Archief Seizoen 2017-2018 Provinciaal 1e provinciale Eindronde 2018
Laatste update: 17/05/2022 om 09:36u
De eindrondes bepalen:
1. welke provinciale clubs uit de 1e provinciale zich kwalificeren voor de Interprovinciale Eindronde,
2. welke clubs er promoveren uit 2e, 3e en 4e provinciale.
3. welke clubs degraderen uit 2e en 3e provinciale.
Voor de promotie geldt het algemeen principe dat, in elke reeks van 1e, 2e, 3e en 4e provinciale, de tweede in de eindstand en de drie periodekampioenen deze eindronde spelen.
* Mocht er een ploeg twee of meer keer periodekampioen zijn, of indien een periodekampioen ook de algemene kampioen is, dan neemt de derde en/of de volgende in de eindstand deel aan de promotie-eindronde.
* Een ploeg die één van de periodekampioenschappen won, maar die in de eindklassering rechtstreeks degradeert of de degradatie-eindronde moet spelen, mag NIET deelnemen aan de promotie-eindronde.
* Er wordt telkens een heen- en terugwedstrijd gespeeld volgens het "Europese systeem" waarin, bij een gelijke totaalstand, gescoorde doelpunten op verplaatsing dubbel tellen.
* Bij volledige gelijke stand na de terugwedstrijd volgen verlengingen en eventueel strafschoppen.
* In de degradatie-eindrondes spelen de in aanmerking komende clubs ofwel een heen- en terugwedstrijd, ofwel een mini-competitie.
De datums van de wedstrijden zijn
donderdag 3 mei, zondag 6 mei, donderdag 10 mei en zondag 13 mei 2018.
In 1e provinciale zijn dat de zondagen 6 en 13 mei.
De datums van de eindronde in 3e provinciale werden verplaatst naar donderdag 10, zondag 13, donderdag 17 en zondag 20 mei.
Voor alle gegevens van de provinciale eindrondes van vorig seizoen 2016-2017, klik hier.
Op deze pagina ziet u de gegevens, wedstrijdkalenders en uitslagen van de promotie- en degradatie-eindrondes in de provinciale afdelingen.
Klik op de links in het schema hieronder.
LET OP !!! Ter attentie van de clubs: een speler is geschorst als hij in de eindronde TWEE gele kaarten heeft gekregen, in tegenstelling tot drie in de gewone competitie.
* De kampioen van 1e provinciale,
K Lyra TSV, stijgt naar de 3e klasse amateurs.
* Er wordt nog een interprovinciale eindronde voor promotie georganiseerd, waarbij er in totaal 1 tot (maximaal) 4 ploegen kunnen promoveren naar de 3e klasse amateurs.
* Er mogen twee Antwerpse 1e provincialers deelnemen aan die interprovinciale eindronde.
* Die
twee ploegen komen uit de eindronde van 1e provinciale, die gespeeld wordt tussen de tweede in de eindstand en de drie periodekampioenen.
*
Dit seizoen zijn dat
KFC Lille, Racing Mechelen, Berg en Dal en Kontich A.
1a | Zon. 6 mei | 15:00u |
KFC Lille | - | Berg en Dal |
1 - 2 |
1b | Zon. 13 mei | 15:00u |
Berg en Dal | - | KFC Lille * |
0 - 2 |
| | | | | | |
* De winnaar van 1a-1b
KFC Lille gaat naar de Interprovinciale eindronde.
2a | Zon. 6 mei | 15:00u | KFC Kontich | - | Rac. Mechelen |
1 - 5 |
2b | Zon. 13 mei | 15:00u | Rac. Mechelen * | - | KFC Kontich |
1 - 0 |
| | | | | | |
* De winnaar van 2a-2b
Racing Mechelen gaat naar de Interprovinciale eindronde.
T.a.v. de clubs uit 1e provinciale: gele kaarten, opgelopen tijdens deze provinciale eindronde om de deelnemer(s) aan de interprovinciale eindronde aan te duiden, worden geannuleerd na afloop van de provinciale eindronde.
Voor de gegevens van de interprovinciale eindronde, zie de aparte pagina
Provinciaal-1e Provinciale-Interprovinciale Eindronde.
Om de vrijgekomen plaatsen in eerste provinciale in te vullen gelden de "normale" modaliteiten betreffende het aanduiden van de stijgers uit 2e provinciale.
Zie het volledig schema van stijgers en dalers, onderaan deze pagina. Klik
hier.
Hier wordt er een eindronde gespeeld om, naast de kampioen van 2e A
(KVV Duffel) en 2e B
(KFC Wuustwezel), twee of eventueel méér bijkomende stijgers naar eerste provinciale aan te duiden.
Het totaal aantal stijgers wordt bepaald door:
- het aantal Antwerpse dalers uit de 3e Klasse Amateurs.
- het aantal Antwerpse stijgers naar de 3e Klasse Amateurs.
Na de "Interprovinciale Eindronde", waaraan er 2 ploegen uit 1e provinciale deelnemen, kunnen er ook nog één of twee extra stijgers bijkomen, indien er één of twee van die ploegen zouden promoveren.
Zie het volledig schema van stijgers en dalers, onderaan deze pagina. Klik
hier.
De ploegen spelen volgens lottrekking een heen- en terugwedstrijd.
Dit zijn de 8 ploegen:
2A. Sporting Tisselt, RVC Hoboken, Rochus Deurne en KFC Broechem.
2B. FC De Kempen A, Zwaluwen Olmen, KFCE Zoersel en K Retie SK.
De winnaars van de eerste ronde spelen eveneens een heen- en terugwedstrijd in de tweede en beslissende ronde.
1a | Don. 3 mei | 19:00u |
KFC Broechem (2A) |
- |
Rochus Deurne (2A)
| 0 - 1 |
2a | Don. 3 mei | 19:30u |
KFCE Zoersel (2B) |
- |
KSK Retie (2B) |
3 - 2 |
3a | Don. 3 mei | 19:00u |
RVC Hoboken (2A) |
- |
FC De Kempen (2B) |
2 - 5 |
4a | Don. 3 mei | 20:00u |
Sporting Tisselt (2A) |
- |
Zwal. Olmen (2B) |
3 - 3 |
| | | | | | |
1b | Zon. 6 mei | 15:00u |
Roch. Deurne (2A) * |
- |
KFC Broechem (2A) |
5 - 2 |
2b | Zon. 6 mei | 15:00u |
KSK Retie (2B) |
- |
KFCE Zoersel (2B) * |
2 - 3 |
3b | Zon. 6 mei | 15:00u |
FC De Kempen (2B) * |
- |
RVC Hoboken (2A) |
3 - 3 |
4b | Zon. 6 mei | 15:00u |
Zwal. Olmen (2B) |
- |
Sp. Tisselt (2A) * |
0 - 4 |
| | | | | | | |
* = naar de tweede ronde
Don. 10 mei | 15:00u |
Rochus Deurne |
- |
KFCE Zoersel |
2 - 4 |
Don. 10 mei | 15:00u |
FC De Kempen |
- |
Sporting Tisselt |
5 - 0 |
| | | | | |
Zon. 13 mei | 15:00u |
KFCE Zoersel * |
- |
Rochus Deurne |
0 - 1 |
Zon. 13 mei | 15:00u |
Sporting Tisselt |
- |
FC De Kempen * |
4 - 5 |
| | | | | |
* Twee ploegen promoveren naar eerste provinciale:
KFCE Zoersel en FC De Kempen TL.
Een eventuele
bijkomende stijger wordt bepaald via de eindrondes, meer bepaald bij de verliezers van ronde 2 (= tweede fase).
Bij verlengingen in de eindfase worden de punten toegekend na 90 minuten en niet na de verlengingen.
De Provinciale Bond maakt, voor het bepalen van eventuele bijkomende stijgers in de diverse reeksen, een apart klassement (**) van de wedstrijden in de tweede ronde, volgens deze criteria:
1. de meeste punten in de tweede fase van de eindronde.
2. het doelsaldo in de tweede fase van de eindronde.
(het aantal gemaakte goals op zich telt in deze tweede fase niét mee als bepalende factor).
Indien er na punt 1 en 2 gelijkheid is (in punten en doelsaldo dus) gelden deze criteria:
3. de plaats in de eindrangschikking in de reguliere competitie.
4. het aantal behaalde punten in de reguliere competitie
(aan te passen indien de clubs niet evenveel wedstrijden hebben gespeeld, bv. in 4e provinciale).
5. het aantal gewonnen wedstrijden in de reguliere competitie.
6. het doelsaldo in de reguliere competitie.
7. het aantal gemaakte doelpunten in de reguliere competitie.
8. lottrekking door het Provinciaal Comité.
1. |
FC DE KEMPEN *** |
2 |
2 |
0 |
0 |
10 |
4 |
6 |
2. |
KFCE ZOERSEL *** |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
3 |
3 |
3. |
ROCHUS DEURNE |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
4 |
3 |
4. |
SPORTING TISSELT |
2 |
0 |
2 |
0 |
4 |
10 |
0 |
De twee ploegen met *** stijgen rechtstreeks naar 1e provinciale.
Legende :
- A = Aantal gespeelde wedstrijden
- W = Aantal gewonnen wedstrijden
- V = Aantal verloren wedstrijden
- G = Aantal gelijke spelen
- Dp+ = Aantal doelpunten gescoord
- Dp- = Aantal doelpunten tegen
- Ptn = Punten
- ** = gelijke klassering (alfabetisch)
De laatste drie ploegen in de eindstand van de twee reeksen in tweede provinciale degraderen naar derde provinciale.
Dit seizoen zijn dat:
2A. KVK Mariaburg, KFC Lint en VC Wijnegem.
2B. KSV Oud Turnhout, KFC Herenthout A en Linda Olen.
Zie het volledig schema van stijgers en dalers, onderaan elke provinciale reekspagina. Klik
hier.
* 2e Provinciale (voor 1 extra daler):
KFC Katelijne A (de 13e geklasseerde ploeg uit 2A) en KFC Beekhoek A (de 13e geklasseerde ploeg uit 2B), spelen heen en terug tegen elkaar voor één extra daler.
Zon. 6 mei |
15u00 |
KFC Beekhoek A (2B) |
- |
KFC Katelijne A (2A) |
1 - 0 |
| | | | | |
Don. 10 mei |
17u00 |
KFC Katelijne A (2A) |
- |
KFC Beekhoek A (2B) * |
2 - 3 |
| | | | | |
* Beekhoek blijft in 2e provinciale. Katelijne A daalt naar derde provinciale.
Hier wordt er een eindronde gespeeld om, naast de kampioenen van 3e A, B en C
(K Kalmthout SK, Willebroekse SV en SAV Sint Dimpna), drie bijkomende stijgers naar tweede provinciale aan te duiden.
Het totaal aantal stijgers wordt bepaald door:
- het aantal Antwerpse dalers uit de 3e Klasse Amateurs.
- het aantal Antwerpse stijgers naar de 3e Klasse Amateurs.
Na de "Interprovinciale Eindronde", waaraan er 2 ploegen uit 1e provinciale deelnemen, kunnen er ook nog één of twee extra stijgers bijkomen, indien er één of twee van die ploegen zouden promoveren.
Zie het volledig schema van stijgers en dalers, onderaan deze pagina. Klik
hier.
De ploegen spelen volgens lottrekking een heen- en terugwedstrijd. De winnaars van de eerste ronde spelen eveneens een heen- en terugwedstrijd in de tweede en beslissende ronde.
Dit zijn de ploegen:
3A. Lentezon Beerse, FC Ekeren, FC Turk Sport en Excelsior Kaart.
3B. Borsbeek Sport, KFC Putte A, KFCM Hallaar en SK Wilrijk.
3C. Wezel Sport, Verbroedering Balen, VV Laakdal en Excelsior Bouwel.
1a | Don. 10 mei | 19:00u |
Exc. Bouwel (3C) |
- |
Turk Sport (3A) |
0 - 2 |
2a | Don. 10 mei | 15:00u |
Lentezon (3A) |
- |
FC Ekeren (3A) |
4 - 3 |
3a | Don. 10 mei | 20:00u |
KFC Putte A (3B) |
- |
Borsbeek Sport (3B) |
2 - 1 |
4a | Don. 10 mei | 15:00u |
Verbr. Balen (3C) |
- |
KFCM Hallaar (3B) |
4 - 2 |
5a | Woe. 9 mei | 19:30u |
Wezel Sport (3C) |
- |
VV Laakdal (3C) |
1 - 1 |
6a | Don. 10 mei | 15:00u |
SK Wilrijk (3B) |
- |
Exc. Kaart (3A) |
3 - 1 |
| | | | | | |
1b | Zon. 13 mei | 15:00u |
Turk Sport (3A) * |
- |
Exc. Bouwel (3C) |
6 - 1 |
2b | Zon. 13 mei | 15:00u |
FC Ekeren (3A) * |
- |
Lentezon (3A)
| 4 - 1 |
3b | Zon. 13 mei | 15:00u |
Borsbeek Sport (3B) |
- |
KFC Putte A (3B) * |
1 - 2 |
4b | Zon. 13 mei | 15:00u |
KFCM Hallaar (3B) |
- |
Verbr. Balen (3C) * |
0 - 5 |
5b | Zon. 13 mei | 15:00u |
VV Laakdal (3C) |
- |
Wezel Sport (3C) * |
1 - 7 |
6b | Zon. 13 mei | 15:00u |
Exc. Kaart (3A) |
- |
SK Wilrijk (3B) * |
0 - 5 |
| | | | | | |
* = naar de tweede ronde
Don. 17 mei | 19:00u |
Turk Sport |
- |
FC Ekeren |
4 - 0 |
| | | | | |
Don. 17 mei | 20:00u |
KFC Putte A |
- |
Verbr. Balen |
1 - 3 |
| | | | | |
Don. 17 mei | 19:00u |
Wezel Sport |
- |
SK Wilrijk |
1 - 0 |
| | | | | |
Zon. 20 mei | 15:00u |
FC Ekeren |
- |
Turk Sport * |
2 - 1 |
| | | | | |
Zon. 20 mei |
15:00u |
Verbr. Balen * |
- |
KFC Putte A |
5 - 4 |
| | | | | |
Zon. 20 mei |
15:00u |
SK Wilrijk |
- |
Wezel Sport * |
1 - 3 |
| | | | | |
* FC Turk Sport, Verbroedering Balen en Wezel Sport stijgen naar 2e provinciale.
Een eventuele
bijkomende stijger wordt bepaald via de eindrondes, meer bepaald bij de verliezers van ronde 2 (= tweede fase).
Bij verlengingen in de eindfase worden de punten toegekend na 90 minuten en niet na de verlengingen.
De Provinciale Bond maakt, voor het bepalen van eventuele bijkomende stijgers in de diverse reeksen, een apart klassement (**) van de wedstrijden in de tweede ronde, volgens deze criteria:
1. de meeste punten in de tweede fase van de eindronde.
2. het doelsaldo in de tweede fase van de eindronde.
(het aantal gemaakte goals op zich telt in deze tweede fase niét mee als bepalende factor).
Indien er na punt 1 en 2 gelijkheid is (in punten en doelsaldo dus) gelden deze criteria:
3. de plaats in de eindrangschikking in de reguliere competitie.
4. het aantal behaalde punten in de reguliere competitie
(aan te passen indien de clubs niet evenveel wedstrijden hebben gespeeld, bv. in 4e provinciale).
5. het aantal gewonnen wedstrijden in de reguliere competitie.
6. het doelsaldo in de reguliere competitie.
7. het aantal gemaakte doelpunten in de reguliere competitie.
8. lottrekking door het Provinciaal Comité.
1. |
VERBR. BALEN *** |
2 |
2 |
0 |
0 |
8 |
5 |
6 |
2. |
WEZEL SPORT *** |
2 |
2 |
0 |
0 |
4 |
1 |
6 |
3. |
TURK SPORT *** |
2 |
1 |
1 |
0 |
5 |
2 |
3 |
4. |
EKEREN FC |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
5 |
3 |
5. |
KFC PUTTE A |
2 |
0 |
2 |
0 |
5 |
8 |
0 |
6. |
SKS WILRIJK |
2 |
0 |
2 |
0 |
1 |
4 |
0 |
De drie ploegen met *** stijgen naar 2e provinciale.
Legende :
- A = Aantal gespeelde wedstrijden
- W = Aantal gewonnen wedstrijden
- V = Aantal verloren wedstrijden
- G = Aantal gelijke spelen
- Dp+ = Aantal doelpunten gescoord
- Dp- = Aantal doelpunten tegen
- Ptn = Punten
- °° = gelijke klassering (alfabetisch)
>>> Voor de bepaling van (een) eventuele
extra stijger(s) ziet u hieronder een overzicht van de resultaten die de ploegen behaalden in hun reeks van
de reguliere competitie:
plaats in de eindrangschikking, behaalde punten, gewonnen wedstrijden, doelsaldo, gemaakte doelpunten.
!! Dit is het klassement van alle twaalf ploegen volgens deze parameters.
1. | Wezel Sport (3C) |
2 | 67 | 24 | 58 | 81 |
2. | EXC. Kaart (3A) |
2 | 59 | 17 | 39 | 73 |
3. | KFC Putte A (3B) |
2 | 52 | 15 | 17 | 55 |
4. | Verbr. Balen (3C) |
3 | 63 | 20 | 40 | 77 |
5. | Lentezon (3A) |
3 | 57 | 17 | 36 | 74 |
6 | SK Wilrijk (3B) |
3 | 52 | 14 | 27 | 54 |
7 | VV Laakdal (3C) |
4 | 58 | 18 | 29 | 73 |
8. | Turk Sport (3A) |
4 | 53 | 16 | 19 | 66 |
9. | FC Ekeren (3A) |
5 | 52 | 16 | 29 | 68 |
10. | Exc. Bouwel (3C) |
5 | 50 | 16 | 18 | 81 |
11. | KFCM Hallaar (3B) |
5 | 45 | 12 | 16 | 45 |
12. | Borsbeek Sport (3B) |
9 | 39 | 11 | -12 | 40 |
De 16e, 15e en 14e
in de eindstand van de drie reeksen degraderen naar vierde provinciale.
Dit seizoen zijn dat:
3A. FC Sint Jozef, KFC Schoten en KSOC Maria-ter-Heide.
3B. SK Wavria A, Oxford Hemiksem en Hove Sport.
3C. VC Poederlee, Vrij Arendonk en SKS Herentals.
De drie ploegen die 13e eindigen in hun reeks spelen een driehoekstornooi om
twee extra dalers aan te duiden.
Dat zijn
KFC Poppel (3A), Kessel United (3B) en KFC Halle (3C).
Na elke wedstrijd worden er 5 strafschoppen genomen, die beslissend zijn bij een gelijke stand in het eindklassement.
* De criteria: punten - gewonnen wedstrijden - doelsaldo - gescoorde doelpunten - strafschoppen - lottrekking.
Het aantal dalers uit 3e provinciale hangt af van het aantal dalers uit de 3e Klasse Amateurs.
- is er daar géén Antwerpse daler, dan dalen er 9 ploegen van 3e naar 4e provinciale.
- voor elke Antwerpse daler méér is er ook één extra daler naar 4e provinciale.
Zie het volledig schema van stijgers en dalers, onderaan deze pagina. Klik
hier.
Zon. 6 mei | 15:00u | KFC Halle (3C) | - | KFC Poppel (3A) |
0 - 4 | 3 - 4 |
Don. 10 mei | 15:00u | KFC Poppel (3A) | - | Kessel Utd. (3B) |
1 - 1 | 3 - 3 |
Zon. 13 mei | 15:00u | Kessel Utd. (3B) | - | KFC Halle (3C) |
2 - 0 | n - g |
| | | | | | |
1. |
KFC POPPEL |
2 |
1 |
0 |
1 |
5 |
1 |
7 |
6 |
4 |
2. |
KESSEL UNITED |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
1 |
3 |
3 |
4 |
3. |
KFC HALLE |
2 |
0 |
2 |
0 |
0 |
6 |
3 |
4 |
0 |
Legende :
- A = Aantal gespeelde wedstrijden
- W = Aantal gewonnen wedstrijden
- V = Aantal verloren wedstrijden
- G = Aantal gelijke spelen
- Dp+ = Aantal doelpunten gescoord
- Dp- = Aantal doelpunten tegen
- P + = Penalty's voor
- P - = Penalty's tegen
- Ptn = Punten
- ** = gelijke klassering (alfabetisch)
De twee laatste ploegen in de eindstand, Kessel en Halle, degraderen. KFC Poppel blijft in 3e provinciale.
Hier wordt er een eindronde gespeeld om, naast de vijf kampioenen van 4 A tot en met E
(KVV Achterbroek, KFC Pulle, VVH Lippelo, Blauberg Sport en FC Netezonen),
vijf bijkomende stijgers naar derde provinciale aan te duiden.
Het totaal aantal stijgers wordt bepaald door:
- het aantal Antwerpse dalers uit de 1e Klasse Amateurs.
- het aantal Antwerpse stijgers naar de 1e Klasse Amateurs. Dit aantal wordt bepaald door het resultaat van de interprovinciale eindronde, waaraan er 2 ploegen uit 1e provinciale deelnemen.
Er kunnen na deze eindronde ook nog één of twee extra stijgers bijkomen, indien er één of twee 1e provincialers via de "Interprovinciale Eindronde" zouden promoveren.
Zie het volledig schema van stijgers en dalers, onderaan deze pagina. Klik
hier.
Deze eindronde voor promotie wordt gespeeld door de tweede in de eindstand, samen met de periodekampioenen van de reeksen in 4e provinciale.
Mocht er een ploeg één of twee keer periodekampioen zijn, of indien een periodekampioen ook de algemene kampioen is, dan neemt de vierde en/of de volgende in de eindstand deel aan de promotie-eindronde.
De twintig ploegen spelen volgens lottrekking een heen- en terugwedstrijd
(volgens het Europa-Cup systeem met eventueel verlengingen en strafschoppen).
De winnaars van de eerste ronde spelen eveneens een heen- en terugwedstrijd in de tweede en beslissende ronde.
Die twintig ploegen zijn:
4A. Putte SK, KVC Oostmalle, Olympic Essen en KVK Westmalle.
4B. Pulderbos, KSK Oelegem, KFC Grobbendonk en City Pirates B.
4C. KFCV Wintam, KSK Rumst, KSC Mechelen en Leest United.
4D. Rita Berlaar, KVC Booischot, KFC Tongerlo en Blauwvoet Oevel.
4E. Flandria, KFC Turnhout B, Excelsior Vorst en Rauw Sport.
1a | Don. 3 mei | 19:00u |
Putte SK (4A) |
- |
KSK Rumst (4C) |
0 - 0 |
2a | Don. 3 mei | 20:00u |
City Pirates B (4B) |
- |
Grobbendonk (4B) |
5 - 2 |
3a | Don. 3 mei | 20:00u |
Rita Berlaar (4D) |
- |
KVC Booischot (4D) |
4 - 1 |
4a | Don. 3 mei | 19:30u |
KVC Oostmalle (4A) |
- |
KFC Tongerlo (4D) |
2 - 0 |
5a | Don. 3 mei | 19:00u |
Exc. Vorst (4E) |
- |
Blauwv. Oevel (4D) |
1 - 0 |
6a | Don. 3 mei | 20:00u |
KFC Pulderbos (4B) |
- |
Ol. Essen (4A) |
1 - 2 |
7a | Don. 3 mei | 20:00u |
SC Mechelen (4C) |
- |
Westmalle (4A) |
1 - 1 |
8a | Don. 3 mei | 19:00u |
KFCV Wintam (4C) |
- |
KFC Turnhout B (4E) |
0 - 1 |
9a | Don. 3 mei | 19:00u |
KSK Oelegem (4B) |
- |
Leest United (4C) |
1 - 1 |
10a | Don. 3 mei | 19:00u |
Rauw Sport (4E) |
- |
KFC Flandria (4E) |
0 - 3 |
| | | | | | |
1b | Zon. 6 mei | 15:00u |
KSK Rumst (4C) |
- |
Putte SK (4A) * |
2 - 3 |
2b | Zon. 6 mei | 15:00u |
Grobbendonk (4B) |
- |
City Pirates B (4B) * |
1 - 3 |
3b |
Zon. 6 mei | 15:00u |
Booischot (4D) |
- |
Rita Berlaar (4D) * |
2 - 0 |
4b | Zon. 6 mei | 15:00u |
KFC Tongerlo (4D) |
- |
KVC Oostmalle (4A)* |
0 - 2 |
5b | Zon. 6 mei | 15:00u |
Bl. Oevel (4D) |
- |
Exc. Vorst (4E) * |
0 - 1 |
6b | Zon. 6 mei | 15:00u |
Ol. Essen (4A) * |
- |
KFC Pulderbos (4B) |
2 - 0 |
7b | Zon. 6 mei | 15:00u |
Westmalle (4A) * |
- |
SC Mechelen (4C) |
2 - 0 |
8b | Zon. 6 mei | 15:00u |
FC Turnhout B (4E) * |
- |
KFCV Wintam (4C) |
2 - 2 |
9b | Zon. 6 mei | 15:00u |
Leest United (4C) * |
- |
KSK Oelegem (4B) |
3 - 2 |
10b | Zon. 6 mei | 15:00u |
KFC Flandria (4E) * |
- |
Rauw Sport (4E) |
2 - 4 |
| | | | | | |
* = naar de tweede ronde
Don. 10 mei | 15:00u |
Putte SK |
- |
City Pirates B |
4 - 2 |
| | | | | |
Don. 10 mei | 15:00u |
Rita Berlaar |
- |
KVC Oostmalle |
2 - 1 |
| | | | | |
Don. 10 mei | 15:00u |
Exc. Vorst |
- |
Olympic Essen |
3 - 1 |
| | | | | |
Don. 10 mei | 15:00u |
KVK Westmalle |
- |
FC Turnhout B |
2 - 2 |
| | | | | |
Don. 10 mei | 15:00u |
Leest United |
- |
KFC Flandria |
2 - 4 |
| | | | | |
Zon. 13 mei | 15:00u |
City Pirates B |
- |
Putte SK * |
0 - 2 |
| | | | | |
Zon. 13 mei | 15:00u |
KVC Oostmalle |
- |
Rita Berlaar * |
3 - 2 |
| | | | | |
Zon. 13 mei | 15:00u |
Olympic Essen |
- |
Exc. Vorst * |
2 - 1 |
| | | | | |
Zon. 13 mei | 15:00u |
FC Turnhout B * |
- |
KVK Westmalle |
1 - 1 |
| | | | | |
Zon. 13 mei | 15:00u |
KFC Flandria * |
- |
Leest United |
3 - 1 |
| | | | | |
* De vijf winnaars van de heen- en terugwedstrijd in deze tweede ronde promoveren naar derde provinciale:
Putte SK, Rita Berlaar, Excelsior Vorst, KFC Turnhout B en KFC Flandria.
Bij verlengingen in de eindfase worden de punten toegekend na 90 minuten en niet na de verlengingen.
De Provinciale Bond maakt, voor het bepalen van eventuele bijkomende stijgers in de diverse reeksen, een apart klassement (**) van de wedstrijden in de tweede ronde, volgens deze criteria:
1. de meeste punten in de tweede fase van de eindronde.
2. het doelsaldo in de tweede fase van de eindronde.
(het aantal gemaakte goals op zich telt in deze tweede fase niét mee als bepalende factor).
Indien er na punt 1 en 2 gelijkheid is (in punten en doelsaldo dus) gelden deze criteria:
3. de plaats in de eindrangschikking in de reguliere competitie.
4. het aantal behaalde punten in de reguliere competitie
(aan te passen indien de clubs niet evenveel wedstrijden hebben gespeeld, bv. in 4e provinciale).
5. het aantal gewonnen wedstrijden in de reguliere competitie.
6. het doelsaldo in de reguliere competitie.
7. het aantal gemaakte doelpunten in de reguliere competitie.
8. lottrekking door het Provinciaal Comité.
Na de "Interprovinciale Eindronde", waaraan er 2 ploegen uit 1e provinciale deelnemen, kunnen er ook nog één of twee extra stijgers bijkomen, indien er één of twee van die ploegen zouden promoveren.
1. |
KFC FLANDRIA *** |
2 |
2 |
0 |
0 |
7 |
3 |
6 |
2. |
PUTTE SK *** |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
2 |
6 |
3. |
EXCELSIOR VORST *** |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
3 |
3 |
4. |
RITA BERLAAR *** |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
4 |
3 |
5. |
KVC OOSTMALLE |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
4 |
3 |
6. |
OLYMPIC ESSEN |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
4 |
3 |
7. |
FC TURNHOUT B *** |
2 |
0 |
0 |
2 |
3 |
3 |
2 |
8. |
KVK WESTMALLE |
2 |
0 |
0 |
2 |
3 |
3 |
2 |
9. |
LEEST UNITED |
2 |
0 |
2 |
0 |
3 |
7 |
0 |
10. |
CITY PIRATES B |
2 |
0 |
2 |
0 |
2 |
6 |
0 |
De zes ploegen met *** stijgen naar 3e provinciale.
Legende :
- A = Aantal gespeelde wedstrijden
- W = Aantal gewonnen wedstrijden
- V = Aantal verloren wedstrijden
- G = Aantal gelijke spelen
- Dp+ = Aantal doelpunten gescoord
- Dp- = Aantal doelpunten tegen
- Ptn = Punten
- ** = gelijke klassering (alfabetisch)
>>> Voor de bepaling van (een) eventuele
extra stijger(s) ziet u hieronder een overzicht van de resultaten die deze tien ploegen behaalden in hun reeks van
de reguliere competitie:
plaats in de eindrangschikking, behaalde punten, gewonnen wedstrijden, doelsaldo, gemaakte doelpunten.
!! We hebben de cijfers van
City Pirates B (4e prov. B), Rita Berlaar (4e prov. D) en Excelsior Vorst, KFC Turnhout B en KFC Flandria (alle drie uit 4e prov. E)
herberekend aan de hand van het berekeningscoëfficiënt (°), dus van 30 gespeelde wedstrijden naar 32 wedstrijden, het aantal dat de andere vijf ploegen uit de reeksen A en C gespeeld hebben.
!! Dit is het klassement (o.v.) volgens deze parameters.
1. | KFC Flandria (4E)* |
2 | 68,27 | 21,33 | 53,33 | 84,40 |
2. | Olympic Essen (4A) |
2 | 59 | 18 | 23 | 77 |
3. | KVC Oostmalle (4A) |
3 | 58 | 18 | 21 | 75 |
4 | City Pirates B (4B)* |
4 | 56,53 | 17,06 | 28,80 | 73,60 |
5. | Rita Berlaar (4D)* |
4 | 54,40 | 17,06 | 5,33 | 62,93 |
6. | KVK Westmalle (4A) |
4 | 54 | 14 | 13 | 60 |
7. | Leest United (4C) |
5 | 64 | 20 | 20 | 77 |
8. | Excelsior Vorst (4E)* |
5 | 61,87 | 19,20 | 37,33 | 80 |
9. | KFC Turnhout B (4E)* |
6 | 61,87 | 18,13 | 35,20 | 73,60 |
10. | Putte SK (4A) |
7 | 48 | 14 | 4 | 68 |
1. SCHEMA BIJ 3 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE | | | | | |
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 |
1e Prov. stijgers | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
1e Prov. dalers | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
2e Prov. stijgers | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 |
2e Prov. dalers | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
3e Prov. stijgers | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 |
3e Prov. dalers | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
4e Prov. stijgers | 12 | 12 | 12 | 12 | 12 |
| | | | | |
2. SCHEMA BIJ 2 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE | | | | | |
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 |
1e Prov. stijgers | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
1e Prov. dalers | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
2e Prov. stijgers | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
2e Prov. dalers | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
3e Prov. stijgers | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 |
3e Prov. dalers | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
4e Prov. stijgers | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 |
| | | | | |
3. SCHEMA BIJ 1 STIJGER IN 1e PROVINCIALE | | | | | |
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 |
1e Prov. stijgers | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
1e Prov. dalers | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
2e Prov. stijgers | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
2e Prov. dalers | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
3e Prov. stijgers | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 |
3e Prov. dalers | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
4e Prov. stijgers | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 |
| | | | | |
We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het
seizoen 2017-2018 voor de duidelijkheid ook
in een pdf-document gezet. Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken.
De planning verscheen in "Sportleven" van 20 april 2017.
KLIK HIER.
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen
van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).