Eindronde 2017
Update: 26/09/2017 om 11:53u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Schoonheidsinstituut - Zwembadcomplex
Massagebad-Sauna-Douches
Infraroodsauna-Hammam
Isabelle Swerts
Winterdreef 23, 2360 Oud Turnhout
Tel: +32 (0)14 45.35.19
isabelle@naturelle.be
www.naturelle.be
VOETBALEXPRESS MOBILE IS VERNIEUWD!
Bezoek www.voetbalexpress.be nu ook mobiel,
en volg alles op de voet via uw
Smartphone, iPhone, Tablet & iPad
Laatste update: 26/09/2017 om 11:53u
Archief  /  Seizoen 2016-2017  /  Provinciaal  /  1e provinciale  /  Eindronde 2017
DE PROVINCIALE EINDRONDES VOOR PROMOTIE EN DEGRADATIE
SEIZOEN 2016-2017 - PROVINCIE ANTWERPEN

De eindrondes bepalen welke provinciale clubs uit de 1e provinciale zich kwalificeren voor de Interprovinciale Eindronde, welke clubs er promoveren, en welke clubs degraderen.

Voor de promotie geldt het algemeen principe dat, in elke reeks van 1e, 2e, 3e en 4e provinciale, de tweede in de eindstand en de drie periodekampioenen deze eindronde spelen.

* Mocht er een ploeg twee of meer keer periodekampioen zijn, of indien een periodekampioen ook de algemene kampioen is, dan neemt de derde en/of de volgende in de eindstand deel aan de promotie-eindronde.
* Een ploeg die één van de periodekampioenschappen won, maar die in de eindklassering rechtstreeks degradeert of de degradatie-eindronde moet spelen, mag NIET deelnemen aan de promotie-eindronde.

- Er wordt telkens een heen- en terugwedstrijd gespeeld volgens het "Europese systeem" waarin, bij een gelijke totaalstand, gescoorde doelpunten op verplaatsing dubbel tellen.
- Bij volledige gelijke stand na de terugwedstrijd volgen verlengingen en eventueel strafschoppen.
- In de degradatie-eindrondes spelen de in aanmerking komende clubs ofwel een heen- en terugwedstrijd, ofwel een mini-competitie.

De datums van de wedstrijden zijn donderdag 4 mei, zondag 7 mei, donderdag 11 mei en zondag 14 mei 2017. In 1e provinciale zijn dat de zondagen 7 en 14 mei.

Voor alle gegevens van de provinciale eindrondes van vorig seizoen 2015-2016, klik hier.

Op deze pagina ziet u de wedstrijdkalenders en uitslagen van de promotie- en degradatie-eindrondes in de provinciale afdelingen. Klik op de links in het schema hieronder.

LET OP !!! Ter attentie van de clubs: een speler is geschorst als hij in de eindronde TWEE gele kaarten heeft gekregen, in tegenstelling tot drie in de gewone competitie.


Eindronde 1e Pr. Eindronde 2e Pr. Eindronde 3e Pr. Eindronde 4e Pr.

1e PROVINCIALE AFDELING 2016-2017 - EINDRONDE

* De kampioen van 1e provinciale stijgt naar de 3e klasse amateurs.
* Er wordt nog een interprovinciale eindronde voor promotie georganiseerd, waarbij er in totaal 1 tot (maximaal) 4 ploegen kunnen promoveren naar de 3e klasse amateurs.
* Er mogen twee Antwerpse 1e provincialers deelnemen aan die interprovinciale eindronde.
* Die twee ploegen komen uit de eindronde van 1e provinciale, die gespeeld wordt tussen de tweede in de eindstand en de drie periodekampioenen.
* Dit seizoen zijn dat KFC Lille, VC Herentals, TSV Lyra en FC Oppuurs.
* Bekijk ook de aparte pagina Interprovinciale Eindronde.

REEKS 1 - HEEN- EN TERUGWEDSTRIJD

NR DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
1aZo. 7 mei15:00u FC OPPUURS -KFC LILLE 3 - 1
1bZa. 13 mei20:00uKFC LILLE *-FC OPPUURS 3 - 1
V. 3 - 1
P. 5 - 3
       
* Winnaar van 1a-1b: KFC Lille gaat naar de Interprovinciale eindronde.


REEKS 2 - HEEN- EN TERUGWEDSTRIJD

NR DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
2aZo. 7 mei15:00uVC HERENTALS -TSV LYRA 0 - 0
2bZa. 13 mei20:00u TSV LYRA- VC HERENTALS * 2 - 3
       
* Winnaar van 2a-2b: VC Herentals gaat naar de Interprovinciale eindronde.

T.a.v. de clubs uit 1e provinciale: gele kaarten, opgelopen tijdens deze provinciale eindronde om de deelnemer(s) aan de interprovinciale eindronde aan te duiden, worden geannuleerd na afloop van de provinciale eindronde.


Voor alle gegevens van de interprovinciale eindronde, zie de aparte pagina
Provinciaal-1e Provinciale-Interprovinciale Eindronde.

Om de vrijgekomen plaatsen in eerste provinciale in te vullen gelden de "normale" modaliteiten betreffende het aanduiden van de stijgers uit 2e provinciale.

Zie het volledig schema van stijgers en dalers, onderaan deze pagina. Klik hier.

2e PROVINCIALE AFDELING 2016-2017 - EINDRONDE VOOR PROMOTIE

Hier wordt er een eindronde gespeeld om, naast de kampioen van 2e A (K Kontich FC) en 2e B (K Merksplas SK), twee of méér bijkomende stijgers naar eerste provinciale aan te duiden.

Het totaal aantal stijgers wordt bepaald door:
- het aantal Antwerpse dalers uit de 3e Klasse Amateurs.
- het aantal Antwerpse stijgers naar de 3e Klasse Amateurs.

Na de "Interprovinciale Eindronde", waaraan er 2 ploegen uit 1e provinciale deelnemen, kunnen er ook nog één of twee extra stijgers bijkomen, indien er één of twee van die ploegen zouden promoveren.

Zie het volledig schema van stijgers en dalers, onderaan deze pagina. Klik hier.

De ploegen spelen volgens lottrekking een heen- en terugwedstrijd.

Dit zijn de 8 ploegen:
VC Wijnegem, Sporting Tisselt, KFC Sint Job, 's Gravenwezel-Schilde,
Linda Olen, KFC Wuustwezel, Witgoor Dessel en OG Vorselaar.


De winnaars van de eerste ronde spelen eveneens een heen- en terugwedstrijd in de tweede en beslissende ronde.


PROMOTIE - RONDE 1 - HEENWEDSTRIJDEN

NR DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
1aDo. 4 mei20:00uSP. TISSELT (2A)-'S GR.WEZEL-SCH. (2A) 1 - 2
2aDo. 4 mei19:30uVC WIJNEGEM (2A)- KFC SINT JOB (2A) 2 - 1
3aDo. 4 mei19:00uKFC WUUSTWEZEL (2B)-OG VORSELAAR (2B) 2 - 3
4aDo. 4 mei19:00uLINDA OLEN (2B)-WITGOOR DESSEL (2B) 0 - 2
       
PROMOTIE - RONDE 1 - TERUGWEDSTRIJDEN

NR DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
1bZon. 7 mei15:00u'S GR.WEZEL-SCH. (2A) *- SP. TISSELT (2A) 3 - 0
2bZon. 7 mei15:00u KFC SINT JOB (2A) * - VC WIJNEGEM (2A) 1 - 0
3bZon. 7 mei15:00u OG VORSELAAR (2B) *- KFC WUUSTWEZEL (2B) 1 - 0
4bZon. 7 mei15:00u WITGOOR DESSEL (2B) *- LINDA OLEN (2B) 3 - 0
        
* = naar de tweede ronde

PROMOTIE - RONDE 2 - HEENWEDSTRIJDEN

DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
Do. 11 mei19:30u'S GRAV'WEZEL-SCHILDE -KFC SINT JOB 1 - 1
Do. 11 mei19:30u OG VORSELAAR - WITGOOR DESSEL 3 - 3
      
PROMOTIE - RONDE 2 - TERUGWEDSTRIJDEN

DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
Zon. 14 mei15:00u KFC SINT JOB * - 'S GRAV'WEZEL-SCHILDE 0 - 0
Zon. 14 mei18:00u WITGOOR DESSEL * - OG VORSELAAR 1 - 1
      
* Twee ploegen promoveren naar eerste provinciale.

Een eventuele bijkomende stijger wordt bepaald via de eindrondes, meer bepaald bij de verliezers van ronde 2 (= tweede fase).
Bij verlengingen in de tweede fase worden de punten toegekend na 120 minuten, en niet na 90 minuten.

De Provinciale Bond maakt, voor het bepalen van eventuele bijkomende stijgers in de diverse reeksen, een apart klassement (**) van de wedstrijden in de tweede ronde, volgens deze criteria:
1. de meeste punten in de tweede fase van de eindronde.
2. het doelsaldo in de tweede fase van de eindronde.
(het aantal gemaakte goals op zich telt in deze tweede fase niét mee als bepalende factor).

Indien er na punt 1 en 2 gelijkheid is (in punten en doelsaldo dus) gelden deze criteria:
3. de plaats in de eindrangschikking in de reguliere competitie.
4. het aantal behaalde punten in de reguliere competitie
(aan te passen indien de clubs niet evenveel wedstrijden hebben gespeeld, bv. in 4e provinciale).

5. het aantal gewonnen wedstrijden in de reguliere competitie.
6. het doelsaldo in de reguliere competitie.
7. het aantal gemaakte doelpunten in de reguliere competitie.
8. lottrekking door het Provinciaal Comité.

(**) KLASSEMENT FASE 2 - EINDRONDE 2e PROVINCIALE

  PLOEGEN A W V G Dp+ Dp- Ptn
1. OG VORSELAAR ** 2 0 0 2 4 4 2
2. WITGOOR DESSEL *** 2 0 0 2 4 4 2
3. 'S GR'WEZEL-SCHILDE ** 2 0 0 2 1 1 2
4. KFC SINT JOB *** 2 0 0 2 1 1 2

De twee ploegen met *** stijgen rechtstreeks naar 1e provinciale.
Legende :
  • A = Aantal gespeelde wedstrijden
  • W = Aantal gewonnen wedstrijden
  • V = Aantal verloren wedstrijden
  • G = Aantal gelijke spelen
  • Dp+ = Aantal doelpunten gescoord
  • Dp- = Aantal doelpunten tegen
  • Ptn = Punten
  • ** = gelijke klassering (alfabetisch)

>>> Voor de bepaling van de extra stijger(s) ziet u hieronder een overzicht van de resultaten die deze vier ploegen behaalden in hun reeks van de reguliere competitie: plaats in de eindrangschikking, behaalde punten, gewonnen wedstrijden, doelsaldo, gemaakte doelpunten.

!! We hebben de cijfers van SK 's Gravenwezel-Schilde en KFC Sint Job (2e prov. A) herberekend aan de hand van het berekeningscoëfficiënt, dus van 28 gespeelde wedstrijden naar 30 wedstrijden (de volgorde hieronder is onder voorbehoud).

  Ploeg Plaats Punten Winst Doelsaldo Goals +
1.OG VORSELAAR (2B) 357172968
2.KFC SINT JOB (2A) 457,8617,1431,0768,57
3.WITGOOR DESSEL (2B) 455172471
4.'S GR'WEZEL-SCHILDE (2A) 554,6416,0735,3679,29
         
DEGRADATIE 2e PROVINCIALE

De laatste drie ploegen in de eindstand van de twee reeksen in tweede provinciale degraderen naar derde provinciale.
Dit seizoen zijn dat Belgica Edegem (reeds geschrapt), KSK Wavria, Excelsior Kaart,
Verbroedering Balen, Lentezon Beerse en Loenhout SK.


Zie het volledig schema van stijgers en dalers, onderaan elke provinciale reekspagina. Klik hier.

! Vermits KFC Nijlen zich handhaaft in de 3e klasse amateurs vervalt de eindronde voor een eventuele extra daler in 2e provinciale.

3e PROVINCIALE AFDELING 2016-2017 - PROMOTIE EN DEGRADATIE

Hier wordt er een eindronde gespeeld om, naast de kampioenen van 3e A, B en C (RVC Hoboken, FC Walem en Zwaluwen Olmen), drie of méér bijkomende stijgers naar tweede provinciale aan te duiden.

Het totaal aantal stijgers wordt bepaald door:
- het aantal Antwerpse dalers uit de 3e Klasse Amateurs.
- het aantal Antwerpse stijgers naar de 3e Klasse Amateurs.

Na de "Interprovinciale Eindronde", waaraan er 2 ploegen uit 1e provinciale deelnemen, kunnen er ook nog één of twee extra stijgers bijkomen, indien er één of twee van die ploegen zouden promoveren.

Zie het volledig schema van stijgers en dalers, onderaan deze pagina. Klik hier.

De ploegen spelen volgens lottrekking een heen- en terugwedstrijd. De winnaars van de eerste ronde spelen eveneens een heen- en terugwedstrijd in de tweede en beslissende ronde.

Dit zijn de 12 ploegen:
Rochus Deurne, Sporting Burcht, KSK Wilrijk, KVV Dosko,
SV Aartselaar, KVS Branst, KFC Broechem, KV Hooikt,
Verbroedering Arendonk, FC Zwaneven, FC Wezel Sport en KSK Kasterlee.



PROMOTIE - RONDE 1 - HEENWEDSTRIJDEN

NR DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
1aDo. 4 mei19:00u SP. BURCHT (3A) - KSK KASTERLEE (3C) 4 - 1
2aDo. 4 mei19:00u VB. ARENDONK (3C) - SK WILRIJK (3A) 2 - 1
3aDo. 4 mei19:00u SV AARTSELAAR (3B) - KFC BROECHEM (3B) 3 - 2
4aDo. 4 mei19:00u KV HOOIKT (3B) -WEZEL SPORT (3C) 0 - 1
5aDo. 4 mei19:00u KVS BRANST (3B) - ROCHUS DRN. (3A) 1 - 1
6aDo. 4 mei19:00u KVV DOSKO (3A) -ZWANEVEN (3C) 2 - 0
       
PROMOTIE - RONDE 1 - TERUGWEDSTRIJDEN

NR DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
1bZon. 7 mei15:00u KSK KASTERLEE (3C) - SP. BURCHT (3A) * 4 - 1
V.5 - 2
2bZon. 7 mei15:00u SK WILRIJK (3A) - VB. ARENDONK (3C) * 1 - 4
3bZon. 7 mei15:00u KFC BROECHEM (3B) *- SV AARTSELAAR (3B) 3 - 1
4bZon. 7 mei15:00u WEZEL SPORT (3C) *- KV HOOIKT (3B) 4 - 0
5bZon. 7 mei15:00u ROCHUS DRN. (3A) *- KVS BRANST (3B) 2 - 0
6bZon. 7 mei15:00u ZWANEVEN (3C) - KVV DOSKO (3A) * 2 - 1
       
* = naar de tweede ronde

PROMOTIE - RONDE 2 - HEENWEDSTRIJDEN

DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
Do. 11 mei19:00u SPORTING BURCHT - VB. ARENDONK 2 - 3
      
Do. 11 mei19:00u KFC BROECHEM - WEZEL SPORT 1 - 1
      
Do. 11 mei19:00u ROCHUS DEURNE - KVV DOSKO 4 - 1
      
PROMOTIE - RONDE 2 - TERUGWEDSTRIJDEN

DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
Zo. 14 mei15:00u VB. ARENDONK * - SPORTING BURCHT 1 - 2
      
Zo. 14 mei15:00u WEZEL SPORT - KFC BROECHEM * 1 - 1
V.1- 3
      
Zo. 14 mei15:00u KVV DOSKO - ROCHUS DEURNE * 2 - 4
      
** Drie ploegen promoveren naar tweede provinciale.

Een eventuele bijkomende stijger wordt bepaald via de eindrondes, meer bepaald bij de verliezers van ronde 2 (= tweede fase).
Bij verlengingen in de tweede fase worden de punten toegekend na 120 minuten, en niet na 90 minuten.

De Provinciale Bond maakt, voor het bepalen van eventuele bijkomende stijgers in de diverse reeksen, een apart klassement (**) van de wedstrijden in de tweede ronde, volgens deze criteria:
1. de meeste punten in de tweede fase van de eindronde.
2. het doelsaldo in de tweede fase van de eindronde.
(het aantal gemaakte goals op zich telt in deze tweede fase niét mee als bepalende factor).

Indien er na punt 1 en 2 gelijkheid is (in punten en doelsaldo dus) gelden deze criteria:
3. de plaats in de eindrangschikking in de reguliere competitie.
4. het aantal behaalde punten in de reguliere competitie
(aan te passen indien de clubs niet evenveel wedstrijden hebben gespeeld, bv. in 4e provinciale).

5. het aantal gewonnen wedstrijden in de reguliere competitie.
6. het doelsaldo in de reguliere competitie.
7. het aantal gemaakte doelpunten in de reguliere competitie.
8. lottrekking door het Provinciaal Comité.

(**) KLASSEMENT FASE 2 - EINDRONDE 3e PROVINCIALE

  PLOEGEN A W V G Dp+ Dp- Ptn
1. ROCHUS DEURNE *** 2 2 0 0 8 3 6
2. KFC BROECHEM *** 2 1 0 1 4 2 4
3. VERBR. ARENDONK °° 2 1 1 0 4 4 3
4. SPORTING BURCHT °° 2 1 1 0 4 4 3
5. WEZEL SPORT 2 0 1 1 2 4 1
6. KVV DOSKO 2 0 2 0 3 8 0

De drie ploegen met *** stijgen naar 3e provinciale.
Legende :
  • A = Aantal gespeelde wedstrijden
  • W = Aantal gewonnen wedstrijden
  • V = Aantal verloren wedstrijden
  • G = Aantal gelijke spelen
  • Dp+ = Aantal doelpunten gescoord
  • Dp- = Aantal doelpunten tegen
  • Ptn = Punten
  • °° = gelijke klassering (alfabetisch)

>>> Voor de bepaling van de extra stijger(s) ziet u hieronder een overzicht van de resultaten die deze zes ploegen behaalden in hun reeks van de reguliere competitie: plaats in de eindrangschikking, behaalde punten, gewonnen wedstrijden, doelsaldo, gemaakte doelpunten.

  Ploeg Plaats Punten Winst Doelsaldo Goals +
1.WEZEL SPORT (3C) 264195282
2.KVV DOSKO (3A) 352161360
3.ROCHUS DEURNE (3A) 450152766
4.KFC BROECHEM (3B) 550142776
5.VERBR. ARENDONK (3C) 653152964
6.SPORTING BURCHT (3A) 94413960


DEGRADATIE 3e PROVINCIALE

De 16e, 15e en 14e in de eindstand van de drie reeksen in derde provinciale degraderen naar vierde provinciale.
Dit seizoen zijn dat:
KVV Achterbroek, Olympic Pirates Deurne, Gooreind VV, KFC Duffel B, VVH Lippelo, KFC Antonia B, Ezaart Sport, KAC Olen en KSK Oosthoven.

De drie ploegen die 13e eindigen in hun reeks spelen een driehoekstornooi om één extra daler aan te duiden.
Dat zijn Turk Sport (3A), BO Beerzel (3B) en VC Poederlee (3C).

Na elke wedstrijd worden er 5 strafschoppen genomen, die beslissend zijn bij een gelijke stand in het eindklassement.
* De criteria: punten - gewonnen wedstrijden - doelsaldo - gescoorde doelpunten - strafschoppen - lottrekking.

Het aantal dalers uit 3e provinciale hangt af van het aantal dalers uit de 3e Klasse Amateurs.
- is er daar géén Antwerpse daler, dan dalen er 9 ploegen van 3e naar 4e provinciale.
- voor elke Antwerpse daler méér is er ook één extra daler naar 4e provinciale.

Zie het volledig schema van stijgers en dalers, onderaan deze pagina. Klik hier.

DEGRADATIE - MINICOMPETITIE MET KLASSEMENT - 10e DALER

DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE PEN.
Zo. 7 mei15:00uBO BEERZEL (3B) -VC POEDERLEE (3C) 0 - 33 - 4
Do. 11 mei19:00uVC POEDERLEE (3C) -TURK SPORT (3A) 1 - 34 - 3
Zo. 14 mei15:00uTURK SPORT (3A) -BO BEERZEL (3B) 4 - 111 - 12
       
KLASSEMENT

  Ploegen A W V G Dp+ Dp- P + P - Ptn
1. TURK SPORT 2 2 0 0 7 2 14 16 6
2. VC POEDERLEE 2 1 1 0 4 3 8 6 3
3. BO BEERZEL 2 0 2 0 1 7 15 15 0

Legende :
  • A = Aantal gespeelde wedstrijden
  • W = Aantal gewonnen wedstrijden
  • V = Aantal verloren wedstrijden
  • G = Aantal gelijke spelen
  • Dp+ = Aantal doelpunten gescoord
  • Dp- = Aantal doelpunten tegen
  • P + = Penalty's voor
  • P - = Penalty's tegen
  • Ptn = Punten
  • ** = gelijke klassering (alfabetisch)
BO Beerzel, de laatste in de eindstand degradeert, de twee andere ploegen blijven in 3e provinciale.

4e PROVINCIALE AFDELING 2016-2017 - EINDRONDE VOOR PROMOTIE

Hier wordt er een eindronde gespeeld om, naast de vijf kampioenen van 4 A tot en met E
(Maria-ter-Heide, VC Mortsel OG, Oxford Hemiksem, KFCM Hallaar en Oosterzonen B),
vijf (dit seizoen zes) bijkomende stijgers naar derde provinciale aan te duiden.

Het totaal aantal stijgers wordt bepaald door:
- het aantal Antwerpse dalers uit de 1e Klasse Amateurs.
- het aantal Antwerpse stijgers naar de 1e Klasse Amateurs. Dit aantal wordt bepaald door het resultaat van de interprovinciale eindronde, waaraan er 2 ploegen uit 1e provinciale deelnemen.

1. Door het wegvallen van Belgica Edegem is er dit seizoen één extra stijger in 4e provinciale.
2. Er kunnen na deze eindronde ook nog één of twee extra stijgers bijkomen, indien er één of twee 1e provincialers via de "Interprovinciale Eindronde" zouden promoveren.


Zie het volledig schema van stijgers en dalers, onderaan deze pagina. Klik hier.

Deze eindronde voor promotie wordt gespeeld door de tweede in de eindstand, samen met de periodekampioenen van de reeksen in 4e provinciale.

Mocht er een ploeg één of twee keer periodekampioen zijn, of indien een periodekampioen ook de algemene kampioen is, dan neemt de vierde en/of de volgende in de eindstand deel aan de promotie-eindronde.

De twintig ploegen spelen volgens lottrekking een heen- en terugwedstrijd (volgens het Europa-Cup systeem met eventueel verlengingen en strafschoppen). De winnaars van de eerste ronde spelen eveneens een heen- en terugwedstrijd in de tweede en beslissende ronde.

Die twintig ploegen zijn:
Putte SK, KVK Westmalle, SK Donk, FC Sint-Jozef,
KFC Pulle, KFCH Pulderbos, Hove Sport, KSK Oelegem,
Nielse SV, Schelle Sport, SK Sint Amands, KSC Mechelen,
Excelsior Bouwel, Noordstar KVV, Blauberg Sport, Racing Westmeerbeek,
KVV Rauw, FC Netezonen, Excelsior Vorst en FC Punt-Larum.


PROMOTIE - RONDE 1 - HEENWEDSTRIJDEN

NR DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
1aDo. 4 mei20:00u SC MECHELEN (4C)-SCHELLE SP. (4C) 1 - 1
2aDo. 4 mei19:00u HOVE SPORT (4B)-NETEZONEN (4E) 0 - 0
3aDo. 4 mei19:00u SK DONK (4A)- EXC. VORST (4E) 1 - 0
4aDo. 4 mei19:00u KFC PULLE (4B)- PULDERBOS (4B) 1 - 1
5aDo. 4 mei19:00u SINT JOZEF (4A)- BLAUBERG SP. (4D) 1 - 0
6aDo. 4 mei19:00u RAUW SPORT (4E)- NIELSE SV (4C) 0 - 0
7aDo. 4 mei19:00u WESTMALLE (4A)-NOORDSTAR (4D) 2 - 2
8aDo. 4 mei19:00u ST. AMANDS (4C)- SK. PUTTE (4A) 2 - 3
9aDo. 4 mei19:00u WESTMEERBEEK (4D)-PUNT-LARUM (4E) 1 - 0
10aDo. 4 mei19:00u KSK OELEGEM (4B)- EXC. BOUWEL (4D) 2 - 4
       
PROMOTIE - RONDE 1 - TERUGWEDSTRIJDEN

NR DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
1bZon. 7 mei18:00u SCHELLE SP. (4C) *- SC MECHELEN (4C) 3 - 2
2bZon. 7 mei15:00u NETEZONEN (4E) - HOVE SPORT (4B) * 1 - 2
3bZon. 7 mei15:00u EXC. VORST (4E) - SK DONK (4A) * 1 - 2
4bZon. 7 mei15:00u PULDERBOS (4B) *- KFC PULLE (4B) 3 - 2
5bZon. 7 mei15:00u BLAUBERG SP. (4D) - SINT JOZEF (4A) * 0 - 1
6bZon. 7 mei15:00u NIELSE SV (4C) *- RAUW SPORT (4E) 2 - 1
7bZon. 7 mei15:00u NOORDSTAR (4D) *- WESTMALLE (4A) 2 - 1
8bZon. 7 mei15:00u SK. PUTTE (4A) *- ST. AMANDS (4C) 5 - 3
9bZon. 7 mei15:00u PUNT-LARUM (4E) - WESTMEERBEEK (4D) * 3 - 3
10bZon. 7 mei15:00uEXC. BOUWEL (4D) *- KSK OELEGEM (4B) 3 - 1
       
* = naar de tweede ronde

PROMOTIE - RONDE 2 - HEENWEDSTRIJDEN

DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
Do. 11 mei19:00u SCHELLE SPORT -HOVE SPORT 0 - 1
      
Do. 11 mei19:00u SK DONK - KFCH PULDERBOS 0 - 0
      
Do. 11 mei19:00u SINT JOZEF - NIELSE SV 3 - 1
      
Do. 11 mei19:00u KVV NOORDSTAR - SK. PUTTE 2 - 1
      
Do. 11 mei19:00u RC. WESTMEERBEEK - EXC. BOUWEL 1 - 4
      
PROMOTIE - RONDE 2 - TERUGWEDSTRIJDEN

DATUM UUR WEDSTRIJD SCORE
Zon. 14 mei15:00u HOVE SPORT * - SCHELLE SPORT 1 - 1
      
Zon. 14 mei15:00u KFCH PULDERBOS - SK DONK * 1 - 5
      
Zon. 14 mei15:00u NIELSE SV * - SINT JOZEF 3 - 0
      
Zon. 14 mei15:00u SK. PUTTE - KVV NOORDSTAR * 2 - 3
      
Zon. 14 mei15:00u EXC. BOUWEL * - RC. WESTMEERBEEK 1 - 2
      
* De vijf winnaars van de heen- en terugwedstrijd in deze tweede ronde promoveren naar derde provinciale.

De club Racing Westmeerbeek stopt aan het einde van dit seizoen en kan dus niet promoveren naar 3e provinciale.

Plus (dit seizoen) de best geklasseerde ploeg bij de verliezers van ronde 2 (= tweede fase), gebaseerd op het algemeen klassement van die tweede fase.
Bij verlengingen in de tweede fase worden de punten toegekend na 120 minuten, en niet na 90 minuten.

De Provinciale Bond maakt, voor het bepalen van eventuele bijkomende stijgers in de diverse reeksen, een apart klassement (**) van de wedstrijden in de tweede ronde, volgens deze criteria:
1. de meeste punten in de tweede fase van de eindronde.
2. het doelsaldo in de tweede fase van de eindronde.
(het aantal gemaakte goals op zich telt in deze tweede fase niét mee als bepalende factor).

Indien er na punt 1 en 2 gelijkheid is (in punten en doelsaldo dus) gelden deze criteria:
3. de plaats in de eindrangschikking in de reguliere competitie.
4. het aantal behaalde punten in de reguliere competitie
(aan te passen indien de clubs niet evenveel wedstrijden hebben gespeeld, bv. in 4e provinciale).

5. het aantal gewonnen wedstrijden in de reguliere competitie.
6. het doelsaldo in de reguliere competitie.
7. het aantal gemaakte doelpunten in de reguliere competitie.
8. lottrekking door het Provinciaal Comité.

Na de "Interprovinciale Eindronde", waaraan er 2 ploegen uit 1e provinciale deelnemen, kunnen er ook nog één of twee extra stijgers bijkomen, indien er één of twee van die ploegen zouden promoveren.

(**) KLASSEMENT FASE 2 - EINDRONDE 4e PROVINCIALE

  PLOEGEN A W V G Dp+ Dp- Ptn
1. KVV NOORDSTAR *** 2 2 0 0 5 3 6
2. SK DONK *** 2 1 0 1 5 1 4
3. HOVE SPORT *** 2 1 0 1 2 1 4
4. EXC. BOUWEL *** 2 1 1 0 5 3 3
5. NIELSE SV *** 2 1 1 0 4 3 3
6. FC SINT JOZEF *** 2 1 1 0 3 4 3
7. WESTMEERBEEK 2 1 1 0 3 5 3
8. SCHELLE SPORT 2 0 1 1 1 2 1
9. KFCH PULDERBOS 2 0 1 1 1 5 1
10. PUTTE SK 2 0 2 0 3 5 0

De zes ploegen met *** stijgen naar 3e provinciale. Sint-Jozef als beste verliezer, op basis van het doelsaldo in de tweede fase.
Legende :
  • A = Aantal gespeelde wedstrijden
  • W = Aantal gewonnen wedstrijden
  • V = Aantal verloren wedstrijden
  • G = Aantal gelijke spelen
  • Dp+ = Aantal doelpunten gescoord
  • Dp- = Aantal doelpunten tegen
  • Ptn = Punten
  • ** = gelijke klassering (alfabetisch)

>>> Voor de bepaling van de extra stijger(s) ziet u hieronder een overzicht van de resultaten die deze tien ploegen behaalden in hun reeks van de reguliere competitie: plaats in de eindrangschikking, behaalde punten, gewonnen wedstrijden, doelsaldo, gemaakte doelpunten.

!! We hebben de cijfers van KFCH Pulderbos en Hove Sport (4e prov. B - 16 ploegen) herberekend aan de hand van het berekeningscoëfficiënt (°), dus van 30 gespeelde wedstrijden naar 32 wedstrijden. In 4e provinciale E, de andere reeks met 16 ploegen, werden de vier clubs allemaal uitgeschakeld (de volgorde hieronder is onder voorbehoud).

  Ploeg Plaats Punten Winst Doelsaldo Goals +
1.NIELSE SV (4C) 278247697
2.KVV NOORDSTAR (4D) 2772486112
3.KSK DONK (4A) 265204686
4.SCHELLE SPORT (4C) 374247697
5.KFCH PULDERBOS (4B)° 370,4022,4035,2076,80
6.PUTTE SK (4A) 363195290
7.WESTMEERBEEK (4D) 463202670
8.HOVE SPORT (4B)° 461,8719,2042,6780
9.EXC. BOUWEL (4D) 563194793
10.FC SINT JOZEF (4A) 557173578


PROVINCIALE REEKSEN - DRIE MOGELIJKE SCHEMA'S - KLIMMEN EN DALEN
1. SCHEMA BIJ 3 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 3 3 3 3 3
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 8 8 8 8 8
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 12 12 12 12 12
      
2. SCHEMA BIJ 2 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 5 5 5 5 5
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 7 7 7 7 7
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 11 11 11 11 11
      
3. SCHEMA BIJ 1 STIJGER IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 4 4 4 4 4
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 10 10 10 10 10
      
We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2016-2017 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet. Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken. De planning verscheen in "Sportleven" van 20 april 2016.

KLIK HIER.


Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).