2e Amateurs - ACFF
Update: vandaag om 10:57u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Leopoldstraat 53
2330 Merksplas
Tel: +32 (0)14 63.30.73
Fax: +32 (0)14 63.53.66
reizen.noorderkempen@selectair.be
www.reizennoorderkempen.be
VOETBALEXPRESS MOBILE IS VERNIEUWD!
Bezoek www.voetbalexpress.be nu ook mobiel,
en volg alles op de voet via uw
Smartphone, iPhone, Tablet & iPad
Laatste update: vandaag om 10:57u
Nationaal  /  D1 & D2 Amateurs  /  2e Amateurs - ACFF
DE VOETBALCOMPETITIE 2017-2018 - 2e KLASSE AMATEURS - ACFF

De zestien clubs in deze afdeling zijn:
Acren-Lessines, Wall. Ciney, Entente Durbuy, RRC Hamoir, Kelmis-Calamine, La Louvière-Centre,
RFC Meux, Olympic Charleroi, US Rebecquoise, RFC Luik, RWD Molenbeek, US Solières,
Sprimont-Comblain, RW Walhain en Borgworm-Waremme.
(White Star Brussels werd per 28 september 2017 uit competitie genomen, daarna eerst terug bijgevoegd met 5 - 0 en 0 - 5 nederlagen, en nog later met de vermelding dat alle wedstrijden uitgesteld werden.)
In deze reeks geldt het periodekampioenschap, drie keer 10 wedstrijden.

Archief - Seizoen 2016-2017 Kalender per ploeg Promotie/Degradatie
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 17 (17 december 2017) - 2e periode
Zat. 16/12 20u00 RWD Molenbeek - RFC Luik  
Zat. 16/12 20u00 Sprimont Comblain - RFC Meux  
Zat. 16/12 20u00 Wallonne Ciney - La Louviere Centre  
Zon. 17/12 14u30 RRC Hamoir - Kelmis-Calamine  
Zon. 17/12 14u30 Solieres Sport - Entente Durbuy  
Zon. 17/12 14u30 RW Walhain - Olympic Charleroi  
Zon. 17/12 14u30 US Rebecquoise - Waremme-Borgworm  
Zon. 17/12 15u00 Acren Lessines - White Star Brussel uitg.

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement

Algemeen klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RWD Molenbeek 14 12 1 1 42 12 37
2 RFC Luik 13 10 1 2 30 11 32
3 La Louviere Centre 14 10 3 1 26 14 31
4 Olympic Charleroi 15 9 4 2 28 19 29
5 Entente Durbuy 15 6 6 3 22 25 21
6 RRC Hamoir 15 6 6 3 20 27 21
7 Solieres Sport 15 6 7 2 21 22 20
8 US Rebecquoise 14 5 6 3 22 26 18
9 Acren Lessines 14 5 7 2 22 22 17
10 RW Walhain 15 3 4 8 19 25 17
11 Wallonne Ciney 14 4 6 4 25 29 16
12 Waremme-Borgworm 15 5 9 1 26 33 16
13 RFC Meux 14 4 7 3 25 29 15
14 Sprimont Comblain 15 3 10 2 19 30 11
15 Kelmis-Calamine 14 1 12 1 9 32 4
16 White Star Brussel 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Olympic Charleroi 6 4 1 1 13 9 13
2 RWD Molenbeek 5 4 1 0 12 4 12
3 RFC Luik 4 3 0 1 10 5 10
4 US Rebecquoise 5 3 1 1 14 10 10
5 La Louviere Centre 5 3 1 1 9 5 10
6 RRC Hamoir 5 3 1 1 8 4 10
7 Acren Lessines 5 2 1 2 10 7 8
8 Entente Durbuy 6 2 3 1 8 15 7
9 Wallonne Ciney 4 2 2 0 11 10 6
10 Waremme-Borgworm 6 2 4 0 12 15 6
11 RW Walhain 5 1 2 2 6 10 5
12 RFC Meux 5 1 3 1 12 13 4
13 Solieres Sport 5 1 3 1 8 11 4
14 Sprimont Comblain 5 0 4 1 10 16 1
15 Kelmis-Calamine 5 0 4 1 4 13 1
16 White Star Brussel 0 0 0 0 0 0 0


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RWD Molenbeek 9 8 0 1 30 8 25
2 RFC Luik 9 7 1 1 20 6 22
3 La Louviere Centre 9 7 2 0 17 9 21
4 Olympic Charleroi 9 5 3 1 15 10 16
5 Solieres Sport 10 5 4 1 13 11 16
6 Entente Durbuy 9 4 3 2 14 10 14
7 RW Walhain 10 2 2 6 13 15 12
8 RFC Meux 9 3 4 2 13 16 11
9 RRC Hamoir 10 3 5 2 12 23 11
10 Waremme-Borgworm 9 3 5 1 14 18 10
11 Sprimont Comblain 10 3 6 1 9 14 10
12 Wallonne Ciney 10 2 4 4 14 19 10
13 Acren Lessines 9 3 6 0 12 15 9
14 US Rebecquoise 9 2 5 2 8 16 8
15 Kelmis-Calamine 9 1 8 0 5 19 3
16 White Star Brussel 0 0 0 0 0 0 0
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (27 augustus 2017) - 1e periode
Sprimont Comblain - La Louviere Centre 0 - 2
RWD Molenbeek - RFC Meux 5 - 0
Wallonne Ciney - Kelmis-Calamine 3 - 0
Acren Lessines - RFC Luik 1 - 3
RRC Hamoir - Entente Durbuy 1 - 1
Solieres Sport - Olympic Charleroi 2 - 0
RW Walhain - Waremme-Borgworm 3 - 1
US Rebecquoise - White Star Brussel uitg.


Speeldag 2 (3 september 2017) - 1e periode
White Star Brussel - Acren Lessines uitg.
Olympic Charleroi - RW Walhain 1 - 1
RFC Meux - Sprimont Comblain 4 - 1
La Louviere Centre - Wallonne Ciney 3 - 1
Waremme-Borgworm - US Rebecquoise 2 - 2
Entente Durbuy - Solieres Sport 0 - 1
RFC Luik - RWD Molenbeek 2 - 3
Kelmis-Calamine - RRC Hamoir 2 - 3


Speeldag 3 (10 september 2017) - 1e periode
White Star Brussel - Waremme-Borgworm uitg.
Sprimont Comblain - RFC Luik 0 - 2
Wallonne Ciney - RFC Meux 2 - 4
RW Walhain - Entente Durbuy 1 - 1
Acren Lessines - RWD Molenbeek 0 - 1
US Rebecquoise - Olympic Charleroi 0 - 3
Solieres Sport - Kelmis-Calamine 4 - 1
RRC Hamoir - La Louviere Centre 0 - 3


Inhaalwedstrijden (woensdag 13 september 2017)
Acren Lessines - RFC Luik 1 - 3 Speeldag 1


Speeldag 4 (17 september 2017) - 1e periode
RWD Molenbeek - Sprimont Comblain 3 - 2
RFC Meux - RRC Hamoir 1 - 2
Olympic Charleroi - White Star Brussel uitg.
La Louviere Centre - Solieres Sport 2 - 0
Entente Durbuy - US Rebecquoise 1 - 2
Waremme-Borgworm - Acren Lessines 3 - 2
RFC Luik - Wallonne Ciney 4 - 0
Kelmis-Calamine - RW Walhain 2 - 1


Speeldag 5 (24 september 2017) - 1e periode
White Star Brussel - Entente Durbuy uitg.
Wallonne Ciney - RWD Molenbeek 2 - 2
Waremme-Borgworm - Olympic Charleroi 3 - 4
RRC Hamoir - RFC Luik 0 - 3
US Rebecquoise - Kelmis-Calamine 1 - 0
Solieres Sport - RFC Meux 3 - 1
Acren Lessines - Sprimont Comblain 1 - 0
RW Walhain - La Louviere Centre 3 - 1


Speeldag 6 (1 oktober 2017) - 1e periode
RWD Molenbeek - RRC Hamoir 4 - 0
Sprimont Comblain - Wallonne Ciney 1 - 0
Olympic Charleroi - Acren Lessines 2 - 0
La Louviere Centre - US Rebecquoise 3 - 2
RFC Meux - RW Walhain 1 - 1
Entente Durbuy - Waremme-Borgworm 4 - 2
RFC Luik - Solieres Sport 3 - 1
Kelmis-Calamine - White Star Brussel uitg.


Inhaalwedstrijden (woensdag 4 oktober 2017)
Sprimont Comblain - La Louviere Centre 0 - 2 Speeldag 1
RWD Molenbeek - RFC Meux 5 - 0 Speeldag 1


Speeldag 7 (8 oktober 2017) - 1e periode
Olympic Charleroi - Entente Durbuy 2 - 1
White Star Brussel - La Louviere Centre uitg.
Waremme-Borgworm - Kelmis-Calamine 1 - 0
US Rebecquoise - RFC Meux 0 - 0
RRC Hamoir - Sprimont Comblain 1 - 3
Solieres Sport - RWD Molenbeek 0 - 2
RW Walhain - RFC Luik 0 - 0
Acren Lessines - Wallonne Ciney 1 - 2


Speeldag 8 (15 oktober 2017) - 1e periode
La Louviere Centre - Waremme-Borgworm 1 - 0
RFC Meux - White Star Brussel uitg.
Sprimont Comblain - Solieres Sport 0 - 1
RWD Molenbeek - RW Walhain 7 - 2
Wallonne Ciney - RRC Hamoir 2 - 2
Entente Durbuy - Acren Lessines 2 - 1
Kelmis-Calamine - Olympic Charleroi 0 - 2
RFC Luik - US Rebecquoise 2 - 1


Speeldag 9 (22 oktober 2017) - 1e periode
White Star Brussel - RFC Luik uitg.
Olympic Charleroi - La Louviere Centre 1 - 2
Entente Durbuy - Kelmis-Calamine 2 - 0
Waremme-Borgworm - RFC Meux 2 - 1
US Rebecquoise - RWD Molenbeek 0 - 3
Solieres Sport - Wallonne Ciney 1 - 1
Acren Lessines - RRC Hamoir 4 - 2
RW Walhain - Sprimont Comblain 0 - 0


Speeldag 10 (29 oktober 2017) - 1e periode
RFC Luik - Waremme-Borgworm 1 - 0
RRC Hamoir - Solieres Sport 1 - 0
Kelmis-Calamine - Acren Lessines 0 - 2
RWD Molenbeek - White Star Brussel uitg.
Sprimont Comblain - US Rebecquoise 2 - 0
Wallonne Ciney - RW Walhain 1 - 1
RFC Meux - Olympic Charleroi 1 - 0
La Louviere Centre - Entente Durbuy 0 - 2


Inhaalwedstrijden (woensdag 1 november 2017)
RRC Hamoir - Entente Durbuy 1 - 1 Speeldag 1


Speeldag 11 (5 november 2017) - 2e periode
White Star Brussel - Sprimont Comblain uitg.
Olympic Charleroi - RFC Luik 2 - 2
Waremme-Borgworm - RWD Molenbeek 1 - 4
Entente Durbuy - RFC Meux 2 - 1
US Rebecquoise - Wallonne Ciney 4 - 1
Kelmis-Calamine - La Louviere Centre 0 - 1
RW Walhain - RRC Hamoir 1 - 0
Acren Lessines - Solieres Sport 2 - 1


Speeldag 12 (12 november 2017) - 2e periode
RFC Meux - Kelmis-Calamine 6 - 1
La Louviere Centre - Acren Lessines 2 - 2
Sprimont Comblain - Waremme-Borgworm 3 - 4
RWD Molenbeek - Olympic Charleroi 0 - 1
Wallonne Ciney - White Star Brussel uitg.
Solieres Sport - RW Walhain 2 - 2
RFC Luik - Entente Durbuy 3 - 1
RRC Hamoir - US Rebecquoise 3 - 1


Speeldag 13 (19 november 2017) - 2e periode
White Star Brussel - RRC Hamoir uitg.
Olympic Charleroi - Sprimont Comblain 4 - 2
La Louviere Centre - RFC Meux 4 - 1
Entente Durbuy - RWD Molenbeek 0 - 3
Waremme-Borgworm - Wallonne Ciney 3 - 4
US Rebecquoise - Solieres Sport 4 - 2
Kelmis-Calamine - RFC Luik 1 - 3
Acren Lessines - RW Walhain 3 - 0


Speeldag 14 (26 november 2017) - 2e periode
RWD Molenbeek - Kelmis-Calamine 1 - 0
Sprimont Comblain - Entente Durbuy 3 - 5
Wallonne Ciney - Olympic Charleroi 1 - 3
RFC Luik - La Louviere Centre 2 - 1
RW Walhain - US Rebecquoise 3 - 3
Solieres Sport - White Star Brussel uitg.
RRC Hamoir - Waremme-Borgworm 2 - 1
Acren Lessines - RFC Meux 2 - 2


Speeldag 15 (3 december 2017) - 2e periode
Olympic Charleroi - RRC Hamoir 1 - 3
La Louviere Centre - RWD Molenbeek 06/01
RFC Meux - RFC Luik 06/01
White Star Brussel - RW Walhain uitg.
Waremme-Borgworm - Solieres Sport 1 - 2
Entente Durbuy - Wallonne Ciney 0 - 5
Kelmis-Calamine - Sprimont Comblain 2 - 2
US Rebecquoise - Acren Lessines 2 - 1


Speeldag 16 (10 december 2017) - 2e periode
White Star Brussel - US Rebecquoise uitg.
RFC Meux - RWD Molenbeek 2 - 4
La Louviere Centre - Sprimont Comblain 1 - 0
Olympic Charleroi - Solieres Sport 2 - 1
Waremme-Borgworm - RW Walhain 2 - 0
Entente Durbuy - RRC Hamoir 0 - 0
RFC Luik - Acren Lessines 28/01
Kelmis-Calamine - Wallonne Ciney 07/01


Speeldag 17 (17 december 2017) - 2e periode
RWD Molenbeek - RFC Luik  
Sprimont Comblain - RFC Meux  
Wallonne Ciney - La Louviere Centre  
RRC Hamoir - Kelmis-Calamine  
Solieres Sport - Entente Durbuy  
RW Walhain - Olympic Charleroi  
US Rebecquoise - Waremme-Borgworm  
Acren Lessines - White Star Brussel uitg.


Inhaalwedstrijden (zaterdag 6 januari 2018)
La Louviere Centre - RWD Molenbeek   Speeldag 15
RFC Meux - RFC Luik   Speeldag 15


Inhaalwedstrijden (zondag 7 januari 2018)
Kelmis-Calamine - Wallonne Ciney   Speeldag 16


Speeldag 18 (14 januari 2018) - 2e periode
RWD Molenbeek - Acren Lessines
Olympic Charleroi - US Rebecquoise
RFC Meux - Wallonne Ciney
La Louviere Centre - RRC Hamoir
Entente Durbuy - RW Walhain
Waremme-Borgworm - White Star Brussel
RFC Luik - Sprimont Comblain
Kelmis-Calamine - Solieres Sport


Speeldag 19 (21 januari 2018) - 2e periode
Sprimont Comblain - RWD Molenbeek
White Star Brussel - Olympic Charleroi
Wallonne Ciney - RFC Luik
US Rebecquoise - Entente Durbuy
Acren Lessines - Waremme-Borgworm
RW Walhain - Kelmis-Calamine
RRC Hamoir - RFC Meux
Solieres Sport - La Louviere Centre


Inhaalwedstrijden (zondag 28 januari 2018)
RFC Luik - Acren Lessines   Speeldag 16


Speeldag 20 (4 februari 2018) - 2e periode
RFC Luik - RRC Hamoir
Kelmis-Calamine - US Rebecquoise
RWD Molenbeek - Wallonne Ciney
Olympic Charleroi - Waremme-Borgworm
Entente Durbuy - White Star Brussel
RFC Meux - Solieres Sport
Sprimont Comblain - Acren Lessines
La Louviere Centre - RW Walhain


Speeldag 21 (11 februari 2018) - 3e periode
Kelmis-Calamine - White Star Brussel
Waremme-Borgworm - Entente Durbuy
Wallonne Ciney - Sprimont Comblain
RRC Hamoir - RWD Molenbeek
Solieres Sport - RFC Luik
Acren Lessines - Olympic Charleroi
RW Walhain - RFC Meux
US Rebecquoise - La Louviere Centre


Speeldag 22 (18 februari 2018) - 3e periode
RWD Molenbeek - Solieres Sport
La Louviere Centre - White Star Brussel
RFC Meux - US Rebecquoise
Sprimont Comblain - RRC Hamoir
Wallonne Ciney - Acren Lessines
Entente Durbuy - Olympic Charleroi
Kelmis-Calamine - Waremme-Borgworm
RFC Luik - RW Walhain


Speeldag 23 (4 maart 2018) - 3e periode
White Star Brussel - RFC Meux
Olympic Charleroi - Kelmis-Calamine
Waremme-Borgworm - La Louviere Centre
Acren Lessines - Entente Durbuy
Solieres Sport - Sprimont Comblain
RW Walhain - RWD Molenbeek
US Rebecquoise - RFC Luik
RRC Hamoir - Wallonne Ciney


Speeldag 24 (11 maart 2018) - 3e periode
RWD Molenbeek - US Rebecquoise
RFC Meux - Waremme-Borgworm
La Louviere Centre - Olympic Charleroi
Sprimont Comblain - RW Walhain
Wallonne Ciney - Solieres Sport
RFC Luik - White Star Brussel
Kelmis-Calamine - Entente Durbuy
RRC Hamoir - Acren Lessines


Speeldag 25 (18 maart 2018) - 3e periode
White Star Brussel - RWD Molenbeek
Olympic Charleroi - RFC Meux
Waremme-Borgworm - RFC Luik
Entente Durbuy - La Louviere Centre
US Rebecquoise - Sprimont Comblain
RW Walhain - Wallonne Ciney
Solieres Sport - RRC Hamoir
Acren Lessines - Kelmis-Calamine


Speeldag 26 (25 maart 2018) - 3e periode
La Louviere Centre - Kelmis-Calamine
RFC Meux - Entente Durbuy
RWD Molenbeek - Waremme-Borgworm
Sprimont Comblain - White Star Brussel
Wallonne Ciney - US Rebecquoise
Solieres Sport - Acren Lessines
RFC Luik - Olympic Charleroi
RRC Hamoir - RW Walhain


Speeldag 27 (8 april 2018) - 3e periode
Olympic Charleroi - RWD Molenbeek
White Star Brussel - Wallonne Ciney
Waremme-Borgworm - Sprimont Comblain
Entente Durbuy - RFC Luik
Acren Lessines - La Louviere Centre
RW Walhain - Solieres Sport
US Rebecquoise - RRC Hamoir
Kelmis-Calamine - RFC Meux


Speeldag 28 (15 april 2018) - 3e periode
RFC Meux - La Louviere Centre
Sprimont Comblain - Olympic Charleroi
RWD Molenbeek - Entente Durbuy
Wallonne Ciney - Waremme-Borgworm
RW Walhain - Acren Lessines
RFC Luik - Kelmis-Calamine
Solieres Sport - US Rebecquoise
RRC Hamoir - White Star Brussel


Speeldag 29 (22 april 2018) - 3e periode
Kelmis-Calamine - RWD Molenbeek
US Rebecquoise - RW Walhain
White Star Brussel - Solieres Sport
RFC Meux - Acren Lessines
La Louviere Centre - RFC Luik
Entente Durbuy - Sprimont Comblain
Olympic Charleroi - Wallonne Ciney
Waremme-Borgworm - RRC Hamoir


Speeldag 30 (29 april 2018) - 3e periode
RFC Luik - RFC Meux
Acren Lessines - US Rebecquoise
RRC Hamoir - Olympic Charleroi
Solieres Sport - Waremme-Borgworm
RW Walhain - White Star Brussel
RWD Molenbeek - La Louviere Centre
Sprimont Comblain - Kelmis-Calamine
Wallonne Ciney - Entente Durbuy


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 2e Klasse Amateurs - ACFF.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 16 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RWD Molenbeek 371522
2RFC Luik 321814
3La Louviere Centre 311912
4Olympic Charleroi 291415
5RRC Hamoir 211011
6Entente Durbuy 21138
7Solieres Sport 20119
8US Rebecquoise 18135
9Acren Lessines 17134
10RW Walhain 17134
11Wallonne Ciney 16610
12Waremme-Borgworm 16133
13RFC Meux 15105
14Sprimont Comblain 1165
15Kelmis-Calamine 440
16White Star Brussel 000


VERLIESPUNTEN NA 16 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1White Star Brussel 000
2RWD Molenbeek 532
3RFC Luik 734
4La Louviere Centre 1156
5Olympic Charleroi 16106
6Entente Durbuy 241410
7RRC Hamoir 241113
8US Rebecquoise 24816
9Acren Lessines 251114
10Solieres Sport 25718
11Wallonne Ciney 261214
12RFC Meux 27819
13RW Walhain 28820
14Waremme-Borgworm 291415
15Sprimont Comblain 341519
16Kelmis-Calamine 381721


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RFC Luik 1064
2RRC Hamoir 1064
3RWD Molenbeek 936
4Olympic Charleroi 963
5US Rebecquoise 761
6La Louviere Centre 770
7Wallonne Ciney 606
8Acren Lessines 541
9Entente Durbuy 413
10Solieres Sport 413
11RFC Meux 431
12Waremme-Borgworm 330
13RW Walhain 211
14Sprimont Comblain 101
15Kelmis-Calamine 110
16White Star Brussel 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 16 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RWD Molenbeek 422022
2RFC Luik 301713
3Olympic Charleroi 281513
4La Louviere Centre 261610
5Waremme-Borgworm 26188
6Wallonne Ciney 251114
7RFC Meux 251510
8Entente Durbuy 221111
9US Rebecquoise 221111
10Acren Lessines 22148
11Solieres Sport 21129
12RRC Hamoir 20812
13Sprimont Comblain 19910
14RW Walhain 19118
15Kelmis-Calamine 972
16White Star Brussel 000


TEGENDOELPUNTEN NA 16 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1White Star Brussel 000
2RFC Luik 1174
3RWD Molenbeek 1257
4La Louviere Centre 1486
5Olympic Charleroi 19127
6Acren Lessines 221111
7Solieres Sport 22715
8Entente Durbuy 251510
9RW Walhain 25619
10US Rebecquoise 261016
11RRC Hamoir 271215
12Wallonne Ciney 291217
13RFC Meux 29920
14Sprimont Comblain 301416
15Kelmis-Calamine 321418
16Waremme-Borgworm 331914


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 16 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1RWD Molenbeek 6 10 
2RFC Luik 5 12x
3Olympic Charleroi 5 6 
4La Louviere Centre 4 4 
5Acren Lessines 3 6 
6Entente Durbuy 3 5 
7RRC Hamoir 3 4x
8Solieres Sport 3 3 
9US Rebecquoise 2 3x
10RFC Meux 2 2 
11RW Walhain 1 4 
12Wallonne Ciney 1x4 
13Sprimont Comblain 1 2 
14Waremme-Borgworm 1x2 
15Kelmis-Calamine 1 1x
16White Star Brussel 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 16 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RWD Molenbeek 734
2La Louviere Centre 633
3RFC Luik 523
4Olympic Charleroi 413
5Solieres Sport 312
6Acren Lessines 321
7Entente Durbuy 321
8Sprimont Comblain 321
9RW Walhain 330
10RFC Meux 211
11RRC Hamoir 211
12Wallonne Ciney 211
13US Rebecquoise 220
14Waremme-Borgworm 220
15Kelmis-Calamine 000
16White Star Brussel 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 16 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RWD Molenbeek 1358
2La Louviere Centre 1376
3Olympic Charleroi 1385
4Waremme-Borgworm 1394
5Solieres Sport 1257
6RFC Meux 1266
7Wallonne Ciney 1266
8Acren Lessines 1275
9RFC Luik 1275
10Entente Durbuy 1156
11RW Walhain 1156
12US Rebecquoise 1046
13RRC Hamoir 1055
14Sprimont Comblain 945
15Kelmis-Calamine 642
16White Star Brussel 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 16 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1White Star Brussel 000
2La Louviere Centre 110
3RWD Molenbeek 110
4RFC Luik 101
5Acren Lessines 211
6Olympic Charleroi 202
7RFC Meux 202
8Wallonne Ciney 202
9Waremme-Borgworm 202
10Solieres Sport 312
11Entente Durbuy 440
12US Rebecquoise 431
13RW Walhain 422
14RRC Hamoir 523
15Sprimont Comblain 633
16Kelmis-Calamine 835


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 16 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 La Louviere Centre 8 6 1 1 16 8 19
2 RFC Luik 7 6 0 1 17 7 18
3 RWD Molenbeek 6 5 0 1 20 5 15
4 Olympic Charleroi 8 4 2 2 15 12 14
5 US Rebecquoise 7 4 1 2 11 10 13
6 RW Walhain 7 3 4 0 11 6 13
7 Acren Lessines 8 4 1 3 14 11 13
8 Waremme-Borgworm 9 4 1 4 18 19 13
9 Entente Durbuy 9 4 1 4 11 15 13
10 Solieres Sport 6 3 2 1 12 7 11
11 RFC Meux 6 3 1 2 15 9 10
12 RRC Hamoir 7 3 1 3 8 12 10
13 Wallonne Ciney 6 1 3 2 11 12 6
14 Sprimont Comblain 7 2 0 5 9 14 6
15 Kelmis-Calamine 7 1 1 5 7 14 4
16 White Star Brussel 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 16 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 RWD Molenbeek 8 7 1 0 22 7 22
2 Olympic Charleroi 7 5 0 2 13 7 15
3 RFC Luik 6 4 2 0 13 4 14
4 La Louviere Centre 6 4 0 2 10 6 12
5 RRC Hamoir 8 3 2 3 12 15 11
6 Wallonne Ciney 8 3 1 4 14 17 10
7 Solieres Sport 9 3 0 6 9 15 9
8 Entente Durbuy 6 2 2 2 11 10 8
9 US Rebecquoise 7 1 2 4 11 16 5
10 Sprimont Comblain 8 1 2 5 10 16 5
11 RFC Meux 8 1 2 5 10 20 5
12 Acren Lessines 6 1 1 4 8 11 4
13 RW Walhain 8 0 4 4 8 19 4
14 Waremme-Borgworm 6 1 0 5 8 14 3
15 White Star Brussel 0 0 0 0 0 0 0
16 Kelmis-Calamine 7 0 0 7 2 18 0

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Acren Lessines

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Acren Lessines - RFC Luik 13/09   Speeldag 
03/09/2017 2 White Star Brussel - Acren Lessines uitg. 
10/09/2017 3 Acren Lessines - RWD Molenbeek 0 - 1
13/09/2017 1 Acren Lessines - RFC Luik 1 - 3
17/09/2017 4 Waremme-Borgworm - Acren Lessines 3 - 2
24/09/2017 5 Acren Lessines - Sprimont Comblain 1 - 0
01/10/2017 6 Olympic Charleroi - Acren Lessines 2 - 0
08/10/2017 7 Acren Lessines - Wallonne Ciney 1 - 2
15/10/2017 8 Entente Durbuy - Acren Lessines 2 - 1
22/10/2017 9 Acren Lessines - RRC Hamoir 4 - 2
29/10/2017 10 Kelmis-Calamine - Acren Lessines 0 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Acren Lessines - Solieres Sport 2 - 1
12/11/2017 12 La Louviere Centre - Acren Lessines 2 - 2
19/11/2017 13 Acren Lessines - RW Walhain 3 - 0
26/11/2017 14 Acren Lessines - RFC Meux 2 - 2
03/12/2017 15 US Rebecquoise - Acren Lessines 2 - 1
10/12/2017 16 RFC Luik - Acren Lessines 28/01   Speeldag 
17/12/2017 17 Acren Lessines - White Star Brussel uitg. 
14/01/2018 18 RWD Molenbeek - Acren Lessines Speeldag 
21/01/2018 19 Acren Lessines - Waremme-Borgworm Speeldag 
28/01/2018 16 RFC Luik - Acren Lessines uitg. 
04/02/2018 20 Sprimont Comblain - Acren Lessines Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 Acren Lessines - Olympic Charleroi Speeldag 
18/02/2018 22 Wallonne Ciney - Acren Lessines Speeldag 
04/03/2018 23 Acren Lessines - Entente Durbuy Speeldag 
11/03/2018 24 RRC Hamoir - Acren Lessines Speeldag 
18/03/2018 25 Acren Lessines - Kelmis-Calamine Speeldag 
25/03/2018 26 Solieres Sport - Acren Lessines Speeldag 
08/04/2018 27 Acren Lessines - La Louviere Centre Speeldag 
15/04/2018 28 RW Walhain - Acren Lessines Speeldag 
22/04/2018 29 RFC Meux - Acren Lessines Speeldag 
29/04/2018 30 Acren Lessines - US Rebecquoise Speeldag 

Entente Durbuy

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 RRC Hamoir - Entente Durbuy 01/11   Speeldag 
03/09/2017 2 Entente Durbuy - Solieres Sport 0 - 1
10/09/2017 3 RW Walhain - Entente Durbuy 1 - 1
17/09/2017 4 Entente Durbuy - US Rebecquoise 1 - 2
24/09/2017 5 White Star Brussel - Entente Durbuy uitg. 
01/10/2017 6 Entente Durbuy - Waremme-Borgworm 4 - 2
08/10/2017 7 Olympic Charleroi - Entente Durbuy 2 - 1
15/10/2017 8 Entente Durbuy - Acren Lessines 2 - 1
22/10/2017 9 Entente Durbuy - Kelmis-Calamine 2 - 0
29/10/2017 10 La Louviere Centre - Entente Durbuy 0 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/11/2017 1 RRC Hamoir - Entente Durbuy 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Entente Durbuy - RFC Meux 2 - 1
12/11/2017 12 RFC Luik - Entente Durbuy 3 - 1
19/11/2017 13 Entente Durbuy - RWD Molenbeek 0 - 3
26/11/2017 14 Sprimont Comblain - Entente Durbuy 3 - 5
03/12/2017 15 Entente Durbuy - Wallonne Ciney 0 - 5
10/12/2017 16 Entente Durbuy - RRC Hamoir 0 - 0
17/12/2017 17 Solieres Sport - Entente Durbuy Speeldag 
14/01/2018 18 Entente Durbuy - RW Walhain Speeldag 
21/01/2018 19 US Rebecquoise - Entente Durbuy Speeldag 
04/02/2018 20 Entente Durbuy - White Star Brussel Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 Waremme-Borgworm - Entente Durbuy Speeldag 
18/02/2018 22 Entente Durbuy - Olympic Charleroi Speeldag 
04/03/2018 23 Acren Lessines - Entente Durbuy Speeldag 
11/03/2018 24 Kelmis-Calamine - Entente Durbuy Speeldag 
18/03/2018 25 Entente Durbuy - La Louviere Centre Speeldag 
25/03/2018 26 RFC Meux - Entente Durbuy Speeldag 
08/04/2018 27 Entente Durbuy - RFC Luik Speeldag 
15/04/2018 28 RWD Molenbeek - Entente Durbuy Speeldag 
22/04/2018 29 Entente Durbuy - Sprimont Comblain Speeldag 
29/04/2018 30 Wallonne Ciney - Entente Durbuy Speeldag 

Kelmis-Calamine

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Wallonne Ciney - Kelmis-Calamine 3 - 0
03/09/2017 2 Kelmis-Calamine - RRC Hamoir 2 - 3
10/09/2017 3 Solieres Sport - Kelmis-Calamine 4 - 1
17/09/2017 4 Kelmis-Calamine - RW Walhain 2 - 1
24/09/2017 5 US Rebecquoise - Kelmis-Calamine 1 - 0
01/10/2017 6 Kelmis-Calamine - White Star Brussel uitg. 
08/10/2017 7 Waremme-Borgworm - Kelmis-Calamine 1 - 0
15/10/2017 8 Kelmis-Calamine - Olympic Charleroi 0 - 2
22/10/2017 9 Entente Durbuy - Kelmis-Calamine 2 - 0
29/10/2017 10 Kelmis-Calamine - Acren Lessines 0 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Kelmis-Calamine - La Louviere Centre 0 - 1
12/11/2017 12 RFC Meux - Kelmis-Calamine 6 - 1
19/11/2017 13 Kelmis-Calamine - RFC Luik 1 - 3
26/11/2017 14 RWD Molenbeek - Kelmis-Calamine 1 - 0
03/12/2017 15 Kelmis-Calamine - Sprimont Comblain 2 - 2
10/12/2017 16 Kelmis-Calamine - Wallonne Ciney 07/01   Speeldag 
17/12/2017 17 RRC Hamoir - Kelmis-Calamine Speeldag 
07/01/2018 16 Kelmis-Calamine - Wallonne Ciney uitg. 
14/01/2018 18 Kelmis-Calamine - Solieres Sport Speeldag 
21/01/2018 19 RW Walhain - Kelmis-Calamine Speeldag 
04/02/2018 20 Kelmis-Calamine - US Rebecquoise Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 Kelmis-Calamine - White Star Brussel Speeldag 
18/02/2018 22 Kelmis-Calamine - Waremme-Borgworm Speeldag 
04/03/2018 23 Olympic Charleroi - Kelmis-Calamine Speeldag 
11/03/2018 24 Kelmis-Calamine - Entente Durbuy Speeldag 
18/03/2018 25 Acren Lessines - Kelmis-Calamine Speeldag 
25/03/2018 26 La Louviere Centre - Kelmis-Calamine Speeldag 
08/04/2018 27 Kelmis-Calamine - RFC Meux Speeldag 
15/04/2018 28 RFC Luik - Kelmis-Calamine Speeldag 
22/04/2018 29 Kelmis-Calamine - RWD Molenbeek Speeldag 
29/04/2018 30 Sprimont Comblain - Kelmis-Calamine Speeldag 

La Louviere Centre

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Sprimont Comblain - La Louviere Centre 04/10   Speeldag 
03/09/2017 2 La Louviere Centre - Wallonne Ciney 3 - 1
10/09/2017 3 RRC Hamoir - La Louviere Centre 0 - 3
17/09/2017 4 La Louviere Centre - Solieres Sport 2 - 0
24/09/2017 5 RW Walhain - La Louviere Centre 3 - 1
01/10/2017 6 La Louviere Centre - US Rebecquoise 3 - 2
04/10/2017 1 Sprimont Comblain - La Louviere Centre 0 - 2
08/10/2017 7 White Star Brussel - La Louviere Centre uitg. 
15/10/2017 8 La Louviere Centre - Waremme-Borgworm 1 - 0
22/10/2017 9 Olympic Charleroi - La Louviere Centre 1 - 2
29/10/2017 10 La Louviere Centre - Entente Durbuy 0 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Kelmis-Calamine - La Louviere Centre 0 - 1
12/11/2017 12 La Louviere Centre - Acren Lessines 2 - 2
19/11/2017 13 La Louviere Centre - RFC Meux 4 - 1
26/11/2017 14 RFC Luik - La Louviere Centre 2 - 1
03/12/2017 15 La Louviere Centre - RWD Molenbeek 06/01   Speeldag 
10/12/2017 16 La Louviere Centre - Sprimont Comblain 1 - 0
17/12/2017 17 Wallonne Ciney - La Louviere Centre Speeldag 
06/01/2018 15 La Louviere Centre - RWD Molenbeek uitg. 
14/01/2018 18 La Louviere Centre - RRC Hamoir Speeldag 
21/01/2018 19 Solieres Sport - La Louviere Centre Speeldag 
04/02/2018 20 La Louviere Centre - RW Walhain Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 US Rebecquoise - La Louviere Centre Speeldag 
18/02/2018 22 La Louviere Centre - White Star Brussel Speeldag 
04/03/2018 23 Waremme-Borgworm - La Louviere Centre Speeldag 
11/03/2018 24 La Louviere Centre - Olympic Charleroi Speeldag 
18/03/2018 25 Entente Durbuy - La Louviere Centre Speeldag 
25/03/2018 26 La Louviere Centre - Kelmis-Calamine Speeldag 
08/04/2018 27 Acren Lessines - La Louviere Centre Speeldag 
15/04/2018 28 RFC Meux - La Louviere Centre Speeldag 
22/04/2018 29 La Louviere Centre - RFC Luik Speeldag 
29/04/2018 30 RWD Molenbeek - La Louviere Centre Speeldag 

Olympic Charleroi

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Solieres Sport - Olympic Charleroi 2 - 0
03/09/2017 2 Olympic Charleroi - RW Walhain 1 - 1
10/09/2017 3 US Rebecquoise - Olympic Charleroi 0 - 3
17/09/2017 4 Olympic Charleroi - White Star Brussel uitg. 
24/09/2017 5 Waremme-Borgworm - Olympic Charleroi 3 - 4
01/10/2017 6 Olympic Charleroi - Acren Lessines 2 - 0
08/10/2017 7 Olympic Charleroi - Entente Durbuy 2 - 1
15/10/2017 8 Kelmis-Calamine - Olympic Charleroi 0 - 2
22/10/2017 9 Olympic Charleroi - La Louviere Centre 1 - 2
29/10/2017 10 RFC Meux - Olympic Charleroi 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Olympic Charleroi - RFC Luik 2 - 2
12/11/2017 12 RWD Molenbeek - Olympic Charleroi 0 - 1
19/11/2017 13 Olympic Charleroi - Sprimont Comblain 4 - 2
26/11/2017 14 Wallonne Ciney - Olympic Charleroi 1 - 3
03/12/2017 15 Olympic Charleroi - RRC Hamoir 1 - 3
10/12/2017 16 Olympic Charleroi - Solieres Sport 2 - 1
17/12/2017 17 RW Walhain - Olympic Charleroi Speeldag 
14/01/2018 18 Olympic Charleroi - US Rebecquoise Speeldag 
21/01/2018 19 White Star Brussel - Olympic Charleroi Speeldag 
04/02/2018 20 Olympic Charleroi - Waremme-Borgworm Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 Acren Lessines - Olympic Charleroi Speeldag 
18/02/2018 22 Entente Durbuy - Olympic Charleroi Speeldag 
04/03/2018 23 Olympic Charleroi - Kelmis-Calamine Speeldag 
11/03/2018 24 La Louviere Centre - Olympic Charleroi Speeldag 
18/03/2018 25 Olympic Charleroi - RFC Meux Speeldag 
25/03/2018 26 RFC Luik - Olympic Charleroi Speeldag 
08/04/2018 27 Olympic Charleroi - RWD Molenbeek Speeldag 
15/04/2018 28 Sprimont Comblain - Olympic Charleroi Speeldag 
22/04/2018 29 Olympic Charleroi - Wallonne Ciney Speeldag 
29/04/2018 30 RRC Hamoir - Olympic Charleroi Speeldag 

RFC Luik

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Acren Lessines - RFC Luik 13/09   Speeldag 
03/09/2017 2 RFC Luik - RWD Molenbeek 2 - 3
10/09/2017 3 Sprimont Comblain - RFC Luik 0 - 2
13/09/2017 1 Acren Lessines - RFC Luik 1 - 3
17/09/2017 4 RFC Luik - Wallonne Ciney 4 - 0
24/09/2017 5 RRC Hamoir - RFC Luik 0 - 3
01/10/2017 6 RFC Luik - Solieres Sport 3 - 1
08/10/2017 7 RW Walhain - RFC Luik 0 - 0
15/10/2017 8 RFC Luik - US Rebecquoise 2 - 1
22/10/2017 9 White Star Brussel - RFC Luik uitg. 
29/10/2017 10 RFC Luik - Waremme-Borgworm 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Olympic Charleroi - RFC Luik 2 - 2
12/11/2017 12 RFC Luik - Entente Durbuy 3 - 1
19/11/2017 13 Kelmis-Calamine - RFC Luik 1 - 3
26/11/2017 14 RFC Luik - La Louviere Centre 2 - 1
03/12/2017 15 RFC Meux - RFC Luik 06/01   Speeldag 
10/12/2017 16 RFC Luik - Acren Lessines 28/01   Speeldag 
17/12/2017 17 RWD Molenbeek - RFC Luik Speeldag 
06/01/2018 15 RFC Meux - RFC Luik uitg. 
14/01/2018 18 RFC Luik - Sprimont Comblain Speeldag 
21/01/2018 19 Wallonne Ciney - RFC Luik Speeldag 
28/01/2018 16 RFC Luik - Acren Lessines uitg. 
04/02/2018 20 RFC Luik - RRC Hamoir Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 Solieres Sport - RFC Luik Speeldag 
18/02/2018 22 RFC Luik - RW Walhain Speeldag 
04/03/2018 23 US Rebecquoise - RFC Luik Speeldag 
11/03/2018 24 RFC Luik - White Star Brussel Speeldag 
18/03/2018 25 Waremme-Borgworm - RFC Luik Speeldag 
25/03/2018 26 RFC Luik - Olympic Charleroi Speeldag 
08/04/2018 27 Entente Durbuy - RFC Luik Speeldag 
15/04/2018 28 RFC Luik - Kelmis-Calamine Speeldag 
22/04/2018 29 La Louviere Centre - RFC Luik Speeldag 
29/04/2018 30 RFC Luik - RFC Meux Speeldag 

RFC Meux

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 RWD Molenbeek - RFC Meux 04/10   Speeldag 
03/09/2017 2 RFC Meux - Sprimont Comblain 4 - 1
10/09/2017 3 Wallonne Ciney - RFC Meux 2 - 4
17/09/2017 4 RFC Meux - RRC Hamoir 1 - 2
24/09/2017 5 Solieres Sport - RFC Meux 3 - 1
01/10/2017 6 RFC Meux - RW Walhain 1 - 1
04/10/2017 1 RWD Molenbeek - RFC Meux 5 - 0
08/10/2017 7 US Rebecquoise - RFC Meux 0 - 0
15/10/2017 8 RFC Meux - White Star Brussel uitg. 
22/10/2017 9 Waremme-Borgworm - RFC Meux 2 - 1
29/10/2017 10 RFC Meux - Olympic Charleroi 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Entente Durbuy - RFC Meux 2 - 1
12/11/2017 12 RFC Meux - Kelmis-Calamine 6 - 1
19/11/2017 13 La Louviere Centre - RFC Meux 4 - 1
26/11/2017 14 Acren Lessines - RFC Meux 2 - 2
03/12/2017 15 RFC Meux - RFC Luik 06/01   Speeldag 
10/12/2017 16 RFC Meux - RWD Molenbeek 2 - 4
17/12/2017 17 Sprimont Comblain - RFC Meux Speeldag 
06/01/2018 15 RFC Meux - RFC Luik uitg. 
14/01/2018 18 RFC Meux - Wallonne Ciney Speeldag 
21/01/2018 19 RRC Hamoir - RFC Meux Speeldag 
04/02/2018 20 RFC Meux - Solieres Sport Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 RW Walhain - RFC Meux Speeldag 
18/02/2018 22 RFC Meux - US Rebecquoise Speeldag 
04/03/2018 23 White Star Brussel - RFC Meux Speeldag 
11/03/2018 24 RFC Meux - Waremme-Borgworm Speeldag 
18/03/2018 25 Olympic Charleroi - RFC Meux Speeldag 
25/03/2018 26 RFC Meux - Entente Durbuy Speeldag 
08/04/2018 27 Kelmis-Calamine - RFC Meux Speeldag 
15/04/2018 28 RFC Meux - La Louviere Centre Speeldag 
22/04/2018 29 RFC Meux - Acren Lessines Speeldag 
29/04/2018 30 RFC Luik - RFC Meux Speeldag 

RRC Hamoir

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 RRC Hamoir - Entente Durbuy 01/11   Speeldag 
03/09/2017 2 Kelmis-Calamine - RRC Hamoir 2 - 3
10/09/2017 3 RRC Hamoir - La Louviere Centre 0 - 3
17/09/2017 4 RFC Meux - RRC Hamoir 1 - 2
24/09/2017 5 RRC Hamoir - RFC Luik 0 - 3
01/10/2017 6 RWD Molenbeek - RRC Hamoir 4 - 0
08/10/2017 7 RRC Hamoir - Sprimont Comblain 1 - 3
15/10/2017 8 Wallonne Ciney - RRC Hamoir 2 - 2
22/10/2017 9 Acren Lessines - RRC Hamoir 4 - 2
29/10/2017 10 RRC Hamoir - Solieres Sport 1 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/11/2017 1 RRC Hamoir - Entente Durbuy 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 RW Walhain - RRC Hamoir 1 - 0
12/11/2017 12 RRC Hamoir - US Rebecquoise 3 - 1
19/11/2017 13 White Star Brussel - RRC Hamoir uitg. 
26/11/2017 14 RRC Hamoir - Waremme-Borgworm 2 - 1
03/12/2017 15 Olympic Charleroi - RRC Hamoir 1 - 3
10/12/2017 16 Entente Durbuy - RRC Hamoir 0 - 0
17/12/2017 17 RRC Hamoir - Kelmis-Calamine Speeldag 
14/01/2018 18 La Louviere Centre - RRC Hamoir Speeldag 
21/01/2018 19 RRC Hamoir - RFC Meux Speeldag 
04/02/2018 20 RFC Luik - RRC Hamoir Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 RRC Hamoir - RWD Molenbeek Speeldag 
18/02/2018 22 Sprimont Comblain - RRC Hamoir Speeldag 
04/03/2018 23 RRC Hamoir - Wallonne Ciney Speeldag 
11/03/2018 24 RRC Hamoir - Acren Lessines Speeldag 
18/03/2018 25 Solieres Sport - RRC Hamoir Speeldag 
25/03/2018 26 RRC Hamoir - RW Walhain Speeldag 
08/04/2018 27 US Rebecquoise - RRC Hamoir Speeldag 
15/04/2018 28 RRC Hamoir - White Star Brussel Speeldag 
22/04/2018 29 Waremme-Borgworm - RRC Hamoir Speeldag 
29/04/2018 30 RRC Hamoir - Olympic Charleroi Speeldag 

RW Walhain

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 RW Walhain - Waremme-Borgworm 3 - 1
03/09/2017 2 Olympic Charleroi - RW Walhain 1 - 1
10/09/2017 3 RW Walhain - Entente Durbuy 1 - 1
17/09/2017 4 Kelmis-Calamine - RW Walhain 2 - 1
24/09/2017 5 RW Walhain - La Louviere Centre 3 - 1
01/10/2017 6 RFC Meux - RW Walhain 1 - 1
08/10/2017 7 RW Walhain - RFC Luik 0 - 0
15/10/2017 8 RWD Molenbeek - RW Walhain 7 - 2
22/10/2017 9 RW Walhain - Sprimont Comblain 0 - 0
29/10/2017 10 Wallonne Ciney - RW Walhain 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 RW Walhain - RRC Hamoir 1 - 0
12/11/2017 12 Solieres Sport - RW Walhain 2 - 2
19/11/2017 13 Acren Lessines - RW Walhain 3 - 0
26/11/2017 14 RW Walhain - US Rebecquoise 3 - 3
03/12/2017 15 White Star Brussel - RW Walhain uitg. 
10/12/2017 16 Waremme-Borgworm - RW Walhain 2 - 0
17/12/2017 17 RW Walhain - Olympic Charleroi Speeldag 
14/01/2018 18 Entente Durbuy - RW Walhain Speeldag 
21/01/2018 19 RW Walhain - Kelmis-Calamine Speeldag 
04/02/2018 20 La Louviere Centre - RW Walhain Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 RW Walhain - RFC Meux Speeldag 
18/02/2018 22 RFC Luik - RW Walhain Speeldag 
04/03/2018 23 RW Walhain - RWD Molenbeek Speeldag 
11/03/2018 24 Sprimont Comblain - RW Walhain Speeldag 
18/03/2018 25 RW Walhain - Wallonne Ciney Speeldag 
25/03/2018 26 RRC Hamoir - RW Walhain Speeldag 
08/04/2018 27 RW Walhain - Solieres Sport Speeldag 
15/04/2018 28 RW Walhain - Acren Lessines Speeldag 
22/04/2018 29 US Rebecquoise - RW Walhain Speeldag 
29/04/2018 30 RW Walhain - White Star Brussel Speeldag 

RWD Molenbeek

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 RWD Molenbeek - RFC Meux 04/10   Speeldag 
03/09/2017 2 RFC Luik - RWD Molenbeek 2 - 3
10/09/2017 3 Acren Lessines - RWD Molenbeek 0 - 1
17/09/2017 4 RWD Molenbeek - Sprimont Comblain 3 - 2
24/09/2017 5 Wallonne Ciney - RWD Molenbeek 2 - 2
01/10/2017 6 RWD Molenbeek - RRC Hamoir 4 - 0
04/10/2017 1 RWD Molenbeek - RFC Meux 5 - 0
08/10/2017 7 Solieres Sport - RWD Molenbeek 0 - 2
15/10/2017 8 RWD Molenbeek - RW Walhain 7 - 2
22/10/2017 9 US Rebecquoise - RWD Molenbeek 0 - 3
29/10/2017 10 RWD Molenbeek - White Star Brussel uitg. 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Waremme-Borgworm - RWD Molenbeek 1 - 4
12/11/2017 12 RWD Molenbeek - Olympic Charleroi 0 - 1
19/11/2017 13 Entente Durbuy - RWD Molenbeek 0 - 3
26/11/2017 14 RWD Molenbeek - Kelmis-Calamine 1 - 0
03/12/2017 15 La Louviere Centre - RWD Molenbeek 06/01   Speeldag 
10/12/2017 16 RFC Meux - RWD Molenbeek 2 - 4
17/12/2017 17 RWD Molenbeek - RFC Luik Speeldag 
06/01/2018 15 La Louviere Centre - RWD Molenbeek uitg. 
14/01/2018 18 RWD Molenbeek - Acren Lessines Speeldag 
21/01/2018 19 Sprimont Comblain - RWD Molenbeek Speeldag 
04/02/2018 20 RWD Molenbeek - Wallonne Ciney Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 RRC Hamoir - RWD Molenbeek Speeldag 
18/02/2018 22 RWD Molenbeek - Solieres Sport Speeldag 
04/03/2018 23 RW Walhain - RWD Molenbeek Speeldag 
11/03/2018 24 RWD Molenbeek - US Rebecquoise Speeldag 
18/03/2018 25 White Star Brussel - RWD Molenbeek Speeldag 
25/03/2018 26 RWD Molenbeek - Waremme-Borgworm Speeldag 
08/04/2018 27 Olympic Charleroi - RWD Molenbeek Speeldag 
15/04/2018 28 RWD Molenbeek - Entente Durbuy Speeldag 
22/04/2018 29 Kelmis-Calamine - RWD Molenbeek Speeldag 
29/04/2018 30 RWD Molenbeek - La Louviere Centre Speeldag 

Solieres Sport

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Solieres Sport - Olympic Charleroi 2 - 0
03/09/2017 2 Entente Durbuy - Solieres Sport 0 - 1
10/09/2017 3 Solieres Sport - Kelmis-Calamine 4 - 1
17/09/2017 4 La Louviere Centre - Solieres Sport 2 - 0
24/09/2017 5 Solieres Sport - RFC Meux 3 - 1
01/10/2017 6 RFC Luik - Solieres Sport 3 - 1
08/10/2017 7 Solieres Sport - RWD Molenbeek 0 - 2
15/10/2017 8 Sprimont Comblain - Solieres Sport 0 - 1
22/10/2017 9 Solieres Sport - Wallonne Ciney 1 - 1
29/10/2017 10 RRC Hamoir - Solieres Sport 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Acren Lessines - Solieres Sport 2 - 1
12/11/2017 12 Solieres Sport - RW Walhain 2 - 2
19/11/2017 13 US Rebecquoise - Solieres Sport 4 - 2
26/11/2017 14 Solieres Sport - White Star Brussel uitg. 
03/12/2017 15 Waremme-Borgworm - Solieres Sport 1 - 2
10/12/2017 16 Olympic Charleroi - Solieres Sport 2 - 1
17/12/2017 17 Solieres Sport - Entente Durbuy Speeldag 
14/01/2018 18 Kelmis-Calamine - Solieres Sport Speeldag 
21/01/2018 19 Solieres Sport - La Louviere Centre Speeldag 
04/02/2018 20 RFC Meux - Solieres Sport Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 Solieres Sport - RFC Luik Speeldag 
18/02/2018 22 RWD Molenbeek - Solieres Sport Speeldag 
04/03/2018 23 Solieres Sport - Sprimont Comblain Speeldag 
11/03/2018 24 Wallonne Ciney - Solieres Sport Speeldag 
18/03/2018 25 Solieres Sport - RRC Hamoir Speeldag 
25/03/2018 26 Solieres Sport - Acren Lessines Speeldag 
08/04/2018 27 RW Walhain - Solieres Sport Speeldag 
15/04/2018 28 Solieres Sport - US Rebecquoise Speeldag 
22/04/2018 29 White Star Brussel - Solieres Sport Speeldag 
29/04/2018 30 Solieres Sport - Waremme-Borgworm Speeldag 

Sprimont Comblain

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Sprimont Comblain - La Louviere Centre 04/10   Speeldag 
03/09/2017 2 RFC Meux - Sprimont Comblain 4 - 1
10/09/2017 3 Sprimont Comblain - RFC Luik 0 - 2
17/09/2017 4 RWD Molenbeek - Sprimont Comblain 3 - 2
24/09/2017 5 Acren Lessines - Sprimont Comblain 1 - 0
01/10/2017 6 Sprimont Comblain - Wallonne Ciney 1 - 0
04/10/2017 1 Sprimont Comblain - La Louviere Centre 0 - 2
08/10/2017 7 RRC Hamoir - Sprimont Comblain 1 - 3
15/10/2017 8 Sprimont Comblain - Solieres Sport 0 - 1
22/10/2017 9 RW Walhain - Sprimont Comblain 0 - 0
29/10/2017 10 Sprimont Comblain - US Rebecquoise 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 White Star Brussel - Sprimont Comblain uitg. 
12/11/2017 12 Sprimont Comblain - Waremme-Borgworm 3 - 4
19/11/2017 13 Olympic Charleroi - Sprimont Comblain 4 - 2
26/11/2017 14 Sprimont Comblain - Entente Durbuy 3 - 5
03/12/2017 15 Kelmis-Calamine - Sprimont Comblain 2 - 2
10/12/2017 16 La Louviere Centre - Sprimont Comblain 1 - 0
17/12/2017 17 Sprimont Comblain - RFC Meux Speeldag 
14/01/2018 18 RFC Luik - Sprimont Comblain Speeldag 
21/01/2018 19 Sprimont Comblain - RWD Molenbeek Speeldag 
04/02/2018 20 Sprimont Comblain - Acren Lessines Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 Wallonne Ciney - Sprimont Comblain Speeldag 
18/02/2018 22 Sprimont Comblain - RRC Hamoir Speeldag 
04/03/2018 23 Solieres Sport - Sprimont Comblain Speeldag 
11/03/2018 24 Sprimont Comblain - RW Walhain Speeldag 
18/03/2018 25 US Rebecquoise - Sprimont Comblain Speeldag 
25/03/2018 26 Sprimont Comblain - White Star Brussel Speeldag 
08/04/2018 27 Waremme-Borgworm - Sprimont Comblain Speeldag 
15/04/2018 28 Sprimont Comblain - Olympic Charleroi Speeldag 
22/04/2018 29 Entente Durbuy - Sprimont Comblain Speeldag 
29/04/2018 30 Sprimont Comblain - Kelmis-Calamine Speeldag 

US Rebecquoise

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 US Rebecquoise - White Star Brussel uitg. 
03/09/2017 2 Waremme-Borgworm - US Rebecquoise 2 - 2
10/09/2017 3 US Rebecquoise - Olympic Charleroi 0 - 3
17/09/2017 4 Entente Durbuy - US Rebecquoise 1 - 2
24/09/2017 5 US Rebecquoise - Kelmis-Calamine 1 - 0
01/10/2017 6 La Louviere Centre - US Rebecquoise 3 - 2
08/10/2017 7 US Rebecquoise - RFC Meux 0 - 0
15/10/2017 8 RFC Luik - US Rebecquoise 2 - 1
22/10/2017 9 US Rebecquoise - RWD Molenbeek 0 - 3
29/10/2017 10 Sprimont Comblain - US Rebecquoise 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 US Rebecquoise - Wallonne Ciney 4 - 1
12/11/2017 12 RRC Hamoir - US Rebecquoise 3 - 1
19/11/2017 13 US Rebecquoise - Solieres Sport 4 - 2
26/11/2017 14 RW Walhain - US Rebecquoise 3 - 3
03/12/2017 15 US Rebecquoise - Acren Lessines 2 - 1
10/12/2017 16 White Star Brussel - US Rebecquoise uitg. 
17/12/2017 17 US Rebecquoise - Waremme-Borgworm Speeldag 
14/01/2018 18 Olympic Charleroi - US Rebecquoise Speeldag 
21/01/2018 19 US Rebecquoise - Entente Durbuy Speeldag 
04/02/2018 20 Kelmis-Calamine - US Rebecquoise Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 US Rebecquoise - La Louviere Centre Speeldag 
18/02/2018 22 RFC Meux - US Rebecquoise Speeldag 
04/03/2018 23 US Rebecquoise - RFC Luik Speeldag 
11/03/2018 24 RWD Molenbeek - US Rebecquoise Speeldag 
18/03/2018 25 US Rebecquoise - Sprimont Comblain Speeldag 
25/03/2018 26 Wallonne Ciney - US Rebecquoise Speeldag 
08/04/2018 27 US Rebecquoise - RRC Hamoir Speeldag 
15/04/2018 28 Solieres Sport - US Rebecquoise Speeldag 
22/04/2018 29 US Rebecquoise - RW Walhain Speeldag 
29/04/2018 30 Acren Lessines - US Rebecquoise Speeldag 

Wallonne Ciney

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 Wallonne Ciney - Kelmis-Calamine 3 - 0
03/09/2017 2 La Louviere Centre - Wallonne Ciney 3 - 1
10/09/2017 3 Wallonne Ciney - RFC Meux 2 - 4
17/09/2017 4 RFC Luik - Wallonne Ciney 4 - 0
24/09/2017 5 Wallonne Ciney - RWD Molenbeek 2 - 2
01/10/2017 6 Sprimont Comblain - Wallonne Ciney 1 - 0
08/10/2017 7 Acren Lessines - Wallonne Ciney 1 - 2
15/10/2017 8 Wallonne Ciney - RRC Hamoir 2 - 2
22/10/2017 9 Solieres Sport - Wallonne Ciney 1 - 1
29/10/2017 10 Wallonne Ciney - RW Walhain 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 US Rebecquoise - Wallonne Ciney 4 - 1
12/11/2017 12 Wallonne Ciney - White Star Brussel uitg. 
19/11/2017 13 Waremme-Borgworm - Wallonne Ciney 3 - 4
26/11/2017 14 Wallonne Ciney - Olympic Charleroi 1 - 3
03/12/2017 15 Entente Durbuy - Wallonne Ciney 0 - 5
10/12/2017 16 Kelmis-Calamine - Wallonne Ciney 07/01   Speeldag 
17/12/2017 17 Wallonne Ciney - La Louviere Centre Speeldag 
07/01/2018 16 Kelmis-Calamine - Wallonne Ciney uitg. 
14/01/2018 18 RFC Meux - Wallonne Ciney Speeldag 
21/01/2018 19 Wallonne Ciney - RFC Luik Speeldag 
04/02/2018 20 RWD Molenbeek - Wallonne Ciney Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 Wallonne Ciney - Sprimont Comblain Speeldag 
18/02/2018 22 Wallonne Ciney - Acren Lessines Speeldag 
04/03/2018 23 RRC Hamoir - Wallonne Ciney Speeldag 
11/03/2018 24 Wallonne Ciney - Solieres Sport Speeldag 
18/03/2018 25 RW Walhain - Wallonne Ciney Speeldag 
25/03/2018 26 Wallonne Ciney - US Rebecquoise Speeldag 
08/04/2018 27 White Star Brussel - Wallonne Ciney Speeldag 
15/04/2018 28 Wallonne Ciney - Waremme-Borgworm Speeldag 
22/04/2018 29 Olympic Charleroi - Wallonne Ciney Speeldag 
29/04/2018 30 Wallonne Ciney - Entente Durbuy Speeldag 

Waremme-Borgworm

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 RW Walhain - Waremme-Borgworm 3 - 1
03/09/2017 2 Waremme-Borgworm - US Rebecquoise 2 - 2
10/09/2017 3 White Star Brussel - Waremme-Borgworm uitg. 
17/09/2017 4 Waremme-Borgworm - Acren Lessines 3 - 2
24/09/2017 5 Waremme-Borgworm - Olympic Charleroi 3 - 4
01/10/2017 6 Entente Durbuy - Waremme-Borgworm 4 - 2
08/10/2017 7 Waremme-Borgworm - Kelmis-Calamine 1 - 0
15/10/2017 8 La Louviere Centre - Waremme-Borgworm 1 - 0
22/10/2017 9 Waremme-Borgworm - RFC Meux 2 - 1
29/10/2017 10 RFC Luik - Waremme-Borgworm 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 Waremme-Borgworm - RWD Molenbeek 1 - 4
12/11/2017 12 Sprimont Comblain - Waremme-Borgworm 3 - 4
19/11/2017 13 Waremme-Borgworm - Wallonne Ciney 3 - 4
26/11/2017 14 RRC Hamoir - Waremme-Borgworm 2 - 1
03/12/2017 15 Waremme-Borgworm - Solieres Sport 1 - 2
10/12/2017 16 Waremme-Borgworm - RW Walhain 2 - 0
17/12/2017 17 US Rebecquoise - Waremme-Borgworm Speeldag 
14/01/2018 18 Waremme-Borgworm - White Star Brussel Speeldag 
21/01/2018 19 Acren Lessines - Waremme-Borgworm Speeldag 
04/02/2018 20 Olympic Charleroi - Waremme-Borgworm Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 Waremme-Borgworm - Entente Durbuy Speeldag 
18/02/2018 22 Kelmis-Calamine - Waremme-Borgworm Speeldag 
04/03/2018 23 Waremme-Borgworm - La Louviere Centre Speeldag 
11/03/2018 24 RFC Meux - Waremme-Borgworm Speeldag 
18/03/2018 25 Waremme-Borgworm - RFC Luik Speeldag 
25/03/2018 26 RWD Molenbeek - Waremme-Borgworm Speeldag 
08/04/2018 27 Waremme-Borgworm - Sprimont Comblain Speeldag 
15/04/2018 28 Wallonne Ciney - Waremme-Borgworm Speeldag 
22/04/2018 29 Waremme-Borgworm - RRC Hamoir Speeldag 
29/04/2018 30 Solieres Sport - Waremme-Borgworm Speeldag 

White Star Brussel

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2017 1 US Rebecquoise - White Star Brussel uitg. 
03/09/2017 2 White Star Brussel - Acren Lessines uitg. 
10/09/2017 3 White Star Brussel - Waremme-Borgworm uitg. 
17/09/2017 4 Olympic Charleroi - White Star Brussel uitg. 
24/09/2017 5 White Star Brussel - Entente Durbuy uitg. 
01/10/2017 6 Kelmis-Calamine - White Star Brussel uitg. 
08/10/2017 7 White Star Brussel - La Louviere Centre uitg. 
15/10/2017 8 RFC Meux - White Star Brussel uitg. 
22/10/2017 9 White Star Brussel - RFC Luik uitg. 
29/10/2017 10 RWD Molenbeek - White Star Brussel uitg. 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2017 11 White Star Brussel - Sprimont Comblain uitg. 
12/11/2017 12 Wallonne Ciney - White Star Brussel uitg. 
19/11/2017 13 White Star Brussel - RRC Hamoir uitg. 
26/11/2017 14 Solieres Sport - White Star Brussel uitg. 
03/12/2017 15 White Star Brussel - RW Walhain uitg. 
10/12/2017 16 White Star Brussel - US Rebecquoise uitg. 
17/12/2017 17 Acren Lessines - White Star Brussel uitg. 
14/01/2018 18 Waremme-Borgworm - White Star Brussel Speeldag 
21/01/2018 19 White Star Brussel - Olympic Charleroi Speeldag 
04/02/2018 20 Entente Durbuy - White Star Brussel Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2018 21 Kelmis-Calamine - White Star Brussel Speeldag 
18/02/2018 22 La Louviere Centre - White Star Brussel Speeldag 
04/03/2018 23 White Star Brussel - RFC Meux Speeldag 
11/03/2018 24 RFC Luik - White Star Brussel Speeldag 
18/03/2018 25 White Star Brussel - RWD Molenbeek Speeldag 
25/03/2018 26 Sprimont Comblain - White Star Brussel Speeldag 
08/04/2018 27 White Star Brussel - Wallonne Ciney Speeldag 
15/04/2018 28 RRC Hamoir - White Star Brussel Speeldag 
22/04/2018 29 White Star Brussel - Solieres Sport Speeldag 
29/04/2018 30 RW Walhain - White Star Brussel Speeldag 

2e KLASSE AMATEURS - SEIZOEN 2017 - 2018
PROMOTIE - VV EN ACFF

- In deze afdeling zijn er drie reeksen: twee in Vlaanderen en één in Wallonië.
- Elk van die drie reeksen telt 16 clubs, in totaal dus 48.
- In deze reeksen geldt het periodekampioenschap, drie keer tien wedstrijden.
- De eerste van elk van de drie reeksen promoveert naar de 1e Klasse Amateurs (mits de juiste licentie).
- De titel van "Kampioen van de 2e Klasse Amateurs - VV" zal worden betwist door de winnaars van reeks A en B, die daarvoor één wedstrijd spelen op het veld van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De titel van "Kampioen van de 2e Klasse Amateurs - ACFF" is voor de ploeg die als eerste eindigt in de reeks 2e Klasse Amateurs ACFF.

- De drie ploegen (twee Vlaamse en één Waalse) die tweede eindigen in hun reeks, plus de negen periodekampioenen, in totaal dus 12 ploegen, nemen deel aan de eindronde voor promotie naar de Eerste Klasse Amateurs, maar er zijn twee aparte eindrondes :

1. Een "Eindronde stijgen 2e klasse amateurs VV", die gespeeld wordt door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen. De twee winnaars van deze eindronde nemen deel aan de eindronde 1e klasse amateurs.
2. Een "Eindronde stijgen 2e klasse amateurs ACFF", die gespeeld wordt door 4 clubs : de 2e uit de ACFF reeks, en de drie periodewinnaars. De winnaar van deze eindronde neemt deel aan de eindronde 1e klasse amateurs.

Mocht één of méér van de clubs die recht hebben op één van de plaatsen in de hierboven vermelde eindrondes géén licentie hebben (of willen) voor de 1e Klasse Amateurs, dan wordt die plaats ingevuld door de volgende in de eindrangschikking, maar uiterlijk tot en met de vijfde geklasseerde.

Alle verdere details, de deelnemende ploegen, de wedstrijdschema's, de klassementen en alle verdere regelingen van de eindrondes voor stijgen en dalen 2e amateurs VV en ACFF zullen we tegen het einde van de competitie op een aparte pagina zetten.

2e KLASSE AMATEURS - SEIZOEN 2017 - 2018
DEGRADATIE - VV EN ACFF

- De laatste twee clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar de 3e Klasse Amateurs.
- De laatste drie clubs uit de reeks ACFF dalen rechtstreeks naar de 3e Klasse Amateurs.

- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 2e klasse amateurs VV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 14e uit de reeks VV-A en de 14e uit de reeks VV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 14e geëindigde ploegen 0, 1 of 2 (zie artikel 1556 - punt 6.62 van het KBVB-reglement).

- De twee ploegen die 14e eindigen in de reeksen VV-A en VV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar de 3e klasse amateurs VV.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar de 3e klasse amateurs VV.

- Er is géén "eindronde dalen 2e klasse amateurs ACFF", maar naast de drie rechtstreekse dalers in die reeks kunnen er, afhankelijk van het aantal ACFF-dalers uit de 1e klasse amateurs, nog één of twee extra dalers zijn (zie artikel 1561 - punt 6.61 van het KBVB-reglement).

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).