Alle Actuele Klassementen
Update: vandaag om 11:51u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Doe het zelf Software voor Sportclubs
Optimalisatie van bedrijfsvoorheffing.
Fiscaal correcte berekening van premiebetalingen.
Administratieve vereenvoudiging.
www.sportspay.be - powered by SD Worx
willy@sportspay.be
VOETBALEXPRESS MOBILE
Bezoek www.voetbalexpress.be ook mobiel,
en volg alles op de voet via uw
Smartphone, iPhone, Tablet & iPad
Laatste update: vandaag om 11:51u
Provinciaal  /  Allerlei  /  Alle Actuele Klassementen
ALLE PROVINCIALE KLASSEMENTEN - PROVINCIE ANTWERPEN
ALLE KLASSEMENTEN BEKER VAN ANTWERPEN - HEREN EN VROUWEN
ALLE KLASSEMENTEN NATIONALE AMATEURS EN VROUWEN
SEIZOEN 2017-2018

Op deze pagina ziet u alle actuele klassementen en periodeklassementen van alle reeksen in de provincie Antwerpen en in de Nationale Amateurreeksen, plus alle klassementen in de "Beker van Antwerpen".

We hebben deze pagina gemaakt als extra hulpmiddel om die klassementen snel op te zoeken, zonder dat u als bezoeker reeks per reeks apart moet aanklikken.

Deze klassementen worden doorlopend geactualiseerd en aangepast telkens er een wedstrijduitslag wordt ingebracht. Zo kan u op elk moment en meteen alle klassementen en periodeklassementen bekijken. Zie ook de links hiernaast.

Alle wedstrijden van de actuele speeldag in alle reeksen bij de provinciale heren ziet u hier.

Voor alle eindklassementen van vorig seizoen 2016-2017 van alle provinciale reeksen (heren en vrouwen), klik hier.

In het schema hieronder vindt u de rechtstreekse links naar de klassementen van de verschillende provinciale reeksen op deze pagina.

KLIK OP DE REEKSNAMEN VOOR DE KLASSEMENTEN
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E Vrouwen 1e Prov.
Vrouwen 2e Prov. Vrouwen 3e Prov. A Vrouwen 3e Prov. B Vrouwen 4e Prov.
    

1e Provinciale

Algemeen klassement na 24 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Racing Mechelen 23 14 0 9 43 16 51
2 K Lyra TSV (1) 21 15 3 3 55 18 48
3 KFC Lille 22 14 3 5 45 27 47
4 Berg en Dal 22 10 6 6 34 27 36
5 KFC Kontich A 22 10 7 5 48 25 35
6 Berlaar Heikant 23 9 7 7 54 45 34
7 Witgoor Dessel 22 8 7 7 42 39 31
8 FC Oppuurs 21 9 9 3 41 36 30
9 KFC Sint Job 22 10 12 0 41 49 30
10 KSV Schriek 21 8 9 4 35 43 28
11 KSK Branddonk 22 7 10 5 29 34 26
12 KFC Antonia A 22 6 9 7 36 40 25
13 K Merksplas SK 21 6 11 4 28 37 22
14 OG Vorselaar 23 5 13 5 32 65 20
15 Rapid Leest 22 4 14 4 23 47 16
16 GR Katelijne 23 2 17 4 18 56 10

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Kontich A 4 4 0 0 11 2 12
2 Racing Mechelen 4 3 0 1 6 3 10
3 K Lyra TSV (1) 4 3 1 0 5 2 9
4 KFC Lille 4 2 0 2 6 2 8
5 KSV Schriek 3 2 0 1 6 3 7
6 Berlaar Heikant 4 2 1 1 7 5 7
7 KFC Antonia A 4 2 2 0 11 6 6
8 KFC Sint Job 4 2 2 0 10 9 6
9 Berg en Dal 4 2 2 0 9 13 6
10 K Merksplas SK 3 1 1 1 4 2 4
11 KSK Branddonk 4 1 2 1 4 5 4
12 FC Oppuurs 4 1 3 0 5 5 3
13 OG Vorselaar 4 1 3 0 7 11 3
14 Rapid Leest 4 1 3 0 4 10 3
15 GR Katelijne 4 0 3 1 2 12 1
16 Witgoor Dessel 4 0 4 0 3 10 0


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Racing Mechelen 9 6 0 3 19 3 21
2 FC Oppuurs 7 5 1 1 19 10 16
3 K Lyra TSV (1) 7 5 1 1 16 7 16
4 KFC Lille 8 5 2 1 16 12 16
5 Berlaar Heikant 9 4 1 4 26 17 16
6 KSV Schriek 8 4 3 1 17 13 13
7 KFC Sint Job 8 4 4 0 11 13 12
8 Witgoor Dessel 8 3 2 3 19 15 12
9 Berg en Dal 8 2 2 4 10 6 10
10 OG Vorselaar 9 2 3 4 14 23 10
11 KSK Branddonk 8 2 3 3 10 12 9
12 KFC Kontich A 8 2 4 2 16 13 8
13 K Merksplas SK 8 1 4 3 7 17 6
14 GR Katelijne 9 2 7 0 5 22 6
15 KFC Antonia A 8 0 4 4 4 10 4
16 Rapid Leest 8 0 6 2 3 19 2


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Lyra TSV 10 7 1 2 34 9 23
2 KFC Lille 10 7 1 2 23 13 23
3 Berg en Dal 10 6 2 2 15 8 20
4 Racing Mechelen 10 5 0 5 18 10 20
5 Witgoor Dessel 10 5 1 4 20 14 19
6 KFC Kontich A 10 4 3 3 21 10 15
7 KFC Antonia A 10 4 3 3 21 24 15
8 KSK Branddonk 10 4 5 1 15 17 13
9 K Merksplas SK 10 4 6 0 17 18 12
10 KFC Sint Job 10 4 6 0 20 27 12
11 Berlaar Heikant 10 3 5 2 21 23 11
12 Rapid Leest 10 3 5 2 16 18 11
13 FC Oppuurs 10 3 5 2 17 21 11
14 KSV Schriek 10 2 6 2 12 27 8
15 OG Vorselaar 10 2 7 1 11 31 7
16 GR Katelijne 10 0 7 3 11 22 3


2e Provinciale A

Algemeen klassement na 24 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVV Duffel (1) 22 18 1 3 63 22 57
2 RVC Hoboken 22 16 5 1 66 21 49
3 Sporting Tisselt 22 14 6 2 56 28 44
4 Rochus Deurne 22 14 6 2 53 33 44
5 KFC Brasschaat 23 12 9 2 44 46 38
6 's Gr' wezel-Schilde A 22 11 7 4 52 27 37
7 KFC Broechem 22 10 6 6 50 36 36
8 KFC Ranst A 23 11 10 2 54 58 35
9 FC Walem 22 8 10 4 31 40 28
10 Verbr. Zwijndrecht 22 7 11 4 35 41 25
11 Sporting Burcht 22 7 11 4 40 47 25
12 VC Wijnegem 22 7 13 2 43 54 23
13 KV Bonheiden 22 6 12 4 40 52 22
14 KFC Katelijne A 22 5 11 6 38 54 21
15 KFC Lint 22 5 15 2 26 52 17
16 KVK Mariaburg 22 1 19 2 15 95 5

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVV Duffel (1) 4 4 0 0 14 5 12
2 RVC Hoboken 4 3 1 0 14 4 9
3 KFC Broechem 4 3 1 0 8 6 9
4 Verbr. Zwijndrecht 4 2 1 1 9 2 7
5 Sporting Burcht 4 2 1 1 6 4 7
6 KFC Ranst A 4 2 1 1 9 9 7
7 's Gr' wezel-Schilde A 4 2 2 0 9 4 6
8 FC Walem 4 2 2 0 9 8 6
9 KV Bonheiden 4 2 2 0 10 10 6
10 KFC Lint 4 2 2 0 7 8 6
11 KFC Katelijne A 4 2 2 0 7 9 6
12 Rochus Deurne 4 2 2 0 4 8 6
13 Sporting Tisselt 4 1 2 1 5 6 4
14 KFC Brasschaat 4 1 3 0 6 8 3
15 VC Wijnegem 4 0 4 0 4 16 0
16 KVK Mariaburg 4 0 4 0 2 16 0


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Sporting Tisselt 8 7 1 0 23 2 21
2 Rochus Deurne 8 6 1 1 22 8 19
3 KVV Duffel (1) 8 6 1 1 16 8 19
4 RVC Hoboken 8 6 2 0 29 6 18
5 FC Walem 8 4 3 1 8 9 13
6 KFC Broechem 8 3 1 4 22 12 13
7 KFC Katelijne A 8 3 2 3 19 18 12
8 KFC Ranst A 9 4 5 0 17 23 12
9 VC Wijnegem 8 3 3 2 19 16 11
10 KV Bonheiden 8 3 3 2 12 11 11
11 KFC Brasschaat 9 3 4 2 16 22 11
12 's Gr' wezel-Schilde A 8 2 3 3 11 13 9
13 Sporting Burcht 8 2 5 1 13 20 7
14 Verbr. Zwijndrecht 8 1 6 1 8 20 4
15 KFC Lint 8 1 7 0 10 23 3
16 KVK Mariaburg 8 0 7 1 3 37 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVV Duffel 10 8 0 2 33 9 26
2 KFC Brasschaat 10 8 2 0 22 16 24
3 's Gr' wezel-Schilde A 10 7 2 1 32 10 22
4 RVC Hoboken 10 7 2 1 23 11 22
5 Rochus Deurne 10 6 3 1 27 17 19
6 Sporting Tisselt 10 6 3 1 28 20 19
7 KFC Ranst A 10 5 4 1 28 26 16
8 KFC Broechem 10 4 4 2 20 18 14
9 Verbr. Zwijndrecht 10 4 4 2 18 19 14
10 VC Wijnegem 10 4 6 0 20 22 12
11 Sporting Burcht 10 3 5 2 21 23 11
12 FC Walem 10 2 5 3 14 23 9
13 KFC Lint 10 2 6 2 9 21 8
14 KV Bonheiden 10 1 7 2 18 31 5
15 KVK Mariaburg 10 1 8 1 10 42 4
16 KFC Katelijne A 10 0 7 3 12 27 3


2e Provinciale B

Algemeen klassement na 24 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Wuustwezel 22 17 1 4 69 25 55
2 FC De Kempen TL A 23 17 2 4 59 26 55
3 Zwaluwen Olmen 22 15 3 4 63 34 49
4 KFCE Zoersel 22 10 7 5 48 36 35
5 KFC Herselt 23 10 8 5 46 40 35
6 K Retie SK 22 9 9 4 44 39 31
7 Vlimmeren Sport 22 9 10 3 36 40 30
8 KSK Weelde 22 8 8 6 47 54 30
9 KFC Beekhoek A 22 8 11 3 32 46 27
10 Verbr. Arendonk 22 7 10 5 42 51 26
11 White Star 22 6 10 6 38 56 24
12 Minderhout VV 22 7 13 2 40 50 23
13 Linda Olen 22 6 11 5 40 54 23
14 KFC Bevel 23 7 14 2 38 48 23
15 KSV Oud-Turnhout 23 5 15 3 29 51 18
16 KFC Herenthout A 22 4 13 5 33 54 17

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Wuustwezel 4 4 0 0 15 3 12
2 KFC Herselt 4 3 0 1 16 6 10
3 Vlimmeren Sport 4 3 0 1 8 5 10
4 FC De Kempen TL A 4 2 0 2 10 7 8
5 KFC Bevel 4 2 1 1 11 7 7
6 KFC Beekhoek A 4 2 1 1 7 6 7
7 Minderhout VV 4 2 2 0 8 5 6
8 K Retie SK 4 2 2 0 7 6 6
9 Zwaluwen Olmen 4 2 2 0 8 8 6
10 KFCE Zoersel 4 1 1 2 10 9 5
11 Linda Olen 4 1 2 1 7 10 4
12 Verbr. Arendonk 4 0 2 2 8 12 2
13 White Star 4 0 2 2 5 13 2
14 KSK Weelde 4 0 2 2 6 15 2
15 KFC Herenthout A 4 0 3 1 3 10 1
16 KSV Oud-Turnhout 4 0 4 0 2 9 0


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Wuustwezel 8 6 0 2 25 9 20
2 Zwaluwen Olmen 9 6 1 2 26 16 20
3 FC De Kempen TL A 9 5 2 2 17 13 17
4 Verbr. Arendonk 8 4 2 2 19 17 14
5 KSK Weelde 8 4 2 2 19 19 14
6 KFC Herselt 9 4 3 2 20 16 14
7 KFCE Zoersel 8 4 3 1 17 15 13
8 KFC Beekhoek A 8 4 3 1 11 12 13
9 K Retie SK 8 3 2 3 20 14 12
10 Vlimmeren Sport 8 3 4 1 14 13 10
11 Linda Olen 8 3 4 1 17 19 10
12 White Star 9 2 5 2 19 27 8
13 KSV Oud-Turnhout 9 2 5 2 12 20 8
14 Minderhout VV 8 2 5 1 15 22 7
15 KFC Bevel 9 2 7 0 10 19 6
16 KFC Herenthout A 8 0 6 2 11 21 2


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC De Kempen TL A 10 10 0 0 32 6 30
2 Zwaluwen Olmen 9 7 0 2 29 10 23
3 KFC Wuustwezel 10 7 1 2 29 13 23
4 KFCE Zoersel 10 5 3 2 21 12 17
5 White Star 9 4 3 2 14 16 14
6 KSK Weelde 10 4 4 2 22 20 14
7 KFC Herenthout A 10 4 4 2 19 23 14
8 K Retie SK 10 4 5 1 17 19 13
9 KFC Herselt 10 3 5 2 10 18 11
10 KFC Bevel 10 3 6 1 17 22 10
11 Minderhout VV 10 3 6 1 17 23 10
12 KSV Oud-Turnhout 10 3 6 1 15 22 10
13 Verbr. Arendonk 10 3 6 1 15 22 10
14 Vlimmeren Sport 10 3 6 1 14 22 10
15 Linda Olen 10 2 5 3 16 25 9
16 KFC Beekhoek A 10 2 7 1 14 28 7


3e Provinciale A

Algemeen klassement na 24 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Kalmthout SK (1) 21 15 4 2 59 26 47
2 Loenhout SK 22 13 4 5 53 26 44
3 Excelsior Kaart 21 12 4 5 50 22 41
4 Lentezon Beerse 22 12 6 4 55 30 40
5 Zandvliet Sport 22 11 7 4 42 31 37
6 FC Turk Sport 21 11 7 3 47 31 36
7 KFC Meer 22 10 8 4 47 47 34
8 FC Ekeren 22 10 9 3 47 33 33
9 KSK Donk 20 8 7 5 33 41 29
10 KFC Meerle 22 8 11 3 28 46 27
11 FC Merksem 22 6 7 9 33 42 27
12 KVV Dosko 23 6 8 9 44 47 27
13 KFC Poppel 22 6 13 3 34 58 21
14 KFC Schoten SK 22 4 13 5 23 57 17
15 FC Sint Jozef 22 3 11 8 35 47 17
16 Maria-Ter-Heide 22 2 18 2 14 60 8

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Lentezon Beerse 4 3 1 0 13 4 9
2 Loenhout SK 4 2 0 2 13 6 8
3 Kalmthout SK (1) 3 2 0 1 9 2 7
4 Excelsior Kaart 3 2 0 1 6 2 7
5 KFC Meer 4 2 1 1 13 8 7
6 Zandvliet Sport 3 2 1 0 6 6 6
7 KSK Donk 3 2 1 0 5 7 6
8 FC Ekeren 4 2 2 0 8 8 6
9 KFC Schoten SK 4 2 2 0 2 5 6
10 KVV Dosko 4 1 0 3 8 6 6
11 FC Merksem 4 1 1 2 4 4 5
12 FC Turk Sport 4 1 2 1 5 7 4
13 KFC Meerle 4 1 2 1 5 12 4
14 Maria-Ter-Heide 4 0 3 1 2 5 1
15 FC Sint Jozef 4 0 3 1 6 10 1
16 KFC Poppel 4 0 4 0 2 15 0


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Kalmthout SK (1) 8 6 1 1 23 7 19
2 Loenhout SK 8 5 1 2 19 7 17
3 Excelsior Kaart 8 4 1 3 17 12 15
4 KSK Donk 7 4 1 2 13 10 14
5 Lentezon Beerse 8 4 2 2 20 12 14
6 FC Ekeren 8 4 3 1 17 11 13
7 KFC Poppel 8 4 3 1 16 13 13
8 KFC Meer 8 4 3 1 13 20 13
9 FC Turk Sport 7 4 3 0 14 10 12
10 KFC Meerle 8 4 4 0 10 10 12
11 Zandvliet Sport 9 4 5 0 15 11 12
12 FC Merksem 8 3 4 1 12 19 10
13 FC Sint Jozef 8 2 6 0 10 19 6
14 KVV Dosko 9 1 5 3 16 19 6
15 Maria-Ter-Heide 8 1 7 0 4 24 3
16 KFC Schoten SK 8 0 5 3 10 25 3


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Kalmthout SK 10 7 3 0 27 17 21
2 FC Turk Sport 10 6 2 2 28 14 20
3 Excelsior Kaart 10 6 3 1 27 8 19
4 Loenhout SK 10 6 3 1 21 13 19
5 Zandvliet Sport 10 5 1 4 21 14 19
6 Lentezon Beerse 10 5 3 2 22 14 17
7 KVV Dosko 10 4 3 3 20 22 15
8 FC Ekeren 10 4 4 2 22 14 14
9 KFC Meer 10 4 4 2 21 19 14
10 FC Merksem 10 2 2 6 17 19 12
11 KFC Meerle 10 3 5 2 13 24 11
12 FC Sint Jozef 10 1 2 7 19 18 10
13 KSK Donk 10 2 5 3 15 24 9
14 KFC Poppel 10 2 6 2 16 30 8
15 KFC Schoten SK 10 2 6 2 11 27 8
16 Maria-Ter-Heide 10 1 8 1 8 31 4


3e Provinciale B

Algemeen klassement na 24 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Willebroekse SV (1) 22 13 3 6 46 26 45
2 KFC Putte A 23 13 5 5 44 29 44
3 KVS Branst 22 10 6 6 36 31 36
4 KSK Wilrijk 22 9 5 8 41 21 35
5 Excelsior Puurs 22 9 6 7 46 36 34
6 VC Mortsel OG 23 10 9 4 45 38 34
7 Nielse SV 22 9 9 4 39 41 31
8 Schelle Sport 22 9 10 3 36 32 30
9 FCM Hallaar 22 8 8 6 31 24 30
10 KV Hooikt 23 8 9 6 39 53 30
11 SV Aartselaar A 22 8 10 4 32 40 28
12 Kessel United 23 7 10 6 44 49 27
13 Borsbeek Sport 22 6 11 5 26 39 23
14 K Hove Sport 22 6 11 5 23 39 23
15 KSK Wavria A 22 5 9 8 36 46 23
16 Oxford Hemiksem 22 5 14 3 37 57 18

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 VC Mortsel OG 4 3 0 1 13 3 10
2 Willebroekse SV (1) 4 2 0 2 8 5 8
3 FCM Hallaar 4 2 1 1 6 3 7
4 Kessel United 4 2 1 1 13 11 7
5 KFC Putte A 4 2 1 1 11 9 7
6 KV Hooikt 4 2 1 1 10 9 7
7 Excelsior Puurs 4 2 1 1 5 4 7
8 KVS Branst 4 2 2 0 6 6 6
9 Schelle Sport 4 2 2 0 5 5 6
10 Nielse SV 4 1 1 2 9 5 5
11 KSK Wavria A 4 1 1 2 9 8 5
12 KSK Wilrijk 4 1 2 1 4 5 4
13 Oxford Hemiksem 4 1 3 0 7 9 3
14 K Hove Sport 4 1 3 0 5 10 3
15 Borsbeek Sport 4 1 3 0 2 10 3
16 SV Aartselaar A 4 0 3 1 1 12 1


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Willebroekse SV (1) 8 5 2 1 15 8 16
2 KFC Putte A 9 5 3 1 12 8 16
3 KV Hooikt 9 4 1 4 15 11 16
4 Excelsior Puurs 8 4 2 2 18 11 14
5 Borsbeek Sport 8 4 2 2 11 10 14
6 KSK Wilrijk 8 3 1 4 16 8 13
7 KVS Branst 8 3 1 4 13 12 13
8 K Hove Sport 8 3 3 2 10 12 11
9 Kessel United 9 3 4 2 13 18 11
10 Nielse SV 8 3 4 1 10 13 10
11 VC Mortsel OG 9 3 5 1 15 17 10
12 SV Aartselaar A 8 2 3 3 10 11 9
13 FCM Hallaar 8 2 4 2 9 11 8
14 KSK Wavria A 8 2 4 2 10 15 8
15 Schelle Sport 8 2 6 0 12 17 6
16 Oxford Hemiksem 8 1 4 3 8 15 6


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Willebroekse SV 10 6 1 3 23 13 21
2 KFC Putte A 10 6 1 3 21 12 21
3 SV Aartselaar A 10 6 4 0 21 17 18
4 KSK Wilrijk 10 5 2 3 21 8 18
5 Schelle Sport 10 5 2 3 19 10 18
6 KVS Branst 10 5 3 2 17 13 17
7 Nielse SV 10 5 4 1 20 23 16
8 FCM Hallaar 10 4 3 3 16 10 15
9 VC Mortsel OG 10 4 4 2 17 18 14
10 Excelsior Puurs 10 3 3 4 23 21 13
11 KSK Wavria A 10 2 4 4 17 23 10
12 Oxford Hemiksem 10 3 7 0 22 33 9
13 Kessel United 10 2 5 3 18 20 9
14 K Hove Sport 10 2 5 3 8 17 9
15 KV Hooikt 10 2 7 1 14 33 7
16 Borsbeek Sport 10 1 6 3 13 19 6


3e Provinciale C

Algemeen klassement na 24 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Sint Dimpna (1) 23 19 3 1 87 18 58
2 Verbr. Balen 23 17 4 2 60 25 53
3 FC Wezel Sport 21 16 2 3 57 19 51
4 Excelsior Bouwel 22 13 8 1 66 46 40
5 VV Laakdal 22 12 8 2 50 39 38
6 KSK Kasterlee 22 11 8 3 47 43 36
7 KVV Noordstar 22 10 9 3 47 52 33
8 Oosterzonen B 22 9 7 6 45 39 33
9 FC Zwaneven 22 9 9 4 60 49 31
10 FC Gierle 23 8 10 5 41 54 29
11 KFC Mol 22 7 9 6 31 42 27
12 Zandhovense SK 22 8 12 2 39 61 26
13 VC Poederlee 22 5 16 1 36 70 16
14 Vrij Arendonk 21 4 14 3 29 49 15
15 KFC Halle 23 4 16 3 35 65 15
16 SKS Herentals 22 1 18 3 15 74 6

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Wezel Sport 4 4 0 0 11 2 12
2 Sint Dimpna (1) 4 3 1 0 20 3 9
3 Excelsior Bouwel 4 3 1 0 21 11 9
4 Verbr. Balen 4 3 1 0 8 6 9
5 Zandhovense SK 4 2 1 1 7 5 7
6 KSK Kasterlee 4 2 2 0 13 8 6
7 VV Laakdal 4 2 2 0 5 7 6
8 VC Poederlee 4 2 2 0 13 16 6
9 KVV Noordstar 4 2 2 0 8 11 6
10 Oosterzonen B 4 1 1 2 8 11 5
11 Vrij Arendonk 4 1 2 1 5 5 4
12 FC Gierle 4 1 2 1 4 12 4
13 KFC Halle 4 1 3 0 5 10 3
14 KFC Mol 4 0 1 3 5 6 3
15 FC Zwaneven 4 0 3 1 4 10 1
16 SKS Herentals 4 0 3 1 4 18 1


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Verbr. Balen 9 7 1 1 28 9 22
2 Sint Dimpna (1) 9 6 2 1 30 10 19
3 FC Wezel Sport 7 5 0 2 16 8 17
4 VV Laakdal 8 5 2 1 17 11 16
5 FC Zwaneven 8 5 2 1 24 19 16
6 KFC Mol 8 4 2 2 15 12 14
7 FC Gierle 9 4 3 2 23 17 14
8 KSK Kasterlee 8 3 3 2 14 17 11
9 KVV Noordstar 8 3 4 1 18 22 10
10 Zandhovense SK 8 3 4 1 17 22 10
11 Oosterzonen B 8 2 4 2 12 16 8
12 Excelsior Bouwel 8 2 6 0 9 20 6
13 KFC Halle 9 1 5 3 17 25 6
14 Vrij Arendonk 7 1 4 2 9 15 5
15 SKS Herentals 8 1 5 2 7 21 5
16 VC Poederlee 8 1 6 1 11 23 4


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Sint Dimpna 10 10 0 0 37 5 30
2 Excelsior Bouwel 10 8 1 1 36 15 25
3 FC Wezel Sport 10 7 2 1 30 9 22
4 Verbr. Balen 10 7 2 1 24 10 22
5 Oosterzonen B 10 6 2 2 25 12 20
6 KSK Kasterlee 10 6 3 1 20 18 19
7 KVV Noordstar 10 5 3 2 21 19 17
8 VV Laakdal 10 5 4 1 28 21 16
9 FC Zwaneven 10 4 4 2 32 20 14
10 FC Gierle 10 3 5 2 14 25 11
11 KFC Mol 10 3 6 1 11 24 10
12 Zandhovense SK 10 3 7 0 15 34 9
13 Vrij Arendonk 10 2 8 0 15 29 6
14 KFC Halle 10 2 8 0 13 30 6
15 VC Poederlee 10 2 8 0 12 31 6
16 SKS Herentals 10 0 10 0 4 35 0


4e Provinciale A

Algemeen klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVV Achterbroek 23 16 4 3 73 28 51
2 KVV Gooreind 23 13 5 5 60 38 44
3 KVC Oostmalle 24 13 7 4 60 40 43
4 Olympic Essen 22 11 6 5 52 41 38
5 KSV Wildert 22 11 8 3 31 30 36
6 KVK Westmalle 23 8 6 9 40 37 33
7 Putte SK 22 9 9 4 49 46 31
8 Berendrecht Sport 22 9 9 4 32 30 31
9 Wechelderzande 23 9 10 4 40 43 31
10 Brecht SK 24 8 9 7 34 39 31
11 Heibos KSV 23 8 9 6 42 43 30
12 Horendonk FC 23 7 9 7 41 41 28
13 KFC Nieuwmoer 23 7 9 7 38 39 28
14 KFC Antonia B 23 6 10 7 41 63 25
15 's Gr'wezel-Schilde B 22 5 12 5 31 53 20
16 Excelsior Essen 22 3 10 9 32 47 18
17 Sint Lenaarts B 24 4 15 5 39 77 17

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVV Achterbroek 4 3 0 1 8 3 10
2 Wechelderzande 3 3 0 0 6 2 9
3 Berendrecht Sport 3 2 0 1 8 3 7
4 Brecht SK 3 2 1 0 6 5 6
5 KVK Westmalle 3 1 0 2 3 2 5
6 Olympic Essen 2 1 0 1 7 2 4
7 Heibos KSV 2 1 0 1 9 6 4
8 KSV Wildert 2 1 0 1 2 1 4
9 KVV Gooreind 3 1 1 1 7 4 4
10 Sint Lenaarts B 3 1 1 1 7 9 4
11 KVC Oostmalle 3 1 2 0 6 7 3
12 KFC Antonia B 3 1 2 0 4 7 3
13 Putte SK 3 1 2 0 3 7 3
14 KFC Nieuwmoer 3 0 2 1 2 4 1
15 Horendonk FC 3 0 2 1 4 8 1
16 Excelsior Essen 3 0 2 1 3 7 1
17 's Gr'wezel-Schilde B 4 0 4 0 3 11 0


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSV Wildert 10 7 2 1 20 13 22
2 Horendonk FC 10 6 2 2 26 16 20
3 KVC Oostmalle 10 6 3 1 26 21 19
4 KVV Gooreind 10 5 2 3 25 17 18
5 KVV Achterbroek 9 5 2 2 30 14 17
6 KFC Nieuwmoer 10 5 3 2 20 14 17
7 Putte SK 8 5 2 1 23 11 16
8 Olympic Essen 10 4 4 2 23 24 14
9 Brecht SK 10 4 4 2 12 16 14
10 KFC Antonia B 10 3 3 4 23 23 13
11 's Gr'wezel-Schilde B 9 4 5 0 17 28 12
12 Heibos KSV 11 3 5 3 17 22 12
13 KVK Westmalle 9 3 4 2 18 16 11
14 Excelsior Essen 9 2 3 4 12 14 10
15 Berendrecht Sport 9 1 6 2 10 18 5
16 Wechelderzande 9 1 7 1 9 25 4
17 Sint Lenaarts B 11 0 7 4 12 31 4


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVV Achterbroek 10 8 2 0 35 11 24
2 KVV Gooreind 10 7 2 1 28 17 22
3 KVC Oostmalle 11 6 2 3 28 12 21
4 Olympic Essen 10 6 2 2 22 15 20
5 Berendrecht Sport 10 6 3 1 14 9 19
6 Wechelderzande 11 5 3 3 25 16 18
7 KVK Westmalle 11 4 2 5 19 19 17
8 Heibos KSV 10 4 4 2 16 15 14
9 Putte SK 11 3 5 3 23 28 12
10 Brecht SK 11 2 4 5 16 18 11
11 KSV Wildert 10 3 6 1 9 16 10
12 KFC Nieuwmoer 10 2 4 4 16 21 10
13 Sint Lenaarts B 10 3 7 0 20 37 9
14 KFC Antonia B 10 2 5 3 14 33 9
15 's Gr'wezel-Schilde B 9 1 3 5 11 14 8
16 Horendonk FC 10 1 5 4 11 17 7
17 Excelsior Essen 10 1 5 4 17 26 7


4e Provinciale B

Algemeen klassement na 24 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFCH Pulderbos 22 18 3 1 70 31 55
2 KFC Pulle 22 16 4 2 76 29 50
3 KFC Grobbendonk 22 13 7 2 51 38 41
4 City Pirates B 22 12 6 4 52 32 40
5 KVC Massenhoven 22 12 7 3 49 32 39
6 KSK Oelegem (1) 22 11 7 4 47 41 37
7 Tubantia Borgerhout 22 10 7 5 55 44 35
8 Racing Emblem 22 9 8 5 38 43 32
9 KSC Maccabi 23 8 7 8 41 41 32
10 Alberta FC Schilde 22 9 10 3 44 50 30
11 KFC Ranst B 22 7 12 3 33 40 24
12 Olympic P. Drne- Bg 23 7 14 2 39 47 23
13 Brothers United 22 6 12 4 37 61 22
14 KVV Ternesse B 22 4 14 4 27 45 16
15 Jong Antwerpen Sp. 22 4 14 4 40 72 16
16 K Boechoutse VV 22 3 17 2 22 75 11

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Tubantia Borgerhout 4 4 0 0 18 4 12
2 Olympic P. Drne- Bg 6 4 2 0 18 10 12
3 KFCH Pulderbos 4 3 0 1 9 5 10
4 KFC Grobbendonk 4 3 0 1 9 6 10
5 KVC Massenhoven 4 3 1 0 14 5 9
6 KFC Pulle 4 3 1 0 8 2 9
7 Alberta FC Schilde 5 3 2 0 12 12 9
8 KFC Ranst B 4 2 1 1 6 5 7
9 City Pirates B 4 1 2 1 9 7 4
10 Brothers United 4 1 2 1 8 10 4
11 KSK Oelegem (1) 4 1 2 1 5 8 4
12 KVV Ternesse B 4 1 3 0 5 8 3
13 KSC Maccabi 4 0 2 2 4 7 2
14 Racing Emblem 4 0 3 1 4 14 1
15 Jong Antwerpen Sp. 4 0 3 1 7 18 1
16 K Boechoutse VV 5 0 5 0 2 17 0


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Pulle 8 7 1 0 38 12 21
2 KFCH Pulderbos 8 7 1 0 23 10 21
3 Racing Emblem 8 5 1 2 17 9 17
4 City Pirates B 8 5 2 1 23 14 16
5 KFC Grobbendonk 8 5 3 0 21 14 15
6 KSC Maccabi 9 4 2 3 22 18 15
7 Alberta FC Schilde 7 4 2 1 17 17 13
8 KVC Massenhoven 8 4 4 0 19 12 12
9 Tubantia Borgerhout 8 2 4 2 16 22 8
10 Jong Antwerpen Sp. 8 2 4 2 15 21 8
11 KSK Oelegem (1) 8 2 4 2 11 22 8
12 Brothers United 8 2 4 2 10 23 8
13 Olympic P. Drne- Bg 7 2 5 0 9 15 6
14 K Boechoutse VV 7 2 5 0 8 24 6
15 KFC Ranst B 8 2 6 0 14 20 6
16 KVV Ternesse B 8 0 7 1 5 15 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSK Oelegem 10 8 1 1 31 11 25
2 KFCH Pulderbos 10 8 2 0 38 16 24
3 KFC Pulle 10 6 2 2 30 15 20
4 City Pirates B 10 6 2 2 20 11 20
5 KVC Massenhoven 10 5 2 3 16 15 18
6 KFC Grobbendonk 10 5 4 1 21 18 16
7 Tubantia Borgerhout 10 4 3 3 21 18 15
8 KSC Maccabi 10 4 3 3 15 16 15
9 Racing Emblem 10 4 4 2 17 20 14
10 KVV Ternesse B 10 3 4 3 17 22 12
11 KFC Ranst B 10 3 5 2 13 15 11
12 Brothers United 10 3 6 1 19 28 10
13 Alberta FC Schilde 10 2 6 2 15 21 8
14 Jong Antwerpen Sp. 10 2 7 1 18 33 7
15 Olympic P. Drne- Bg 10 1 7 2 12 22 5
16 K Boechoutse VV 10 1 7 2 12 34 5


4e Provinciale C

Algemeen klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSK Rumst 23 18 2 3 67 18 57
2 VVH Lippelo 22 17 4 1 55 22 52
3 KSC Mechelen 21 15 3 3 84 34 48
4 KFCV Wintam 22 15 4 3 66 36 48
5 Leest United 22 13 6 3 51 43 42
6 KFC Kontich B 21 11 8 2 66 43 35
7 RB Elzestraat 23 9 6 8 53 38 35
8 Zennester Hombeek 23 10 9 4 46 40 34
9 K Reet SK 22 8 11 3 60 56 27
10 SK Sint Amands 23 8 12 3 43 54 27
11 FC Blaasveld 23 7 10 6 32 57 27
12 Heffen SK 22 7 11 4 32 59 25
13 KFC Muizen 23 6 12 5 41 53 23
14 SV Aartselaar B 23 6 14 3 34 66 21
15 VK Heindonk 23 5 15 3 40 58 18
16 KVK Hingene 23 4 16 3 36 70 15
17 KFC Katelijne B 21 2 18 1 19 78 7

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSK Rumst 3 3 0 0 10 0 9
2 VVH Lippelo 3 3 0 0 7 3 9
3 Zennester Hombeek 3 2 0 1 8 4 7
4 KSC Mechelen 3 2 0 1 9 6 7
5 Leest United 2 2 0 0 7 0 6
6 SK Sint Amands 3 2 1 0 8 5 6
7 KVK Hingene 3 1 1 1 8 8 4
8 Heffen SK 2 1 1 0 4 4 3
9 KFCV Wintam 3 1 2 0 5 7 3
10 SV Aartselaar B 3 1 2 0 5 7 3
11 RB Elzestraat 3 0 0 3 4 4 3
12 K Reet SK 3 0 2 1 4 7 1
13 KFC Muizen 3 0 2 1 4 7 1
14 VK Heindonk 3 0 2 1 3 8 1
15 FC Blaasveld 3 0 2 1 3 9 1
16 KFC Kontich B 1 0 1 0 1 2 0
17 KFC Katelijne B 2 0 2 0 0 9 0


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSK Rumst 10 8 1 1 22 6 25
2 KFCV Wintam 9 8 1 0 30 12 24
3 VVH Lippelo 10 7 3 0 24 12 21
4 K Reet SK 9 6 2 1 28 17 19
5 KSC Mechelen 8 5 1 2 26 12 17
6 Leest United 10 4 4 2 16 22 14
7 KFC Muizen 9 4 4 1 16 17 13
8 FC Blaasveld 9 3 2 4 14 13 13
9 KFC Kontich B 10 4 5 1 31 16 13
10 Zennester Hombeek 10 4 6 0 18 19 12
11 VK Heindonk 9 3 4 2 19 19 11
12 SV Aartselaar B 10 3 5 2 13 23 11
13 SK Sint Amands 10 3 6 1 18 26 10
14 Heffen SK 10 3 6 1 14 30 10
15 KFC Katelijne B 8 2 6 0 11 22 6
16 RB Elzestraat 9 1 5 3 10 23 6
17 KVK Hingene 10 1 8 1 13 34 4


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RB Elzestraat 11 8 1 2 39 11 26
2 KSC Mechelen 10 8 2 0 49 16 24
3 KSK Rumst 10 7 1 2 35 12 23
4 VVH Lippelo 9 7 1 1 24 7 22
5 KFC Kontich B 10 7 2 1 34 25 22
6 Leest United 10 7 2 1 28 21 22
7 KFCV Wintam 10 6 1 3 31 17 21
8 Zennester Hombeek 10 4 3 3 20 17 15
9 FC Blaasveld 11 4 6 1 15 35 13
10 Heffen SK 10 3 4 3 14 25 12
11 SK Sint Amands 10 3 5 2 17 23 11
12 KFC Muizen 11 2 6 3 21 29 9
13 K Reet SK 10 2 7 1 28 32 7
14 KVK Hingene 10 2 7 1 15 28 7
15 SV Aartselaar B 10 2 7 1 16 36 7
16 VK Heindonk 11 2 9 0 18 31 6
17 KFC Katelijne B 11 0 10 1 8 47 1


4e Provinciale D

Algemeen klassement na 24 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Blauberg Sport 23 16 6 1 72 35 49
2 KVC Booischot 22 14 4 4 57 25 46
3 KFC Tongerlo 22 13 4 5 63 37 44
4 SK Rita Berlaar (1) 23 14 7 2 46 37 44
5 SV Grasheide 22 12 7 3 48 37 39
6 SK Peulis 22 10 6 6 42 43 36
7 Blauwvoet Oevel 23 10 8 5 47 31 35
8 BO Beerzel 22 10 8 4 49 29 34
9 VC Rijmenam 22 9 9 4 44 45 31
10 Wiekevorst SC 22 8 7 7 39 38 31
11 KFC Heultje 22 9 12 1 47 51 28
12 KFC Putte B 22 8 12 2 39 58 26
13 KFC Herenthout B 22 6 10 6 29 42 24
14 Immer Voort 22 6 12 4 40 45 22
15 KSK Wavria B 22 1 16 5 18 68 8
16 KFC Ramsel 23 1 19 3 27 86 6

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVC Booischot 4 4 0 0 10 4 12
2 KFC Tongerlo 4 3 1 0 15 3 9
3 SK Rita Berlaar (1) 4 3 1 0 15 6 9
4 BO Beerzel 4 2 1 1 10 5 7
5 KFC Herenthout B 4 2 1 1 11 9 7
6 VC Rijmenam 4 2 1 1 7 6 7
7 SK Peulis 4 2 1 1 8 9 7
8 KFC Heultje 4 2 2 0 11 9 6
9 SV Grasheide 4 2 2 0 8 9 6
10 Blauberg Sport 4 2 2 0 6 7 6
11 Wiekevorst SC 4 2 2 0 3 5 6
12 KFC Putte B 4 2 2 0 8 17 6
13 Blauwvoet Oevel 4 1 3 0 8 10 3
14 Immer Voort 4 1 3 0 8 11 3
15 KSK Wavria B 4 0 4 0 3 12 0
16 KFC Ramsel 4 0 4 0 1 10 0


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Blauberg Sport 9 7 1 1 34 10 22
2 KFC Tongerlo 8 5 0 3 29 15 18
3 Blauwvoet Oevel 9 5 1 3 19 8 18
4 SV Grasheide 8 5 2 1 15 10 16
5 SK Peulis 8 4 2 2 19 17 14
6 VC Rijmenam 8 4 3 1 15 17 13
7 KVC Booischot 8 3 1 4 17 11 13
8 SK Rita Berlaar (1) 9 4 4 1 15 19 13
9 KFC Heultje 8 4 4 0 19 18 12
10 BO Beerzel 8 3 4 1 14 11 10
11 Wiekevorst SC 8 2 2 4 11 13 10
12 Immer Voort 8 2 5 1 15 15 7
13 KFC Putte B 8 2 6 0 13 23 6
14 KSK Wavria B 8 0 4 4 6 23 4
15 KFC Ramsel 9 1 7 1 16 36 4
16 KFC Herenthout B 8 0 5 3 4 15 3


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SK Rita Berlaar 10 7 2 1 16 12 22
2 KVC Booischot 10 7 3 0 30 10 21
3 Blauberg Sport 10 7 3 0 32 18 21
4 BO Beerzel 10 5 3 2 25 13 17
5 SV Grasheide 10 5 3 2 25 18 17
6 KFC Tongerlo 10 5 3 2 19 19 17
7 Wiekevorst SC 10 4 3 3 25 20 15
8 SK Peulis 10 4 3 3 15 17 15
9 Blauwvoet Oevel 10 4 4 2 20 13 14
10 KFC Putte B 10 4 4 2 18 18 14
11 KFC Herenthout B 10 4 4 2 14 18 14
12 Immer Voort 10 3 4 3 17 19 12
13 VC Rijmenam 10 3 5 2 22 22 11
14 KFC Heultje 10 3 6 1 17 24 10
15 KSK Wavria B 10 1 8 1 9 33 4
16 KFC Ramsel 10 0 8 2 10 40 2


4e Provinciale E

Algemeen klassement na 24 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Netezonen 22 15 3 4 53 25 49
2 KFC Flandria (1) 23 15 5 3 62 26 48
3 KFC Turnhout B 22 14 5 3 48 22 45
4 Rauw Sport 23 14 7 2 53 29 44
5 Excelsior Vorst 22 13 7 2 55 28 41
6 KSK Oosthoven 22 12 7 3 51 36 39
7 Olen United 22 11 7 4 43 35 37
8 KVNA Wortel 22 10 8 4 46 41 34
9 KFC Alberta 22 9 11 2 40 37 29
10 MLK Lichtaart 22 8 10 4 42 50 28
11 Ezaart Sport 22 9 13 0 40 45 27
12 FC De Kempen TL - B 22 7 11 4 38 41 25
13 KFC Zammel 22 6 10 6 29 44 24
14 FC Punt- Larum 22 6 15 1 36 66 19
15 Rosselaar-Hulsen 22 5 15 2 39 80 17
16 KFC Beekhoek B 22 0 20 2 14 84 2

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Excelsior Vorst 4 3 0 1 12 5 10
2 FC Netezonen 4 3 0 1 7 1 10
3 FC De Kempen TL - B 4 3 1 0 9 4 9
4 KFC Zammel 4 3 1 0 7 6 9
5 KVNA Wortel 4 2 1 1 9 5 7
6 Rauw Sport 4 2 1 1 9 6 7
7 KSK Oosthoven 4 2 1 1 7 5 7
8 KFC Flandria (1) 4 2 2 0 6 3 6
9 KFC Turnhout B 4 2 2 0 7 6 6
10 MLK Lichtaart 4 2 2 0 4 5 6
11 Olen United 4 1 2 1 5 6 4
12 KFC Alberta 4 1 2 1 7 9 4
13 Ezaart Sport 4 1 3 0 11 8 3
14 FC Punt- Larum 4 1 3 0 5 11 3
15 KFC Beekhoek B 4 0 3 1 1 10 1
16 Rosselaar-Hulsen 4 0 4 0 4 20 0


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Turnhout B 8 6 1 1 18 5 19
2 KSK Oosthoven 8 5 1 2 24 14 17
3 KFC Flandria (1) 9 5 2 2 21 11 17
4 Rauw Sport 9 5 3 1 26 15 16
5 FC Netezonen 8 4 2 2 19 10 14
6 KVNA Wortel 8 4 2 2 17 13 14
7 Excelsior Vorst 8 4 4 0 17 11 12
8 Ezaart Sport 8 4 4 0 14 15 12
9 Olen United 8 4 4 0 17 20 12
10 MLK Lichtaart 8 3 3 2 15 18 11
11 KFC Alberta 8 3 4 1 17 12 10
12 Rosselaar-Hulsen 8 3 4 1 20 23 10
13 FC De Kempen TL - B 8 2 4 2 8 12 8
14 KFC Zammel 8 1 3 4 12 20 7
15 FC Punt- Larum 8 1 6 1 11 31 4
16 KFC Beekhoek B 8 0 7 1 6 32 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Flandria 10 8 1 1 35 12 25
2 FC Netezonen 10 8 1 1 27 14 25
3 Rauw Sport 10 7 3 0 18 8 21
4 Olen United 10 6 1 3 21 9 21
5 KFC Turnhout B 10 6 2 2 23 11 20
6 Excelsior Vorst 10 6 3 1 26 12 19
7 KSK Oosthoven 10 5 5 0 20 17 15
8 KFC Alberta 10 5 5 0 16 16 15
9 KVNA Wortel 10 4 5 1 20 23 13
10 FC Punt- Larum 10 4 6 0 20 24 12
11 Ezaart Sport 10 4 6 0 15 22 12
12 MLK Lichtaart 10 3 5 2 23 27 11
13 FC De Kempen TL - B 10 2 6 2 21 25 8
14 KFC Zammel 10 2 6 2 10 18 8
15 Rosselaar-Hulsen 10 2 7 1 15 37 7
16 KFC Beekhoek B 10 0 10 0 7 42 0


Dames 1e Provinciale

Klassement na 21 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Loenhout SK - A 20 18 1 1 89 19 55
2 KV Mechelen B 20 16 4 0 89 25 48
3 KFC Kontich B 20 13 6 1 60 32 40
4 KSK Heist B 20 12 8 0 63 44 36
5 KFC Wuustwezel B 20 10 6 4 57 45 34
6 FC Antwerp Girls 19 11 8 0 54 36 33
7 Hoogstraten A 18 9 8 1 48 40 28
8 Maria-Ter-Heide B 19 7 9 3 36 49 24
9 Berlaar Heikant 20 7 11 2 38 50 23
10 Lentezon Beerse 20 7 11 2 32 60 23
11 KFC Herenthout 19 6 9 4 33 50 22
12 K Hove Sport 20 7 12 1 34 50 22
13 's Gr' wezel-Schilde A 19 2 15 2 25 71 8
14 Davo Puurs A 20 1 18 1 19 106 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Provinciale

Klassement na 21 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVK Westmalle 20 15 2 3 101 23 48
2 Blauwvoet Oevel 19 15 2 2 68 33 47
3 KFC Ranst A 20 15 3 2 111 39 47
4 VC Moldavo C 19 13 3 3 63 30 42
5 Berchem Sport 18 10 5 3 57 44 33
6 KSK Weelde 20 7 10 3 47 50 24
7 FC Blaasveld 19 6 10 3 31 64 21
8 KSC Mechelen 20 6 12 2 46 46 20
9 FC De Kempen TL 20 5 10 5 43 58 20
10 Maria-Ter-Heide C 20 6 13 1 30 86 19
11 KFC Wuustwezel C 19 5 11 3 40 70 18
12 Vrij Arendonk 20 5 12 3 36 59 18
13 FC Schoonbroek 19 4 10 5 39 78 17
14 Zwarte Leeuw 19 4 13 2 36 68 14

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale A

Klassement na 21 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVC Westerlo 20 19 1 0 192 6 57
2 KFC Zammel 20 17 2 1 80 19 52
3 KVC Houtvenne 20 12 8 0 55 36 36
4 Zennester Hombeek 20 10 4 6 60 45 36
5 FC Netezonen 20 11 7 2 37 54 35
6 FC Oppuurs 19 10 6 3 38 28 33
7 KVC Massenhoven B 20 8 11 1 43 55 25
8 KFC Broechem 20 8 11 1 44 67 25
9 K Boechoutse VV 20 6 9 5 41 57 23
10 KFC Bevel 19 7 11 1 40 54 22
11 Nielse SV 19 5 9 5 14 30 20
12 KSK Rumst 20 6 14 0 33 87 18
13 KVV Noordstar 20 4 13 3 20 51 15
14 Verbr. Zwijndrecht 19 1 18 0 22 130 3

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale B

Klassement na 21 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Vosselaar VV 20 20 0 0 218 12 60
2 KFC Schoten A 19 16 2 1 83 22 49
3 KFCE Zoersel 20 13 5 2 67 32 41
4 KVNA Wortel 20 12 6 2 58 32 38
5 Horendonk FC 19 11 5 3 46 38 36
6 Beekhoek Sport 19 9 5 5 58 43 32
7 KVC Oostmalle 20 10 8 2 75 54 32
8 Loenhout SK B 20 6 11 3 32 58 21
9 KFC Flandria 20 4 12 4 33 73 16
10 Hoogstraten B 20 4 12 4 40 87 16
11 Rauw Sport 19 5 14 0 30 100 15
12 K Brecht SK 19 4 12 3 47 96 15
13 FC Gierle 20 3 14 3 23 96 12
14 's Gr'wezel-Schilde B 19 3 14 2 15 82 11

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 4e Provinciale

Klassement na 21 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Ternesse VV 18 16 1 1 110 16 49
2 Blauberg Sport 18 15 3 0 144 22 45
3 KFC Ranst B 18 15 3 0 75 26 45
4 FC Sint Jozef 18 14 3 1 84 11 43
5 KFC Nijlen 18 10 6 2 38 56 32
6 KFC Wuustwezel D 19 10 9 0 70 42 30
7 KFC Berendrecht 19 9 8 2 68 75 29
8 Vlimmeren Sport 18 7 9 2 25 56 23
9 K Zandhoven SK 18 7 10 1 82 103 22
10 Davo Puurs B 19 6 11 2 44 59 20
11 KFC Schoten B 19 6 11 2 33 59 20
12 VC Herentals 20 5 13 2 26 66 17
13 KSK Heist C 18 5 12 1 40 71 16
14 Volh. Wintam 17 2 14 1 17 130 7
15 Racing Emblem 19 1 15 3 18 82 6

= gewonnen = verloren = gelijk

DE BVA HEREN - ZOMER 2017 - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN DE 6 GROEPEN BIJ DE HEREN.

BVA Heren - Groep 1 BVA Heren - Groep 2 BVA Heren - Groep 3
BVA Heren - Groep 4 BVA Heren - Groep 5 BVA Heren - Groep 6
    

BVA Groep 1

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Berg en Dal 4 4 0 0 17 1 12
2 K Lyra TSV 4 4 0 0 19 4 12
3 K Merksplas SK 4 4 0 0 14 3 12
4 K Retie SK 4 3 0 1 9 6 10
5 Berlaar Heikant 4 3 1 0 11 3 9
6 Witgoor Dessel 4 3 1 0 12 5 9
7 's Gr'wezel-Schilde A 4 3 1 0 12 10 9
8 KFCE Zoersel 4 2 2 0 13 9 6
9 KFC Sint Job 4 2 2 0 11 9 6
10 KFC Broechem 4 2 2 0 7 8 6
11 KVV Duffel 4 2 2 0 7 8 6
12 Sporting Burcht 4 2 2 0 12 14 6
13 Verbr. Arendonk 4 2 2 0 8 11 6
14 KSV Oud Turnhout 4 2 2 0 7 11 6
15 OG Vorselaar 4 1 1 2 12 9 5
16 KFC Herselt 4 1 2 1 10 10 4
17 KFC Bevel 4 1 3 0 6 7 3
18 KFC Herenthout A 4 1 3 0 6 10 3
19 KFC Brasschaat 4 1 3 0 9 14 3
20 FC Oppuurs 4 1 3 0 7 13 3
21 KFC Ranst A 4 1 3 0 3 11 3
22 RVC Hoboken 4 0 2 2 6 12 2
23 Minderhout VV 4 0 4 0 7 15 0
24 KVK Mariaburg 4 0 4 0 4 26 0

= gewonnen = verloren = gelijk

Klassement Groep 3 Klassement Groep 4 Klassement Groep 5 Klassement Groep 6

BVA Groep 2

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Kontich A 4 4 0 0 9 3 12
2 KFC Lille 4 3 0 1 15 5 10
3 Rapid Leest 4 3 0 1 14 4 10
4 FC De Kempen A 4 3 0 1 13 5 10
5 KSV Schriek 4 3 1 0 14 10 9
6 Zwaluwen Olmen 4 3 1 0 13 13 9
7 White Star 4 2 0 2 11 6 8
8 KFC Wuustwezel 4 2 1 1 36 6 7
9 KSK Branddonk 4 2 1 1 10 5 7
10 Verbr. Zwijndrecht 4 2 1 1 9 7 7
11 KFC Beekhoek A 4 2 2 0 13 11 6
12 KFC Antonia A 4 2 2 0 6 12 6
13 Racing Mechelen 4 2 2 0 6 26 6
14 FC Walem 4 1 2 1 14 6 4
15 GR Katelijne 4 1 2 1 7 10 4
16 Vlimmeren Sport 4 1 2 1 8 13 4
17 Rochus Deurne 4 1 2 1 7 14 4
18 KFC Lint 4 1 2 1 5 15 4
19 VC Wijnegem 4 1 3 0 8 12 3
20 KV Bonheiden 4 0 2 2 7 11 2
21 Sporting Tisselt 4 0 3 1 3 9 1
22 Linda Olen 4 0 3 1 5 12 1
23 KSK Weelde 4 0 3 1 7 20 1
24 KFC Kateline A 4 0 4 0 3 8 0

= gewonnen = verloren = gelijk

Klassement Groep 1 Klassement Groep 4 Klassement Groep 5 Klassement Groep 6

BVA Groep 3

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Wezel Sport 4 4 0 0 19 3 12
2 Lentezon Beerse 4 4 0 0 13 1 12
3 K Kalmthout SK 4 4 0 0 18 8 12
4 Wechelderzande 4 3 0 1 15 9 10
5 KVC Booischot 4 3 0 1 9 3 10
6 SV Aartselaar A 4 3 1 0 16 6 9
7 BO Beerzel 4 3 1 0 11 10 9
8 KSC Mechelen 4 2 0 2 9 4 8
9 K Brecht SK 4 2 1 1 9 4 7
10 KFC Turnhout B 4 2 1 1 8 4 7
11 KSK Oosthoven 4 2 1 1 7 5 7
12 KFC Mol 4 2 1 1 8 7 7
13 KFC Antonia B 4 2 1 1 5 11 7
14 KFCM Hallaar 4 2 2 0 16 4 6
15 Zandhovense SK 4 2 2 0 11 5 6
16 Maria-ter-Heide 4 2 2 0 15 11 6
17 Excelsior Vorst 4 2 2 0 11 8 6
18 Olen United 4 2 2 0 9 11 6
19 KVK Westmalle 4 1 1 2 8 7 5
20 KFC Schoten 4 1 1 2 7 7 5
21 Heffen SK 4 1 1 2 9 10 5
22 Borsbeek Sport 4 1 2 1 6 7 4
23 KFCV Wintam 4 1 2 1 8 11 4
24 Blauwvoet Oevel 4 1 2 1 4 11 4
25 FC Gierle 4 1 2 1 4 11 4
26 KFC Putte B 4 1 3 0 5 7 3
27 Sint Lenaarts B 4 1 3 0 10 14 3
28 KVV Ternesse B 4 1 3 0 4 16 3
29 Alberta Schilde 4 0 2 2 8 13 2
30 KVS Branst 4 0 2 2 6 11 2
31 Brothers United 4 0 3 1 8 14 1
32 VK Heindonk 4 0 4 0 5 17 0
33 Jong Antw. Sport 4 0 4 0 6 21 0
34 KFC Katelijne B 4 0 4 0 3 19 0

= gewonnen = verloren = gelijk

Klassement Groep 1 Klassement Groep 2 Klassement Groep 5 Klassement Groep 6

BVA Groep 4

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Sint Dimpna 4 4 0 0 16 2 12
2 Excelsior Puurs 4 4 0 0 15 3 12
3 KFC Meerle 4 4 0 0 15 4 12
4 KFC Heultje 4 4 0 0 12 5 12
5 KSK Rumst 4 4 0 0 9 2 12
6 Olympic Essen 4 3 0 1 12 4 10
7 Hove Sport 4 3 0 1 6 1 10
8 VV Laakdal 4 3 1 0 8 5 9
9 KFC Pulle 4 2 0 2 11 5 8
10 KSK Wilrijk 4 2 0 2 8 2 8
11 VC Mortsel OG 4 2 1 1 16 9 7
12 FC Netezonen 4 2 1 1 10 5 7
13 KFC Meer 4 2 1 1 11 7 7
14 VVH Lippelo 4 2 1 1 9 5 7
15 FC Sint Jozef 4 2 1 1 5 2 7
16 KSV Wildert 4 2 2 0 7 6 6
17 KVC Oostmalle 4 2 2 0 8 8 6
18 Rosselaar Hulsen 4 2 2 0 6 6 6
19 Vrij Arendonk 4 2 2 0 7 8 6
20 KVC Massenhoven 4 1 2 1 8 12 4
21 FC De Kempen B 4 1 2 1 6 11 4
22 Immer Voort 4 1 2 1 4 9 4
23 FC Merksem 4 1 3 0 6 4 3
24 KFC Grobbendonk 4 1 3 0 4 13 3
25 KSV Heibos 4 0 3 1 6 10 1
26 KSK Wavria B 4 0 3 1 7 16 1
27 KFC Ranst B 4 0 4 0 2 11 0
28 FC Punt Larum 4 0 4 0 3 13 0
29 KFC Tongerlo 4 0 4 0 3 14 0
30 KVK Hingene 4 0 4 0 0 12 0
31 SK Sint Amands 4 0 4 0 5 18 0
32 SKS Herentals 4 0 4 0 3 16 0

= gewonnen = verloren = gelijk

Klassement Groep 1 Klassement Groep 2 Klassement Groep 3 Klassement Groep 6

BVA Groep 5

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Excelsior Bouwel 4 4 0 0 20 1 12
2 FC Ekeren 4 3 0 1 15 4 10
3 KSK Wavria A 4 3 0 1 13 3 10
4 KSK Oelegem 4 3 0 1 9 1 10
5 KVV Achterbroek 4 3 0 1 17 10 10
6 Loenhout SK 4 3 0 1 8 3 10
7 Oxford Hemiksem 4 3 1 0 18 5 9
8 Schelle Sport 4 3 1 0 9 6 9
9 K Gooreind VV 4 2 0 2 8 3 8
10 FC Turk Sport 4 2 1 1 18 11 7
11 Ezaart Sport 4 2 1 1 10 5 7
12 KFC Alberta Geel 4 2 1 1 9 7 7
13 KVNA Wortel 4 2 1 1 9 7 7
14 FC Zwaneven 4 2 1 1 9 10 7
15 Excelsior Essen 4 2 1 1 9 11 7
16 Nielse SV 4 2 2 0 12 9 6
17 KFCH Pulderbos 4 2 2 0 9 9 6
18 VC Rijmenam 4 2 2 0 6 11 6
19 VC Poederlee 4 1 1 2 5 5 5
20 KVV Dosko 4 1 2 1 8 8 4
21 KFC Muizen 4 1 2 1 7 10 4
22 SK Rita Berlaar 4 1 2 1 6 12 4
23 KFC Nieuwmoer 4 1 3 0 6 8 3
24 MLK Lichtaart 4 1 3 0 10 13 3
25 Verbr. Balen 4 1 3 0 3 8 3
26 KSK Reet 4 1 3 0 6 14 3
27 Olympic Pirates DBG 4 1 3 0 6 19 3
28 KSC Maccabi 4 0 3 1 7 10 1
29 KFC Herenthout B 4 0 3 1 6 17 1
30 FC Blaasveld 4 0 4 0 4 13 0
31 KFC Ramsel 4 0 4 0 3 15 0
32 SV Aartselaar B 4 0 4 0 3 20 0

= gewonnen = verloren = gelijk

Klassement Groep 1 Klassement Groep 2 Klassement Groep 3 Klassement Groep 4

BVA Groep 6

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Putte A 4 4 0 0 28 2 12
2 KVV Rauw Sport 4 4 0 0 13 3 12
3 KV Hooikt 4 3 0 1 16 4 10
4 KVV Noordstar 4 3 0 1 14 8 10
5 Willebroekse SV 4 3 0 1 13 7 10
6 Excelsior Kaart 4 3 1 0 17 2 9
7 Horendonk FC 4 3 1 0 14 4 9
8 Kessel United 4 3 1 0 11 4 9
9 KSK Kasterlee 4 3 1 0 8 1 9
10 Oosterzonen B 4 3 1 0 10 4 9
11 RB Elzestraat 4 3 1 0 8 5 9
12 KSK Donk 4 2 1 1 7 6 7
13 Zandvliet Sport 4 2 2 0 13 8 6
14 Zenn. Hombeek 4 2 2 0 13 8 6
15 SV Grasheide 4 2 2 0 5 6 6
16 KFC Berendrecht 4 2 2 0 7 9 6
17 's Grav.-Schilde B 4 2 2 0 7 12 6
18 K Putte SK 4 1 1 2 11 12 5
19 KFC Flandria 4 1 2 1 14 12 4
20 KFC Poppel 4 1 2 1 7 10 4
21 Blauberg Sport 4 1 2 1 5 8 4
22 KFC Beekhoek B 4 1 2 1 4 9 4
23 Leest United 4 1 3 0 11 14 3
24 KFC Zammel 4 1 3 0 5 11 3
25 SK Peulis 4 1 3 0 7 14 3
26 KFC St-M. Halle 4 0 2 2 6 10 2
27 SC Wiekevorst 4 0 2 2 5 13 2
28 KFC Kontich B 4 0 2 2 5 21 2
29 Rac. Emblem 4 0 3 1 5 18 1
30 Tubantia Borgerh. 4 0 3 1 3 16 1
31 K Boechoutse VV 4 0 4 0 5 20 0
32 City Pirates B 4 0 4 0 1 17 0

= gewonnen = verloren = gelijk

BVA Heren - Groep 1 BVA Heren - Groep 2 BVA Heren - Groep 3
BVA Heren - Groep 4 BVA Heren - Groep 5 BVA Heren - Groep 6
DE BVA VROUWEN - ZOMER 2017 - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN DE 2 DAMESGROEPEN.

BVA Vrouwen - Groep 1 BVA Vrouwen - Groep 2
    

BVA Vrouwen Groep 1

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVV Vosselaar 4 4 0 0 47 4 12
2 KVC Westerlo 4 4 0 0 43 1 12
3 Berchem Sport 2004 4 3 1 0 14 9 9
4 KSC Mechelen 4 3 1 0 8 14 9
5 Hoogstraten VV 4 2 1 1 26 4 7
6 KSK Weelde 4 2 2 0 19 14 6
7 Blauwvoet Oevel 4 1 2 1 4 8 4
8 VC Moldavo 4 1 3 0 10 15 3
9 FC Schoonbroek 4 1 3 0 9 37 3
10 FC De Kempen 4 1 3 0 10 48 3
11 Berlaar Heikant 4 0 2 2 5 11 2
12 KVC Massenhoven 4 0 4 0 3 33 0

= gewonnen = verloren = gelijk


BVA Vrouwen Groep 2

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Loenhout SK 4 4 0 0 19 5 12
2 KV Mechelen 4 4 0 0 12 3 12
3 Lentezon Beerse 4 3 1 0 24 4 9
4 KFC Wuustwezel A 4 3 1 0 20 5 9
5 KFC Kontich 4 3 1 0 17 2 9
6 Hove Sport 4 2 1 1 14 8 7
7 Maria-ter-Heide 4 2 2 0 18 9 6
8 KFC Herenthout 4 2 2 0 8 7 6
9 's Grav.-Schilde 4 1 2 1 10 11 4
10 Davo Puurs 4 1 3 0 14 26 3
11 Vrij Arendonk 4 1 3 0 6 18 3
12 KFC Zammel 4 1 3 0 10 26 3
13 KFC Wuustwezel B 4 0 4 0 3 27 0
14 KVV Rauw Sport 4 0 4 0 0 24 0

= gewonnen = verloren = gelijk

DE NATIONALE AMATEURREEKSEN - KLASSEMENTEN EN PERIODEKLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U OOK ALLE KLASSEMENTEN VAN DE NATIONALE AMATEURREEKSEN 1, 2 & 3.
* Dit overzicht is te vinden via "Provinciaal-Allerlei-Alle Actuele Klassementen", en via
"Nationaal-D3 Amateurs-Klassementen Amateurs".


1e Amateurs 2e Am. VV-A 2e Am. VV-B 2e Am. ACFF
3e Am. VV-A 3e Am. VV-B 3e Am. ACFF-A 3e Am. ACFF-B
    

1e Klasse Amateurs

Klassement na 21 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Lommel SK 21 14 3 4 48 17 46
2 RFC Knokke 21 12 4 5 44 24 41
3 KSK Heist 21 12 4 5 39 27 41
4 SK Deinze 21 12 6 3 30 18 39
5 Dessel Sport 21 11 6 4 35 23 37
6 FC Seraing 21 9 7 5 33 27 32
7 KSV Oudenaarde 21 9 8 4 38 28 31
8 ASV Geel 21 9 8 4 37 31 31
9 Eendracht Aalst 21 8 11 2 28 35 26
10 VW Hamme 21 7 10 4 27 35 25
11 KFC Oosterzonen 21 6 9 6 26 32 24
12 Excelsior Virton 20 7 11 2 24 35 23
13 FC Dender 20 5 8 7 26 34 22
14 Berchem Sport 21 5 12 4 25 37 19
15 Chatelet-Farciennes 21 3 9 9 22 39 18
16 Patro Eisden MM 21 2 15 4 13 53 10

= gewonnen = verloren = gelijk


2e Amateurs VV - A

Algemeen klassement na 21 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Sparta Petegem (1) 21 13 2 6 49 22 45
2 S.E. Winkel Sport 21 12 5 4 46 29 40
3 Rupel Boom 21 12 7 2 50 38 38
4 KFC Mandel Utd (2) 21 12 8 1 40 27 37
5 VK Westhoek 21 12 8 1 43 41 37
6 SK Sint Niklaas 21 10 8 3 38 31 33
7 KSV Temse 21 9 6 6 35 26 33
8 RC. Club Harelbeke 21 9 7 5 34 28 32
9 FC Gullegem 21 9 8 4 36 34 31
10 KSK Ronse 21 7 5 9 29 28 30
11 SK Londerzeel 21 8 9 4 42 34 28
12 Olsa Brakel 21 7 7 7 28 34 28
13 Racing Club Gent 21 8 13 0 32 44 24
14 Torhout 1992 21 3 14 4 23 49 13
15 SK Pepingen-Halle 21 2 13 6 13 44 12
16 KSV Bornem 21 3 16 2 15 44 11

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SK Londerzeel 1 1 0 0 4 0 3
2 FC Gullegem 1 1 0 0 4 1 3
3 VK Westhoek 1 1 0 0 4 2 3
4 Rupel Boom 1 1 0 0 3 1 3
5 S.E. Winkel Sport 1 1 0 0 3 1 3
6 KSV Temse 1 1 0 0 2 0 3
7 Sparta Petegem (1) 1 1 0 0 2 0 3
8 KFC Mandel Utd (2) 1 1 0 0 1 0 3
9 KSK Ronse 1 0 1 0 0 1 0
10 Torhout 1992 1 0 1 0 2 4 0
11 Olsa Brakel 1 0 1 0 1 3 0
12 SK Sint Niklaas 1 0 1 0 1 3 0
13 RC. Club Harelbeke 1 0 1 0 0 2 0
14 Racing Club Gent 1 0 1 0 0 2 0
15 SK Pepingen-Halle 1 0 1 0 1 4 0
16 KSV Bornem 1 0 1 0 0 4 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Mandel Utd 10 7 3 0 27 11 21
2 SK Sint Niklaas 10 6 2 2 21 13 20
3 S.E. Winkel Sport 10 6 2 2 19 11 20
4 VK Westhoek 10 6 3 1 22 17 19
5 SK Londerzeel 10 5 2 3 21 13 18
6 Sparta Petegem (1) 10 4 2 4 19 12 16
7 KSK Ronse 10 3 1 6 18 14 15
8 Rupel Boom 10 4 4 2 21 24 14
9 Olsa Brakel 10 3 3 4 14 17 13
10 Racing Club Gent 10 4 6 0 15 19 12
11 KSV Temse 10 3 4 3 17 17 12
12 FC Gullegem 10 3 4 3 15 18 12
13 RC. Club Harelbeke 10 2 4 4 16 19 10
14 Torhout 1992 10 2 6 2 13 25 8
15 SK Pepingen-Halle 10 1 5 4 7 20 7
16 KSV Bornem 10 1 9 0 6 21 3


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Sparta Petegem 10 8 0 2 28 10 26
2 RC. Club Harelbeke 10 7 2 1 18 7 22
3 Rupel Boom 10 7 3 0 26 13 21
4 KSV Temse 10 5 2 3 16 9 18
5 S.E. Winkel Sport 10 5 3 2 24 17 17
6 FC Gullegem 10 5 4 1 17 15 16
7 VK Westhoek 10 5 5 0 17 22 15
8 Olsa Brakel 10 4 3 3 13 14 15
9 KSK Ronse 10 4 3 3 11 13 15
10 SK Sint Niklaas 10 4 5 1 16 15 13
11 KFC Mandel Utd 10 4 5 1 12 16 13
12 Racing Club Gent 10 4 6 0 17 23 12
13 KSV Bornem 10 2 6 2 9 19 8
14 SK Londerzeel 10 2 7 1 17 21 7
15 Torhout 1992 10 1 7 2 8 20 5
16 SK Pepingen-Halle 10 1 7 2 5 20 5


2e Amateurs VV - B

Algemeen klassement na 21 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Thes Sport (1)(2) 21 13 5 3 41 24 42
2 Spouwen MPTN 21 11 4 6 41 27 39
3 Bocholter VV 21 10 5 6 36 32 36
4 KVV Vosselaar 21 9 4 8 34 19 35
5 Olympia Wijgmaal 21 10 8 3 39 34 33
6 City Pirates Antw. 21 9 6 6 36 34 33
7 Tempo Overijse 21 9 7 5 30 33 32
8 RC Hades Hasselt 21 9 9 3 36 33 30
9 Cappellen RFC 21 8 7 6 35 28 30
10 KFC Duffel 21 7 8 6 30 31 27
11 Sporting Hasselt 21 7 10 4 27 34 25
12 KFC Turnhout 21 5 7 9 19 24 24
13 Zwarte Leeuw 21 4 7 10 33 33 22
14 KVK Tienen 21 5 13 3 24 41 18
15 Hoogstraten VV 21 4 11 6 24 36 18
16 KFC St- Lenaarts 21 4 13 4 25 47 16

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Olympia Wijgmaal 1 1 0 0 4 2 3
2 Spouwen MPTN 1 1 0 0 3 1 3
3 Thes Sport (1)(2) 1 1 0 0 2 0 3
4 City Pirates Antw. 1 1 0 0 1 0 3
5 Tempo Overijse 1 1 0 0 1 0 3
6 Cappellen RFC 1 0 0 1 2 2 1
7 KFC St- Lenaarts 1 0 0 1 2 2 1
8 Hoogstraten VV 1 0 0 1 1 1 1
9 KVV Vosselaar 1 0 0 1 1 1 1
10 Bocholter VV 1 0 0 1 0 0 1
11 KFC Turnhout 1 0 0 1 0 0 1
12 KFC Duffel 1 0 1 0 0 1 0
13 Zwarte Leeuw 1 0 1 0 0 1 0
14 RC Hades Hasselt 1 0 1 0 2 4 0
15 Sporting Hasselt 1 0 1 0 1 3 0
16 KVK Tienen 1 0 1 0 0 2 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Thes Sport (1) 10 6 2 2 19 10 20
2 Bocholter VV 10 6 2 2 17 18 20
3 Tempo Overijse 10 6 3 1 18 11 19
4 City Pirates Antw. 10 5 2 3 22 17 18
5 Spouwen MPTN 10 5 2 3 18 14 18
6 Sporting Hasselt 10 5 3 2 15 10 17
7 KVV Vosselaar 10 4 3 3 15 12 15
8 Cappellen RFC 10 4 4 2 13 13 14
9 Zwarte Leeuw 10 3 2 5 22 19 14
10 Olympia Wijgmaal 10 4 5 1 20 18 13
11 KFC Turnhout 10 3 3 4 8 10 13
12 RC Hades Hasselt 10 3 5 2 19 18 11
13 KFC Duffel 10 2 4 4 10 15 10
14 Hoogstraten VV 10 2 6 2 11 16 8
15 KFC St- Lenaarts 10 2 6 2 14 26 8
16 KVK Tienen 10 0 8 2 9 23 2


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Thes Sport 10 6 3 1 20 14 19
2 RC Hades Hasselt 10 6 3 1 15 11 19
3 KVV Vosselaar 10 5 1 4 18 6 19
4 Spouwen MPTN 10 5 2 3 20 12 18
5 KFC Duffel 10 5 3 2 20 15 17
6 Olympia Wijgmaal 10 5 3 2 15 14 17
7 KVK Tienen 10 5 4 1 15 16 16
8 Cappellen RFC 10 4 3 3 20 13 15
9 Bocholter VV 10 4 3 3 19 14 15
10 City Pirates Antw. 10 3 4 3 13 17 12
11 KFC Turnhout 10 2 4 4 11 14 10
12 Tempo Overijse 10 2 4 4 11 22 10
13 Hoogstraten VV 10 2 5 3 12 19 9
14 Sporting Hasselt 10 2 6 2 11 21 8
15 Zwarte Leeuw 10 1 4 5 11 13 8
16 KFC St- Lenaarts 10 2 7 1 9 19 7


2e Amateurs ACFF

Algemeen klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RWD Molenbeek (1) 21 19 1 1 63 15 58
2 RFC Luik 20 15 2 3 48 19 48
3 Olympic Charleroi 20 11 5 4 37 27 37
4 La Louviere Centre 20 10 6 4 31 29 34
5 RRC Hamoir 21 9 8 4 33 35 31
6 RW Walhain 21 7 6 8 29 33 29
7 Entente Durbuy 20 8 8 4 29 31 28
8 Waremme-Borgworm 20 7 9 4 33 36 25
9 Acren Lessines 20 7 10 3 32 34 24
10 US Rebecquoise 20 6 9 5 28 37 23
11 Solieres Sport 20 6 10 4 26 33 22
12 Wallonne Ciney 20 5 8 7 31 35 22
13 RFC Meux 21 6 11 4 33 41 22
14 Sprimont Comblain 20 4 14 2 24 43 14
15 Kelmis-Calamine 20 2 15 3 16 45 9
16 White Star Brussel 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RWD Molenbeek (1) 2 2 0 0 6 2 6
2 Waremme-Borgworm 2 1 0 1 4 1 4
3 RFC Luik 1 1 0 0 3 0 3
4 Wallonne Ciney 1 1 0 0 2 0 3
5 RFC Meux 2 1 1 0 5 3 3
6 RRC Hamoir 2 1 1 0 4 3 3
7 Acren Lessines 2 1 1 0 4 4 3
8 Olympic Charleroi 2 1 1 0 5 6 3
9 RW Walhain 2 1 1 0 3 4 3
10 La Louviere Centre 1 0 0 1 1 1 1
11 Entente Durbuy 2 0 1 1 2 3 1
12 US Rebecquoise 2 0 1 1 1 5 1
13 White Star Brussel 0 0 0 0 0 0 0
14 Sprimont Comblain 1 0 1 0 1 3 0
15 Kelmis-Calamine 1 0 1 0 1 4 0
16 Solieres Sport 1 0 1 0 1 4 0


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RWD Molenbeek (1) 10 9 1 0 27 5 27
2 RFC Luik 10 7 1 2 25 13 23
3 Olympic Charleroi 9 5 1 3 17 11 18
4 RRC Hamoir 9 5 2 2 17 9 17
5 US Rebecquoise 9 4 3 2 19 16 14
6 RW Walhain 9 4 3 2 13 14 14
7 Entente Durbuy 9 4 4 1 13 18 13
8 Acren Lessines 9 3 3 3 16 15 12
9 La Louviere Centre 10 3 4 3 13 19 12
10 Waremme-Borgworm 9 3 4 2 15 17 11
11 Wallonne Ciney 9 2 4 3 15 16 9
12 RFC Meux 10 2 6 2 15 22 8
13 Solieres Sport 9 1 5 3 12 18 6
14 Kelmis-Calamine 10 1 6 3 10 22 6
15 Sprimont Comblain 9 1 7 1 14 26 4
16 White Star Brussel 0 0 0 0 0 0 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RWD Molenbeek 9 8 0 1 30 8 25
2 RFC Luik 9 7 1 1 20 6 22
3 La Louviere Centre 9 7 2 0 17 9 21
4 Olympic Charleroi 9 5 3 1 15 10 16
5 Solieres Sport 10 5 4 1 13 11 16
6 Entente Durbuy 9 4 3 2 14 10 14
7 RW Walhain 10 2 2 6 13 15 12
8 RFC Meux 9 3 4 2 13 16 11
9 RRC Hamoir 10 3 5 2 12 23 11
10 Waremme-Borgworm 9 3 5 1 14 18 10
11 Sprimont Comblain 10 3 6 1 9 14 10
12 Wallonne Ciney 10 2 4 4 14 19 10
13 Acren Lessines 9 3 6 0 12 15 9
14 US Rebecquoise 9 2 5 2 8 16 8
15 Kelmis-Calamine 9 1 8 0 5 19 3
16 White Star Brussel 0 0 0 0 0 0 0


3e Amateurs VV - A

Algemeen klassement na 21 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Eppegem (1) 21 14 4 3 48 25 45
2 SC Dikkelvenne (2) 21 13 6 2 45 25 41
3 KSCT Menen 21 12 6 3 36 26 39
4 KVC Wingene 21 11 4 6 35 17 39
5 FC Lebbeke 21 11 7 3 30 26 36
6 RFC Wetteren 21 10 5 6 33 25 36
7 KVC Jong Lede 21 9 8 4 31 27 31
8 Svelta Melsele 21 8 8 5 35 34 29
9 Eendracht Wervik 21 8 8 5 29 31 29
10 KFC Merelbeke 21 7 8 6 33 35 27
11 Wolvertem-Merchtem 21 6 8 7 23 32 25
12 Avanti Stekene 21 6 9 6 25 31 24
13 KSC Grimbergen 21 5 12 4 25 39 19
14 KVK Ninove 21 4 10 7 30 43 19
15 FC Mariekerke 21 3 12 6 24 41 15
16 KSK Vlamertinge 21 2 14 5 12 37 11

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SC Dikkelvenne (2) 1 1 0 0 5 1 3
2 KVC Jong Lede 1 1 0 0 3 0 3
3 FC Lebbeke 1 1 0 0 3 1 3
4 KSC Grimbergen 1 1 0 0 2 1 3
5 RFC Wetteren 1 1 0 0 2 1 3
6 Wolvertem-Merchtem 1 1 0 0 1 0 3
7 FC Mariekerke 1 0 0 1 3 3 1
8 Svelta Melsele 1 0 0 1 3 3 1
9 Eendracht Wervik 1 0 0 1 2 2 1
10 KVK Ninove 1 0 0 1 2 2 1
11 Avanti Stekene 1 0 1 0 1 2 0
12 KFC Merelbeke 1 0 1 0 1 2 0
13 KVC Wingene 1 0 1 0 0 1 0
14 KFC Eppegem (1) 1 0 1 0 1 3 0
15 KSK Vlamertinge 1 0 1 0 0 3 0
16 KSCT Menen 1 0 1 0 1 5 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SC Dikkelvenne 10 7 3 0 23 12 21
2 KFC Eppegem (1) 10 6 2 2 22 14 20
3 KSCT Menen 10 6 2 2 15 10 20
4 KVC Wingene 10 5 2 3 17 9 18
5 Wolvertem-Merchtem 10 4 1 5 12 8 17
6 KFC Merelbeke 10 4 3 3 22 19 15
7 KVC Jong Lede 10 4 3 3 14 13 15
8 Svelta Melsele 10 4 4 2 15 14 14
9 RFC Wetteren 10 3 3 4 9 11 13
10 FC Lebbeke 10 3 5 2 8 11 11
11 FC Mariekerke 10 3 5 2 12 20 11
12 KVK Ninove 10 2 4 4 13 18 10
13 Avanti Stekene 10 2 5 3 10 15 9
14 KSK Vlamertinge 10 2 5 3 9 14 9
15 KSC Grimbergen 10 2 6 2 9 15 8
16 Eendracht Wervik 10 2 6 2 9 16 8


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Eppegem 10 8 1 1 25 8 25
2 FC Lebbeke 10 7 2 1 19 14 22
3 KVC Wingene 10 6 1 3 18 7 21
4 RFC Wetteren 10 6 2 2 22 13 20
5 Eendracht Wervik 10 6 2 2 18 13 20
6 KSCT Menen 10 6 3 1 20 11 19
7 SC Dikkelvenne 10 5 3 2 17 12 17
8 Avanti Stekene 10 4 3 3 14 14 15
9 Svelta Melsele 10 4 4 2 17 17 14
10 KVC Jong Lede 10 4 5 1 14 14 13
11 KFC Merelbeke 10 3 4 3 10 14 12
12 KVK Ninove 10 2 6 2 15 23 8
13 KSC Grimbergen 10 2 6 2 14 23 8
14 Wolvertem-Merchtem 10 1 7 2 10 24 5
15 FC Mariekerke 10 0 7 3 9 18 3
16 KSK Vlamertinge 10 0 8 2 3 20 2


3e Amateurs VV - B

Algemeen klassement na 21 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Heur Tongeren (1) 20 12 6 2 41 25 38
2 Eendracht Termien 21 11 5 5 44 27 38
3 KVK Wellen 21 11 5 5 36 21 38
4 Bilzerse-Waltwilder 21 11 6 4 47 34 37
5 KVC Houtvenne 21 10 7 4 48 40 34
6 KFC Nijlen 20 9 6 5 39 38 32
7 KESK Leopoldsburg 21 9 7 5 34 25 32
8 Woluwe-Zaventem 21 9 8 4 39 36 31
9 Esperanza Pelt 21 9 8 4 37 34 31
10 Diegem Sport 21 9 9 3 43 33 30
11 KFC Diest 21 7 10 4 30 47 25
12 K Ternesse VV 21 7 11 3 35 47 24
13 Sporting Kampenhout 21 6 10 5 24 40 23
14 VC Herentals 21 6 11 4 30 42 22
15 ERC Hoeilaart 21 4 13 4 22 50 16
16 KOVC Sterrebeek 21 3 11 7 28 38 16

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Eendracht Termien 1 1 0 0 7 0 3
2 Heur Tongeren (1) 1 1 0 0 3 1 3
3 KFC Nijlen 1 1 0 0 2 0 3
4 KVK Wellen 1 1 0 0 3 2 3
5 KFC Diest 1 1 0 0 2 1 3
6 VC Herentals 1 1 0 0 2 1 3
7 Bilzerse-Waltwilder 1 0 0 1 1 1 1
8 KVC Houtvenne 1 0 0 1 1 1 1
9 Sporting Kampenhout 1 0 0 1 0 0 1
10 Woluwe-Zaventem 1 0 0 1 0 0 1
11 KESK Leopoldsburg 1 0 1 0 2 3 0
12 K Ternesse VV 1 0 1 0 1 2 0
13 KOVC Sterrebeek 1 0 1 0 1 2 0
14 Diegem Sport 1 0 1 0 1 3 0
15 Esperanza Pelt 1 0 1 0 0 2 0
16 ERC Hoeilaart 1 0 1 0 0 7 0


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVK Wellen 10 6 1 3 19 5 21
2 Bilzerse-Waltwilder 10 6 1 3 21 8 21
3 Eendracht Termien 10 6 2 2 19 13 20
4 Esperanza Pelt 10 5 2 3 18 14 18
5 KVC Houtvenne 10 5 3 2 28 20 17
6 Heur Tongeren (1) 9 5 3 1 12 11 16
7 Woluwe-Zaventem 10 5 4 1 16 15 16
8 KFC Nijlen 9 4 2 3 17 19 15
9 KESK Leopoldsburg 10 4 3 3 15 12 15
10 Diegem Sport 10 4 4 2 23 13 14
11 K Ternesse VV 10 3 5 2 18 25 11
12 KFC Diest 10 3 5 2 16 23 11
13 Sporting Kampenhout 10 2 6 2 8 20 8
14 KOVC Sterrebeek 10 1 5 4 10 17 7
15 VC Herentals 10 1 6 3 10 18 6
16 ERC Hoeilaart 10 0 8 2 9 26 2


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Heur Tongeren 10 6 3 1 26 13 19
2 KESK Leopoldsburg 10 5 3 2 17 10 17
3 Diegem Sport 10 5 4 1 19 17 16
4 KVC Houtvenne 10 5 4 1 19 19 16
5 Bilzerse-Waltwilder 10 5 5 0 25 25 15
6 Eendracht Termien 10 4 3 3 18 14 15
7 Woluwe-Zaventem 10 4 4 2 23 21 14
8 KFC Nijlen 10 4 4 2 20 19 14
9 KVK Wellen 10 4 4 2 14 14 14
10 Sporting Kampenhout 10 4 4 2 16 20 14
11 ERC Hoeilaart 10 4 4 2 13 17 14
12 Esperanza Pelt 10 4 5 1 19 18 13
13 K Ternesse VV 10 4 5 1 16 20 13
14 VC Herentals 10 4 5 1 18 23 13
15 KFC Diest 10 3 5 2 12 23 11
16 KOVC Sterrebeek 10 2 5 3 17 19 9


3e Amateurs ACFF - A

Algemeen klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RAAL La Louviere (1)(2) 22 15 2 5 50 19 50
2 Francs Borains 22 15 3 4 54 21 49
3 RFC Doornik 22 13 4 5 36 18 44
4 Couvin Mariembourg 21 12 3 6 44 23 42
5 Racing Jet Waver 22 12 6 4 49 38 40
6 Entente Binche 21 11 6 4 37 33 37
7 CS Onhaye 22 10 10 2 42 38 32
8 Albert Quevy Mons 22 8 8 6 34 29 30
9 CS Entite Manage 22 8 8 6 37 34 30
10 JS Tamines 21 7 9 5 29 38 26
11 Stade Brainois 22 7 12 3 25 31 24
12 FC Ganshoren 22 6 11 5 24 37 23
13 US Solrezienne 21 3 11 7 22 44 16
14 RFC Spy 21 4 14 3 28 57 15
15 Leopold Ukkel FC 22 3 14 5 24 43 14
16 RC Waterloo 21 3 16 2 24 56 11

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RFC Doornik 2 2 0 0 6 0 6
2 Francs Borains 2 2 0 0 6 2 6
3 Couvin Mariembourg 1 1 0 0 4 1 3
4 Entente Binche 1 1 0 0 2 0 3
5 JS Tamines 1 1 0 0 2 1 3
6 RFC Spy 1 1 0 0 1 0 3
7 RAAL La Louviere (1)(2) 2 1 1 0 4 2 3
8 Albert Quevy Mons 2 1 1 0 6 5 3
9 CS Onhaye 2 1 1 0 4 4 3
10 Racing Jet Waver 2 1 1 0 3 4 3
11 CS Entite Manage 2 0 1 1 3 4 1
12 Leopold Ukkel FC 2 0 1 1 2 4 1
13 US Solrezienne 1 0 1 0 0 3 0
14 RC Waterloo 1 0 1 0 2 6 0
15 Stade Brainois 2 0 2 0 0 4 0
16 FC Ganshoren 2 0 2 0 2 7 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RAAL La Louviere (1) 10 7 1 2 22 7 23
2 Couvin Mariembourg 10 7 1 2 21 6 23
3 Francs Borains 10 7 2 1 22 8 22
4 Racing Jet Waver 10 7 2 1 22 14 22
5 CS Onhaye 10 6 3 1 25 16 19
6 Albert Quevy Mons 10 4 2 4 15 11 16
7 RFC Doornik 10 4 3 3 12 10 15
8 Stade Brainois 10 4 4 2 11 10 14
9 Entente Binche 10 4 4 2 16 17 14
10 CS Entite Manage 10 4 5 1 15 16 13
11 JS Tamines 10 3 4 3 14 21 12
12 FC Ganshoren 10 2 4 4 11 14 10
13 RC Waterloo 10 2 7 1 11 27 7
14 RFC Spy 10 1 6 3 17 33 6
15 US Solrezienne 10 1 8 1 9 23 4
16 Leopold Ukkel FC 10 0 7 3 9 19 3


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RAAL La Louviere 10 7 0 3 24 10 24
2 RFC Doornik 10 7 1 2 18 8 23
3 Francs Borains 10 6 1 3 26 11 21
4 Entente Binche 10 6 2 2 19 16 20
5 CS Entite Manage 10 4 2 4 19 14 16
6 Couvin Mariembourg 10 4 2 4 19 16 16
7 Racing Jet Waver 10 4 3 3 24 20 15
8 FC Ganshoren 10 4 5 1 11 16 13
9 US Solrezienne 10 2 2 6 13 18 12
10 Albert Quevy Mons 10 3 5 2 13 13 11
11 JS Tamines 10 3 5 2 13 16 11
12 Stade Brainois 10 3 6 1 14 17 10
13 CS Onhaye 10 3 6 1 13 18 10
14 Leopold Ukkel FC 10 3 6 1 13 20 10
15 RFC Spy 10 2 8 0 10 24 6
16 RC Waterloo 10 1 8 1 11 23 4


3e Amateurs ACFF - B

Algemeen klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RFC Tilleur (1) 21 13 4 4 53 19 43
2 URSL Vise 21 12 3 6 57 24 42
3 Stockay-Warfusee 20 12 4 4 45 25 40
4 RJ Aische 20 10 4 6 38 25 36
5 RFC Aywaille 20 11 8 1 40 36 34
6 FC Herstal 21 8 4 9 56 38 33
7 RFC Hoei 20 9 6 5 34 30 32
8 FC Utd Richelle 21 8 5 8 39 24 32
9 RUS Givry 21 8 6 7 43 32 31
10 RRC Mormont 20 8 8 4 32 34 28
11 RRC Longlier 19 8 8 3 28 32 27
12 RCS Verlaine 21 5 8 8 34 33 23
13 Habbay-La-Neuve 19 5 11 3 28 39 18
14 RE Bertrix 19 4 12 3 18 51 15
15 UR Namen 21 2 16 3 23 75 9
16 RDC Cointe Luik 20 1 17 2 13 64 5

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RCS Verlaine 1 1 0 0 4 0 3
2 RUS Givry 1 1 0 0 3 0 3
3 RFC Tilleur (1) 1 1 0 0 2 1 3
4 RRC Mormont 1 1 0 0 1 0 3
5 UR Namen 1 1 0 0 1 0 3
6 FC Utd Richelle 1 0 0 1 0 0 1
7 RFC Hoei 1 0 0 1 0 0 1
8 RE Bertrix 0 0 0 0 0 0 0
9 RJ Aische 0 0 0 0 0 0 0
10 RRC Longlier 0 0 0 0 0 0 0
11 Stockay-Warfusee 0 0 0 0 0 0 0
12 FC Herstal 1 0 1 0 1 2 0
13 Habbay-La-Neuve 1 0 1 0 0 1 0
14 URSL Vise 1 0 1 0 0 1 0
15 RFC Aywaille 1 0 1 0 0 3 0
16 RDC Cointe Luik 1 0 1 0 0 4 0


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 URSL Vise 10 7 2 1 32 11 22
2 RJ Aische 10 5 1 4 22 13 19
3 RFC Tilleur (1) 10 5 2 3 20 9 18
4 Stockay-Warfusee 10 5 2 3 20 16 18
5 RFC Hoei 9 5 2 2 15 11 17
6 FC Utd Richelle 10 4 1 5 22 12 17
7 RFC Aywaille 9 5 3 1 17 13 16
8 FC Herstal 10 4 2 4 34 20 16
9 RUS Givry 10 4 2 4 24 17 16
10 RRC Longlier 9 5 4 0 14 17 15
11 RRC Mormont 9 2 4 3 14 20 9
12 RCS Verlaine 10 1 4 5 15 15 8
13 Habbay-La-Neuve 8 1 4 3 14 17 6
14 RE Bertrix 9 2 7 0 12 29 6
15 RDC Cointe Luik 9 1 7 1 7 32 4
16 UR Namen 10 0 9 1 13 43 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RFC Tilleur 10 7 2 1 31 9 22
2 Stockay-Warfusee 10 7 2 1 25 9 22
3 URSL Vise 10 5 0 5 25 12 20
4 RFC Aywaille 10 6 4 0 23 20 18
5 RJ Aische 10 5 3 2 16 12 17
6 FC Herstal 10 4 1 5 21 16 17
7 RRC Mormont 10 5 4 1 17 14 16
8 FC Utd Richelle 10 4 4 2 17 12 14
9 RFC Hoei 10 4 4 2 19 19 14
10 Habbay-La-Neuve 10 4 6 0 14 21 12
11 RUS Givry 10 3 4 3 16 15 12
12 RRC Longlier 10 3 4 3 14 15 12
13 RCS Verlaine 10 3 4 3 15 18 12
14 RE Bertrix 10 2 5 3 6 22 9
15 UR Namen 10 1 7 2 9 32 5
16 RDC Cointe Luik 10 0 9 1 6 28 1

DE NATIONALE VROUWENREEKSEN
KLASSEMENTEN EN PERIODEKLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U OOK ALLE KLASSEMENTEN VAN DE NATIONALE VROUWENREEKSEN :
SUPERLEAGUE EN AFDELING 1, 2A & 2B.

Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B
    

Dames Super League

Klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RSC Anderlecht A 16 14 1 1 72 10 43
2 AA Gent A 15 8 4 3 41 16 27
3 RC Genk Ladies A 15 8 4 3 27 16 27
4 Standard Luik A 15 5 7 3 28 22 18
5 OH Leuven A 15 5 10 0 18 32 15
6 KSK Heist A 16 1 15 0 6 96 3

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 1e Nationale

Klassement na 17 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SG-Tertre-Hautrage A 17 11 3 3 46 20 36
2 KFC Kontich A 16 11 3 2 44 28 35
3 Fem. WS Woluwe A 17 11 6 0 38 16 33
4 Zulte-Waregem A 17 8 5 4 31 25 28
5 AA Gent B 17 8 5 4 29 26 28
6 Eendracht Aalst A 17 8 6 3 37 22 27
7 DV Tongeren A 16 8 6 2 23 23 26
8 VC Moldavo A 17 8 8 1 23 31 25
9 Famkes WDM A 17 7 9 1 29 37 22
10 Svelta Melsele A 17 6 8 3 36 34 21
11 KVC Massenhoven A 17 5 8 4 25 21 19
12 Standard Luik B 15 5 7 3 24 23 18
13 KFC Wuustwezel A 16 4 10 2 29 41 14
14 Eva's Tienen A 16 0 16 0 7 74 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Nationale A

Klassement na 17 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Club Brugge A 14 13 0 1 84 15 40
2 Dames VK Egem A 16 11 3 2 49 28 35
3 AA Gent C 16 10 4 2 56 36 32
4 Voorw. Zwevezele A 16 8 4 4 44 17 28
5 SG-Tertre-Hautrage B 15 7 4 4 29 22 25
6 Maria-Ter-Heide A 15 7 5 3 35 24 24
7 Zulte Waregem B 16 7 8 1 41 37 22
8 GFA Sinaai A 15 6 7 2 30 24 20
9 Cerkelladies Brugge A 16 4 8 4 31 46 16
10 KD Ruddervoorde A 15 4 8 3 29 52 15
11 KSV Zottegem A 16 4 10 2 12 40 14
12 Olsa Brakel A 16 3 12 1 28 73 10
13 KSK Beveren A 16 2 13 1 9 63 7

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Nationale B

Klassement na 17 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RC. Genk Ladies B 16 16 0 0 93 10 48
2 OH Leuven B 16 12 1 3 60 16 39
3 KV Mechelen A 17 11 4 2 49 18 35
4 KOVC Sterrebeek A 17 10 5 2 43 26 32
5 RSC Anderlecht B 17 8 5 4 44 34 28
6 ASE De Chastre A 17 7 4 6 40 26 27
7 VC Moldavo B 16 7 6 3 37 30 24
8 Eendracht Louwel A 17 6 6 5 37 42 23
9 Standard Luik C 17 5 6 6 35 30 21
10 Wall. Club Sibret A 15 4 6 5 29 28 17
11 RFC Luik A 16 4 11 1 19 46 13
12 Miecroob Veltem A 17 3 11 3 21 62 12
13 DV Tongeren B 15 1 14 0 11 93 3
14 Esperanza Pelt A 17 0 15 2 10 67 2

= gewonnen = verloren = gelijk


PROVINCIALE REEKSEN - DRIE MOGELIJKE SCHEMA'S - KLIMMEN EN DALEN
1. SCHEMA BIJ 3 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 3 3 3 3 3
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 8 8 8 8 8
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 12 12 12 12 12
      
2. SCHEMA BIJ 2 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 5 5 5 5 5
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 7 7 7 7 7
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 11 11 11 11 11
      
3. SCHEMA BIJ 1 STIJGER IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 4 4 4 4 4
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 10 10 10 10 10
      
We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2017-2018 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet. Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken. De planning verscheen in "Sportleven" van 3 mei 2017.

KLIK HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).