Heren 4e Provinciale B
Update: vandaag om 11:37u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Hou je van voetbal?
Hou je ervan om beslissingen te nemen?
Beschik je over tal van leiderskwaliteiten?

Aarzel dan niet langer...
Word scheidsrechter!
Want zonder scheidsrechters, geen voetbal!

Meer info via www.belgianfootball.be
VOETBALEXPRESS MOBILE
Bezoek www.voetbalexpress.be ook mobiel,
en volg alles op de voet via uw
Smartphone, iPhone, Tablet & iPad
Laatste update: vandaag om 11:37u
Provinciaal  /  4e provinciale  /  Heren 4e Provinciale B
4e PROVINCIALE B - ANTWERPEN - SEIZOEN 2017 - 2018

De 16 ploegen: KSC Maccabi, Jong Antwerpen Sport, Brothers Utd, KVC Olympic P. Deurne, KFC Pulle,
City Pirates Antw. B, Tubantia Borgerhout, Alberta FC Schilde, KVV Ternesse B, KSK Oelegem,
KFC Ranst B, KFCH Pulderbos, KVC Massenhoven, KFC Grobbendonk, K Boechoutse VV en Racing Emblem. In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (drie keer 10 wedstrijden).
4e Provinciale Geografisch Alle Provinciale klassementen 4e B - Archief 2016-2017
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 25 (25 februari 2018) - 3e periode
Zat. 24/02 19u30 KFCH Pulderbos - KFC Pulle
Zon. 25/02 15u00 KVV Ternesse B - Brothers United
Zon. 25/02 15u00 KSK Oelegem - Jong Antwerpen Sp.
Zon. 25/02 15u00 Tubantia Borgerhout - KSC Maccabi
Zon. 25/02 15u00 City Pirates B - KFC Grobbendonk
Zon. 25/02 15u00 Alberta FC Schilde - KFC Ranst B
Zon. 25/02 15u00 KVC Massenhoven - Olympic P. Drne- Bg
Zon. 25/02 15u00 Racing Emblem - K Boechoutse VV

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement

Algemeen klassement na 24 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFCH Pulderbos 22 18 3 1 70 31 55
2 KFC Pulle 22 16 4 2 76 29 50
3 KFC Grobbendonk 22 13 7 2 51 38 41
4 City Pirates B 22 12 6 4 52 32 40
5 KVC Massenhoven 22 12 7 3 49 32 39
6 KSK Oelegem (1) 22 11 7 4 47 41 37
7 Tubantia Borgerhout 22 10 7 5 55 44 35
8 Racing Emblem 22 9 8 5 38 43 32
9 KSC Maccabi 23 8 7 8 41 41 32
10 Alberta FC Schilde 22 9 10 3 44 50 30
11 KFC Ranst B 22 7 12 3 33 40 24
12 Olympic P. Drne- Bg 23 7 14 2 39 47 23
13 Brothers United 22 6 12 4 37 61 22
14 KVV Ternesse B 22 4 14 4 27 45 16
15 Jong Antwerpen Sp. 22 4 14 4 40 72 16
16 K Boechoutse VV 22 3 17 2 22 75 11

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Tubantia Borgerhout 4 4 0 0 18 4 12
2 Olympic P. Drne- Bg 6 4 2 0 18 10 12
3 KFCH Pulderbos 4 3 0 1 9 5 10
4 KFC Grobbendonk 4 3 0 1 9 6 10
5 KVC Massenhoven 4 3 1 0 14 5 9
6 KFC Pulle 4 3 1 0 8 2 9
7 Alberta FC Schilde 5 3 2 0 12 12 9
8 KFC Ranst B 4 2 1 1 6 5 7
9 City Pirates B 4 1 2 1 9 7 4
10 Brothers United 4 1 2 1 8 10 4
11 KSK Oelegem (1) 4 1 2 1 5 8 4
12 KVV Ternesse B 4 1 3 0 5 8 3
13 KSC Maccabi 4 0 2 2 4 7 2
14 Racing Emblem 4 0 3 1 4 14 1
15 Jong Antwerpen Sp. 4 0 3 1 7 18 1
16 K Boechoutse VV 5 0 5 0 2 17 0


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Pulle 8 7 1 0 38 12 21
2 KFCH Pulderbos 8 7 1 0 23 10 21
3 Racing Emblem 8 5 1 2 17 9 17
4 City Pirates B 8 5 2 1 23 14 16
5 KFC Grobbendonk 8 5 3 0 21 14 15
6 KSC Maccabi 9 4 2 3 22 18 15
7 Alberta FC Schilde 7 4 2 1 17 17 13
8 KVC Massenhoven 8 4 4 0 19 12 12
9 Tubantia Borgerhout 8 2 4 2 16 22 8
10 Jong Antwerpen Sp. 8 2 4 2 15 21 8
11 KSK Oelegem (1) 8 2 4 2 11 22 8
12 Brothers United 8 2 4 2 10 23 8
13 Olympic P. Drne- Bg 7 2 5 0 9 15 6
14 K Boechoutse VV 7 2 5 0 8 24 6
15 KFC Ranst B 8 2 6 0 14 20 6
16 KVV Ternesse B 8 0 7 1 5 15 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSK Oelegem 10 8 1 1 31 11 25
2 KFCH Pulderbos 10 8 2 0 38 16 24
3 KFC Pulle 10 6 2 2 30 15 20
4 City Pirates B 10 6 2 2 20 11 20
5 KVC Massenhoven 10 5 2 3 16 15 18
6 KFC Grobbendonk 10 5 4 1 21 18 16
7 Tubantia Borgerhout 10 4 3 3 21 18 15
8 KSC Maccabi 10 4 3 3 15 16 15
9 Racing Emblem 10 4 4 2 17 20 14
10 KVV Ternesse B 10 3 4 3 17 22 12
11 KFC Ranst B 10 3 5 2 13 15 11
12 Brothers United 10 3 6 1 19 28 10
13 Alberta FC Schilde 10 2 6 2 15 21 8
14 Jong Antwerpen Sp. 10 2 7 1 18 33 7
15 Olympic P. Drne- Bg 10 1 7 2 12 22 5
16 K Boechoutse VV 10 1 7 2 12 34 5
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (27 augustus 2017) - 1e periode
Tubantia Borgerhout - KSK Oelegem 2 - 2
Jong Antwerpen Sp. - K Boechoutse VV 2 - 3
KSC Maccabi - Olympic P. Drne- Bg 0 - 0
Alberta FC Schilde - Brothers United 3 - 0
KFC Grobbendonk - KVC Massenhoven 1 - 1
City Pirates B - Racing Emblem 0 - 3
KFCH Pulderbos - KVV Ternesse B 3 - 0
KFC Pulle - KFC Ranst B 1 - 1


Speeldag 2 (3 september 2017) - 1e periode
KFC Ranst B - KFC Grobbendonk 4 - 1
Olympic P. Drne- Bg - KFC Pulle 0 - 2
K Boechoutse VV - KSC Maccabi 0 - 4
Racing Emblem - KFCH Pulderbos 0 - 4
Brothers United - Jong Antwerpen Sp. 5 - 1
KSK Oelegem - Alberta FC Schilde 1 - 0
KVV Ternesse B - Tubantia Borgerhout 2 - 1
KVC Massenhoven - City Pirates B 3 - 2


Speeldag 3 (10 september 2017) - 1e periode
KFCH Pulderbos - KVC Massenhoven 4 - 2
City Pirates B - KFC Ranst B 1 - 0
KFC Grobbendonk - Olympic P. Drne- Bg 4 - 1
KFC Pulle - K Boechoutse VV 2 - 2
KSC Maccabi - Brothers United 2 - 2
KSK Oelegem - KVV Ternesse B 4 - 1
Tubantia Borgerhout - Racing Emblem 2 - 2
Alberta FC Schilde - Jong Antwerpen Sp. 3 - 3


Speeldag 4 (17 september 2017) - 1e periode
Brothers United - KFC Pulle 1 - 3
Jong Antwerpen Sp. - KSC Maccabi 0 - 1
K Boechoutse VV - KFC Grobbendonk 0 - 3
City Pirates B (2e per.) - Olympic P. Drne- Bg 3 - 0
KFC Ranst B - KFCH Pulderbos 1 - 6
KVC Massenhoven - Tubantia Borgerhout 2 - 2
Racing Emblem - KSK Oelegem 0 - 4
KVV Ternesse B - Alberta FC Schilde 2 - 1


Speeldag 5 (24 september 2017) - 1e periode
Tubantia Borgerhout - KFC Ranst B 2 - 1
KFCH Pulderbos - Olympic P. Drne- Bg 3 - 2
City Pirates B - K Boechoutse VV 5 - 0
KFC Grobbendonk - Brothers United 4 - 1
KFC Pulle - Jong Antwerpen Sp. 8 - 2
KVV Ternesse B - Racing Emblem 1 - 5
KSK Oelegem - KVC Massenhoven 1 - 2
Alberta FC Schilde - KSC Maccabi 0 - 1


Speeldag 6 (1 oktober 2017) - 1e periode
KSC Maccabi - KFC Pulle 3 - 1
Jong Antwerpen Sp. - KFC Grobbendonk 2 - 1
K Boechoutse VV - KFCH Pulderbos 1 - 3
Tubantia Borgerhout (3e per.) - Olympic P. Drne- Bg 4 - 0
KFC Ranst B - KSK Oelegem 1 - 3
KVC Massenhoven - KVV Ternesse B 1 - 1
Racing Emblem - Alberta FC Schilde 2 - 2
Brothers United - City Pirates B 0 - 2


Speeldag 7 (8 oktober 2017) - 1e periode
Tubantia Borgerhout - K Boechoutse VV 4 - 1
KFCH Pulderbos - Brothers United 3 - 4
City Pirates B - Jong Antwerpen Sp. 4 - 2
KFC Grobbendonk - KSC Maccabi 3 - 2
Racing Emblem - KVC Massenhoven 0 - 2
KVV Ternesse B - KFC Ranst B 0 - 0
KSK Oelegem - Olympic P. Drne- Bg 2 - 1
Alberta FC Schilde - KFC Pulle 2 - 7


Speeldag 8 (15 oktober 2017) - 1e periode
KSC Maccabi - City Pirates B 0 - 0
Jong Antwerpen Sp. - KFCH Pulderbos 3 - 4
Brothers United - Tubantia Borgerhout 3 - 1
KFC Pulle - KFC Grobbendonk 3 - 0
K Boechoutse VV - KSK Oelegem 2 - 7
KVV Ternesse B (3e per.) - Olympic P. Drne- Bg 0 - 2
KFC Ranst B - Racing Emblem 2 - 0
KVC Massenhoven - Alberta FC Schilde 2 - 1


Speeldag 9 (22 oktober 2017) - 1e periode
Tubantia Borgerhout - Jong Antwerpen Sp. 0 - 2
KSK Oelegem - Brothers United 3 - 1
Alberta FC Schilde - KFC Grobbendonk 2 - 3
KFCH Pulderbos - KSC Maccabi 7 - 1
City Pirates B - KFC Pulle 3 - 1
KVC Massenhoven - KFC Ranst B 0 - 3
Racing Emblem - Olympic P. Drne- Bg 2 - 1
KVV Ternesse B - K Boechoutse VV 1 - 1


Speeldag 10 (29 oktober 2017) - 1e periode
Brothers United - KVV Ternesse B 2 - 6
KFC Pulle - KFCH Pulderbos 2 - 1
KFC Grobbendonk - City Pirates B 1 - 2
KFC Ranst B - Alberta FC Schilde 0 - 1
Olympic P. Drne- Bg - KVC Massenhoven 0 - 1
KSC Maccabi - Tubantia Borgerhout 1 - 3
Jong Antwerpen Sp. - KSK Oelegem 1 - 4
K Boechoutse VV - Racing Emblem 2 - 3


Speeldag 11 (5 november 2017) - 2e periode
KFCH Pulderbos - KFC Grobbendonk 3 - 2
KFC Ranst B - Olympic P. Drne- Bg 2 - 0
KVC Massenhoven - K Boechoutse VV 2 - 3
Racing Emblem - Brothers United 0 - 0
KVV Ternesse B - Jong Antwerpen Sp. 0 - 0
KSK Oelegem - KSC Maccabi 2 - 2
Tubantia Borgerhout - KFC Pulle 2 - 7
Alberta FC Schilde - City Pirates B 2 - 1


Speeldag 12 (12 november 2017) - 2e periode
Alberta FC Schilde (3e per.) - Olympic P. Drne- Bg 4 - 1
City Pirates B - KFCH Pulderbos 2 - 3
KFC Grobbendonk - Tubantia Borgerhout 1 - 0
KFC Pulle - KSK Oelegem 7 - 2
KSC Maccabi - KVV Ternesse B 2 - 1
Jong Antwerpen Sp. - Racing Emblem 1 - 3
Brothers United - KVC Massenhoven 1 - 5
K Boechoutse VV - KFC Ranst B 0 - 7


Speeldag 13 (19 november 2017) - 2e periode
Tubantia Borgerhout - City Pirates B 2 - 6
KSK Oelegem - KFC Grobbendonk 0 - 3
Alberta FC Schilde - KFCH Pulderbos 1 - 3
K Boechoutse VV (3e per.) - Olympic P. Drne- Bg 0 - 6
KFC Ranst B - Brothers United 1 - 3
KVC Massenhoven - Jong Antwerpen Sp. 0 - 1
Racing Emblem - KSC Maccabi 3 - 0
KVV Ternesse B - KFC Pulle 1 - 2


Speeldag 14 (26 november 2017) - 2e periode
Brothers United - Olympic P. Drne- Bg 2 - 1
KFCH Pulderbos - Tubantia Borgerhout 3 - 1
City Pirates B - KSK Oelegem 4 - 4
KFC Grobbendonk - KVV Ternesse B 3 - 1
KFC Pulle - Racing Emblem 4 - 1
KSC Maccabi - KVC Massenhoven 1 - 4
Jong Antwerpen Sp. - KFC Ranst B 4 - 1
Alberta FC Schilde - K Boechoutse VV 4 - 2


Speeldag 15 (3 december 2017) - 2e periode
Tubantia Borgerhout - Alberta FC Schilde 3 - 3
KSK Oelegem - KFCH Pulderbos 1 - 0
KVV Ternesse B - City Pirates B 2 - 3
K Boechoutse VV - Brothers United 2 - 0
KVC Massenhoven - KFC Pulle 3 - 2
KFC Ranst B - KSC Maccabi 1 - 2
Olympic P. Drne- Bg - Jong Antwerpen Sp. 3 - 2
Racing Emblem - KFC Grobbendonk 5 - 1


Speeldag 16 (10 december 2017) - 2e periode
KSK Oelegem - Tubantia Borgerhout 08/04
K Boechoutse VV - Jong Antwerpen Sp. 08/04
Olympic P. Drne- Bg - KSC Maccabi 1 - 2
KFC Ranst B - KFC Pulle 08/04
KVC Massenhoven - KFC Grobbendonk 08/04
Racing Emblem - City Pirates B 08/04
KVV Ternesse B - KFCH Pulderbos 08/04
Brothers United - Alberta FC Schilde 08/04


Speeldag 18 (7 januari 2018) - 2e periode
Racing Emblem - Tubantia Borgerhout 2 - 2
KVV Ternesse B - KSK Oelegem 0 - 1
Brothers United - KSC Maccabi 2 - 2
K Boechoutse VV - KFC Pulle 0 - 5
Olympic P. Drne- Bg - KFC Grobbendonk 3 - 0
KFC Ranst B - City Pirates B 1 - 2
KVC Massenhoven - KFCH Pulderbos 1 - 2
Jong Antwerpen Sp. - Alberta FC Schilde 1 - 4


Speeldag 19 (14 januari 2018) - 2e periode
Alberta FC Schilde - KVV Ternesse B 3 - 0
KSC Maccabi - Jong Antwerpen Sp. 4 - 4
KFC Pulle - Brothers United 5 - 1
KSK Oelegem - Racing Emblem 1 - 2
KFC Grobbendonk - K Boechoutse VV 4 - 1
Olympic P. Drne- Bg (1e per.) - City Pirates B 1 - 1
KFCH Pulderbos - KFC Ranst B 5 - 1
Tubantia Borgerhout - KVC Massenhoven 2 - 0


Speeldag 20 (21 januari 2018) - 2e periode
KFC Ranst B - Tubantia Borgerhout 0 - 4
KVC Massenhoven - KSK Oelegem 4 - 0
Racing Emblem - KVV Ternesse B 1 - 0
Olympic P. Drne- Bg - KFCH Pulderbos 1 - 4
K Boechoutse VV - City Pirates B 0 - 2
Brothers United - KFC Grobbendonk 1 - 7
Jong Antwerpen Sp. - KFC Pulle 2 - 6
KSC Maccabi - Alberta FC Schilde 7 - 0


Speeldag 21 (28 januari 2018) - 3e periode
KFC Pulle - KSC Maccabi 2 - 0
KFC Grobbendonk - Jong Antwerpen Sp. 3 - 3
City Pirates B - Brothers United 1 - 3
Alberta FC Schilde - Racing Emblem 3 - 2
KFCH Pulderbos - K Boechoutse VV 2 - 0
Olympic P. Drne- Bg (1e per.) - Tubantia Borgerhout 2 - 4
KSK Oelegem - KFC Ranst B 0 - 1
KVV Ternesse B - KVC Massenhoven 0 - 4


Speeldag 22 (4 februari 2018) - 3e periode
KFC Ranst B - KVV Ternesse B 2 - 1
Olympic P. Drne- Bg - KSK Oelegem 4 - 1
K Boechoutse VV - Tubantia Borgerhout 2 - 4
KVC Massenhoven - Racing Emblem 5 - 0
KSC Maccabi - KFC Grobbendonk 1 - 2
Jong Antwerpen Sp. - City Pirates B 0 - 5
Brothers United - KFCH Pulderbos 2 - 3
KFC Pulle - Alberta FC Schilde 4 - 0


Speeldag 23 (11 februari 2018) - 3e periode
City Pirates B - KSC Maccabi 2 - 2
KFCH Pulderbos - Jong Antwerpen Sp. 3 - 2
Tubantia Borgerhout - Brothers United 3 - 0
KFC Grobbendonk - KFC Pulle 1 - 0
KSK Oelegem - K Boechoutse VV 1 - 0
Olympic P. Drne- Bg (1e per.) - KVV Ternesse B 4 - 3
Racing Emblem - KFC Ranst B 1 - 1
Alberta FC Schilde - KVC Massenhoven 3 - 2


Speeldag 24 (18 februari 2018) - 3e periode
Jong Antwerpen Sp. - Tubantia Borgerhout 2 - 7
Brothers United - KSK Oelegem 3 - 3
K Boechoutse VV - KVV Ternesse B 0 - 4
Olympic P. Drne- Bg - Racing Emblem 5 - 1
KFC Ranst B - KVC Massenhoven 2 - 3
KFC Pulle - City Pirates B 2 - 1
KSC Maccabi - KFCH Pulderbos 1 - 1
KFC Grobbendonk - Alberta FC Schilde 3 - 2


Speeldag 25 (25 februari 2018) - 3e periode
KVV Ternesse B - Brothers United
KSK Oelegem - Jong Antwerpen Sp.
Tubantia Borgerhout - KSC Maccabi
KFCH Pulderbos - KFC Pulle
City Pirates B - KFC Grobbendonk
Alberta FC Schilde - KFC Ranst B
KVC Massenhoven - Olympic P. Drne- Bg
Racing Emblem - K Boechoutse VV


Speeldag 26 (4 maart 2018) - 3e periode
Jong Antwerpen Sp. - KVV Ternesse B
KSC Maccabi - KSK Oelegem
City Pirates B - Alberta FC Schilde
KFC Grobbendonk - KFCH Pulderbos
Olympic P. Drne- Bg - KFC Ranst B
K Boechoutse VV - KVC Massenhoven
Brothers United - Racing Emblem
KFC Pulle - Tubantia Borgerhout


Speeldag 27 (11 maart 2018) - 3e periode
KVC Massenhoven - Brothers United
Olympic P. Drne- Bg (2e per.) - Alberta FC Schilde
KFCH Pulderbos - City Pirates B
Tubantia Borgerhout - KFC Grobbendonk
KSK Oelegem - KFC Pulle
KVV Ternesse B - KSC Maccabi
Racing Emblem - Jong Antwerpen Sp.
KFC Ranst B - K Boechoutse VV


Speeldag 28 (18 maart 2018) - 3e periode
KFC Pulle - KVV Ternesse B
KFC Grobbendonk - KSK Oelegem
City Pirates B - Tubantia Borgerhout
KSC Maccabi - Racing Emblem
KFCH Pulderbos - Alberta FC Schilde
Olympic P. Drne- Bg (2e per.) - K Boechoutse VV
Brothers United - KFC Ranst B
Jong Antwerpen Sp. - KVC Massenhoven


Inhaalwedstrijden (zondag 8 april 2018)
KSK Oelegem - Tubantia Borgerhout   Speeldag 16
K Boechoutse VV - Jong Antwerpen Sp.   Speeldag 16
KFC Ranst B - KFC Pulle   Speeldag 16
KVC Massenhoven - KFC Grobbendonk   Speeldag 16
Racing Emblem - City Pirates B   Speeldag 16
KVV Ternesse B - KFCH Pulderbos   Speeldag 16
Brothers United - Alberta FC Schilde   Speeldag 16


Speeldag 17 (15 april 2018) - 2e periode
Jong Antwerpen Sp. - Brothers United
Alberta FC Schilde - KSK Oelegem
Tubantia Borgerhout - KVV Ternesse B
KSC Maccabi - K Boechoutse VV
City Pirates B - KVC Massenhoven
KFC Grobbendonk - KFC Ranst B
KFC Pulle - Olympic P. Drne- Bg
KFCH Pulderbos - Racing Emblem


Speeldag 29 (22 april 2018) - 3e periode
Olympic P. Drne- Bg - Brothers United
KFC Ranst B - Jong Antwerpen Sp.
K Boechoutse VV - Alberta FC Schilde
Tubantia Borgerhout - KFCH Pulderbos
KSK Oelegem - City Pirates B
KVV Ternesse B - KFC Grobbendonk
Racing Emblem - KFC Pulle
KVC Massenhoven - KSC Maccabi


Speeldag 30 (29 april 2018) - 3e periode
Alberta FC Schilde - Tubantia Borgerhout
KFC Grobbendonk - Racing Emblem
KFC Pulle - KVC Massenhoven
KSC Maccabi - KFC Ranst B
Jong Antwerpen Sp. - Olympic P. Drne- Bg
City Pirates B - KVV Ternesse B
KFCH Pulderbos - KSK Oelegem
Brothers United - K Boechoutse VV




EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in 4e provinciale B.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 24 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFCH Pulderbos 552728
2KFC Pulle 502921
3KFC Grobbendonk 412615
4City Pirates B 401723
5KVC Massenhoven 391722
6KSK Oelegem 371918
7Tubantia Borgerhout 351817
8KSC Maccabi 321418
9Racing Emblem 321616
10Alberta FC Schilde 30228
11KFC Ranst B 241212
12Olympic P. Drne- Bg 23167
13Brothers United 221111
14Jong Antwerpen Sp. 16610
15KVV Ternesse B 1697
16K Boechoutse VV 1138


VERLIESPUNTEN NA 24 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFCH Pulderbos 1138
2KFC Pulle 16412
3KFC Grobbendonk 25718
4City Pirates B 261313
5KVC Massenhoven 271611
6KSK Oelegem 291415
7Tubantia Borgerhout 311516
8Racing Emblem 341717
9Alberta FC Schilde 361422
10KSC Maccabi 371918
11KFC Ranst B 422418
12Brothers United 442222
13Olympic P. Drne- Bg 461729
14Jong Antwerpen Sp. 502723
15KVV Ternesse B 502426
16K Boechoutse VV 553322


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Tubantia Borgerhout 1239
2KFCH Pulderbos 1064
3KFC Grobbendonk 1073
4KVC Massenhoven 936
5KFC Pulle 990
6Olympic P. Drne- Bg 990
7KFC Ranst B 734
8Alberta FC Schilde 660
9Brothers United 413
10City Pirates B 413
11KSK Oelegem 431
12KVV Ternesse B 303
13KSC Maccabi 211
14Jong Antwerpen Sp. 101
15Racing Emblem 110
16K Boechoutse VV 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 24 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Pulle 764036
2KFCH Pulderbos 703634
3Tubantia Borgerhout 552629
4City Pirates B 522527
5KFC Grobbendonk 512823
6KVC Massenhoven 492326
7KSK Oelegem 471631
8Alberta FC Schilde 443014
9KSC Maccabi 412219
10Jong Antwerpen Sp. 401822
11Olympic P. Drne- Bg 392415
12Racing Emblem 381622
13Brothers United 372215
14KFC Ranst B 331716
15KVV Ternesse B 27918
16K Boechoutse VV 22913


TEGENDOELPUNTEN NA 24 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Pulle 291118
2KFCH Pulderbos 311516
3City Pirates B 321814
4KVC Massenhoven 321715
5KFC Grobbendonk 381424
6KFC Ranst B 402614
7KSC Maccabi 411823
8KSK Oelegem 411328
9Racing Emblem 431726
10Tubantia Borgerhout 442420
11KVV Ternesse B 452025
12Olympic P. Drne- Bg 472126
13Alberta FC Schilde 502525
14Brothers United 613427
15Jong Antwerpen Sp. 723933
16K Boechoutse VV 754827


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 24 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1Tubantia Borgerhout 6x8x
2KFCH Pulderbos 6 7x
3City Pirates B 5 8 
4KSK Oelegem 5 6 
5KFC Pulle 5 5 
6KFC Grobbendonk 3x6x
7KSC Maccabi 3 6 
8KVC Massenhoven 3 5 
9Alberta FC Schilde 3 4 
10Olympic P. Drne- Bg 3x3x
11Racing Emblem 2 5 
12KFC Ranst B 2 3 
13Brothers United 2 2 
14Jong Antwerpen Sp. 2 2 
15KVV Ternesse B 1x3 
16K Boechoutse VV 1 1 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 24 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1City Pirates B 734
2KFC Ranst B 624
3KSC Maccabi 633
4KVC Massenhoven 523
5KFC Pulle 532
6KSK Oelegem 532
7Olympic P. Drne- Bg 413
8KFC Grobbendonk 422
9Racing Emblem 431
10Tubantia Borgerhout 431
11Jong Antwerpen Sp. 303
12Alberta FC Schilde 321
13KFCH Pulderbos 321
14KVV Ternesse B 321
15Brothers United 101
16K Boechoutse VV 110


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 24 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFCH Pulderbos 211011
2KFC Pulle 211110
3City Pirates B 20911
4Tubantia Borgerhout 201010
5KFC Grobbendonk 20119
6Jong Antwerpen Sp. 19910
7KSC Maccabi 19910
8KSK Oelegem 19910
9KVC Massenhoven 19910
10KFC Ranst B 18108
11Alberta FC Schilde 18117
12Olympic P. Drne- Bg 1798
13Brothers United 17107
14Racing Emblem 1679
15KVV Ternesse B 1468
16K Boechoutse VV 1257


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 24 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Pulle 101
2KFCH Pulderbos 101
3City Pirates B 211
4Tubantia Borgerhout 211
5KFC Grobbendonk 202
6Jong Antwerpen Sp. 321
7KSK Oelegem 321
8KVC Massenhoven 321
9KFC Ranst B 422
10KSC Maccabi 422
11Alberta FC Schilde 413
12Brothers United 514
13Racing Emblem 642
14Olympic P. Drne- Bg 624
15KVV Ternesse B 853
16K Boechoutse VV 1073


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 24 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 KFC Pulle 11 9 2 0 40 11 29
2 KFCH Pulderbos 10 9 0 1 36 15 27
3 KFC Grobbendonk 11 8 2 1 28 14 26
4 Alberta FC Schilde 12 7 1 4 30 25 22
5 KSK Oelegem 11 6 1 4 16 13 19
6 Tubantia Borgerhout 11 5 3 3 26 24 18
7 City Pirates B 10 5 2 3 25 18 17
8 KVC Massenhoven 11 5 2 4 23 17 17
9 Olympic P. Drne- Bg 11 5 1 5 24 21 16
10 Racing Emblem 11 4 4 3 16 17 16
11 KSC Maccabi 11 3 5 3 22 18 14
12 KFC Ranst B 12 4 0 8 17 26 12
13 Brothers United 11 3 2 6 22 34 11
14 KVV Ternesse B 11 2 3 6 9 20 9
15 Jong Antwerpen Sp. 11 2 0 9 18 39 6
16 K Boechoutse VV 12 1 0 11 9 48 3

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 24 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 KFCH Pulderbos 12 9 1 2 34 16 28
2 City Pirates B 12 7 2 3 27 14 23
3 KVC Massenhoven 11 7 1 3 26 15 22
4 KFC Pulle 11 7 0 4 36 18 21
5 KSK Oelegem 11 5 3 3 31 28 18
6 KSC Maccabi 12 5 3 4 19 23 18
7 Tubantia Borgerhout 11 5 2 4 29 20 17
8 Racing Emblem 11 5 1 5 22 26 16
9 KFC Grobbendonk 11 5 0 6 23 24 15
10 KFC Ranst B 10 3 3 4 16 14 12
11 Brothers United 11 3 2 6 15 27 11
12 Jong Antwerpen Sp. 11 2 4 5 22 33 10
13 Alberta FC Schilde 10 2 2 6 14 25 8
14 K Boechoutse VV 10 2 2 6 13 27 8
15 KVV Ternesse B 11 2 1 8 18 25 7
16 Olympic P. Drne- Bg 12 2 1 9 15 26 7

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Alberta FC Schilde

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Alberta FC Schilde - Brothers United 3 - 0
03/09/2017 2 KSK Oelegem - Alberta FC Schilde 1 - 0
10/09/2017 3 Alberta FC Schilde - Jong Antwerpen Sp. 3 - 3
17/09/2017 4 KVV Ternesse B - Alberta FC Schilde 2 - 1
24/09/2017 5 Alberta FC Schilde - KSC Maccabi 0 - 1
01/10/2017 6 Racing Emblem - Alberta FC Schilde 2 - 2
08/10/2017 7 Alberta FC Schilde - KFC Pulle 2 - 7
15/10/2017 8 KVC Massenhoven - Alberta FC Schilde 2 - 1
22/10/2017 9 Alberta FC Schilde - KFC Grobbendonk 2 - 3
29/10/2017 10 KFC Ranst B - Alberta FC Schilde 0 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Alberta FC Schilde - City Pirates B 2 - 1
12/11/2017 12 Alberta FC Schilde (3e per.) - Olympic P. Drne- Bg 4 - 1
19/11/2017 13 Alberta FC Schilde - KFCH Pulderbos 1 - 3
26/11/2017 14 Alberta FC Schilde - K Boechoutse VV 4 - 2
03/12/2017 15 Tubantia Borgerhout - Alberta FC Schilde 3 - 3
10/12/2017 16 Brothers United - Alberta FC Schilde 08/04   Speeldag 
07/01/2018 18 Jong Antwerpen Sp. - Alberta FC Schilde 1 - 4
14/01/2018 19 Alberta FC Schilde - KVV Ternesse B 3 - 0
21/01/2018 20 KSC Maccabi - Alberta FC Schilde 7 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 Alberta FC Schilde - Racing Emblem 3 - 2
04/02/2018 22 KFC Pulle - Alberta FC Schilde 4 - 0
11/02/2018 23 Alberta FC Schilde - KVC Massenhoven 3 - 2
18/02/2018 24 KFC Grobbendonk - Alberta FC Schilde 3 - 2
25/02/2018 25 Alberta FC Schilde - KFC Ranst B Speeldag 
04/03/2018 26 City Pirates B - Alberta FC Schilde Speeldag 
11/03/2018 27 Olympic P. Drne- Bg (2e per.) - Alberta FC Schilde Speeldag 
18/03/2018 28 KFCH Pulderbos - Alberta FC Schilde Speeldag 
08/04/2018 16 Brothers United - Alberta FC Schilde uitg. 
15/04/2018 17 Alberta FC Schilde - KSK Oelegem Speeldag 
22/04/2018 29 K Boechoutse VV - Alberta FC Schilde Speeldag 
29/04/2018 30 Alberta FC Schilde - Tubantia Borgerhout Speeldag 

Brothers United

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Alberta FC Schilde - Brothers United 3 - 0
03/09/2017 2 Brothers United - Jong Antwerpen Sp. 5 - 1
10/09/2017 3 KSC Maccabi - Brothers United 2 - 2
17/09/2017 4 Brothers United - KFC Pulle 1 - 3
24/09/2017 5 KFC Grobbendonk - Brothers United 4 - 1
01/10/2017 6 Brothers United - City Pirates B 0 - 2
08/10/2017 7 KFCH Pulderbos - Brothers United 3 - 4
15/10/2017 8 Brothers United - Tubantia Borgerhout 3 - 1
22/10/2017 9 KSK Oelegem - Brothers United 3 - 1
29/10/2017 10 Brothers United - KVV Ternesse B 2 - 6

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Racing Emblem - Brothers United 0 - 0
12/11/2017 12 Brothers United - KVC Massenhoven 1 - 5
19/11/2017 13 KFC Ranst B - Brothers United 1 - 3
26/11/2017 14 Brothers United - Olympic P. Drne- Bg 2 - 1
03/12/2017 15 K Boechoutse VV - Brothers United 2 - 0
10/12/2017 16 Brothers United - Alberta FC Schilde 08/04   Speeldag 
07/01/2018 18 Brothers United - KSC Maccabi 2 - 2
14/01/2018 19 KFC Pulle - Brothers United 5 - 1
21/01/2018 20 Brothers United - KFC Grobbendonk 1 - 7

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 City Pirates B - Brothers United 1 - 3
04/02/2018 22 Brothers United - KFCH Pulderbos 2 - 3
11/02/2018 23 Tubantia Borgerhout - Brothers United 3 - 0
18/02/2018 24 Brothers United - KSK Oelegem 3 - 3
25/02/2018 25 KVV Ternesse B - Brothers United Speeldag 
04/03/2018 26 Brothers United - Racing Emblem Speeldag 
11/03/2018 27 KVC Massenhoven - Brothers United Speeldag 
18/03/2018 28 Brothers United - KFC Ranst B Speeldag 
08/04/2018 16 Brothers United - Alberta FC Schilde uitg. 
15/04/2018 17 Jong Antwerpen Sp. - Brothers United Speeldag 
22/04/2018 29 Olympic P. Drne- Bg - Brothers United Speeldag 
29/04/2018 30 Brothers United - K Boechoutse VV Speeldag 

City Pirates B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 City Pirates B - Racing Emblem 0 - 3
03/09/2017 2 KVC Massenhoven - City Pirates B 3 - 2
10/09/2017 3 City Pirates B - KFC Ranst B 1 - 0
17/09/2017 4 City Pirates B (2e per.) - Olympic P. Drne- Bg 3 - 0
24/09/2017 5 City Pirates B - K Boechoutse VV 5 - 0
01/10/2017 6 Brothers United - City Pirates B 0 - 2
08/10/2017 7 City Pirates B - Jong Antwerpen Sp. 4 - 2
15/10/2017 8 KSC Maccabi - City Pirates B 0 - 0
22/10/2017 9 City Pirates B - KFC Pulle 3 - 1
29/10/2017 10 KFC Grobbendonk - City Pirates B 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Alberta FC Schilde - City Pirates B 2 - 1
12/11/2017 12 City Pirates B - KFCH Pulderbos 2 - 3
19/11/2017 13 Tubantia Borgerhout - City Pirates B 2 - 6
26/11/2017 14 City Pirates B - KSK Oelegem 4 - 4
03/12/2017 15 KVV Ternesse B - City Pirates B 2 - 3
10/12/2017 16 Racing Emblem - City Pirates B 08/04   Speeldag 
07/01/2018 18 KFC Ranst B - City Pirates B 1 - 2
14/01/2018 19 Olympic P. Drne- Bg (1e per.) - City Pirates B 1 - 1
21/01/2018 20 K Boechoutse VV - City Pirates B 0 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 City Pirates B - Brothers United 1 - 3
04/02/2018 22 Jong Antwerpen Sp. - City Pirates B 0 - 5
11/02/2018 23 City Pirates B - KSC Maccabi 2 - 2
18/02/2018 24 KFC Pulle - City Pirates B 2 - 1
25/02/2018 25 City Pirates B - KFC Grobbendonk Speeldag 
04/03/2018 26 City Pirates B - Alberta FC Schilde Speeldag 
11/03/2018 27 KFCH Pulderbos - City Pirates B Speeldag 
18/03/2018 28 City Pirates B - Tubantia Borgerhout Speeldag 
08/04/2018 16 Racing Emblem - City Pirates B uitg. 
15/04/2018 17 City Pirates B - KVC Massenhoven Speeldag 
22/04/2018 29 KSK Oelegem - City Pirates B Speeldag 
29/04/2018 30 City Pirates B - KVV Ternesse B Speeldag 

Jong Antwerpen Sp.

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Jong Antwerpen Sp. - K Boechoutse VV 2 - 3
03/09/2017 2 Brothers United - Jong Antwerpen Sp. 5 - 1
10/09/2017 3 Alberta FC Schilde - Jong Antwerpen Sp. 3 - 3
17/09/2017 4 Jong Antwerpen Sp. - KSC Maccabi 0 - 1
24/09/2017 5 KFC Pulle - Jong Antwerpen Sp. 8 - 2
01/10/2017 6 Jong Antwerpen Sp. - KFC Grobbendonk 2 - 1
08/10/2017 7 City Pirates B - Jong Antwerpen Sp. 4 - 2
15/10/2017 8 Jong Antwerpen Sp. - KFCH Pulderbos 3 - 4
22/10/2017 9 Tubantia Borgerhout - Jong Antwerpen Sp. 0 - 2
29/10/2017 10 Jong Antwerpen Sp. - KSK Oelegem 1 - 4

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 KVV Ternesse B - Jong Antwerpen Sp. 0 - 0
12/11/2017 12 Jong Antwerpen Sp. - Racing Emblem 1 - 3
19/11/2017 13 KVC Massenhoven - Jong Antwerpen Sp. 0 - 1
26/11/2017 14 Jong Antwerpen Sp. - KFC Ranst B 4 - 1
03/12/2017 15 Olympic P. Drne- Bg - Jong Antwerpen Sp. 3 - 2
10/12/2017 16 K Boechoutse VV - Jong Antwerpen Sp. 08/04   Speeldag 
07/01/2018 18 Jong Antwerpen Sp. - Alberta FC Schilde 1 - 4
14/01/2018 19 KSC Maccabi - Jong Antwerpen Sp. 4 - 4
21/01/2018 20 Jong Antwerpen Sp. - KFC Pulle 2 - 6

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 KFC Grobbendonk - Jong Antwerpen Sp. 3 - 3
04/02/2018 22 Jong Antwerpen Sp. - City Pirates B 0 - 5
11/02/2018 23 KFCH Pulderbos - Jong Antwerpen Sp. 3 - 2
18/02/2018 24 Jong Antwerpen Sp. - Tubantia Borgerhout 2 - 7
25/02/2018 25 KSK Oelegem - Jong Antwerpen Sp. Speeldag 
04/03/2018 26 Jong Antwerpen Sp. - KVV Ternesse B Speeldag 
11/03/2018 27 Racing Emblem - Jong Antwerpen Sp. Speeldag 
18/03/2018 28 Jong Antwerpen Sp. - KVC Massenhoven Speeldag 
08/04/2018 16 K Boechoutse VV - Jong Antwerpen Sp. uitg. 
15/04/2018 17 Jong Antwerpen Sp. - Brothers United Speeldag 
22/04/2018 29 KFC Ranst B - Jong Antwerpen Sp. Speeldag 
29/04/2018 30 Jong Antwerpen Sp. - Olympic P. Drne- Bg Speeldag 

K Boechoutse VV

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Jong Antwerpen Sp. - K Boechoutse VV 2 - 3
03/09/2017 2 K Boechoutse VV - KSC Maccabi 0 - 4
10/09/2017 3 KFC Pulle - K Boechoutse VV 2 - 2
17/09/2017 4 K Boechoutse VV - KFC Grobbendonk 0 - 3
24/09/2017 5 City Pirates B - K Boechoutse VV 5 - 0
01/10/2017 6 K Boechoutse VV - KFCH Pulderbos 1 - 3
08/10/2017 7 Tubantia Borgerhout - K Boechoutse VV 4 - 1
15/10/2017 8 K Boechoutse VV - KSK Oelegem 2 - 7
22/10/2017 9 KVV Ternesse B - K Boechoutse VV 1 - 1
29/10/2017 10 K Boechoutse VV - Racing Emblem 2 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 KVC Massenhoven - K Boechoutse VV 2 - 3
12/11/2017 12 K Boechoutse VV - KFC Ranst B 0 - 7
19/11/2017 13 K Boechoutse VV (3e per.) - Olympic P. Drne- Bg 0 - 6
26/11/2017 14 Alberta FC Schilde - K Boechoutse VV 4 - 2
03/12/2017 15 K Boechoutse VV - Brothers United 2 - 0
10/12/2017 16 K Boechoutse VV - Jong Antwerpen Sp. 08/04   Speeldag 
07/01/2018 18 K Boechoutse VV - KFC Pulle 0 - 5
14/01/2018 19 KFC Grobbendonk - K Boechoutse VV 4 - 1
21/01/2018 20 K Boechoutse VV - City Pirates B 0 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 KFCH Pulderbos - K Boechoutse VV 2 - 0
04/02/2018 22 K Boechoutse VV - Tubantia Borgerhout 2 - 4
11/02/2018 23 KSK Oelegem - K Boechoutse VV 1 - 0
18/02/2018 24 K Boechoutse VV - KVV Ternesse B 0 - 4
25/02/2018 25 Racing Emblem - K Boechoutse VV Speeldag 
04/03/2018 26 K Boechoutse VV - KVC Massenhoven Speeldag 
11/03/2018 27 KFC Ranst B - K Boechoutse VV Speeldag 
18/03/2018 28 Olympic P. Drne- Bg (2e per.) - K Boechoutse VV Speeldag 
08/04/2018 16 K Boechoutse VV - Jong Antwerpen Sp. uitg. 
15/04/2018 17 KSC Maccabi - K Boechoutse VV Speeldag 
22/04/2018 29 K Boechoutse VV - Alberta FC Schilde Speeldag 
29/04/2018 30 Brothers United - K Boechoutse VV Speeldag 

KFC Grobbendonk

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 KFC Grobbendonk - KVC Massenhoven 1 - 1
03/09/2017 2 KFC Ranst B - KFC Grobbendonk 4 - 1
10/09/2017 3 KFC Grobbendonk - Olympic P. Drne- Bg 4 - 1
17/09/2017 4 K Boechoutse VV - KFC Grobbendonk 0 - 3
24/09/2017 5 KFC Grobbendonk - Brothers United 4 - 1
01/10/2017 6 Jong Antwerpen Sp. - KFC Grobbendonk 2 - 1
08/10/2017 7 KFC Grobbendonk - KSC Maccabi 3 - 2
15/10/2017 8 KFC Pulle - KFC Grobbendonk 3 - 0
22/10/2017 9 Alberta FC Schilde - KFC Grobbendonk 2 - 3
29/10/2017 10 KFC Grobbendonk - City Pirates B 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 KFCH Pulderbos - KFC Grobbendonk 3 - 2
12/11/2017 12 KFC Grobbendonk - Tubantia Borgerhout 1 - 0
19/11/2017 13 KSK Oelegem - KFC Grobbendonk 0 - 3
26/11/2017 14 KFC Grobbendonk - KVV Ternesse B 3 - 1
03/12/2017 15 Racing Emblem - KFC Grobbendonk 5 - 1
10/12/2017 16 KVC Massenhoven - KFC Grobbendonk 08/04   Speeldag 
07/01/2018 18 Olympic P. Drne- Bg - KFC Grobbendonk 3 - 0
14/01/2018 19 KFC Grobbendonk - K Boechoutse VV 4 - 1
21/01/2018 20 Brothers United - KFC Grobbendonk 1 - 7

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 KFC Grobbendonk - Jong Antwerpen Sp. 3 - 3
04/02/2018 22 KSC Maccabi - KFC Grobbendonk 1 - 2
11/02/2018 23 KFC Grobbendonk - KFC Pulle 1 - 0
18/02/2018 24 KFC Grobbendonk - Alberta FC Schilde 3 - 2
25/02/2018 25 City Pirates B - KFC Grobbendonk Speeldag 
04/03/2018 26 KFC Grobbendonk - KFCH Pulderbos Speeldag 
11/03/2018 27 Tubantia Borgerhout - KFC Grobbendonk Speeldag 
18/03/2018 28 KFC Grobbendonk - KSK Oelegem Speeldag 
08/04/2018 16 KVC Massenhoven - KFC Grobbendonk uitg. 
15/04/2018 17 KFC Grobbendonk - KFC Ranst B Speeldag 
22/04/2018 29 KVV Ternesse B - KFC Grobbendonk Speeldag 
29/04/2018 30 KFC Grobbendonk - Racing Emblem Speeldag 

KFC Pulle

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 KFC Pulle - KFC Ranst B 1 - 1
03/09/2017 2 Olympic P. Drne- Bg - KFC Pulle 0 - 2
10/09/2017 3 KFC Pulle - K Boechoutse VV 2 - 2
17/09/2017 4 Brothers United - KFC Pulle 1 - 3
24/09/2017 5 KFC Pulle - Jong Antwerpen Sp. 8 - 2
01/10/2017 6 KSC Maccabi - KFC Pulle 3 - 1
08/10/2017 7 Alberta FC Schilde - KFC Pulle 2 - 7
15/10/2017 8 KFC Pulle - KFC Grobbendonk 3 - 0
22/10/2017 9 City Pirates B - KFC Pulle 3 - 1
29/10/2017 10 KFC Pulle - KFCH Pulderbos 2 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Tubantia Borgerhout - KFC Pulle 2 - 7
12/11/2017 12 KFC Pulle - KSK Oelegem 7 - 2
19/11/2017 13 KVV Ternesse B - KFC Pulle 1 - 2
26/11/2017 14 KFC Pulle - Racing Emblem 4 - 1
03/12/2017 15 KVC Massenhoven - KFC Pulle 3 - 2
10/12/2017 16 KFC Ranst B - KFC Pulle 08/04   Speeldag 
07/01/2018 18 K Boechoutse VV - KFC Pulle 0 - 5
14/01/2018 19 KFC Pulle - Brothers United 5 - 1
21/01/2018 20 Jong Antwerpen Sp. - KFC Pulle 2 - 6

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 KFC Pulle - KSC Maccabi 2 - 0
04/02/2018 22 KFC Pulle - Alberta FC Schilde 4 - 0
11/02/2018 23 KFC Grobbendonk - KFC Pulle 1 - 0
18/02/2018 24 KFC Pulle - City Pirates B 2 - 1
25/02/2018 25 KFCH Pulderbos - KFC Pulle Speeldag 
04/03/2018 26 KFC Pulle - Tubantia Borgerhout Speeldag 
11/03/2018 27 KSK Oelegem - KFC Pulle Speeldag 
18/03/2018 28 KFC Pulle - KVV Ternesse B Speeldag 
08/04/2018 16 KFC Ranst B - KFC Pulle uitg. 
15/04/2018 17 KFC Pulle - Olympic P. Drne- Bg Speeldag 
22/04/2018 29 Racing Emblem - KFC Pulle Speeldag 
29/04/2018 30 KFC Pulle - KVC Massenhoven Speeldag 

KFC Ranst B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 KFC Pulle - KFC Ranst B 1 - 1
03/09/2017 2 KFC Ranst B - KFC Grobbendonk 4 - 1
10/09/2017 3 City Pirates B - KFC Ranst B 1 - 0
17/09/2017 4 KFC Ranst B - KFCH Pulderbos 1 - 6
24/09/2017 5 Tubantia Borgerhout - KFC Ranst B 2 - 1
01/10/2017 6 KFC Ranst B - KSK Oelegem 1 - 3
08/10/2017 7 KVV Ternesse B - KFC Ranst B 0 - 0
15/10/2017 8 KFC Ranst B - Racing Emblem 2 - 0
22/10/2017 9 KVC Massenhoven - KFC Ranst B 0 - 3
29/10/2017 10 KFC Ranst B - Alberta FC Schilde 0 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 KFC Ranst B - Olympic P. Drne- Bg 2 - 0
12/11/2017 12 K Boechoutse VV - KFC Ranst B 0 - 7
19/11/2017 13 KFC Ranst B - Brothers United 1 - 3
26/11/2017 14 Jong Antwerpen Sp. - KFC Ranst B 4 - 1
03/12/2017 15 KFC Ranst B - KSC Maccabi 1 - 2
10/12/2017 16 KFC Ranst B - KFC Pulle 08/04   Speeldag 
07/01/2018 18 KFC Ranst B - City Pirates B 1 - 2
14/01/2018 19 KFCH Pulderbos - KFC Ranst B 5 - 1
21/01/2018 20 KFC Ranst B - Tubantia Borgerhout 0 - 4

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 KSK Oelegem - KFC Ranst B 0 - 1
04/02/2018 22 KFC Ranst B - KVV Ternesse B 2 - 1
11/02/2018 23 Racing Emblem - KFC Ranst B 1 - 1
18/02/2018 24 KFC Ranst B - KVC Massenhoven 2 - 3
25/02/2018 25 Alberta FC Schilde - KFC Ranst B Speeldag 
04/03/2018 26 Olympic P. Drne- Bg - KFC Ranst B Speeldag 
11/03/2018 27 KFC Ranst B - K Boechoutse VV Speeldag 
18/03/2018 28 Brothers United - KFC Ranst B Speeldag 
08/04/2018 16 KFC Ranst B - KFC Pulle uitg. 
15/04/2018 17 KFC Grobbendonk - KFC Ranst B Speeldag 
22/04/2018 29 KFC Ranst B - Jong Antwerpen Sp. Speeldag 
29/04/2018 30 KSC Maccabi - KFC Ranst B Speeldag 

KFCH Pulderbos

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 KFCH Pulderbos - KVV Ternesse B 3 - 0
03/09/2017 2 Racing Emblem - KFCH Pulderbos 0 - 4
10/09/2017 3 KFCH Pulderbos - KVC Massenhoven 4 - 2
17/09/2017 4 KFC Ranst B - KFCH Pulderbos 1 - 6
24/09/2017 5 KFCH Pulderbos - Olympic P. Drne- Bg 3 - 2
01/10/2017 6 K Boechoutse VV - KFCH Pulderbos 1 - 3
08/10/2017 7 KFCH Pulderbos - Brothers United 3 - 4
15/10/2017 8 Jong Antwerpen Sp. - KFCH Pulderbos 3 - 4
22/10/2017 9 KFCH Pulderbos - KSC Maccabi 7 - 1
29/10/2017 10 KFC Pulle - KFCH Pulderbos 2 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 KFCH Pulderbos - KFC Grobbendonk 3 - 2
12/11/2017 12 City Pirates B - KFCH Pulderbos 2 - 3
19/11/2017 13 Alberta FC Schilde - KFCH Pulderbos 1 - 3
26/11/2017 14 KFCH Pulderbos - Tubantia Borgerhout 3 - 1
03/12/2017 15 KSK Oelegem - KFCH Pulderbos 1 - 0
10/12/2017 16 KVV Ternesse B - KFCH Pulderbos 08/04   Speeldag 
07/01/2018 18 KVC Massenhoven - KFCH Pulderbos 1 - 2
14/01/2018 19 KFCH Pulderbos - KFC Ranst B 5 - 1
21/01/2018 20 Olympic P. Drne- Bg - KFCH Pulderbos 1 - 4

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 KFCH Pulderbos - K Boechoutse VV 2 - 0
04/02/2018 22 Brothers United - KFCH Pulderbos 2 - 3
11/02/2018 23 KFCH Pulderbos - Jong Antwerpen Sp. 3 - 2
18/02/2018 24 KSC Maccabi - KFCH Pulderbos 1 - 1
25/02/2018 25 KFCH Pulderbos - KFC Pulle Speeldag 
04/03/2018 26 KFC Grobbendonk - KFCH Pulderbos Speeldag 
11/03/2018 27 KFCH Pulderbos - City Pirates B Speeldag 
18/03/2018 28 KFCH Pulderbos - Alberta FC Schilde Speeldag 
08/04/2018 16 KVV Ternesse B - KFCH Pulderbos uitg. 
15/04/2018 17 KFCH Pulderbos - Racing Emblem Speeldag 
22/04/2018 29 Tubantia Borgerhout - KFCH Pulderbos Speeldag 
29/04/2018 30 KFCH Pulderbos - KSK Oelegem Speeldag 

KSC Maccabi

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 KSC Maccabi - Olympic P. Drne- Bg 0 - 0
03/09/2017 2 K Boechoutse VV - KSC Maccabi 0 - 4
10/09/2017 3 KSC Maccabi - Brothers United 2 - 2
17/09/2017 4 Jong Antwerpen Sp. - KSC Maccabi 0 - 1
24/09/2017 5 Alberta FC Schilde - KSC Maccabi 0 - 1
01/10/2017 6 KSC Maccabi - KFC Pulle 3 - 1
08/10/2017 7 KFC Grobbendonk - KSC Maccabi 3 - 2
15/10/2017 8 KSC Maccabi - City Pirates B 0 - 0
22/10/2017 9 KFCH Pulderbos - KSC Maccabi 7 - 1
29/10/2017 10 KSC Maccabi - Tubantia Borgerhout 1 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 KSK Oelegem - KSC Maccabi 2 - 2
12/11/2017 12 KSC Maccabi - KVV Ternesse B 2 - 1
19/11/2017 13 Racing Emblem - KSC Maccabi 3 - 0
26/11/2017 14 KSC Maccabi - KVC Massenhoven 1 - 4
03/12/2017 15 KFC Ranst B - KSC Maccabi 1 - 2
10/12/2017 16 Olympic P. Drne- Bg - KSC Maccabi 1 - 2
07/01/2018 18 Brothers United - KSC Maccabi 2 - 2
14/01/2018 19 KSC Maccabi - Jong Antwerpen Sp. 4 - 4
21/01/2018 20 KSC Maccabi - Alberta FC Schilde 7 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 KFC Pulle - KSC Maccabi 2 - 0
04/02/2018 22 KSC Maccabi - KFC Grobbendonk 1 - 2
11/02/2018 23 City Pirates B - KSC Maccabi 2 - 2
18/02/2018 24 KSC Maccabi - KFCH Pulderbos 1 - 1
25/02/2018 25 Tubantia Borgerhout - KSC Maccabi Speeldag 
04/03/2018 26 KSC Maccabi - KSK Oelegem Speeldag 
11/03/2018 27 KVV Ternesse B - KSC Maccabi Speeldag 
18/03/2018 28 KSC Maccabi - Racing Emblem Speeldag 
15/04/2018 17 KSC Maccabi - K Boechoutse VV Speeldag 
22/04/2018 29 KVC Massenhoven - KSC Maccabi Speeldag 
29/04/2018 30 KSC Maccabi - KFC Ranst B Speeldag 

KSK Oelegem

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Tubantia Borgerhout - KSK Oelegem 2 - 2
03/09/2017 2 KSK Oelegem - Alberta FC Schilde 1 - 0
10/09/2017 3 KSK Oelegem - KVV Ternesse B 4 - 1
17/09/2017 4 Racing Emblem - KSK Oelegem 0 - 4
24/09/2017 5 KSK Oelegem - KVC Massenhoven 1 - 2
01/10/2017 6 KFC Ranst B - KSK Oelegem 1 - 3
08/10/2017 7 KSK Oelegem - Olympic P. Drne- Bg 2 - 1
15/10/2017 8 K Boechoutse VV - KSK Oelegem 2 - 7
22/10/2017 9 KSK Oelegem - Brothers United 3 - 1
29/10/2017 10 Jong Antwerpen Sp. - KSK Oelegem 1 - 4

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 KSK Oelegem - KSC Maccabi 2 - 2
12/11/2017 12 KFC Pulle - KSK Oelegem 7 - 2
19/11/2017 13 KSK Oelegem - KFC Grobbendonk 0 - 3
26/11/2017 14 City Pirates B - KSK Oelegem 4 - 4
03/12/2017 15 KSK Oelegem - KFCH Pulderbos 1 - 0
10/12/2017 16 KSK Oelegem - Tubantia Borgerhout 08/04   Speeldag 
07/01/2018 18 KVV Ternesse B - KSK Oelegem 0 - 1
14/01/2018 19 KSK Oelegem - Racing Emblem 1 - 2
21/01/2018 20 KVC Massenhoven - KSK Oelegem 4 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 KSK Oelegem - KFC Ranst B 0 - 1
04/02/2018 22 Olympic P. Drne- Bg - KSK Oelegem 4 - 1
11/02/2018 23 KSK Oelegem - K Boechoutse VV 1 - 0
18/02/2018 24 Brothers United - KSK Oelegem 3 - 3
25/02/2018 25 KSK Oelegem - Jong Antwerpen Sp. Speeldag 
04/03/2018 26 KSC Maccabi - KSK Oelegem Speeldag 
11/03/2018 27 KSK Oelegem - KFC Pulle Speeldag 
18/03/2018 28 KFC Grobbendonk - KSK Oelegem Speeldag 
08/04/2018 16 KSK Oelegem - Tubantia Borgerhout uitg. 
15/04/2018 17 Alberta FC Schilde - KSK Oelegem Speeldag 
22/04/2018 29 KSK Oelegem - City Pirates B Speeldag 
29/04/2018 30 KFCH Pulderbos - KSK Oelegem Speeldag 

KVC Massenhoven

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 KFC Grobbendonk - KVC Massenhoven 1 - 1
03/09/2017 2 KVC Massenhoven - City Pirates B 3 - 2
10/09/2017 3 KFCH Pulderbos - KVC Massenhoven 4 - 2
17/09/2017 4 KVC Massenhoven - Tubantia Borgerhout 2 - 2
24/09/2017 5 KSK Oelegem - KVC Massenhoven 1 - 2
01/10/2017 6 KVC Massenhoven - KVV Ternesse B 1 - 1
08/10/2017 7 Racing Emblem - KVC Massenhoven 0 - 2
15/10/2017 8 KVC Massenhoven - Alberta FC Schilde 2 - 1
22/10/2017 9 KVC Massenhoven - KFC Ranst B 0 - 3
29/10/2017 10 Olympic P. Drne- Bg - KVC Massenhoven 0 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 KVC Massenhoven - K Boechoutse VV 2 - 3
12/11/2017 12 Brothers United - KVC Massenhoven 1 - 5
19/11/2017 13 KVC Massenhoven - Jong Antwerpen Sp. 0 - 1
26/11/2017 14 KSC Maccabi - KVC Massenhoven 1 - 4
03/12/2017 15 KVC Massenhoven - KFC Pulle 3 - 2
10/12/2017 16 KVC Massenhoven - KFC Grobbendonk 08/04   Speeldag 
07/01/2018 18 KVC Massenhoven - KFCH Pulderbos 1 - 2
14/01/2018 19 Tubantia Borgerhout - KVC Massenhoven 2 - 0
21/01/2018 20 KVC Massenhoven - KSK Oelegem 4 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 KVV Ternesse B - KVC Massenhoven 0 - 4
04/02/2018 22 KVC Massenhoven - Racing Emblem 5 - 0
11/02/2018 23 Alberta FC Schilde - KVC Massenhoven 3 - 2
18/02/2018 24 KFC Ranst B - KVC Massenhoven 2 - 3
25/02/2018 25 KVC Massenhoven - Olympic P. Drne- Bg Speeldag 
04/03/2018 26 K Boechoutse VV - KVC Massenhoven Speeldag 
11/03/2018 27 KVC Massenhoven - Brothers United Speeldag 
18/03/2018 28 Jong Antwerpen Sp. - KVC Massenhoven Speeldag 
08/04/2018 16 KVC Massenhoven - KFC Grobbendonk uitg. 
15/04/2018 17 City Pirates B - KVC Massenhoven Speeldag 
22/04/2018 29 KVC Massenhoven - KSC Maccabi Speeldag 
29/04/2018 30 KFC Pulle - KVC Massenhoven Speeldag 

KVV Ternesse B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 KFCH Pulderbos - KVV Ternesse B 3 - 0
03/09/2017 2 KVV Ternesse B - Tubantia Borgerhout 2 - 1
10/09/2017 3 KSK Oelegem - KVV Ternesse B 4 - 1
17/09/2017 4 KVV Ternesse B - Alberta FC Schilde 2 - 1
24/09/2017 5 KVV Ternesse B - Racing Emblem 1 - 5
01/10/2017 6 KVC Massenhoven - KVV Ternesse B 1 - 1
08/10/2017 7 KVV Ternesse B - KFC Ranst B 0 - 0
15/10/2017 8 KVV Ternesse B (3e per.) - Olympic P. Drne- Bg 0 - 2
22/10/2017 9 KVV Ternesse B - K Boechoutse VV 1 - 1
29/10/2017 10 Brothers United - KVV Ternesse B 2 - 6

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 KVV Ternesse B - Jong Antwerpen Sp. 0 - 0
12/11/2017 12 KSC Maccabi - KVV Ternesse B 2 - 1
19/11/2017 13 KVV Ternesse B - KFC Pulle 1 - 2
26/11/2017 14 KFC Grobbendonk - KVV Ternesse B 3 - 1
03/12/2017 15 KVV Ternesse B - City Pirates B 2 - 3
10/12/2017 16 KVV Ternesse B - KFCH Pulderbos 08/04   Speeldag 
07/01/2018 18 KVV Ternesse B - KSK Oelegem 0 - 1
14/01/2018 19 Alberta FC Schilde - KVV Ternesse B 3 - 0
21/01/2018 20 Racing Emblem - KVV Ternesse B 1 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 KVV Ternesse B - KVC Massenhoven 0 - 4
04/02/2018 22 KFC Ranst B - KVV Ternesse B 2 - 1
11/02/2018 23 Olympic P. Drne- Bg (1e per.) - KVV Ternesse B 4 - 3
18/02/2018 24 K Boechoutse VV - KVV Ternesse B 0 - 4
25/02/2018 25 KVV Ternesse B - Brothers United Speeldag 
04/03/2018 26 Jong Antwerpen Sp. - KVV Ternesse B Speeldag 
11/03/2018 27 KVV Ternesse B - KSC Maccabi Speeldag 
18/03/2018 28 KFC Pulle - KVV Ternesse B Speeldag 
08/04/2018 16 KVV Ternesse B - KFCH Pulderbos uitg. 
15/04/2018 17 Tubantia Borgerhout - KVV Ternesse B Speeldag 
22/04/2018 29 KVV Ternesse B - KFC Grobbendonk Speeldag 
29/04/2018 30 City Pirates B - KVV Ternesse B Speeldag 

Olympic P. Drne- Bg

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 KSC Maccabi - Olympic P. Drne- Bg 0 - 0
03/09/2017 2 Olympic P. Drne- Bg - KFC Pulle 0 - 2
10/09/2017 3 KFC Grobbendonk - Olympic P. Drne- Bg 4 - 1
17/09/2017 4 City Pirates B (2e per.) - Olympic P. Drne- Bg 3 - 0
24/09/2017 5 KFCH Pulderbos - Olympic P. Drne- Bg 3 - 2
01/10/2017 6 Tubantia Borgerhout (3e per.) - Olympic P. Drne- Bg 4 - 0
08/10/2017 7 KSK Oelegem - Olympic P. Drne- Bg 2 - 1
15/10/2017 8 KVV Ternesse B (3e per.) - Olympic P. Drne- Bg 0 - 2
22/10/2017 9 Racing Emblem - Olympic P. Drne- Bg 2 - 1
29/10/2017 10 Olympic P. Drne- Bg - KVC Massenhoven 0 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 KFC Ranst B - Olympic P. Drne- Bg 2 - 0
12/11/2017 12 Alberta FC Schilde (3e per.) - Olympic P. Drne- Bg 4 - 1
19/11/2017 13 K Boechoutse VV (3e per.) - Olympic P. Drne- Bg 0 - 6
26/11/2017 14 Brothers United - Olympic P. Drne- Bg 2 - 1
03/12/2017 15 Olympic P. Drne- Bg - Jong Antwerpen Sp. 3 - 2
10/12/2017 16 Olympic P. Drne- Bg - KSC Maccabi 1 - 2
07/01/2018 18 Olympic P. Drne- Bg - KFC Grobbendonk 3 - 0
14/01/2018 19 Olympic P. Drne- Bg (1e per.) - City Pirates B 1 - 1
21/01/2018 20 Olympic P. Drne- Bg - KFCH Pulderbos 1 - 4

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 Olympic P. Drne- Bg (1e per.) - Tubantia Borgerhout 2 - 4
04/02/2018 22 Olympic P. Drne- Bg - KSK Oelegem 4 - 1
11/02/2018 23 Olympic P. Drne- Bg (1e per.) - KVV Ternesse B 4 - 3
18/02/2018 24 Olympic P. Drne- Bg - Racing Emblem 5 - 1
25/02/2018 25 KVC Massenhoven - Olympic P. Drne- Bg Speeldag 
04/03/2018 26 Olympic P. Drne- Bg - KFC Ranst B Speeldag 
11/03/2018 27 Olympic P. Drne- Bg (2e per.) - Alberta FC Schilde Speeldag 
18/03/2018 28 Olympic P. Drne- Bg (2e per.) - K Boechoutse VV Speeldag 
15/04/2018 17 KFC Pulle - Olympic P. Drne- Bg Speeldag 
22/04/2018 29 Olympic P. Drne- Bg - Brothers United Speeldag 
29/04/2018 30 Jong Antwerpen Sp. - Olympic P. Drne- Bg Speeldag 

Racing Emblem

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 City Pirates B - Racing Emblem 0 - 3
03/09/2017 2 Racing Emblem - KFCH Pulderbos 0 - 4
10/09/2017 3 Tubantia Borgerhout - Racing Emblem 2 - 2
17/09/2017 4 Racing Emblem - KSK Oelegem 0 - 4
24/09/2017 5 KVV Ternesse B - Racing Emblem 1 - 5
01/10/2017 6 Racing Emblem - Alberta FC Schilde 2 - 2
08/10/2017 7 Racing Emblem - KVC Massenhoven 0 - 2
15/10/2017 8 KFC Ranst B - Racing Emblem 2 - 0
22/10/2017 9 Racing Emblem - Olympic P. Drne- Bg 2 - 1
29/10/2017 10 K Boechoutse VV - Racing Emblem 2 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Racing Emblem - Brothers United 0 - 0
12/11/2017 12 Jong Antwerpen Sp. - Racing Emblem 1 - 3
19/11/2017 13 Racing Emblem - KSC Maccabi 3 - 0
26/11/2017 14 KFC Pulle - Racing Emblem 4 - 1
03/12/2017 15 Racing Emblem - KFC Grobbendonk 5 - 1
10/12/2017 16 Racing Emblem - City Pirates B 08/04   Speeldag 
07/01/2018 18 Racing Emblem - Tubantia Borgerhout 2 - 2
14/01/2018 19 KSK Oelegem - Racing Emblem 1 - 2
21/01/2018 20 Racing Emblem - KVV Ternesse B 1 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 Alberta FC Schilde - Racing Emblem 3 - 2
04/02/2018 22 KVC Massenhoven - Racing Emblem 5 - 0
11/02/2018 23 Racing Emblem - KFC Ranst B 1 - 1
18/02/2018 24 Olympic P. Drne- Bg - Racing Emblem 5 - 1
25/02/2018 25 Racing Emblem - K Boechoutse VV Speeldag 
04/03/2018 26 Brothers United - Racing Emblem Speeldag 
11/03/2018 27 Racing Emblem - Jong Antwerpen Sp. Speeldag 
18/03/2018 28 KSC Maccabi - Racing Emblem Speeldag 
08/04/2018 16 Racing Emblem - City Pirates B uitg. 
15/04/2018 17 KFCH Pulderbos - Racing Emblem Speeldag 
22/04/2018 29 Racing Emblem - KFC Pulle Speeldag 
29/04/2018 30 KFC Grobbendonk - Racing Emblem Speeldag 

Tubantia Borgerhout

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Tubantia Borgerhout - KSK Oelegem 2 - 2
03/09/2017 2 KVV Ternesse B - Tubantia Borgerhout 2 - 1
10/09/2017 3 Tubantia Borgerhout - Racing Emblem 2 - 2
17/09/2017 4 KVC Massenhoven - Tubantia Borgerhout 2 - 2
24/09/2017 5 Tubantia Borgerhout - KFC Ranst B 2 - 1
01/10/2017 6 Tubantia Borgerhout (3e per.) - Olympic P. Drne- Bg 4 - 0
08/10/2017 7 Tubantia Borgerhout - K Boechoutse VV 4 - 1
15/10/2017 8 Brothers United - Tubantia Borgerhout 3 - 1
22/10/2017 9 Tubantia Borgerhout - Jong Antwerpen Sp. 0 - 2
29/10/2017 10 KSC Maccabi - Tubantia Borgerhout 1 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Tubantia Borgerhout - KFC Pulle 2 - 7
12/11/2017 12 KFC Grobbendonk - Tubantia Borgerhout 1 - 0
19/11/2017 13 Tubantia Borgerhout - City Pirates B 2 - 6
26/11/2017 14 KFCH Pulderbos - Tubantia Borgerhout 3 - 1
03/12/2017 15 Tubantia Borgerhout - Alberta FC Schilde 3 - 3
10/12/2017 16 KSK Oelegem - Tubantia Borgerhout 08/04   Speeldag 
07/01/2018 18 Racing Emblem - Tubantia Borgerhout 2 - 2
14/01/2018 19 Tubantia Borgerhout - KVC Massenhoven 2 - 0
21/01/2018 20 KFC Ranst B - Tubantia Borgerhout 0 - 4

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/01/2018 21 Olympic P. Drne- Bg (1e per.) - Tubantia Borgerhout 2 - 4
04/02/2018 22 K Boechoutse VV - Tubantia Borgerhout 2 - 4
11/02/2018 23 Tubantia Borgerhout - Brothers United 3 - 0
18/02/2018 24 Jong Antwerpen Sp. - Tubantia Borgerhout 2 - 7
25/02/2018 25 Tubantia Borgerhout - KSC Maccabi Speeldag 
04/03/2018 26 KFC Pulle - Tubantia Borgerhout Speeldag 
11/03/2018 27 Tubantia Borgerhout - KFC Grobbendonk Speeldag 
18/03/2018 28 City Pirates B - Tubantia Borgerhout Speeldag 
08/04/2018 16 KSK Oelegem - Tubantia Borgerhout uitg. 
15/04/2018 17 Tubantia Borgerhout - KVV Ternesse B Speeldag 
22/04/2018 29 Tubantia Borgerhout - KFCH Pulderbos Speeldag 
29/04/2018 30 Alberta FC Schilde - Tubantia Borgerhout Speeldag 

4e PROVINCIALE AFDELING 2017 - 2018
PROMOTIE

Kampioenschap

* De reguliere competitie in de provincie Antwerpen wordt gespeeld in vijf reeksen met 16 of 17 clubs (seizoen 2017-2018).

* De kampioen van elke reeks stijgt naar de 3e Provinciale afdeling.


* De competitie wordt verdeeld in drie periodes van tien wedstrijden, voor het aanduiden van drie periodekampioenen. In de reeksen met 17 ploegen zijn er drie periodes: elf, twaalf en elf wedstrijden.

* Er wordt een nacompetitie gespeeld tussen twintig clubs: uit de vier reeksen 4e provinciale A, B, C, D en E: telkens de tweede in de eindstand (totaal 10) en de drie periodekampioenen per reeks (totaal 10).

* Mocht er een ploeg twee of drie keer periodekampioen zijn, of indien een periodekampioen ook de algemene kampioen is, dan neemt de volgende (vierde of vijfde) in de eindstand deel aan de promotie-eindronde.

* Na loting spelen de clubs een heen- en terugwedstrijd volgens het "Europese systeem" waarin uit gescoorde doelpunten in geval van gelijke stand dubbel tellen.

* Indien er na de terugwedstrijd een volledig gelijke stand is, zijn er verlengingen en eventueel strafschoppen.

* Deze nacompetitie is van toepassing voor het aanduiden van vijf extra en eventueel meer bijkomende stijgers.

* Hieronder ziet u een volledig schema van het aantal stijgers en dalers in de provinciale reeksen.

* Het aantal provinciale stijgers is mede afhankelijk van het aantal dalers in de 3e klasse amateurs, meer bepaald van het aantal Vlaamse degraderende clubs.

PROVINCIALE REEKSEN - DRIE MOGELIJKE SCHEMA'S - KLIMMEN EN DALEN
1. SCHEMA BIJ 3 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 3 3 3 3 3
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 8 8 8 8 8
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 12 12 12 12 12
      
2. SCHEMA BIJ 2 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 5 5 5 5 5
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 7 7 7 7 7
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 11 11 11 11 11
      
3. SCHEMA BIJ 1 STIJGER IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 4 4 4 4 4
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 10 10 10 10 10
      
We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2017-2018 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet. Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken. De planning verscheen in "Sportleven" van 3 mei 2017.

KLIK HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).