Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Figoosport - Filip Goossens
Gespecialiseerd in voetbalwear & equipment
Dorpsstraat 102, 2960 Sint Lenaarts
Tel: +32 (0)479.22.90.42
info@figoosport.net
www.figoosport.be/nl
VOOR ALLE PROVINCIALE KALENDERS
ZIE DE REEKSPAGINAS - HEREN EN VROUWEN

WEDSTRIJDEN BEKER VAN ANTWERPEN
ZIE PROVINCIAAL BVA 2017 - HEREN EN VROUWEN
Laatste update: 15/08/2017 om 09:49u
Provinciaal  /  Beker van Antwerpen  /  Groep 3
DE BEKER VAN ANTWERPEN 2017 - GROEP 3

Op deze pagina ziet u het schema van de bekerwedstrijden in groep 3, zomer 2017.
Deze groep bestaat uit ploegen van 3e en 4e provinciale.

De vier wedstrijden worden gespeeld op de zaterdagen 29 juli en 5, 12 en 19 augustus 2017.

!! Op deze BVA-pagina's vermelden we de juiste datums en eventueel aangepaste beginuren in de loop van de woensdag voor de wedstrijden. Zie ook de KBVB-website "Belgianfootball.be".

De eerste twee ploegen in het eindklassement plaatsen zich automatisch voor de 8e finales.
Ze komen eveneens in aanmerking voor de nationale bekercompetitie.

Speeldag 1 Speeldag 2 Speeldag 3
Speeldag 4 Klassement Hoofdpagina BVA 2017
BVA 2017 GROEP 3 - SPEELDAG 1
DAG DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
Zon.30 juli15u00LENTEZON BEERSE-K BRECHT SK1 - 0
Zat.29 juli18u30KSK KALMTHOUT-ALBERTA SCHILDE4 - 0
Zat.29 juli18u30KVS BRANST-HEFFEN SK1 - 1
Zat.29 juli18u30SV AARTSELAAR A-BO BEERZEL4 - 1
Zat.29 juli18u30KFC MOL-KFC TURNHOUT B2 - 1
Zat.29 juli18u30ZANDHOVEN SK-KFC KATELIJNE B6 - 0
Zat.29 juli18u30KV WESTMALLE-KFC SCHOTEN1 - 1
Zat.29 juli18u30WECHELDERZANDE-VK HEINDONK5 - 1
Zat.29 juli19u30KFC ANTONIA B-BROTHERS UNITED2 - 1
Zat.29 juli18u30JONG ANTW. SPORT-MARIA-TER-HEIDE1 - 9
Zat.29 juli18u30KVV TERNESSE B-KFCM HALLAAR0 - 7
Zat.29 juli18u30KSC MECHELEN-ST LENAARTS B5 - 1
Zat.29 juli18u30KFC WINTAM-KFC PUTTE B1 - 2
Zat.29 juli18u30BLAUWVOET OEVEL-KSK OOSTHOVEN0 - 2
Zat.29 juli18u30KVC BOOISCHOT-BORSBEEK SPORT1 - 0
Don.3 aug.19u00OLEN UNITED-FC GIERLE3 - 0
Don.3 aug.19u00EXCELSIOR VORST-FC WEZEL SPORT0 - 4
BVA 2017 GROEP 3 - SPEELDAG 2
DAG DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
Zat.5 aug.18u30KFC SCHOTEN-KFC MOL0 - 1
Zat.5 aug.18u30MARIA-TER-HEIDE-SV AARTSELAAR A0 - 5
Zat.5 aug.19u30KFCM HALLAAR-KFC ANTONIA B8 - 0
Zon.6 aug.16u00BORSBEEK SPORT-KSC MECHELEN0 - 0
Don.10 aug.20u00FC WEZEL SPORT-KVS BRANST5 - 1
Zat.5 aug.18u30FC GIERLE-BLAUWVOET OEVEL1 - 1
Zat.5 aug.20u00K BRECHT SK-JONG ANTW. SPORT4 - 0
Zat.5 aug.18u30ST LENAARTS B-LENTEZON BEERSE1 - 5
Zat.5 aug.18u30ALBERTA SCHILDE-KFCV WINTAM3 - 3
Zat.5 aug.18u30BROTHERS UNITED-KSK KALMTHOUT3 - 7
Zat.5 aug.18u30HEFFEN SK-KV WESTMALLE1 - 4
Zat.5 aug.18u30VK HEINDONK-ZANDHOVEN SK2 - 4
Zat.5 aug.18u30KFC KATELIJNE B-OLEN UNITED2 - 3
Zat.5 aug.18u30BO BEERZEL-EXCELSIOR VORST2 - 1
Zat.5 aug.18u30KFC TURNHOUT B-KVV TERNESSE B5 - 1
Zat.5 aug.18u30KSK OOSTHOVEN-KVC BOOISCHOT0 - 3
Zat.5 aug.19u30KFC PUTTE-WECHELDERZANDE1 - 2
BVA 2017 GROEP 3 - SPEELDAG 3
DAG DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
Zat.12 aug.18u30LENTEZON BEERSE-FC GIERLE5 - 0
Zat.12 aug.18u30KSK KALMTHOUT-KFCM HALLAAR2 - 1
Zat.12 aug.18u30KVS BRANST-BROTHERS UNITED2 - 2
Zat.12 aug.14u30SV AARTSELAAR A-FC WEZEL SPORT1 - 5
Zat.12 aug.18u30KFC MOL-KSK OOSTHOVEN2 - 2
Zat.12 aug.18u30ZANDHOVEN SK-BORSBEEK SPORT1 - 2
Zat.12 aug.18u30KV WESTMALLE-ALBERTA SCHILDE2 - 2
Zat.12 aug.18u30WECHELDERZANDE-KFC SCHOTEN4 - 4
Zat.12 aug.19u30KFC ANTONIA B-KFC PUTTE B2 - 1
Zat.12 aug.18u30JONG ANTW. SPORT-HEFFEN SK4 - 6
Zat.12 aug.18u30KVV TERNESSE B-VK HEINDONK2 - 1
Zat.12 aug.18u30KSC MECHELEN-K BRECHT SK2 - 2
Zat.12 aug.18u30KFCV WINTAM-MARIA-TER-HEIDE4 - 3
Vrij.11 aug.19u00BLAUWVOET OEVEL-SINT LENAARTS B0 - 6
Zat.12 aug.18u30KVC BOOISCHOT-KFC TURNHOUT B1 - 1
Zat.12 aug.18u30OLEN UNITED-BO BEERZEL2 - 4
Zat.12 aug.18u30EXCELSIOR VORST-KFC KATELIJNE B4 - 1
BVA 2017 GROEP 3 - SPEELDAG 4
DAG DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
Zat.19 aug.18u30KFC SCHOTEN-JONG ANTW. SPORT -
Zat.19 aug.18u30MARIA-TER-HEIDE-KV WESTMALLE -
Zat.19 aug.18u30KFCM HALLAAR-LENTEZON BEERSE -
Zat.19 aug.18u30BORSBEEK SPORT-KSK KALMTHOUT -
Zat.19 aug.18u30FC WEZEL SPORT-OLEN UNITED -
Zat.19 aug.18u30FC GIERLE-KVS BRANST -
Zat.19 aug.18u30K BRECHT SK-KVV TERNESSE B -
Zat.19 aug.18u30ST LENAARTS B-KVC BOOISCHOT -
Zat.19 aug.18u30ALBERTA SCHILDE-WECHELDERZANDE -
Zat.19 aug.15u00BROTHERS UNITED-BLAUWVOET OEVEL -
Zon.20 aug.15u00HEFFEN SK-KFC ANTONIA B -
Zat.19 aug.18u30VK HEINDONK-EXCELSIOR VORST -
Zat.19 aug.15u00KFC KATELIJNE B-SV AARTSELAAR A -
Zat.19 aug.18u30BO BEERZEL-KFC MOL -
Zat.19 aug.18u30KFC TURNHOUT B-ZANDHOVEN SK -
Zat.19 aug.18u30KSK OOSTHOVEN-KFCV WINTAM -
Zat.19 aug.18u30KFC PUTTE B-KSC MECHELEN -
BVA 2017 GROEP 3 - KLASSEMENT

PL.PLOEGWSWGVD+D-DSPT.
1KFC WEZEL SPORT3300142129
2LENTEZON BEERSE3300111109
3K KALMTHOUT SK330013499
4WECHELDERZANDE321011657
5KVC BOOISCHOT32105147
6KFC MOL32105327
7KFCM HALLAAR3201162146
8ZANDHOVEN SK320111476
9SV AARTSELAAR A320110646
10OLEN UNITED32018626
11BO BEERZEL32017706
12KFC ANTONIA B3201410-66
13KSC MECHELEN31207345
14KV WESTMALLE31207435
15KFC TURNHOUT B31117434
16K BRECHT SK31116334
17KFCV WINTAM31118804
18BORSBEEK SPORT31112204
19HEFFEN SK311189-14
20KSK OOSTHOVEN311145-14
21MARIA-TER-HEIDE3102121023
22KFC PUTTE B310245-13
23SINT LENAARTS B3102810-23
24EXCELSIOR VORST310257-23
25KVV TERNESSE B3102313-103
26KFC SCHOTEN302156-12
27ALBERTA SCHILDE302159-42
28KVS BRANST302148-42
29BROTHERS UNITED3012611-51
30BLAUWVOET OEVEL301219-81
31FC GIERLE301219-81
32VK HEINDONK3003411-70
33KFC KATELIJNE B3003313-100
34JONG ANTW. SPORT3003519-140

Legende :
  • PL. = Plaats
  • WS = Wedstrijden gespeeld
  • W = Gewonnen wedstrijden
  • G = Wedstrijden gelijk gespeeld
  • V = Verloren wedstrijden
  • D+ = Gescoorde doelpunten
  • D- = Doelpunten tegen
  • DS = Doelsaldo
  • PT. = Behaalde punten
°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

BEKER VAN ANTWERPEN 2017-2018 - LINKS NAAR DE GROEPEN
Groep 1 Groep 2 Groep 3
Groep 4 Groep 5 Groep 6
Vrouwen groep 1 Vrouwen groep 2  

BVA HEREN - ALLE GROEPEN - ALLE CLUBS

Op de hoofdpagina "BVA 2017 Heren" ziet u een overzicht van alle groepen en alle clubs per groep. Klik hier.

DE BEKER VAN ANTWERPEN 2017 - 2018
REGLEMENT EN ORGANISATIE

- De "Beker van Antwerpen" wordt elke zomer georganiseerd door de provinciale voetbalbond.

- Alle eerste ploegen van de clubs uit de lagere afdelingen die door hun provinciaal comité worden aangeduid, worden ambtshalve ingeschreven.

- Indien het totaal aantal ploegen in derde provinciale en vierde provinciale oneven is, behoudt het Provinciaal Comité zich het recht voor de ploeg met het hoogste stamnummer (de laatst bij de KBVB aangesloten club) uit te sluiten van deelname, teneinde de planning te kunnen handhaven.

- Bij de Heren zijn er zes groepen. De clubs spelen elk vier bekerwedstrijden. De datums: de zaterdagen 29 juli en 5, 12 en 19 augustus 2017.

- De rangschikking wordt in deze volgorde opgemaakt:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten - e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten - g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

- De eerste 4 gerangschikte ploegen van de groepen 1 en 2, en de eerste 2 gerangschikte ploegen van de groepen 3 tot en met 6, kwalificeren zich voor de achtste finales, geprogrammeerd op 1 november 2017.

- De 16 ploegen die zich plaatsen voor de 8e finale spelen daarin tegen elkaar volgens een vastgelegd schema, op basis van de eindklassementen in de groepsfase van de BVA.

!!! Die schema's ziet u op de hoofdpagina "BVA 2017-Heren". Klik HIER

- De geplaatste ploegen uit 3e en 4e provinciale krijgen in de 8e finales het thuisvoordeel.

- Ook de schema's van de kwartfinales (zondag 25 maart 2018) en de halve finales (Paaszondag 15 april 2018) zijn vooraf bepaald.

- Vanaf de 8e finales worden er bij een gelijke stand na 90 minuten meteen beslissende strafschoppen genomen.

* Belangrijk !
1. Indien een wedstrijd niet kan aangevat worden, vanwege slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

2. Indien een wedstrijd tijdens de eerste speelhelft wordt stilgelegd, ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, wordt er getost. De winnaar van de toss wint de wedstrijd met 3 - 0 of 0 - 3, en de 3 punten worden toegekend aan de winnende club.

3. Bij wedstrijden die tijdens de tweede speelhelft worden stopgezet ingevolge slechte weersomstandigheden of de slechte toestand van het veld, blijft de uitslag die op het moment van de stopzetting was bereikt, behouden.

4. De wedstrijden die uitgesteld worden vanaf de 8e finales, worden door het Provinciaal Comité op een nieuwe datum vastgesteld.

Lees ook het officiële BVA-reglement heren 2017-2018 (pdf).