KVV Ternesse B 101


TEGENDOELPUNTEN NA 3 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Schoten 101
2Tubantia Borg. 101
3SK Wilrijk-JAS A 220
4KFC Berendrecht 211
5Excelsior Kaart 312
6Putte SK 312
7Kessel United 303
8Zandvliet Sport 440
9KFC Kontich B 404
10Ol. Pirates D-BG 550
11VC Wijnegem 532
12Alberta Schilde 523
13VC Mortsel OG A 523
14's Gr'wezel-Schilde B 514
15City Pirates B 514
16K Hove Sport 642
17Racing Emblem 624
18KSC Maccabi 725
19KSK Oelegem 725
20Oxford Hemiksem 725
21Borsbeek Sport 716
22FC Merksem 716
23KFC Ranst B 844
24K Boechoutse VV 936
25VC Mortsel OG B 909
26KVK Mariaburg 1183
27SK Wilrijk-JAS B 1174
28KSK Donk 13103
29SV Noorse 1486
30KVV Ternesse B 1477
31FC Antwerpen Noord 1697
32Brothers United 23518


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 3 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1KFC Berendrecht 3x3x
2Putte SK 3x3x
3SK Wilrijk-JAS A 3x3x
4Zandvliet Sport 3x3x
5's Gr'wezel-Schilde B 2x3x
6KFC Schoten 2 3x
7FC Merksem 2 2 
8Kessel United 2 2 
9Ol. Pirates D-BG 2 2 
10SK Wilrijk-JAS B 2 2 
11VC Mortsel OG A 1x3x
12VC Wijnegem 1x3x
13City Pirates B 1 2x
14K Hove Sport 1x2x
15KFC Kontich B 1 2 
16Oxford Hemiksem 1x2x
17Borsbeek Sport 1x1x
18Excelsior Kaart 1 1x
19KFC Ranst B 1x1x
20KSC Maccabi 1x1x
21KVV Ternesse B 1 1 
22Tubantia Borg. 1x1x
23VC Mortsel OG B 1 1 
24Alberta Schilde 0 1 
25FC Antwerpen Noord 0 1x
26K Boechoutse VV 0 1 
27KSK Donk 0 1 
28KSK Oelegem 0 1x
29KVK Mariaburg 0 1 
30Racing Emblem 0 1x
31Brothers United 0 0 
32SV Noorse 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 3 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Kessel United 211
2KFC Schoten 220
3Tubantia Borg. 220
4Alberta Schilde 101
5City Pirates B 101
6KVV Ternesse B 101
7Ol. Pirates D-BG 101
8Putte SK 101
9SK Wilrijk-JAS A 101
10VC Mortsel OG A 101
11Zandvliet Sport 101
12Borsbeek Sport 110
13Excelsior Kaart 110
14KFC Berendrecht 110
15KFC Kontich B 110
16VC Mortsel OG B 110
17's Gr'wezel-Schilde B 000
18Brothers United 000
19FC Antwerpen Noord 000
20FC Merksem 000
21K Boechoutse VV 000
22K Hove Sport 000
23KFC Ranst B 000
24KSC Maccabi 000
25KSK Donk 000
26KSK Oelegem 000
27KVK Mariaburg 000
28Oxford Hemiksem 000
29Racing Emblem 000
30SK Wilrijk-JAS B 000
31SV Noorse 000
32VC Wijnegem 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 3 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gr'wezel-Schilde B 312
2Brothers United 312
3KFC Kontich B 312
4KSK Oelegem 312
5Kessel United 312
6Oxford Hemiksem 312
7Putte SK 312
8Racing Emblem 312
9VC Mortsel OG A 312
10Excelsior Kaart 321
11FC Antwerpen Noord 321
12KFC Berendrecht 321
13KVK Mariaburg 321
14SK Wilrijk-JAS A 321
15SK Wilrijk-JAS B 321
16VC Wijnegem 321
17Zandvliet Sport 321
18Borsbeek Sport 211
19City Pirates B 211
20FC Merksem 211
21K Boechoutse VV 211
22K Hove Sport 211
23KFC Schoten 211
24KSK Donk 211
25Ol. Pirates D-BG 211
26VC Mortsel OG B 211
27SV Noorse 220
28Tubantia Borg. 220
29Alberta Schilde 101
30KFC Ranst B 101
31KVV Ternesse B 101
32KSC Maccabi 110


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 3 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gr'wezel-Schilde B 000
2Brothers United 000
3Excelsior Kaart 000
4FC Antwerpen Noord 000
5KFC Berendrecht 000
6KFC Kontich B 000
7KSK Oelegem 000
8KVK Mariaburg 000
9Kessel United 000
10Oxford Hemiksem 000
11Putte SK 000
12Racing Emblem 000
13SK Wilrijk-JAS A 000
14SK Wilrijk-JAS B 000
15VC Mortsel OG A 000
16VC Wijnegem 000
17Zandvliet Sport 000
18Borsbeek Sport 110
19K Hove Sport 110
20KFC Schoten 110
21KSK Donk 110
22Ol. Pirates D-BG 110
23City Pirates B 101
24FC Merksem 101
25K Boechoutse VV 101
26SV Noorse 101
27Tubantia Borg. 101
28VC Mortsel OG B 101
29Alberta Schilde 211
30KFC Ranst B 211
31KSC Maccabi 211
32KVV Ternesse B 211


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 3 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 Tubantia Borg. 2 2 0 0 10 0 6
2 KFC Berendrecht 2 2 0 0 8 1 6
3 SK Wilrijk-JAS A 2 2 0 0 5 2 6
4 Zandvliet Sport 2 2 0 0 7 4 6
5 VC Wijnegem 2 1 1 0 14 3 4
6 Borsbeek Sport 2 1 1 0 6 1 4
7 KFC Schoten 2 1 1 0 3 0 4
8 Excelsior Kaart 2 1 1 0 3 1 4
9 's Gr'wezel-Schilde B 1 1 0 0 7 1 3
10 VC Mortsel OG B 1 1 0 0 6 0 3
11 KFC Kontich B 1 1 0 0 5 0 3
12 Putte SK 1 1 0 0 6 1 3
13 City Pirates B 1 1 0 0 3 1 3
14 FC Merksem 1 1 0 0 2 1 3
15 Kessel United 1 1 0 0 1 0 3
16 KSC Maccabi 2 1 0 1 3 2 3
17 Ol. Pirates D-BG 2 1 0 1 6 5 3
18 K Hove Sport 2 1 0 1 2 4 3
19 SK Wilrijk-JAS B 2 1 0 1 5 7 3
20 K Boechoutse VV 1 0 1 0 3 3 1
21 Oxford Hemiksem 1 0 1 0 2 2 1
22 VC Mortsel OG A 1 0 1 0 2 2 1
23 KVK Mariaburg 2 0 1 1 6 8 1
24 FC Antwerpen Noord 2 0 1 1 3 9 1
25 Brothers United 1 0 0 1 4 5 0
26 KSK Oelegem 1 0 0 1 1 2 0
27 Racing Emblem 1 0 0 1 1 2 0
28 Alberta Schilde 1 0 0 1 0 2 0
29 KFC Ranst B 1 0 0 1 0 4 0
30 KVV Ternesse B 1 0 0 1 0 7 0
31 SV Noorse 2 0 0 2 3 8 0
32 KSK Donk 2 0 0 2 3 10 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 3 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 Putte SK 2 2 0 0 12 2 6
2 VC Mortsel OG A 2 2 0 0 8 3 6
3 's Gr'wezel-Schilde B 2 1 1 0 8 4 4
4 Zandvliet Sport 1 1 0 0 7 0 3
5 SK Wilrijk-JAS A 1 1 0 0 4 0 3
6 Ol. Pirates D-BG 1 1 0 0 2 0 3
7 KFC Berendrecht 1 1 0 0 2 1 3
8 KFC Schoten 1 1 0 0 2 1 3
9 SK Wilrijk-JAS B 1 1 0 0 5 4 3
10 Oxford Hemiksem 2 1 0 1 8 5 3
11 Kessel United 2 1 0 1 4 3 3
12 FC Merksem 2 1 0 1 5 6 3
13 KFC Ranst B 2 1 0 1 3 4 3
14 KVV Ternesse B 2 1 0 1 1 7 3
15 K Hove Sport 1 0 1 0 2 2 1
16 KSK Donk 1 0 1 0 3 3 1
17 VC Wijnegem 1 0 1 0 2 2 1
18 Alberta Schilde 2 0 1 1 2 3 1
19 KFC Kontich B 2 0 1 1 3 4 1
20 City Pirates B 2 0 1 1 2 4 1
21 KSK Oelegem 2 0 1 1 3 5 1
22 Racing Emblem 2 0 1 1 2 4 1
23 Excelsior Kaart 1 0 0 1 1 2 0
24 Tubantia Borg. 1 0 0 1 0 1 0
25 KVK Mariaburg 1 0 0 1 1 3 0
26 Borsbeek Sport 1 0 0 1 1 6 0
27 KSC Maccabi 1 0 0 1 0 5 0
28 FC Antwerpen Noord 1 0 0 1 1 7 0
29 SV Noorse 1 0 0 1 0 6 0
30 K Boechoutse VV 2 0 0 2 1 6 0
31 VC Mortsel OG B 2 0 0 2 1 9 0
32 Brothers United 2 0 0 2 2 18 0

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



's Gr'wezel-Schilde B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 KVK Mariaburg - 's Gr'wezel-Schilde B 3 - 3
11/08/2018 2 's Gr'wezel-Schilde B - FC Antwerpen Noord 7 - 1
18/08/2018 3 SK Wilrijk-JAS B - 's Gr'wezel-Schilde B 1 - 5
25/08/2018 4 's Gr'wezel-Schilde B - VC Wijnegem Speeldag 

Alberta Schilde

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 Borsbeek Sport - Alberta Schilde 0 - 0
11/08/2018 2 Alberta Schilde - Ol. Pirates D-BG 0 - 2
18/08/2018 3 Zandvliet Sport - Alberta Schilde 3 - 2
25/08/2018 4 Alberta Schilde - KSC Maccabi Speeldag 

Borsbeek Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 Borsbeek Sport - Alberta Schilde 0 - 0
11/08/2018 2 Putte SK - Borsbeek Sport 6 - 1
18/08/2018 3 Borsbeek Sport - VC Mortsel OG B 6 - 1
25/08/2018 4 FC Merksem - Borsbeek Sport Speeldag 

Brothers United

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 Ol. Pirates D-BG - Brothers United 6 - 1
11/08/2018 2 Brothers United - SK Wilrijk-JAS B 4 - 5
18/08/2018 3 VC Wijnegem - Brothers United 12 - 1
25/08/2018 4 Brothers United - Zandvliet Sport Speeldag 

City Pirates B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 Zandvliet Sport - City Pirates B 4 - 2
11/08/2018 2 City Pirates B - KVK Mariaburg 3 - 1
18/08/2018 3 KFC Schoten - City Pirates B 0 - 0
25/08/2018 4 City Pirates B - SK Wilrijk-JAS B Speeldag 

Excelsior Kaart

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 Excelsior Kaart - KFC Ranst B 2 - 0
11/08/2018 2 FC Merksem - Excelsior Kaart 2 - 1
18/08/2018 3 Excelsior Kaart - KSK Oelegem 1 - 1
25/08/2018 4 KVV Ternesse B - Excelsior Kaart Speeldag 

FC Antwerpen Noord

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 FC Antwerpen Noord - Putte SK 2 - 8
11/08/2018 2 's Gr'wezel-Schilde B - FC Antwerpen Noord 7 - 1
18/08/2018 3 FC Antwerpen Noord - Racing Emblem 1 - 1
25/08/2018 4 VC Mortsel OG A - FC Antwerpen Noord Speeldag 

FC Merksem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 SV Noorse - FC Merksem 1 - 5
11/08/2018 2 FC Merksem - Excelsior Kaart 2 - 1
18/08/2018 3 KFC Berendrecht - FC Merksem 5 - 0
25/08/2018 4 FC Merksem - Borsbeek Sport Speeldag 

K Boechoutse VV

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 Tubantia Borg. - K Boechoutse VV 3 - 0
11/08/2018 2 K Boechoutse VV - KSK Donk 3 - 3
18/08/2018 3 KSC Maccabi - K Boechoutse VV 3 - 1
25/08/2018 4 K Boechoutse VV - KVK Mariaburg Speeldag 

K Hove Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 K Hove Sport - VC Mortsel OG A 0 - 3
11/08/2018 2 Oxford Hemiksem - K Hove Sport 2 - 2
18/08/2018 3 K Hove Sport - KFC Kontich B 2 - 1
25/08/2018 4 KFC Ranst B - K Hove Sport Speeldag 

KFC Berendrecht

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 KFC Berendrecht - Racing Emblem 3 - 1
11/08/2018 2 KSK Oelegem - KFC Berendrecht 1 - 2
18/08/2018 3 KFC Berendrecht - FC Merksem 5 - 0
25/08/2018 4 KFC Kontich B - KFC Berendrecht Speeldag 

KFC Kontich B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 VC Wijnegem - KFC Kontich B 2 - 2
11/08/2018 2 KFC Kontich B - KSC Maccabi 5 - 0
18/08/2018 3 K Hove Sport - KFC Kontich B 2 - 1
25/08/2018 4 KFC Kontich B - KFC Berendrecht Speeldag 

KFC Ranst B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 Excelsior Kaart - KFC Ranst B 2 - 0
11/08/2018 2 KFC Ranst B - SK Wilrijk-JAS A 0 - 4
18/08/2018 3 SV Noorse - KFC Ranst B 2 - 3
25/08/2018 4 KFC Ranst B - K Hove Sport Speeldag 

KFC Schoten

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 KFC Schoten - VC Mortsel OG B 3 - 0
11/08/2018 2 Racing Emblem - KFC Schoten 1 - 2
18/08/2018 3 KFC Schoten - City Pirates B 0 - 0
25/08/2018 4 Kessel United - KFC Schoten Speeldag 

KSC Maccabi

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 KSC Maccabi - KVV Ternesse B 0 - 1
11/08/2018 2 KFC Kontich B - KSC Maccabi 5 - 0
18/08/2018 3 KSC Maccabi - K Boechoutse VV 3 - 1
25/08/2018 4 Alberta Schilde - KSC Maccabi Speeldag 

KSK Donk

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 KSK Donk (ff.) - Kessel United 0 - 3
11/08/2018 2 K Boechoutse VV - KSK Donk 3 - 3
18/08/2018 3 KSK Donk - Oxford Hemiksem 3 - 7
25/08/2018 4 VC Mortsel OG B - KSK Donk Speeldag 

KSK Oelegem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 SK Wilrijk-JAS B - KSK Oelegem 4 - 2
11/08/2018 2 KSK Oelegem - KFC Berendrecht 1 - 2
18/08/2018 3 Excelsior Kaart - KSK Oelegem 1 - 1
25/08/2018 4 KSK Oelegem - Tubantia Borg. Speeldag 

KVK Mariaburg

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 KVK Mariaburg - 's Gr'wezel-Schilde B 3 - 3
11/08/2018 2 City Pirates B - KVK Mariaburg 3 - 1
18/08/2018 3 KVK Mariaburg - VC Mortsel OG A 3 - 5
25/08/2018 4 K Boechoutse VV - KVK Mariaburg Speeldag 

KVV Ternesse B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 KSC Maccabi - KVV Ternesse B 0 - 1
11/08/2018 2 KVV Ternesse B - Zandvliet Sport 0 - 7
18/08/2018 3 Tubantia Borg. - KVV Ternesse B 7 - 0
25/08/2018 4 KVV Ternesse B - Excelsior Kaart Speeldag 

Kessel United

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 KSK Donk (ff.) - Kessel United 0 - 3
11/08/2018 2 Kessel United - Tubantia Borg. 1 - 0
18/08/2018 3 SK Wilrijk-JAS A - Kessel United 3 - 1
25/08/2018 4 Kessel United - KFC Schoten Speeldag 

Ol. Pirates D-BG

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 Ol. Pirates D-BG - Brothers United 6 - 1
11/08/2018 2 Alberta Schilde - Ol. Pirates D-BG 0 - 2
18/08/2018 3 Ol. Pirates D-BG - Putte SK 0 - 4
25/08/2018 4 Racing Emblem - Ol. Pirates D-BG Speeldag 

Oxford Hemiksem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 SK Wilrijk-JAS A - Oxford Hemiksem 2 - 1
11/08/2018 2 Oxford Hemiksem - K Hove Sport 2 - 2
18/08/2018 3 KSK Donk - Oxford Hemiksem 3 - 7
25/08/2018 4 Oxford Hemiksem - SV Noorse Speeldag 

Putte SK

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 FC Antwerpen Noord - Putte SK 2 - 8
11/08/2018 2 Putte SK - Borsbeek Sport 6 - 1
18/08/2018 3 Ol. Pirates D-BG - Putte SK 0 - 4
25/08/2018 4 Putte SK - SK Wilrijk-JAS A Speeldag 

Racing Emblem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 KFC Berendrecht - Racing Emblem 3 - 1
11/08/2018 2 Racing Emblem - KFC Schoten 1 - 2
18/08/2018 3 FC Antwerpen Noord - Racing Emblem 1 - 1
25/08/2018 4 Racing Emblem - Ol. Pirates D-BG Speeldag 

SK Wilrijk-JAS A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 SK Wilrijk-JAS A - Oxford Hemiksem 2 - 1
11/08/2018 2 KFC Ranst B - SK Wilrijk-JAS A 0 - 4
18/08/2018 3 SK Wilrijk-JAS A - Kessel United 3 - 1
25/08/2018 4 Putte SK - SK Wilrijk-JAS A Speeldag 

SK Wilrijk-JAS B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 SK Wilrijk-JAS B - KSK Oelegem 4 - 2
11/08/2018 2 Brothers United - SK Wilrijk-JAS B 4 - 5
18/08/2018 3 SK Wilrijk-JAS B - 's Gr'wezel-Schilde B 1 - 5
25/08/2018 4 City Pirates B - SK Wilrijk-JAS B Speeldag 

SV Noorse

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 SV Noorse - FC Merksem 1 - 5
11/08/2018 2 VC Mortsel OG B - SV Noorse 6 - 0
18/08/2018 3 SV Noorse - KFC Ranst B 2 - 3
25/08/2018 4 Oxford Hemiksem - SV Noorse Speeldag 

Tubantia Borg.

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 Tubantia Borg. - K Boechoutse VV 3 - 0
11/08/2018 2 Kessel United - Tubantia Borg. 1 - 0
18/08/2018 3 Tubantia Borg. - KVV Ternesse B 7 - 0
25/08/2018 4 KSK Oelegem - Tubantia Borg. Speeldag 

VC Mortsel OG A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 K Hove Sport - VC Mortsel OG A 0 - 3
11/08/2018 2 VC Mortsel OG A - VC Wijnegem 2 - 2
18/08/2018 3 KVK Mariaburg - VC Mortsel OG A 3 - 5
25/08/2018 4 VC Mortsel OG A - FC Antwerpen Noord Speeldag 

VC Mortsel OG B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 KFC Schoten - VC Mortsel OG B 3 - 0
11/08/2018 2 VC Mortsel OG B - SV Noorse 6 - 0
18/08/2018 3 Borsbeek Sport - VC Mortsel OG B 6 - 1
25/08/2018 4 VC Mortsel OG B - KSK Donk Speeldag 

VC Wijnegem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 VC Wijnegem - KFC Kontich B 2 - 2
11/08/2018 2 VC Mortsel OG A - VC Wijnegem 2 - 2
18/08/2018 3 VC Wijnegem - Brothers United 12 - 1
25/08/2018 4 's Gr'wezel-Schilde B - VC Wijnegem Speeldag 

Zandvliet Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/08/2018 1 Zandvliet Sport - City Pirates B 4 - 2
11/08/2018 2 KVV Ternesse B - Zandvliet Sport 0 - 7
18/08/2018 3 Zandvliet Sport - Alberta Schilde 3 - 2
25/08/2018 4 Brothers United - Zandvliet Sport Speeldag 

BEKER VAN ANTWERPEN 2018-2019 - LINKS NAAR DE GROEPEN
Groep 1 Groep 2 Groep 3
Groep 4 Groep 5 Groep 6
Vrouwen groep 1 Vrouwen groep 2  

BVA HEREN - ALLE GROEPEN - ALLE CLUBS

Op de hoofdpagina "BVA 2018 Heren" ziet u een overzicht van alle groepen en alle clubs per groep. Klik hier.

DE BEKER VAN ANTWERPEN 2018 - 2019
REGLEMENT EN ORGANISATIE

- De "Beker van Antwerpen" wordt elke zomer georganiseerd door de provinciale voetbalbond.

- Alle eerste ploegen van de clubs uit de lagere afdelingen die door hun provinciaal comité worden aangeduid, worden ambtshalve ingeschreven.

- Indien het totaal aantal ploegen in derde provinciale en vierde provinciale oneven is, behoudt het Provinciaal Comité zich het recht voor de ploeg met het hoogste stamnummer (de laatst bij de KBVB aangesloten club) uit te sluiten van deelname, teneinde de planning te kunnen handhaven.

- Bij de Heren zijn er zes groepen. De clubs spelen elk vier bekerwedstrijden. De datums: de zaterdagen 4, 11, 18 en 25 augustus 2018.

- De rangschikking wordt in deze volgorde opgemaakt:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten - e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten - g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

- De eerste 4 gerangschikte ploegen van de groepen 1 en 2, en de eerste 2 gerangschikte ploegen van de groepen 3 tot en met 6, kwalificeren zich voor de achtste finales, geprogrammeerd op 1 november 2018.

- De 16 ploegen die zich plaatsen voor de 8e finale spelen daarin tegen elkaar volgens een vastgelegd schema, op basis van de eindklassementen in de groepsfase van de BVA.

!!! Die schema's ziet u op de hoofdpagina "BVA 2018-Heren". Klik HIER

- De geplaatste ploegen uit 3e en 4e provinciale krijgen in de 8e finales het thuisvoordeel.

- Ook de schema's van de kwartfinales (zondag 24 maart 2019) en de halve finales (zondag 14 april 2019) zijn vooraf bepaald.

- Vanaf de 8e finales worden er bij een gelijke stand na 90 minuten meteen beslissende strafschoppen genomen.

* Belangrijk !
1. Indien een wedstrijd niet kan aangevat worden, vanwege slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

2. Indien een wedstrijd tijdens de eerste speelhelft wordt stilgelegd, ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

3. Bij wedstrijden die tijdens de tweede speelhelft worden stopgezet ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, blijft de uitslag die op het moment van de stopzetting was bereikt, behouden.

4. De wedstrijden die uitgesteld worden vanaf de 8e finales, worden door het Provinciaal Comité op een nieuwe datum vastgesteld.

Lees ook het officiële BVA-reglement heren 2018-2019 (pdf).