2e Amateurs - VV A
Update: vandaag om 10:52u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

ITmoov - Een concept van ABC-Groep
IT-Consultancy
Laar 179, 2180 Ekeren
Tel: +32 (0)3 640.01.60
www.itmoov.be
www.abc-groep.be
VOETBALEXPRESS MOBILE IS VERNIEUWD!
Bezoek www.voetbalexpress.be nu ook mobiel,
en volg alles op de voet via uw
Smartphone, iPhone, Tablet & iPad
Laatste update: vandaag om 10:52u
Nationaal  /  D1 & D2 Amateurs  /  2e Amateurs - VV A
DE VOETBALCOMPETITIE 2017-2018 - 2e KLASSE AMATEURS VV - A

De zestien clubs zijn:
Sparta Petegem, KFC Mandel United, Winkel Sport, Olsa Brakel, Temse KSV, FC Torhout 1992,
FC Gullegem, Racing Club Gent, SK Sint Niklaas, RC Harelbeke, VK Westhoek, Rupel Boom,
SK Londerzeel, KSV Bornem, KSK Ronse en SK Pepingen-Halle.
In deze reeks geldt het periodekampioenschap, drie keer 10 wedstrijden.

2e Amateurs Geografisch Archief - Seizoen 2016-2017 Promotie/Degradatie
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 16 (17 december 2017) - 2e periode
Zat. 16/12 19u30 KFC Mandel Utd - S.E. Winkel Sport
Zat. 16/12 20u00 KSV Temse - Torhout 1992
Zat. 16/12 20u00 Racing Club Gent - Rupel Boom
Zat. 16/12 20u00 RC. Club Harelbeke - VK Westhoek
Zon. 17/12 14u30 SK Londerzeel - SK Sint Niklaas
Zon. 17/12 14u30 KSV Bornem - Sparta Petegem
Zon. 17/12 15u00 SK Pepingen-Halle - Olsa Brakel
Zon. 17/12 15u00 KSK Ronse - FC Gullegem

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement

Algemeen klassement na 15 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Sparta Petegem (1) 14 10 0 4 38 16 34
2 Rupel Boom 14 9 4 1 35 24 28
3 RC. Club Harelbeke 14 8 3 3 24 12 27
4 KFC Mandel Utd 15 8 6 1 33 21 25
5 VK Westhoek 15 8 6 1 28 29 25
6 S.E. Winkel Sport 14 7 4 3 31 22 24
7 KSV Temse 14 6 4 4 25 17 22
8 Olsa Brakel 15 6 5 4 21 24 22
9 SK Sint Niklaas 15 6 6 3 25 25 21
10 KSK Ronse 15 5 4 6 22 23 21
11 FC Gullegem 14 6 6 2 24 25 20
12 SK Londerzeel 14 5 7 2 27 23 17
13 Racing Club Gent 15 5 10 0 22 32 15
14 KSV Bornem 14 2 10 2 11 29 8
15 Torhout 1992 14 2 10 2 14 35 8
16 SK Pepingen-Halle 14 1 9 4 6 29 7

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Mandel Utd 5 4 1 0 21 5 12
2 SK Londerzeel 4 3 0 1 10 2 10
3 VK Westhoek 5 3 1 1 11 7 10
4 Sparta Petegem (1) 4 2 0 2 10 6 8
5 SK Sint Niklaas 5 2 1 2 9 10 8
6 S.E. Winkel Sport 4 2 1 1 7 5 7
7 Rupel Boom 4 2 1 1 9 11 7
8 Olsa Brakel 5 2 2 1 8 10 7
9 KSK Ronse 5 1 1 3 11 10 6
10 RC. Club Harelbeke 4 1 1 2 6 5 5
11 KSV Temse 4 1 2 1 9 8 4
12 FC Gullegem 4 1 2 1 7 10 4
13 Torhout 1992 4 1 3 0 6 15 3
14 Racing Club Gent 5 1 4 0 5 9 3
15 SK Pepingen-Halle 4 0 2 2 1 9 2
16 KSV Bornem 4 0 4 0 2 10 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Sparta Petegem 10 8 0 2 28 10 26
2 RC. Club Harelbeke 10 7 2 1 18 7 22
3 Rupel Boom 10 7 3 0 26 13 21
4 KSV Temse 10 5 2 3 16 9 18
5 S.E. Winkel Sport 10 5 3 2 24 17 17
6 FC Gullegem 10 5 4 1 17 15 16
7 VK Westhoek 10 5 5 0 17 22 15
8 Olsa Brakel 10 4 3 3 13 14 15
9 KSK Ronse 10 4 3 3 11 13 15
10 SK Sint Niklaas 10 4 5 1 16 15 13
11 KFC Mandel Utd 10 4 5 1 12 16 13
12 Racing Club Gent 10 4 6 0 17 23 12
13 KSV Bornem 10 2 6 2 9 19 8
14 SK Londerzeel 10 2 7 1 17 21 7
15 Torhout 1992 10 1 7 2 8 20 5
16 SK Pepingen-Halle 10 1 7 2 5 20 5
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (3 september 2017) - 1e periode
Torhout 1992 - KSV Temse 1 - 2
SK Sint Niklaas - SK Londerzeel 3 - 0
Sparta Petegem - KSV Bornem 3 - 1
FC Gullegem - KSK Ronse 1 - 2
VK Westhoek - RC. Club Harelbeke 2 - 0
S.E. Winkel Sport - KFC Mandel Utd 1 - 3
Rupel Boom - Racing Club Gent 2 - 1
Olsa Brakel - SK Pepingen-Halle 0 - 0


Speeldag 2 (10 september 2017) - 1e periode
Torhout 1992 - Olsa Brakel 0 - 2
KFC Mandel Utd - VK Westhoek 2 - 1
Racing Club Gent - SK Sint Niklaas 3 - 0
KSV Temse - KSV Bornem 4 - 1
SK Pepingen-Halle - Rupel Boom 1 - 4
RC. Club Harelbeke - FC Gullegem 3 - 1
SK Londerzeel - S.E. Winkel Sport 2 - 2
KSK Ronse - Sparta Petegem 0 - 0


Speeldag 3 (17 september 2017) - 1e periode
SK Sint Niklaas - SK Pepingen-Halle 4 - 0
Rupel Boom - Torhout 1992 1 - 2
Sparta Petegem - RC. Club Harelbeke 4 - 2
KSV Bornem - KSK Ronse 1 - 1
VK Westhoek - SK Londerzeel 0 - 7
Olsa Brakel - KSV Temse 0 - 0
FC Gullegem - KFC Mandel Utd 4 - 0
S.E. Winkel Sport - Racing Club Gent 5 - 2


Speeldag 4 (24 september 2017) - 1e periode
Torhout 1992 - SK Sint Niklaas 1 - 1
KFC Mandel Utd - Sparta Petegem 0 - 2
KSV Temse - KSK Ronse 3 - 0
Racing Club Gent - VK Westhoek 2 - 3
RC. Club Harelbeke - KSV Bornem 2 - 0
SK Londerzeel - FC Gullegem 1 - 2
Olsa Brakel - Rupel Boom 0 - 4
SK Pepingen-Halle - S.E. Winkel Sport 1 - 3


Speeldag 5 (1 oktober 2017) - 1e periode
SK Sint Niklaas - Olsa Brakel 1 - 2
S.E. Winkel Sport - Torhout 1992 4 - 1
KSK Ronse - RC. Club Harelbeke 0 - 0
KSV Bornem - KFC Mandel Utd 2 - 3
Sparta Petegem - SK Londerzeel 4 - 3
FC Gullegem - Racing Club Gent 3 - 1
VK Westhoek - SK Pepingen-Halle 2 - 0
Rupel Boom - KSV Temse 2 - 0


Speeldag 6 (8 oktober 2017) - 1e periode
Torhout 1992 - VK Westhoek 0 - 4
KFC Mandel Utd - KSK Ronse 3 - 1
Racing Club Gent - Sparta Petegem 0 - 3
KSV Temse - RC. Club Harelbeke 0 - 1
Olsa Brakel - S.E. Winkel Sport 3 - 1
Rupel Boom - SK Sint Niklaas 4 - 1
SK Pepingen-Halle - FC Gullegem 2 - 0
SK Londerzeel - KSV Bornem 0 - 1


Speeldag 7 (15 oktober 2017) - 1e periode
SK Sint Niklaas - KSV Temse 0 - 2
FC Gullegem - Torhout 1992 1 - 0
KSK Ronse - SK Londerzeel 2 - 1
RC. Club Harelbeke - KFC Mandel Utd 1 - 0
KSV Bornem - Racing Club Gent 1 - 3
Sparta Petegem - SK Pepingen-Halle 4 - 0
VK Westhoek - Olsa Brakel 3 - 2
S.E. Winkel Sport - Rupel Boom 2 - 3


Speeldag 8 (22 oktober 2017) - 1e periode
SK Sint Niklaas - S.E. Winkel Sport 0 - 2
Torhout 1992 - Sparta Petegem 2 - 2
KSV Temse - KFC Mandel Utd 1 - 1
Racing Club Gent - KSK Ronse 3 - 2
SK Londerzeel - RC. Club Harelbeke 0 - 4
Olsa Brakel - FC Gullegem 1 - 1
Rupel Boom - VK Westhoek 3 - 1
SK Pepingen-Halle - KSV Bornem 1 - 1


Speeldag 9 (29 oktober 2017) - 1e periode
KFC Mandel Utd - SK Londerzeel 0 - 1
KSK Ronse - SK Pepingen-Halle 1 - 0
S.E. Winkel Sport - KSV Temse 1 - 1
VK Westhoek - SK Sint Niklaas 0 - 3
FC Gullegem - Rupel Boom 3 - 2
Sparta Petegem - Olsa Brakel 4 - 1
RC. Club Harelbeke - Racing Club Gent 4 - 0
KSV Bornem - Torhout 1992 1 - 0


Speeldag 10 (5 november 2017) - 1e periode
Torhout 1992 - KSK Ronse 1 - 2
Olsa Brakel - KSV Bornem 2 - 0
Rupel Boom - Sparta Petegem 1 - 2
SK Sint Niklaas - FC Gullegem 3 - 1
S.E. Winkel Sport - VK Westhoek 3 - 1
SK Pepingen-Halle - RC. Club Harelbeke 0 - 1
KSV Temse - SK Londerzeel 3 - 2
Racing Club Gent - KFC Mandel Utd 2 - 0


Speeldag 11 (12 november 2017) - 2e periode
KFC Mandel Utd - SK Pepingen-Halle 5 - 0
VK Westhoek - KSV Temse 3 - 2
RC. Club Harelbeke - Torhout 1992 3 - 1
FC Gullegem - S.E. Winkel Sport 2 - 3
Sparta Petegem - SK Sint Niklaas 5 - 2
KSK Ronse - Olsa Brakel 2 - 2
KSV Bornem - Rupel Boom 1 - 4
SK Londerzeel - Racing Club Gent 2 - 0


Speeldag 12 (19 november 2017) - 2e periode
SK Sint Niklaas - KSV Bornem 1 - 0
Torhout 1992 - KFC Mandel Utd 2 - 6
KSV Temse - Racing Club Gent 3 - 0
Olsa Brakel - RC. Club Harelbeke 3 - 2
Rupel Boom - KSK Ronse 4 - 3
VK Westhoek - FC Gullegem 3 - 0
S.E. Winkel Sport - Sparta Petegem 1 - 1
SK Pepingen-Halle - SK Londerzeel 0 - 0


Speeldag 13 (26 november 2017) - 2e periode
KFC Mandel Utd - Olsa Brakel 2 - 0
Racing Club Gent - SK Pepingen-Halle 3 - 0
RC. Club Harelbeke - Rupel Boom 0 - 0
FC Gullegem - KSV Temse 4 - 3
SK Londerzeel - Torhout 1992 5 - 1
KSK Ronse - SK Sint Niklaas 3 - 3
KSV Bornem - S.E. Winkel Sport 0 - 3
Sparta Petegem - VK Westhoek 3 - 2


Speeldag 14 (3 december 2017) - 2e periode
SK Sint Niklaas - RC. Club Harelbeke 1 - 1
Torhout 1992 - Racing Club Gent 2 - 1
KSV Temse - SK Pepingen-Halle 1 - 1
Rupel Boom - KFC Mandel Utd 1 - 7
Olsa Brakel - SK Londerzeel 1 - 3
VK Westhoek - KSV Bornem 2 - 1
FC Gullegem - Sparta Petegem 1 - 1
S.E. Winkel Sport - KSK Ronse 0 - 2


Speeldag 15 (10 december 2017) - 2e periode
KFC Mandel Utd - SK Sint Niklaas 1 - 2
Racing Club Gent - Olsa Brakel 1 - 2
RC. Club Harelbeke - S.E. Winkel Sport 07/01
SK Pepingen-Halle - Torhout 1992 07/01
SK Londerzeel - Rupel Boom 07/01
KSK Ronse - VK Westhoek 1 - 1
KSV Bornem - FC Gullegem 07/01
Sparta Petegem - KSV Temse 07/01


Speeldag 16 (17 december 2017) - 2e periode
KFC Mandel Utd - S.E. Winkel Sport
KSV Temse - Torhout 1992
Racing Club Gent - Rupel Boom
RC. Club Harelbeke - VK Westhoek
SK Pepingen-Halle - Olsa Brakel
SK Londerzeel - SK Sint Niklaas
KSK Ronse - FC Gullegem
KSV Bornem - Sparta Petegem


Inhaalwedstrijden (zaterdag 23 december 2017)
Olsa Brakel - Torhout 1992   Speeldag 17


Inhaalwedstrijden (zondag 7 januari 2018)
RC. Club Harelbeke - S.E. Winkel Sport   Speeldag 15
SK Pepingen-Halle - Torhout 1992   Speeldag 15
SK Londerzeel - Rupel Boom   Speeldag 15
KSV Bornem - FC Gullegem   Speeldag 15
Sparta Petegem - KSV Temse   Speeldag 15


Speeldag 17 (14 januari 2018) - 2e periode
SK Sint Niklaas - Racing Club Gent  
FC Gullegem - RC. Club Harelbeke  
VK Westhoek - KFC Mandel Utd  
Rupel Boom - SK Pepingen-Halle  
Olsa Brakel - Torhout 1992 23/12
KSV Bornem - KSV Temse  
Sparta Petegem - KSK Ronse  
S.E. Winkel Sport - SK Londerzeel  


Speeldag 18 (21 januari 2018) - 2e periode
Torhout 1992 - Rupel Boom
KFC Mandel Utd - FC Gullegem
Racing Club Gent - S.E. Winkel Sport
KSV Temse - Olsa Brakel
RC. Club Harelbeke - Sparta Petegem
SK Londerzeel - VK Westhoek
SK Pepingen-Halle - SK Sint Niklaas
KSK Ronse - KSV Bornem


Speeldag 19 (28 januari 2018) - 2e periode
SK Sint Niklaas - Torhout 1992
Rupel Boom - Olsa Brakel
S.E. Winkel Sport - SK Pepingen-Halle
VK Westhoek - Racing Club Gent
KSK Ronse - KSV Temse
Sparta Petegem - KFC Mandel Utd
KSV Bornem - RC. Club Harelbeke
FC Gullegem - SK Londerzeel


Speeldag 20 (11 februari 2018) - 2e periode
Torhout 1992 - S.E. Winkel Sport
Olsa Brakel - SK Sint Niklaas
KSV Temse - Rupel Boom
SK Pepingen-Halle - VK Westhoek
Racing Club Gent - FC Gullegem
SK Londerzeel - Sparta Petegem
KFC Mandel Utd - KSV Bornem
RC. Club Harelbeke - KSK Ronse


Speeldag 21 (18 februari 2018) - 3e periode
SK Sint Niklaas - Rupel Boom
KSK Ronse - KFC Mandel Utd
RC. Club Harelbeke - KSV Temse
KSV Bornem - SK Londerzeel
Sparta Petegem - Racing Club Gent
FC Gullegem - SK Pepingen-Halle
S.E. Winkel Sport - Olsa Brakel
VK Westhoek - Torhout 1992


Speeldag 22 (25 februari 2018) - 3e periode
Torhout 1992 - FC Gullegem
KFC Mandel Utd - RC. Club Harelbeke
Racing Club Gent - KSV Bornem
KSV Temse - SK Sint Niklaas
SK Londerzeel - KSK Ronse
SK Pepingen-Halle - Sparta Petegem
Rupel Boom - S.E. Winkel Sport
Olsa Brakel - VK Westhoek


Speeldag 23 (4 maart 2018) - 3e periode
KFC Mandel Utd - KSV Temse
RC. Club Harelbeke - SK Londerzeel
KSK Ronse - Racing Club Gent
KSV Bornem - SK Pepingen-Halle
S.E. Winkel Sport - SK Sint Niklaas
VK Westhoek - Rupel Boom
FC Gullegem - Olsa Brakel
Sparta Petegem - Torhout 1992


Speeldag 24 (11 maart 2018) - 3e periode
Torhout 1992 - KSV Bornem
SK Sint Niklaas - VK Westhoek
Racing Club Gent - RC. Club Harelbeke
KSV Temse - S.E. Winkel Sport
Olsa Brakel - Sparta Petegem
Rupel Boom - FC Gullegem
SK Pepingen-Halle - KSK Ronse
SK Londerzeel - KFC Mandel Utd


Speeldag 25 (18 maart 2018) - 3e periode
KFC Mandel Utd - Racing Club Gent
Sparta Petegem - Rupel Boom
KSV Bornem - Olsa Brakel
KSK Ronse - Torhout 1992
FC Gullegem - SK Sint Niklaas
SK Londerzeel - KSV Temse
RC. Club Harelbeke - SK Pepingen-Halle
VK Westhoek - S.E. Winkel Sport


Speeldag 26 (25 maart 2018) - 3e periode
Torhout 1992 - RC. Club Harelbeke
SK Sint Niklaas - Sparta Petegem
KSV Temse - VK Westhoek
Racing Club Gent - SK Londerzeel
S.E. Winkel Sport - FC Gullegem
Rupel Boom - KSV Bornem
Olsa Brakel - KSK Ronse
SK Pepingen-Halle - KFC Mandel Utd


Speeldag 27 (8 april 2018) - 3e periode
KFC Mandel Utd - Torhout 1992
Racing Club Gent - KSV Temse
SK Londerzeel - SK Pepingen-Halle
FC Gullegem - VK Westhoek
Sparta Petegem - S.E. Winkel Sport
KSV Bornem - SK Sint Niklaas
KSK Ronse - Rupel Boom
RC. Club Harelbeke - Olsa Brakel


Speeldag 28 (15 april 2018) - 3e periode
Torhout 1992 - SK Londerzeel
SK Sint Niklaas - KSK Ronse
KSV Temse - FC Gullegem
S.E. Winkel Sport - KSV Bornem
VK Westhoek - Sparta Petegem
SK Pepingen-Halle - Racing Club Gent
Olsa Brakel - KFC Mandel Utd
Rupel Boom - RC. Club Harelbeke


Speeldag 29 (22 april 2018) - 3e periode
Sparta Petegem - FC Gullegem
KSV Bornem - VK Westhoek
KSK Ronse - S.E. Winkel Sport
RC. Club Harelbeke - SK Sint Niklaas
KFC Mandel Utd - Rupel Boom
SK Londerzeel - Olsa Brakel
Racing Club Gent - Torhout 1992
SK Pepingen-Halle - KSV Temse


Speeldag 30 (29 april 2018) - 3e periode
Torhout 1992 - SK Pepingen-Halle
Olsa Brakel - Racing Club Gent
Rupel Boom - SK Londerzeel
SK Sint Niklaas - KFC Mandel Utd
S.E. Winkel Sport - RC. Club Harelbeke
VK Westhoek - KSK Ronse
FC Gullegem - KSV Bornem
KSV Temse - Sparta Petegem


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 2e Klasse Amateurs VV - A.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 15 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Sparta Petegem 342113
2Rupel Boom 281513
3RC. Club Harelbeke 271611
4KFC Mandel Utd 251213
5VK Westhoek 25187
6S.E. Winkel Sport 241113
7Olsa Brakel 221210
8KSV Temse 22148
9KSK Ronse 211110
10SK Sint Niklaas 21138
11FC Gullegem 20164
12SK Londerzeel 17710
13Racing Club Gent 15123
14KSV Bornem 844
15Torhout 1992 853
16SK Pepingen-Halle 752


VERLIESPUNTEN NA 15 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Sparta Petegem 808
2Rupel Boom 1495
3RC. Club Harelbeke 15213
4S.E. Winkel Sport 18135
5KFC Mandel Utd 20911
6KSV Temse 20713
7VK Westhoek 20614
8FC Gullegem 22814
9Olsa Brakel 231211
10SK Sint Niklaas 241113
11KSK Ronse 241014
12SK Londerzeel 251114
13Racing Club Gent 30921
14Torhout 1992 341915
15KSV Bornem 341420
16SK Pepingen-Halle 351322


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1SK Londerzeel 1064
2KFC Mandel Utd 936
3SK Sint Niklaas 844
4Sparta Petegem 862
5S.E. Winkel Sport 716
6Rupel Boom 734
7VK Westhoek 761
8Olsa Brakel 633
9KSK Ronse 523
10RC. Club Harelbeke 541
11FC Gullegem 440
12KSV Temse 440
13Racing Club Gent 330
14Torhout 1992 330
15SK Pepingen-Halle 211
16KSV Bornem 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 15 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Sparta Petegem 382711
2Rupel Boom 351817
3KFC Mandel Utd 331320
4S.E. Winkel Sport 311714
5VK Westhoek 281513
6SK Londerzeel 271017
7SK Sint Niklaas 251312
8KSV Temse 251510
9RC. Club Harelbeke 241311
10FC Gullegem 24195
11KSK Ronse 22913
12Racing Club Gent 22148
13Olsa Brakel 211011
14Torhout 1992 1495
15KSV Bornem 1165
16SK Pepingen-Halle 651


TEGENDOELPUNTEN NA 15 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RC. Club Harelbeke 12210
2Sparta Petegem 16115
3KSV Temse 17611
4KFC Mandel Utd 21714
5S.E. Winkel Sport 22148
6SK Londerzeel 231013
7KSK Ronse 23716
8Rupel Boom 24177
9Olsa Brakel 241113
10FC Gullegem 251213
11SK Sint Niklaas 25817
12VK Westhoek 291514
13KSV Bornem 291415
14SK Pepingen-Halle 29920
15Racing Club Gent 321022
16Torhout 1992 352015


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 15 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1RC. Club Harelbeke 6 8 
2Sparta Petegem 5 14x
3Rupel Boom 5 5 
4KFC Mandel Utd 4 4 
5VK Westhoek 4 4 
6S.E. Winkel Sport 3 6 
7FC Gullegem 3 3 
8KSV Temse 2 4 
9SK Londerzeel 2x4x
10SK Sint Niklaas 2 4x
11KSK Ronse 2 3x
12Olsa Brakel 2 3 
13Racing Club Gent 2 2 
14KSV Bornem 1 2 
15Torhout 1992 1x2 
16SK Pepingen-Halle 1 1x


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 15 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RC. Club Harelbeke 844
2SK Londerzeel 413
3Sparta Petegem 413
4KSV Temse 422
5KSK Ronse 431
6Olsa Brakel 431
7SK Sint Niklaas 431
8VK Westhoek 431
9Rupel Boom 312
10SK Pepingen-Halle 321
11Racing Club Gent 330
12S.E. Winkel Sport 202
13KSV Bornem 211
14FC Gullegem 220
15KFC Mandel Utd 220
16Torhout 1992 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 15 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1VK Westhoek 1367
2S.E. Winkel Sport 1376
3Sparta Petegem 1376
4Rupel Boom 1385
5KSK Ronse 1257
6SK Sint Niklaas 1266
7FC Gullegem 1284
8Olsa Brakel 1156
9RC. Club Harelbeke 1156
10KSV Temse 1165
11Racing Club Gent 1165
12SK Londerzeel 1046
13KFC Mandel Utd 1055
14KSV Bornem 1055
15Torhout 1992 1064
16SK Pepingen-Halle 541


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 15 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1S.E. Winkel Sport 110
2Rupel Boom 101
3Sparta Petegem 101
4VK Westhoek 220
5FC Gullegem 202
6KSK Ronse 321
7SK Sint Niklaas 321
8KSV Temse 312
9RC. Club Harelbeke 312
10Olsa Brakel 431
11SK Londerzeel 422
12Torhout 1992 422
13KSV Bornem 413
14Racing Club Gent 413
15KFC Mandel Utd 523
16SK Pepingen-Halle 927


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 15 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 Sparta Petegem 7 7 0 0 27 11 21
2 VK Westhoek 8 6 0 2 15 15 18
3 RC. Club Harelbeke 6 5 1 0 13 2 16
4 FC Gullegem 8 5 1 2 19 12 16
5 Rupel Boom 8 5 0 3 18 17 15
6 KSV Temse 7 4 2 1 15 6 14
7 SK Sint Niklaas 8 4 1 3 13 8 13
8 KFC Mandel Utd 7 4 0 3 13 7 12
9 Racing Club Gent 7 4 0 3 14 10 12
10 Olsa Brakel 8 3 3 2 10 11 12
11 KSK Ronse 7 2 5 0 9 7 11
12 S.E. Winkel Sport 8 3 2 3 17 14 11
13 SK Londerzeel 6 2 1 3 10 10 7
14 SK Pepingen-Halle 6 1 2 3 5 9 5
15 Torhout 1992 8 1 2 5 9 20 5
16 KSV Bornem 6 1 1 4 6 14 4

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 15 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 Rupel Boom 6 4 1 1 17 7 13
2 S.E. Winkel Sport 6 4 1 1 14 8 13
3 Sparta Petegem 7 3 4 0 11 5 13
4 KFC Mandel Utd 8 4 1 3 20 14 13
5 RC. Club Harelbeke 8 3 2 3 11 10 11
6 Olsa Brakel 7 3 1 3 11 13 10
7 SK Londerzeel 8 3 1 4 17 13 10
8 KSK Ronse 8 3 1 4 13 16 10
9 KSV Temse 7 2 2 3 10 11 8
10 SK Sint Niklaas 7 2 2 3 12 17 8
11 VK Westhoek 7 2 1 4 13 14 7
12 FC Gullegem 6 1 1 4 5 13 4
13 KSV Bornem 8 1 1 6 5 15 4
14 Torhout 1992 6 1 0 5 5 15 3
15 Racing Club Gent 8 1 0 7 8 22 3
16 SK Pepingen-Halle 8 0 2 6 1 20 2

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



FC Gullegem

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2017 1 FC Gullegem - KSK Ronse 1 - 2
10/09/2017 2 RC. Club Harelbeke - FC Gullegem 3 - 1
17/09/2017 3 FC Gullegem - KFC Mandel Utd 4 - 0
24/09/2017 4 SK Londerzeel - FC Gullegem 1 - 2
01/10/2017 5 FC Gullegem - Racing Club Gent 3 - 1
08/10/2017 6 SK Pepingen-Halle - FC Gullegem 2 - 0
15/10/2017 7 FC Gullegem - Torhout 1992 1 - 0
22/10/2017 8 Olsa Brakel - FC Gullegem 1 - 1
29/10/2017 9 FC Gullegem - Rupel Boom 3 - 2
05/11/2017 10 SK Sint Niklaas - FC Gullegem 3 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2017 11 FC Gullegem - S.E. Winkel Sport 2 - 3
19/11/2017 12 VK Westhoek - FC Gullegem 3 - 0
26/11/2017 13 FC Gullegem - KSV Temse 4 - 3
03/12/2017 14 FC Gullegem - Sparta Petegem 1 - 1
10/12/2017 15 KSV Bornem - FC Gullegem 07/01   Speeldag 
17/12/2017 16 KSK Ronse - FC Gullegem Speeldag 
07/01/2018 15 KSV Bornem - FC Gullegem uitg. 
14/01/2018 17 FC Gullegem - RC. Club Harelbeke Speeldag 
21/01/2018 18 KFC Mandel Utd - FC Gullegem Speeldag 
28/01/2018 19 FC Gullegem - SK Londerzeel Speeldag 
11/02/2018 20 Racing Club Gent - FC Gullegem Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2018 21 FC Gullegem - SK Pepingen-Halle Speeldag 
25/02/2018 22 Torhout 1992 - FC Gullegem Speeldag 
04/03/2018 23 FC Gullegem - Olsa Brakel Speeldag 
11/03/2018 24 Rupel Boom - FC Gullegem Speeldag 
18/03/2018 25 FC Gullegem - SK Sint Niklaas Speeldag 
25/03/2018 26 S.E. Winkel Sport - FC Gullegem Speeldag 
08/04/2018 27 FC Gullegem - VK Westhoek Speeldag 
15/04/2018 28 KSV Temse - FC Gullegem Speeldag 
22/04/2018 29 Sparta Petegem - FC Gullegem Speeldag 
29/04/2018 30 FC Gullegem - KSV Bornem Speeldag 

KFC Mandel Utd

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2017 1 S.E. Winkel Sport - KFC Mandel Utd 1 - 3
10/09/2017 2 KFC Mandel Utd - VK Westhoek 2 - 1
17/09/2017 3 FC Gullegem - KFC Mandel Utd 4 - 0
24/09/2017 4 KFC Mandel Utd - Sparta Petegem 0 - 2
01/10/2017 5 KSV Bornem - KFC Mandel Utd 2 - 3
08/10/2017 6 KFC Mandel Utd - KSK Ronse 3 - 1
15/10/2017 7 RC. Club Harelbeke - KFC Mandel Utd 1 - 0
22/10/2017 8 KSV Temse - KFC Mandel Utd 1 - 1
29/10/2017 9 KFC Mandel Utd - SK Londerzeel 0 - 1
05/11/2017 10 Racing Club Gent - KFC Mandel Utd 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2017 11 KFC Mandel Utd - SK Pepingen-Halle 5 - 0
19/11/2017 12 Torhout 1992 - KFC Mandel Utd 2 - 6
26/11/2017 13 KFC Mandel Utd - Olsa Brakel 2 - 0
03/12/2017 14 Rupel Boom - KFC Mandel Utd 1 - 7
10/12/2017 15 KFC Mandel Utd - SK Sint Niklaas 1 - 2
17/12/2017 16 KFC Mandel Utd - S.E. Winkel Sport Speeldag 
14/01/2018 17 VK Westhoek - KFC Mandel Utd Speeldag 
21/01/2018 18 KFC Mandel Utd - FC Gullegem Speeldag 
28/01/2018 19 Sparta Petegem - KFC Mandel Utd Speeldag 
11/02/2018 20 KFC Mandel Utd - KSV Bornem Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2018 21 KSK Ronse - KFC Mandel Utd Speeldag 
25/02/2018 22 KFC Mandel Utd - RC. Club Harelbeke Speeldag 
04/03/2018 23 KFC Mandel Utd - KSV Temse Speeldag 
11/03/2018 24 SK Londerzeel - KFC Mandel Utd Speeldag 
18/03/2018 25 KFC Mandel Utd - Racing Club Gent Speeldag 
25/03/2018 26 SK Pepingen-Halle - KFC Mandel Utd Speeldag 
08/04/2018 27 KFC Mandel Utd - Torhout 1992 Speeldag 
15/04/2018 28 Olsa Brakel - KFC Mandel Utd Speeldag 
22/04/2018 29 KFC Mandel Utd - Rupel Boom Speeldag 
29/04/2018 30 SK Sint Niklaas - KFC Mandel Utd Speeldag 

KSK Ronse

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2017 1 FC Gullegem - KSK Ronse 1 - 2
10/09/2017 2 KSK Ronse - Sparta Petegem 0 - 0
17/09/2017 3 KSV Bornem - KSK Ronse 1 - 1
24/09/2017 4 KSV Temse - KSK Ronse 3 - 0
01/10/2017 5 KSK Ronse - RC. Club Harelbeke 0 - 0
08/10/2017 6 KFC Mandel Utd - KSK Ronse 3 - 1
15/10/2017 7 KSK Ronse - SK Londerzeel 2 - 1
22/10/2017 8 Racing Club Gent - KSK Ronse 3 - 2
29/10/2017 9 KSK Ronse - SK Pepingen-Halle 1 - 0
05/11/2017 10 Torhout 1992 - KSK Ronse 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2017 11 KSK Ronse - Olsa Brakel 2 - 2
19/11/2017 12 Rupel Boom - KSK Ronse 4 - 3
26/11/2017 13 KSK Ronse - SK Sint Niklaas 3 - 3
03/12/2017 14 S.E. Winkel Sport - KSK Ronse 0 - 2
10/12/2017 15 KSK Ronse - VK Westhoek 1 - 1
17/12/2017 16 KSK Ronse - FC Gullegem Speeldag 
14/01/2018 17 Sparta Petegem - KSK Ronse Speeldag 
21/01/2018 18 KSK Ronse - KSV Bornem Speeldag 
28/01/2018 19 KSK Ronse - KSV Temse Speeldag 
11/02/2018 20 RC. Club Harelbeke - KSK Ronse Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2018 21 KSK Ronse - KFC Mandel Utd Speeldag 
25/02/2018 22 SK Londerzeel - KSK Ronse Speeldag 
04/03/2018 23 KSK Ronse - Racing Club Gent Speeldag 
11/03/2018 24 SK Pepingen-Halle - KSK Ronse Speeldag 
18/03/2018 25 KSK Ronse - Torhout 1992 Speeldag 
25/03/2018 26 Olsa Brakel - KSK Ronse Speeldag 
08/04/2018 27 KSK Ronse - Rupel Boom Speeldag 
15/04/2018 28 SK Sint Niklaas - KSK Ronse Speeldag 
22/04/2018 29 KSK Ronse - S.E. Winkel Sport Speeldag 
29/04/2018 30 VK Westhoek - KSK Ronse Speeldag 

KSV Bornem

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2017 1 Sparta Petegem - KSV Bornem 3 - 1
10/09/2017 2 KSV Temse - KSV Bornem 4 - 1
17/09/2017 3 KSV Bornem - KSK Ronse 1 - 1
24/09/2017 4 RC. Club Harelbeke - KSV Bornem 2 - 0
01/10/2017 5 KSV Bornem - KFC Mandel Utd 2 - 3
08/10/2017 6 SK Londerzeel - KSV Bornem 0 - 1
15/10/2017 7 KSV Bornem - Racing Club Gent 1 - 3
22/10/2017 8 SK Pepingen-Halle - KSV Bornem 1 - 1
29/10/2017 9 KSV Bornem - Torhout 1992 1 - 0
05/11/2017 10 Olsa Brakel - KSV Bornem 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2017 11 KSV Bornem - Rupel Boom 1 - 4
19/11/2017 12 SK Sint Niklaas - KSV Bornem 1 - 0
26/11/2017 13 KSV Bornem - S.E. Winkel Sport 0 - 3
03/12/2017 14 VK Westhoek - KSV Bornem 2 - 1
10/12/2017 15 KSV Bornem - FC Gullegem 07/01   Speeldag 
17/12/2017 16 KSV Bornem - Sparta Petegem Speeldag 
07/01/2018 15 KSV Bornem - FC Gullegem uitg. 
14/01/2018 17 KSV Bornem - KSV Temse Speeldag 
21/01/2018 18 KSK Ronse - KSV Bornem Speeldag 
28/01/2018 19 KSV Bornem - RC. Club Harelbeke Speeldag 
11/02/2018 20 KFC Mandel Utd - KSV Bornem Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2018 21 KSV Bornem - SK Londerzeel Speeldag 
25/02/2018 22 Racing Club Gent - KSV Bornem Speeldag 
04/03/2018 23 KSV Bornem - SK Pepingen-Halle Speeldag 
11/03/2018 24 Torhout 1992 - KSV Bornem Speeldag 
18/03/2018 25 KSV Bornem - Olsa Brakel Speeldag 
25/03/2018 26 Rupel Boom - KSV Bornem Speeldag 
08/04/2018 27 KSV Bornem - SK Sint Niklaas Speeldag 
15/04/2018 28 S.E. Winkel Sport - KSV Bornem Speeldag 
22/04/2018 29 KSV Bornem - VK Westhoek Speeldag 
29/04/2018 30 FC Gullegem - KSV Bornem Speeldag 

KSV Temse

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2017 1 Torhout 1992 - KSV Temse 1 - 2
10/09/2017 2 KSV Temse - KSV Bornem 4 - 1
17/09/2017 3 Olsa Brakel - KSV Temse 0 - 0
24/09/2017 4 KSV Temse - KSK Ronse 3 - 0
01/10/2017 5 Rupel Boom - KSV Temse 2 - 0
08/10/2017 6 KSV Temse - RC. Club Harelbeke 0 - 1
15/10/2017 7 SK Sint Niklaas - KSV Temse 0 - 2
22/10/2017 8 KSV Temse - KFC Mandel Utd 1 - 1
29/10/2017 9 S.E. Winkel Sport - KSV Temse 1 - 1
05/11/2017 10 KSV Temse - SK Londerzeel 3 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2017 11 VK Westhoek - KSV Temse 3 - 2
19/11/2017 12 KSV Temse - Racing Club Gent 3 - 0
26/11/2017 13 FC Gullegem - KSV Temse 4 - 3
03/12/2017 14 KSV Temse - SK Pepingen-Halle 1 - 1
10/12/2017 15 Sparta Petegem - KSV Temse 07/01   Speeldag 
17/12/2017 16 KSV Temse - Torhout 1992 Speeldag 
07/01/2018 15 Sparta Petegem - KSV Temse uitg. 
14/01/2018 17 KSV Bornem - KSV Temse Speeldag 
21/01/2018 18 KSV Temse - Olsa Brakel Speeldag 
28/01/2018 19 KSK Ronse - KSV Temse Speeldag 
11/02/2018 20 KSV Temse - Rupel Boom Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2018 21 RC. Club Harelbeke - KSV Temse Speeldag 
25/02/2018 22 KSV Temse - SK Sint Niklaas Speeldag 
04/03/2018 23 KFC Mandel Utd - KSV Temse Speeldag 
11/03/2018 24 KSV Temse - S.E. Winkel Sport Speeldag 
18/03/2018 25 SK Londerzeel - KSV Temse Speeldag 
25/03/2018 26 KSV Temse - VK Westhoek Speeldag 
08/04/2018 27 Racing Club Gent - KSV Temse Speeldag 
15/04/2018 28 KSV Temse - FC Gullegem Speeldag 
22/04/2018 29 SK Pepingen-Halle - KSV Temse Speeldag 
29/04/2018 30 KSV Temse - Sparta Petegem Speeldag 

Olsa Brakel

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2017 1 Olsa Brakel - SK Pepingen-Halle 0 - 0
10/09/2017 2 Torhout 1992 - Olsa Brakel 0 - 2
17/09/2017 3 Olsa Brakel - KSV Temse 0 - 0
24/09/2017 4 Olsa Brakel - Rupel Boom 0 - 4
01/10/2017 5 SK Sint Niklaas - Olsa Brakel 1 - 2
08/10/2017 6 Olsa Brakel - S.E. Winkel Sport 3 - 1
15/10/2017 7 VK Westhoek - Olsa Brakel 3 - 2
22/10/2017 8 Olsa Brakel - FC Gullegem 1 - 1
29/10/2017 9 Sparta Petegem - Olsa Brakel 4 - 1
05/11/2017 10 Olsa Brakel - KSV Bornem 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2017 11 KSK Ronse - Olsa Brakel 2 - 2
19/11/2017 12 Olsa Brakel - RC. Club Harelbeke 3 - 2
26/11/2017 13 KFC Mandel Utd - Olsa Brakel 2 - 0
03/12/2017 14 Olsa Brakel - SK Londerzeel 1 - 3
10/12/2017 15 Racing Club Gent - Olsa Brakel 1 - 2
17/12/2017 16 SK Pepingen-Halle - Olsa Brakel Speeldag 
23/12/2017 17 Olsa Brakel - Torhout 1992 uitg. 
14/01/2018 17 Olsa Brakel - Torhout 1992 23/12   Speeldag 
21/01/2018 18 KSV Temse - Olsa Brakel Speeldag 
28/01/2018 19 Rupel Boom - Olsa Brakel Speeldag 
11/02/2018 20 Olsa Brakel - SK Sint Niklaas Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2018 21 S.E. Winkel Sport - Olsa Brakel Speeldag 
25/02/2018 22 Olsa Brakel - VK Westhoek Speeldag 
04/03/2018 23 FC Gullegem - Olsa Brakel Speeldag 
11/03/2018 24 Olsa Brakel - Sparta Petegem Speeldag 
18/03/2018 25 KSV Bornem - Olsa Brakel Speeldag 
25/03/2018 26 Olsa Brakel - KSK Ronse Speeldag 
08/04/2018 27 RC. Club Harelbeke - Olsa Brakel Speeldag 
15/04/2018 28 Olsa Brakel - KFC Mandel Utd Speeldag 
22/04/2018 29 SK Londerzeel - Olsa Brakel Speeldag 
29/04/2018 30 Olsa Brakel - Racing Club Gent Speeldag 

RC. Club Harelbeke

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2017 1 VK Westhoek - RC. Club Harelbeke 2 - 0
10/09/2017 2 RC. Club Harelbeke - FC Gullegem 3 - 1
17/09/2017 3 Sparta Petegem - RC. Club Harelbeke 4 - 2
24/09/2017 4 RC. Club Harelbeke - KSV Bornem 2 - 0
01/10/2017 5 KSK Ronse - RC. Club Harelbeke 0 - 0
08/10/2017 6 KSV Temse - RC. Club Harelbeke 0 - 1
15/10/2017 7 RC. Club Harelbeke - KFC Mandel Utd 1 - 0
22/10/2017 8 SK Londerzeel - RC. Club Harelbeke 0 - 4
29/10/2017 9 RC. Club Harelbeke - Racing Club Gent 4 - 0
05/11/2017 10 SK Pepingen-Halle - RC. Club Harelbeke 0 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2017 11 RC. Club Harelbeke - Torhout 1992 3 - 1
19/11/2017 12 Olsa Brakel - RC. Club Harelbeke 3 - 2
26/11/2017 13 RC. Club Harelbeke - Rupel Boom 0 - 0
03/12/2017 14 SK Sint Niklaas - RC. Club Harelbeke 1 - 1
10/12/2017 15 RC. Club Harelbeke - S.E. Winkel Sport 07/01   Speeldag 
17/12/2017 16 RC. Club Harelbeke - VK Westhoek Speeldag 
07/01/2018 15 RC. Club Harelbeke - S.E. Winkel Sport uitg. 
14/01/2018 17 FC Gullegem - RC. Club Harelbeke Speeldag 
21/01/2018 18 RC. Club Harelbeke - Sparta Petegem Speeldag 
28/01/2018 19 KSV Bornem - RC. Club Harelbeke Speeldag 
11/02/2018 20 RC. Club Harelbeke - KSK Ronse Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2018 21 RC. Club Harelbeke - KSV Temse Speeldag 
25/02/2018 22 KFC Mandel Utd - RC. Club Harelbeke Speeldag 
04/03/2018 23 RC. Club Harelbeke - SK Londerzeel Speeldag 
11/03/2018 24 Racing Club Gent - RC. Club Harelbeke Speeldag 
18/03/2018 25 RC. Club Harelbeke - SK Pepingen-Halle Speeldag 
25/03/2018 26 Torhout 1992 - RC. Club Harelbeke Speeldag 
08/04/2018 27 RC. Club Harelbeke - Olsa Brakel Speeldag 
15/04/2018 28 Rupel Boom - RC. Club Harelbeke Speeldag 
22/04/2018 29 RC. Club Harelbeke - SK Sint Niklaas Speeldag 
29/04/2018 30 S.E. Winkel Sport - RC. Club Harelbeke Speeldag 

Racing Club Gent

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2017 1 Rupel Boom - Racing Club Gent 2 - 1
10/09/2017 2 Racing Club Gent - SK Sint Niklaas 3 - 0
17/09/2017 3 S.E. Winkel Sport - Racing Club Gent 5 - 2
24/09/2017 4 Racing Club Gent - VK Westhoek 2 - 3
01/10/2017 5 FC Gullegem - Racing Club Gent 3 - 1
08/10/2017 6 Racing Club Gent - Sparta Petegem 0 - 3
15/10/2017 7 KSV Bornem - Racing Club Gent 1 - 3
22/10/2017 8 Racing Club Gent - KSK Ronse 3 - 2
29/10/2017 9 RC. Club Harelbeke - Racing Club Gent 4 - 0
05/11/2017 10 Racing Club Gent - KFC Mandel Utd 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2017 11 SK Londerzeel - Racing Club Gent 2 - 0
19/11/2017 12 KSV Temse - Racing Club Gent 3 - 0
26/11/2017 13 Racing Club Gent - SK Pepingen-Halle 3 - 0
03/12/2017 14 Torhout 1992 - Racing Club Gent 2 - 1
10/12/2017 15 Racing Club Gent - Olsa Brakel 1 - 2
17/12/2017 16 Racing Club Gent - Rupel Boom Speeldag 
14/01/2018 17 SK Sint Niklaas - Racing Club Gent Speeldag 
21/01/2018 18 Racing Club Gent - S.E. Winkel Sport Speeldag 
28/01/2018 19 VK Westhoek - Racing Club Gent Speeldag 
11/02/2018 20 Racing Club Gent - FC Gullegem Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2018 21 Sparta Petegem - Racing Club Gent Speeldag 
25/02/2018 22 Racing Club Gent - KSV Bornem Speeldag 
04/03/2018 23 KSK Ronse - Racing Club Gent Speeldag 
11/03/2018 24 Racing Club Gent - RC. Club Harelbeke Speeldag 
18/03/2018 25 KFC Mandel Utd - Racing Club Gent Speeldag 
25/03/2018 26 Racing Club Gent - SK Londerzeel Speeldag 
08/04/2018 27 Racing Club Gent - KSV Temse Speeldag 
15/04/2018 28 SK Pepingen-Halle - Racing Club Gent Speeldag 
22/04/2018 29 Racing Club Gent - Torhout 1992 Speeldag 
29/04/2018 30 Olsa Brakel - Racing Club Gent Speeldag 

Rupel Boom

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2017 1 Rupel Boom - Racing Club Gent 2 - 1
10/09/2017 2 SK Pepingen-Halle - Rupel Boom 1 - 4
17/09/2017 3 Rupel Boom - Torhout 1992 1 - 2
24/09/2017 4 Olsa Brakel - Rupel Boom 0 - 4
01/10/2017 5 Rupel Boom - KSV Temse 2 - 0
08/10/2017 6 Rupel Boom - SK Sint Niklaas 4 - 1
15/10/2017 7 S.E. Winkel Sport - Rupel Boom 2 - 3
22/10/2017 8 Rupel Boom - VK Westhoek 3 - 1
29/10/2017 9 FC Gullegem - Rupel Boom 3 - 2
05/11/2017 10 Rupel Boom - Sparta Petegem 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2017 11 KSV Bornem - Rupel Boom 1 - 4
19/11/2017 12 Rupel Boom - KSK Ronse 4 - 3
26/11/2017 13 RC. Club Harelbeke - Rupel Boom 0 - 0
03/12/2017 14 Rupel Boom - KFC Mandel Utd 1 - 7
10/12/2017 15 SK Londerzeel - Rupel Boom 07/01   Speeldag 
17/12/2017 16 Racing Club Gent - Rupel Boom Speeldag 
07/01/2018 15 SK Londerzeel - Rupel Boom uitg. 
14/01/2018 17 Rupel Boom - SK Pepingen-Halle Speeldag 
21/01/2018 18 Torhout 1992 - Rupel Boom Speeldag 
28/01/2018 19 Rupel Boom - Olsa Brakel Speeldag 
11/02/2018 20 KSV Temse - Rupel Boom Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2018 21 SK Sint Niklaas - Rupel Boom Speeldag 
25/02/2018 22 Rupel Boom - S.E. Winkel Sport Speeldag 
04/03/2018 23 VK Westhoek - Rupel Boom Speeldag 
11/03/2018 24 Rupel Boom - FC Gullegem Speeldag 
18/03/2018 25 Sparta Petegem - Rupel Boom Speeldag 
25/03/2018 26 Rupel Boom - KSV Bornem Speeldag 
08/04/2018 27 KSK Ronse - Rupel Boom Speeldag 
15/04/2018 28 Rupel Boom - RC. Club Harelbeke Speeldag 
22/04/2018 29 KFC Mandel Utd - Rupel Boom Speeldag 
29/04/2018 30 Rupel Boom - SK Londerzeel Speeldag 

S.E. Winkel Sport

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2017 1 S.E. Winkel Sport - KFC Mandel Utd 1 - 3
10/09/2017 2 SK Londerzeel - S.E. Winkel Sport 2 - 2
17/09/2017 3 S.E. Winkel Sport - Racing Club Gent 5 - 2
24/09/2017 4 SK Pepingen-Halle - S.E. Winkel Sport 1 - 3
01/10/2017 5 S.E. Winkel Sport - Torhout 1992 4 - 1
08/10/2017 6 Olsa Brakel - S.E. Winkel Sport 3 - 1
15/10/2017 7 S.E. Winkel Sport - Rupel Boom 2 - 3
22/10/2017 8 SK Sint Niklaas - S.E. Winkel Sport 0 - 2
29/10/2017 9 S.E. Winkel Sport - KSV Temse 1 - 1
05/11/2017 10 S.E. Winkel Sport - VK Westhoek 3 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2017 11 FC Gullegem - S.E. Winkel Sport 2 - 3
19/11/2017 12 S.E. Winkel Sport - Sparta Petegem 1 - 1
26/11/2017 13 KSV Bornem - S.E. Winkel Sport 0 - 3
03/12/2017 14 S.E. Winkel Sport - KSK Ronse 0 - 2
10/12/2017 15 RC. Club Harelbeke - S.E. Winkel Sport 07/01   Speeldag 
17/12/2017 16 KFC Mandel Utd - S.E. Winkel Sport Speeldag 
07/01/2018 15 RC. Club Harelbeke - S.E. Winkel Sport uitg. 
14/01/2018 17 S.E. Winkel Sport - SK Londerzeel Speeldag 
21/01/2018 18 Racing Club Gent - S.E. Winkel Sport Speeldag 
28/01/2018 19 S.E. Winkel Sport - SK Pepingen-Halle Speeldag 
11/02/2018 20 Torhout 1992 - S.E. Winkel Sport Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2018 21 S.E. Winkel Sport - Olsa Brakel Speeldag 
25/02/2018 22 Rupel Boom - S.E. Winkel Sport Speeldag 
04/03/2018 23 S.E. Winkel Sport - SK Sint Niklaas Speeldag 
11/03/2018 24 KSV Temse - S.E. Winkel Sport Speeldag 
18/03/2018 25 VK Westhoek - S.E. Winkel Sport Speeldag 
25/03/2018 26 S.E. Winkel Sport - FC Gullegem Speeldag 
08/04/2018 27 Sparta Petegem - S.E. Winkel Sport Speeldag 
15/04/2018 28 S.E. Winkel Sport - KSV Bornem Speeldag 
22/04/2018 29 KSK Ronse - S.E. Winkel Sport Speeldag 
29/04/2018 30 S.E. Winkel Sport - RC. Club Harelbeke Speeldag 

SK Londerzeel

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2017 1 SK Sint Niklaas - SK Londerzeel 3 - 0
10/09/2017 2 SK Londerzeel - S.E. Winkel Sport 2 - 2
17/09/2017 3 VK Westhoek - SK Londerzeel 0 - 7
24/09/2017 4 SK Londerzeel - FC Gullegem 1 - 2
01/10/2017 5 Sparta Petegem - SK Londerzeel 4 - 3
08/10/2017 6 SK Londerzeel - KSV Bornem 0 - 1
15/10/2017 7 KSK Ronse - SK Londerzeel 2 - 1
22/10/2017 8 SK Londerzeel - RC. Club Harelbeke 0 - 4
29/10/2017 9 KFC Mandel Utd - SK Londerzeel 0 - 1
05/11/2017 10 KSV Temse - SK Londerzeel 3 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2017 11 SK Londerzeel - Racing Club Gent 2 - 0
19/11/2017 12 SK Pepingen-Halle - SK Londerzeel 0 - 0
26/11/2017 13 SK Londerzeel - Torhout 1992 5 - 1
03/12/2017 14 Olsa Brakel - SK Londerzeel 1 - 3
10/12/2017 15 SK Londerzeel - Rupel Boom 07/01   Speeldag 
17/12/2017 16 SK Londerzeel - SK Sint Niklaas Speeldag 
07/01/2018 15 SK Londerzeel - Rupel Boom uitg. 
14/01/2018 17 S.E. Winkel Sport - SK Londerzeel Speeldag 
21/01/2018 18 SK Londerzeel - VK Westhoek Speeldag 
28/01/2018 19 FC Gullegem - SK Londerzeel Speeldag 
11/02/2018 20 SK Londerzeel - Sparta Petegem Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2018 21 KSV Bornem - SK Londerzeel Speeldag 
25/02/2018 22 SK Londerzeel - KSK Ronse Speeldag 
04/03/2018 23 RC. Club Harelbeke - SK Londerzeel Speeldag 
11/03/2018 24 SK Londerzeel - KFC Mandel Utd Speeldag 
18/03/2018 25 SK Londerzeel - KSV Temse Speeldag 
25/03/2018 26 Racing Club Gent - SK Londerzeel Speeldag 
08/04/2018 27 SK Londerzeel - SK Pepingen-Halle Speeldag 
15/04/2018 28 Torhout 1992 - SK Londerzeel Speeldag 
22/04/2018 29 SK Londerzeel - Olsa Brakel Speeldag 
29/04/2018 30 Rupel Boom - SK Londerzeel Speeldag 

SK Pepingen-Halle

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2017 1 Olsa Brakel - SK Pepingen-Halle 0 - 0
10/09/2017 2 SK Pepingen-Halle - Rupel Boom 1 - 4
17/09/2017 3 SK Sint Niklaas - SK Pepingen-Halle 4 - 0
24/09/2017 4 SK Pepingen-Halle - S.E. Winkel Sport 1 - 3
01/10/2017 5 VK Westhoek - SK Pepingen-Halle 2 - 0
08/10/2017 6 SK Pepingen-Halle - FC Gullegem 2 - 0
15/10/2017 7 Sparta Petegem - SK Pepingen-Halle 4 - 0
22/10/2017 8 SK Pepingen-Halle - KSV Bornem 1 - 1
29/10/2017 9 KSK Ronse - SK Pepingen-Halle 1 - 0
05/11/2017 10 SK Pepingen-Halle - RC. Club Harelbeke 0 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2017 11 KFC Mandel Utd - SK Pepingen-Halle 5 - 0
19/11/2017 12 SK Pepingen-Halle - SK Londerzeel 0 - 0
26/11/2017 13 Racing Club Gent - SK Pepingen-Halle 3 - 0
03/12/2017 14 KSV Temse - SK Pepingen-Halle 1 - 1
10/12/2017 15 SK Pepingen-Halle - Torhout 1992 07/01   Speeldag 
17/12/2017 16 SK Pepingen-Halle - Olsa Brakel Speeldag 
07/01/2018 15 SK Pepingen-Halle - Torhout 1992 uitg. 
14/01/2018 17 Rupel Boom - SK Pepingen-Halle Speeldag 
21/01/2018 18 SK Pepingen-Halle - SK Sint Niklaas Speeldag 
28/01/2018 19 S.E. Winkel Sport - SK Pepingen-Halle Speeldag 
11/02/2018 20 SK Pepingen-Halle - VK Westhoek Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2018 21 FC Gullegem - SK Pepingen-Halle Speeldag 
25/02/2018 22 SK Pepingen-Halle - Sparta Petegem Speeldag 
04/03/2018 23 KSV Bornem - SK Pepingen-Halle Speeldag 
11/03/2018 24 SK Pepingen-Halle - KSK Ronse Speeldag 
18/03/2018 25 RC. Club Harelbeke - SK Pepingen-Halle Speeldag 
25/03/2018 26 SK Pepingen-Halle - KFC Mandel Utd Speeldag 
08/04/2018 27 SK Londerzeel - SK Pepingen-Halle Speeldag 
15/04/2018 28 SK Pepingen-Halle - Racing Club Gent Speeldag 
22/04/2018 29 SK Pepingen-Halle - KSV Temse Speeldag 
29/04/2018 30 Torhout 1992 - SK Pepingen-Halle Speeldag 

SK Sint Niklaas

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2017 1 SK Sint Niklaas - SK Londerzeel 3 - 0
10/09/2017 2 Racing Club Gent - SK Sint Niklaas 3 - 0
17/09/2017 3 SK Sint Niklaas - SK Pepingen-Halle 4 - 0
24/09/2017 4 Torhout 1992 - SK Sint Niklaas 1 - 1
01/10/2017 5 SK Sint Niklaas - Olsa Brakel 1 - 2
08/10/2017 6 Rupel Boom - SK Sint Niklaas 4 - 1
15/10/2017 7 SK Sint Niklaas - KSV Temse 0 - 2
22/10/2017 8 SK Sint Niklaas - S.E. Winkel Sport 0 - 2
29/10/2017 9 VK Westhoek - SK Sint Niklaas 0 - 3
05/11/2017 10 SK Sint Niklaas - FC Gullegem 3 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2017 11 Sparta Petegem - SK Sint Niklaas 5 - 2
19/11/2017 12 SK Sint Niklaas - KSV Bornem 1 - 0
26/11/2017 13 KSK Ronse - SK Sint Niklaas 3 - 3
03/12/2017 14 SK Sint Niklaas - RC. Club Harelbeke 1 - 1
10/12/2017 15 KFC Mandel Utd - SK Sint Niklaas 1 - 2
17/12/2017 16 SK Londerzeel - SK Sint Niklaas Speeldag 
14/01/2018 17 SK Sint Niklaas - Racing Club Gent Speeldag 
21/01/2018 18 SK Pepingen-Halle - SK Sint Niklaas Speeldag 
28/01/2018 19 SK Sint Niklaas - Torhout 1992 Speeldag 
11/02/2018 20 Olsa Brakel - SK Sint Niklaas Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2018 21 SK Sint Niklaas - Rupel Boom Speeldag 
25/02/2018 22 KSV Temse - SK Sint Niklaas Speeldag 
04/03/2018 23 S.E. Winkel Sport - SK Sint Niklaas Speeldag 
11/03/2018 24 SK Sint Niklaas - VK Westhoek Speeldag 
18/03/2018 25 FC Gullegem - SK Sint Niklaas Speeldag 
25/03/2018 26 SK Sint Niklaas - Sparta Petegem Speeldag 
08/04/2018 27 KSV Bornem - SK Sint Niklaas Speeldag 
15/04/2018 28 SK Sint Niklaas - KSK Ronse Speeldag 
22/04/2018 29 RC. Club Harelbeke - SK Sint Niklaas Speeldag 
29/04/2018 30 SK Sint Niklaas - KFC Mandel Utd Speeldag 

Sparta Petegem

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2017 1 Sparta Petegem - KSV Bornem 3 - 1
10/09/2017 2 KSK Ronse - Sparta Petegem 0 - 0
17/09/2017 3 Sparta Petegem - RC. Club Harelbeke 4 - 2
24/09/2017 4 KFC Mandel Utd - Sparta Petegem 0 - 2
01/10/2017 5 Sparta Petegem - SK Londerzeel 4 - 3
08/10/2017 6 Racing Club Gent - Sparta Petegem 0 - 3
15/10/2017 7 Sparta Petegem - SK Pepingen-Halle 4 - 0
22/10/2017 8 Torhout 1992 - Sparta Petegem 2 - 2
29/10/2017 9 Sparta Petegem - Olsa Brakel 4 - 1
05/11/2017 10 Rupel Boom - Sparta Petegem 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2017 11 Sparta Petegem - SK Sint Niklaas 5 - 2
19/11/2017 12 S.E. Winkel Sport - Sparta Petegem 1 - 1
26/11/2017 13 Sparta Petegem - VK Westhoek 3 - 2
03/12/2017 14 FC Gullegem - Sparta Petegem 1 - 1
10/12/2017 15 Sparta Petegem - KSV Temse 07/01   Speeldag 
17/12/2017 16 KSV Bornem - Sparta Petegem Speeldag 
07/01/2018 15 Sparta Petegem - KSV Temse uitg. 
14/01/2018 17 Sparta Petegem - KSK Ronse Speeldag 
21/01/2018 18 RC. Club Harelbeke - Sparta Petegem Speeldag 
28/01/2018 19 Sparta Petegem - KFC Mandel Utd Speeldag 
11/02/2018 20 SK Londerzeel - Sparta Petegem Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2018 21 Sparta Petegem - Racing Club Gent Speeldag 
25/02/2018 22 SK Pepingen-Halle - Sparta Petegem Speeldag 
04/03/2018 23 Sparta Petegem - Torhout 1992 Speeldag 
11/03/2018 24 Olsa Brakel - Sparta Petegem Speeldag 
18/03/2018 25 Sparta Petegem - Rupel Boom Speeldag 
25/03/2018 26 SK Sint Niklaas - Sparta Petegem Speeldag 
08/04/2018 27 Sparta Petegem - S.E. Winkel Sport Speeldag 
15/04/2018 28 VK Westhoek - Sparta Petegem Speeldag 
22/04/2018 29 Sparta Petegem - FC Gullegem Speeldag 
29/04/2018 30 KSV Temse - Sparta Petegem Speeldag 

Torhout 1992

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2017 1 Torhout 1992 - KSV Temse 1 - 2
10/09/2017 2 Torhout 1992 - Olsa Brakel 0 - 2
17/09/2017 3 Rupel Boom - Torhout 1992 1 - 2
24/09/2017 4 Torhout 1992 - SK Sint Niklaas 1 - 1
01/10/2017 5 S.E. Winkel Sport - Torhout 1992 4 - 1
08/10/2017 6 Torhout 1992 - VK Westhoek 0 - 4
15/10/2017 7 FC Gullegem - Torhout 1992 1 - 0
22/10/2017 8 Torhout 1992 - Sparta Petegem 2 - 2
29/10/2017 9 KSV Bornem - Torhout 1992 1 - 0
05/11/2017 10 Torhout 1992 - KSK Ronse 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2017 11 RC. Club Harelbeke - Torhout 1992 3 - 1
19/11/2017 12 Torhout 1992 - KFC Mandel Utd 2 - 6
26/11/2017 13 SK Londerzeel - Torhout 1992 5 - 1
03/12/2017 14 Torhout 1992 - Racing Club Gent 2 - 1
10/12/2017 15 SK Pepingen-Halle - Torhout 1992 07/01   Speeldag 
17/12/2017 16 KSV Temse - Torhout 1992 Speeldag 
23/12/2017 17 Olsa Brakel - Torhout 1992 uitg. 
07/01/2018 15 SK Pepingen-Halle - Torhout 1992 uitg. 
14/01/2018 17 Olsa Brakel - Torhout 1992 23/12   Speeldag 
21/01/2018 18 Torhout 1992 - Rupel Boom Speeldag 
28/01/2018 19 SK Sint Niklaas - Torhout 1992 Speeldag 
11/02/2018 20 Torhout 1992 - S.E. Winkel Sport Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2018 21 VK Westhoek - Torhout 1992 Speeldag 
25/02/2018 22 Torhout 1992 - FC Gullegem Speeldag 
04/03/2018 23 Sparta Petegem - Torhout 1992 Speeldag 
11/03/2018 24 Torhout 1992 - KSV Bornem Speeldag 
18/03/2018 25 KSK Ronse - Torhout 1992 Speeldag 
25/03/2018 26 Torhout 1992 - RC. Club Harelbeke Speeldag 
08/04/2018 27 KFC Mandel Utd - Torhout 1992 Speeldag 
15/04/2018 28 Torhout 1992 - SK Londerzeel Speeldag 
22/04/2018 29 Racing Club Gent - Torhout 1992 Speeldag 
29/04/2018 30 Torhout 1992 - SK Pepingen-Halle Speeldag 

VK Westhoek

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2017 1 VK Westhoek - RC. Club Harelbeke 2 - 0
10/09/2017 2 KFC Mandel Utd - VK Westhoek 2 - 1
17/09/2017 3 VK Westhoek - SK Londerzeel 0 - 7
24/09/2017 4 Racing Club Gent - VK Westhoek 2 - 3
01/10/2017 5 VK Westhoek - SK Pepingen-Halle 2 - 0
08/10/2017 6 Torhout 1992 - VK Westhoek 0 - 4
15/10/2017 7 VK Westhoek - Olsa Brakel 3 - 2
22/10/2017 8 Rupel Boom - VK Westhoek 3 - 1
29/10/2017 9 VK Westhoek - SK Sint Niklaas 0 - 3
05/11/2017 10 S.E. Winkel Sport - VK Westhoek 3 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2017 11 VK Westhoek - KSV Temse 3 - 2
19/11/2017 12 VK Westhoek - FC Gullegem 3 - 0
26/11/2017 13 Sparta Petegem - VK Westhoek 3 - 2
03/12/2017 14 VK Westhoek - KSV Bornem 2 - 1
10/12/2017 15 KSK Ronse - VK Westhoek 1 - 1
17/12/2017 16 RC. Club Harelbeke - VK Westhoek Speeldag 
14/01/2018 17 VK Westhoek - KFC Mandel Utd Speeldag 
21/01/2018 18 SK Londerzeel - VK Westhoek Speeldag 
28/01/2018 19 VK Westhoek - Racing Club Gent Speeldag 
11/02/2018 20 SK Pepingen-Halle - VK Westhoek Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/02/2018 21 VK Westhoek - Torhout 1992 Speeldag 
25/02/2018 22 Olsa Brakel - VK Westhoek Speeldag 
04/03/2018 23 VK Westhoek - Rupel Boom Speeldag 
11/03/2018 24 SK Sint Niklaas - VK Westhoek Speeldag 
18/03/2018 25 VK Westhoek - S.E. Winkel Sport Speeldag 
25/03/2018 26 KSV Temse - VK Westhoek Speeldag 
08/04/2018 27 FC Gullegem - VK Westhoek Speeldag 
15/04/2018 28 VK Westhoek - Sparta Petegem Speeldag 
22/04/2018 29 KSV Bornem - VK Westhoek Speeldag 
29/04/2018 30 VK Westhoek - KSK Ronse Speeldag 

2e KLASSE AMATEURS - SEIZOEN 2017 - 2018
PROMOTIE - VV EN ACFF

- In deze afdeling zijn er drie reeksen: twee in Vlaanderen en één in Wallonië.
- Elk van die drie reeksen telt 16 clubs, in totaal dus 48.
- In deze reeksen geldt het periodekampioenschap, drie keer tien wedstrijden.
- De eerste van elk van de drie reeksen promoveert naar de 1e Klasse Amateurs (mits de juiste licentie).
- De titel van "Kampioen van de 2e Klasse Amateurs - VV" zal worden betwist door de winnaars van reeks A en B, die daarvoor één wedstrijd spelen op het veld van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De titel van "Kampioen van de 2e Klasse Amateurs - ACFF" is voor de ploeg die als eerste eindigt in de reeks 2e Klasse Amateurs ACFF.

- De drie ploegen (twee Vlaamse en één Waalse) die tweede eindigen in hun reeks, plus de negen periodekampioenen, in totaal dus 12 ploegen, nemen deel aan de eindronde voor promotie naar de Eerste Klasse Amateurs, maar er zijn twee aparte eindrondes :

1. Een "Eindronde stijgen 2e klasse amateurs VV", die gespeeld wordt door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen. De twee winnaars van deze eindronde nemen deel aan de eindronde 1e klasse amateurs.
2. Een "Eindronde stijgen 2e klasse amateurs ACFF", die gespeeld wordt door 4 clubs : de 2e uit de ACFF reeks, en de drie periodewinnaars. De winnaar van deze eindronde neemt deel aan de eindronde 1e klasse amateurs.

Mocht één of méér van de clubs die recht hebben op één van de plaatsen in de hierboven vermelde eindrondes géén licentie hebben (of willen) voor de 1e Klasse Amateurs, dan wordt die plaats ingevuld door de volgende in de eindrangschikking, maar uiterlijk tot en met de vijfde geklasseerde.

Alle verdere details, de deelnemende ploegen, de wedstrijdschema's, de klassementen en alle verdere regelingen van de eindrondes voor stijgen en dalen 2e amateurs VV en ACFF zullen we tegen het einde van de competitie op een aparte pagina zetten.

2e KLASSE AMATEURS - SEIZOEN 2017 - 2018
DEGRADATIE - VV EN ACFF

- De laatste twee clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar de 3e Klasse Amateurs.
- De laatste drie clubs uit de reeks ACFF dalen rechtstreeks naar de 3e Klasse Amateurs.

- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 2e klasse amateurs VV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 14e uit de reeks VV-A en de 14e uit de reeks VV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e klasse amateurs en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 14e geëindigde ploegen 0, 1 of 2 (zie artikel 1556 - punt 6.62 van het KBVB-reglement).

- De twee ploegen die 14e eindigen in de reeksen VV-A en VV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar de 3e klasse amateurs VV.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar de 3e klasse amateurs VV.

- Er is géén "eindronde dalen 2e klasse amateurs ACFF", maar naast de drie rechtstreekse dalers in die reeks kunnen er, afhankelijk van het aantal ACFF-dalers uit de 1e klasse amateurs, nog één of twee extra dalers zijn (zie artikel 1561 - punt 6.61 van het KBVB-reglement).

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).