Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Schoonheidsinstituut - Zwembadcomplex
Massagebad-Sauna-Douches
Infraroodsauna-Hammam
Isabelle Swerts
Winterdreef 23, 2360 Oud Turnhout
Tel: +32 (0)14 45.35.19
isabelle@naturelle.be
www.naturelle.be
VOOR ALLE PROVINCIALE KALENDERS
ZIE DE REEKSPAGINAS - HEREN EN VROUWEN

WEDSTRIJDEN BEKER VAN ANTWERPEN
ZIE PROVINCIAAL BVA 2017 - HEREN EN VROUWEN
Laatste update: 14/08/2017 om 22:37u
Provinciaal  /  Beker van Antwerpen  /  Groep 5
DE BEKER VAN ANTWERPEN 2017 - GROEP 5

Op deze pagina ziet u het schema van de bekerwedstrijden in groep 5, zomer 2017.
Deze groep bestaat uit ploegen van 3e en 4e provinciale.

De vier wedstrijden worden gespeeld op de zaterdagen 29 juli en 5, 12 en 19 augustus 2017.

!! Op deze BVA-pagina's vermelden we de juiste datums en eventueel aangepaste beginuren in de loop van de woensdag voor de wedstrijden. Zie ook de KBVB-website "Belgianfootball.be".

De eerste twee ploegen in het eindklassement plaatsen zich automatisch voor de 8e finales.
Ze komen eveneens in aanmerking voor de nationale bekercompetitie.

Speeldag 1 Speeldag 2 Speeldag 3
Speeldag 4 Klassement Hoofdpagina BVA 2017
BVA 2017 GROEP 5 - SPEELDAG 1
DAG DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
Don.3 aug.19u30FC EKEREN-KFC NIEUWMOER3 - 0
Zat.29 juli18u30LOENHOUT SK-FC BLAASVELD4 - 2
Zat.29 juli14u30SCHELLE SPORT-KFC RAMSEL2 - 0
Zon.30 juli16u30KSK WAVRIA A-OL. P. DEURNE BGH6 - 0
Zat.29 juli18u30FC ZWANEVEN-KVNA WORTEL4 - 0
Don.3 aug.19u00VERBR. BALEN-KFC ALBERTA GEEL0 - 2
Zat.29 juli18u30KVV ACHTERBROEK-FC TURK SPORT3 - 3
Zat.29 juli19u30EXCELSIOR ESSEN-KFC MUIZEN3 - 1
Zat.29 juli18u30KFCH PULDERBOS-NIELSE SV0 - 5
Zat.29 juli18u30KSK OELEGEM-VC RIJMENAM5 - 0
Zat.29 juli15u00SV AARTSELAAR B-KVV DOSKO0 - 6
Don.3 aug.19u00KSK REET-K GOOREIND VV2 - 4
Zat.29 juli18u30KFC HERENTHOUT B-OXFORD HEMIKSEM3 - 5
Zon.30 juli18u30SK RITA BERLAAR-KSC MACCABI2 - 2
Zat.29 juli18u30EZAART SPORT-VC POEDERLEE2 - 3
Zat.29 juli18u30MLK LICHTAART-EXCELSIOR BOUWEL0 - 4
BVA 2017 GROEP 5 - SPEELDAG 2
DAG DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
Zat.5 aug.18u30FC TURK SPORT-EXCELSIOR ESSEN9 - 2
Zat.5 aug.18u30KVV DOSKO-FC ZWANEVEN0 - 3
Zat.5 aug.18u30OXFORD HEMIKSEM-LOENHOUT SK1 - 2
Zat.5 aug.18u30NIELSE SV-KSK OELEGEM0 - 2
Zat.5 aug.18u30VC POEDERLEE-KSK WAVRIA A1 - 1
Zat.5 aug.18u30EXCELSIOR BOUWEL-SK RITA BERLAAR6 - 0
Zat.5 aug.19u30KFC NIEUWMOER-KFC HERENTHOUT B4 - 0
Zat.5 aug.18u30K GOOREIND VV-FC EKEREN1 - 1
Zat.5 aug.20u00OL. P. DEURNE BGH-KVV ACHTERBROEK2 - 7
Zon.6 aug.15u00KSC MACCABI-SCHELLE SPORT1 - 2
Zat.5 aug.18u30FC BLAASVELD-EZAART SPORT0 - 1
Zat.5 aug.18u30KFC MUIZEN-MLK LICHTAART5 - 4
Zat.5 aug.18u30KFC RAMSEL-KFCH PULDERBOS0 - 4
Don.10 aug.19u00VC RIJMENAM-VERBR. BALEN3 - 0
Zat.5 aug.18u30KVNA WORTEL-SV AARTSELAAR B6 - 1
Zat.5 aug.18u30KFC ALBERTA GEEL-KSK REET4 - 1
BVA 2017 GROEP 5 - SPEELDAG 3
DAG DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
Zat.12 aug.18u30FC EKEREN-NIELSE SV7 - 3
Zat.12 aug.18u30LOENHOUT SK-VC POEDERLEE0 - 0
Zat.12 aug.18u30SCHELLE SPORT-EXCELSIOR BOUWEL0 - 4
Zat.12 aug.18u30KSK WAVRIA A-KVV DOSKO4 - 1
Zat.12 aug.18u30FC ZWANEVEN-OXFORD HEMIKSEM0 - 8
Zat.12 aug.18u30VERBR. BALEN-FC TURK SPORT3 - 2
Maa.14 aug.20u00KVV ACHTERBROEK-KSC MACCABI4 - 3
Zat.12 aug.19u30EXCELSIOR ESSEN-FC BLAASVELD3 - 0
Zat.12 aug.18u30KFCH PULDERBOS-KFC MUIZEN2 - 0
Zat.12 aug.18u30KSK OELEGEM-K GOOREIND VV0 - 0
Zat.12 aug.18u30SV AARTSELAAR B-OL. P. DEURNE BGH2 - 4
Zat.12 aug.18u30KSK REET-KFC NIEUWMOER3 - 2
Zat.12 aug.18u30KFC HERENTHOUT B-KVNA WORTEL2 - 2
Zon.13 aug.18u30SK RITA BERLAAR-KFC ALBERTA GEEL4 - 1
Zat.12 aug.18u30EZAART SPORT-KFC RAMSEL6 - 1
Zat.12 aug.18u30MLK LICHTAART-VC RIJMENAM1 - 2
BVA 2017 GROEP 5 - SPEELDAG 4
DAG DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
Zat.19 aug.18u30FC TURK SPORT-KFCH PULDERBOS -
Zat.19 aug.18u30KVV DOSKO-EXCELSIOR ESSEN -
Zat.19 aug.18u30OXFORD HEMIKSEM-KSK REET -
Zat.19 aug.18u30NIELSE SV-SV AARTSELAAR B -
Zat.19 aug.18u30VC POEDERLEE-KSK OELEGEM -
Zat.19 aug.18u30EXCELSIOR BOUWEL-KFC HERENTHOUT B -
Zat.19 aug.19u30KFC NIEUWMOER-LOENHOUT SK -
Zat.19 aug.18u30K GOOREIND VV-SK RITA BERLAAR -
Zat.19 aug.19u30OL. P. DEURNE BGH-FC EKEREN -
Zon.20 aug.15u00KSC MACCABI-KSK WAVRIA A -
Zat.19 aug.18u30FC BLAASVELD-MLK LICHTAART -
Zat.19 aug.18u30KFC MUIZEN-EZAART SPORT -
Zat.19 aug.18u30KFC RAMSEL-KVV ACHTERBROEK -
Zat.19 aug.18u30VC RIJMENAM-SCHELLE SPORT -
Zat.19 aug.18u30KVNA WORTEL-VERBR. BALEN -
Zat.19 aug.18u30KFC ALBERTA GEEL-FC ZWANEVEN -
BVA 2017 GROEP 5 - KLASSEMENT NA 3 SPEELDAGEN

  PLOEGEN A W V G Dp+ Dp- Ptn
1. EXCELSIOR BOUWEL 3 3 0 0 14 0 9
2. KSK WAVRIA A 3 2 0 1 11 2 7
3. FC EKEREN 3 2 0 1 11 4 7
4. KSK OELEGEM 3 2 0 1 7 0 7
5. KVV ACHTERBROEK 3 2 0 1 14 8 7
6. LOENHOUT SK 3 2 0 1 6 3 7
7. OXFORD HEMIKSEM 3 2 1 0 14 5 6
8. EZAART SPORT 3 2 1 0 9 4 6
9. KFC ALBERTA GEEL 3 2 1 0 7 5 6
10. KFCH PULDERBOS 3 2 1 0 6 5 6
11. FC ZWANEVEN 3 2 1 0 7 8 6
12. VC RIJMENAM 3 2 1 0 5 6 6
13. SCHELLE SPORT 3 2 1 0 4 5 6
14. EXCELSIOR ESSEN 3 2 1 0 8 10 6
15. K GOOREIND VV 3 1 0 2 5 3 5
16. VC POEDERLEE 3 1 0 2 4 3 5
17. FC TURK SPORT 3 1 1 1 14 8 4
18. KVNA WORTEL 3 1 1 1 8 7 4
19. SK RITA BERLAAR 3 1 1 1 6 9 4
20. KVV DOSKO 3 1 2 0 7 7 3
21. KFC NIEUWMOER 3 1 2 0 6 6 3
22. NIELSE SV 3 1 2 0 8 9 3
23. KFC MUIZEN 3 1 2 0 6 9 3
24. KSK REET 3 1 2 0 6 10 3
25. VERBR. BALEN 3 1 2 0 3 7 3
26. OL. P. DEURNE BGH 3 1 2 0 6 15 3
27. KSC MACCABI 3 0 2 1 6 8 1
28. KFC HERENTHOUT B 3 0 2 1 5 11 1
29. MLK LICHTAART 3 0 3 0 5 11 0
30. FC BLAASVELD 3 0 3 0 2 8 0
31. KFC RAMSEL 3 0 3 0 1 12 0
32. SV AARTSELAAR B 3 0 3 0 3 16 0

Legende :
  • A = Aantal gespeelde wedstrijden
  • W = Aantal gewonnen wedstrijden
  • V = Aantal verloren wedstrijden
  • G = Aantal gelijke spelen
  • Dp+ = Aantal doelpunten gescoord
  • Dp- = Aantal doelpunten tegen
  • Ptn = Punten
°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

BEKER VAN ANTWERPEN 2017-2018 - LINKS NAAR DE GROEPEN
Groep 1 Groep 2 Groep 3
Groep 4 Groep 5 Groep 6
Vrouwen groep 1 Vrouwen groep 2  

BVA HEREN - ALLE GROEPEN - ALLE CLUBS

Op de hoofdpagina "BVA 2017 Heren" ziet u een overzicht van alle groepen en alle clubs per groep. Klik hier.

DE BEKER VAN ANTWERPEN 2017 - 2018
REGLEMENT EN ORGANISATIE

- De "Beker van Antwerpen" wordt elke zomer georganiseerd door de provinciale voetbalbond.

- Alle eerste ploegen van de clubs uit de lagere afdelingen die door hun provinciaal comité worden aangeduid, worden ambtshalve ingeschreven.

- Indien het totaal aantal ploegen in derde provinciale en vierde provinciale oneven is, behoudt het Provinciaal Comité zich het recht voor de ploeg met het hoogste stamnummer (de laatst bij de KBVB aangesloten club) uit te sluiten van deelname, teneinde de planning te kunnen handhaven.

- Bij de Heren zijn er zes groepen. De clubs spelen elk vier bekerwedstrijden. De datums: de zaterdagen 29 juli en 5, 12 en 19 augustus 2017.

- De rangschikking wordt in deze volgorde opgemaakt:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten - e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten - g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

- De eerste 4 gerangschikte ploegen van de groepen 1 en 2, en de eerste 2 gerangschikte ploegen van de groepen 3 tot en met 6, kwalificeren zich voor de achtste finales, geprogrammeerd op 1 november 2017.

- De 16 ploegen die zich plaatsen voor de 8e finale spelen daarin tegen elkaar volgens een vastgelegd schema, op basis van de eindklassementen in de groepsfase van de BVA.

!!! Die schema's ziet u op de hoofdpagina "BVA 2017-Heren". Klik HIER

- De geplaatste ploegen uit 3e en 4e provinciale krijgen in de 8e finales het thuisvoordeel.

- Ook de schema's van de kwartfinales (zondag 25 maart 2018) en de halve finales (Paaszondag 15 april 2018) zijn vooraf bepaald.

- Vanaf de 8e finales worden er bij een gelijke stand na 90 minuten meteen beslissende strafschoppen genomen.

* Belangrijk !
1. Indien een wedstrijd niet kan aangevat worden, vanwege slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

2. Indien een wedstrijd tijdens de eerste speelhelft wordt stilgelegd, ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

3. Bij wedstrijden die tijdens de tweede speelhelft worden stopgezet ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, blijft de uitslag die op het moment van de stopzetting was bereikt, behouden.

4. De wedstrijden die uitgesteld worden vanaf de 8e finales, worden door het Provinciaal Comité op een nieuwe datum vastgesteld.

Lees ook het officiële BVA-reglement heren 2017-2018 (pdf).