Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Riyadhstraat 28 - Zone D7, 2321 Meer
Tel: +32 (0)3 314.45.74
Fax: +32 (0)3 314.80.94
meer@martens-glas.be
www.martens-glas.be
Bezoek ook onze toonzalen
in Deurne en Turnhout
!! NU OP ONZE PAGINA
PROVINCIAAL - BEKER VAN ANTWERPEN
ALLE WEDSTRIJDSCHEMAS VAN DE
BVA 2017 - HEREN EN VROUWEN
Laatste update: 20/06/2017 om 20:07u
Provinciaal  /  Beker van Antwerpen  /  Groep 6
DE BEKER VAN ANTWERPEN 2017 - GROEP 6

Op deze pagina ziet u het schema van de bekerwedstrijden in groep 6, zomer 2017.
Deze groep bestaat uit ploegen van 3e en 4e provinciale.

De vier wedstrijden worden gespeeld op de zaterdagen 29 juli en 5, 12 en 19 augustus 2017.

!! Op deze BVA-pagina's vermelden we de juiste datums en eventueel aangepaste beginuren in de loop van de woensdag voor de wedstrijden. Zie ook de KBVB-website "Belgianfootball.be".

De eerste twee ploegen in het eindklassement plaatsen zich automatisch voor de 8e finales.
Ze komen eveneens in aanmerking voor de nationale bekercompetitie.

Speeldag 1 Speeldag 2 Speeldag 3
Speeldag 4 Klassement Hoofdpagina BVA 2017
BVA 2017 GROEP 6 - SPEELDAG 1
DAG DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
Zat.29 juli18u30KSK DONK-KFC BERENDRECHT -
Vrij.28 juli19u30ZANDVLIET SPORT-ZENN. HOMBEEK -
Zat.29 juli18u30KESSEL UNITED-BLAUBERG SPORT -
Zat.29 juli18u30KV HOOIKT-TUB. BORGERHOUT -
Zat.29 juli18u30KFC S-M- HALLE-KFC FLANDRIA -
Zat.29 juli18u30OOSTERZONEN B-KVV RAUW SPORT -
Zat.29 juli18u30HORENDONK FC-EXCELSIOR KAART -
Zat.29 juli18u30'S GR'WZL-SCHILDE B-RB ELZESTRAAT -
Don.3 aug.19u00CITY PIRATES B-KFC PUTTE A -
Zat.29 juli18u30K BOECHOUTSE VV-SV GRASHEIDE -
Zat.29 juli18u30KFC KONTICH B-KFC POPPEL -
Zat.29 juli18u30LEEST UNITED-K PUTTE SK -
Zat.29 juli18u30SK PEULIS-WILLEBROEKSE SV -
Zat.29 juli18u30SC WIEKEVORST-RC EMBLEM -
Zat.29 juli18u30KFC BEEKHOEK B-KVV NOORDSTAR -
Zat.29 juli18u30KFC ZAMMEL-KSK KASTERLEE -
BVA 2017 GROEP 6 - SPEELDAG 2
DAG DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
Zat.5 aug.18u30EXCELSIOR KAART-'S GR'WZL-SCHILDE B -
Zat.5 aug.18u30KFC POPPEL-KFC S-M- HALLE -
Zat.5 aug.18u30WILLEBROEKSE SV-ZANDVLIET SPORT -
Zat.5 aug.18u30KFC PUTTE A-K BOECHOUTSE VV -
Zat.5 aug.18u30KVV NOORDSTAR-KV HOOIKT -
Zat.5 aug.18u30KSK KASTERLEE-SC WIEKEVORST -
Zat.5 aug.18u30KFC BERENDRECHT-SK PEULIS -
Zat.5 aug.18u30K PUTTE SK-KSK DONK -
Zat.5 aug.18u30TUB. BORGERHOUT-HORENDONK FC -
Zat.5 aug.18u30RC EMBLEM-KESSEL UNITED -
Zat.5 aug.18u30ZENN. HOMBEEK-KFC BEEKHOEK B -
Zat.5 aug.18u30RB ELZESTRAAT-KFC ZAMMEL -
Zat.5 aug.18u30BLAUBERG SPORT-CITY PIRATES B -
Zat.5 aug.18u30SV GRASHEIDE-OOSTERZONEN B -
Zat.5 aug.18u30KFC FLANDRIA-KFC KONTICH B -
Zat.5 aug.18u30KVV RAUW SPORT-LEEST UNITED -
BVA 2017 GROEP 6 - SPEELDAG 3
DAG DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
Zat.12 aug.18u30KSK DONK-KFC PUTTE A -
Zat.12 aug.18u30ZANDVLIET SPORT-KVV NOORDSTAR -
Zat.12 aug.18u30KESSEL UNITED-KSK KASTERLEE -
Zat.12 aug.18u30KV HOOIKT-KFC POPPEL -
Zat.12 aug.18u30KFC S-M- HALLE-WILLEBROEKSE SV -
Zat.12 aug.18u30OOSTERZONEN B-EXCELSIOR KAART -
Zat.12 aug.18u30HORENDONK FC-RC EMBLEM -
Zat.12 aug.18u30'S GR'WZL-SCHILDE B-ZENN. HOMBEEK -
Zat.12 aug.18u30CITY PIRATES B-RB ELZESTRAAT -
Zat.12 aug.18u30K BOECHOUTSE VV-K PUTTE SK -
Zat.12 aug.18u30KFC KONTICH B-TUB. BORGERHOUT -
Zat.12 aug.18u30LEEST UNITED-KFC BERENDRECHT -
Zat.12 aug.18u30SK PEULIS-KFC FLANDRIA -
Zat.12 aug.18u30SC WIEKEVORST-KVV RAUW SPORT -
Zat.12 aug.18u30KFC BEEKHOEK B-BLAUBERG SPORT -
Zat.12 aug.18u30KFC ZAMMEL-SV GRASHEIDE -
BVA 2017 GROEP 6 - SPEELDAG 4
DAG DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
Zat.19 aug.18u30EXCELSIOR KAART-CITY PIRATES B -
Zat.19 aug.18u30KFC POPPEL-'S GR'WZL-SCHILDE B -
Zat.19 aug.18u30WILLEBROEKSE SV-LEEST UNITED -
Zat.19 aug.18u30KFC PUTTE A-KFC KONTICH B -
Zat.19 aug.18u30KVV NOORDSTAR-K BOECHOUTSE VV -
Zat.19 aug.18u30KSK KASTERLEE-SK PEULIS -
Zat.19 aug.18u30KFC BERENDRECHT-ZANDVLIET SPORT -
Zat.19 aug.18u30K PUTTE SK-SC WIEKEVORST -
Zat.19 aug.18u30TUB. BORGERHOUT-KSK DONK -
Zat.19 aug.18u30RC EMBLEM-KV HOOIKT -
Zat.19 aug.18u30ZENN. HOMBEEK-KFC ZAMMEL -
Zat.19 aug.18u30RB ELZESTRAAT-KFC BEEKHOEK B -
Zat.19 aug.18u30BLAUBERG SPORT-HORENDONK FC -
Zat.19 aug.18u30SV GRASHEIDE-KESSEL UNITED -
Zat.19 aug.18u30KFC FLANDRIA-OOSTERZONEN B -
Zat.19 aug.18u30KVV RAUW SPORT-KFC S-M- HALLE -
BVA 2017 GROEP 6 - KLASSEMENT NA 1 SPEELDAG

  PLOEGEN A W V G Dp+ Dp- Ptn
1. 'S GR'WZL-SCHILDE B ** 0 0 0 0 0 0 0
2. BLAUBERG SPORT ** 0 0 0 0 0 0 0
3. CITY PIRATES B ** 0 0 0 0 0 0 0
4. EXCELSIOR KAART ** 0 0 0 0 0 0 0
5. HORENDONK FC ** 0 0 0 0 0 0 0
6. K BOECHOUTSE VV ** 0 0 0 0 0 0 0
7. K PUTTE SK ** 0 0 0 0 0 0 0
8. KESSEL UNITED ** 0 0 0 0 0 0 0
9. KFC BEEKHOEK B ** 0 0 0 0 0 0 0
10. KFC BERENDRECHT ** 0 0 0 0 0 0 0
11. KFC FLANDRIA ** 0 0 0 0 0 0 0
12. KFC KONTICH B ** 0 0 0 0 0 0 0
13. KFC POPPEL ** 0 0 0 0 0 0 0
14. KFC PUTTE A ** 0 0 0 0 0 0 0
15. KFC S-M- HALLE ** 0 0 0 0 0 0 0
16. KFC ZAMMEL ** 0 0 0 0 0 0 0
17. KSK DONK ** 0 0 0 0 0 0 0
18. KSK KASTERLEE ** 0 0 0 0 0 0 0
19. KV HOOIKT ** 0 0 0 0 0 0 0
20. KVV NOORDSTAR ** 0 0 0 0 0 0 0
21. KVV RAUW SPORT ** 0 0 0 0 0 0 0
22. LEEST UNITED ** 0 0 0 0 0 0 0
23. OOSTERZONEN B ** 0 0 0 0 0 0 0
24. RB ELZESTRAAT ** 0 0 0 0 0 0 0
25. RC EMBLEM ** 0 0 0 0 0 0 0
26. SC WIEKEVORST ** 0 0 0 0 0 0 0
27. SK PEULIS ** 0 0 0 0 0 0 0
28. SV GRASHEIDE ** 0 0 0 0 0 0 0
29. TUB. BORGERHOUT ** 0 0 0 0 0 0 0
30. WILLEBROEKSE SV ** 0 0 0 0 0 0 0
31. ZANDVLIET SPORT ** 0 0 0 0 0 0 0
32. ZENN. HOMBEEK ** 0 0 0 0 0 0 0

Legende :
  • A = Aantal gespeelde wedstrijden
  • W = Aantal gewonnen wedstrijden
  • V = Aantal verloren wedstrijden
  • G = Aantal gelijke spelen
  • Dp+ = Aantal doelpunten gescoord
  • Dp- = Aantal doelpunten tegen
  • Ptn = Punten
  • ** = gelijke klassering (alfabetisch)
°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

BEKER VAN ANTWERPEN 2017-2018 - LINKS NAAR DE GROEPEN
Groep 1 Groep 2 Groep 3
Groep 4 Groep 5 Groep 6
Vrouwen groep 1 Vrouwen groep 2  

BVA HEREN - ALLE GROEPEN - ALLE CLUBS

Op de hoofdpagina "BVA 2017 Heren" ziet u een overzicht van alle groepen en alle clubs per groep. Klik hier.

DE BEKER VAN ANTWERPEN 2017 - 2018
REGLEMENT EN ORGANISATIE

- De "Beker van Antwerpen" wordt elke zomer georganiseerd door de provinciale voetbalbond.

- Alle eerste ploegen van de clubs uit de lagere afdelingen die door hun provinciaal comité worden aangeduid, worden ambtshalve ingeschreven.

- Indien het totaal aantal ploegen in derde provinciale en vierde provinciale oneven is, behoudt het Provinciaal Comité zich het recht voor de ploeg met het hoogste stamnummer (de laatst bij de KBVB aangesloten club) uit te sluiten van deelname, teneinde de planning te kunnen handhaven.

- Bij de Heren zijn er zes groepen. De clubs spelen elk vier bekerwedstrijden. De datums: de zaterdagen 29 juli en 5, 12 en 19 augustus 2017.

- De rangschikking wordt in deze volgorde opgemaakt:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten - e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten - g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

- De eerste 4 gerangschikte ploegen van de groepen 1 en 2, en de eerste 2 gerangschikte ploegen van de groepen 3 tot en met 6, kwalificeren zich voor de achtste finales, geprogrammeerd op 1 november 2017.

- De 16 ploegen die zich plaatsen voor de 8e finale spelen daarin tegen elkaar volgens een vastgelegd schema, op basis van de eindklassementen in de groepsfase van de BVA.

!!! Die schema's ziet u op de hoofdpagina "BVA 2017-Heren". Klik HIER

- De geplaatste ploegen uit 3e en 4e provinciale krijgen in de 8e finales het thuisvoordeel.

- Ook de schema's van de kwartfinales (zondag 25 maart 2018) en de halve finales (Paaszondag 15 april 2018) zijn vooraf bepaald.

- Vanaf de 8e finales worden er bij een gelijke stand na 90 minuten meteen beslissende strafschoppen genomen.

* Belangrijk !
1. Indien een wedstrijd niet kan aangevat worden, vanwege slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

2. Indien een wedstrijd tijdens de eerste speelhelft wordt stilgelegd, ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

3. Bij wedstrijden die tijdens de tweede speelhelft worden stopgezet ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, blijft de uitslag die op het moment van de stopzetting was bereikt, behouden.

4. De wedstrijden die uitgesteld worden vanaf de 8e finales, worden door het Provinciaal Comité op een nieuwe datum vastgesteld.

Lees ook het officiële BVA-reglement heren 2017-2018 (pdf).