Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Doe het zelf Software voor Sportclubs
Optimalisatie van bedrijfsvoorheffing.
Fiscaal correcte berekening van premiebetalingen.
Administratieve vereenvoudiging.
www.sportspay.be - powered by SD Worx
willy@sportspay.be
VOOR ALLE PROVINCIALE KALENDERS
ZIE DE REEKSPAGINAS - HEREN EN VROUWEN

WEDSTRIJDEN BEKER VAN ANTWERPEN
ZIE PROVINCIAAL BVA 2017 - HEREN EN VROUWEN
Laatste update: 09/08/2017 om 13:57u
Nationaal  /  D3 Amateurs  /  3e Amateurs - ACFF A
DE VOETBALCOMPETITIE 2017-2018 - 3e KLASSE AMATEURS ACFF - A

De zestien clubs zijn:
Francs Borains, Albert Quevy-Mons, RFC Doornik, Manage, Solrézienne, Entente Binche,
RAAL La Louvière, Stade Brainois, RC Waterloo, RJ Wavre, Léopold Ukkel, FC Ganshoren,
JS Tamines, CS Onhaye, RFC Spy en Couvin-Mariembourg.
In deze reeks geldt het periodekampioenschap, drie keer 10 wedstrijden.

Archief - Seizoen 2016-2017 Kalender per ploeg Promotie/Degradatie
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 1 (27 augustus 2017) - 1e periode
Zat. 26/08 19u30 US SOLREZIENNE - CS ONHAYE
Zat. 26/08 19u30 RFC SPY - LEOPOLD UKKEL FC
Zat. 26/08 20u00 RFC DOORNIK - STADE BRAINOIS
Zat. 26/08 20u00 COUVIN MARIEMBOURG - CS ENTITE MANAGE
Zat. 26/08 20u00 RAAL LA LOUVIERE - RACING JET WAVER
Zat. 26/08 20u00 ALBERT QUEVY MONS - FRANCS BORAINS
Zon. 27/08 15u00 FC GANSHOREN - JS TAMINES
Zon. 27/08 15u00 RC WATERLOO - ENTENTE BINCHE

  Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement

Algemeen klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 ALBERT QUEVY MONS 0 0 0 0 0 0 0  
2 COUVIN MARIEMBOURG 0 0 0 0 0 0 0  
3 CS ENTITE MANAGE 0 0 0 0 0 0 0  
4 CS ONHAYE 0 0 0 0 0 0 0  
5 ENTENTE BINCHE 0 0 0 0 0 0 0  
6 FC GANSHOREN 0 0 0 0 0 0 0  
7 FRANCS BORAINS 0 0 0 0 0 0 0  
8 JS TAMINES 0 0 0 0 0 0 0  
9 LEOPOLD UKKEL FC 0 0 0 0 0 0 0  
10 RAAL LA LOUVIERE 0 0 0 0 0 0 0  
11 RACING JET WAVER 0 0 0 0 0 0 0  
12 RC WATERLOO 0 0 0 0 0 0 0  
13 RFC DOORNIK 0 0 0 0 0 0 0  
14 RFC SPY 0 0 0 0 0 0 0  
15 STADE BRAINOIS 0 0 0 0 0 0 0  
16 US SOLREZIENNE 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (27 augustus 2017) - 1e periode
US SOLREZIENNE - CS ONHAYE
RFC DOORNIK - STADE BRAINOIS
COUVIN MARIEMBOURG - CS ENTITE MANAGE
RAAL LA LOUVIERE - RACING JET WAVER
ALBERT QUEVY MONS - FRANCS BORAINS
FC GANSHOREN - JS TAMINES
RFC SPY - LEOPOLD UKKEL FC
RC WATERLOO - ENTENTE BINCHE


Speeldag 2 (3 september 2017) - 1e periode
RACING JET WAVER - RFC SPY
CS ONHAYE - RAAL LA LOUVIERE
JS TAMINES - RFC DOORNIK
LEOPOLD UKKEL FC - FC GANSHOREN
ENTENTE BINCHE - COUVIN MARIEMBOURG
FRANCS BORAINS - US SOLREZIENNE
CS ENTITE MANAGE - ALBERT QUEVY MONS
STADE BRAINOIS - RC WATERLOO


Speeldag 3 (10 september 2017) - 1e periode
US SOLREZIENNE - CS ENTITE MANAGE
RAAL LA LOUVIERE - FRANCS BORAINS
COUVIN MARIEMBOURG - STADE BRAINOIS
ALBERT QUEVY MONS - ENTENTE BINCHE
LEOPOLD UKKEL FC - RACING JET WAVER
FC GANSHOREN - RFC DOORNIK
RFC SPY - CS ONHAYE
RC WATERLOO - JS TAMINES


Speeldag 4 (17 september 2017) - 1e periode
RACING JET WAVER - FC GANSHOREN
RFC DOORNIK - RC WATERLOO
CS ONHAYE - LEOPOLD UKKEL FC
JS TAMINES - COUVIN MARIEMBOURG
ENTENTE BINCHE - US SOLREZIENNE
CS ENTITE MANAGE - RAAL LA LOUVIERE
FRANCS BORAINS - RFC SPY
STADE BRAINOIS - ALBERT QUEVY MONS


Speeldag 5 (24 september 2017) - 1e periode
US SOLREZIENNE - STADE BRAINOIS
RACING JET WAVER - CS ONHAYE
RAAL LA LOUVIERE - ENTENTE BINCHE
COUVIN MARIEMBOURG - RFC DOORNIK
ALBERT QUEVY MONS - JS TAMINES
LEOPOLD UKKEL FC - FRANCS BORAINS
FC GANSHOREN - RC WATERLOO
RFC SPY - CS ENTITE MANAGE


Speeldag 6 (1 oktober 2017) - 1e periode
RFC DOORNIK - ALBERT QUEVY MONS
CS ONHAYE - FC GANSHOREN
JS TAMINES - US SOLREZIENNE
FRANCS BORAINS - RACING JET WAVER
CS ENTITE MANAGE - LEOPOLD UKKEL FC
ENTENTE BINCHE - RFC SPY
STADE BRAINOIS - RAAL LA LOUVIERE
RC WATERLOO - COUVIN MARIEMBOURG


Speeldag 7 (8 oktober 2017) - 1e periode
US SOLREZIENNE - RFC DOORNIK
RACING JET WAVER - CS ENTITE MANAGE
RAAL LA LOUVIERE - JS TAMINES
CS ONHAYE - FRANCS BORAINS
ALBERT QUEVY MONS - RC WATERLOO
LEOPOLD UKKEL FC - ENTENTE BINCHE
FC GANSHOREN - COUVIN MARIEMBOURG
RFC SPY - STADE BRAINOIS


Speeldag 8 (15 oktober 2017) - 1e periode
COUVIN MARIEMBOURG - ALBERT QUEVY MONS
RFC DOORNIK - RAAL LA LOUVIERE
JS TAMINES - RFC SPY
FRANCS BORAINS - FC GANSHOREN
ENTENTE BINCHE - RACING JET WAVER
CS ENTITE MANAGE - CS ONHAYE
STADE BRAINOIS - LEOPOLD UKKEL FC
RC WATERLOO - US SOLREZIENNE


Speeldag 9 (22 oktober 2017) - 1e periode
US SOLREZIENNE - COUVIN MARIEMBOURG
RACING JET WAVER - STADE BRAINOIS
RAAL LA LOUVIERE - RC WATERLOO
CS ONHAYE - ENTENTE BINCHE
FC GANSHOREN - ALBERT QUEVY MONS
LEOPOLD UKKEL FC - JS TAMINES
FRANCS BORAINS - CS ENTITE MANAGE
RFC SPY - RFC DOORNIK


Speeldag 10 (29 oktober 2017) - 1e periode
CS ENTITE MANAGE - FC GANSHOREN
ENTENTE BINCHE - FRANCS BORAINS
JS TAMINES - RACING JET WAVER
STADE BRAINOIS - CS ONHAYE
ALBERT QUEVY MONS - US SOLREZIENNE
COUVIN MARIEMBOURG - RAAL LA LOUVIERE
RC WATERLOO - RFC SPY
RFC DOORNIK - LEOPOLD UKKEL FC


Speeldag 11 (5 november 2017) - 2e periode
RACING JET WAVER - RFC DOORNIK
RAAL LA LOUVIERE - ALBERT QUEVY MONS
CS ONHAYE - JS TAMINES
FC GANSHOREN - US SOLREZIENNE
LEOPOLD UKKEL FC - RC WATERLOO
CS ENTITE MANAGE - ENTENTE BINCHE
FRANCS BORAINS - STADE BRAINOIS
RFC SPY - COUVIN MARIEMBOURG


Speeldag 12 (12 november 2017) - 2e periode
RFC DOORNIK - CS ONHAYE
COUVIN MARIEMBOURG - LEOPOLD UKKEL FC
ALBERT QUEVY MONS - RFC SPY
JS TAMINES - FRANCS BORAINS
ENTENTE BINCHE - FC GANSHOREN
STADE BRAINOIS - CS ENTITE MANAGE
RC WATERLOO - RACING JET WAVER
US SOLREZIENNE - RAAL LA LOUVIERE


Speeldag 13 (19 november 2017) - 2e periode
RACING JET WAVER - COUVIN MARIEMBOURG
CS ONHAYE - RC WATERLOO
LEOPOLD UKKEL FC - ALBERT QUEVY MONS
FC GANSHOREN - RAAL LA LOUVIERE
FRANCS BORAINS - RFC DOORNIK
CS ENTITE MANAGE - JS TAMINES
ENTENTE BINCHE - STADE BRAINOIS
RFC SPY - US SOLREZIENNE


Speeldag 14 (26 november 2017) - 2e periode
RAAL LA LOUVIERE - RFC SPY
COUVIN MARIEMBOURG - CS ONHAYE
RFC DOORNIK - CS ENTITE MANAGE
ALBERT QUEVY MONS - RACING JET WAVER
FC GANSHOREN - STADE BRAINOIS
JS TAMINES - ENTENTE BINCHE
RC WATERLOO - FRANCS BORAINS
US SOLREZIENNE - LEOPOLD UKKEL FC


Speeldag 15 (3 december 2017) - 2e periode
RACING JET WAVER - US SOLREZIENNE
CS ONHAYE - ALBERT QUEVY MONS
LEOPOLD UKKEL FC - RAAL LA LOUVIERE
FRANCS BORAINS - COUVIN MARIEMBOURG
ENTENTE BINCHE - RFC DOORNIK
CS ENTITE MANAGE - RC WATERLOO
STADE BRAINOIS - JS TAMINES
RFC SPY - FC GANSHOREN


Speeldag 16 (10 december 2017) - 2e periode
RACING JET WAVER - RAAL LA LOUVIERE
CS ONHAYE - US SOLREZIENNE
LEOPOLD UKKEL FC - RFC SPY
ENTENTE BINCHE - RC WATERLOO
CS ENTITE MANAGE - COUVIN MARIEMBOURG
FRANCS BORAINS - ALBERT QUEVY MONS
JS TAMINES - FC GANSHOREN
STADE BRAINOIS - RFC DOORNIK


Speeldag 17 (17 december 2017) - 2e periode
RFC DOORNIK - JS TAMINES
RAAL LA LOUVIERE - CS ONHAYE
COUVIN MARIEMBOURG - ENTENTE BINCHE
ALBERT QUEVY MONS - CS ENTITE MANAGE
FC GANSHOREN - LEOPOLD UKKEL FC
RFC SPY - RACING JET WAVER
RC WATERLOO - STADE BRAINOIS
US SOLREZIENNE - FRANCS BORAINS


Speeldag 18 (14 januari 2018) - 2e periode
RACING JET WAVER - LEOPOLD UKKEL FC
CS ONHAYE - RFC SPY
RFC DOORNIK - FC GANSHOREN
ENTENTE BINCHE - ALBERT QUEVY MONS
JS TAMINES - RC WATERLOO
CS ENTITE MANAGE - US SOLREZIENNE
FRANCS BORAINS - RAAL LA LOUVIERE
STADE BRAINOIS - COUVIN MARIEMBOURG


Speeldag 19 (21 januari 2018) - 2e periode
RAAL LA LOUVIERE - CS ENTITE MANAGE
COUVIN MARIEMBOURG - JS TAMINES
ALBERT QUEVY MONS - STADE BRAINOIS
FC GANSHOREN - RACING JET WAVER
LEOPOLD UKKEL FC - CS ONHAYE
RFC SPY - FRANCS BORAINS
RC WATERLOO - RFC DOORNIK
US SOLREZIENNE - ENTENTE BINCHE


Speeldag 20 (4 februari 2018) - 2e periode
ENTENTE BINCHE - RAAL LA LOUVIERE
CS ENTITE MANAGE - RFC SPY
FRANCS BORAINS - LEOPOLD UKKEL FC
JS TAMINES - ALBERT QUEVY MONS
STADE BRAINOIS - US SOLREZIENNE
RFC DOORNIK - COUVIN MARIEMBOURG
RC WATERLOO - FC GANSHOREN
CS ONHAYE - RACING JET WAVER


Speeldag 21 (11 februari 2018) - 3e periode
RACING JET WAVER - FRANCS BORAINS
COUVIN MARIEMBOURG - RC WATERLOO
RAAL LA LOUVIERE - STADE BRAINOIS
ALBERT QUEVY MONS - RFC DOORNIK
FC GANSHOREN - CS ONHAYE
LEOPOLD UKKEL FC - CS ENTITE MANAGE
RFC SPY - ENTENTE BINCHE
US SOLREZIENNE - JS TAMINES


Speeldag 22 (18 februari 2018) - 3e periode
RFC DOORNIK - US SOLREZIENNE
COUVIN MARIEMBOURG - FC GANSHOREN
CS ENTITE MANAGE - RACING JET WAVER
ENTENTE BINCHE - LEOPOLD UKKEL FC
FRANCS BORAINS - CS ONHAYE
JS TAMINES - RAAL LA LOUVIERE
STADE BRAINOIS - RFC SPY
RC WATERLOO - ALBERT QUEVY MONS


Speeldag 23 (4 maart 2018) - 3e periode
RACING JET WAVER - ENTENTE BINCHE
RAAL LA LOUVIERE - RFC DOORNIK
CS ONHAYE - CS ENTITE MANAGE
ALBERT QUEVY MONS - COUVIN MARIEMBOURG
FC GANSHOREN - FRANCS BORAINS
LEOPOLD UKKEL FC - STADE BRAINOIS
RFC SPY - JS TAMINES
US SOLREZIENNE - RC WATERLOO


Speeldag 24 (11 maart 2018) - 3e periode
RFC DOORNIK - RFC SPY
COUVIN MARIEMBOURG - US SOLREZIENNE
ALBERT QUEVY MONS - FC GANSHOREN
CS ENTITE MANAGE - FRANCS BORAINS
JS TAMINES - LEOPOLD UKKEL FC
ENTENTE BINCHE - CS ONHAYE
STADE BRAINOIS - RACING JET WAVER
RC WATERLOO - RAAL LA LOUVIERE


Speeldag 25 (18 maart 2018) - 3e periode
RACING JET WAVER - JS TAMINES
RAAL LA LOUVIERE - COUVIN MARIEMBOURG
CS ONHAYE - STADE BRAINOIS
FC GANSHOREN - CS ENTITE MANAGE
FRANCS BORAINS - ENTENTE BINCHE
LEOPOLD UKKEL FC - RFC DOORNIK
RFC SPY - RC WATERLOO
US SOLREZIENNE - ALBERT QUEVY MONS


Speeldag 26 (25 maart 2018) - 3e periode
RFC DOORNIK - RACING JET WAVER
COUVIN MARIEMBOURG - RFC SPY
ALBERT QUEVY MONS - RAAL LA LOUVIERE
JS TAMINES - CS ONHAYE
ENTENTE BINCHE - CS ENTITE MANAGE
STADE BRAINOIS - FRANCS BORAINS
US SOLREZIENNE - FC GANSHOREN
RC WATERLOO - LEOPOLD UKKEL FC


Speeldag 27 (8 april 2018) - 3e periode
RACING JET WAVER - RC WATERLOO
CS ONHAYE - RFC DOORNIK
RAAL LA LOUVIERE - US SOLREZIENNE
CS ENTITE MANAGE - STADE BRAINOIS
FC GANSHOREN - ENTENTE BINCHE
FRANCS BORAINS - JS TAMINES
LEOPOLD UKKEL FC - COUVIN MARIEMBOURG
RFC SPY - ALBERT QUEVY MONS


Speeldag 28 (15 april 2018) - 3e periode
RFC DOORNIK - FRANCS BORAINS
COUVIN MARIEMBOURG - RACING JET WAVER
RAAL LA LOUVIERE - FC GANSHOREN
ALBERT QUEVY MONS - LEOPOLD UKKEL FC
JS TAMINES - CS ENTITE MANAGE
STADE BRAINOIS - ENTENTE BINCHE
RC WATERLOO - CS ONHAYE
US SOLREZIENNE - RFC SPY


Speeldag 29 (22 april 2018) - 3e periode
CS ENTITE MANAGE - RFC DOORNIK
FRANCS BORAINS - RC WATERLOO
LEOPOLD UKKEL FC - US SOLREZIENNE
ENTENTE BINCHE - JS TAMINES
STADE BRAINOIS - FC GANSHOREN
RFC SPY - RAAL LA LOUVIERE
RACING JET WAVER - ALBERT QUEVY MONS
CS ONHAYE - COUVIN MARIEMBOURG


Speeldag 30 (29 april 2018) - 3e periode
JS TAMINES - STADE BRAINOIS
FC GANSHOREN - RFC SPY
RC WATERLOO - CS ENTITE MANAGE
RFC DOORNIK - ENTENTE BINCHE
ALBERT QUEVY MONS - CS ONHAYE
US SOLREZIENNE - RACING JET WAVER
RAAL LA LOUVIERE - LEOPOLD UKKEL FC
COUVIN MARIEMBOURG - FRANCS BORAINS


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 3e Klasse Amateurs ACFF - A.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1ALBERT QUEVY MONS 000
2COUVIN MARIEMBOURG 000
3CS ENTITE MANAGE 000
4CS ONHAYE 000
5ENTENTE BINCHE 000
6FC GANSHOREN 000
7FRANCS BORAINS 000
8JS TAMINES 000
9LEOPOLD UKKEL FC 000
10RAAL LA LOUVIERE 000
11RACING JET WAVER 000
12RC WATERLOO 000
13RFC DOORNIK 000
14RFC SPY 000
15STADE BRAINOIS 000
16US SOLREZIENNE 000


VERLIESPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1ALBERT QUEVY MONS 000
2COUVIN MARIEMBOURG 000
3CS ENTITE MANAGE 000
4CS ONHAYE 000
5ENTENTE BINCHE 000
6FC GANSHOREN 000
7FRANCS BORAINS 000
8JS TAMINES 000
9LEOPOLD UKKEL FC 000
10RAAL LA LOUVIERE 000
11RACING JET WAVER 000
12RC WATERLOO 000
13RFC DOORNIK 000
14RFC SPY 000
15STADE BRAINOIS 000
16US SOLREZIENNE 000


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1ALBERT QUEVY MONS 000
2COUVIN MARIEMBOURG 000
3CS ENTITE MANAGE 000
4CS ONHAYE 000
5ENTENTE BINCHE 000
6FC GANSHOREN 000
7FRANCS BORAINS 000
8JS TAMINES 000
9LEOPOLD UKKEL FC 000
10RAAL LA LOUVIERE 000
11RACING JET WAVER 000
12RC WATERLOO 000
13RFC DOORNIK 000
14RFC SPY 000
15STADE BRAINOIS 000
16US SOLREZIENNE 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1ALBERT QUEVY MONS 000
2COUVIN MARIEMBOURG 000
3CS ENTITE MANAGE 000
4CS ONHAYE 000
5ENTENTE BINCHE 000
6FC GANSHOREN 000
7FRANCS BORAINS 000
8JS TAMINES 000
9LEOPOLD UKKEL FC 000
10RAAL LA LOUVIERE 000
11RACING JET WAVER 000
12RC WATERLOO 000
13RFC DOORNIK 000
14RFC SPY 000
15STADE BRAINOIS 000
16US SOLREZIENNE 000


TEGENDOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1ALBERT QUEVY MONS 000
2COUVIN MARIEMBOURG 000
3CS ENTITE MANAGE 000
4CS ONHAYE 000
5ENTENTE BINCHE 000
6FC GANSHOREN 000
7FRANCS BORAINS 000
8JS TAMINES 000
9LEOPOLD UKKEL FC 000
10RAAL LA LOUVIERE 000
11RACING JET WAVER 000
12RC WATERLOO 000
13RFC DOORNIK 000
14RFC SPY 000
15STADE BRAINOIS 000
16US SOLREZIENNE 000


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 1 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1ALBERT QUEVY MONS 0 0 
2COUVIN MARIEMBOURG 0 0 
3CS ENTITE MANAGE 0 0 
4CS ONHAYE 0 0 
5ENTENTE BINCHE 0 0 
6FC GANSHOREN 0 0 
7FRANCS BORAINS 0 0 
8JS TAMINES 0 0 
9LEOPOLD UKKEL FC 0 0 
10RAAL LA LOUVIERE 0 0 
11RACING JET WAVER 0 0 
12RC WATERLOO 0 0 
13RFC DOORNIK 0 0 
14RFC SPY 0 0 
15STADE BRAINOIS 0 0 
16US SOLREZIENNE 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1ALBERT QUEVY MONS 000
2COUVIN MARIEMBOURG 000
3CS ENTITE MANAGE 000
4CS ONHAYE 000
5ENTENTE BINCHE 000
6FC GANSHOREN 000
7FRANCS BORAINS 000
8JS TAMINES 000
9LEOPOLD UKKEL FC 000
10RAAL LA LOUVIERE 000
11RACING JET WAVER 000
12RC WATERLOO 000
13RFC DOORNIK 000
14RFC SPY 000
15STADE BRAINOIS 000
16US SOLREZIENNE 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1ALBERT QUEVY MONS 000
2COUVIN MARIEMBOURG 000
3CS ENTITE MANAGE 000
4CS ONHAYE 000
5ENTENTE BINCHE 000
6FC GANSHOREN 000
7FRANCS BORAINS 000
8JS TAMINES 000
9LEOPOLD UKKEL FC 000
10RAAL LA LOUVIERE 000
11RACING JET WAVER 000
12RC WATERLOO 000
13RFC DOORNIK 000
14RFC SPY 000
15STADE BRAINOIS 000
16US SOLREZIENNE 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1ALBERT QUEVY MONS 000
2COUVIN MARIEMBOURG 000
3CS ENTITE MANAGE 000
4CS ONHAYE 000
5ENTENTE BINCHE 000
6FC GANSHOREN 000
7FRANCS BORAINS 000
8JS TAMINES 000
9LEOPOLD UKKEL FC 000
10RAAL LA LOUVIERE 000
11RACING JET WAVER 000
12RC WATERLOO 000
13RFC DOORNIK 000
14RFC SPY 000
15STADE BRAINOIS 000
16US SOLREZIENNE 000


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 ALBERT QUEVY MONS 0 0 0 0 0 0 0
2 COUVIN MARIEMBOURG 0 0 0 0 0 0 0
3 CS ENTITE MANAGE 0 0 0 0 0 0 0
4 CS ONHAYE 0 0 0 0 0 0 0
5 ENTENTE BINCHE 0 0 0 0 0 0 0
6 FC GANSHOREN 0 0 0 0 0 0 0
7 FRANCS BORAINS 0 0 0 0 0 0 0
8 JS TAMINES 0 0 0 0 0 0 0
9 LEOPOLD UKKEL FC 0 0 0 0 0 0 0
10 RAAL LA LOUVIERE 0 0 0 0 0 0 0
11 RACING JET WAVER 0 0 0 0 0 0 0
12 RC WATERLOO 0 0 0 0 0 0 0
13 RFC DOORNIK 0 0 0 0 0 0 0
14 RFC SPY 0 0 0 0 0 0 0
15 STADE BRAINOIS 0 0 0 0 0 0 0
16 US SOLREZIENNE 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 ALBERT QUEVY MONS 0 0 0 0 0 0 0
2 COUVIN MARIEMBOURG 0 0 0 0 0 0 0
3 CS ENTITE MANAGE 0 0 0 0 0 0 0
4 CS ONHAYE 0 0 0 0 0 0 0
5 ENTENTE BINCHE 0 0 0 0 0 0 0
6 FC GANSHOREN 0 0 0 0 0 0 0
7 FRANCS BORAINS 0 0 0 0 0 0 0
8 JS TAMINES 0 0 0 0 0 0 0
9 LEOPOLD UKKEL FC 0 0 0 0 0 0 0
10 RAAL LA LOUVIERE 0 0 0 0 0 0 0
11 RACING JET WAVER 0 0 0 0 0 0 0
12 RC WATERLOO 0 0 0 0 0 0 0
13 RFC DOORNIK 0 0 0 0 0 0 0
14 RFC SPY 0 0 0 0 0 0 0
15 STADE BRAINOIS 0 0 0 0 0 0 0
16 US SOLREZIENNE 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk




1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 ALBERT QUEVY MONS - FRANCS BORAINS Speeldag 
03/09/2017 2 CS ENTITE MANAGE - ALBERT QUEVY MONS Speeldag 
10/09/2017 3 ALBERT QUEVY MONS - ENTENTE BINCHE Speeldag 
17/09/2017 4 STADE BRAINOIS - ALBERT QUEVY MONS Speeldag 
24/09/2017 5 ALBERT QUEVY MONS - JS TAMINES Speeldag 
01/10/2017 6 RFC DOORNIK - ALBERT QUEVY MONS Speeldag 
08/10/2017 7 ALBERT QUEVY MONS - RC WATERLOO Speeldag 
15/10/2017 8 COUVIN MARIEMBOURG - ALBERT QUEVY MONS Speeldag 
22/10/2017 9 FC GANSHOREN - ALBERT QUEVY MONS Speeldag 
29/10/2017 10 ALBERT QUEVY MONS - US SOLREZIENNE Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 RAAL LA LOUVIERE - ALBERT QUEVY MONS Speeldag 
12/11/2017 12 ALBERT QUEVY MONS - RFC SPY Speeldag 
19/11/2017 13 LEOPOLD UKKEL FC - ALBERT QUEVY MONS Speeldag 
26/11/2017 14 ALBERT QUEVY MONS - RACING JET WAVER Speeldag 
03/12/2017 15 CS ONHAYE - ALBERT QUEVY MONS Speeldag 
10/12/2017 16 FRANCS BORAINS - ALBERT QUEVY MONS Speeldag 
17/12/2017 17 ALBERT QUEVY MONS - CS ENTITE MANAGE Speeldag 
14/01/2018 18 ENTENTE BINCHE - ALBERT QUEVY MONS Speeldag 
21/01/2018 19 ALBERT QUEVY MONS - STADE BRAINOIS Speeldag 
04/02/2018 20 JS TAMINES - ALBERT QUEVY MONS Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 ALBERT QUEVY MONS - RFC DOORNIK Speeldag 
18/02/2018 22 RC WATERLOO - ALBERT QUEVY MONS Speeldag 
04/03/2018 23 ALBERT QUEVY MONS - COUVIN MARIEMBOURG Speeldag 
11/03/2018 24 ALBERT QUEVY MONS - FC GANSHOREN Speeldag 
18/03/2018 25 US SOLREZIENNE - ALBERT QUEVY MONS Speeldag 
25/03/2018 26 ALBERT QUEVY MONS - RAAL LA LOUVIERE Speeldag 
08/04/2018 27 RFC SPY - ALBERT QUEVY MONS Speeldag 
15/04/2018 28 ALBERT QUEVY MONS - LEOPOLD UKKEL FC Speeldag 
22/04/2018 29 RACING JET WAVER - ALBERT QUEVY MONS Speeldag 
29/04/2018 30 ALBERT QUEVY MONS - CS ONHAYE Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 COUVIN MARIEMBOURG - CS ENTITE MANAGE Speeldag 
03/09/2017 2 ENTENTE BINCHE - COUVIN MARIEMBOURG Speeldag 
10/09/2017 3 COUVIN MARIEMBOURG - STADE BRAINOIS Speeldag 
17/09/2017 4 JS TAMINES - COUVIN MARIEMBOURG Speeldag 
24/09/2017 5 COUVIN MARIEMBOURG - RFC DOORNIK Speeldag 
01/10/2017 6 RC WATERLOO - COUVIN MARIEMBOURG Speeldag 
08/10/2017 7 FC GANSHOREN - COUVIN MARIEMBOURG Speeldag 
15/10/2017 8 COUVIN MARIEMBOURG - ALBERT QUEVY MONS Speeldag 
22/10/2017 9 US SOLREZIENNE - COUVIN MARIEMBOURG Speeldag 
29/10/2017 10 COUVIN MARIEMBOURG - RAAL LA LOUVIERE Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 RFC SPY - COUVIN MARIEMBOURG Speeldag 
12/11/2017 12 COUVIN MARIEMBOURG - LEOPOLD UKKEL FC Speeldag 
19/11/2017 13 RACING JET WAVER - COUVIN MARIEMBOURG Speeldag 
26/11/2017 14 COUVIN MARIEMBOURG - CS ONHAYE Speeldag 
03/12/2017 15 FRANCS BORAINS - COUVIN MARIEMBOURG Speeldag 
10/12/2017 16 CS ENTITE MANAGE - COUVIN MARIEMBOURG Speeldag 
17/12/2017 17 COUVIN MARIEMBOURG - ENTENTE BINCHE Speeldag 
14/01/2018 18 STADE BRAINOIS - COUVIN MARIEMBOURG Speeldag 
21/01/2018 19 COUVIN MARIEMBOURG - JS TAMINES Speeldag 
04/02/2018 20 RFC DOORNIK - COUVIN MARIEMBOURG Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 COUVIN MARIEMBOURG - RC WATERLOO Speeldag 
18/02/2018 22 COUVIN MARIEMBOURG - FC GANSHOREN Speeldag 
04/03/2018 23 ALBERT QUEVY MONS - COUVIN MARIEMBOURG Speeldag 
11/03/2018 24 COUVIN MARIEMBOURG - US SOLREZIENNE Speeldag 
18/03/2018 25 RAAL LA LOUVIERE - COUVIN MARIEMBOURG Speeldag 
25/03/2018 26 COUVIN MARIEMBOURG - RFC SPY Speeldag 
08/04/2018 27 LEOPOLD UKKEL FC - COUVIN MARIEMBOURG Speeldag 
15/04/2018 28 COUVIN MARIEMBOURG - RACING JET WAVER Speeldag 
22/04/2018 29 CS ONHAYE - COUVIN MARIEMBOURG Speeldag 
29/04/2018 30 COUVIN MARIEMBOURG - FRANCS BORAINS Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 COUVIN MARIEMBOURG - CS ENTITE MANAGE Speeldag 
03/09/2017 2 CS ENTITE MANAGE - ALBERT QUEVY MONS Speeldag 
10/09/2017 3 US SOLREZIENNE - CS ENTITE MANAGE Speeldag 
17/09/2017 4 CS ENTITE MANAGE - RAAL LA LOUVIERE Speeldag 
24/09/2017 5 RFC SPY - CS ENTITE MANAGE Speeldag 
01/10/2017 6 CS ENTITE MANAGE - LEOPOLD UKKEL FC Speeldag 
08/10/2017 7 RACING JET WAVER - CS ENTITE MANAGE Speeldag 
15/10/2017 8 CS ENTITE MANAGE - CS ONHAYE Speeldag 
22/10/2017 9 FRANCS BORAINS - CS ENTITE MANAGE Speeldag 
29/10/2017 10 CS ENTITE MANAGE - FC GANSHOREN Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 CS ENTITE MANAGE - ENTENTE BINCHE Speeldag 
12/11/2017 12 STADE BRAINOIS - CS ENTITE MANAGE Speeldag 
19/11/2017 13 CS ENTITE MANAGE - JS TAMINES Speeldag 
26/11/2017 14 RFC DOORNIK - CS ENTITE MANAGE Speeldag 
03/12/2017 15 CS ENTITE MANAGE - RC WATERLOO Speeldag 
10/12/2017 16 CS ENTITE MANAGE - COUVIN MARIEMBOURG Speeldag 
17/12/2017 17 ALBERT QUEVY MONS - CS ENTITE MANAGE Speeldag 
14/01/2018 18 CS ENTITE MANAGE - US SOLREZIENNE Speeldag 
21/01/2018 19 RAAL LA LOUVIERE - CS ENTITE MANAGE Speeldag 
04/02/2018 20 CS ENTITE MANAGE - RFC SPY Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 LEOPOLD UKKEL FC - CS ENTITE MANAGE Speeldag 
18/02/2018 22 CS ENTITE MANAGE - RACING JET WAVER Speeldag 
04/03/2018 23 CS ONHAYE - CS ENTITE MANAGE Speeldag 
11/03/2018 24 CS ENTITE MANAGE - FRANCS BORAINS Speeldag 
18/03/2018 25 FC GANSHOREN - CS ENTITE MANAGE Speeldag 
25/03/2018 26 ENTENTE BINCHE - CS ENTITE MANAGE Speeldag 
08/04/2018 27 CS ENTITE MANAGE - STADE BRAINOIS Speeldag 
15/04/2018 28 JS TAMINES - CS ENTITE MANAGE Speeldag 
22/04/2018 29 CS ENTITE MANAGE - RFC DOORNIK Speeldag 
29/04/2018 30 RC WATERLOO - CS ENTITE MANAGE Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 US SOLREZIENNE - CS ONHAYE Speeldag 
03/09/2017 2 CS ONHAYE - RAAL LA LOUVIERE Speeldag 
10/09/2017 3 RFC SPY - CS ONHAYE Speeldag 
17/09/2017 4 CS ONHAYE - LEOPOLD UKKEL FC Speeldag 
24/09/2017 5 RACING JET WAVER - CS ONHAYE Speeldag 
01/10/2017 6 CS ONHAYE - FC GANSHOREN Speeldag 
08/10/2017 7 CS ONHAYE - FRANCS BORAINS Speeldag 
15/10/2017 8 CS ENTITE MANAGE - CS ONHAYE Speeldag 
22/10/2017 9 CS ONHAYE - ENTENTE BINCHE Speeldag 
29/10/2017 10 STADE BRAINOIS - CS ONHAYE Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 CS ONHAYE - JS TAMINES Speeldag 
12/11/2017 12 RFC DOORNIK - CS ONHAYE Speeldag 
19/11/2017 13 CS ONHAYE - RC WATERLOO Speeldag 
26/11/2017 14 COUVIN MARIEMBOURG - CS ONHAYE Speeldag 
03/12/2017 15 CS ONHAYE - ALBERT QUEVY MONS Speeldag 
10/12/2017 16 CS ONHAYE - US SOLREZIENNE Speeldag 
17/12/2017 17 RAAL LA LOUVIERE - CS ONHAYE Speeldag 
14/01/2018 18 CS ONHAYE - RFC SPY Speeldag 
21/01/2018 19 LEOPOLD UKKEL FC - CS ONHAYE Speeldag 
04/02/2018 20 CS ONHAYE - RACING JET WAVER Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 FC GANSHOREN - CS ONHAYE Speeldag 
18/02/2018 22 FRANCS BORAINS - CS ONHAYE Speeldag 
04/03/2018 23 CS ONHAYE - CS ENTITE MANAGE Speeldag 
11/03/2018 24 ENTENTE BINCHE - CS ONHAYE Speeldag 
18/03/2018 25 CS ONHAYE - STADE BRAINOIS Speeldag 
25/03/2018 26 JS TAMINES - CS ONHAYE Speeldag 
08/04/2018 27 CS ONHAYE - RFC DOORNIK Speeldag 
15/04/2018 28 RC WATERLOO - CS ONHAYE Speeldag 
22/04/2018 29 CS ONHAYE - COUVIN MARIEMBOURG Speeldag 
29/04/2018 30 ALBERT QUEVY MONS - CS ONHAYE Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 RC WATERLOO - ENTENTE BINCHE Speeldag 
03/09/2017 2 ENTENTE BINCHE - COUVIN MARIEMBOURG Speeldag 
10/09/2017 3 ALBERT QUEVY MONS - ENTENTE BINCHE Speeldag 
17/09/2017 4 ENTENTE BINCHE - US SOLREZIENNE Speeldag 
24/09/2017 5 RAAL LA LOUVIERE - ENTENTE BINCHE Speeldag 
01/10/2017 6 ENTENTE BINCHE - RFC SPY Speeldag 
08/10/2017 7 LEOPOLD UKKEL FC - ENTENTE BINCHE Speeldag 
15/10/2017 8 ENTENTE BINCHE - RACING JET WAVER Speeldag 
22/10/2017 9 CS ONHAYE - ENTENTE BINCHE Speeldag 
29/10/2017 10 ENTENTE BINCHE - FRANCS BORAINS Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 CS ENTITE MANAGE - ENTENTE BINCHE Speeldag 
12/11/2017 12 ENTENTE BINCHE - FC GANSHOREN Speeldag 
19/11/2017 13 ENTENTE BINCHE - STADE BRAINOIS Speeldag 
26/11/2017 14 JS TAMINES - ENTENTE BINCHE Speeldag 
03/12/2017 15 ENTENTE BINCHE - RFC DOORNIK Speeldag 
10/12/2017 16 ENTENTE BINCHE - RC WATERLOO Speeldag 
17/12/2017 17 COUVIN MARIEMBOURG - ENTENTE BINCHE Speeldag 
14/01/2018 18 ENTENTE BINCHE - ALBERT QUEVY MONS Speeldag 
21/01/2018 19 US SOLREZIENNE - ENTENTE BINCHE Speeldag 
04/02/2018 20 ENTENTE BINCHE - RAAL LA LOUVIERE Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 RFC SPY - ENTENTE BINCHE Speeldag 
18/02/2018 22 ENTENTE BINCHE - LEOPOLD UKKEL FC Speeldag 
04/03/2018 23 RACING JET WAVER - ENTENTE BINCHE Speeldag 
11/03/2018 24 ENTENTE BINCHE - CS ONHAYE Speeldag 
18/03/2018 25 FRANCS BORAINS - ENTENTE BINCHE Speeldag 
25/03/2018 26 ENTENTE BINCHE - CS ENTITE MANAGE Speeldag 
08/04/2018 27 FC GANSHOREN - ENTENTE BINCHE Speeldag 
15/04/2018 28 STADE BRAINOIS - ENTENTE BINCHE Speeldag 
22/04/2018 29 ENTENTE BINCHE - JS TAMINES Speeldag 
29/04/2018 30 RFC DOORNIK - ENTENTE BINCHE Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 FC GANSHOREN - JS TAMINES Speeldag 
03/09/2017 2 LEOPOLD UKKEL FC - FC GANSHOREN Speeldag 
10/09/2017 3 FC GANSHOREN - RFC DOORNIK Speeldag 
17/09/2017 4 RACING JET WAVER - FC GANSHOREN Speeldag 
24/09/2017 5 FC GANSHOREN - RC WATERLOO Speeldag 
01/10/2017 6 CS ONHAYE - FC GANSHOREN Speeldag 
08/10/2017 7 FC GANSHOREN - COUVIN MARIEMBOURG Speeldag 
15/10/2017 8 FRANCS BORAINS - FC GANSHOREN Speeldag 
22/10/2017 9 FC GANSHOREN - ALBERT QUEVY MONS Speeldag 
29/10/2017 10 CS ENTITE MANAGE - FC GANSHOREN Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 FC GANSHOREN - US SOLREZIENNE Speeldag 
12/11/2017 12 ENTENTE BINCHE - FC GANSHOREN Speeldag 
19/11/2017 13 FC GANSHOREN - RAAL LA LOUVIERE Speeldag 
26/11/2017 14 FC GANSHOREN - STADE BRAINOIS Speeldag 
03/12/2017 15 RFC SPY - FC GANSHOREN Speeldag 
10/12/2017 16 JS TAMINES - FC GANSHOREN Speeldag 
17/12/2017 17 FC GANSHOREN - LEOPOLD UKKEL FC Speeldag 
14/01/2018 18 RFC DOORNIK - FC GANSHOREN Speeldag 
21/01/2018 19 FC GANSHOREN - RACING JET WAVER Speeldag 
04/02/2018 20 RC WATERLOO - FC GANSHOREN Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 FC GANSHOREN - CS ONHAYE Speeldag 
18/02/2018 22 COUVIN MARIEMBOURG - FC GANSHOREN Speeldag 
04/03/2018 23 FC GANSHOREN - FRANCS BORAINS Speeldag 
11/03/2018 24 ALBERT QUEVY MONS - FC GANSHOREN Speeldag 
18/03/2018 25 FC GANSHOREN - CS ENTITE MANAGE Speeldag 
25/03/2018 26 US SOLREZIENNE - FC GANSHOREN Speeldag 
08/04/2018 27 FC GANSHOREN - ENTENTE BINCHE Speeldag 
15/04/2018 28 RAAL LA LOUVIERE - FC GANSHOREN Speeldag 
22/04/2018 29 STADE BRAINOIS - FC GANSHOREN Speeldag 
29/04/2018 30 FC GANSHOREN - RFC SPY Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 ALBERT QUEVY MONS - FRANCS BORAINS Speeldag 
03/09/2017 2 FRANCS BORAINS - US SOLREZIENNE Speeldag 
10/09/2017 3 RAAL LA LOUVIERE - FRANCS BORAINS Speeldag 
17/09/2017 4 FRANCS BORAINS - RFC SPY Speeldag 
24/09/2017 5 LEOPOLD UKKEL FC - FRANCS BORAINS Speeldag 
01/10/2017 6 FRANCS BORAINS - RACING JET WAVER Speeldag 
08/10/2017 7 CS ONHAYE - FRANCS BORAINS Speeldag 
15/10/2017 8 FRANCS BORAINS - FC GANSHOREN Speeldag 
22/10/2017 9 FRANCS BORAINS - CS ENTITE MANAGE Speeldag 
29/10/2017 10 ENTENTE BINCHE - FRANCS BORAINS Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 FRANCS BORAINS - STADE BRAINOIS Speeldag 
12/11/2017 12 JS TAMINES - FRANCS BORAINS Speeldag 
19/11/2017 13 FRANCS BORAINS - RFC DOORNIK Speeldag 
26/11/2017 14 RC WATERLOO - FRANCS BORAINS Speeldag 
03/12/2017 15 FRANCS BORAINS - COUVIN MARIEMBOURG Speeldag 
10/12/2017 16 FRANCS BORAINS - ALBERT QUEVY MONS Speeldag 
17/12/2017 17 US SOLREZIENNE - FRANCS BORAINS Speeldag 
14/01/2018 18 FRANCS BORAINS - RAAL LA LOUVIERE Speeldag 
21/01/2018 19 RFC SPY - FRANCS BORAINS Speeldag 
04/02/2018 20 FRANCS BORAINS - LEOPOLD UKKEL FC Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 RACING JET WAVER - FRANCS BORAINS Speeldag 
18/02/2018 22 FRANCS BORAINS - CS ONHAYE Speeldag 
04/03/2018 23 FC GANSHOREN - FRANCS BORAINS Speeldag 
11/03/2018 24 CS ENTITE MANAGE - FRANCS BORAINS Speeldag 
18/03/2018 25 FRANCS BORAINS - ENTENTE BINCHE Speeldag 
25/03/2018 26 STADE BRAINOIS - FRANCS BORAINS Speeldag 
08/04/2018 27 FRANCS BORAINS - JS TAMINES Speeldag 
15/04/2018 28 RFC DOORNIK - FRANCS BORAINS Speeldag 
22/04/2018 29 FRANCS BORAINS - RC WATERLOO Speeldag 
29/04/2018 30 COUVIN MARIEMBOURG - FRANCS BORAINS Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 FC GANSHOREN - JS TAMINES Speeldag 
03/09/2017 2 JS TAMINES - RFC DOORNIK Speeldag 
10/09/2017 3 RC WATERLOO - JS TAMINES Speeldag 
17/09/2017 4 JS TAMINES - COUVIN MARIEMBOURG Speeldag 
24/09/2017 5 ALBERT QUEVY MONS - JS TAMINES Speeldag 
01/10/2017 6 JS TAMINES - US SOLREZIENNE Speeldag 
08/10/2017 7 RAAL LA LOUVIERE - JS TAMINES Speeldag 
15/10/2017 8 JS TAMINES - RFC SPY Speeldag 
22/10/2017 9 LEOPOLD UKKEL FC - JS TAMINES Speeldag 
29/10/2017 10 JS TAMINES - RACING JET WAVER Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 CS ONHAYE - JS TAMINES Speeldag 
12/11/2017 12 JS TAMINES - FRANCS BORAINS Speeldag 
19/11/2017 13 CS ENTITE MANAGE - JS TAMINES Speeldag 
26/11/2017 14 JS TAMINES - ENTENTE BINCHE Speeldag 
03/12/2017 15 STADE BRAINOIS - JS TAMINES Speeldag 
10/12/2017 16 JS TAMINES - FC GANSHOREN Speeldag 
17/12/2017 17 RFC DOORNIK - JS TAMINES Speeldag 
14/01/2018 18 JS TAMINES - RC WATERLOO Speeldag 
21/01/2018 19 COUVIN MARIEMBOURG - JS TAMINES Speeldag 
04/02/2018 20 JS TAMINES - ALBERT QUEVY MONS Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 US SOLREZIENNE - JS TAMINES Speeldag 
18/02/2018 22 JS TAMINES - RAAL LA LOUVIERE Speeldag 
04/03/2018 23 RFC SPY - JS TAMINES Speeldag 
11/03/2018 24 JS TAMINES - LEOPOLD UKKEL FC Speeldag 
18/03/2018 25 RACING JET WAVER - JS TAMINES Speeldag 
25/03/2018 26 JS TAMINES - CS ONHAYE Speeldag 
08/04/2018 27 FRANCS BORAINS - JS TAMINES Speeldag 
15/04/2018 28 JS TAMINES - CS ENTITE MANAGE Speeldag 
22/04/2018 29 ENTENTE BINCHE - JS TAMINES Speeldag 
29/04/2018 30 JS TAMINES - STADE BRAINOIS Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 RFC SPY - LEOPOLD UKKEL FC Speeldag 
03/09/2017 2 LEOPOLD UKKEL FC - FC GANSHOREN Speeldag 
10/09/2017 3 LEOPOLD UKKEL FC - RACING JET WAVER Speeldag 
17/09/2017 4 CS ONHAYE - LEOPOLD UKKEL FC Speeldag 
24/09/2017 5 LEOPOLD UKKEL FC - FRANCS BORAINS Speeldag 
01/10/2017 6 CS ENTITE MANAGE - LEOPOLD UKKEL FC Speeldag 
08/10/2017 7 LEOPOLD UKKEL FC - ENTENTE BINCHE Speeldag 
15/10/2017 8 STADE BRAINOIS - LEOPOLD UKKEL FC Speeldag 
22/10/2017 9 LEOPOLD UKKEL FC - JS TAMINES Speeldag 
29/10/2017 10 RFC DOORNIK - LEOPOLD UKKEL FC Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 LEOPOLD UKKEL FC - RC WATERLOO Speeldag 
12/11/2017 12 COUVIN MARIEMBOURG - LEOPOLD UKKEL FC Speeldag 
19/11/2017 13 LEOPOLD UKKEL FC - ALBERT QUEVY MONS Speeldag 
26/11/2017 14 US SOLREZIENNE - LEOPOLD UKKEL FC Speeldag 
03/12/2017 15 LEOPOLD UKKEL FC - RAAL LA LOUVIERE Speeldag 
10/12/2017 16 LEOPOLD UKKEL FC - RFC SPY Speeldag 
17/12/2017 17 FC GANSHOREN - LEOPOLD UKKEL FC Speeldag 
14/01/2018 18 RACING JET WAVER - LEOPOLD UKKEL FC Speeldag 
21/01/2018 19 LEOPOLD UKKEL FC - CS ONHAYE Speeldag 
04/02/2018 20 FRANCS BORAINS - LEOPOLD UKKEL FC Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 LEOPOLD UKKEL FC - CS ENTITE MANAGE Speeldag 
18/02/2018 22 ENTENTE BINCHE - LEOPOLD UKKEL FC Speeldag 
04/03/2018 23 LEOPOLD UKKEL FC - STADE BRAINOIS Speeldag 
11/03/2018 24 JS TAMINES - LEOPOLD UKKEL FC Speeldag 
18/03/2018 25 LEOPOLD UKKEL FC - RFC DOORNIK Speeldag 
25/03/2018 26 RC WATERLOO - LEOPOLD UKKEL FC Speeldag 
08/04/2018 27 LEOPOLD UKKEL FC - COUVIN MARIEMBOURG Speeldag 
15/04/2018 28 ALBERT QUEVY MONS - LEOPOLD UKKEL FC Speeldag 
22/04/2018 29 LEOPOLD UKKEL FC - US SOLREZIENNE Speeldag 
29/04/2018 30 RAAL LA LOUVIERE - LEOPOLD UKKEL FC Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 RAAL LA LOUVIERE - RACING JET WAVER Speeldag 
03/09/2017 2 CS ONHAYE - RAAL LA LOUVIERE Speeldag 
10/09/2017 3 RAAL LA LOUVIERE - FRANCS BORAINS Speeldag 
17/09/2017 4 CS ENTITE MANAGE - RAAL LA LOUVIERE Speeldag 
24/09/2017 5 RAAL LA LOUVIERE - ENTENTE BINCHE Speeldag 
01/10/2017 6 STADE BRAINOIS - RAAL LA LOUVIERE Speeldag 
08/10/2017 7 RAAL LA LOUVIERE - JS TAMINES Speeldag 
15/10/2017 8 RFC DOORNIK - RAAL LA LOUVIERE Speeldag 
22/10/2017 9 RAAL LA LOUVIERE - RC WATERLOO Speeldag 
29/10/2017 10 COUVIN MARIEMBOURG - RAAL LA LOUVIERE Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 RAAL LA LOUVIERE - ALBERT QUEVY MONS Speeldag 
12/11/2017 12 US SOLREZIENNE - RAAL LA LOUVIERE Speeldag 
19/11/2017 13 FC GANSHOREN - RAAL LA LOUVIERE Speeldag 
26/11/2017 14 RAAL LA LOUVIERE - RFC SPY Speeldag 
03/12/2017 15 LEOPOLD UKKEL FC - RAAL LA LOUVIERE Speeldag 
10/12/2017 16 RACING JET WAVER - RAAL LA LOUVIERE Speeldag 
17/12/2017 17 RAAL LA LOUVIERE - CS ONHAYE Speeldag 
14/01/2018 18 FRANCS BORAINS - RAAL LA LOUVIERE Speeldag 
21/01/2018 19 RAAL LA LOUVIERE - CS ENTITE MANAGE Speeldag 
04/02/2018 20 ENTENTE BINCHE - RAAL LA LOUVIERE Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 RAAL LA LOUVIERE - STADE BRAINOIS Speeldag 
18/02/2018 22 JS TAMINES - RAAL LA LOUVIERE Speeldag 
04/03/2018 23 RAAL LA LOUVIERE - RFC DOORNIK Speeldag 
11/03/2018 24 RC WATERLOO - RAAL LA LOUVIERE Speeldag 
18/03/2018 25 RAAL LA LOUVIERE - COUVIN MARIEMBOURG Speeldag 
25/03/2018 26 ALBERT QUEVY MONS - RAAL LA LOUVIERE Speeldag 
08/04/2018 27 RAAL LA LOUVIERE - US SOLREZIENNE Speeldag 
15/04/2018 28 RAAL LA LOUVIERE - FC GANSHOREN Speeldag 
22/04/2018 29 RFC SPY - RAAL LA LOUVIERE Speeldag 
29/04/2018 30 RAAL LA LOUVIERE - LEOPOLD UKKEL FC Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 RAAL LA LOUVIERE - RACING JET WAVER Speeldag 
03/09/2017 2 RACING JET WAVER - RFC SPY Speeldag 
10/09/2017 3 LEOPOLD UKKEL FC - RACING JET WAVER Speeldag 
17/09/2017 4 RACING JET WAVER - FC GANSHOREN Speeldag 
24/09/2017 5 RACING JET WAVER - CS ONHAYE Speeldag 
01/10/2017 6 FRANCS BORAINS - RACING JET WAVER Speeldag 
08/10/2017 7 RACING JET WAVER - CS ENTITE MANAGE Speeldag 
15/10/2017 8 ENTENTE BINCHE - RACING JET WAVER Speeldag 
22/10/2017 9 RACING JET WAVER - STADE BRAINOIS Speeldag 
29/10/2017 10 JS TAMINES - RACING JET WAVER Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 RACING JET WAVER - RFC DOORNIK Speeldag 
12/11/2017 12 RC WATERLOO - RACING JET WAVER Speeldag 
19/11/2017 13 RACING JET WAVER - COUVIN MARIEMBOURG Speeldag 
26/11/2017 14 ALBERT QUEVY MONS - RACING JET WAVER Speeldag 
03/12/2017 15 RACING JET WAVER - US SOLREZIENNE Speeldag 
10/12/2017 16 RACING JET WAVER - RAAL LA LOUVIERE Speeldag 
17/12/2017 17 RFC SPY - RACING JET WAVER Speeldag 
14/01/2018 18 RACING JET WAVER - LEOPOLD UKKEL FC Speeldag 
21/01/2018 19 FC GANSHOREN - RACING JET WAVER Speeldag 
04/02/2018 20 CS ONHAYE - RACING JET WAVER Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 RACING JET WAVER - FRANCS BORAINS Speeldag 
18/02/2018 22 CS ENTITE MANAGE - RACING JET WAVER Speeldag 
04/03/2018 23 RACING JET WAVER - ENTENTE BINCHE Speeldag 
11/03/2018 24 STADE BRAINOIS - RACING JET WAVER Speeldag 
18/03/2018 25 RACING JET WAVER - JS TAMINES Speeldag 
25/03/2018 26 RFC DOORNIK - RACING JET WAVER Speeldag 
08/04/2018 27 RACING JET WAVER - RC WATERLOO Speeldag 
15/04/2018 28 COUVIN MARIEMBOURG - RACING JET WAVER Speeldag 
22/04/2018 29 RACING JET WAVER - ALBERT QUEVY MONS Speeldag 
29/04/2018 30 US SOLREZIENNE - RACING JET WAVER Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 RC WATERLOO - ENTENTE BINCHE Speeldag 
03/09/2017 2 STADE BRAINOIS - RC WATERLOO Speeldag 
10/09/2017 3 RC WATERLOO - JS TAMINES Speeldag 
17/09/2017 4 RFC DOORNIK - RC WATERLOO Speeldag 
24/09/2017 5 FC GANSHOREN - RC WATERLOO Speeldag 
01/10/2017 6 RC WATERLOO - COUVIN MARIEMBOURG Speeldag 
08/10/2017 7 ALBERT QUEVY MONS - RC WATERLOO Speeldag 
15/10/2017 8 RC WATERLOO - US SOLREZIENNE Speeldag 
22/10/2017 9 RAAL LA LOUVIERE - RC WATERLOO Speeldag 
29/10/2017 10 RC WATERLOO - RFC SPY Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 LEOPOLD UKKEL FC - RC WATERLOO Speeldag 
12/11/2017 12 RC WATERLOO - RACING JET WAVER Speeldag 
19/11/2017 13 CS ONHAYE - RC WATERLOO Speeldag 
26/11/2017 14 RC WATERLOO - FRANCS BORAINS Speeldag 
03/12/2017 15 CS ENTITE MANAGE - RC WATERLOO Speeldag 
10/12/2017 16 ENTENTE BINCHE - RC WATERLOO Speeldag 
17/12/2017 17 RC WATERLOO - STADE BRAINOIS Speeldag 
14/01/2018 18 JS TAMINES - RC WATERLOO Speeldag 
21/01/2018 19 RC WATERLOO - RFC DOORNIK Speeldag 
04/02/2018 20 RC WATERLOO - FC GANSHOREN Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 COUVIN MARIEMBOURG - RC WATERLOO Speeldag 
18/02/2018 22 RC WATERLOO - ALBERT QUEVY MONS Speeldag 
04/03/2018 23 US SOLREZIENNE - RC WATERLOO Speeldag 
11/03/2018 24 RC WATERLOO - RAAL LA LOUVIERE Speeldag 
18/03/2018 25 RFC SPY - RC WATERLOO Speeldag 
25/03/2018 26 RC WATERLOO - LEOPOLD UKKEL FC Speeldag 
08/04/2018 27 RACING JET WAVER - RC WATERLOO Speeldag 
15/04/2018 28 RC WATERLOO - CS ONHAYE Speeldag 
22/04/2018 29 FRANCS BORAINS - RC WATERLOO Speeldag 
29/04/2018 30 RC WATERLOO - CS ENTITE MANAGE Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 RFC DOORNIK - STADE BRAINOIS Speeldag 
03/09/2017 2 JS TAMINES - RFC DOORNIK Speeldag 
10/09/2017 3 FC GANSHOREN - RFC DOORNIK Speeldag 
17/09/2017 4 RFC DOORNIK - RC WATERLOO Speeldag 
24/09/2017 5 COUVIN MARIEMBOURG - RFC DOORNIK Speeldag 
01/10/2017 6 RFC DOORNIK - ALBERT QUEVY MONS Speeldag 
08/10/2017 7 US SOLREZIENNE - RFC DOORNIK Speeldag 
15/10/2017 8 RFC DOORNIK - RAAL LA LOUVIERE Speeldag 
22/10/2017 9 RFC SPY - RFC DOORNIK Speeldag 
29/10/2017 10 RFC DOORNIK - LEOPOLD UKKEL FC Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 RACING JET WAVER - RFC DOORNIK Speeldag 
12/11/2017 12 RFC DOORNIK - CS ONHAYE Speeldag 
19/11/2017 13 FRANCS BORAINS - RFC DOORNIK Speeldag 
26/11/2017 14 RFC DOORNIK - CS ENTITE MANAGE Speeldag 
03/12/2017 15 ENTENTE BINCHE - RFC DOORNIK Speeldag 
10/12/2017 16 STADE BRAINOIS - RFC DOORNIK Speeldag 
17/12/2017 17 RFC DOORNIK - JS TAMINES Speeldag 
14/01/2018 18 RFC DOORNIK - FC GANSHOREN Speeldag 
21/01/2018 19 RC WATERLOO - RFC DOORNIK Speeldag 
04/02/2018 20 RFC DOORNIK - COUVIN MARIEMBOURG Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 ALBERT QUEVY MONS - RFC DOORNIK Speeldag 
18/02/2018 22 RFC DOORNIK - US SOLREZIENNE Speeldag 
04/03/2018 23 RAAL LA LOUVIERE - RFC DOORNIK Speeldag 
11/03/2018 24 RFC DOORNIK - RFC SPY Speeldag 
18/03/2018 25 LEOPOLD UKKEL FC - RFC DOORNIK Speeldag 
25/03/2018 26 RFC DOORNIK - RACING JET WAVER Speeldag 
08/04/2018 27 CS ONHAYE - RFC DOORNIK Speeldag 
15/04/2018 28 RFC DOORNIK - FRANCS BORAINS Speeldag 
22/04/2018 29 CS ENTITE MANAGE - RFC DOORNIK Speeldag 
29/04/2018 30 RFC DOORNIK - ENTENTE BINCHE Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 RFC SPY - LEOPOLD UKKEL FC Speeldag 
03/09/2017 2 RACING JET WAVER - RFC SPY Speeldag 
10/09/2017 3 RFC SPY - CS ONHAYE Speeldag 
17/09/2017 4 FRANCS BORAINS - RFC SPY Speeldag 
24/09/2017 5 RFC SPY - CS ENTITE MANAGE Speeldag 
01/10/2017 6 ENTENTE BINCHE - RFC SPY Speeldag 
08/10/2017 7 RFC SPY - STADE BRAINOIS Speeldag 
15/10/2017 8 JS TAMINES - RFC SPY Speeldag 
22/10/2017 9 RFC SPY - RFC DOORNIK Speeldag 
29/10/2017 10 RC WATERLOO - RFC SPY Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 RFC SPY - COUVIN MARIEMBOURG Speeldag 
12/11/2017 12 ALBERT QUEVY MONS - RFC SPY Speeldag 
19/11/2017 13 RFC SPY - US SOLREZIENNE Speeldag 
26/11/2017 14 RAAL LA LOUVIERE - RFC SPY Speeldag 
03/12/2017 15 RFC SPY - FC GANSHOREN Speeldag 
10/12/2017 16 LEOPOLD UKKEL FC - RFC SPY Speeldag 
17/12/2017 17 RFC SPY - RACING JET WAVER Speeldag 
14/01/2018 18 CS ONHAYE - RFC SPY Speeldag 
21/01/2018 19 RFC SPY - FRANCS BORAINS Speeldag 
04/02/2018 20 CS ENTITE MANAGE - RFC SPY Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 RFC SPY - ENTENTE BINCHE Speeldag 
18/02/2018 22 STADE BRAINOIS - RFC SPY Speeldag 
04/03/2018 23 RFC SPY - JS TAMINES Speeldag 
11/03/2018 24 RFC DOORNIK - RFC SPY Speeldag 
18/03/2018 25 RFC SPY - RC WATERLOO Speeldag 
25/03/2018 26 COUVIN MARIEMBOURG - RFC SPY Speeldag 
08/04/2018 27 RFC SPY - ALBERT QUEVY MONS Speeldag 
15/04/2018 28 US SOLREZIENNE - RFC SPY Speeldag 
22/04/2018 29 RFC SPY - RAAL LA LOUVIERE Speeldag 
29/04/2018 30 FC GANSHOREN - RFC SPY Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 RFC DOORNIK - STADE BRAINOIS Speeldag 
03/09/2017 2 STADE BRAINOIS - RC WATERLOO Speeldag 
10/09/2017 3 COUVIN MARIEMBOURG - STADE BRAINOIS Speeldag 
17/09/2017 4 STADE BRAINOIS - ALBERT QUEVY MONS Speeldag 
24/09/2017 5 US SOLREZIENNE - STADE BRAINOIS Speeldag 
01/10/2017 6 STADE BRAINOIS - RAAL LA LOUVIERE Speeldag 
08/10/2017 7 RFC SPY - STADE BRAINOIS Speeldag 
15/10/2017 8 STADE BRAINOIS - LEOPOLD UKKEL FC Speeldag 
22/10/2017 9 RACING JET WAVER - STADE BRAINOIS Speeldag 
29/10/2017 10 STADE BRAINOIS - CS ONHAYE Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 FRANCS BORAINS - STADE BRAINOIS Speeldag 
12/11/2017 12 STADE BRAINOIS - CS ENTITE MANAGE Speeldag 
19/11/2017 13 ENTENTE BINCHE - STADE BRAINOIS Speeldag 
26/11/2017 14 FC GANSHOREN - STADE BRAINOIS Speeldag 
03/12/2017 15 STADE BRAINOIS - JS TAMINES Speeldag 
10/12/2017 16 STADE BRAINOIS - RFC DOORNIK Speeldag 
17/12/2017 17 RC WATERLOO - STADE BRAINOIS Speeldag 
14/01/2018 18 STADE BRAINOIS - COUVIN MARIEMBOURG Speeldag 
21/01/2018 19 ALBERT QUEVY MONS - STADE BRAINOIS Speeldag 
04/02/2018 20 STADE BRAINOIS - US SOLREZIENNE Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 RAAL LA LOUVIERE - STADE BRAINOIS Speeldag 
18/02/2018 22 STADE BRAINOIS - RFC SPY Speeldag 
04/03/2018 23 LEOPOLD UKKEL FC - STADE BRAINOIS Speeldag 
11/03/2018 24 STADE BRAINOIS - RACING JET WAVER Speeldag 
18/03/2018 25 CS ONHAYE - STADE BRAINOIS Speeldag 
25/03/2018 26 STADE BRAINOIS - FRANCS BORAINS Speeldag 
08/04/2018 27 CS ENTITE MANAGE - STADE BRAINOIS Speeldag 
15/04/2018 28 STADE BRAINOIS - ENTENTE BINCHE Speeldag 
22/04/2018 29 STADE BRAINOIS - FC GANSHOREN Speeldag 
29/04/2018 30 JS TAMINES - STADE BRAINOIS Speeldag 


1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 US SOLREZIENNE - CS ONHAYE Speeldag 
03/09/2017 2 FRANCS BORAINS - US SOLREZIENNE Speeldag 
10/09/2017 3 US SOLREZIENNE - CS ENTITE MANAGE Speeldag 
17/09/2017 4 ENTENTE BINCHE - US SOLREZIENNE Speeldag 
24/09/2017 5 US SOLREZIENNE - STADE BRAINOIS Speeldag 
01/10/2017 6 JS TAMINES - US SOLREZIENNE Speeldag 
08/10/2017 7 US SOLREZIENNE - RFC DOORNIK Speeldag 
15/10/2017 8 RC WATERLOO - US SOLREZIENNE Speeldag 
22/10/2017 9 US SOLREZIENNE - COUVIN MARIEMBOURG Speeldag 
29/10/2017 10 ALBERT QUEVY MONS - US SOLREZIENNE Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 FC GANSHOREN - US SOLREZIENNE Speeldag 
12/11/2017 12 US SOLREZIENNE - RAAL LA LOUVIERE Speeldag 
19/11/2017 13 RFC SPY - US SOLREZIENNE Speeldag 
26/11/2017 14 US SOLREZIENNE - LEOPOLD UKKEL FC Speeldag 
03/12/2017 15 RACING JET WAVER - US SOLREZIENNE Speeldag 
10/12/2017 16 CS ONHAYE - US SOLREZIENNE Speeldag 
17/12/2017 17 US SOLREZIENNE - FRANCS BORAINS Speeldag 
14/01/2018 18 CS ENTITE MANAGE - US SOLREZIENNE Speeldag 
21/01/2018 19 US SOLREZIENNE - ENTENTE BINCHE Speeldag 
04/02/2018 20 STADE BRAINOIS - US SOLREZIENNE Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 US SOLREZIENNE - JS TAMINES Speeldag 
18/02/2018 22 RFC DOORNIK - US SOLREZIENNE Speeldag 
04/03/2018 23 US SOLREZIENNE - RC WATERLOO Speeldag 
11/03/2018 24 COUVIN MARIEMBOURG - US SOLREZIENNE Speeldag 
18/03/2018 25 US SOLREZIENNE - ALBERT QUEVY MONS Speeldag 
25/03/2018 26 US SOLREZIENNE - FC GANSHOREN Speeldag 
08/04/2018 27 RAAL LA LOUVIERE - US SOLREZIENNE Speeldag 
15/04/2018 28 US SOLREZIENNE - RFC SPY Speeldag 
22/04/2018 29 LEOPOLD UKKEL FC - US SOLREZIENNE Speeldag 
29/04/2018 30 US SOLREZIENNE - RACING JET WAVER Speeldag 

DE EINDRONDE - STIJGEN 3e KLASSE AMATEURS VV

Alle vermelde teksten over promotie en degradatie zijn gebaseerd op het KBVB-Reglement (c).

De eerste van elke reeks (VV A en B + ACFF A en B) stijgt rechtstreeks naar de 2e Klasse Amateurs, mits de club de licentie daarvoor heeft. Dat zijn dus vier rechtstreekse stijgers.

De "Eindronde stijgen 3e klasse amateurs VV" wordt gespeeld door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen.

De eerste twee geklasseerde ploegen van deze eindronde stijgen naar de 2e klasse amateurs.
Maar mogelijk zijn er nog 1, 2 of 3 bijkomende stijgers van 3e naar 2e amateurs VV.
Dat hangt mede af van het aantal VV-dalers uit de 1e klasse amateurs:
- bij 0 dalers zijn er 2 bijkomende stijgers uit de 3e klasse amateurs.
- bij 1 dalers is er 1 bijkomende stijger uit de 3e klasse amateurs.
- bij 2 of 3 dalers zijn er géén bijkomende stijgers uit de 3e klasse amateurs.
- er is een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 3e klasse amateurs VV wanneer in de eindronde "1e klasse amateurs" de deelnemer uit de 1e klasse amateurs een ACFF-club is, maar de winnaar van de eindronde een VV-club is.

Deze eindronde bestaat uit één, twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Indien er in het totaal 4 stijgers zijn, stijgen de 4 winnaars naar de 2 klasse amateurs VV en is de promotie-eindronde afgelopen.

* Op de tweede speeldag, die enkel wordt afgewerkt indien er 2, 3 of 5 stijgers zijn, is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 2 of 3 stijgers zijn (zie punt c.), worden er op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij in het totaal 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de 2e klasse amateurs VV.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 5 stijgers zijn (zie punt d.), worden er de op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier verliezers van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting.

* c. de derde speeldag. Bij een totaal van 3 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de winnaarsronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e klasse amateurs VV.

d. de derde speeldag. Bij een totaal van 5 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de verliezersronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e klasse amateurs VV.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

DE EINDRONDE - STIJGEN 3e KLASSE AMATEURS ACFF

De "Eindronde stijgen 3e klasse amateurs ACFF" wordt gespeeld wordt door 8 Franstalige clubs : de 2e uit de ACFF-reeks A, de 2e uit de ACFF-reeks B en de zes periodewinnaars.
De winnaar van deze eindronde stijgt naar de 2e klasse amateurs.
De mogelijkheid bestaat dat er nog 1 of 2 bijkomende stijgers uit deze eindronde worden aangeduid.
- Indien er géén rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e klasse amateurs zijn, stijgt er één bijkomende ACFF-club naar de 2e klasse amateurs.
- Indien er 1, 2 of 3 rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e klasse amateurs zijn, stijgt er géén enkele bijkomende ACFF-club naar de 2e klasse amateurs.
- Er is wel een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 2e klasse amateurs ACFF wanneer in de eindronde "1e klasse amateurs" de deelnemer uit de 1e klasse amateurs een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is.

Deze eindronde bestaat uit twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Hierbij valt er nog geen beslissing over de stijgers naar de 3e klasse amateurs.
* Op de tweede speeldag worden er twee wedstrijden gespeeld, tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij een totaal van 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar 2e klasse amateurs ACFF.

* Op de derde speeldag is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 1 stijger is, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e klasse amateurs ACFF.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 3 stijgers zijn, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e klasse amateurs ACFF.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

3e KLASSE AMATEURS - DEGRADATIE - VV

- De laatste drie clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar 1e provinciale.

- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 3e klasse amateurs VV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 13e uit de reeks VV-A en de 13e uit de reeks VV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0 of 1 naar 1e provinciale.
- Bij 0, 1 of 2 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Maar er is een bijkomende daler uit deze eindronde naar de provinciale reeksen VV wanneer in de eindronde "1e klasse amateurs" de deelnemer uit de 1e klasse amateurs een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is

- De twee ploegen die 13e eindigen in de reeksen VV-A en VV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar 1e provinciale.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar 1e provinciale.

3e KLASSE AMATEURS - DEGRADATIE - ACFF

- De clubs die eindigen op de laatste drie plaatsen in de eindrangschikking (de nummers 14, 15 en 16) van de reeksen ACFF-A en ACFF-B (seizoen 2017-2018) zakken rechtstreeks naar 1e provinciale.

- De "eindronde dalen 3e klasse amateurs ACFF" wordt gespeeld tussen de nummers 13 van elke reeks, eventueel aangevuld met een wedstrijd betwist door de nummers 12 van elke reeks.
- Afhankelijk van het aantal Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0, 1 of 2 naar 1e provinciale.
- Bij 0 of 1 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 2 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e klasse amateurs zakken er twee bijkomende ploegen naar 1e provinciale.

- Als er geen daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer blijft echter in de 3e klasse amateurs ACFF, behalve indien er om één of andere reden een daler naar de provinciale reeksen ACFF dient aangewezen te worden.

- Als er één daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er twee dalers zijn, zullen de nummers 13 van elke reeks dalen naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er drie dalers zijn, spelen de nummers 12 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot. De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).