Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

De Hoogstraatse Maand
Onafhankelijk maandblad
Redactie: Begijnhof 26, 2320 Hoogstraten
Tel: +32 (0)495.25.25.05
redactie@demaand.be
www.demaand.be
VOOR ALLE PROVINCIALE KALENDERS
ZIE DE REEKSPAGINAS - HEREN EN VROUWEN

WEDSTRIJDEN BEKER VAN ANTWERPEN
ZIE PROVINCIAAL BVA 2017 - HEREN EN VROUWEN
Laatste update: 07/07/2017 om 14:18u
Nationaal  /  Vrouwen Nationaal  /  Vrouwen 2e Nationale A
DE VOETBALCOMPETITIE 2017 - 2018
VROUWEN - 2e NATIONALE A

Dit 14 ploegen zijn:
Club Brugge A, KSKV Zwevezele A, Zulte Waregem B, KD Ruddervoorde A,
Cerkelladies Brugge A, Dames VK Egem A, KSK Beveren A, AA Gent C, Olsa Brakel A, KSV Zottegem A,
GFA Sinaai A, KSOC Maria-ter-Heide A, RUSC Anderlues A en SG-Tertre-Hautrage B.

Archief - Seizoen 2016-2017 Geografische ligging  
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 1 (26 augustus 2017)
Zat. 26/08 12u00 KSK BEVEREN A - CLUB BRUGGE A
Zat. 26/08 14u00 OLSA BRAKEL A - DAMES VK EGEM A
Zat. 26/08 14u30 CERKELLADIES BRUGGE A - AA GENT C
Zat. 26/08 15u00 GFA SINAAI A - VOORW. ZWEVEZELE A
Zat. 26/08 15u00 MARIA-TER-HEIDE A - KD RUDDERVOORDE A
Zat. 26/08 17u00 RUSC ANDERLUES A - SG-TERTRE-HAUTRAGE B
Zat. 26/08 17u00 ZULTE WAREGEM B - KSV ZOTTEGEM A

  Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 AA GENT C 0 0 0 0 0 0 0  
2 CERKELLADIES BRUGGE A 0 0 0 0 0 0 0  
3 CLUB BRUGGE A 0 0 0 0 0 0 0  
4 DAMES VK EGEM A 0 0 0 0 0 0 0  
5 GFA SINAAI A 0 0 0 0 0 0 0  
6 KD RUDDERVOORDE A 0 0 0 0 0 0 0  
7 KSK BEVEREN A 0 0 0 0 0 0 0  
8 KSV ZOTTEGEM A 0 0 0 0 0 0 0  
9 MARIA-TER-HEIDE A 0 0 0 0 0 0 0  
10 OLSA BRAKEL A 0 0 0 0 0 0 0  
11 RUSC ANDERLUES A 0 0 0 0 0 0 0  
12 SG-TERTRE-HAUTRAGE B 0 0 0 0 0 0 0  
13 VOORW. ZWEVEZELE A 0 0 0 0 0 0 0  
14 ZULTE WAREGEM B 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


Speeldag 1 (26 augustus 2017)
KSK BEVEREN A - CLUB BRUGGE A
OLSA BRAKEL A - DAMES VK EGEM A
GFA SINAAI A - VOORW. ZWEVEZELE A
MARIA-TER-HEIDE A - KD RUDDERVOORDE A
RUSC ANDERLUES A - SG-TERTRE-HAUTRAGE B
ZULTE WAREGEM B - KSV ZOTTEGEM A
CERKELLADIES BRUGGE A - AA GENT C


Speeldag 2 (2 september 2017)
CLUB BRUGGE A - MARIA-TER-HEIDE A
KD RUDDERVOORDE A - RUSC ANDERLUES A
SG-TERTRE-HAUTRAGE B - GFA SINAAI A
DAMES VK EGEM A - KSK BEVEREN A
VOORW. ZWEVEZELE A - CERKELLADIES BRUGGE A
KSV ZOTTEGEM A - OLSA BRAKEL A
AA GENT C - ZULTE WAREGEM B


Speeldag 3 (16 september 2017)
KSK BEVEREN A - KSV ZOTTEGEM A
OLSA BRAKEL A - AA GENT C
KD RUDDERVOORDE A - CLUB BRUGGE A
MARIA-TER-HEIDE A - DAMES VK EGEM A
ZULTE WAREGEM B - VOORW. ZWEVEZELE A
RUSC ANDERLUES A - GFA SINAAI A
CERKELLADIES BRUGGE A - SG-TERTRE-HAUTRAGE B


Speeldag 4 (30 september 2017)
CLUB BRUGGE A - RUSC ANDERLUES A
SG-TERTRE-HAUTRAGE B - ZULTE WAREGEM B
GFA SINAAI A - CERKELLADIES BRUGGE A
DAMES VK EGEM A - KD RUDDERVOORDE A
VOORW. ZWEVEZELE A - OLSA BRAKEL A
KSV ZOTTEGEM A - MARIA-TER-HEIDE A
AA GENT C - KSK BEVEREN A


Speeldag 5 (14 oktober 2017)
KSK BEVEREN A - VOORW. ZWEVEZELE A
CLUB BRUGGE A - DAMES VK EGEM A
OLSA BRAKEL A - SG-TERTRE-HAUTRAGE B
KD RUDDERVOORDE A - KSV ZOTTEGEM A
MARIA-TER-HEIDE A - AA GENT C
ZULTE WAREGEM B - GFA SINAAI A
RUSC ANDERLUES A - CERKELLADIES BRUGGE A


Speeldag 6 (21 oktober 2017)
GFA SINAAI A - OLSA BRAKEL A
SG-TERTRE-HAUTRAGE B - KSK BEVEREN A
DAMES VK EGEM A - RUSC ANDERLUES A
VOORW. ZWEVEZELE A - MARIA-TER-HEIDE A
KSV ZOTTEGEM A - CLUB BRUGGE A
CERKELLADIES BRUGGE A - ZULTE WAREGEM B
AA GENT C - KD RUDDERVOORDE A


Speeldag 7 (28 oktober 2017)
KSK BEVEREN A - GFA SINAAI A
OLSA BRAKEL A - CERKELLADIES BRUGGE A
CLUB BRUGGE A - AA GENT C
KD RUDDERVOORDE A - VOORW. ZWEVEZELE A
MARIA-TER-HEIDE A - SG-TERTRE-HAUTRAGE B
DAMES VK EGEM A - KSV ZOTTEGEM A
RUSC ANDERLUES A - ZULTE WAREGEM B


Speeldag 8 (4 november 2017)
SG-TERTRE-HAUTRAGE B - KD RUDDERVOORDE A
GFA SINAAI A - MARIA-TER-HEIDE A
VOORW. ZWEVEZELE A - CLUB BRUGGE A
KSV ZOTTEGEM A - RUSC ANDERLUES A
ZULTE WAREGEM B - OLSA BRAKEL A
CERKELLADIES BRUGGE A - KSK BEVEREN A
AA GENT C - DAMES VK EGEM A


Speeldag 9 (11 november 2017)
KSK BEVEREN A - ZULTE WAREGEM B
CLUB BRUGGE A - SG-TERTRE-HAUTRAGE B
KD RUDDERVOORDE A - GFA SINAAI A
MARIA-TER-HEIDE A - CERKELLADIES BRUGGE A
DAMES VK EGEM A - VOORW. ZWEVEZELE A
KSV ZOTTEGEM A - AA GENT C
RUSC ANDERLUES A - OLSA BRAKEL A


Speeldag 10 (25 november 2017)
OLSA BRAKEL A - KSK BEVEREN A
VOORW. ZWEVEZELE A - KSV ZOTTEGEM A
SG-TERTRE-HAUTRAGE B - DAMES VK EGEM A
GFA SINAAI A - CLUB BRUGGE A
ZULTE WAREGEM B - MARIA-TER-HEIDE A
CERKELLADIES BRUGGE A - KD RUDDERVOORDE A
AA GENT C - RUSC ANDERLUES A


Speeldag 11 (2 december 2017)
CLUB BRUGGE A - CERKELLADIES BRUGGE A
KD RUDDERVOORDE A - ZULTE WAREGEM B
MARIA-TER-HEIDE A - OLSA BRAKEL A
DAMES VK EGEM A - GFA SINAAI A
KSV ZOTTEGEM A - SG-TERTRE-HAUTRAGE B
RUSC ANDERLUES A - KSK BEVEREN A
AA GENT C - VOORW. ZWEVEZELE A


Speeldag 12 (9 december 2017)
KSK BEVEREN A - MARIA-TER-HEIDE A
OLSA BRAKEL A - KD RUDDERVOORDE A
GFA SINAAI A - KSV ZOTTEGEM A
SG-TERTRE-HAUTRAGE B - AA GENT C
RUSC ANDERLUES A - VOORW. ZWEVEZELE A
ZULTE WAREGEM B - CLUB BRUGGE A
CERKELLADIES BRUGGE A - DAMES VK EGEM A


Speeldag 13 (16 december 2017)
CLUB BRUGGE A - OLSA BRAKEL A
KD RUDDERVOORDE A - KSK BEVEREN A
MARIA-TER-HEIDE A - RUSC ANDERLUES A
DAMES VK EGEM A - ZULTE WAREGEM B
VOORW. ZWEVEZELE A - SG-TERTRE-HAUTRAGE B
KSV ZOTTEGEM A - CERKELLADIES BRUGGE A
AA GENT C - GFA SINAAI A


Speeldag 14 (13 januari 2018)
CLUB BRUGGE A - KSK BEVEREN A
KD RUDDERVOORDE A - MARIA-TER-HEIDE A
VOORW. ZWEVEZELE A - GFA SINAAI A
DAMES VK EGEM A - OLSA BRAKEL A
SG-TERTRE-HAUTRAGE B - RUSC ANDERLUES A
KSV ZOTTEGEM A - ZULTE WAREGEM B
AA GENT C - CERKELLADIES BRUGGE A


Speeldag 15 (20 januari 2018)
KSK BEVEREN A - DAMES VK EGEM A
OLSA BRAKEL A - KSV ZOTTEGEM A
MARIA-TER-HEIDE A - CLUB BRUGGE A
GFA SINAAI A - SG-TERTRE-HAUTRAGE B
RUSC ANDERLUES A - KD RUDDERVOORDE A
ZULTE WAREGEM B - AA GENT C
CERKELLADIES BRUGGE A - VOORW. ZWEVEZELE A


Speeldag 16 (3 februari 2018)
CLUB BRUGGE A - KD RUDDERVOORDE A
GFA SINAAI A - RUSC ANDERLUES A
DAMES VK EGEM A - MARIA-TER-HEIDE A
SG-TERTRE-HAUTRAGE B - CERKELLADIES BRUGGE A
VOORW. ZWEVEZELE A - ZULTE WAREGEM B
KSV ZOTTEGEM A - KSK BEVEREN A
AA GENT C - OLSA BRAKEL A


Speeldag 17 (10 februari 2018)
KSK BEVEREN A - AA GENT C
OLSA BRAKEL A - VOORW. ZWEVEZELE A
KD RUDDERVOORDE A - DAMES VK EGEM A
MARIA-TER-HEIDE A - KSV ZOTTEGEM A
ZULTE WAREGEM B - SG-TERTRE-HAUTRAGE B
RUSC ANDERLUES A - CLUB BRUGGE A
CERKELLADIES BRUGGE A - GFA SINAAI A


Speeldag 18 (24 februari 2018)
DAMES VK EGEM A - CLUB BRUGGE A
VOORW. ZWEVEZELE A - KSK BEVEREN A
SG-TERTRE-HAUTRAGE B - OLSA BRAKEL A
GFA SINAAI A - ZULTE WAREGEM B
KSV ZOTTEGEM A - KD RUDDERVOORDE A
CERKELLADIES BRUGGE A - RUSC ANDERLUES A
AA GENT C - MARIA-TER-HEIDE A


Speeldag 19 (3 maart 2018)
KSK BEVEREN A - SG-TERTRE-HAUTRAGE B
CLUB BRUGGE A - KSV ZOTTEGEM A
OLSA BRAKEL A - GFA SINAAI A
KD RUDDERVOORDE A - AA GENT C
MARIA-TER-HEIDE A - VOORW. ZWEVEZELE A
ZULTE WAREGEM B - CERKELLADIES BRUGGE A
RUSC ANDERLUES A - DAMES VK EGEM A


Speeldag 20 (10 maart 2018)
SG-TERTRE-HAUTRAGE B - MARIA-TER-HEIDE A
VOORW. ZWEVEZELE A - KD RUDDERVOORDE A
GFA SINAAI A - KSK BEVEREN A
KSV ZOTTEGEM A - DAMES VK EGEM A
ZULTE WAREGEM B - RUSC ANDERLUES A
CERKELLADIES BRUGGE A - OLSA BRAKEL A
AA GENT C - CLUB BRUGGE A


Speeldag 21 (17 maart 2018)
KSK BEVEREN A - CERKELLADIES BRUGGE A
CLUB BRUGGE A - VOORW. ZWEVEZELE A
OLSA BRAKEL A - ZULTE WAREGEM B
KD RUDDERVOORDE A - SG-TERTRE-HAUTRAGE B
MARIA-TER-HEIDE A - GFA SINAAI A
DAMES VK EGEM A - AA GENT C
RUSC ANDERLUES A - KSV ZOTTEGEM A


Speeldag 22 (24 maart 2018)
OLSA BRAKEL A - RUSC ANDERLUES A
VOORW. ZWEVEZELE A - DAMES VK EGEM A
SG-TERTRE-HAUTRAGE B - CLUB BRUGGE A
GFA SINAAI A - KD RUDDERVOORDE A
ZULTE WAREGEM B - KSK BEVEREN A
CERKELLADIES BRUGGE A - MARIA-TER-HEIDE A
AA GENT C - KSV ZOTTEGEM A


Speeldag 23 (14 april 2018)
KSK BEVEREN A - OLSA BRAKEL A
CLUB BRUGGE A - GFA SINAAI A
KD RUDDERVOORDE A - CERKELLADIES BRUGGE A
DAMES VK EGEM A - SG-TERTRE-HAUTRAGE B
MARIA-TER-HEIDE A - ZULTE WAREGEM B
KSV ZOTTEGEM A - VOORW. ZWEVEZELE A
RUSC ANDERLUES A - AA GENT C


Speeldag 24 (21 april 2018)
KSK BEVEREN A - RUSC ANDERLUES A
OLSA BRAKEL A - MARIA-TER-HEIDE A
GFA SINAAI A - DAMES VK EGEM A
VOORW. ZWEVEZELE A - AA GENT C
SG-TERTRE-HAUTRAGE B - KSV ZOTTEGEM A
ZULTE WAREGEM B - KD RUDDERVOORDE A
CERKELLADIES BRUGGE A - CLUB BRUGGE A


Speeldag 25 (5 mei 2018)
MARIA-TER-HEIDE A - KSK BEVEREN A
VOORW. ZWEVEZELE A - RUSC ANDERLUES A
DAMES VK EGEM A - CERKELLADIES BRUGGE A
AA GENT C - SG-TERTRE-HAUTRAGE B
KD RUDDERVOORDE A - OLSA BRAKEL A
CLUB BRUGGE A - ZULTE WAREGEM B
KSV ZOTTEGEM A - GFA SINAAI A


Speeldag 26 (12 mei 2018)
GFA SINAAI A - AA GENT C
SG-TERTRE-HAUTRAGE B - VOORW. ZWEVEZELE A
KSK BEVEREN A - KD RUDDERVOORDE A
OLSA BRAKEL A - CLUB BRUGGE A
ZULTE WAREGEM B - DAMES VK EGEM A
CERKELLADIES BRUGGE A - KSV ZOTTEGEM A
RUSC ANDERLUES A - MARIA-TER-HEIDE A


ALGEMEEN KLASSEMENT VAN ALLE NATIONALE VROUWEN REEKSEN

Super League VV Vrouwen 1e Nat. Vrouwen 2e Nat. A Vrouwen 2e Nat. B

EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 2e nationale afdeling A vrouwen.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1AA GENT C 000
2CERKELLADIES BRUGGE A 000
3CLUB BRUGGE A 000
4DAMES VK EGEM A 000
5GFA SINAAI A 000
6KD RUDDERVOORDE A 000
7KSK BEVEREN A 000
8KSV ZOTTEGEM A 000
9MARIA-TER-HEIDE A 000
10OLSA BRAKEL A 000
11RUSC ANDERLUES A 000
12SG-TERTRE-HAUTRAGE B 000
13VOORW. ZWEVEZELE A 000
14ZULTE WAREGEM B 000


VERLIESPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1AA GENT C 000
2CERKELLADIES BRUGGE A 000
3CLUB BRUGGE A 000
4DAMES VK EGEM A 000
5GFA SINAAI A 000
6KD RUDDERVOORDE A 000
7KSK BEVEREN A 000
8KSV ZOTTEGEM A 000
9MARIA-TER-HEIDE A 000
10OLSA BRAKEL A 000
11RUSC ANDERLUES A 000
12SG-TERTRE-HAUTRAGE B 000
13VOORW. ZWEVEZELE A 000
14ZULTE WAREGEM B 000


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1AA GENT C 000
2CERKELLADIES BRUGGE A 000
3CLUB BRUGGE A 000
4DAMES VK EGEM A 000
5GFA SINAAI A 000
6KD RUDDERVOORDE A 000
7KSK BEVEREN A 000
8KSV ZOTTEGEM A 000
9MARIA-TER-HEIDE A 000
10OLSA BRAKEL A 000
11RUSC ANDERLUES A 000
12SG-TERTRE-HAUTRAGE B 000
13VOORW. ZWEVEZELE A 000
14ZULTE WAREGEM B 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1AA GENT C 000
2CERKELLADIES BRUGGE A 000
3CLUB BRUGGE A 000
4DAMES VK EGEM A 000
5GFA SINAAI A 000
6KD RUDDERVOORDE A 000
7KSK BEVEREN A 000
8KSV ZOTTEGEM A 000
9MARIA-TER-HEIDE A 000
10OLSA BRAKEL A 000
11RUSC ANDERLUES A 000
12SG-TERTRE-HAUTRAGE B 000
13VOORW. ZWEVEZELE A 000
14ZULTE WAREGEM B 000


TEGENDOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1AA GENT C 000
2CERKELLADIES BRUGGE A 000
3CLUB BRUGGE A 000
4DAMES VK EGEM A 000
5GFA SINAAI A 000
6KD RUDDERVOORDE A 000
7KSK BEVEREN A 000
8KSV ZOTTEGEM A 000
9MARIA-TER-HEIDE A 000
10OLSA BRAKEL A 000
11RUSC ANDERLUES A 000
12SG-TERTRE-HAUTRAGE B 000
13VOORW. ZWEVEZELE A 000
14ZULTE WAREGEM B 000


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 1 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1AA GENT C 0 0 
2CERKELLADIES BRUGGE A 0 0 
3CLUB BRUGGE A 0 0 
4DAMES VK EGEM A 0 0 
5GFA SINAAI A 0 0 
6KD RUDDERVOORDE A 0 0 
7KSK BEVEREN A 0 0 
8KSV ZOTTEGEM A 0 0 
9MARIA-TER-HEIDE A 0 0 
10OLSA BRAKEL A 0 0 
11RUSC ANDERLUES A 0 0 
12SG-TERTRE-HAUTRAGE B 0 0 
13VOORW. ZWEVEZELE A 0 0 
14ZULTE WAREGEM B 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1AA GENT C 000
2CERKELLADIES BRUGGE A 000
3CLUB BRUGGE A 000
4DAMES VK EGEM A 000
5GFA SINAAI A 000
6KD RUDDERVOORDE A 000
7KSK BEVEREN A 000
8KSV ZOTTEGEM A 000
9MARIA-TER-HEIDE A 000
10OLSA BRAKEL A 000
11RUSC ANDERLUES A 000
12SG-TERTRE-HAUTRAGE B 000
13VOORW. ZWEVEZELE A 000
14ZULTE WAREGEM B 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1AA GENT C 000
2CERKELLADIES BRUGGE A 000
3CLUB BRUGGE A 000
4DAMES VK EGEM A 000
5GFA SINAAI A 000
6KD RUDDERVOORDE A 000
7KSK BEVEREN A 000
8KSV ZOTTEGEM A 000
9MARIA-TER-HEIDE A 000
10OLSA BRAKEL A 000
11RUSC ANDERLUES A 000
12SG-TERTRE-HAUTRAGE B 000
13VOORW. ZWEVEZELE A 000
14ZULTE WAREGEM B 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1AA GENT C 000
2CERKELLADIES BRUGGE A 000
3CLUB BRUGGE A 000
4DAMES VK EGEM A 000
5GFA SINAAI A 000
6KD RUDDERVOORDE A 000
7KSK BEVEREN A 000
8KSV ZOTTEGEM A 000
9MARIA-TER-HEIDE A 000
10OLSA BRAKEL A 000
11RUSC ANDERLUES A 000
12SG-TERTRE-HAUTRAGE B 000
13VOORW. ZWEVEZELE A 000
14ZULTE WAREGEM B 000


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 AA GENT C 0 0 0 0 0 0 0
2 CERKELLADIES BRUGGE A 0 0 0 0 0 0 0
3 CLUB BRUGGE A 0 0 0 0 0 0 0
4 DAMES VK EGEM A 0 0 0 0 0 0 0
5 GFA SINAAI A 0 0 0 0 0 0 0
6 KD RUDDERVOORDE A 0 0 0 0 0 0 0
7 KSK BEVEREN A 0 0 0 0 0 0 0
8 KSV ZOTTEGEM A 0 0 0 0 0 0 0
9 MARIA-TER-HEIDE A 0 0 0 0 0 0 0
10 OLSA BRAKEL A 0 0 0 0 0 0 0
11 RUSC ANDERLUES A 0 0 0 0 0 0 0
12 SG-TERTRE-HAUTRAGE B 0 0 0 0 0 0 0
13 VOORW. ZWEVEZELE A 0 0 0 0 0 0 0
14 ZULTE WAREGEM B 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 AA GENT C 0 0 0 0 0 0 0
2 CERKELLADIES BRUGGE A 0 0 0 0 0 0 0
3 CLUB BRUGGE A 0 0 0 0 0 0 0
4 DAMES VK EGEM A 0 0 0 0 0 0 0
5 GFA SINAAI A 0 0 0 0 0 0 0
6 KD RUDDERVOORDE A 0 0 0 0 0 0 0
7 KSK BEVEREN A 0 0 0 0 0 0 0
8 KSV ZOTTEGEM A 0 0 0 0 0 0 0
9 MARIA-TER-HEIDE A 0 0 0 0 0 0 0
10 OLSA BRAKEL A 0 0 0 0 0 0 0
11 RUSC ANDERLUES A 0 0 0 0 0 0 0
12 SG-TERTRE-HAUTRAGE B 0 0 0 0 0 0 0
13 VOORW. ZWEVEZELE A 0 0 0 0 0 0 0
14 ZULTE WAREGEM B 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk




DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2017 1 CERKELLADIES BRUGGE A - AA GENT C Speeldag 
02/09/2017 2 AA GENT C - ZULTE WAREGEM B Speeldag 
16/09/2017 3 OLSA BRAKEL A - AA GENT C Speeldag 
30/09/2017 4 AA GENT C - KSK BEVEREN A Speeldag 
14/10/2017 5 MARIA-TER-HEIDE A - AA GENT C Speeldag 
21/10/2017 6 AA GENT C - KD RUDDERVOORDE A Speeldag 
28/10/2017 7 CLUB BRUGGE A - AA GENT C Speeldag 
04/11/2017 8 AA GENT C - DAMES VK EGEM A Speeldag 
11/11/2017 9 KSV ZOTTEGEM A - AA GENT C Speeldag 
25/11/2017 10 AA GENT C - RUSC ANDERLUES A Speeldag 
02/12/2017 11 AA GENT C - VOORW. ZWEVEZELE A Speeldag 
09/12/2017 12 SG-TERTRE-HAUTRAGE B - AA GENT C Speeldag 
16/12/2017 13 AA GENT C - GFA SINAAI A Speeldag 
13/01/2018 14 AA GENT C - CERKELLADIES BRUGGE A Speeldag 
20/01/2018 15 ZULTE WAREGEM B - AA GENT C Speeldag 
03/02/2018 16 AA GENT C - OLSA BRAKEL A Speeldag 
10/02/2018 17 KSK BEVEREN A - AA GENT C Speeldag 
24/02/2018 18 AA GENT C - MARIA-TER-HEIDE A Speeldag 
03/03/2018 19 KD RUDDERVOORDE A - AA GENT C Speeldag 
10/03/2018 20 AA GENT C - CLUB BRUGGE A Speeldag 
17/03/2018 21 DAMES VK EGEM A - AA GENT C Speeldag 
24/03/2018 22 AA GENT C - KSV ZOTTEGEM A Speeldag 
14/04/2018 23 RUSC ANDERLUES A - AA GENT C Speeldag 
21/04/2018 24 VOORW. ZWEVEZELE A - AA GENT C Speeldag 
05/05/2018 25 AA GENT C - SG-TERTRE-HAUTRAGE B Speeldag 
12/05/2018 26 GFA SINAAI A - AA GENT C Speeldag 


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2017 1 CERKELLADIES BRUGGE A - AA GENT C Speeldag 
02/09/2017 2 VOORW. ZWEVEZELE A - CERKELLADIES BRUGGE A Speeldag 
16/09/2017 3 CERKELLADIES BRUGGE A - SG-TERTRE-HAUTRAGE B Speeldag 
30/09/2017 4 GFA SINAAI A - CERKELLADIES BRUGGE A Speeldag 
14/10/2017 5 RUSC ANDERLUES A - CERKELLADIES BRUGGE A Speeldag 
21/10/2017 6 CERKELLADIES BRUGGE A - ZULTE WAREGEM B Speeldag 
28/10/2017 7 OLSA BRAKEL A - CERKELLADIES BRUGGE A Speeldag 
04/11/2017 8 CERKELLADIES BRUGGE A - KSK BEVEREN A Speeldag 
11/11/2017 9 MARIA-TER-HEIDE A - CERKELLADIES BRUGGE A Speeldag 
25/11/2017 10 CERKELLADIES BRUGGE A - KD RUDDERVOORDE A Speeldag 
02/12/2017 11 CLUB BRUGGE A - CERKELLADIES BRUGGE A Speeldag 
09/12/2017 12 CERKELLADIES BRUGGE A - DAMES VK EGEM A Speeldag 
16/12/2017 13 KSV ZOTTEGEM A - CERKELLADIES BRUGGE A Speeldag 
13/01/2018 14 AA GENT C - CERKELLADIES BRUGGE A Speeldag 
20/01/2018 15 CERKELLADIES BRUGGE A - VOORW. ZWEVEZELE A Speeldag 
03/02/2018 16 SG-TERTRE-HAUTRAGE B - CERKELLADIES BRUGGE A Speeldag 
10/02/2018 17 CERKELLADIES BRUGGE A - GFA SINAAI A Speeldag 
24/02/2018 18 CERKELLADIES BRUGGE A - RUSC ANDERLUES A Speeldag 
03/03/2018 19 ZULTE WAREGEM B - CERKELLADIES BRUGGE A Speeldag 
10/03/2018 20 CERKELLADIES BRUGGE A - OLSA BRAKEL A Speeldag 
17/03/2018 21 KSK BEVEREN A - CERKELLADIES BRUGGE A Speeldag 
24/03/2018 22 CERKELLADIES BRUGGE A - MARIA-TER-HEIDE A Speeldag 
14/04/2018 23 KD RUDDERVOORDE A - CERKELLADIES BRUGGE A Speeldag 
21/04/2018 24 CERKELLADIES BRUGGE A - CLUB BRUGGE A Speeldag 
05/05/2018 25 DAMES VK EGEM A - CERKELLADIES BRUGGE A Speeldag 
12/05/2018 26 CERKELLADIES BRUGGE A - KSV ZOTTEGEM A Speeldag 


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2017 1 KSK BEVEREN A - CLUB BRUGGE A Speeldag 
02/09/2017 2 CLUB BRUGGE A - MARIA-TER-HEIDE A Speeldag 
16/09/2017 3 KD RUDDERVOORDE A - CLUB BRUGGE A Speeldag 
30/09/2017 4 CLUB BRUGGE A - RUSC ANDERLUES A Speeldag 
14/10/2017 5 CLUB BRUGGE A - DAMES VK EGEM A Speeldag 
21/10/2017 6 KSV ZOTTEGEM A - CLUB BRUGGE A Speeldag 
28/10/2017 7 CLUB BRUGGE A - AA GENT C Speeldag 
04/11/2017 8 VOORW. ZWEVEZELE A - CLUB BRUGGE A Speeldag 
11/11/2017 9 CLUB BRUGGE A - SG-TERTRE-HAUTRAGE B Speeldag 
25/11/2017 10 GFA SINAAI A - CLUB BRUGGE A Speeldag 
02/12/2017 11 CLUB BRUGGE A - CERKELLADIES BRUGGE A Speeldag 
09/12/2017 12 ZULTE WAREGEM B - CLUB BRUGGE A Speeldag 
16/12/2017 13 CLUB BRUGGE A - OLSA BRAKEL A Speeldag 
13/01/2018 14 CLUB BRUGGE A - KSK BEVEREN A Speeldag 
20/01/2018 15 MARIA-TER-HEIDE A - CLUB BRUGGE A Speeldag 
03/02/2018 16 CLUB BRUGGE A - KD RUDDERVOORDE A Speeldag 
10/02/2018 17 RUSC ANDERLUES A - CLUB BRUGGE A Speeldag 
24/02/2018 18 DAMES VK EGEM A - CLUB BRUGGE A Speeldag 
03/03/2018 19 CLUB BRUGGE A - KSV ZOTTEGEM A Speeldag 
10/03/2018 20 AA GENT C - CLUB BRUGGE A Speeldag 
17/03/2018 21 CLUB BRUGGE A - VOORW. ZWEVEZELE A Speeldag 
24/03/2018 22 SG-TERTRE-HAUTRAGE B - CLUB BRUGGE A Speeldag 
14/04/2018 23 CLUB BRUGGE A - GFA SINAAI A Speeldag 
21/04/2018 24 CERKELLADIES BRUGGE A - CLUB BRUGGE A Speeldag 
05/05/2018 25 CLUB BRUGGE A - ZULTE WAREGEM B Speeldag 
12/05/2018 26 OLSA BRAKEL A - CLUB BRUGGE A Speeldag 


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2017 1 OLSA BRAKEL A - DAMES VK EGEM A Speeldag 
02/09/2017 2 DAMES VK EGEM A - KSK BEVEREN A Speeldag 
16/09/2017 3 MARIA-TER-HEIDE A - DAMES VK EGEM A Speeldag 
30/09/2017 4 DAMES VK EGEM A - KD RUDDERVOORDE A Speeldag 
14/10/2017 5 CLUB BRUGGE A - DAMES VK EGEM A Speeldag 
21/10/2017 6 DAMES VK EGEM A - RUSC ANDERLUES A Speeldag 
28/10/2017 7 DAMES VK EGEM A - KSV ZOTTEGEM A Speeldag 
04/11/2017 8 AA GENT C - DAMES VK EGEM A Speeldag 
11/11/2017 9 DAMES VK EGEM A - VOORW. ZWEVEZELE A Speeldag 
25/11/2017 10 SG-TERTRE-HAUTRAGE B - DAMES VK EGEM A Speeldag 
02/12/2017 11 DAMES VK EGEM A - GFA SINAAI A Speeldag 
09/12/2017 12 CERKELLADIES BRUGGE A - DAMES VK EGEM A Speeldag 
16/12/2017 13 DAMES VK EGEM A - ZULTE WAREGEM B Speeldag 
13/01/2018 14 DAMES VK EGEM A - OLSA BRAKEL A Speeldag 
20/01/2018 15 KSK BEVEREN A - DAMES VK EGEM A Speeldag 
03/02/2018 16 DAMES VK EGEM A - MARIA-TER-HEIDE A Speeldag 
10/02/2018 17 KD RUDDERVOORDE A - DAMES VK EGEM A Speeldag 
24/02/2018 18 DAMES VK EGEM A - CLUB BRUGGE A Speeldag 
03/03/2018 19 RUSC ANDERLUES A - DAMES VK EGEM A Speeldag 
10/03/2018 20 KSV ZOTTEGEM A - DAMES VK EGEM A Speeldag 
17/03/2018 21 DAMES VK EGEM A - AA GENT C Speeldag 
24/03/2018 22 VOORW. ZWEVEZELE A - DAMES VK EGEM A Speeldag 
14/04/2018 23 DAMES VK EGEM A - SG-TERTRE-HAUTRAGE B Speeldag 
21/04/2018 24 GFA SINAAI A - DAMES VK EGEM A Speeldag 
05/05/2018 25 DAMES VK EGEM A - CERKELLADIES BRUGGE A Speeldag 
12/05/2018 26 ZULTE WAREGEM B - DAMES VK EGEM A Speeldag 


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2017 1 GFA SINAAI A - VOORW. ZWEVEZELE A Speeldag 
02/09/2017 2 SG-TERTRE-HAUTRAGE B - GFA SINAAI A Speeldag 
16/09/2017 3 RUSC ANDERLUES A - GFA SINAAI A Speeldag 
30/09/2017 4 GFA SINAAI A - CERKELLADIES BRUGGE A Speeldag 
14/10/2017 5 ZULTE WAREGEM B - GFA SINAAI A Speeldag 
21/10/2017 6 GFA SINAAI A - OLSA BRAKEL A Speeldag 
28/10/2017 7 KSK BEVEREN A - GFA SINAAI A Speeldag 
04/11/2017 8 GFA SINAAI A - MARIA-TER-HEIDE A Speeldag 
11/11/2017 9 KD RUDDERVOORDE A - GFA SINAAI A Speeldag 
25/11/2017 10 GFA SINAAI A - CLUB BRUGGE A Speeldag 
02/12/2017 11 DAMES VK EGEM A - GFA SINAAI A Speeldag 
09/12/2017 12 GFA SINAAI A - KSV ZOTTEGEM A Speeldag 
16/12/2017 13 AA GENT C - GFA SINAAI A Speeldag 
13/01/2018 14 VOORW. ZWEVEZELE A - GFA SINAAI A Speeldag 
20/01/2018 15 GFA SINAAI A - SG-TERTRE-HAUTRAGE B Speeldag 
03/02/2018 16 GFA SINAAI A - RUSC ANDERLUES A Speeldag 
10/02/2018 17 CERKELLADIES BRUGGE A - GFA SINAAI A Speeldag 
24/02/2018 18 GFA SINAAI A - ZULTE WAREGEM B Speeldag 
03/03/2018 19 OLSA BRAKEL A - GFA SINAAI A Speeldag 
10/03/2018 20 GFA SINAAI A - KSK BEVEREN A Speeldag 
17/03/2018 21 MARIA-TER-HEIDE A - GFA SINAAI A Speeldag 
24/03/2018 22 GFA SINAAI A - KD RUDDERVOORDE A Speeldag 
14/04/2018 23 CLUB BRUGGE A - GFA SINAAI A Speeldag 
21/04/2018 24 GFA SINAAI A - DAMES VK EGEM A Speeldag 
05/05/2018 25 KSV ZOTTEGEM A - GFA SINAAI A Speeldag 
12/05/2018 26 GFA SINAAI A - AA GENT C Speeldag 


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2017 1 MARIA-TER-HEIDE A - KD RUDDERVOORDE A Speeldag 
02/09/2017 2 KD RUDDERVOORDE A - RUSC ANDERLUES A Speeldag 
16/09/2017 3 KD RUDDERVOORDE A - CLUB BRUGGE A Speeldag 
30/09/2017 4 DAMES VK EGEM A - KD RUDDERVOORDE A Speeldag 
14/10/2017 5 KD RUDDERVOORDE A - KSV ZOTTEGEM A Speeldag 
21/10/2017 6 AA GENT C - KD RUDDERVOORDE A Speeldag 
28/10/2017 7 KD RUDDERVOORDE A - VOORW. ZWEVEZELE A Speeldag 
04/11/2017 8 SG-TERTRE-HAUTRAGE B - KD RUDDERVOORDE A Speeldag 
11/11/2017 9 KD RUDDERVOORDE A - GFA SINAAI A Speeldag 
25/11/2017 10 CERKELLADIES BRUGGE A - KD RUDDERVOORDE A Speeldag 
02/12/2017 11 KD RUDDERVOORDE A - ZULTE WAREGEM B Speeldag 
09/12/2017 12 OLSA BRAKEL A - KD RUDDERVOORDE A Speeldag 
16/12/2017 13 KD RUDDERVOORDE A - KSK BEVEREN A Speeldag 
13/01/2018 14 KD RUDDERVOORDE A - MARIA-TER-HEIDE A Speeldag 
20/01/2018 15 RUSC ANDERLUES A - KD RUDDERVOORDE A Speeldag 
03/02/2018 16 CLUB BRUGGE A - KD RUDDERVOORDE A Speeldag 
10/02/2018 17 KD RUDDERVOORDE A - DAMES VK EGEM A Speeldag 
24/02/2018 18 KSV ZOTTEGEM A - KD RUDDERVOORDE A Speeldag 
03/03/2018 19 KD RUDDERVOORDE A - AA GENT C Speeldag 
10/03/2018 20 VOORW. ZWEVEZELE A - KD RUDDERVOORDE A Speeldag 
17/03/2018 21 KD RUDDERVOORDE A - SG-TERTRE-HAUTRAGE B Speeldag 
24/03/2018 22 GFA SINAAI A - KD RUDDERVOORDE A Speeldag 
14/04/2018 23 KD RUDDERVOORDE A - CERKELLADIES BRUGGE A Speeldag 
21/04/2018 24 ZULTE WAREGEM B - KD RUDDERVOORDE A Speeldag 
05/05/2018 25 KD RUDDERVOORDE A - OLSA BRAKEL A Speeldag 
12/05/2018 26 KSK BEVEREN A - KD RUDDERVOORDE A Speeldag 


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2017 1 KSK BEVEREN A - CLUB BRUGGE A Speeldag 
02/09/2017 2 DAMES VK EGEM A - KSK BEVEREN A Speeldag 
16/09/2017 3 KSK BEVEREN A - KSV ZOTTEGEM A Speeldag 
30/09/2017 4 AA GENT C - KSK BEVEREN A Speeldag 
14/10/2017 5 KSK BEVEREN A - VOORW. ZWEVEZELE A Speeldag 
21/10/2017 6 SG-TERTRE-HAUTRAGE B - KSK BEVEREN A Speeldag 
28/10/2017 7 KSK BEVEREN A - GFA SINAAI A Speeldag 
04/11/2017 8 CERKELLADIES BRUGGE A - KSK BEVEREN A Speeldag 
11/11/2017 9 KSK BEVEREN A - ZULTE WAREGEM B Speeldag 
25/11/2017 10 OLSA BRAKEL A - KSK BEVEREN A Speeldag 
02/12/2017 11 RUSC ANDERLUES A - KSK BEVEREN A Speeldag 
09/12/2017 12 KSK BEVEREN A - MARIA-TER-HEIDE A Speeldag 
16/12/2017 13 KD RUDDERVOORDE A - KSK BEVEREN A Speeldag 
13/01/2018 14 CLUB BRUGGE A - KSK BEVEREN A Speeldag 
20/01/2018 15 KSK BEVEREN A - DAMES VK EGEM A Speeldag 
03/02/2018 16 KSV ZOTTEGEM A - KSK BEVEREN A Speeldag 
10/02/2018 17 KSK BEVEREN A - AA GENT C Speeldag 
24/02/2018 18 VOORW. ZWEVEZELE A - KSK BEVEREN A Speeldag 
03/03/2018 19 KSK BEVEREN A - SG-TERTRE-HAUTRAGE B Speeldag 
10/03/2018 20 GFA SINAAI A - KSK BEVEREN A Speeldag 
17/03/2018 21 KSK BEVEREN A - CERKELLADIES BRUGGE A Speeldag 
24/03/2018 22 ZULTE WAREGEM B - KSK BEVEREN A Speeldag 
14/04/2018 23 KSK BEVEREN A - OLSA BRAKEL A Speeldag 
21/04/2018 24 KSK BEVEREN A - RUSC ANDERLUES A Speeldag 
05/05/2018 25 MARIA-TER-HEIDE A - KSK BEVEREN A Speeldag 
12/05/2018 26 KSK BEVEREN A - KD RUDDERVOORDE A Speeldag 


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2017 1 ZULTE WAREGEM B - KSV ZOTTEGEM A Speeldag 
02/09/2017 2 KSV ZOTTEGEM A - OLSA BRAKEL A Speeldag 
16/09/2017 3 KSK BEVEREN A - KSV ZOTTEGEM A Speeldag 
30/09/2017 4 KSV ZOTTEGEM A - MARIA-TER-HEIDE A Speeldag 
14/10/2017 5 KD RUDDERVOORDE A - KSV ZOTTEGEM A Speeldag 
21/10/2017 6 KSV ZOTTEGEM A - CLUB BRUGGE A Speeldag 
28/10/2017 7 DAMES VK EGEM A - KSV ZOTTEGEM A Speeldag 
04/11/2017 8 KSV ZOTTEGEM A - RUSC ANDERLUES A Speeldag 
11/11/2017 9 KSV ZOTTEGEM A - AA GENT C Speeldag 
25/11/2017 10 VOORW. ZWEVEZELE A - KSV ZOTTEGEM A Speeldag 
02/12/2017 11 KSV ZOTTEGEM A - SG-TERTRE-HAUTRAGE B Speeldag 
09/12/2017 12 GFA SINAAI A - KSV ZOTTEGEM A Speeldag 
16/12/2017 13 KSV ZOTTEGEM A - CERKELLADIES BRUGGE A Speeldag 
13/01/2018 14 KSV ZOTTEGEM A - ZULTE WAREGEM B Speeldag 
20/01/2018 15 OLSA BRAKEL A - KSV ZOTTEGEM A Speeldag 
03/02/2018 16 KSV ZOTTEGEM A - KSK BEVEREN A Speeldag 
10/02/2018 17 MARIA-TER-HEIDE A - KSV ZOTTEGEM A Speeldag 
24/02/2018 18 KSV ZOTTEGEM A - KD RUDDERVOORDE A Speeldag 
03/03/2018 19 CLUB BRUGGE A - KSV ZOTTEGEM A Speeldag 
10/03/2018 20 KSV ZOTTEGEM A - DAMES VK EGEM A Speeldag 
17/03/2018 21 RUSC ANDERLUES A - KSV ZOTTEGEM A Speeldag 
24/03/2018 22 AA GENT C - KSV ZOTTEGEM A Speeldag 
14/04/2018 23 KSV ZOTTEGEM A - VOORW. ZWEVEZELE A Speeldag 
21/04/2018 24 SG-TERTRE-HAUTRAGE B - KSV ZOTTEGEM A Speeldag 
05/05/2018 25 KSV ZOTTEGEM A - GFA SINAAI A Speeldag 
12/05/2018 26 CERKELLADIES BRUGGE A - KSV ZOTTEGEM A Speeldag 


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2017 1 MARIA-TER-HEIDE A - KD RUDDERVOORDE A Speeldag 
02/09/2017 2 CLUB BRUGGE A - MARIA-TER-HEIDE A Speeldag 
16/09/2017 3 MARIA-TER-HEIDE A - DAMES VK EGEM A Speeldag 
30/09/2017 4 KSV ZOTTEGEM A - MARIA-TER-HEIDE A Speeldag 
14/10/2017 5 MARIA-TER-HEIDE A - AA GENT C Speeldag 
21/10/2017 6 VOORW. ZWEVEZELE A - MARIA-TER-HEIDE A Speeldag 
28/10/2017 7 MARIA-TER-HEIDE A - SG-TERTRE-HAUTRAGE B Speeldag 
04/11/2017 8 GFA SINAAI A - MARIA-TER-HEIDE A Speeldag 
11/11/2017 9 MARIA-TER-HEIDE A - CERKELLADIES BRUGGE A Speeldag 
25/11/2017 10 ZULTE WAREGEM B - MARIA-TER-HEIDE A Speeldag 
02/12/2017 11 MARIA-TER-HEIDE A - OLSA BRAKEL A Speeldag 
09/12/2017 12 KSK BEVEREN A - MARIA-TER-HEIDE A Speeldag 
16/12/2017 13 MARIA-TER-HEIDE A - RUSC ANDERLUES A Speeldag 
13/01/2018 14 KD RUDDERVOORDE A - MARIA-TER-HEIDE A Speeldag 
20/01/2018 15 MARIA-TER-HEIDE A - CLUB BRUGGE A Speeldag 
03/02/2018 16 DAMES VK EGEM A - MARIA-TER-HEIDE A Speeldag 
10/02/2018 17 MARIA-TER-HEIDE A - KSV ZOTTEGEM A Speeldag 
24/02/2018 18 AA GENT C - MARIA-TER-HEIDE A Speeldag 
03/03/2018 19 MARIA-TER-HEIDE A - VOORW. ZWEVEZELE A Speeldag 
10/03/2018 20 SG-TERTRE-HAUTRAGE B - MARIA-TER-HEIDE A Speeldag 
17/03/2018 21 MARIA-TER-HEIDE A - GFA SINAAI A Speeldag 
24/03/2018 22 CERKELLADIES BRUGGE A - MARIA-TER-HEIDE A Speeldag 
14/04/2018 23 MARIA-TER-HEIDE A - ZULTE WAREGEM B Speeldag 
21/04/2018 24 OLSA BRAKEL A - MARIA-TER-HEIDE A Speeldag 
05/05/2018 25 MARIA-TER-HEIDE A - KSK BEVEREN A Speeldag 
12/05/2018 26 RUSC ANDERLUES A - MARIA-TER-HEIDE A Speeldag 


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2017 1 OLSA BRAKEL A - DAMES VK EGEM A Speeldag 
02/09/2017 2 KSV ZOTTEGEM A - OLSA BRAKEL A Speeldag 
16/09/2017 3 OLSA BRAKEL A - AA GENT C Speeldag 
30/09/2017 4 VOORW. ZWEVEZELE A - OLSA BRAKEL A Speeldag 
14/10/2017 5 OLSA BRAKEL A - SG-TERTRE-HAUTRAGE B Speeldag 
21/10/2017 6 GFA SINAAI A - OLSA BRAKEL A Speeldag 
28/10/2017 7 OLSA BRAKEL A - CERKELLADIES BRUGGE A Speeldag 
04/11/2017 8 ZULTE WAREGEM B - OLSA BRAKEL A Speeldag 
11/11/2017 9 RUSC ANDERLUES A - OLSA BRAKEL A Speeldag 
25/11/2017 10 OLSA BRAKEL A - KSK BEVEREN A Speeldag 
02/12/2017 11 MARIA-TER-HEIDE A - OLSA BRAKEL A Speeldag 
09/12/2017 12 OLSA BRAKEL A - KD RUDDERVOORDE A Speeldag 
16/12/2017 13 CLUB BRUGGE A - OLSA BRAKEL A Speeldag 
13/01/2018 14 DAMES VK EGEM A - OLSA BRAKEL A Speeldag 
20/01/2018 15 OLSA BRAKEL A - KSV ZOTTEGEM A Speeldag 
03/02/2018 16 AA GENT C - OLSA BRAKEL A Speeldag 
10/02/2018 17 OLSA BRAKEL A - VOORW. ZWEVEZELE A Speeldag 
24/02/2018 18 SG-TERTRE-HAUTRAGE B - OLSA BRAKEL A Speeldag 
03/03/2018 19 OLSA BRAKEL A - GFA SINAAI A Speeldag 
10/03/2018 20 CERKELLADIES BRUGGE A - OLSA BRAKEL A Speeldag 
17/03/2018 21 OLSA BRAKEL A - ZULTE WAREGEM B Speeldag 
24/03/2018 22 OLSA BRAKEL A - RUSC ANDERLUES A Speeldag 
14/04/2018 23 KSK BEVEREN A - OLSA BRAKEL A Speeldag 
21/04/2018 24 OLSA BRAKEL A - MARIA-TER-HEIDE A Speeldag 
05/05/2018 25 KD RUDDERVOORDE A - OLSA BRAKEL A Speeldag 
12/05/2018 26 OLSA BRAKEL A - CLUB BRUGGE A Speeldag 


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2017 1 RUSC ANDERLUES A - SG-TERTRE-HAUTRAGE B Speeldag 
02/09/2017 2 KD RUDDERVOORDE A - RUSC ANDERLUES A Speeldag 
16/09/2017 3 RUSC ANDERLUES A - GFA SINAAI A Speeldag 
30/09/2017 4 CLUB BRUGGE A - RUSC ANDERLUES A Speeldag 
14/10/2017 5 RUSC ANDERLUES A - CERKELLADIES BRUGGE A Speeldag 
21/10/2017 6 DAMES VK EGEM A - RUSC ANDERLUES A Speeldag 
28/10/2017 7 RUSC ANDERLUES A - ZULTE WAREGEM B Speeldag 
04/11/2017 8 KSV ZOTTEGEM A - RUSC ANDERLUES A Speeldag 
11/11/2017 9 RUSC ANDERLUES A - OLSA BRAKEL A Speeldag 
25/11/2017 10 AA GENT C - RUSC ANDERLUES A Speeldag 
02/12/2017 11 RUSC ANDERLUES A - KSK BEVEREN A Speeldag 
09/12/2017 12 RUSC ANDERLUES A - VOORW. ZWEVEZELE A Speeldag 
16/12/2017 13 MARIA-TER-HEIDE A - RUSC ANDERLUES A Speeldag 
13/01/2018 14 SG-TERTRE-HAUTRAGE B - RUSC ANDERLUES A Speeldag 
20/01/2018 15 RUSC ANDERLUES A - KD RUDDERVOORDE A Speeldag 
03/02/2018 16 GFA SINAAI A - RUSC ANDERLUES A Speeldag 
10/02/2018 17 RUSC ANDERLUES A - CLUB BRUGGE A Speeldag 
24/02/2018 18 CERKELLADIES BRUGGE A - RUSC ANDERLUES A Speeldag 
03/03/2018 19 RUSC ANDERLUES A - DAMES VK EGEM A Speeldag 
10/03/2018 20 ZULTE WAREGEM B - RUSC ANDERLUES A Speeldag 
17/03/2018 21 RUSC ANDERLUES A - KSV ZOTTEGEM A Speeldag 
24/03/2018 22 OLSA BRAKEL A - RUSC ANDERLUES A Speeldag 
14/04/2018 23 RUSC ANDERLUES A - AA GENT C Speeldag 
21/04/2018 24 KSK BEVEREN A - RUSC ANDERLUES A Speeldag 
05/05/2018 25 VOORW. ZWEVEZELE A - RUSC ANDERLUES A Speeldag 
12/05/2018 26 RUSC ANDERLUES A - MARIA-TER-HEIDE A Speeldag 


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2017 1 RUSC ANDERLUES A - SG-TERTRE-HAUTRAGE B Speeldag 
02/09/2017 2 SG-TERTRE-HAUTRAGE B - GFA SINAAI A Speeldag 
16/09/2017 3 CERKELLADIES BRUGGE A - SG-TERTRE-HAUTRAGE B Speeldag 
30/09/2017 4 SG-TERTRE-HAUTRAGE B - ZULTE WAREGEM B Speeldag 
14/10/2017 5 OLSA BRAKEL A - SG-TERTRE-HAUTRAGE B Speeldag 
21/10/2017 6 SG-TERTRE-HAUTRAGE B - KSK BEVEREN A Speeldag 
28/10/2017 7 MARIA-TER-HEIDE A - SG-TERTRE-HAUTRAGE B Speeldag 
04/11/2017 8 SG-TERTRE-HAUTRAGE B - KD RUDDERVOORDE A Speeldag 
11/11/2017 9 CLUB BRUGGE A - SG-TERTRE-HAUTRAGE B Speeldag 
25/11/2017 10 SG-TERTRE-HAUTRAGE B - DAMES VK EGEM A Speeldag 
02/12/2017 11 KSV ZOTTEGEM A - SG-TERTRE-HAUTRAGE B Speeldag 
09/12/2017 12 SG-TERTRE-HAUTRAGE B - AA GENT C Speeldag 
16/12/2017 13 VOORW. ZWEVEZELE A - SG-TERTRE-HAUTRAGE B Speeldag 
13/01/2018 14 SG-TERTRE-HAUTRAGE B - RUSC ANDERLUES A Speeldag 
20/01/2018 15 GFA SINAAI A - SG-TERTRE-HAUTRAGE B Speeldag 
03/02/2018 16 SG-TERTRE-HAUTRAGE B - CERKELLADIES BRUGGE A Speeldag 
10/02/2018 17 ZULTE WAREGEM B - SG-TERTRE-HAUTRAGE B Speeldag 
24/02/2018 18 SG-TERTRE-HAUTRAGE B - OLSA BRAKEL A Speeldag 
03/03/2018 19 KSK BEVEREN A - SG-TERTRE-HAUTRAGE B Speeldag 
10/03/2018 20 SG-TERTRE-HAUTRAGE B - MARIA-TER-HEIDE A Speeldag 
17/03/2018 21 KD RUDDERVOORDE A - SG-TERTRE-HAUTRAGE B Speeldag 
24/03/2018 22 SG-TERTRE-HAUTRAGE B - CLUB BRUGGE A Speeldag 
14/04/2018 23 DAMES VK EGEM A - SG-TERTRE-HAUTRAGE B Speeldag 
21/04/2018 24 SG-TERTRE-HAUTRAGE B - KSV ZOTTEGEM A Speeldag 
05/05/2018 25 AA GENT C - SG-TERTRE-HAUTRAGE B Speeldag 
12/05/2018 26 SG-TERTRE-HAUTRAGE B - VOORW. ZWEVEZELE A Speeldag 


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2017 1 GFA SINAAI A - VOORW. ZWEVEZELE A Speeldag 
02/09/2017 2 VOORW. ZWEVEZELE A - CERKELLADIES BRUGGE A Speeldag 
16/09/2017 3 ZULTE WAREGEM B - VOORW. ZWEVEZELE A Speeldag 
30/09/2017 4 VOORW. ZWEVEZELE A - OLSA BRAKEL A Speeldag 
14/10/2017 5 KSK BEVEREN A - VOORW. ZWEVEZELE A Speeldag 
21/10/2017 6 VOORW. ZWEVEZELE A - MARIA-TER-HEIDE A Speeldag 
28/10/2017 7 KD RUDDERVOORDE A - VOORW. ZWEVEZELE A Speeldag 
04/11/2017 8 VOORW. ZWEVEZELE A - CLUB BRUGGE A Speeldag 
11/11/2017 9 DAMES VK EGEM A - VOORW. ZWEVEZELE A Speeldag 
25/11/2017 10 VOORW. ZWEVEZELE A - KSV ZOTTEGEM A Speeldag 
02/12/2017 11 AA GENT C - VOORW. ZWEVEZELE A Speeldag 
09/12/2017 12 RUSC ANDERLUES A - VOORW. ZWEVEZELE A Speeldag 
16/12/2017 13 VOORW. ZWEVEZELE A - SG-TERTRE-HAUTRAGE B Speeldag 
13/01/2018 14 VOORW. ZWEVEZELE A - GFA SINAAI A Speeldag 
20/01/2018 15 CERKELLADIES BRUGGE A - VOORW. ZWEVEZELE A Speeldag 
03/02/2018 16 VOORW. ZWEVEZELE A - ZULTE WAREGEM B Speeldag 
10/02/2018 17 OLSA BRAKEL A - VOORW. ZWEVEZELE A Speeldag 
24/02/2018 18 VOORW. ZWEVEZELE A - KSK BEVEREN A Speeldag 
03/03/2018 19 MARIA-TER-HEIDE A - VOORW. ZWEVEZELE A Speeldag 
10/03/2018 20 VOORW. ZWEVEZELE A - KD RUDDERVOORDE A Speeldag 
17/03/2018 21 CLUB BRUGGE A - VOORW. ZWEVEZELE A Speeldag 
24/03/2018 22 VOORW. ZWEVEZELE A - DAMES VK EGEM A Speeldag 
14/04/2018 23 KSV ZOTTEGEM A - VOORW. ZWEVEZELE A Speeldag 
21/04/2018 24 VOORW. ZWEVEZELE A - AA GENT C Speeldag 
05/05/2018 25 VOORW. ZWEVEZELE A - RUSC ANDERLUES A Speeldag 
12/05/2018 26 SG-TERTRE-HAUTRAGE B - VOORW. ZWEVEZELE A Speeldag 


DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2017 1 ZULTE WAREGEM B - KSV ZOTTEGEM A Speeldag 
02/09/2017 2 AA GENT C - ZULTE WAREGEM B Speeldag 
16/09/2017 3 ZULTE WAREGEM B - VOORW. ZWEVEZELE A Speeldag 
30/09/2017 4 SG-TERTRE-HAUTRAGE B - ZULTE WAREGEM B Speeldag 
14/10/2017 5 ZULTE WAREGEM B - GFA SINAAI A Speeldag 
21/10/2017 6 CERKELLADIES BRUGGE A - ZULTE WAREGEM B Speeldag 
28/10/2017 7 RUSC ANDERLUES A - ZULTE WAREGEM B Speeldag 
04/11/2017 8 ZULTE WAREGEM B - OLSA BRAKEL A Speeldag 
11/11/2017 9 KSK BEVEREN A - ZULTE WAREGEM B Speeldag 
25/11/2017 10 ZULTE WAREGEM B - MARIA-TER-HEIDE A Speeldag 
02/12/2017 11 KD RUDDERVOORDE A - ZULTE WAREGEM B Speeldag 
09/12/2017 12 ZULTE WAREGEM B - CLUB BRUGGE A Speeldag 
16/12/2017 13 DAMES VK EGEM A - ZULTE WAREGEM B Speeldag 
13/01/2018 14 KSV ZOTTEGEM A - ZULTE WAREGEM B Speeldag 
20/01/2018 15 ZULTE WAREGEM B - AA GENT C Speeldag 
03/02/2018 16 VOORW. ZWEVEZELE A - ZULTE WAREGEM B Speeldag 
10/02/2018 17 ZULTE WAREGEM B - SG-TERTRE-HAUTRAGE B Speeldag 
24/02/2018 18 GFA SINAAI A - ZULTE WAREGEM B Speeldag 
03/03/2018 19 ZULTE WAREGEM B - CERKELLADIES BRUGGE A Speeldag 
10/03/2018 20 ZULTE WAREGEM B - RUSC ANDERLUES A Speeldag 
17/03/2018 21 OLSA BRAKEL A - ZULTE WAREGEM B Speeldag 
24/03/2018 22 ZULTE WAREGEM B - KSK BEVEREN A Speeldag 
14/04/2018 23 MARIA-TER-HEIDE A - ZULTE WAREGEM B Speeldag 
21/04/2018 24 ZULTE WAREGEM B - KD RUDDERVOORDE A Speeldag 
05/05/2018 25 CLUB BRUGGE A - ZULTE WAREGEM B Speeldag 
12/05/2018 26 ZULTE WAREGEM B - DAMES VK EGEM A Speeldag 

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Vrouwen
Super League VV 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale      

PROMOTIE-DEGRADATIE - 2e NATIONALE A - VROUWEN - SEIZOEN 2017-2018

In deze reeks spelen er 14 ploegen.

* Promotie.
- Op het einde van het seizoen stijgt de eerst gerangschikte ploeg van elk van de twee reeksen naar de 1e nationale vrouwenafdeling.
- Indien nodig worden er testwedstrijden heen en terug gespeeld (met eventueel verlengingen en strafschoppen) tussen de best (tweede) geklasseerde ploegen van elke reeks om de eventueel bijkomende stijger of stijgers aan te duiden.

* Degradatie
- De 11e, 12e, 13e en 14e gerangschikte ploegen van elke reeks dalen naar de provinciale damesafdelingen, tenzij
° er in 2e nationale door het verdwijnen van ploegen plaatsen vrijkomen, of
° of indien niet alle provincies een stijger voorstellen.
° in dat geval worden er voor het behoud, indien nodig, testwedstrijden heen en terug gespeeld (met eventueel verlengingen en strafschoppen) tussen de ploegen van de beide reeksen van de 2e nationale afdeling die op dezelfde plaats geëindigd zijn.

- De 10e gerangschikten. Op het einde van het seizoen worden, indien nodig, testwedstrijden heen en terug gespeeld (met eventueel verlengingen en strafschoppen) tussen de 10e gerangschikte ploegen van elke reeks.
- De verliezer daalt naar de provinciale vrouwenafdelingen, tenzij
° er andere ploegen om één of andere reden het daaropvolgende seizoen niet deelnemen aan de competitie van de 2e nationale afdeling, of
° indien niet alle provincies een stijger hebben, bijvoorbeeld omdat de eerste, tweede of derde uit één van de eerste provinciales niet mag of niet wil promoveren.

- Indien het aantal ploegen in de Super League Vrouwenvoetbal (SLVV) vermindert, met bv. één of twee, dan zijn er één of twee extra dalers naar de provinciale damesafdelingen,

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).