Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

www.livetipsportal.com/nl/
Portaalsite naar de beste online Betting websites.
Wed en win op de Europese
en Internationale Voetbalcompetities.
Bookmaker reviews en bonussen op
www.livetipsportal.com/nl/
VOOR ALLE PROVINCIALE KALENDERS
ZIE DE REEKSPAGINAS - HEREN EN VROUWEN

WEDSTRIJDEN BEKER VAN ANTWERPEN
ZIE PROVINCIAAL BVA 2017 - HEREN EN VROUWEN
Laatste update: 15/08/2017 om 09:51u
Provinciaal  /  Beker van Antwerpen  /  Groep 4
DE BEKER VAN ANTWERPEN 2017 - GROEP 4

Op deze pagina ziet u het schema van de bekerwedstrijden in groep 4, zomer 2017.
Deze groep bestaat uit ploegen van 3e en 4e provinciale.

De vier wedstrijden worden gespeeld op de zaterdagen 29 juli en 5, 12 en 19 augustus 2017.

!! Op deze BVA-pagina's vermelden we de juiste datums en eventueel aangepaste beginuren in de loop van de woensdag voor de wedstrijden. Zie ook de KBVB-website "Belgianfootball.be".

De eerste twee ploegen in het eindklassement plaatsen zich automatisch voor de 8e finales.
Ze komen eveneens in aanmerking voor de nationale bekercompetitie.

Speeldag 1 Speeldag 2 Speeldag 3
Speeldag 4 Klassement Hoofdpagina BVA 2017
BVA 2017 GROEP 4 - SPEELDAG 1
DAG DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
Don.3 aug.19u00KFC MEERLE-KVC OOSTMALLE4 - 0
Zat.29 juli18u30FC SINT JOZEF-KSK RUMST0 - 1
Zat.29 juli18u30EXCELSIOR PUURS-IMMER VOORT5 - 1
Zat.29 juli18u30K HOVE SPORT-KVC MASSENHOVEN1 - 1
Zat.29 juli18u30VV LAAKDAL-FC DE KEMPEN B3 - 2
Don.3 aug.19u00SINT DIMPNA-PUNT-LARUM3 - 1
Zat.29 juli20u00OLYMPIC ESSEN-KFC MEER2 - 2
Zat.29 juli18u30KSV WILDERT-KVK HINGENE3 - 0
Zat.29 juli18u30KFC GROBBENDONK-VC MORTSEL OG1 - 7
Zat.29 juli18u30KFC PULLE-KFC TONGERLO2 - 1
Zon.30 juli15u00SK SINT AMANDS-FC MERKSEM0 - 6
Zat.29 juli17u00VVH LIPPELO-KSV HEIBOS2 - 1
Zon.30 juli18u30KSK WAVRIA B-KSK WILRIJK0 - 4
Zat.29 juli18u30KFC HEULTJE-KFC RANST B3 - 2
Zat.29 juli18u30FC NETEZONEN-SKS HERENTALS6 - 2
Zat.29 juli18u30ROSSELAAR-HULSEN-VRIJ ARENDONK0 - 1
BVA 2017 GROEP 4 - SPEELDAG 2
DAG DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
Zat.5 aug.18u30KFC MEER-KSV WILDERT4 - 2
Zat.5 aug.18u30FC MERKSEM-VV LAAKDAL0 - 2
Zat.5 aug.18u30KSK WILRIJK-FC SINT JOZEF0 - 0
Zat.5 aug.18u30VC MORTSEL OG-KFC PULLE2 - 2
Zat.5 aug.18u30SKS HERENTALS-K HOVE SPORT0 - 1
Zat.5 aug.16u00VRIJ ARENDONK-KFC HEULTJE1 - 3
Zat.5 aug.14u30KVC OOSTMALLE-KSK WAVRIA B6 - 2
Zat.5 aug.16u00KSV HEIBOS-KFC MEERLE2 - 3
Zon.6 aug.16u00KVC MASSENHOVEN-OLYMPIC ESSEN2 - 5
Zat.5 aug.18u30KFC RANST B-EXCELSIOR PUURS0 - 3
Zat.5 aug.18u30KSK RUMST-FC NETEZONEN2 - 0
Zat.5 aug.18u30KVK HINGENE-ROSSELAAR-HULSEN0 - 3
Zat.5 aug.18u30IMMER VOORT-KFC GROBBENDONK2 - 0
Zat.5 aug.18u30KFC TONGERLO-SINT DIMPNA0 - 5
Zat.5 aug.19u30FC DE KEMPEN B-SK SINT AMANDS2 - 1
Zat.5 aug.18u30PUNT-LARUM-VVH LIPPELO2 - 6
BVA 2017 GROEP 4 - SPEELDAG 3
DAG DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
Zat.12 aug.18u30KFC MEERLE-VC MORTSEL OG3 - 2
Zat.12 aug.18u30FC SINT JOZEF-SKS HERENTALS3 - 0
Zat.12 aug.15u00EXCELSIOR PUURS-VRIJ ARENDONK2 - 1
Zat.12 aug.18u30K HOVE SPORT-FC MERKSEM1 - 0
Zat.12 aug.18u30VV LAAKDAL-KSK WILRIJK1 - 3
Zat.12 aug.18u30SINT DIMPNA-KFC MEER3 - 1
Zat.12 aug.20u00OLYMPIC ESSEN-KFC RANST B2 - 0
Maa.14 aug.19u30KSV WILDERT-KSK RUMST1 - 2
Zat.12 aug.18u30KFC GROBBENDONK-KVK HINGENE3 - 0
Zon.13 aug.16u00KFC PULLE-KSV HEIBOS1 - 1
Zat.12 aug.18u30SK SINT AMANDS-KVC MASSENHOVEN1 - 5
Zat.12 aug.18u30VVH LIPPELO-KVC OOSTMALLE0 - 1
Zat.12 aug.18u30KSK WAVRIA B-FC DE KEMPEN B2 - 2
Zat.12 aug.18u30KFC HEULTJE-PUNT-LARUM2 - 0
Zat.12 aug.18u30FC NETEZONEN-IMMER VOORT1 - 1
Zat.12 aug.18u30ROSSELAAR-HULSEN-KFC TONGERLO2 - 1
BVA 2017 GROEP 4 - SPEELDAG 4
DAG DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
Zat.19 aug.18u30KFC MEER-KFC GROBBENDONK -
Zat.19 aug.18u30FC MERKSEM-KSV WILDERT -
Zat.19 aug.16u00KSK WILRIJK-VVH LIPPELO -
Zat.19 aug.18u30VC MORTSEL OG-SK SINT AMANDS -
Zat.19 aug.16u00SKS HERENTALS-KFC PULLE -
Zat.19 aug.18u30VRIJ ARENDONK-KSK WAVRIA B -
Zat.19 aug.18u30KVC OOSTMALLE-FC SINT JOZEF -
Zat.19 aug.18u30KSV HEIBOS-KFC HEULTJE -
Zat.19 aug.18u30KVC MASSENHOVEN-KFC MEERLE -
Zat.19 aug.18u30KFC RANST B-K HOVE SPORT -
Zat.19 aug.18u30KSK RUMST-ROSSELAAR-HULSEN -
Zat.19 aug.15u00KVK HINGENE-FC NETEZONEN -
Zat.19 aug.18u30IMMER VOORT-OLYMPIC ESSEN -
Zat.19 aug.18u30KFC TONGERLO-EXCELSIOR PUURS -
Zat.19 aug.19u30FC DE KEMPEN B-SINT DIMPNA -
Zat.19 aug.18u30PUNT-LARUM-VV LAAKDAL -
BVA 2017 GROEP 4 - KLASSEMENT NA 3 SPEELDAGEN

  PLOEGEN A W V G Dp+ Dp- Ptn
1. SINT DIMPNA 3 3 0 0 11 2 9
2. EXCELSIOR PUURS 3 3 0 0 10 2 9
3. KFC MEERLE 3 3 0 0 10 4 9
4. KFC HEULTJE 3 3 0 0 8 3 9
5. KSK RUMST 3 3 0 0 5 1 9
6. KSK WILRIJK 3 2 0 1 7 1 7
7. OLYMPIC ESSEN 3 2 0 1 9 4 7
8. K HOVE SPORT 3 2 0 1 3 1 7
9. VVH LIPPELO 3 2 1 0 8 4 6
10. ROSSELAAR-HULSEN 3 2 1 0 5 2 6
11. KVC OOSTMALLE 3 2 1 0 7 6 6
12. VV LAAKDAL 3 2 1 0 6 5 6
13. KFC PULLE 3 1 0 2 5 4 5
14. VC MORTSEL OG 3 1 1 1 11 6 4
15. FC NETEZONEN 3 1 1 1 7 5 4
16. FC SINT JOZEF 3 1 1 1 3 1 4
17. KVC MASSENHOVEN 3 1 1 1 8 7 4
18. KFC MEER 3 1 1 1 7 7 4
19. FC DE KEMPEN B 3 1 1 1 6 6 4
20. IMMER VOORT 3 1 1 1 4 6 4
21. FC MERKSEM 3 1 2 0 6 3 3
22. KSV WILDERT 3 1 2 0 6 6 3
23. VRIJ ARENDONK 3 1 2 0 3 5 3
24. KFC GROBBENDONK 3 1 2 0 4 9 3
25. KSV HEIBOS 3 0 2 1 4 6 1
26. KSK WAVRIA B 3 0 2 1 4 12 1
27. KFC RANST B 3 0 3 0 2 8 0
28. KFC TONGERLO 3 0 3 0 2 9 0
29. PUNT-LARUM 3 0 3 0 3 11 0
30. SKS HERENTALS 3 0 3 0 2 10 0
31. KVK HINGENE 3 0 3 0 0 9 0
32. SK SINT AMANDS 3 0 3 0 2 13 0

Legende :
  • A = Aantal gespeelde wedstrijden
  • W = Aantal gewonnen wedstrijden
  • V = Aantal verloren wedstrijden
  • G = Aantal gelijke spelen
  • Dp+ = Aantal doelpunten gescoord
  • Dp- = Aantal doelpunten tegen
  • Ptn = Punten
°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

BEKER VAN ANTWERPEN 2017-2018 - LINKS NAAR DE GROEPEN
Groep 1 Groep 2 Groep 3
Groep 4 Groep 5 Groep 6
Vrouwen groep 1 Vrouwen groep 2  

BVA HEREN - ALLE GROEPEN - ALLE CLUBS

Op de hoofdpagina "BVA 2017 Heren" ziet u een overzicht van alle groepen en alle clubs per groep. Klik hier.

DE BEKER VAN ANTWERPEN 2017 - 2018
REGLEMENT EN ORGANISATIE

- De "Beker van Antwerpen" wordt elke zomer georganiseerd door de provinciale voetbalbond.

- Alle eerste ploegen van de clubs uit de lagere afdelingen die door hun provinciaal comité worden aangeduid, worden ambtshalve ingeschreven.

- Indien het totaal aantal ploegen in derde provinciale en vierde provinciale oneven is, behoudt het Provinciaal Comité zich het recht voor de ploeg met het hoogste stamnummer (de laatst bij de KBVB aangesloten club) uit te sluiten van deelname, teneinde de planning te kunnen handhaven.

- Bij de Heren zijn er zes groepen. De clubs spelen elk vier bekerwedstrijden. De datums: de zaterdagen 29 juli en 5, 12 en 19 augustus 2017.

- De rangschikking wordt in deze volgorde opgemaakt:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten - e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten - g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

- De eerste 4 gerangschikte ploegen van de groepen 1 en 2, en de eerste 2 gerangschikte ploegen van de groepen 3 tot en met 6, kwalificeren zich voor de achtste finales, geprogrammeerd op 1 november 2017.

- De 16 ploegen die zich plaatsen voor de 8e finale spelen daarin tegen elkaar volgens een vastgelegd schema, op basis van de eindklassementen in de groepsfase van de BVA.

!!! Die schema's ziet u op de hoofdpagina "BVA 2017-Heren". Klik HIER

- De geplaatste ploegen uit 3e en 4e provinciale krijgen in de 8e finales het thuisvoordeel.

- Ook de schema's van de kwartfinales (zondag 25 maart 2018) en de halve finales (Paaszondag 15 april 2018) zijn vooraf bepaald.

- Vanaf de 8e finales worden er bij een gelijke stand na 90 minuten meteen beslissende strafschoppen genomen.

* Belangrijk !
1. Indien een wedstrijd niet kan aangevat worden, vanwege slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

2. Indien een wedstrijd tijdens de eerste speelhelft wordt stilgelegd, ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

3. Bij wedstrijden die tijdens de tweede speelhelft worden stopgezet ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, blijft de uitslag die op het moment van de stopzetting was bereikt, behouden.

4. De wedstrijden die uitgesteld worden vanaf de 8e finales, worden door het Provinciaal Comité op een nieuwe datum vastgesteld.

Lees ook het officiële BVA-reglement heren 2017-2018 (pdf).