Provinciale Speeldag
Update: vandaag om 10:37u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Leopoldstraat 53
2330 Merksplas
Tel: +32 (0)14 63.30.73
Fax: +32 (0)14 63.53.66
reizen.noorderkempen@selectair.be
www.reizennoorderkempen.be
VOETBALEXPRESS MOBILE
Bezoek www.voetbalexpress.be ook mobiel,
en volg alles op de voet via uw
Smartphone, iPhone, Tablet & iPad
Laatste update: vandaag om 10:37u
Provinciaal  /  Allerlei  /  Provinciale Speeldag

Leopoldstraat 53, Merksplas
www.reizennoorderkempen.be


DE ACTUELE SPEELDAG IN ALLE PROVINCIALE REEKSEN HEREN
SEIZOEN 2017-2018

Hier ziet u de meest actuele speeldag in alle provinciale reeksen bij de heren (voor wedstrijden waarbij een uitgestelde speeldatum wordt vermeld, raadpleeg de reekspagina).
Om de printvriendelijke versie van deze pagina te bekijken, klik hier.

1e Provinciale
Speeldag 20 (21 januari 2018) - 2e periode
Zat. 20/01 19u30 FC Oppuurs - K Lyra TSV
Zat. 20/01 19u30 Berlaar Heikant - KFC Kontich A
Zat. 20/01 19u30 OG Vorselaar - K Merksplas SK
Zat. 20/01 20u00 Racing Mechelen - KFC Sint Job
Zat. 20/01 20u00 KFC Antonia A - KFC Lille
Zon. 21/01 14u30 KSV Schriek - KSK Branddonk
Zon. 21/01 14u30 Rapid Leest - Berg en Dal
Zon. 21/01 14u30 Witgoor Dessel - GR Katelijne

2e Provinciale A
Speeldag 20 (21 januari 2018) - 2e periode
Zon. 21/01 14u30 KFC Broechem - Verbr. Zwijndrecht
Zon. 21/01 14u30 KFC Katelijne A - 's Gr' wezel-Schilde A
Zon. 21/01 14u30 KFC Brasschaat - RVC Hoboken
Zon. 21/01 14u30 Rochus Deurne - KV Bonheiden
Zon. 21/01 14u30 VC Wijnegem - KFC Ranst A
Zon. 21/01 14u30 Sporting Burcht - FC Walem
Zon. 21/01 14u30 KVK Mariaburg - Sporting Tisselt
Zon. 21/01 14u30 KVV Duffel - KFC Lint

2e Provinciale B
Speeldag 20 (21 januari 2018) - 2e periode
Zat. 20/01 19u30 Zwaluwen Olmen - KSK Weelde
Zat. 20/01 19u30 KFC Herselt - White Star
Zat. 20/01 19u30 FC De Kempen TL A - Minderhout VV
Zon. 21/01 14u30 KFCE Zoersel - KFC Herenthout A
Zon. 21/01 14u30 KFC Beekhoek A - Verbr. Arendonk
Zon. 21/01 14u30 KFC Wuustwezel - Linda Olen
Zon. 21/01 14u30 KFC Bevel - Vlimmeren Sport
Zon. 21/01 14u30 K Retie SK - KSV Oud-Turnhout

3e Provinciale A
Speeldag 20 (21 januari 2018) - 2e periode
Zon. 21/01 14u30 KFC Schoten SK - KFC Meer
Zon. 21/01 14u30 KVV Dosko - Excelsior Kaart
Zon. 21/01 14u30 FC Sint Jozef - Maria-Ter-Heide
Zon. 21/01 14u30 KSK Donk - FC Turk Sport
Zon. 21/01 14u30 FC Merksem - Lentezon Beerse
Zon. 21/01 14u30 KFC Meerle - Zandvliet Sport
Zon. 21/01 14u30 FC Ekeren - Kalmthout SK
Zon. 21/01 14u30 KFC Poppel - Loenhout SK

3e Provinciale B
Speeldag 20 (21 januari 2018) - 2e periode
Zat. 20/01 19u30 VC Mortsel OG - Borsbeek Sport
Zat. 20/01 19u30 KFC Putte A - KVS Branst
Zat. 20/01 20u00 KV Hooikt - KSK Wilrijk
Zon. 21/01 14u30 FCM Hallaar - SV Aartselaar A
Zon. 21/01 14u30 Willebroekse SV - Oxford Hemiksem
Zon. 21/01 14u30 Excelsior Puurs - KSK Wavria A
Zon. 21/01 14u30 Nielse SV - Kessel United
Zon. 21/01 14u30 Schelle Sport - K Hove Sport

3e Provinciale C
Speeldag 20 (21 januari 2018) - 2e periode
Zat. 20/01 19u30 Sint Dimpna - KSK Kasterlee
Zat. 20/01 19u30 FC Wezel Sport - SKS Herentals
Zat. 20/01 20u00 Zandhovense SK - FC Zwaneven
Zon. 21/01 14u30 VV Laakdal - VC Poederlee
Zon. 21/01 14u30 KVV Noordstar - FC Gierle
Zon. 21/01 14u30 Oosterzonen B - KFC Halle
Zon. 21/01 14u30 Excelsior Bouwel - KFC Mol
Zon. 21/01 14u30 Vrij Arendonk - Verbr. Balen

4e Provinciale A
Speeldag 22 (21 januari 2018) - 2e periode
Vrij. 19/01 20u00 KVC Oostmalle - KVK Westmalle
Vrij. 19/01 20u30 's Gr'wezel-Schilde B - KFC Antonia B
Zat. 20/01 19u30 Excelsior Essen - Olympic Essen
Zat. 20/01 19u30 KVV Achterbroek - Sint Lenaarts B
Zat. 20/01 19u30 Berendrecht Sport - Putte SK
Zat. 20/01 20u00 Heibos KSV - Horendonk FC
Zat. 20/01 20u00 KVV Gooreind - KSV Wildert
Zon. 21/01 14u30 Wechelderzande - Brecht SK
- - - KFC Nieuwmoer - vrij

4e Provinciale B
Speeldag 20 (21 januari 2018) - 2e periode
Zat. 20/01 19u30 K Boechoutse VV - City Pirates B
Zat. 20/01 20u00 Olympic P. Drne- Bg - KFCH Pulderbos
Zon. 21/01 14u30 KFC Ranst B - Tubantia Borgerhout
Zon. 21/01 14u30 KVC Massenhoven - KSK Oelegem
Zon. 21/01 14u30 Racing Emblem - KVV Ternesse B
Zon. 21/01 14u30 Brothers United - KFC Grobbendonk
Zon. 21/01 14u30 Jong Antwerpen Sp. - KFC Pulle
Zon. 21/01 14u30 KSC Maccabi - Alberta FC Schilde

4e Provinciale C
Speeldag 22 (21 januari 2018) - 2e periode
Zon. 21/01 14u00 KFC Katelijne B - KSC Mechelen
Zon. 21/01 14u30 VK Heindonk - KSK Rumst
Zon. 21/01 14u30 RB Elzestraat - KVK Hingene
Zon. 21/01 14u30 SV Aartselaar B - K Reet SK
Zon. 21/01 14u30 Zennester Hombeek - Leest United
Zon. 21/01 14u30 KFC Muizen - KFC Kontich B
Zon. 21/01 14u30 FC Blaasveld - Heffen SK
Zon. 21/01 14u30 KFCV Wintam - SK Sint Amands
- - - VVH Lippelo - vrij

4e Provinciale D
Speeldag 20 (21 januari 2018) - 2e periode
Zon. 21/01 14u30 KFC Ramsel - KFC Herenthout B
Zon. 21/01 14u30 BO Beerzel - KFC Putte B
Zon. 21/01 14u30 SK Peulis - Wiekevorst SC
Zon. 21/01 14u30 Immer Voort - KSK Wavria B
Zon. 21/01 14u30 KFC Tongerlo - KVC Booischot
Zon. 21/01 14u30 SK Rita Berlaar - SV Grasheide
Zon. 21/01 14u30 VC Rijmenam - Blauberg Sport
Zon. 21/01 14u30 KFC Heultje - Blauwvoet Oevel

4e Provinciale E
Speeldag 20 (21 januari 2018) - 2e periode
Zat. 20/01 19u30 Rauw Sport - KSK Oosthoven
Zon. 21/01 14u30 Excelsior Vorst - FC De Kempen TL - B
Zon. 21/01 14u30 KVNA Wortel - Rosselaar-Hulsen
Zon. 21/01 14u30 Ezaart Sport - KFC Zammel
Zon. 21/01 14u30 FC Punt- Larum - KFC Flandria
Zon. 21/01 14u30 KFC Turnhout B - KFC Beekhoek B
Zon. 21/01 14u30 Olen United - FC Netezonen
Zon. 21/01 14u30 MLK Lichtaart - KFC Alberta


Het copyright van alle gepubliceerde gegevens op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).