100 | Mont-St-Guibert | - | Entité Manage * | 2 - 3 | - |
101 | RFC Spy * | - | US De Pesche | 2 - 1 | - |
102 | Couvin-Mariembourg | - | OC Nismes * | 0 - 1 | - |
103 | Entente Binchoise | - | Pont-A Celles-Buzet * | 0 - 1 | - |
104 | FC Malonne 2000 | - | RJ. Aischoise * | 1 - 8 | - |
105 | RAS Monceau | - | RAAL La Louvière * | 0 - 1 | - |
106 | RFC Rhisnois | - | US Solrezienne * | 2 - 4 | - |
107 | Francs Borains * | - | Standard Flawinne | 1 - 0 | - |
108 | SC Montignies | - | JS Taminoise * | 0 - 5 | - |
109 | RUSC Anderlues * | - | St-G.Tertre-Hautr. | 1 - 0 | - |
110 | ASE De Chastre * | - | Lindbergh Cl. Givry | 2 - 1 | - |
111 | Rapid Symphorinois * | - | A.C. Le Roeulx | 7 - 1 | - |
112 | FC Flénu | - | RFC Grand-Leez * | 1 - 4 | - |
| | | | | |
In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij een gelijke stand na 90 minuten volgen meteen strafschoppen.
!! De vermelding van een nummer, bijvoorbeeld "87",
betekent "de winnaar van wedstrijd 87 uit de vorige ronde".
Voor de duidelijkheid maken we een onderverdeling in blokken van 10 wedstrijden.
Vanaf ronde 2 zijn de wedstrijden niet meer streekgebonden.
113 | RC de Waterloo | - | KVK Tienen * | 1 - 4 | - |
114 | ERC Hoeilaart | - | Sprimont Comblain * | 0 - 1 | - |
115 | Racing Club Lauwe | - | RFC Luik * | 1 - 4 | - |
116 | Acren Lessines * | - | Woluwe-Zaventem | 2 - 1 | - |
117 | Entente Durbuy * | - | Verbroedering Balen °° | 1 - 0 | - |
118 | KFC Duffel * | - | RCS Brainois | 4 - 1 | - |
119 | Avanti Stekene | - | Sporting Hasselt * | 0 - 2 | - |
120 | RRC Hamoir * | - | KFC Merelbeke | 1 - 0 | - |
121 | K Ternesse VV | - | Spouwen-Mopertingen * | 1 - 3 | - |
122 | KFC Zwarte Leeuw * | - | Racing Waregem | 4 - 0 | - |
| | | | | |
123 | RFC Malmundaria | - | Olympic Charleroi * | 0 - 3 | - |
124 | Tempo Overijse * | - | UR Namen | 2 - 1 | - |
125 | URSL Visé | - | SE Winkel Sport * | 2 - 4 | - |
126 | Racing Mechelen °° | - | Olsa Brakel * | 1 - 2 | - |
127 | Olympia Wijgmaal * | - | KFCJ Kruibeke | 3 - 1 | - |
128 | Habay-La-Neuve | - | VK Westhoek * | 0 - 6 | - |
129 | RW Walhain * | - | VV Westkapelle | 4 - 0 | - |
130 | Esperanza Pelt * | - | Thes Sport | 0 - 0 | 5 - 4 |
131 | White Star Bruxelles * | - | ROC Rochois | 1 - 1 | 7 - 6 |
132 | RFC Aywaille * | - | KFC Mandel Utd | 2 - 1 | - |
| | | | | |
133 | Eendracht Zele | - | K Bocholter VV * | 1 - 4 | - |
134 | KFC Turnhout * | - | RUS Beloeil | 3 - 0 | - |
135 | FC Gullegem * | - | ES Wellinoise | 2 - 0 | - |
136 | HO Bierbeek * | - | Solières Sport | 2 - 1 | - |
137 | K Vlijtingen VV * | - | SK Sint-Niklaas | 3 - 1 | - |
138 | Marloie Sport | - | Hoogstraten VV * | 0 - 3 | - |
139 | VK Liedekerke | - | Racing Club Gent * | 1 - 7 | - |
140 | RAAL La Louvière | - | K Londerzeel SK * | 0 - 0 | 6 - 7 |
141 | Kelmis Calamine A | - | KSC Grimbergen * | 1 - 1 | 4 - 5 |
142 | RU Wallonne Ciney | - | KVK Ninove * | 2 - 2 | 2 - 4 |
| | | | | |
143 | ASE De Chastre | - | Rac. Club Harelbeke * | 1 - 3 | - |
144 | RWD Molenbeek * | - | KESK Leopoldsburg | 3 - 1 | - |
145 | Stade Waremmien FC * | - | KSK Oostnieuwkerke | 3 - 0 | - |
146 | Helson Helchteren | - | La Louvière-Centre * | 0 - 2 | - |
147 | RSC Nassogne | - | Sparta Petegem * | 0 - 2 | - |
148 | RCS Libramont | - | Rupel Boom * | 0 - 5 | - |
149 | Pepingen-Halle * | - | KOVC Sterrebeek | 2 - 0 | - |
150 | RFC Meux | - | Bilzerse Waltwilder * | 0 - 1 | - |
151 | Peruwelz FC * | - | US Rebecquoise | 2 - 2 | 5 - 4 |
152 | VK Robur Moerzeke | - | KSV Bornem | 2 - 2 | 4 - 3 |
| | | | | |
153 | RC Hades | - | RC Club Bambrugge * | 0 - 1 | - |
154 | Torhout 1992 KM * | - | RUS Assesse | 9 - 0 | - |
155 | RFC Spy | - | R Cappellen FC * | 0 - 3 | - |
156 | KFC Brasschaat °° | - | City Pirates Antw. * | 1 - 4 | - |
157 | SCT Menen * | - | KVV Vosselaar | 1 - 1 | 10 - 9 |
158 | KSC Blankenberge | - | KSV Temse * | 1 - 1 | 4 - 5 |
159 | KFC St-Lenaarts * | - | Sassport Boezinge | 1 - 0 | - |
160 | KFC St. Gillis Waas | - | KSK Ronse * | 0 - 3 | - |
161 | KVC Jong Lede * | - | FC Wezel Sport °° | 4 - 1 | - |
162 | FC Tilleur * | - | SC Aarschot | 5 - 1 | - |
| | | | | |
163 | Albert Quevy-Mons * | - | VKZ Hamme-Zogge | 5 - 1 | - |
164 | Francs Borains * | - | FC Herstal | 5 - 1 | - |
165 | ASC Havinnes | - | Rapid Symphorinois * | 1 - 5 | - |
166 | Sporting Bruxelles * | - | Villers la Ville | 3 - 2 | - |
167 | US Solrezienne * | - | FC Walem °° | 0 - 0 | 4 - 2 |
168 | RFC Grand-Leez | - | KFC Eppegem * | 1 - 2 | - |
169 | KVC Houtvenne * | - | Ster-Francorchamps | 4 - 0 | - |
170 | RFC Huy * | - | UCE De Liège | 2 - 0 | - |
171 | KVV Oostduinkerke | - | Pont-A Celles-Buzet * | 1 - 2 | - |
172 | KFC Tollembeek | - | ES de la Molignee * | 0 - 4 | - |
| | | | | |
173 | Grimbie 69 | - | RRC Mormont * | 0 - 2 | - |
174 | Entité Manage | - | Daring Huvo Jeuk * | 2 - 2 | 3 - 5 |
175 | Elene Grotenberge | - | KFC Diest * | 0 - 3 | - |
176 | KFC Sint-Job °° | - | KMR Biesen * | 2 - 3 | - |
177 | AC Tervant | - | RUS Givry * | 2 - 4 | - |
178 | Eskavee Zwevezele * | - | HIH Hoepertingen | 2 - 0 | - |
179 | VC Herentals * | - | Stade Gedinnois | 7 - 0 | - |
180 | RUS Loyers A | - | CS Onhaye * | 3 - 3 | 8 - 9 |
181 | KAC Betekom * | - | RCS Verlaine | 1 - 0 | - |
182 | RE Bertrix A | - | Eendracht Wervik * | 0 - 1 | - |
| | | | | |
183 | RJ. Aischoise | - | RUSC Anderlues * | 0 - 1 | - |
184 | United Richelle * | - | OC Nismes | 2 - 0 | - |
185 | RE Bertrix B | - | GR Katelijne °° * | 0 - 6 | - |
186 | RFC Doornik | - | Eendracht Termien * | 1 - 3 | - |
187 | KHO Huizingen | - | FC Lebbeke * | 0 - 5 | - |
188 | JS Taminoise * | - | Diegem Sport | 2 - 2 | 4 - 2 |
189 | KFC Weywertz * | - | ES Jamboise | 7 - 0 | - |
190 | KVK Svelta Melsele | - | KVV Zelzate * | 1 - 1 | 4 - 5 |
191 | KVC Wingene * | - | FC Heur Tongeren | 2 - 1 | - |
192 | KVCSV Oostkamp * | - | Stade Disonais | 1 - 0 | - |
| | | | | |
In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij een gelijke stand na 90 minuten volgen meteen strafschoppen.
193 | Eendracht Aalst * | - | Torhout 1992 KM | 2 - 0 | - |
194 | FC Tilleur * | - | KMSK Deinze | 2 - 0 | - |
195 | SE Winkel Sport | - | FC Seraing * | 1 - 1 | 2 - 4 |
196 | KSK Heist * | - | KVV Zelzate | 4 - 2 | - |
197 | US Solrezienne | - | ASV Geel * | 0 - 1 | - |
198 | KFC Dessel Sport * | - | Racing Club Gent | 2 - 2 | 6 - 5 |
199 | FC Dender EH * | - | KMR Biesen | 4 - 0 | - |
200 | RUS Givry | - | Berchem Sport * | 1 - 6 | - |
201 | VW Hamme * | - | Eskavee Zwevezele | 2 - 1 | - |
202 | Spouwen-Mopertingen | - | R Knokke FC * | 2 - 4 | - |
| | | | | |
203 | KFC Oosterzonen * | - | HO Bierbeek | 1 - 0 | - |
204 | K Bocholter VV * | - | Chatelet-Farciennes | 1 - 1 | 4 - 3 |
205 | Patro Eisden MM | - | La Louvière-Centre * | 0 - 3 | - |
206 | Lommel United * | - | FC Gullegem | 4 - 0 | - |
207 | KVC Jong Lede | - | KSV Oudenaarde * | 1 - 3 | - |
208 | Rupel Boom * | - | Exc. Virton | 1 - 1 | 6 - 5 |
209 | Entente Durbuy * | - | RRC Hamoir | 2 - 1 | - |
210 | KVC Wingene * | - | KSK Ronse | 2 - 0 | - |
211 | RFC Luik * | - | KFC Zwarte Leeuw | 2 - 1 | - |
212 | RWD Molenbeek * | - | K Londerzeel SK | 1 - 0 | - |
| | | | | |
213 | KFC Eppegem | - | KSV Temse * | 0 - 1 | - |
214 | KFC St-Lenaarts * | - | VC Herentals | 1 - 0 | - |
215 | Olympia Wijgmaal * | - | R Cappellen FC | 4 - 2 | - |
216 | CS Onhaye * | - | KAC Betekom | 3 - 1 | - |
217 | Acren Lessines * | - | VK Westhoek | 2 - 1 | - |
218 | Olsa Brakel | - | City Pirates Antw. * | 1 - 2 | - |
219 | KVC Houtvenne | - | SCT Menen * | 1 - 2 | - |
220 | Rac. Club Harelbeke * | - | Olympic Charleroi | 0 - 0 | 5 - 3 |
221 | KFC Duffel * | - | JS Taminoise | 3 - 2 | - |
222 | RRC Mormont * | - | KVK Tienen | 2 - 1 | - |
| | | | | |
223 | Esperanza Pelt * | - | Pont-A Celles-Buzet | 6 - 2 | - |
224 | VK Robur Moerzeke * | - | GR Katelijne °° | 2 - 1 | - |
225 | RFC Aywaille * | - | RFC Huy | 1 - 1 | 5 - 3 |
226 | Sprimont Comblain | - | Sparta Petegem * | 2 - 3 | - |
227 | Stade Waremmien FC * | - | RW Walhain | 2 - 2 | 6 - 5 |
228 | KFC Turnhout * | - | RUSC Anderlues | 2 - 0 | - |
229 | KVCSV Oostkamp | - | FC Lebbeke * | 1 - 2 | - |
230 | Bilzerse Waltwilder * | - | Rapid Symphorinois | 2 - 0 | - |
231 | Tempo Overijse * | - | K Vlijtingen VV | 1 - 0 | - |
232 | Peruwelz FC * | - | Eendracht Termien | 0 - 0 | 4 - 2 |
| | | | | |
233 | White Star Bruxelles | - | Sporting Bruxelles * | 0 - 8 | - |
234 | Hoogstraten VV * | - | Daring Huvo Jeuk | 1 - 0 | - |
235 | KFC Diest | - | Pepingen-Halle * | 0 - 0 | 3 - 4 |
236 | Eendracht Wervik * | - | KVK Ninove | 1 - 0 | - |
237 | Albert Quevy-Mons * | - | ES de la Molignee | 2 - 1 | - |
238 | United Richelle * | - | RC Club Bambrugge | 2 - 2 | 5 - 3 |
239 | Sporting Hasselt * | - | Francs Borains | 3 - 1 | - |
240 | KFC Weywertz | - | KSC Grimbergen * | 1 - 3 | - |
| | | | | |
In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Vanaf deze speeldag volgen bij gelijke stand eerst verlengingen en eventueel strafschoppen.
241 | Lommel United * | - | RRC Mormont | 7 - 0 | - |
242 | KSK Heist * | - | City Pirates Antw. | 1 - 1 | 2 - 1 |
243 | KFC Turnhout * | - | Rac. Club Harelbeke | 2 - 2 | 4 - 3 |
244 | Rupel Boom * | - | CS Onhaye | 1 - 1 | 3 - 1 |
245 | KSV Temse * | - | FC Lebbeke | 2 - 0 | - |
246 | Acren Lessines | - | ASV Geel * | 3 - 3 | 3 - 5 |
247 | KFC St-Lenaarts * | - | KSC Grimbergen | 1 - 0 | - |
248 | Eendracht Aalst * | - | Pepingen-Halle | 3 - 0 | - |
249 | RWD Molenbeek * | - | VW Hamme | 3 - 0 | - |
250 | KFC Dessel Sport * | - | Sporting Hasselt | 5 - 0 | - |
251 | RFC Luik * | - | KVC Wingene | 2 - 0 | - |
252 | FC Tilleur * | - | Hoogstraten VV | 1 - 1 | 2 - 1 |
| | | | | |
253 | La Louvière-Centre * | - | Albert Quevy-Mons | 3 - 0 | - |
254 | Olympia Wijgmaal * | - | Esperanza Pelt | 3 - 0 | - |
255 | K Bocholter VV * | - | FC Seraing | 2 - 1 | - |
256 | KSV Oudenaarde * | - | FC Dender EH | 2 - 0 | - |
257 | Bilzerse Waltwilder * | - | VK Robur Moerzeke | 3 - 1 | - |
258 | Tempo Overijse * | - | Sparta Petegem | 3 - 3 | P.3 - 0 |
259 | KFC Duffel * | - | Stade Waremmien FC | 2 - 2 | 4 - 2 |
260 | Entente Durbuy * | - | Berchem Sport | 4 - 0 | - |
261 | Peruwelz FC | - | SCT Menen * | 0 - 1 | - |
262 | RFC Aywaille | - | R Knokke FC * | 0 - 4 | - |
263 | Sporting Bruxelles | - | KFC Oosterzonen * | 0 - 4 | - |
264 | United Richelle | - | Eendracht Wervik * | 1 - 2 | - |
| | | | | |
In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij gelijke stand volgen verlengingen en eventueel strafschoppen.
265 | OH Leuven * | - | KFC Turnhout | 8 - 0 | - |
266 | KFC Oosterzonen | - | FCO Beerschot-Wilrijk * | 2 - 3 | - |
267 | FC Tilleur | - | Union St-Gillis * | 1 - 4 | - |
268 | KVC Westerlo * | - | SCT Menen | 4 - 0 | - |
269 | KSV Oudenaarde | - | AFC Tubeke * | 1 - 1 | V.3-3 P.3-4 |
270 | KSV Roeselare * | - | Bilzerse Waltwilder | 3 - 1 | - |
271 | KFC St-Lenaarts | - | K Lierse SK * | 0 - 2 | - |
272 | Cercle Brugge * | - | KSV Temse | 3 - 1 | - |
273 | Lommel United * | - | KFC Dessel Sport | 2 - 0 | - |
274 | Eendracht Aalst | - | RFC Luik * | 1 - 2 | - |
275 | RWD Molenbeek | - | La Louvière-Centre * | 0 - 0 | V.1-1 P.3-4 |
276 | R Knokke FC | - | KSK Heist * | 2 - 5 | - |
277 | Eendracht Wervik | - | Rupel Boom * | 2 - 3 | - |
278 | Olympia Wijgmaal | - | K Bocholter VV * | 0 - 1 | - |
279 | Tempo Overijse | - | Entente Durbuy * | 2 - 3 | - |
280 | ASV Geel * | - | KFC Duffel | 3 - 0 | - |
| | | | | |
* De 16 winnaars uit ronde 5 gaan door. Samen met de clubs uit de Jupiler Pro League spelen ze
de 16e finales.
** De verdere planning:
De loting voor alle wedstrijden vanaf de 16e finales gebeurt op maandag 28 augustus 2017.
- 16e finales - woensdag 20 september 2017.
- 8e finales - woensdag 29 november 2017.
- kwartfinales - woensdag 13 december 2017.
- halve finales heen - dinsdag 16 en woensdag 17 januari 2018.
- halve finales terug - woensdag 31 januari 2018.
- finale - zaterdag 17 maart 2018, 20u30.
Voor de wedstrijden vanaf de 16e finales tot en met de finale,
zie de aparte pagina Beker van Belgie - Croky Cup.
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).
Hoe worden de provinciale deelnemers aan de "Croky - Cup" aangeduid?
** De provincie Antwerpen "mag" dit seizoen maximaal 20 deelnemers aanduiden.
1. Eerst zijn dat de stijgers uit 1e provinciale.
2. Daarna de dalers uit bevordering.
3. Dan de 16 clubs die 1e en 2e eindigden in hun Beker Van Antwerpen-groep.
4. Eventueel bij lottrekking tussen de 3e uit elke BVA-groep.
Indien het totaal clubs van punt 2 plus 3 hoger is dan 20, dan vallen de slechtste verliezers van de 1/8e finales af, rekening houdende met,
in volgorde:
a) het grootste negatief doelpuntenverschil
(tegen – voor),
b) het minst gescoorde doelpunten,
c) via loting door het Provinciaal Comité.
Zie ook de pagina
BVA 2016.
1. tot en met de derde speeldag worden er bij een gelijke stand na 90 minuten geen verlengingen gespeeld. In dat geval wordt de winnaar aangeduid door middel van een strafschoppenserie.
2. vanaf de vierde speeldag leidt een gelijkspel tot verlengingen en eventueel strafschoppen.
3. de ploegen uit 1e nationale nemen deel vanaf de zesde speeldag, dus vanaf de 16e finales (de laatste 32 ploegen).
4. de Beker van België wordt gespeeld:
* met rechtstreekse uitschakeling tot en met de kwartfinales,
* met heen- en terugwedstrijden voor de halve finales,
* in één wedstrijd voor de finale.
5. De Beker van België wordt beheerd door de "National Competitions Co-ordinator" van de KBVB.
6. De "National Competitions Co-ordinator" beheert de kalender vanaf de 1e ronde tot en met de 5e ronde. De Kalendermanager 1e Nationale Afdeling beheert de kalender vanaf de 16e finales.