Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Ambachtstraat 7,
2322 Hoogstraten-Minderhout, België.
Tel: +32 (0)3 314.73.48 / +32 (0)477-52.01.63
Fax: +32 (0)3 340.26.50
info@spranco-matic.be
www.spranco-matic.be
!! NU OP ONZE PAGINA
PROVINCIAAL - BEKER VAN ANTWERPEN
ALLE WEDSTRIJDSCHEMAS VAN DE
BVA 2017 - HEREN EN VROUWEN
Laatste update: 19/06/2017 om 09:32u
Provinciaal  /  Beker van Antwerpen  /  Groep 3
DE BEKER VAN ANTWERPEN 2017 - GROEP 3

Op deze pagina ziet u het schema van de bekerwedstrijden in groep 3, zomer 2017.
Deze groep bestaat uit ploegen van 3e en 4e provinciale.

De vier wedstrijden worden gespeeld op de zaterdagen 29 juli en 5, 12 en 19 augustus 2017.

!! Op deze BVA-pagina's vermelden we de juiste datums en eventueel aangepaste beginuren in de loop van de woensdag voor de wedstrijden. Zie ook de KBVB-website "Belgianfootball.be".

De eerste twee ploegen in het eindklassement plaatsen zich automatisch voor de 8e finales.
Ze komen eveneens in aanmerking voor de nationale bekercompetitie.

Speeldag 1 Speeldag 2 Speeldag 3
Speeldag 4 Klassement Hoofdpagina BVA 2017
BVA 2017 GROEP 3 - SPEELDAG 1
DAG DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
Zat.29 juli18u30LENTEZON BEERSE-K BRECHT SK -
Zat.29 juli18u30KSK KALMTHOUT-ALBERTA SCHILDE -
Zat.29 juli18u30KVS BRANST-HEFFEN SK -
Zat.29 juli18u30SV AARTSELAAR A-BO BEERZEL -
Zat.29 juli18u30KFC MOL-KFC TURNHOUT B -
Zat.29 juli18u30ZANDHOVEN SK-KFC KATELIJNE B -
Zat.29 juli18u30KV WESTMALLE-KFC SCHOTEN -
Zat.29 juli18u30WECHELDERZANDE-VK HEINDONK -
Zat.29 juli18u30KFC ANTONIA B-BROTHERS UNITED -
Zat.29 juli18u30JONG ANTW. SPORT-MARIA-TER-HEIDE -
Zat.29 juli18u30KVV TERNESSE B-KFCM HALLAAR -
Zat.29 juli18u30KSC MECHELEN-ST LENAARTS B -
Zat.29 juli18u30KFC WINTAM-KFC PUTTE B -
Zat.29 juli18u30BLAUWVOET OEVEL-KSK OOSTHOVEN -
Zat.29 juli18u30KVC BOOISCHOT-BORSBEEK SPORT -
Don.3 aug.19u00OLEN UNITED-FC GIERLE -
Don.3 aug.19u00EXCELSIOR VORST-FC WEZEL SPORT -
BVA 2017 GROEP 3 - SPEELDAG 2
DAG DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
Zat.5 aug.18u30KFC SCHOTEN-KFC MOL -
Zat.5 aug.18u30MARIA-TER-HEIDE-SV AARTSELAAR A -
Zat.5 aug.18u30KFCM HALLAAR-KFC ANTONIA B -
Zat.5 aug.18u30BORSBEEK SPORT-KSC MECHELEN -
Zat.5 aug.18u30FC WEZEL SPORT-KVS BRANST -
Zat.5 aug.18u30FC GIERLE-BLAUWVOET OEVEL -
Zat.5 aug.18u30K BRECHT SK-JONG ANTW. SPORT -
Zat.5 aug.18u30ST LENAARTS B-LENTEZON BEERSE -
Zat.5 aug.18u30ALBERTA SCHILDE-KFCV WINTAM -
Zat.5 aug.18u30BROTHERS UNITED-KSK KALMTHOUT -
Zat.5 aug.18u30HEFFEN SK-KV WESTMALLE -
Zat.5 aug.18u30VK HEINDONK-ZANDHOVEN SK -
Zat.5 aug.18u30KFC KATELIJNE B-OLEN UNITED -
Zat.5 aug.18u30BO BEERZEL-EXCELSIOR VORST -
Zat.5 aug.18u30KFC TURNHOUT B-KVV TERNESSE B -
Zat.5 aug.18u30KSK OOSTHOVEN-KVC BOOISCHOT -
Zat.5 aug.18u30KFC PUTTE-WECHELDERZANDE -
BVA 2017 GROEP 3 - SPEELDAG 3
DAG DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
Zat.12 aug.18u30LENTEZON BEERSE-FC GIERLE -
Zat.12 aug.18u30KSK KALMTHOUT-KFCM HALLAAR -
Zat.12 aug.18u30KVS BRANST-BROTHERS UNITED -
Zat.12 aug.18u30SV AARTSELAAR A-FC WEZEL SPORT -
Zat.12 aug.18u30KFC MOL-KSK OOSTHOVEN -
Zat.12 aug.18u30ZANDHOVEN SK-BORSBEEK SPORT -
Zat.12 aug.18u30KV WESTMALLE-ALBERTA SCHILDE -
Zat.12 aug.18u30WECHELDERZANDE-KFC SCHOTEN -
Zat.12 aug.18u30KFC ANTONIA B-KFC PUTTE B -
Zat.12 aug.18u30JONG ANTW. SPORT-HEFFEN SK -
Zat.12 aug.18u30KVV TERNESSE B-VK HEINDONK -
Zat.12 aug.18u30KSC MECHELEN-K BRECHT SK -
Zat.12 aug.18u30KFCV WINTAM-MARIA-TER-HEIDE -
Zat.12 aug.18u30BLAUWVOET OEVEL-SINT LENAARTS B -
Zat.12 aug.18u30KVC BOOISCHOT-KFC TURNHOUT B -
Zat.12 aug.18u30OLEN UNITED-BO BEERZEL -
Zat.12 aug.18u30EXCELSIOR VORST-KFC KATELIJNE B -
BVA 2017 GROEP 3 - SPEELDAG 4
DAG DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
Zat.19 aug.18u30KFC SCHOTEN-JONG ANTW. SPORT -
Zat.19 aug.18u30MARIA-TER-HEIDE-KV WESTMALLE -
Zat.19 aug.18u30KFCM HALLAAR-LENTEZON BEERSE -
Zat.19 aug.18u30BORSBEEK SPORT-KSK KALMTHOUT -
Zat.19 aug.18u30FC WEZEL SPORT-OLEN UNITED -
Zat.19 aug.18u30FC GIERLE-KVS BRANST -
Zat.19 aug.18u30K BRECHT SK-KVV TERNESSE B -
Zat.19 aug.18u30ST LENAARTS B-KVC BOOISCHOT -
Zat.19 aug.18u30ALBERTA SCHILDE-WECHELDERZANDE -
Zat.19 aug.18u30BROTHERS UNITED-BLAUWVOET OEVEL -
Zat.19 aug.18u30HEFFEN SK-KFC ANTONIA B -
Zat.19 aug.18u30VK HEINDONK-EXCELSIOR VORST -
Zat.19 aug.18u30KFC KATELIJNE B-SV AARTSELAAR A -
Zat.19 aug.18u30BO BEERZEL-KFC MOL -
Zat.19 aug.18u30KFC TURNHOUT B-ZANDHOVEN SK -
Zat.19 aug.18u30KSK OOSTHOVEN-KFCV WINTAM -
Zat.19 aug.18u30KFC PUTTE B-KSC MECHELEN -
BVA 2017 GROEP 3 - KLASSEMENT

PL.PLOEGWSWGVD+D-DSPT.
1ALBERTA SCHILDE00000000
2BLAUWVOET OEVEL00000000
3BO BEERZEL00000000
4BORSBEEK SPORT00000000
5BROTHERS UNITED00000000
6EXCELSIOR VORST00000000
7FC GIERLE00000000
8HEFFEN SK00000000
9JONG ANTW. SPORT00000000
10K BRECHT SK00000000
11K KALMTHOUT SK00000000
12KFC ANTONIA B00000000
13KFC KATELIJNE B00000000
14KFC MOL00000000
15KFC PUTTE B00000000
16KFC SCHOTEN00000000
17KFC TURNHOUT B00000000
18KFC WEZEL SPORT00000000
19KFCM HALLAAR00000000
20KFCV WINTAM00000000
21KSC MECHELEN00000000
22KSK OOSTHOVEN00000000
23KV WESTMALLE00000000
24KVC BOOISCHOT00000000
25KVS BRANST00000000
26KVV TERNESSE B00000000
27LENTEZON BEERSE00000000
28MARIA-TER-HEIDE00000000
29OLEN UNITED00000000
30SINT LENAARTS B00000000
31SV AARTSELAAR A00000000
32VK HEINDONK00000000
33WECHELDERZANDE00000000
34ZANDHOVEN SK00000000

Legende :
  • PL. = Plaats
  • WS = Wedstrijden gespeeld
  • W = Gewonnen wedstrijden
  • G = Wedstrijden gelijk gespeeld
  • V = Verloren wedstrijden
  • D+ = Gescoorde doelpunten
  • D- = Doelpunten tegen
  • DS = Doelsaldo
  • PT. = Behaalde punten
°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

BEKER VAN ANTWERPEN 2017-2018 - LINKS NAAR DE GROEPEN
Groep 1 Groep 2 Groep 3
Groep 4 Groep 5 Groep 6
Vrouwen groep 1 Vrouwen groep 2  

BVA HEREN - ALLE GROEPEN - ALLE CLUBS

Op de hoofdpagina "BVA 2017 Heren" ziet u een overzicht van alle groepen en alle clubs per groep. Klik hier.

DE BEKER VAN ANTWERPEN 2017 - 2018
REGLEMENT EN ORGANISATIE

- De "Beker van Antwerpen" wordt elke zomer georganiseerd door de provinciale voetbalbond.

- Alle eerste ploegen van de clubs uit de lagere afdelingen die door hun provinciaal comité worden aangeduid, worden ambtshalve ingeschreven.

- Indien het totaal aantal ploegen in derde provinciale en vierde provinciale oneven is, behoudt het Provinciaal Comité zich het recht voor de ploeg met het hoogste stamnummer (de laatst bij de KBVB aangesloten club) uit te sluiten van deelname, teneinde de planning te kunnen handhaven.

- Bij de Heren zijn er zes groepen. De clubs spelen elk vier bekerwedstrijden. De datums: de zaterdagen 29 juli en 5, 12 en 19 augustus 2017.

- De rangschikking wordt in deze volgorde opgemaakt:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten - e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten - g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

- De eerste 4 gerangschikte ploegen van de groepen 1 en 2, en de eerste 2 gerangschikte ploegen van de groepen 3 tot en met 6, kwalificeren zich voor de achtste finales, geprogrammeerd op 1 november 2017.

- De 16 ploegen die zich plaatsen voor de 8e finale spelen daarin tegen elkaar volgens een vastgelegd schema, op basis van de eindklassementen in de groepsfase van de BVA.

!!! Die schema's ziet u op de hoofdpagina "BVA 2017-Heren". Klik HIER

- De geplaatste ploegen uit 3e en 4e provinciale krijgen in de 8e finales het thuisvoordeel.

- Ook de schema's van de kwartfinales (zondag 25 maart 2018) en de halve finales (Paaszondag 15 april 2018) zijn vooraf bepaald.

- Vanaf de 8e finales worden er bij een gelijke stand na 90 minuten meteen beslissende strafschoppen genomen.

* Belangrijk !
1. Indien een wedstrijd niet kan aangevat worden, vanwege slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

2. Indien een wedstrijd tijdens de eerste speelhelft wordt stilgelegd, ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

3. Bij wedstrijden die tijdens de tweede speelhelft worden stopgezet ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, blijft de uitslag die op het moment van de stopzetting was bereikt, behouden.

4. De wedstrijden die uitgesteld worden vanaf de 8e finales, worden door het Provinciaal Comité op een nieuwe datum vastgesteld.

Lees ook het officiële BVA-reglement heren 2017-2018 (pdf).